ОФГ Добрич 2016/17


ОФГ Добрич - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     10    9   1   0   30:5    28    
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 10    9   0   1   33:11   27 <- 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Лозенец 2015 (Лозенец)             10    8   0   2   45:12   24 <- 
 4. Орловец 2008 (Победа)              10    7   0   3   40:9    21 <- 
 5. Устрем Д (Дончево)                 10    5   1   4   21:18   16    
 6. Албена 97 (Оброчище)               10    5   0   5   22:27   15    
 7. Нефтяник 2010 (Шабла)              10    3   2   5   11:21   11    
 8. Христо Ботев (Стожер)              10    3   0   7    6:26    9    
 9. Дружба (Люляково)                  10    2   0   8   15:35    6    
10. Вихър 2013 (Бранище)               10    1   0   9    7:44    3     [1 0 0  2:1  3]
11. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           10    1   0   9    9:31    3     [0 0 1  1:2  0]

Бележки
  - Добруджанец (Паскалево), 1-ви; Устрем (Дропла), 6-ти; Стражица 2012 (Стражица), 13-ти; и Спартак 2012 (Славеево), 14-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Спортист (Стефаново), 11-ти; и Сокол 2012 (Соколово), 12-ти в източна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в западна подгрупа.
  - Орловец 2008 (Победа), 1-ви; Лозенец 2015 (Лозенец), 2-ри; и Добруджански спортист (Стефан Караджа), 11-ти в западна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в източна подгрупа.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     0:3 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  5:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Вихър 2013 (Бранище)     7:0 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             5:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец)            0:3 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)       3:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Орловец 2008 (Победа)              0:7 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             0:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)             1:0 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:5 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           3:0 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                 6:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер)            6:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   1:5 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Вихър 2013 (Бранище)              3:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             2:10 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     0:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        2:0 
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 0:1 
Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище)                 3:0 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                5:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         2:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево)       3:2 
Христо Ботев (Стожер) - Вихър 2013 (Бранище)              1:0 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)          2:3 
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:5 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Вихър 2013 (Бранище)         5:0 
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 3:1 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     0:3 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище)              4:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         8:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)   3:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем Д (Дончево)                1:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Люляково)                  0:3 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          1:2 
Устрем Д (Дончево) - Лозенец 2015 (Лозенец)               0:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    2:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково)    3:2 
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)              3:1 
Вихър 2013 (Бранище)                                      почива

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        2:4 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    2:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)             8:2 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                1:3 
Вихър 2013 (Бранище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           2:1 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              5:1 
Устрем Д (Дончево) - Вихър 2013 (Бранище)                 4:0 
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              4:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)   1:0 
Орловец 2008 (Победа) - Нефтяник 2010 (Шабла)             4:0 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            3:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Нефтяник 2010 (Шабла) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        0:4 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:2 
Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище)               2:3 
Дружба (Люляково) - Устрем Д (Дончево)                    2:4 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                   - 
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      - 
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)              - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Нефтяник 2010 (Шабла)             - 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XIII кръг

Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Христо Ботев (Стожер)              - 
Орловец 2008 (Победа) - Вихър 2013 (Бранище)               - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)         - 
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              - 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XIV кръг

Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)    - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)            - 
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                  - 
Вихър 2013 (Бранище) - Нефтяник 2010 (Шабла)               - 
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)             - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XV кръг

Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Вихър 2013 (Бранище)              - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                  - 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем Д (Дончево)                  - 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XVI кръг

Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)          - 
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)           - 
Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец)                 - 
Вихър 2013 (Бранище) - Христо Ботев (Стожер)               - 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           XVII кръг

Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)          - 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                  - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           - 
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                 - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)      - 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XVIII кръг

Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    - 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)               - 
Устрем Д (Дончево) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)          - 
Дружба (Люляково) - Вихър 2013 (Бранище)                   - 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XIX кръг

Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     - 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Устрем Д (Дончево)                - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)               - 
Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     - 
Вихър 2013 (Бранище)                                      почива

                           XX кръг

Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)         - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)     - 
Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец)              - 
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                 - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър 2013 (Бранище)            - 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XXI кръг

Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               - 
Вихър 2013 (Бранище) - Устрем Д (Дончево)                  - 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)               - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Орловец 2008 (Победа)              - 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XXII кръг

Добр.спортист (Ст.Караджа) - Нефтяник 2010 (Шабла)         - 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)             - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)     - 
Албена 97 (Оброчище) - Вихър 2013 (Бранище)                - 
Устрем Д (Дончево) - Дружба (Люляково)                     - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист 2011 (Генерал Тошево) XXX 3:0 1:0 2:1 3:2 -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- 2. Добруджански спортист (Ст.Караджа) -:- XXX 3:1 -:- -:- -:- -:- 2:0 3:2 5:0 -:- 3. Лозенец 2015 (Лозенец) -:- -:- XXX 3:2 -:- 8:2 -:- 6:0 5:2 -:- 8:0 4. Орловец 2008 (Победа) -:- 2:4 -:- XXX -:- 4:0 4:0 5:0 6:0 -:- 4:0 5. Устрем Д (Дончево) -:- 1:5 0:1 0:5 XXX 3:0 -:- -:- -:- 4:0 -:- 6. Албена 97 (Оброчище) 0:3 2:4 -:- -:- -:- XXX 3:1 4:0 5:2 -:- 3:0 7. Нефтяник 2010 (Шабла) 2:2 0:4 0:3 -:- 1:1 -:- XXX -:- -:- 3:1 -:- 8. Христо Ботев (Стожер) 0:2 -:- -:- -:- 1:3 -:- 1:0 XXX -:- 1:0 -:- 9. Дружба (Люляково) 0:5 -:- -:- -:- 2:4 -:- 0:1 3:1 XXX -:- -:- 10. Вихър 2013 (Бранище) -:- -:- 2:10 0:7 -:- 2:3 -:- -:- 0:3 XXX 2:1 11. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2 0:3 -:- -:- 0:3 -:- 2:3 1:2 5:1 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Добрич - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2012 (Карапелит)             9    7   1   1   27:5    22    
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Зърнево)                   9    6   3   0   36:6    21    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (Жегларци)                    9    6   1   2   29:15   19    
 4. Заря 2006 (Крушари)                 9    6   0   3   33:17   18    
 5. Спортист (Стефаново)                9    3   1   5   30:25   10 <- 
 6. Искра 41 (Бенковски)                9    3   0   6   14:36    9     [1 0 1  6:4  3]
 7. Дружба Б (Безмер)                   9    2   3   4   10:19    9     [1 0 1  5:3  3]
 8. Стрела 2004 (Орляк)                 9    3   0   6   10:36    9     [1 0 1  2:6  3]
 9. Сокол 2012 (Соколово)               9    2   2   5   16:28    8 <- 
10. Добруджанец (Овчарово)              9    0   3   6    6:24    3    

Бележки
  - Спортист (Стефаново), 11-ти; и Сокол 2012 (Соколово), 12-ти в източна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в западна подгрупа.
  - Орловец 2008 (Победа), 1-ви; Лозенец 2015 (Лозенец), 2-ри; и Добруджански спортист (Стефан Караджа), 11-ти в западна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в източна подгрупа.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново)                  6:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово)            1:1 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   4:1 
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                   4:0 
Левски 2012 (Карапелит) - Стрела 2004 (Орляк)             6:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Левски 2012 (Карапелит)               1:0 
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                0:8 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 0:4 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                6:1 
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово)                 7:0 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево)                      2:2 
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              6:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   2:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)              5:4 
Левски 2012 (Карапелит) - Искра 41 (Бенковски)            5:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер)                  7:0 
Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                   5:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци)                  4:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                5:0 
Добруджанец (Овчарово) - Левски 2012 (Карапелит)          0:3 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                   2:1 
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово)               3:1 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                  4:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Спартак (Зърнево)               1:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              4:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                1:1 
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    6:3 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)               8:1 
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                   7:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Левски 2012 (Карапелит)           1:2 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                5:2 
Левски 2012 (Карапелит) - Вихър (Жегларци)                4:0 
Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево)                     1:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово)               3:0 
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             2:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер)                 2:2 
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    7:0 
Заря 2006 (Крушари) - Левски 2012 (Карапелит)             1:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)             1:1 
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                  5:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                 0:3 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      0:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Левски 2012 (Карапелит) - Спортист (Стефаново)            4:1 
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово)              3:2 
Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево)                1:2 

                           X кръг

пролет 2017:
Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево)                   - 
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово)             - 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                    - 
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                    - 
Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит)              - 

                           XI кръг

Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                 - 
Левски 2012 (Карапелит) - Дружба Б (Безмер)                - 
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                 - 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                  - 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                  - 

                           XII кръг

Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)               - 
Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                       - 
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)               - 
Искра 41 (Бенковски) - Левски 2012 (Карапелит)             - 
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                    - 

                           XIII кръг

Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново)                   - 
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                 - 
Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово)           - 
Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево)                    - 
Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово)                   - 

                           XIV кръг

Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                    - 
Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари)                - 
Спартак (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит)                - 
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)               - 
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                   - 

                           XV кръг

Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)                - 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                 - 
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                    - 
Левски 2012 (Карапелит) - Сокол 2012 (Соколово)            - 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                     - 

                           XVI кръг

Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                 - 
Вихър (Жегларци) - Левски 2012 (Карапелит)                 - 
Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк)                - 
Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                      - 
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)              - 

                           XVII кръг

Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)              - 
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево)                   - 
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово)                  - 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                     - 
Левски 2012 (Карапелит) - Заря 2006 (Крушари)              - 

                           XVIII кръг

Спортист (Стефаново) - Левски 2012 (Карапелит)             - 
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                  - 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                       - 
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски)               - 
Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2012 (Карапелит) XXX 1:1 4:0 -:- 4:1 5:0 -:- 6:0 -:- -:- 2. Спартак (Зърнево) -:- XXX -:- 5:0 6:0 5:1 -:- 7:0 7:0 -:- 3. Вихър (Жегларци) -:- 2:2 XXX 6:3 2:1 4:1 -:- 7:0 -:- -:- 4. Заря 2006 (Крушари) 1:2 -:- -:- XXX 5:2 -:- 4:0 -:- 3:1 6:1 5. Спортист (Стефаново) -:- -:- -:- -:- XXX 8:1 7:0 6:1 -:- 1:1 6. Искра 41 (Бенковски) -:- -:- -:- 0:8 -:- XXX -:- 5:0 3:2 2:0 7. Дружба Б (Безмер) 1:0 1:1 0:1 -:- -:- 4:1 XXX -:- -:- -:- 8. Стрела 2004 (Орляк) -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- 2:1 XXX 3:0 4:1 9. Сокол 2012 (Соколово) 1:2 -:- 4:3 -:- 5:4 -:- 2:2 -:- XXX 1:1 10. Добруджанец (Овчарово) 0:3 1:2 0:4 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре