Юноши младша възраст (род.2000-01):
София (столица) - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

30 април 2017, неделя, 11:30 ч / XXIX кръг:
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                 - 
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                      - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
30 април 2017, неделя, 15:30 ч / XXIX кръг:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       25   22   1   2   84:20   67    
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (София)                     22   20   2   0   90:8    62    
 3. Септември (София)                  24   14   3   7   49:25   45    
 4. Локомотив 1929 (София)             24   13   5   6   47:28   44    
 5. Витоша (Бистрица)                  23   13   3   7   45:48   42    
 6. Вихрен 1925 (Сандански)            24   12   4   8   50:34   40     [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 7. Миньор (Перник)                    24   12   4   8   54:49   40     [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 8. Чавдар (Етрополе)                  24    8   5  11   21:30   29     [1 1 0  4:2  4]
 9. Ботев 57 СОУ (София)               22    9   2  11   36:37   29     [0 1 1  2:4  1]
10. ДИТ Спорт (София)                  25    8   3  14   36:75   27    
11. Царско село 2015 (София)           23    7   4  12   26:27   25    
12. Левски-Раковски (София)            25    5   6  14   22:46   21    
13. Пирин (Благоевград)                24    5   5  14   27:63   20    
14. ЕСФА (София)                       24    5   3  16   32:54   18     [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, -22 обща ГР]
15. Пирин 2001 (Благоевград)           24    4   6  14   25:52   18     [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, -27 обща ГР]
16. Велбъжд (Кюстендил)                23    4   2  17   22:70   14    
--. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    3    0   0   3    1:36    - [*]

Бележки
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма почиват.

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:0 
4 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)   13:0  /анулиран/ 
Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски-Раковски (София)             1:1 
Пирин (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)                   1:0 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          1:4 
Витоша (Бистрица) - ЕСФА (София)                          1:1 
4 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:1 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              5:0 
11 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЕСФА (София)                   2:1 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица)                         10:3 
Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             2:1 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              5:1 
11 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     1:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски (София)                  3:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 57 СОУ (София)   1:10  /анулиран/ 
Миньор (Перник)                                           почива

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски-Раковски (София)               1:0 
18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  2:2 
18 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       1:2 
Левски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на ОФК
    Костинброд 2012.
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     1:3 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              1:3 
Витоша (Бистрица) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
18 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЕСФА (София) - ЦСКА (София)                               1:2 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           IV кръг

21 септември 2016, сряда, 11:00 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:0 
21 септември 2016, сряда, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   0:5 
Левски-Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:3 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:0 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     4:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             4:3 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           0:1 
21 септември 2016, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ЕСФА (София)                          0:5 сл. * 
* - прекратен при 0:2.
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)                          почива

                           V кръг

25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Левски-Раковски (София)                    2:0 
25 септември 2016, неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на ОФК
    Костинброд 2012.
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:2 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:0 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          8:0 
25 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:3 
Септември (София)                                         почива

                           VI кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЕСФА (София)                     3:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   9:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ДИТ Спорт (София)              1:2 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:7 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)                       6:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               2:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирин (Благоевград)    0:13  /анулиран/ 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:4 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VII кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Миньор (Перник)                            1:2 
9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 отложен 
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            0:2 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   1:5 
Чавдар (Етрополе) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
Витоша (Бистрица) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:2 
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     2:1 
9 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски-Раковски (София)               1:1 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           VIII кръг

12 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                3:0 
12 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски-Раковски (София)        0:1 
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                отложен 
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЕСФА (София)                    7:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица)      анулиран 
12 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:0 
12 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            1:2 
19 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 
Левски (София)                                            почива

                           IX кръг

16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           анулиран 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)                4:1 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              отложен 
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     0:1 
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    1:0 
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:1 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Миньор (Перник)                       3:4 
17 октомври 2016, понеделник, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:2 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:0 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

19 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                2:1 

                           X кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      8:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - ЕСФА (София)                          2:0 
23 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         1:1 
Миньор (Перник) - Левски-Раковски (София)                 2:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - ДИТ Спорт (София)               6:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЦСКА (София)           анулиран 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              0:1 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:1 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XI кръг

26 октомври 2016, сряда, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Царско село 2015 (София)                   0:2 
26 октомври 2016, сряда, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:1 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:3 
Витоша (Бистрица) - Ботев 57 СОУ (София)                  4:2 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          отложен 
Левски-Раковски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         1:1 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  4:4 
26 октомври 2016, сряда, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      анулиран 
11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - ДИТ Спорт (София)                     2:2 
30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                2:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив 1929 (София)          0:4 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Левски-Раковски (София)     анулиран 
Левски (София) - Витоша (Бистрица)                        8:0 
30 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ЕСФА (София)                       1:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 0:0 
2 ноември 2016, сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:1 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           IX кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              0:0 

                           XIII кръг

8 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Левски (София)                             0:3 
8 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:2 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 сл. 
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       2:0 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:1 
Локомотив 1929 (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)      анулиран 
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 2:2 
8 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              1:4 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           VII кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 5:0 

                           XI кръг - отложен мач

11 ноември 2016, петък, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 

                           XIV кръг

15 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
15 ноември 2016, вторник, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник)        анулиран 
Царско село 2015 (София) - Левски-Раковски (София)        3:0 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   0:3 
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   0:0 
15 ноември 2016, вторник, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  1:2 
ЕСФА (София)                                              почива

                           XV кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        2:4 
20 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:1 
Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград)                   3:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)     анулиран 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                        0:8 
21 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Левски-Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            0:2 
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:0 
24 ноември 2016, четвъртък, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)                       1:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XVI кръг

25 ноември 2016, петък, 11:00 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  5:0 
27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             0:1 
27 ноември 2016, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)    анулиран 
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        3:1 
Пирин (Благоевград) - ЕСФА (София)                        2:2 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)                     0:1 
27 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:0 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XVII кръг

4 декември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:2 
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:2 
4 декември 2016, неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    5:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Царско село 2015 (София)        3:0 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (София)      анулиран 
4 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        6:2 
ДИТ Спорт (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:3 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
Левски-Раковски (София)                                   почива

                           XVIII кръг

2 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:5 
5 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)             1:0 
ЕСФА (София) - Витоша (Бистрица)                          1:4 
5 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)              0:4 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            3:2 
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          3:0 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин (Благоевград)                   3:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XIX кръг

12 март 2017, неделя, 11:00 ч:
ЕСФА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:1 
12 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          отложен 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     0:1 
Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)             3:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              0:2 
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  отложен 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              0:2 
17 март 2017, петък, 12:00 ч:
Левски (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                  1:0 (1:0) 
30 март 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          1:2 
Миньор (Перник)                                           почива
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            2:0 

                           XX кръг

19 март 2017, неделя, 09:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Витоша (Бистрица)                     0:4 
19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:2 
19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)       1:1 
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     7:0 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              3:0 
Левски-Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               1:1 
ЦСКА (София) - ЕСФА (София)                               4:1 
Левски (София)                                            почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXI кръг

23 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   2:0 (1:0) 
ЕСФА (София) - ДИТ Спорт (София)                          3:3 
Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски (София)               2:1 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                0:2 
Левски (София) - Септември (София)                        5:1 (1:1) 
23 март 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     1:1 
23 март 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           2:0 

                           XXII кръг

27 март 2017, понеделник, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)           1:3 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             5:0 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       0:3 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                2:3 
Левски-Раковски (София) - ЕСФА (София)                    2:1 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                          0:7 
27 март 2017, понеделник, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:2 
Септември (София)                                         почива
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XIX кръг - отложен мач

30 март 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)                          1:2 

                           XXIV кръг - изтеглен мач

30 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:1 

                           XXIII кръг

2 април 2017, неделя, 11:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:2 
2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Миньор (Перник)                       1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   отложен 
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     отложен 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:0 
2 април 2017, неделя, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    3:2 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
ЕСФА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:1 
20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:0 
4 май 2017, четвъртък:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                      - 
Пирин (Благоевград)                                       почива
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXIV кръг

30 март 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:1 
9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 отложен 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)            6:0 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   изтеглен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица)               3:0 
Миньор (Перник) - ЕСФА (София)                            4:2 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                     0:0 
Левски-Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:2 
20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:4 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXV кръг

12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            2:0 
12 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        1:1 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                4:2 
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            изтеглен 
ЕСФА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                    0:1 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     0:1 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            2:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)                1:3 
Витоша (Бистрица)                                         почива
Левски (София)                                            почива

                           XXVI кръг

17 април 2017, понеделник, 11:30 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      9:1 
17 април 2017, понеделник, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:0 
19 април 2017, сряда, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                    0:4 
Миньор (Перник) - ДИТ Спорт (София)                       3:1 
20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)                3:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски-Раковски (София)          1:1 
4 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                      - 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива
ЕСФА (София)                                              почива

                           XXIV кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:4 

                           XXIII кръг - отложен мач

20 април 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   1:0 

                           XXVII кръг

23 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:1 
Левски-Раковски (София) - Миньор (Перник)                 3:1 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:3 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      0:4 
23 април 2017, неделя, 13:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:1 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  3:1 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
ЕСФА (София) - Септември (София)                          2:1 
ЦСКА (София)                                              почива
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXVIII кръг

27 април 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                         - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Левски-Раковски (София)          - 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                   - 
27 април 2017, четвъртък, 13:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица)                   - 
27 април 2017, четвъртък, 13:30 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:3 (1:3) 
27 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Царско село 2015 (София) - ЕСФА (София)                    - 
Пирин (Благоевград)                                       почива
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXIX кръг

30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                 - 
Локомотив 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
ДИТ Спорт (София) - Септември (София)                      - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Витоша (Бистрица) - Левски (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
30 април 2017, неделя, 15:30 ч:
ЕСФА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        - 
Левски-Раковски (София)                                   почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXIII кръг - отложен мач

4 май 2017, четвъртък:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                      - 

                           XXX кръг

7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Левски (София) - ЕСФА (София)                              - 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                        - 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                  - 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Септември (София) - Левски-Раковски (София)                - 
Витоша (Бистрица)                                         почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXXI кръг

11 май 2017, четвъртък, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)         - 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                 - 
Левски-Раковски (София) - Царско село 2015 (София)         - 
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                    - 
Миньор (Перник)                                           почива
ЕСФА (София)                                              почива

                           XXXII кръг

14 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)               - 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - ЕСФА (София)                         - 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 
14 май 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски-Раковски (София)             - 
ЦСКА (София)                                              почива
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXXIII кръг

21 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)                - 
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                 - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)              - 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                   - 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                         - 
ЕСФА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 
Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXXIV кръг

28 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)               - 
Чавдар (Етрополе) - ЕСФА (София)                           - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Велбъжд (Кюстендил) - ДИТ Спорт (София)                    - 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                     - 
Царско село 2015 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
Левски-Раковски (София)                                   почива
Септември (София)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX -:- 1:0 2:1 10:3 1:0 2:0 3:0 2:0 8:0 -:- 3:2 6:2 4:1 2:0 -:- --- 2. Левски (София) 2:1 XXX 5:1 -:- 8:0 1:0 6:0 -:- -:- -:- 0:0 5:0 8:0 -:- 5:0 9:1 --- 3. Септември (София) 2:3 0:0 XXX 1:2 -:- 2:0 -:- 2:0 0:2 2:2 5:0 -:- 2:1 2:0 2:0 9:2 --- 4. Локомотив 1929 (София) 0:0 1:2 -:- XXX 2:3 -:- 4:4 3:0 -:- 2:1 0:0 1:1 3:0 3:1 2:1 5:1 --- 5. Витоша (Бистрица) 1:2 -:- 0:1 2:1 XXX 2:2 1:1 -:- 4:2 4:1 1:3 2:1 3:2 1:1 2:1 -:- --- 6. Вихрен 1925 (Сандански) 0:4 3:4 -:- 0:4 3:0 XXX -:- 2:0 3:2 6:2 3:0 -:- 5:0 7:0 -:- 4:3 --- 7. Миньор (Перник) 0:3 0:5 1:2 -:- 6:0 2:2 XXX 0:3 5:4 3:1 -:- 2:1 4:1 4:2 -:- 7:0 --- 8. Чавдар (Етрополе) 1:4 1:3 0:1 0:2 0:1 1:0 1:0 XXX 3:1 0:1 0:0 1:0 -:- -:- 1:1 3:0* --- 9. Ботев 57 СОУ (София) -:- 0:4 2:2 0:1 -:- 0:1 -:- 1:1 XXX 1:2 2:0 -:- 3:0 1:0 2:3 3:0 --- 10. ДИТ Спорт (София) 0:7 0:8 -:- 4:2 0:4 2:1 3:4 1:2 -:- XXX 1:4 1:1 3:1 0:5* 3:2 1:3 --- 11. Царско село 2015 (София) 0:1 0:2 0:2 -:- 0:1 -:- 0:1 2:0 0:1 -:- XXX 3:0 1:2 -:- 1:2 6:0 (13:0) 12. Левски-Раковски (София) 1:7 -:- 0:1 0:1 0:3 1:1 3:1 1:1 0:2 0:2 -:- XXX 2:1 2:1 1:1 1:0 --- 13. Пирин (Благоевград) -:- 0:4 1:5 1:3 -:- 0:2 1:1 0:0 4:1 1:0 2:1 3:2 XXX 2:2 2:2 -:- --- 14. ЕСФА (София) 1:2 0:3 2:1 3:1 1:4 0:1 1:2 1:2 -:- 3:3 0:2 2:0 -:- XXX 2:1 2:4 --- 15. Пирин 2001 (Благоевград) 0:5 0:4 0:4 1:1 -:- 2:2 2:3 -:- 1:3 1:2 1:1 0:1 -:- 2:1 XXX -:- --- 16. Велбъжд (Кюстендил) 3:1 0:2 1:0 0:2 0:3 1:2 1:3 -:- 1:3 -:- 0:2 1:1 0:0 -:- 0:1 XXX --- 17. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) --- --- --- --- --- --- --- --- (1:10) --- --- --- (0:13) --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре