Юноши младша възраст (род.2000-01):
София (столица) - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     15   13   2   0   60:6    41    
-------------------------------------------------------------------
 2. ЦСКА (София)                       15   13   0   2   54:14   39    
 3. Септември (София)                  15   10   3   2   36:11   33    
 4. Локомотив 1929 (София)             15    9   3   3   32:16   30    
 5. ФК Миньор (Перник)                 15    9   2   4   37:31   29     [1 0 0  6:0  3]
 6. Витоша (Бистрица)                  15    9   2   4   29:35   29     [0 0 1  0:6  0]
 7. Вихрен 1925 (Сандански)            15    7   4   4   35:23   25    
 8. Чавдар (Етрополе)                  15    5   4   6   13:19   19    
 9. Пирин 2001 (Благоевград)           15    4   4   7   18:30   16    
10. Царско село 2015 (София)           15    4   3   8   13:17   15    
11. Ботев 57 СОУ (София)               15    4   2   9   20:29   14    
12. ОФК Пирин (Благоевград)            15    3   4   8   19:39   13    
13. Велбъжд (Кюстендил)                15    3   2  10   18:40   11    
14. Левски-Раковски (София)            15    2   3  10    8:31    9    
15. ЕСФА (София)                       15    2   2  11   17:33    8     [1 0 0  5:0  3]
16. ДИТ Спорт (София)                  15    2   2  11   17:52    8     [0 0 1  0:5  0]
--. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    3    0   0   3    1:36    - [*]

Бележки
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма почиват.

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:0 
4 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)   13:0  /анулиран/ 
Левски (София) - ФК Миньор (Перник)                       6:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски-Раковски (София)             1:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)               1:0 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:4 
Витоша (Бистрица) - ЕСФА (София)                          1:1 
4 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:1 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              5:0 
11 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЕСФА (София)                   2:1 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)                         10:3 
Левски-Раковски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)         2:1 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              5:1 
11 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  3:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СОУ (София)   1:10  /анулиран/ 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               1:0 
18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  2:2 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       1:2 
Левски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на ОФК
    Костинброд 2012.
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  1:3 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)          1:3 
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
18 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЕСФА (София) - ЦСКА (София)                               1:2 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           IV кръг

21 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:0 
21 септември 2016, сряда, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:5 
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:3 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:0 
ФК Миньор (Перник) - ОФК Пирин (Благоевград)              4:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             4:3 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           0:1 
21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЕСФА (София)                          0:5 сл. * 
* - прекратен при 0:2.
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           V кръг

25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:0 
25 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на ОФК
    Костинброд 2012.
ОФК Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         0:2 
Чавдар (Етрополе) - ФК Миньор (Перник)                    1:0 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          8:0 
25 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:3 
Септември (София)                                         почива

                           VI кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЕСФА (София)                     3:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   9:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              1:2 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:7 
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                    6:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               2:0 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - ОФК Пирин (Благоевград)     0:13  /анулиран/ 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:4 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VII кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - ФК Миньор (Перник)                         1:2 
9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 отложен 
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            0:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               1:5 
Чавдар (Етрополе) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:2 
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     2:1 
9 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               1:1 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           VIII кръг

12 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                3:0 
12 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски-Раковски (София)        0:1 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                отложен 
ФК Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                         0:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЕСФА (София)                    7:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      анулиран 
12 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:0 
12 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)        1:2 
19 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 
Левски (София)                                            почива

                           IX кръг

16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           анулиран 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)            4:1 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              отложен 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     0:1 
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    1:0 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:1 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ФК Миньор (Перник)                    3:4 
17 октомври 2016, понеделник, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:2 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:0 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

19 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 

                           X кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                  8:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - ЕСФА (София)                          2:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         1:1 
ФК Миньор (Перник) - Левски-Раковски (София)              2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - ДИТ Спорт (София)               6:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЦСКА (София)           анулиран 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              0:1 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XI кръг

26 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:2 
26 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:1 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:3 
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:2 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          отложен 
Левски-Раковски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         1:1 
Локомотив 1929 (София) - ФК Миньор (Перник)               4:4 
26 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:2 
30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)             2:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          0:4 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Левски-Раковски (София)     анулиран 
Левски (София) - Витоша (Бистрица)                        8:0 
30 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЕСФА (София)                       1:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Пирин (Благоевград)             0:0 
2 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:1 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:0 

                           XIII кръг

8 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Левски (София)                             0:3 
8 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)        2:2 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 сл. 
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       2:0 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:1 
Локомотив 1929 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)      анулиран 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)              2:2 
8 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              1:4 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           VII кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 

                           XI кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 

                           XIV кръг

15 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
15 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ФК Миньор (Перник)     анулиран 
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        3:0 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   0:3 
ОФК Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)               0:0 
15 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  1:2 
ЕСФА (София)                                              почива

                           XV кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        2:4 
20 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:1 
Витоша (Бистрица) - ОФК Пирин (Благоевград)               3:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     анулиран 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:8 
21 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            0:2 
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:0 
24 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                    1:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XVI кръг

25 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  5:0 
27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             0:1 
27 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)    анулиран 
Царско село 2015 (София) - ФК Миньор (Перник)             0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        3:1 
ОФК Пирин (Благоевград) - ЕСФА (София)                    2:2 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     0:1 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XVII кръг

4 декември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:2 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:2 
4 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                 5:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Царско село 2015 (София)        3:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София)      анулиран 
4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                    6:2 
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:3 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XVIII кръг

пролет 2017:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)               - 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Царско село 2015 (София)     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)             - 
ФК Миньор (Перник) - Левски (София)                        - 
Левски-Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
ДИТ Спорт (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                - 
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                           - 
ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица)                           - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XIX кръг

ЕСФА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                    - 
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                           - 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                      - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)               - 
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                   - 
Ботев 57 СОУ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    - 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)               - 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           XX кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)        - 
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (София)          - 
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 
Локомотив 1929 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)           - 
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)                - 
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                      - 
ЦСКА (София) - ЕСФА (София)                                - 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXI кръг

ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                    - 
ЕСФА (София) - ДИТ Спорт (София)                           - 
Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски (София)                - 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                 - 
ОФК Пирин (Благоевград) - ФК Миньор (Перник)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)            - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           XXII кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)            - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Велбъжд (Кюстендил)     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Пирин (Благоевград)          - 
ФК Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                     - 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                 - 
Левски-Раковски (София) - ЕСФА (София)                     - 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                           - 
Септември (София)                                         почива

                           XXIII кръг

ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               - 
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                     - 
ЕСФА (София) - Локомотив 1929 (София)                      - 
Витоша (Бистрица) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
ОФК Пирин (Благоевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)      - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                    - 
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                      - 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXIV кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                  - 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Чавдар (Етрополе)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)                - 
ФК Миньор (Перник) - ЕСФА (София)                          - 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                      - 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)                - 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XXV кръг

Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         - 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
ЦСКА (София) - ФК Миньор (Перник)                          - 
ЕСФА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                     - 
Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                      - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)         - 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)                 - 
Левски (София)                                            почива

                           XXVI кръг

Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Ботев 57 СОУ (София) - ОФК Пирин (Благоевград)             - 
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)               - 
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                      - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЕСФА (София)            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                     - 
ФК Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                     - 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)           - 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XXVII кръг

Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)          - 
Левски-Раковски (София) - ФК Миньор (Перник)               - 
ДИТ Спорт (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
ЦСКА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)            - 
ЕСФА (София) - Септември (София)                           - 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                   - 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXVIII кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                         - 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                   - 
Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                    - 
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ДИТ Спорт (София)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски-Раковски (София)          - 
ФК Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                - 
ОФК Пирин (Благоевград)                                   почива

                           XXIX кръг

ФК Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)              - 
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
Левски-Раковски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)      - 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                      - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                         - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXX кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - ОФК Пирин (Благоевград)         - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Левски (София) - ЕСФА (София)                              - 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                        - 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)               - 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)                - 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Локомотив 1929 (София)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)               - 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXXI кръг

Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)         - 
ФК Миньор (Перник) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      - 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                 - 
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)         - 
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Чавдар (Етрополе) - ОФК Пирин (Благоевград)                - 
ЕСФА (София)                                              почива

                           XXXII кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)               - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - ЕСФА (София)                         - 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                         - 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски-Раковски (София)             - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                     - 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Вихрен 1925 (Сандански)      - 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXXIII кръг

ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Пирин 2001 (Благоевград)     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)                - 
ФК Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)              - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)              - 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                   - 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                         - 
ЕСФА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                     - 
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                      - 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXXIV кръг

Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)               - 
Чавдар (Етрополе) - ЕСФА (София)                           - 
ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                     - 
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                    - 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Ботев 57 СОУ (София) - ФК Миньор (Перник)                  - 
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
Септември (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       - 
Левски-Раковски (София)                                   почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:1 -:- -:- 6:0 8:0 -:- -:- 5:0 0:0 -:- 8:0 -:- 5:0 -:- -:- --- 2. ЦСКА (София) -:- XXX 1:0 2:1 -:- 10:3 1:0 -:- -:- -:- 2:0 6:2 -:- -:- -:- 8:0 -:- 3. Септември (София) 0:0 -:- XXX 1:2 -:- -:- 2:0 2:0 2:0 5:0 -:- -:- 9:2 -:- 2:0 2:2 -:- 4. Локомотив 1929 (София) 1:2 -:- -:- XXX 4:4 -:- -:- 3:0 -:- 0:0 -:- -:- 5:1 -:- 3:1 2:1 --- 5. ФК Миньор (Перник) -:- 0:3 1:2 -:- XXX 6:0 2:2 -:- -:- -:- 5:4 4:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- 6. Витоша (Бистрица) -:- -:- 0:1 2:1 -:- XXX 2:2 -:- 2:1 -:- 4:2 3:2 -:- -:- 1:1 4:1 -:- 7. Вихрен 1925 (Сандански) 3:4 -:- -:- 0:4 -:- -:- XXX 2:0 -:- 3:0 -:- -:- 4:3 -:- 7:0 6:2 --- 8. Чавдар (Етрополе) 1:3 1:4 -:- -:- 1:0 0:1 -:- XXX 1:1 0:0 -:- -:- 3:0* 1:0 -:- -:- --- 9. Пирин 2001 (Благоевград) -:- 0:5 -:- 1:1 2:3 -:- 2:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 0:1 2:1 1:2 --- 10. Царско село 2015 (София) -:- 0:1 -:- -:- 0:1 0:1 -:- -:- 1:2 XXX 0:1 1:2 -:- 3:0 -:- -:- (13:0) 11. Ботев 57 СОУ (София) 0:4 -:- 2:2 0:1 -:- -:- 0:1 1:1 2:3 -:- XXX -:- 3:0 -:- 1:0 1:2 -:- 12. ОФК Пирин (Благоевград) -:- -:- 1:5 1:3 -:- -:- 0:2 0:0 2:2 -:- 4:1 XXX -:- -:- 2:2 1:0 -:- 13. Велбъжд (Кюстендил) 0:2 3:1 -:- -:- 1:3 0:3 -:- -:- 0:1 0:2 -:- 0:0 XXX 1:1 -:- -:- --- 14. Левски-Раковски (София) -:- 1:7 0:1 0:1 -:- 0:3 1:1 -:- -:- -:- 0:2 2:1 -:- XXX -:- -:- -:- 15. ЕСФА (София) 0:3 1:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- 1:2 -:- 0:2 -:- -:- 2:4 2:0 XXX -:- --- 16. ДИТ Спорт (София) 0:8 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- 1:2 -:- 1:4 -:- -:- 1:3 1:1 0:5* XXX --- 17. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:- --- --- -:- --- --- -:- -:- -:- -:- (1:10)(0:13) -:- --- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре