Юноши младша възраст (род.2000-01):
Стара Загора - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)                9    8   1   0   35:2    25
-------------------------------------------------------------------
 2. Верея (Стара Загора)                9    7   1   1   32:3    22
 3. Арсенал (Казанлък)                  9    6   0   3   35:13   18
 4. Розова долина (Казанлък)            9    5   1   3   22:13   16
 5. Сливен 2000 (Сливен)                8    4   2   2   30:10   14
 6. Чирпан (Чирпан)                     8    4   1   3   10:8    13
 7. Загорец (Нова Загора)               9    2   2   5    5:19    8
 8. Миньор (Раднево)                    8    2   0   6    7:23    6
 9. Тунджа 2006 (Ягода)                 8    1   0   7    8:38    3
10. Ботев (Гълъбово)                    9    0   0   9    2:57    0

                           I кръг

25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              9:0 
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               3:1 
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        3:0 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     0:3 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)            2:7 

                           II кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:2 
Арсенал (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)                  9:1 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       0:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    отложен 
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               2:1 

                           III кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              0:0 
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:2 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:6 
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Гълъбово)                    5:0 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             2:4 

                           IV кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                0:2 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               0:7 
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 2006 (Ягода)                6:0 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   5:1 
Верея (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                    4:0 

                           V кръг

23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   1:0 
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   0:4 
Тунджа 2006 (Ягода) - Берое (Стара Загора)                0:3 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           2:0 
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                    13:0 

                           VI кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  3:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 3:2 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           отложен 
Верея (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               10:0 
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        3:0 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:0 

                           VII кръг

6 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  2:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     0:2 
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           0:1 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 0:4 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:13 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           5:0 

                           VIII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              1:1 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   5:0 
Верея (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 2:0 
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                0:0 
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    отложен 

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               0:1 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:1 
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      2:1 
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:0 
27 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                   0:7 

                           X кръг

пролет 2017:
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)               - 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)                - 
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                         - 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)             - 

                           XI кръг

Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арсенал (Казанлък)                   - 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                        - 
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                     - 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 

                           XII кръг

Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)               - 
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                     - 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                    - 
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)              - 

                           XIII кръг

Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                    - 
Чирпан (Чирпан) - Верея (Стара Загора)                     - 

                           XIV кръг

Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                    - 
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                    - 
Берое (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                 - 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)            - 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                      - 

                           XV кръг

Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)            - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея (Стара Загора)                 - 
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                         - 

                           XVI кръг

Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)            - 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                  - 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                    - 

                           XVII кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)               - 
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                    - 
Арсенал (Казанлък) - Верея (Стара Загора)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                 - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                     - 

                           XVIII кръг

Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                - 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                - 
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                       - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)                - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 2:1 -:- 5:0 -:- -:- 9:0 5:1 -:- 5:0 2. Верея (Стара Загора) -:- XXX 2:0 -:- 3:1 4:0 0:0 -:- 10:0 -:- 3. Арсенал (Казанлък) 0:4 -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- -:- 9:1 13:0 4. Розова долина (Казанлък) -:- 0:1 2:4 XXX 2:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- 5. Сливен 2000 (Сливен) 0:0 -:- 3:2 -:- XXX -:- -:- -:- 6:0 -:- 6. Чирпан (Чирпан) 0:2 -:- -:- 0:0 -:- XXX 1:0 3:0 -:- 3:0 7. Загорец (Нова Загора) -:- -:- 0:2 0:2 1:1 -:- XXX -:- -:- 3:2 8. Миньор (Раднево) -:- 0:4 0:3 -:- 2:6 -:- 2:0 XXX -:- -:- 9. Тунджа 2006 (Ягода) 0:3 -:- -:- 2:7 -:- 0:2 0:1 -:- XXX 5:0 10. Ботев (Гълъбово) -:- 0:7 -:- 0:7 0:13 -:- -:- 0:1 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре