« ОГ Благоевград 2023/24
- "А" ОГ Благоевград
- "Б" ОГ Благоевград
"А" ОГ Благоевград
Подгрупа "Струма"
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XVII кръг:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) отложен
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XVII кръг:
Светкавица (Митино) - Левски 2008 (Крупник) -
Малеш (Микрево) - Левуново 2014 (Левуново) -
Спортист (Падеш) - Спартак (Склаве) - сл.
Локомотив (Дамяница) - Вихрен II (Сандански) -
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Перун 1978 (Кресна) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Огражден 1955 (Първомай), 13-и в "А" ОГ "Струма" през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ "Струма".
- Левуново 2014 (Левуново), 1-и в "Б" ОГ "Струма" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ "Струма".
- СФК Малеш Микрево (Микрево), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
- Вихрен II (Сандански) се включва в ОГ Благоевград и е включен директно в "А" ОГ "Струма".
- Ветрен (Полена) играе домакинските си мачове в Крупник освен ако не е посочено друго.
- Долно Осеново (Долно Осеново) играе домакинските си мачове в Крупник освен ако не е посочено друго.
- Левуново 2014 (Левуново) играе домакинските си мачове в Дамяница освен ако не е посочено друго.
- На полусезона Спортист (Падеш) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Левски 2008 (Крупник) 2:4
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Рилци 2006 (Рилци) 4:1
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве) 3:2 (2:0)
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново) 3:0 (1:0)
Спортист (Падеш) - Орел (Лебница) 3:0
Малеш (Микрево) - Светкавица (Митино) 0:2 (0:1)
Вихрен II (Сандански) почива
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Орел (Лебница) - Малеш (Микрево) 6:2
Левски 2008 (Крупник) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Долно Осеново) 0:0
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница) 1:4
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена) 1:1
Вихрен II (Сандански) - Перун 1978 (Кресна) 2:4
Светкавица (Митино) почива
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спартак (Склаве) 0:5
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Вихрен II (Сандански) 6:2
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци) 4:2
Спортист (Падеш) - Левуново 2014 (Левуново) 4:2
Малеш (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) 4:2
Светкавица (Митино) - Орел (Лебница) 3:3
Перун 1978 (Кресна) почива
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Светкавица (Митино) 2:1
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Малеш (Микрево) 0:5 сл. *
* - прекратен по вина на домакините.
Спартак (Склаве) - Спортист (Падеш) 1:1
Рилци 2006 (Рилци) - Долно Осеново (Долно Осеново) 4:2
Вихрен II (Сандански) - Локомотив (Дамяница) 1:2
Перун 1978 (Кресна) - Ветрен (Полена) 2:1
Орел (Лебница) почива
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Вихрен II (Сандански) 3:0
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Перун 1978 (Кресна) 3:0
Спортист (Падеш) - Рилци 2006 (Рилци) 4:1
Малеш (Микрево) - Спартак (Склаве) 0:1
Светкавица (Митино) - Левуново 2014 (Левуново) 5:1
Орел (Лебница) - Левски 2008 (Крупник) 3:6
Ветрен (Полена) почива
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница) 1:3
Спартак (Склаве) - Светкавица (Митино) 4:2
Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) отложен
Вихрен II (Сандански) - Спортист (Падеш) 1:4
Перун 1978 (Кресна) - Долно Осеново (Долно Осеново) 3:0
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница) 2:2
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) 5:1
Левски 2008 (Крупник) почива
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена) отложен
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Падеш) - Перун 1978 (Кресна) 2:2
Малеш (Микрево) - Вихрен II (Сандански) 2:1
Светкавица (Митино) - Рилци 2006 (Рилци) 2:2
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве) 4:0
Левски 2008 (Крупник) - Левуново 2014 (Левуново) 2:3
Локомотив (Дамяница) почива
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак (Склаве) - Левски 2008 (Крупник) 1:1
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) 6:2
Вихрен II (Сандански) - Светкавица (Митино) 6:2
Перун 1978 (Кресна) - Малеш (Микрево) 5:4
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 3:0
Левуново 2014 (Левуново) почива
IX кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) отложен
Малеш (Микрево) - Ветрен (Полена) отложен
Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) отложен
Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) отложен
Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) отложен
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) отложен
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) 1:0
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) 3:0
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) 0:3 сл.
Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) 1:7
Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) 0:2
Долно Осеново (Долно Осеново) почива
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Падеш) 1:5
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново) 3:1
Вихрен II (Сандански) - Левски 2008 (Крупник) 1:3
Перун 1978 (Кресна) - Орел (Лебница) 1:4
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Светкавица (Митино) 3:1
Локомотив (Дамяница) - Малеш (Микрево) 3:2
Спартак (Склаве) почива
XI кръг
19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Малеш (Микрево) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:3
Светкавица (Митино) - Локомотив (Дамяница) 1:6
Орел (Лебница) - Ветрен (Полена) 1:2
Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна) 0:0
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Вихрен II (Сандански) 2:1
Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци) 1:1
Спортист (Падеш) почива
XII кръг
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Светкавица (Митино) 3:0
26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Вихрен II (Сандански) - Спартак (Склаве) 1:1
Перун 1978 (Кресна) - Левуново 2014 (Левуново) 3:1
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник) отложен
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница) 4:0
Спортист (Падеш) - Малеш (Микрево) 0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Рилци 2006 (Рилци) почива
XIII кръг
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Светкавица (Митино) - Спортист (Падеш) 3:1
Орел (Лебница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:4
Левски 2008 (Крупник) - Локомотив (Дамяница) 2:1
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Ветрен (Полена) 0:3
Спартак (Склаве) - Перун 1978 (Кресна) 1:0
Рилци 2006 (Рилци) - Вихрен II (Сандански) отложен
Малеш (Микрево) почива
IX кръг - отложени мачове
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) 1:0
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) 3:0
VI кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) 5:1
IX кръг - отложени мачове
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) 0:3 сл.
Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) 1:7
Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) 0:2
XIV кръг
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена) 1:1
Левски 2008 (Крупник) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:0
Орел (Лебница) - Спортист (Падеш) 3:0 сл.
Светкавица (Митино) - Малеш (Микрево) 3:3
25 февруари 2024 г., неделя, 15:30 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Перун 1978 (Кресна) 2:6
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) 0:1
Вихрен II (Сандански) почива
XV кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Левуново 2014 (Левуново) 5:2
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Малеш (Микрево) - Орел (Лебница) 2:6
Спортист (Падеш) - Левски 2008 (Крупник) 0:3 сл.
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве) 1:2
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци) 0:1
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен II (Сандански) 2:1
Светкавица (Митино) почива
XVI кръг
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Вихрен II (Сандански) - Ветрен (Полена) 4:0
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница) 3:3
Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново) 2:0
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Падеш) 3:0 сл.
Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево) 3:2
Орел (Лебница) - Светкавица (Митино) 3:0
Перун 1978 (Кресна) почива
XVII кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) отложен
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Левски 2008 (Крупник) -
Малеш (Микрево) - Левуново 2014 (Левуново) -
Спортист (Падеш) - Спартак (Склаве) - сл.
Локомотив (Дамяница) - Вихрен II (Сандански) -
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Перун 1978 (Кресна) -
Орел (Лебница) почива
XVIII кръг
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Локомотив (Дамяница) -
Вихрен II (Сандански) - Долно Осеново (Долно Осеново) -
Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Падеш) - сл.
Спартак (Склаве) - Малеш (Микрево) -
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Светкавица (Митино) -
Левски 2008 (Крупник) - Орел (Лебница) -
Ветрен (Полена) почива
XIX кръг
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново) -
Светкавица (Митино) - Спартак (Склаве) -
Малеш (Микрево) - Рилци 2006 (Рилци) -
Спортист (Падеш) - Вихрен II (Сандански) - сл.
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Перун 1978 (Кресна) -
Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена) -
Левски 2008 (Крупник) почива
XX кръг
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Долно Осеново (Долно Осеново) -
Перун 1978 (Кресна) - Спортист (Падеш) - сл.
Вихрен II (Сандански) - Малеш (Микрево) -
Рилци 2006 (Рилци) - Светкавица (Митино) -
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница) -
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Левски 2008 (Крупник) -
Локомотив (Дамяница) почива
XXI кръг
13 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Локомотив (Дамяница) -
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Спартак (Склаве) -
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) -
Светкавица (Митино) - Вихрен II (Сандански) -
Малеш (Микрево) - Перун 1978 (Кресна) -
Спортист (Падеш) - Ветрен (Полена) - сл.
Левуново 2014 (Левуново) почива
XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Падеш) - сл.
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Малеш (Микрево) -
Перун 1978 (Кресна) - Светкавица (Митино) -
Вихрен II (Сандански) - Орел (Лебница) -
Рилци 2006 (Рилци) - Левски 2008 (Крупник) -
Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново) -
Долно Осеново (Долно Осеново) почива
XXIII кръг
28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци) -
Левски 2008 (Крупник) - Вихрен II (Сандански) -
Орел (Лебница) - Перун 1978 (Кресна) -
Светкавица (Митино) - Ветрен (Полена) -
Малеш (Микрево) - Локомотив (Дамяница) -
Спортист (Падеш) - Долно Осеново (Долно Осеново) - сл.
Спартак (Склаве) почива
XXIV кръг
11 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Малеш (Микрево) -
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Светкавица (Митино) -
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Орел (Лебница) -
Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник) -
Вихрен II (Сандански) - Левуново 2014 (Левуново) -
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве) -
Спортист (Падеш) почива
XXV кръг
19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спартак (Склаве) - Вихрен II (Сандански) -
в Дамяница:
Левуново 2014 (Левуново) - Перун 1978 (Кресна) -
Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена) -
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница) -
Светкавица (Митино) - Долно Осеново (Долно Осеново) -
Малеш (Микрево) - Спортист (Падеш) - сл.
Рилци 2006 (Рилци) почива
XXVI кръг
25 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Долно Осеново (Долно Осеново) - Орел (Лебница) -
26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Падеш) - Светкавица (Митино) - сл.
Локомотив (Дамяница) - Левски 2008 (Крупник) -
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново) -
Перун 1978 (Кресна) - Спартак (Склаве) -
Вихрен II (Сандански) - Рилци 2006 (Рилци) -
Малеш (Микрево) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Локомотив (Дамяница) XXX -:- 3:0 1:2 4:0 -:- 4:2 3:0 3:2 3:0 -:- -:- -:-
2. Левски 2008 (Крупник) 2:1 XXX 0:0 -:- -:- -:- 1:0 1:0 3:2 2:3 2:1 -:- 3:0*
3. Перун 1978 (Кресна) -:- -:- XXX -:- 1:4 2:1 4:1 3:0 5:4 3:1 -:- 2:1 -:-
4. Спартак (Склаве) 1:4 1:1 1:0 XXX -:- 1:1 1:1 2:0 -:- -:- 4:2 -:- 1:1
5. Орел (Лебница) -:- 3:6 -:- 4:0 XXX 1:2 -:- 1:4 6:2 -:- 3:0 0:2 3:0*
6. Ветрен (Полена) 2:2 -:- -:- 3:2 -:- XXX 0:1 -:- -:- -:- 3:1 6:2 3:0*
7. Рилци 2006 (Рилци) 3:3 -:- 2:6 -:- 6:2 1:1 XXX 4:2 5:1 3:1 -:- -:- -:-
8. Долно Осеново (Долно Осеново) -:- 2:4 -:- 0:5 -:- -:- -:- XXX -:- 5:2 3:0 3:0 1:5
9. Малеш (Микрево) -:- 4:2 -:- 0:1 2:6 -:- -:- 1:3 XXX -:- 0:2 2:1 -:-
10. Левуново 2014 (Левуново) 0:1 -:- -:- 3:0 1:3 0:3 -:- 0:0 0:5* XXX -:- 2:1 3:0*
11. Светкавица (Митино) 1:6 -:- 1:7 -:- 3:3 -:- 2:2 -:- 3:3 5:1 XXX -:- 3:1
12. Вихрен II (Сандански) 1:2 1:3 2:4 1:1 -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 6:2 XXX 1:4
13. Спортист (Падеш) 0:3* 0:3* 2:2 -:- 3:0 -:- 4:1 -:- 0:3* 4:2 -:- -:- XXX
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"А" ОГ Благоевград
Подгрупа "Места"
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Актуални мачове:
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XVII кръг:
Дебрен (Дебрен) - Копривлен (Копривлен) -
Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище) -
Банско тийм II (Банско) - Брезница (Брезница) -
ОФК Белица (Белица) - Червено знаме (Кочан) -
Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел) -
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Пирин 1912 (Гоце Делчев), 21-и в Югозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в "А" ОГ Благоевград - "Места". В резултат Пирин 1912 II (Гоце Делчев), 7-и през изминалия сезон; напуска групата.
- Левски (Огняново), 1-и в "Б" ОГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ Благоевград - "Места".
- На 21 август 2023 г. Пирин (Брезница), 4-и през изминалия сезон; е преименуван на Брезница след пререгистрация.
- На 11 август 2023 г. Белица 2015 (Белица), 5-и през изминалия сезон; е преименуван на ОФК Белица след пререгистрация.
- Стрела 2003 (Вълкосел) играе домакинските си мачове в Блатска освен ако не е посочено друго заради ремонт на стадиона във Вълкосел.
- Пирин 1912 (Гоце Делчев) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Гоце Делчев освен ако не е посочено друго.
- Ураган 1970 (Горно Драглище) играе домакинските си мачове в Годлево освен ако не е посочено друго.
I кръг
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Червено знаме (Кочан) 7:1
Места 1929 (Хаджидимово) - Брезница (Брезница) 1:0
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 4:0
ОФК Белица (Белица) - Копривлен (Копривлен) 2:0
Банско тийм II (Банско) - Левски (Огняново) 0:4
Пирин 1941 II (Разлог) - Дебрен (Дебрен) 1:1
Стрела 2003 (Вълкосел) почива
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Огняново) - Пирин 1941 II (Разлог) 4:1
Копривлен (Копривлен) - Банско тийм II (Банско) 0:2
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - ОФК Белица (Белица) 1:8
Брезница (Брезница) - Планинец (Годлево) 0:1
Червено знаме (Кочан) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:2 (0:1)
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4
Дебрен (Дебрен) почива
III кръг
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0
Планинец (Годлево) - Червено знаме (Кочан) 6:3
ОФК Белица (Белица) - Брезница (Брезница) 3:1
Банско тийм II (Банско) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 1:1
Пирин 1941 II (Разлог) - Копривлен (Копривлен) 3:0
Дебрен (Дебрен) - Левски (Огняново) 2:1
Пирин 1912 (Гоце Делчев) почива
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Копривлен (Копривлен) - Дебрен (Дебрен) 2:2
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:3
Брезница (Брезница) - Банско тийм II (Банско) 4:0
Червено знаме (Кочан) - ОФК Белица (Белица) 0:6 сл.
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево) 1:0
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово) 2:0 (1:0)
Левски (Огняново) почива
V кръг
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) отложен
ОФК Белица (Белица) - Стрела 2003 (Вълкосел) 5:0
Банско тийм II (Банско) - Червено знаме (Кочан) 4:1
Пирин 1941 II (Разлог) - Брезница (Брезница) 0:3 сл. *
* - първоначално 3:2, в последствие на Пирин 1941 II е присъдена служебна
загуба заради нередовен играч.
Дебрен (Дебрен) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 9:0
Левски (Огняново) - Копривлен (Копривлен) 2:1
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:6 (1:3)
Места 1929 (Хаджидимово) почива
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски (Огняново) 0:2
Брезница (Брезница) - Дебрен (Дебрен) 4:3
Червено знаме (Кочан) - Пирин 1941 II (Разлог) 5:0
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Банско тийм II (Банско) 4:1
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ОФК Белица (Белица) 4:1
Места 1929 (Хаджидимово) - Планинец (Годлево) 3:0
Копривлен (Копривлен) почива
VII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
ОФК Белица (Белица) - Места 1929 (Хаджидимово) отложен
Банско тийм II (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:9
Пирин 1941 II (Разлог) - Стрела 2003 (Вълкосел) 7:4
Дебрен (Дебрен) - Червено знаме (Кочан) 3:0
Левски (Огняново) - Брезница (Брезница) 3:0
Копривлен (Копривлен) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 5:0
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
ОФК Белица (Белица) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3
Планинец (Годлево) почива
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Брезница (Брезница) - Копривлен (Копривлен) 2:0
Червено знаме (Кочан) - Левски (Огняново) отложен
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен) 3:0
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 II (Разлог) 7:1 (4:0)
Места 1929 (Хаджидимово) - Банско тийм II (Банско) 2:0 (2:0)
Планинец (Годлево) - ОФК Белица (Белица) 3:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) почива
IX кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево) отложен
Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово) отложен
Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) отложен
Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) отложен
Копривлен (Копривлен) - Червено знаме (Кочан) отложен
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница) отложен
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево) 3:3
Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3
Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:3 (1:0)
Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница) 0:3
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Копривлен (Копривлен) - Червено знаме (Кочан) 1:1
ОФК Белица (Белица) почива
X кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Червено знаме (Кочан) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Копривлен (Копривлен) 5:1
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски (Огняново) 4:1 (4:0)
Места 1929 (Хаджидимово) - Дебрен (Дебрен) 0:0
Планинец (Годлево) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0
ОФК Белица (Белица) - Банско тийм II (Банско) 2:3
Брезница (Брезница) почива
XI кръг
19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Пирин 1941 II (Разлог) - ОФК Белица (Белица) 0:3
Дебрен (Дебрен) - Планинец (Годлево) 1:1
Левски (Огняново) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:3 (0:1)
Копривлен (Копривлен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2 (0:1)
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:8
Брезница (Брезница) - Червено знаме (Кочан) 4:2
Банско тийм II (Банско) почива
XII кръг
26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Брезница (Брезница) 0:1
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 сл.
Места 1929 (Хаджидимово) - Копривлен (Копривлен) 4:0
Планинец (Годлево) - Левски (Огняново) отложен
ОФК Белица (Белица) - Дебрен (Дебрен) отложен
Банско тийм II (Банско) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0
11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Планинец (Годлево) - Левски (Огняново) 1:6
Червено знаме (Кочан) почива
XIII кръг
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Дебрен (Дебрен) - Банско тийм II (Банско) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Левски (Огняново) - ОФК Белица (Белица) 3:0
Копривлен (Копривлен) - Планинец (Годлево) 4:1
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Места 1929 (Хаджидимово) 3:11 (0:6)
Брезница (Брезница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:4 (1:4)
Червено знаме (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:3
Пирин 1941 II (Разлог) почива
IX кръг - отложени мачове
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево) 3:3
Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3
Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:3 (1:0)
Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница) 0:3
XII кръг - отложен мач
11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Планинец (Годлево) - Левски (Огняново) 1:6
V кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:6 (1:3)
VII кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
ОФК Белица (Белица) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3
IX кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Копривлен (Копривлен) - Червено знаме (Кочан) 1:1
XIV кръг
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Червено знаме (Кочан) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:7 (0:3)
Брезница (Брезница) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:0
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево) 1:9
Копривлен (Копривлен) - ОФК Белица (Белица) 1:1
Левски (Огняново) - Банско тийм II (Банско) отложен
Дебрен (Дебрен) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Стрела 2003 (Вълкосел) почива
XV кръг
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Пирин 1941 II (Разлог) - Левски (Огняново) 0:3 сл.
Банско тийм II (Банско) - Копривлен (Копривлен) 2:1
ОФК Белица (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) отложен
Планинец (Годлево) - Брезница (Брезница) 3:0
Места 1929 (Хаджидимово) - Червено знаме (Кочан) 3:0
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Стрела 2003 (Вълкосел) 5:1
Дебрен (Дебрен) почива
XVI кръг
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:2
Червено знаме (Кочан) - Планинец (Годлево) 2:0
Брезница (Брезница) - ОФК Белица (Белица) отложен
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Банско тийм II (Банско) отложен
Копривлен (Копривлен) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:1
Левски (Огняново) - Дебрен (Дебрен) 4:1
Пирин 1912 (Гоце Делчев) почива
XVII кръг
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Копривлен (Копривлен) -
Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище) -
Банско тийм II (Банско) - Брезница (Брезница) -
ОФК Белица (Белица) - Червено знаме (Кочан) -
Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел) -
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
Левски (Огняново) почива
XVIII кръг
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Планинец (Годлево) -
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - ОФК Белица (Белица) -
Червено знаме (Кочан) - Банско тийм II (Банско) -
Брезница (Брезница) - Пирин 1941 II (Разлог) -
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Дебрен (Дебрен) -
Копривлен (Копривлен) - Левски (Огняново) -
Места 1929 (Хаджидимово) почива
XIX кръг
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Огняново) - Ураган 1970 (Горно Драглище) -
Дебрен (Дебрен) - Брезница (Брезница) -
Пирин 1941 II (Разлог) - Червено знаме (Кочан) -
Банско тийм II (Банско) - Стрела 2003 (Вълкосел) -
ОФК Белица (Белица) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) -
Планинец (Годлево) - Места 1929 (Хаджидимово) -
Копривлен (Копривлен) почива
XX кръг
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Места 1929 (Хаджидимово) - ОФК Белица (Белица) -
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско тийм II (Банско) -
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1941 II (Разлог) -
Червено знаме (Кочан) - Дебрен (Дебрен) -
Брезница (Брезница) - Левски (Огняново) -
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Копривлен (Копривлен) -
Планинец (Годлево) почива
XXI кръг
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Копривлен (Копривлен) - Брезница (Брезница) -
Левски (Огняново) - Червено знаме (Кочан) -
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел) -
Пирин 1941 II (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) -
Банско тийм II (Банско) - Места 1929 (Хаджидимово) -
ОФК Белица (Белица) - Планинец (Годлево) -
Ураган 1970 (Горно Драглище) почива
XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Планинец (Годлево) - Банско тийм II (Банско) -
Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог) -
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Дебрен (Дебрен) -
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски (Огняново) -
Червено знаме (Кочан) - Копривлен (Копривлен) -
Брезница (Брезница) - Ураган 1970 (Горно Драглище) -
ОФК Белица (Белица) почива
XXIII кръг
28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Червено знаме (Кочан) -
Копривлен (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел) -
Левски (Огняново) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) -
Дебрен (Дебрен) - Места 1929 (Хаджидимово) -
Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево) -
Банско тийм II (Банско) - ОФК Белица (Белица) -
Брезница (Брезница) почива
XXIV кръг
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
ОФК Белица (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог) -
Планинец (Годлево) - Дебрен (Дебрен) -
Места 1929 (Хаджидимово) - Левски (Огняново) -
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Копривлен (Копривлен) -
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище) -
Червено знаме (Кочан) - Брезница (Брезница) -
Банско тийм II (Банско) почива
XXV кръг
19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Брезница (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел) -
в Годлево:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) -
Копривлен (Копривлен) - Места 1929 (Хаджидимово) -
Левски (Огняново) - Планинец (Годлево) -
Дебрен (Дебрен) - ОФК Белица (Белица) -
Пирин 1941 II (Разлог) - Банско тийм II (Банско) -
Червено знаме (Кочан) почива
XXVI кръг
26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Банско тийм II (Банско) - Дебрен (Дебрен) -
ОФК Белица (Белица) - Левски (Огняново) -
Планинец (Годлево) - Копривлен (Копривлен) -
Места 1929 (Хаджидимово) - Ураган 1970 (Горно Драглище) -
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Брезница (Брезница) -
в Блатска:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Червено знаме (Кочан) -
Пирин 1941 II (Разлог) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Пирин 1912 (Гоце Делчев) XXX 2:0 4:1 -:- -:- 4:1 -:- -:- 5:1 -:- 7:1 7:1 3:0*
2. Места 1929 (Хаджидимово) 0:0 XXX -:- 3:0 1:0 -:- 0:0 2:0 3:0 4:0 3:0 -:- -:-
3. Левски (Огняново) -:- 1:3 XXX -:- 3:0 3:0 4:1 -:- 3:0 2:1 -:- 4:1 -:-
4. Планинец (Годлево) 2:6 -:- 1:6 XXX 3:0 3:1 -:- -:- -:- -:- 6:3 3:0 4:0
5. Брезница (Брезница) 2:4 0:0 -:- 0:1 XXX -:- 4:3 4:0 -:- 2:0 4:2 -:- -:-
6. ОФК Белица (Белица) -:- 0:3 -:- -:- 3:1 XXX -:- 2:3 5:0 2:0 -:- -:- -:-
7. Дебрен (Дебрен) 2:3 -:- 2:1 1:1 -:- -:- XXX 3:0* -:- -:- 3:0 3:0* 9:0
8. Банско тийм II (Банско) 0:9 -:- 0:4 3:3 -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 4:1 3:0 1:1
9. Стрела 2003 (Вълкосел) 1:4 0:2 -:- 1:0 0:1 -:- 3:0 4:1 XXX 5:1 -:- -:- -:-
10. Копривлен (Копривлен) 0:2 -:- -:- 4:1 -:- 1:1 2:2 0:2 -:- XXX 1:1 3:1 5:0
11. Червено знаме (Кочан) 1:7 1:2 -:- 2:0 -:- 0:6* -:- -:- 3:3 -:- XXX 5:0 3:0
12. Пирин 1941 II (Разлог) -:- 0:3 0:3* -:- 0:3* 0:3 1:1 -:- 7:4 3:0 -:- XXX -:-
13. Ураган 1970 (Горно Драглище) -:- 3:11 0:2 1:9 0:3 1:8 -:- -:- 3:8 -:- -:- 3:3 XXX
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Финали
нагоре
"Б" ОГ Благоевград
Подгрупа "Струма"
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XV кръг:
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Калабак (Самуилово) -
Яворница (Яворница) - Градешница (Долна Градешница) -
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Стрела (Петрич) -
Огражден 1955 (Първомай) - Струма 1948 (Марикостиново) -
Ураган (Михнево) - Спортист 2022 (Струма) -
Подгорец (Коларово) - Граничар 2022 (Логодаж) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Огражден 1955 (Първомай), 13-и в "А" ОГ "Струма" през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ "Струма".
- Левуново 2014 (Левуново), 1-и в "Б" ОГ "Струма" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ "Струма".
- Граничар 2022 (Логодаж) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго.
- Стрела (Петрич) играе домакинските си мачове в Кърналово освен ако не е посочено друго.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2022 (Струма) - Калабак (Самуилово) 0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:0
Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) 10:1 (3:1)
Ураган (Михнево) - Градешница (Долна Градешница) 1:1 (1:0)
Огражден 1955 (Първомай) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:2 (3:0)
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) отложен
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) 3:1
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Яворница (Яворница) 7:0
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Изстребител 2020 (НД) 5:0
Градешница (Д.Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) отложен
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево) 2:4
Струма 1948 (Марикостиново) - Подгорец (Коларово) 5:4
Спортист 2022 (Струма) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:1
2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Градешница (Д.Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) 1:4
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Калабак (Самуилово) 1:1
Подгорец (Коларово) - Спортист 2022 (Струма) 3:0
Ураган (Михнево) - Струма 1948 (Марикостиново) 2:4
Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич) 8:1
Изстребител 2020 (НД) - Градешница (Долна Градешница) 7:0
Яворница (Яворница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:2
IV кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) отложен
Градешница (Долна Градешница) - Яворница (Яворница) 2:3
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 0:3
Струма 1948 (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) 1:3
Спортист 2022 (Струма) - Ураган (Михнево) 4:5
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Подгорец (Коларово) 2:4
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:6 (0:4)
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово) 0:3
Ураган (Михнево) - Граничар 2022 (Логодаж) 1:1
Огражден 1955 (Първомай) - Спортист 2022 (Струма) 9:0
Изстребител 2020 (НД) - Струма 1948 (Марикостиново) 1:0
Яворница (Яворница) - Стрела (Петрич) 10:2
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Градешница (Д.Градешница) 9:1
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Градешница (Долна Градешница) 4:2
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:5
Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) отложен
Спортист 2022 (Струма) - Изстребител 2020 (НД) 1:2
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Огражден 1955 (Първомай) 0:4
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) 5:1
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) 3:1
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово) 0:1
Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово) 2:1
Изстребител 2020 (НД) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:0
Яворница (Яворница) - Спортист 2022 (Струма) 3:0
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Струма 1948 (Марикостиново) 2:0
Градешница (Долна Градешница) - Стрела (Петрич) 6:0
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) 5:2
Струма 1948 (Марикостиново) - Градешница (Д.Градешница) 3:0
Спортист 2022 (Струма) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:7
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Яворница (Яворница) 2:4
Подгорец (Коларово) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:1
Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай) 5:3
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) отложен
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) отложен
Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) отложен
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) отложен
Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) отложен
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) отложен
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) 3:0
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) 2:0
Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) отложен
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) отложен
Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) 3:0
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:7
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) 1:1
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Струма 1948 (Марикостиново) 5:1
Спортист 2022 (Струма) - Стрела (Петрич) 0:3
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Градешница (Долна Градешница) 6:1
Подгорец (Коларово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 4:2
Ураган (Михнево) - Яворница (Яворница) 0:2
Огражден 1955 (Първомай) - Изстребител 2020 (НД) 2:3
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Калабак (Самуилово) 1:0
Яворница (Яворница) - Огражден 1955 (Първомай) 2:0
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Ураган (Михнево) 3:0
Градешница (Долна Градешница) - Подгорец (Коларово) 2:1
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Граничар 2022 (Логодаж) 0:3
Струма 1948 (Марикостиново) - Спортист 2022 (Струма) 3:0
IX кръг - отложени мачове
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) 3:0
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) 2:0
Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) отложен
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) отложен
Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) 3:0
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:7
II кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Градешница (Д.Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) 1:4
I кръг - отложен мач
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) 3:1
IV кръг - отложен мач
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:6 (0:4)
VI кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) 3:1
IX кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) 1:1
XII кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Спортист 2022 (Струма) 3:2
Струма 1948 (Марикостиново) - Граничар 2022 (Логодаж) 3:1
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово) 0:5
Градешница (Долна Градешница) - Ураган (Михнево) 5:5
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Огражден 1955 (Първомай) 2:1
Яворница (Яворница) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:0
XIII кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Яворница (Яворница) - Калабак (Самуилово) 4:3
Изстребител 2020 (НД) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:3
Огражден 1955 (Първомай) - Градешница (Д.Градешница) 7:0
Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) 5:2
Подгорец (Коларово) - Струма 1948 (Марикостиново) 1:1
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Спортист 2022 (Струма) 4:1
XIV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Граничар 2022 (Логодаж) -
Спортист 2022 (Струма) - Подгорец (Коларово) -
Струма 1948 (Марикостиново) - Ураган (Михнево) -
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) -
Градешница (Долна Градешница) - Изстребител 2020 (НД) -
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Яворница (Яворница) -
XV кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Калабак (Самуилово) -
Яворница (Яворница) - Градешница (Долна Градешница) -
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Стрела (Петрич) -
Огражден 1955 (Първомай) - Струма 1948 (Марикостиново) -
Ураган (Михнево) - Спортист 2022 (Струма) -
Подгорец (Коларово) - Граничар 2022 (Логодаж) -
XVI кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово) -
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Ураган (Михнево) -
Спортист 2022 (Струма) - Огражден 1955 (Първомай) -
Струма 1948 (Марикостиново) - Изстребител 2020 (НД) -
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Яворница (Яворница) -
Градешница (Д.Градешница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) -
XVII кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Градешница (Долна Градешница) - Калабак (Самуилово) -
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Стрела (Петрич) -
Яворница (Яворница) - Струма 1948 (Марикостиново) -
Изстребител 2020 (НД) - Спортист 2022 (Струма) -
Огражден 1955 (Първомай) - Граничар 2022 (Логодаж) -
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово) -
XVIII кръг
13 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево) -
Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай) -
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Изстребител 2020 (НД) -
Спортист 2022 (Струма) - Яворница (Яворница) -
Струма 1948 (Марикостиново) - ФК Спортист 1959 (Падеш) -
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Градешница (Долна Градешница) -
XIX кръг
20 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово) -
Градешница (Д.Градешница) - Струма 1948 (Марикостиново) -
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Спортист 2022 (Струма) -
Яворница (Яворница) - Граничар 2022 (Логодаж) -
Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Подгорец (Коларово) -
Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево) -
XX кръг
27 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай) -
Ураган (Михнево) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) -
Подгорец (Коларово) - Яворница (Яворница) -
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - ФК Спортист 1959 (Падеш) -
Спортист 2022 (Струма) - Градешница (Долна Градешница) -
Струма 1948 (Марикостиново) - Стрела (Петрич) -
XXI кръг
11 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Струма 1948 (Марикостиново) - Калабак (Самуилово) -
в Кърналово:
Стрела (Петрич) - Спортист 2022 (Струма) -
Градешница (Долна Градешница) - Граничар 2022 (Логодаж) -
ФК Спортист 1959 (Падеш) - Подгорец (Коларово) -
Яворница (Яворница) - Ураган (Михнево) -
Изстребител 2020 (НД) - Огражден 1955 (Първомай) -
XXII кръг
18 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) -
Огражден 1955 (Първомай) - Яворница (Яворница) -
Ураган (Михнево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) -
Подгорец (Коларово) - Градешница (Долна Градешница) -
в Рилци:
Граничар 2022 (Логодаж) - Стрела (Петрич) -
Спортист 2022 (Струма) - Струма 1948 (Марикостиново) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. ФК Спортист 1959 (Падеш) XXX 5:0 2:1 -:- -:- 2:0 -:- 1:1 3:0 9:1 -:- -:-
2. Изстребител 2020 (Ново Делчево) 1:3 XXX -:- 1:0 3:1 1:0 -:- 2:0 2:0 7:0 -:- -:-
3. Огражден 1955 (Първомай) 3:2 2:3 XXX 3:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- 7:0 8:1 9:0
4. Калабак (Самуилово) 1:6 -:- -:- XXX 7:0 5:1 -:- -:- -:- 4:2 5:2 3:2
5. Яворница (Яворница) 2:2 3:0 2:0 4:3 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 10:2 3:0
6. Струма 1948 (Марикостиново) -:- -:- 1:3 -:- 3:1 XXX 5:4 3:1 -:- 3:0 -:- 3:0
7. Подгорец (Коларово) 4:2 3:1 -:- 0:3 -:- 1:1 XXX -:- 5:1 -:- 10:1 3:0
8. Граничар 2022 (Логодаж) -:- -:- 0:4 1:1 2:4 3:0 2:4 XXX -:- 6:1 -:- 4:1
9. Ураган (Михнево) -:- -:- 5:3 0:1 0:2 2:4 -:- 1:1 XXX 1:1 5:2 -:-
10. Градешница (Долна Градешница) -:- -:- 1:4 -:- 2:3 -:- 2:1 -:- 5:5 XXX 6:0 3:0
11. Стрела (Петрич) 2:5 0:3 -:- -:- -:- 3:7 0:5 0:3 2:4 -:- XXX -:-
12. Спортист 2022 (Струма) 1:7 1:2 -:- 0:3* -:- -:- -:- 2:1 4:5 -:- 0:3 XXX
--------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ Благоевград
Подгрупа "Места" изток
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
Актуални мачове:
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XII кръг:
Бистрица 2008 (Абланица) - Върбица 2008 (Ореше) -
Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена) -
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) -
ФК Туховища (Туховища) - Спартак (Долно Дряново) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Спартак (Долно Дряново) се включва в групата.
- Балкан (Крушево) играе домакинските си мачове в Ореше освен ако не е посочено друго.
- Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) играе домакинските си мачове на в Огняново освен ако не е посочено друго.
I кръг
10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан) 10:0
Върбица 2008 (Ореше) - Балкан (Крушево) 6:1
Плетена (Плетена) - ФК Туховища (Туховища) 3:1
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Спартак (Долно Дряново) 1:2
Бистрица 2008 (Абланица) почива
II кръг
17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ФК Туховища (Туховища) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 10:1
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Плетена (Плетена) 1:5
Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше) отложен
Бистрица 2008 (Абланица) - Слащен 2007 (Слащен) 0:1
Спартак (Долно Дряново) почива
III кръг
24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Върбица 2008 (Ореше) - Бистрица 2008 (Абланица) 7:0
Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан) 6:0
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) - Балкан (Крушево) 1:0
Спартак (Долно Дряново) - ФК Туховища (Туховища) 2:3
Слащен 2007 (Слащен) почива
IV кръг
1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Спартак (Долно Дряново) 1:9
Кочан (Кочан) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 5:2
Бистрица 2008 (Абланица) - Плетена (Плетена) 0:3
Слащен 2007 (Слащен) - Върбица 2008 (Ореше) 3:2
ФК Туховища (Туховища) почива
V кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) отложен
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Бистрица 2008 (Абланица) 4:1
Спартак (Долно Дряново) - Кочан (Кочан) 0:3 сл. *
* - първоначално 4:1, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба
заради липса на правоспособно медицинско лице.
ФК Туховища (Туховища) - Балкан (Крушево) 11:3
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) 1:2
Върбица 2008 (Ореше) почива
VI кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Кочан (Кочан) - ФК Туховища (Туховища) 3:2
Бистрица 2008 (Абланица) - Спартак (Долно Дряново) 1:0
Слащен 2007 (Слащен) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 6:0
Върбица 2008 (Ореше) - Плетена (Плетена) 4:0
Балкан (Крушево) почива
VII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Върбица 2008 (Ореше) 1:5
Спартак (Долно Дряново) - Слащен 2007 (Слащен) 1:2
ФК Туховища (Туховища) - Бистрица 2008 (Абланица) 6:1
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Кочан (Кочан) 0:1
Плетена (Плетена) почива
VIII кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Бистрица 2008 (Абланица) - Балкан (Крушево) отложен
Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) отложен
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак (Долно Дряново) отложен
Плетена (Плетена) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) отложен
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Бистрица 2008 (Абланица) - Балкан (Крушево) 2:1
Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) 6:0
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак (Долно Дряново) анулиран *
* - прекратен по вина на двата отбора.
Плетена (Плетена) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 6:0
Кочан (Кочан) почива
IX кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак (Долно Дряново) - Плетена (Плетена) 2:2
ФК Туховища (Туховища) - Върбица 2008 (Ореше) 2:0
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Слащен 2007 (Слащен) 0:8
Кочан (Кочан) - Бистрица 2008 (Абланица) 7:0
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) почива
VIII кръг - отложени мачове
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Бистрица 2008 (Абланица) - Балкан (Крушево) 2:1
Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) 6:0
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак (Долно Дряново) анулиран *
* - прекратен по вина на двата отбора.
Плетена (Плетена) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 6:0
V кръг - отложен мач
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) 1:2
X кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен) 1:1
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Върбица 2008 (Ореше) 0:3
ФК Туховища (Туховища) - Плетена (Плетена) 1:0
Спартак (Долно Дряново) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 4:1
Бистрица 2008 (Абланица) почива
XI кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - ФК Туховища (Туховища) -
Плетена (Плетена) - Балкан (Крушево) -
Върбица 2008 (Ореше) - Кочан (Кочан) -
Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица 2008 (Абланица) -
Спартак (Долно Дряново) почива
XII кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Бистрица 2008 (Абланица) - Върбица 2008 (Ореше) -
Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена) -
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) -
ФК Туховища (Туховища) - Спартак (Долно Дряново) -
Слащен 2007 (Слащен) почива
XIII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Спартак (Долно Дряново) - Балкан (Крушево) -
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) - Кочан (Кочан) -
Плетена (Плетена) - Бистрица 2008 (Абланица) -
Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен) -
ФК Туховища (Туховища) почива
XIV кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена) -
Бистрица 2008 (Абланица) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) -
Кочан (Кочан) - Спартак (Долно Дряново) -
в Ореше:
Балкан (Крушево) - ФК Туховища (Туховища) -
Върбица 2008 (Ореше) почива
XV кръг
13 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
ФК Туховища (Туховища) - Кочан (Кочан) -
Спартак (Долно Дряново) - Бистрица 2008 (Абланица) -
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Слащен 2007 (Слащен) -
Плетена (Плетена) - Върбица 2008 (Ореше) -
Балкан (Крушево) почива
XVI кръг
20 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Върбица 2008 (Ореше) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) -
Слащен 2007 (Слащен) - Спартак (Долно Дряново) -
Бистрица 2008 (Абланица) - ФК Туховища (Туховища) -
Кочан (Кочан) - Балкан (Крушево) -
Плетена (Плетена) почива
XVII кръг
27 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
в Ореше:
Балкан (Крушево) - Бистрица 2008 (Абланица) -
ФК Туховища (Туховища) - Слащен 2007 (Слащен) -
Спартак (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше) -
в Огняново:
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) - Плетена (Плетена) -
Кочан (Кочан) почива
XVIII кръг
11 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Плетена (Плетена) - Спартак (Долно Дряново) -
Върбица 2008 (Ореше) - ФК Туховища (Туховища) -
Слащен 2007 (Слащен) - Балкан (Крушево) -
Бистрица 2008 (Абланица) - Кочан (Кочан) -
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) почива
Таблица с резултати
-----------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
-----------------------------------------------------------------------------------
1. Слащен 2007 (Слащен) XXX 6:0 -:- 10:0 3:2 -:- 6:0 -:- -:-
2. ФК Туховища (Туховища) -:- XXX 1:0 -:- 2:0 -:- 10:1 6:1 11:3
3. Плетена (Плетена) 1:2 3:1 XXX 6:0 -:- -:- 6:0 -:- -:-
4. Кочан (Кочан) 1:1 3:2 -:- XXX -:- -:- 5:2 7:0 -:-
5. Върбица 2008 (Ореше) -:- -:- 4:0 -:- XXX --- -:- 7:0 6:1
6. Спартак (Долно Дряново) 1:2 2:3 2:2 0:3* -:- XXX 4:1 -:- -:-
7. Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) -:- -:- -:- -:- 1:5 1:2 XXX 4:1 1:0
8. Бистрица 2008 (Абланица) 0:1 -:- 0:3 -:- -:- 1:0 -:- XXX 2:1
9. Балкан (Крушево) 0:8 -:- 1:5 0:1 0:3 1:9 -:- -:- XXX
-----------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ Благоевград
Подгрупа "Места" запад
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
Актуални мачове:
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч / XI кръг:
Юнак 2015 (Баня) - Садово 2023 (Садово) -
Блатска (Блатска) - Канина 22 (Гърмен) -
Миньор 2016 (Елешница) - Ореляк 1974 (Лъжница) -
Корница 1975 (Корница) - Авангард 1973 (Бачево) -
Родопа (Рибново) - Краище 2018 (Краище) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Левски (Огняново), 1-и в "Б" ОГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ Благоевград - "Места".
- Миньор 2016 (Елешница) се включва в групата.
- На 12 декември 2022 г. Авангард (Бачево), изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Авангард 1973 (Бачево) и заявява отбор "Б" ОГ Благоевград - "Места".
- На 10 август 2023 г. Садово (Садово), изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Садово 2023 (Садово) и заявява отбор "Б" ОГ Благоевград - "Места".
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Краище 2018 (Краище) - Садово 2023 (Садово) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Родопа (Рибново) - Авангард 1973 (Бачево) 1:3
Корница 1975 (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:1
Миньор 2016 (Елешница) - Канина 22 (Гърмен) 5:2
Блатска (Блатска) - Юнак 2015 (Баня) 3:0
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Юнак 2015 (Баня) 3:2
Канина 22 (Гърмен) - Блатска (Блатска) 0:5
Ореляк 1974 (Лъжница) - Миньор 2016 (Елешница) 2:1
Авангард 1973 (Бачево) - Корница 1975 (Корница) 2:0
Краище 2018 (Краище) - Родопа (Рибново) 4:0
III кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Родопа (Рибново) - Садово 2023 (Садово) 6:0
Корница 1975 (Корница) - Краище 2018 (Краище) 3:1
Миньор 2016 (Елешница) - Авангард 1973 (Бачево) 0:2
Блатска (Блатска) - Ореляк 1974 (Лъжница) 11:2
Юнак 2015 (Баня) - Канина 22 (Гърмен) 4:3
IV кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Канина 22 (Гърмен) 3:5
Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня) 4:3
Авангард 1973 (Бачево) - Блатска (Блатска) отложен
Краище 2018 (Краище) - Миньор 2016 (Елешница) 2:1
Родопа (Рибново) - Корница 1975 (Корница) 2:1
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Авангард 1973 (Бачево) - Блатска (Блатска) 6:0
V кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Корница 1975 (Корница) - Садово 2023 (Садово) 8:0
Миньор 2016 (Елешница) - Родопа (Рибново) отложен
Блатска (Блатска) - Краище 2018 (Краище) 7:0
Юнак 2015 (Баня) - Авангард 1973 (Бачево) 2:4
Канина 22 (Гърмен) - Ореляк 1974 (Лъжница) 0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
в Годлево:
Миньор 2016 (Елешница) - Родопа (Рибново) 2:2
VI кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница) 0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Авангард 1973 (Бачево) - Канина 22 (Гърмен) 6:1
Краище 2018 (Краище) - Юнак 2015 (Баня) 2:1
Родопа (Рибново) - Блатска (Блатска) 0:4
Корница 1975 (Корница) - Миньор 2016 (Елешница) 7:0
VII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Миньор 2016 (Елешница) - Садово 2023 (Садово) 3:0
Блатска (Блатска) - Корница 1975 (Корница) 3:0
Юнак 2015 (Баня) - Родопа (Рибново) 7:2
Канина 22 (Гърмен) - Краище 2018 (Краище) 2:1
Ореляк 1974 (Лъжница) - Авангард 1973 (Бачево) 1:1
VIII кръг
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Авангард 1973 (Бачево) отложен
Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) отложен
Родопа (Рибново) - Канина 22 (Гърмен) отложен
Корница 1975 (Корница) - Юнак 2015 (Баня) отложен
Миньор 2016 (Елешница) - Блатска (Блатска) отложен
18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Авангард 1973 (Бачево) 0:3
Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:2
Родопа (Рибново) - Канина 22 (Гърмен) 5:1
Корница 1975 (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 8:2
Миньор 2016 (Елешница) - Блатска (Блатска) 1:8
IX кръг
11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Блатска (Блатска) - Садово 2023 (Садово) 8:0
Юнак 2015 (Баня) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0
Канина 22 (Гърмен) - Корница 1975 (Корница) 1:5
Ореляк 1974 (Лъжница) - Родопа (Рибново) 9:2
Авангард 1973 (Бачево) - Краище 2018 (Краище) 6:0
VIII кръг - отложени мачове
18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Авангард 1973 (Бачево) 0:3
Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:2
Родопа (Рибново) - Канина 22 (Гърмен) 5:1
Корница 1975 (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 8:2
Миньор 2016 (Елешница) - Блатска (Блатска) 1:8
IV кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Авангард 1973 (Бачево) - Блатска (Блатска) 6:0
V кръг - отложен мач
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
в Годлево:
Миньор 2016 (Елешница) - Родопа (Рибново) 2:2
X кръг
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Краище 2018 (Краище) 0:3
Авангард 1973 (Бачево) - Родопа (Рибново) 4:0
Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница 1975 (Корница) 2:1
Канина 22 (Гърмен) - Миньор 2016 (Елешница) 5:3
Юнак 2015 (Баня) - Блатска (Блатска) 1:3
XI кръг
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Садово 2023 (Садово) -
Блатска (Блатска) - Канина 22 (Гърмен) -
Миньор 2016 (Елешница) - Ореляк 1974 (Лъжница) -
Корница 1975 (Корница) - Авангард 1973 (Бачево) -
Родопа (Рибново) - Краище 2018 (Краище) -
XII кръг
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Родопа (Рибново) -
Краище 2018 (Краище) - Корница 1975 (Корница) -
Авангард 1973 (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница) -
Ореляк 1974 (Лъжница) - Блатска (Блатска) -
Канина 22 (Гърмен) - Юнак 2015 (Баня) -
XIII кръг
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Канина 22 (Гърмен) - Садово 2023 (Садово) -
Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница) -
Блатска (Блатска) - Авангард 1973 (Бачево) -
Миньор 2016 (Елешница) - Краище 2018 (Краище) -
Корница 1975 (Корница) - Родопа (Рибново) -
XIV кръг
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Корница 1975 (Корница) -
Родопа (Рибново) - Миньор 2016 (Елешница) -
Краище 2018 (Краище) - Блатска (Блатска) -
Авангард 1973 (Бачево) - Юнак 2015 (Баня) -
Ореляк 1974 (Лъжница) - Канина 22 (Гърмен) -
XV кръг
14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Садово 2023 (Садово) -
Канина 22 (Гърмен) - Авангард 1973 (Бачево) -
Юнак 2015 (Баня) - Краище 2018 (Краище) -
Блатска (Блатска) - Родопа (Рибново) -
Миньор 2016 (Елешница) - Корница 1975 (Корница) -
XVI кръг
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Миньор 2016 (Елешница) -
Корница 1975 (Корница) - Блатска (Блатска) -
Родопа (Рибново) - Юнак 2015 (Баня) -
Краище 2018 (Краище) - Канина 22 (Гърмен) -
Авангард 1973 (Бачево) - Ореляк 1974 (Лъжница) -
XVII кръг
28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Авангард 1973 (Бачево) - Садово 2023 (Садово) -
Ореляк 1974 (Лъжница) - Краище 2018 (Краище) -
Канина 22 (Гърмен) - Родопа (Рибново) -
Юнак 2015 (Баня) - Корница 1975 (Корница) -
Блатска (Блатска) - Миньор 2016 (Елешница) -
XVIII кръг
12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Садово 2023 (Садово) - Блатска (Блатска) -
Миньор 2016 (Елешница) - Юнак 2015 (Баня) -
Корница 1975 (Корница) - Канина 22 (Гърмен) -
Родопа (Рибново) - Ореляк 1974 (Лъжница) -
Краище 2018 (Краище) - Авангард 1973 (Бачево) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Авангард 1973 (Бачево) XXX 6:0 -:- 2:0 6:0 4:0 -:- 6:1 -:- -:-
2. Блатска (Блатска) -:- XXX 11:2 3:0 7:0 -:- 3:0 -:- -:- 8:0
3. Ореляк 1974 (Лъжница) 1:1 -:- XXX 2:1 -:- 9:2 4:3 -:- 2:1 -:-
4. Корница 1975 (Корница) -:- -:- 2:1 XXX 3:1 -:- 8:2 -:- 7:0 8:0
5. Краище 2018 (Краище) -:- -:- 2:2 -:- XXX 4:0 2:1 -:- 2:1 3:0*
6. Родопа (Рибново) 1:3 0:4 -:- 2:1 -:- XXX -:- 5:1 -:- 6:0
7. Юнак 2015 (Баня) 2:4 1:3 -:- -:- -:- 7:2 XXX 4:3 3:0 -:-
8. Канина 22 (Гърмен) -:- 0:5 0:3* 1:5 2:1 -:- -:- XXX 5:3 -:-
9. Миньор 2016 (Елешница) 0:2 1:8 -:- -:- -:- 2:2 -:- 5:2 XXX 3:0
10. Садово 2023 (Садово) 0:3 -:- 0:3* -:- 0:3 -:- 3:2 3:5 -:- XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ Благоевград
Подгрупа "Места"
Финална подгрупа
нагоре
Страници на отбори
Ветрен (Полена)
нагоре