ОФГ Бургас 2016/17


"А" ОФГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / XIV кръг:
Кошарица (Кошарица) - Камено (Камено)                      - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Свети Никола (Бургас)         - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                   - 
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)                - 
Локомотив (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро)             - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    12   11   1   0   52:4    34       
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив (Бургас)                 12   10   2   0   38:10   32 [+][*]
 3. Вихър (Айтос)                      12    8   1   3   34:17   25       
 4. Русокастро (Русокастро)            12    7   2   3   38:27   23       
 5. Черноморец 1919 (Бургас)           12    7   1   4   36:16   22 [+]   
 6. Камено (Камено)                    11    6   0   5   39:21   18       
 7. Свети Никола (Бургас)              11    5   1   5   21:18   16       
 8. Кошарица (Кошарица)                12    5   0   7   17:36   15       
 9. Равда (Равда)                      12    4   1   7   27:31   13       
10. Ропотамо (Приморско)               12    4   0   8   22:45   12       
11. Странджанец (Царево)               12    2   1   9   14:50    7        [1 0 0  2:0  3]
12. Бяла река 1 (Зайчар)               12    2   1   9   15:34    7        [0 0 1  0:2  0]
-------------------------------------------------------------------
13. Черноморец Бургас (Бургас)         12    0   1  11   11:55   -2 [-][*]
--. Странджа (Малко Търново)            0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Черноморец Бургас (Бургас) изпада от Югоизточна "В" АФГ.
  - Черноморец 1919 (Бургас) и Балкан (Планиница) влизат в "А" ОФГ съответно от "Б" ОФГ - изток и "Б" ОФГ - запад. В последствие Балкан се обединява с новосформирания Локомотив (Бургас) като последния по този начин влиза в "А" ОФГ, а Балкан след като е възстановен се включва в "Б" ОФГ - запад.
  - Аполония (Созопол), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. Странджа (Малко Търново), 9-ти през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но в последствие се отказва преди началото на сезона.
  - Свети Никола (Свети Никола) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Локомотив (Бургас) играе домакинските си мачове на помощното игрище на ст."Лазур" в Бургас ("Съдърланд Арена").
  - Черноморец Бургас (Бургас) играе домакинските си мачове на помощното игрище на ст."Черноморец" в Бургас.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас.
  - На 14 септември 2016 от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети 3 точки във връзка с решение по дело за неизплатени суми към бившия играч на клуба Паскал Борел от 26 август 2016 г.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)        3:0 сл. * 
* - гостите нямат редовни медицински документи.
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            2:1 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Камено (Камено) - Кошарица (Кошарица)                     8:2 
Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас)                  2:0 
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               6:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Локомотив (Бургас)      0:0 
Странджа (Малко Търново) - Равда (Равда)                  анулиран 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Русокастро (Русокастро)              5:3 
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   отложен 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Равда (Равда)                       2:1 (2:0) 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа (Малко Търново)           анулиран 
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:10 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)           8:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Вихър (Айтос)                3:6 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               отложен 
Вихър (Айтос) - Камено (Камено)                           2:3 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    2:0 
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            7:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:0 
Странджа (Малко Търново) - Локомотив (Бургас)             анулиран 
Равда (Равда) - Бяла река 1 (Зайчар)                      5:1 
26 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               3:0 сл. 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Бяла река 1 (Зайчар)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     1:4 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Бургас) - Равда (Равда)                        5:1 (3:1) 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Странджа (Малко Търново)           анулиран 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Русокастро (Русокастро)        1:2 (1:0) 
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)  0:5 
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    6:0 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Айтос) - Кошарица (Кошарица)                       6:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено)         3:1 
Русокастро (Русокастро) - Черноморец Бургас (Бургас)      7:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              0:2 
Странджа (Малко Търново) - Черноморец 1919 (Бургас)       анулиран 
Равда (Равда) - Странджанец (Царево)                      0:4 
Бяла река 1 (Зайчар) - Локомотив (Бургас)                 0:2 (0:1) 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Локомотив (Бургас)                  0:2 
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   0:5 
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                      4:1 (3:0) 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар)               2:0 
в Поморие:
Черноморец 1919 (Бургас) - Равда (Равда)                  3:0 
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа (Малко Търново)     анулиран 
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 2:3 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           4:1 
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           0:5 
Локомотив (Бургас) - Странджанец (Царево)                 5:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Кошарица (Кошарица)                3:0 сл. 
Странджа (Малко Търново) - Камено (Камено)                анулиран 
Равда (Равда) - Черноморец Бургас (Бургас)                7:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморец 1919 (Бургас)           3:7 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кошарица (Кошарица) - Странджанец (Царево)                4:1 
Камено (Камено) - Равда (Равда)                           4:0 
Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   0:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Бургас)             1:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)         1:4 
Свети Никола (Бургас) - Странджа (Малко Търново)          анулиран 
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:7 

                           III кръг - отложен мач

26 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Кошарица (Кошарица)               3:0 сл. 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Кошарица (Кошарица)     5:0 
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            5:2 
Локомотив (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)           4:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Вихър (Айтос)                  анулиран 
Равда (Равда) - Свети Никола (Бургас)                     1:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено)                    2:1 
Странджанец (Царево) - Черноморец 1919 (Бургас)           0:5 

                           X кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Странджа (Малко Търново)           анулиран 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Камено (Камено) - Локомотив (Бургас)                      2:5 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец 1919 (Бургас)            2:1 
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджанец (Царево)         2:2 
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)              1:1 
Вихър (Айтос) - Равда (Равда)                             2:1 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро)     4:0 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Кошарица (Кошарица)             5:2 
Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско)                      6:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос)                      1:4 
Локомотив (Бургас) - Свети Никола (Бургас)                2:0 
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    1:5 
в Черноморец:
Черноморец 1919 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)     5:0 
13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    анулиран 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Кошарица (Кошарица) - Черноморец Бургас (Бургас)          2:1 
в Царево:
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              4:2 
Вихър (Айтос) - Локомотив (Бургас)                        1:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда)           4:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Черноморец 1919 (Бургас)                1:2 
Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар)               3:1 
Русокастро (Русокастро) - Странджа (Малко Търново)        анулиран 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Бургас) - Ропотамо (Приморско)                 5:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Кошарица (Кошарица)            анулиран 
Равда (Равда) - Русокастро (Русокастро)                   4:4 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    1:3 
Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                      1:2 
в кв.Ветрен, Бургас:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          3:2 
Черноморец Бургас (Бургас) - Камено (Камено)              1:6 

                           XIV кръг

пролет 2017:
Кошарица (Кошарица) - Камено (Камено)                      - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Свети Никола (Бургас)         - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                   - 
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)                - 
Локомотив (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро)             - 
Равда (Равда)                                             почива

                           XV кръг

Равда (Равда) - Кошарица (Кошарица)                        - 
Русокастро (Русокастро) - Локомотив (Бургас)               - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево)     - 
Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Вихър (Айтос) - Черноморец Бургас (Бургас)                 - 
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                    - 
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

                           XVI кръг

Кошарица (Кошарица) - Свети Никола (Бургас)                - 
Камено (Камено) - Вихър (Айтос)                            - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Ропотамо (Приморско)          - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     - 
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)             - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Равда (Равда)                       - 
Локомотив (Бургас)                                        почива

                           XVII кръг

Бяла река 1 (Зайчар) - Кошарица (Кошарица)                 - 
Равда (Равда) - Локомотив (Бургас)                         - 
Русокастро (Русокастро) - Черноморец 1919 (Бургас)         - 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец Бургас (Бургас)   - 
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                     - 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                      - 
Странджанец (Царево)                                      почива

                           XVIII кръг

Кошарица (Кошарица) - Вихър (Айтос)                        - 
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)               - 
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)          - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Русокастро (Русокастро)       - 
Странджанец (Царево) - Равда (Равда)                       - 
Локомотив (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XIX кръг

Локомотив (Бургас) - Кошарица (Кошарица)                   - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево)                - 
Равда (Равда) - Черноморец 1919 (Бургас)                   - 
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                  - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)    - 
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                       - 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XX кръг

Кошарица (Кошарица) - Ропотамо (Приморско)                 - 
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)            - 
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)            - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Равда (Равда)                 - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)            - 
Странджанец (Царево) - Локомотив (Бургас)                  - 
Камено (Камено)                                           почива

                           XXI кръг

Странджанец (Царево) - Кошарица (Кошарица)                 - 
Локомотив (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)              - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморец Бургас (Бургас)          - 
Равда (Равда) - Камено (Камено)                            - 
Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос)                    - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)     - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XXII кръг

Кошарица (Кошарица) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      - 
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)             - 
Свети Никола (Бургас) - Равда (Равда)                      - 
Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар)                     - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Бургас)            - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджанец (Царево)            - 
Вихър (Айтос)                                             почива

                           XXIII кръг

Черноморец 1919 (Бургас) - Кошарица (Кошарица)             - 
Странджанец (Царево) - Черноморец Бургас (Бургас)          - 
Локомотив (Бургас) - Камено (Камено)                       - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас)               - 
Равда (Равда) - Вихър (Айтос)                              - 
Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец)      - 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XXIV кръг

Кошарица (Кошарица) - Русокастро (Русокастро)              - 
Ропотамо (Приморско) - Равда (Равда)                       - 
Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                       - 
Свети Никола (Бургас) - Локомотив (Бургас)                 - 
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                     - 
Черноморец Бургас (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)      - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XXV кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Кошарица (Кошарица)           - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Камено (Камено)                 - 
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)               - 
Локомотив (Бургас) - Вихър (Айтос)                         - 
Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско)                - 
Равда (Равда) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)            - 
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           XXVI кръг

Русокастро (Русокастро) - Равда (Равда)                    - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар)     - 
Ропотамо (Приморско) - Локомотив (Бургас)                  - 
Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево)                       - 
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Камено (Камено) - Черноморец Бургас (Бургас)               - 
Кошарица (Кошарица)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) XXX 0:0 4:1 4:0 2:0 3:1 -:- 5:0 4:1 -:- -:- -:- -:- --- 2. Локомотив (Бургас) -:- XXX -:- 5:3 -:- -:- 2:0 -:- 5:1 5:1 5:0 -:- 4:1 --- 3. Вихър (Айтос) -:- 1:2 XXX 0:0 2:0 2:3 -:- 6:0 2:1 4:1 -:- -:- -:- --- 4. Русокастро (Русокастро) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 0:5 5:2 -:- 5:2 7:0 2:1 7:1 --- 5. Черноморец 1919 (Бургас) -:- 1:1 -:- 1:2 XXX -:- 3:2 -:- 3:0 8:1 -:- -:- 5:0 --- 6. Камено (Камено) -:- 2:5 -:- 2:3 1:2 XXX -:- 8:2 4:0 6:0 -:- -:- -:- --- 7. Свети Никола (Бургас) 0:5 -:- 1:4 -:- -:- -:- XXX 3:0* -:- -:- 4:2 1:1 3:0* --- 8. Кошарица (Кошарица) -:- 0:2 -:- -:- 2:1 -:- -:- XXX 2:1 -:- 4:1 3:0* 2:1 --- 9. Равда (Равда) -:- -:- -:- 4:4 -:- -:- 1:0 -:- XXX 6:1 0:4 5:1 7:1 --- 10. Ропотамо (Приморско) 0:7 -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 3:0* -:- XXX 6:1 3:1 4:0 --- 11. Странджанец (Царево) 0:10 -:- 1:2 -:- 0:5 1:5 -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- --- 12. Бяла река 1 (Зайчар) 1:3 0:2 1:4 -:- 3:7 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- --- 13. Черноморец Бургас (Бургас) 0:5 -:- 3:6 -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- -:- 2:2 1:4 XXX --- 14. Странджа (Малко Търново) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Бургас - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / X кръг:
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)       - 
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                       - 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Устрем (Тънково)                    - 
Равнец 2011 (Равнец) - Обзор (Обзор)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморски спортист (Обзор)        8    8   0   0   41:5    24    
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец (Несебър)                8    7   0   1   40:19   21    
 3. Равнец 2011 (Равнец)                7    5   0   2   19:15   15     [1 0 0  4:2  3]
 4. Устрем (Тънково)                    8    5   0   3   24:20   15     [0 0 1  2:4  0]
 5. Свети Влас (Свети Влас)             8    4   0   4   20:13   12    
 6. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)          6    2   0   4   18:21    6    
 7. Обзор (Обзор)                       8    1   1   6   11:29    4     [0 1 0  3:3  1, 3 гола на чужд терен]
 8. Барселона (Просеник)                7    1   1   5   12:27    4 <-  [0 1 0  3:3  1, 0 гола на чужд терен]
 9. Сокол (Порой)                       8    0   0   8    9:45    0 [+]

Бележки
  - Черноморец 1919 (Бургас), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Барселона (Просеник), 8-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Сокол (Порой) се включва в групата.
  - Черноморец (Несебър) играе домакинските си мачове на помощното игрище на Градски стадион в Несебър.
  - Барселона (Просеник) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Кошарица.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      2:5 
Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър)                      1:12 
Устрем (Тънково) - Барселона (Просеник)                   3:1 
Обзор (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец)                      2:3 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           II кръг

25 септември 2016, неделя, 13:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   6:4 (3:3) 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Обзор (Обзор)                      3:3 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой)                   3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Барселона (Просеник)               5:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Порой) - Черноморски спортист (Обзор)              0:6 
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                2:1 
Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър)                      2:3 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец)               4:1 (0:1) 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Устрем (Тънково)           5:1 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Сокол (Порой)                5:2 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            отложен 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             3:2 
Обзор (Обзор) - Черноморски спортист (Обзор)              1:8 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър)               отложен 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            2:0 
26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър)               0:3 
Сокол (Порой)                                             почива

                           VI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Несебър, Градски стадион:
Свети Влас (Свети Влас) - Барселона (Просеник)            5:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Равнец 2011 (Равнец)       5:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Обзор (Обзор)                5:1 
Сокол (Порой) - Устрем (Тънково)                          1:6 (1:5) 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         отложен 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморски спортист (Обзор)       1:6 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Сокол (Порой)                             2:1 
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            4:2 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            2:0 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Барселона (Просеник)         отложен 
Сокол (Порой) - Равнец 2011 (Равнец)                      2:4 
в Кошарица:
Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор)                          3:0 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Черноморец (Несебър)       5:1 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Устрем (Тънково)                   4:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Сокол (Порой)                      7:2 
Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         7:4 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморски спортист (Обзор)    1:3 (1:2) 
Обзор (Обзор)                                             почива

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Руен:
Барселона (Просеник) - Черноморец (Несебър)               0:3 

                           X кръг

пролет 2017:
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)       - 
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                       - 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Устрем (Тънково)                    - 
Равнец 2011 (Равнец) - Обзор (Обзор)                       - 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XI кръг

Обзор (Обзор) - Барселона (Просеник)                       - 
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                    - 
Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас)                    - 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)  - 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           XII кръг

Черноморски спортист (Обзор) - Сокол (Порой)               - 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                 - 
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                       - 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Равнец 2011 (Равнец)                - 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           XIII кръг

Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър)                - 
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                    - 
Устрем (Тънково) - Черноморски спортист (Обзор)            - 
Сокол (Порой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                 - 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           XIV кръг

Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково)              - 
Черноморски спортист (Обзор) - Обзор (Обзор)               - 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец)             - 
Черноморец (Несебър) - Барселона (Просеник)                - 
Сокол (Порой)                                             почива

                           XV кръг

в Руен:
Барселона (Просеник) - Свети Влас (Свети Влас)             - 
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморски спортист (Обзор)        - 
Обзор (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                 - 
Устрем (Тънково) - Сокол (Порой)                           - 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XVI кръг

Сокол (Порой) - Обзор (Обзор)                              - 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)          - 
Черноморски спортист (Обзор) - Барселона (Просеник)        - 
в Кошарица:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)             - 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           XVII кръг

Черноморец (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор)        - 
в Руен:
Барселона (Просеник) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)          - 
Равнец 2011 (Равнец) - Сокол (Порой)                       - 
Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково)                           - 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           XVIII кръг

Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец)                    - 
Сокол (Порой) - Барселона (Просеник)                       - 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър)          - 
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)     - 
Обзор (Обзор)                                             почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморски спортист (Обзор) XXX 5:1 5:0 5:1 -:- 3:0 -:- -:- -:- 2. Черноморец (Несебър) -:- XXX 4:1 6:4 4:2 7:4 -:- -:- -:- 3. Равнец 2011 (Равнец) -:- -:- XXX 4:2 2:0 -:- -:- 5:0 -:- 4. Устрем (Тънково) -:- -:- -:- XXX 2:1 3:2 3:0 3:1 -:- 5. Свети Влас (Свети Влас) 1:3 -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 5:0 3:0 6. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:- -:- -:- -:- 2:5 XXX 5:1 -:- 5:2 7. Обзор (Обзор) 1:8 2:3 2:3 -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 8. Барселона (Просеник) 1:6 0:3 -:- -:- -:- -:- 3:3 XXX 7:2 9. Сокол (Порой) 0:6 1:12 2:4 1:6 -:- -:- -:- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Бургас - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / X кръг:
Манолич (Манолич) - Балкан 1980 (Планиница)                - 
Съединение (Съединение) - Сокол 2008 (Ябълчево)            - 
Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 2009 (Добра поляна)   - 
Нурсан (Люляково) - Кликач (Кликач)                        - 
Бяла река (Тополица) - Липа (Череша)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан 1980 (Планиница)             8    7   1   0   40:10   22    [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Нурсан (Люляково)                   8    6   0   2   29:25   18       
 3. Манолич (Манолич)                   8    5   2   1   36:24   17 [+]   
 4. Липа (Череша)                       8    3   2   3   19:12   11       
 5. Балкан 2009 (Добра поляна)          8    3   1   4   19:25   10        [1 0 0  3:2  3]
 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе)    8    3   1   4   32:19   10 [+]    [0 0 1  2:3  0]
 7. Сокол 2008 (Ябълчево)               8    1   3   4   17:22    6       
 8. Бяла река (Тополица)                8    1   2   5   22:40    5       
 9. Кликач (Кликач)                     8    1   0   7   22:59    3       
--. Съединение (Съединение)             0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Балкан (Планиница), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ. В последствие Балкан се обединява с новосформирания Локомотив (Бургас) като последния по този начин влиза в "А" ОФГ, а клубът от Планиница след като е възстановен като Балкан 1980 се включва в "Б" ОФГ - запад.
  - Барселона (Просеник), 8-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Съединение (Съединение), 10-ти и отказал се през изминалия сезон; първоначално отново се включва в групата, но след това се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - Сунгурларска долина (Сунгурларе) и Манолич (Манолич) се включват в групата.
  - Сокол 2008 (Ябълчево) играе домакинските си мачове в Руен.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Кликач (Кликач) - Нурсан (Люляково)                       3:10 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Манолич (Манолич)               4:1 (3:1) 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение)           анулиран 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сунгурларска долина (Сунг.)  3:2 
Липа (Череша) - Бяла река (Тополица)                      1:1 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Нурсан (Люляково) - Липа (Череша)                         1:0 (0:0) 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Бяла река (Тополица)                  8:2 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Кликач (Кликач)       12:2 
Съединение (Съединение) - Балкан 2009 (Добра поляна)      анулиран 
Балкан 1980 (Планиница) - Сокол 2008 (Ябълчево)           1:0 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение)                 анулиран 
Липа (Череша) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)          4:3 
Бяла река (Тополица) - Нурсан (Люляково)                  3:5 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 5:5 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан 1980 (Планиница)      2:5 

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Манолич (Манолич) - Нурсан (Люляково)                     7:2 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Бяла река (Тополица)   7:1 
Съединение (Съединение) - Липа (Череша)                   анулиран 
Балкан 1980 (Планиница) - Кликач (Кликач)                 8:3 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        3:3 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   3:2 
Липа (Череша) - Балкан 1980 (Планиница)                   0:0 
Бяла река (Тополица) - Съединение (Съединение)            анулиран 
Нурсан (Люляково) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)      2:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Манолич (Манолич)            3:4 (1:2) 

                           VI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Манолич (Манолич) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)      4:4 
Съединение (Съединение) - Нурсан (Люляково)               анулиран 
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица)            отложен 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     2:1 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Кликач (Кликач)              4:3 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица)           11:1 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна)                3:0 
Бяла река (Тополица) - Сокол 2008 (Ябълчево)              4:4 
Нурсан (Люляково) - Балкан 1980 (Планиница)               3:8 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Манолич (Манолич)                       3:5 
Сунгурларска долина (Сунг.) - Съединение (Съединение)     анулиран 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река (Тополица)           11:1 

                           VIII кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               анулиран 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Нурсан (Люляково)                 1:2 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река (Тополица)         2:1 
в Карнобат:
Кликач (Кликач) - Липа (Череша)                           3:9 
13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Сунгурларска долина (Сунг.)     3:0 сл. 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Липа (Череша) - Манолич (Манолич)                         1:2 
Бяла река (Тополица) - Кликач (Кликач)                    9:2 (6:1) 
Нурсан (Люляково) - Балкан 2009 (Добра поляна)            4:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Сунгурларска долина (Сунг.) - Сокол 2008 (Ябълчево)       3:0 
Съединение (Съединение) - Балкан 1980 (Планиница)         анулиран 

                           X кръг

пролет 2017:
Манолич (Манолич) - Балкан 1980 (Планиница)                - 
Съединение (Съединение) - Сокол 2008 (Ябълчево)            - 
Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 2009 (Добра поляна)   - 
Нурсан (Люляково) - Кликач (Кликач)                        - 
Бяла река (Тополица) - Липа (Череша)                       - 

                           XI кръг

Бяла река (Тополица) - Манолич (Манолич)                   - 
Липа (Череша) - Нурсан (Люляково)                          - 
Кликач (Кликач) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)         - 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Съединение (Съединение)       - 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 1980 (Планиница)            - 

                           XII кръг

Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  - 
Балкан 1980 (Планиница) - Балкан 2009 (Добра поляна)       - 
Съединение (Съединение) - Кликач (Кликач)                  - 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Липа (Череша)           - 
Нурсан (Люляково) - Бяла река (Тополица)                   - 

                           XIII кръг

Нурсан (Люляково) - Манолич (Манолич)                      - 
Бяла река (Тополица) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)    - 
Липа (Череша) - Съединение (Съединение)                    - 
Кликач (Кликач) - Балкан 1980 (Планиница)                  - 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево)         - 

                           XIV кръг

Манолич (Манолич) - Балкан 2009 (Добра поляна)             - 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач)                    - 
Балкан 1980 (Планиница) - Липа (Череша)                    - 
Съединение (Съединение) - Бяла река (Тополица)             - 
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Нурсан (Люляково)       - 

                           XV кръг

Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Манолич (Манолич)       - 
Нурсан (Люляково) - Съединение (Съединение)                - 
Бяла река (Тополица) - Балкан 1980 (Планиница)             - 
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                      - 
Кликач (Кликач) - Балкан 2009 (Добра поляна)               - 

                           XVI кръг

Манолич (Манолич) - Кликач (Кликач)                        - 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша)                 - 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица)               - 
Балкан 1980 (Планиница) - Нурсан (Люляково)                - 
Съединение (Съединение) - Сунгурларска долина (Сунг.)      - 

                           XVII кръг

Съединение (Съединение) - Манолич (Манолич)                - 
Сунгурларска долина (Сунг.) - Балкан 1980 (Планиница)      - 
Нурсан (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  - 
Бяла река (Тополица) - Балкан 2009 (Добра поляна)          - 
Липа (Череша) - Кликач (Кликач)                            - 

                           XVIII кръг

Манолич (Манолич) - Липа (Череша)                          - 
Кликач (Кликач) - Бяла река (Тополица)                     - 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Нурсан (Люляково)             - 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Сунгурларска долина (Сунг.)        - 
Балкан 1980 (Планиница) - Съединение (Съединение)          - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан 1980 (Планиница) XXX -:- 4:1 -:- -:- 3:0* 1:0 11:1 8:3 -:- 2. Нурсан (Люляково) 3:8 XXX -:- 1:0 4:2 2:1 -:- -:- -:- -:- 3. Манолич (Манолич) -:- 7:2 XXX -:- -:- 4:4 -:- 8:2 -:- --- 4. Липа (Череша) 0:0 -:- 1:2 XXX 3:0 4:3 -:- 1:1 -:- -:- 5. Балкан 2009 (Добра поляна) 2:5 -:- 3:4 -:- XXX 3:2 -:- 2:1 4:3 -:- 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе) -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:0 7:1 12:2 --- 7. Сокол 2008 (Ябълчево) -:- 1:2 5:5 2:1 3:3 -:- XXX -:- -:- --- 8. Бяла река (Тополица) -:- 3:5 -:- -:- -:- -:- 4:4 XXX 9:2 --- 9. Кликач (Кликач) -:- 3:10 3:5 3:9 -:- -:- 3:2 -:- XXX --- 10. Съединение (Съединение) --- --- -:- --- --- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре