Юноши младша възраст (род.2000-01):
Велико Търново - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

1 април 2017, събота, 09:45 ч / XIII кръг:
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
1 април 2017, събота, 10:30 ч / XIII кръг:
Чардафон 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра Габрово (Габрово)             8    7   0   1   21:5    21 [1 0 0  3:1  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Етър ВТ (Велико Търново)            9    7   0   2   35:7    21 [0 0 1  1:3  0]
 3. Локомотив (Горна Оряховица)         9    5   1   3   14:12   16
 4. Чардафон 1919 (Габрово)             8    4   2   2    8:3    14 [0 1 0  0:0  1, +5 обща ГР]
 5. Спартак Плевен (Плевен)             9    4   2   3   12:19   14 [0 1 0  0:0  1, -7 обща ГР]
 6. Литекс (Ловеч)                      9    4   0   5   18:10   12
 7. Севлиево (Севлиево)                 8    3   1   4   11:21   10
 8. Янтра (Полски Тръмбеш)              9    1   0   8    8:31    3 [1 0 0  3:2  3]
 9. Академик (Свищов)                   9    1   0   8   11:30    3 [0 0 1  2:3  0]

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 09:45 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)          отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:3 
10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                        1:3 
26 ноември 2016, събота, 09:45 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:2 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 09:45 ч:
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   5:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      2:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         отложен 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Чардафон 1919 (Габрово)                  0:1 
22 ноември 2016, вторник, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         6:1 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     2:0 
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             1:0 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        0:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                3:2 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               1:3 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:0 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                      3:1 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)         1:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Академик (Свищов)               2:1 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 2:0 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         0:0 
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:7 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   5:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              0:2 
1 ноември 2016, вторник, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)     0:0 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  1:0 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 09:45 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             0:5 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         8:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак Плевен (Плевен)                  0:2 
Академик (Свищов)                                         почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        3:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Севлиево (Севлиево)             1:1 
Академик (Свищов) - Чардафон 1919 (Габрово)               2:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              2:1 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 09:45 ч:
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)         2:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        отложен 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          0:2 
3 декември 2016, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        7:0 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           II кръг - отложен мач

22 ноември 2016, вторник, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)         6:1 

                           I кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 09:45 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:2 

                           XI кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        7:0 

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак Плевен (Плевен)          1:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    3:0 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        6:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)               - 
Севлиево (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)              - 
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 09:45 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак Плевен (Плевен)      - 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)           - 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                       - 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 09:45 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
Академик (Свищов) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)             - 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч)                    - 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XIX кръг

13 май 2017, събота, 09:45 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)               - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Спартак Плевен (Плевен)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XX кръг

20 май 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Литекс (Ловеч)                   - 
Академик (Свищов)                                         почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)         - 
Севлиево (Севлиево) - Спартак Плевен (Плевен)              - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XXII кръг

3 юни 2017, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)          - 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)           - 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра Габрово (Габрово) XXX 3:1 -:- 1:0 6:1 1:0 -:- -:- -:- 2. Етър ВТ (Велико Търново) -:- XXX 3:0 0:3 7:0 2:0 -:- 8:0 -:- 3. Локомотив (Горна Оряховица) 2:0 1:3 XXX 0:0 -:- 2:1 -:- -:- -:- 4. Чардафон 1919 (Габрово) -:- -:- -:- XXX 0:0 -:- 1:0 3:0 -:- 5. Спартак Плевен (Плевен) -:- -:- 0:1 -:- XXX -:- 1:1 3:2 2:1 6. Литекс (Ловеч) -:- -:- -:- 0:1 0:2 XXX 3:1 5:0 6:0 7. Севлиево (Севлиево) 0:5 0:7 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- 5:3 8. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2 -:- 2:3 -:- 1:3 -:- 0:2 XXX 3:2 9. Академик (Свищов) 1:3 0:4 1:4 2:0 -:- 1:3 -:- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре