ОФГ Габрово 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чардафон 1919 (Габрово)            10    8   1   1   61:8    25     [1 0 0  4:3  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1927 (Дряново)           10    8   1   1   47:18   25     [0 0 1  3:4  0]
 3. Янтра 1919 (Габрово)               10    7   2   1   63:14   23 [+]
 4. Ангел Кънчев (Трявна)              10    6   1   3   30:21   19    
 5. Дан Колов (Сенник)                 10    5   2   3   30:16   17    
 6. Балкан (Плачковци)                 10    5   1   4   22:17   16 [+]
 7. Академик (Габрово)                  9    4   0   5   29:33   12    
 8. Вихър 1962 (Ряховците)             10    3   1   6   19:42   10    
 9. Юнак 2006 (Кормянско)               9    2   1   6   19:33    7    
10. Стрела 2006 (Шумата)               10    1   0   9   11:84    3    
11. Планинец (Батошево)                10    0   0  10   10:55    0    

Бележки
  - Видима (Душево), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Янтра 1919 (Габрово) и Балкан (Плачковци) се включват в групата.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Ангел Кънчев (Трявна)                отложен 
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               2:2 
Юнак 2006 (Кормянско) - Планинец (Батошево)               7:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)                11:2 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        отложен 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Ангел Кънчев (Трявна)                1:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Чардафон 1919 (Габрово)        3:4 
Стрела 2006 (Шумата)                                      почива

                           II кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Чардафон 1919 (Габрово)            0:20 
Академик (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)             1:4 
Планинец (Батошево) - Янтра 1919 (Габрово)                1:3 
Дан Колов (Сенник) - Юнак 2006 (Кормянско)                2:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър 1962 (Ряховците)            4:1 
Балкан (Плачковци)                                        почива

                           III кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Стрела 2006 (Шумата)                 4:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)             1:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 2:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Планинец (Батошево)            9:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Габрово)              1:4 
Вихър 1962 (Ряховците)                                    почива

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Академик (Габрово)                 2:7 
Планинец (Батошево) - Чардафон 1919 (Габрово)             0:11 
Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново)             1:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)              0:3 
Балкан (Плачковци) - Вихър 1962 (Ряховците)               4:1 
Юнак 2006 (Кормянско)                                     почива

                           V кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела 2006 (Шумата)             6:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Балкан (Плачковци)                0:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)          4:3 
Чардафон 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)              3:0 
Академик (Габрово) - Планинец (Батошево)                  6:4 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак 2006 (Кормянско)            4:1 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:3 
Балкан (Плачковци) - Янтра 1919 (Габрово)                 2:5 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
в Кормянско:
Стрела 2006 (Шумата) - Планинец (Батошево)                1:0 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Академик (Габрово)                   2:0 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           VII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Юнак 2006 (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата)              6:3 
Янтра 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)            13:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Балкан (Плачковци)             3:2 
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                отложен 
Планинец (Батошево) - Дан Колов (Сенник)                  1:5 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                4:5 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           VIII кръг

7 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                 1:10 
Ангел Кънчев (Трявна) - Планинец (Батошево)               7:1 
Балкан (Плачковци) - Чардафон 1919 (Габрово)              0:4 
Вихър 1962 (Ряховците) - Локомотив 1927 (Дряново)         1:2 
Юнак 2006 (Кормянско) - Янтра 1919 (Габрово)              1:4 
Академик (Габрово)                                        почива

                           VII кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Академик (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)                4:5 

                           IX кръг

14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)              18:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Юнак 2006 (Кормянско)          9:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)         10:0 
Академик (Габрово) - Балкан (Плачковци)                   0:3 
Дан Колов (Сенник) - Ангел Кънчев (Трявна)                2:3 
Планинец (Батошево)                                       почива

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Ангел Кънчев (Трявна)              1:5 
Балкан (Плачковци) - Планинец (Батошево)                  3:0 
Вихър 1962 (Ряховците) - Академик (Габрово)               1:5 
Юнак 2006 (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)           3:3 
Дан Колов (Сенник)                                        почива

                           XI кръг

27 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
в Кормянско:
Планинец (Батошево) - Вихър 1962 (Ряховците)              0:3 
27 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
в Кормянско:
Дан Колов (Сенник) - Балкан (Плачковци)                   2:0 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Стрела 2006 (Шумата)           8:1 сл. 
в Габрово, ст."Априлов":
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:1 
в Габрово, ст."Христо Ботев" - изкуствен терен:
Академик (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)                отложен 
Ангел Кънчев (Трявна)                                     почива

                           XII кръг

Ангел Кънчев (Трявна) - Балкан (Плачковци)                 - 
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)                - 
Планинец (Батошево) - Юнак 2006 (Кормянско)                - 
Академик (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)                  - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)         - 
Стрела 2006 (Шумата)                                      почива

                           XIII кръг

Чардафон 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)             - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Габрово)              - 
Янтра 1919 (Габрово) - Планинец (Батошево)                 - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                 - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)             - 
Балкан (Плачковци)                                        почива

                           XIV кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Балкан (Плачковци)                  - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак 2006 (Кормянско)              - 
Дан Колов (Сенник) - Янтра 1919 (Габрово)                  - 
Планинец (Батошево) - Локомотив 1927 (Дряново)             - 
Академик (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)               - 
Вихър 1962 (Ряховците)                                    почива

                           XV кръг

Академик (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)                  - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Планинец (Батошево)              - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)              - 
Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)               - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Балкан (Плачковци)                - 
Юнак 2006 (Кормянско)                                     почива

                           XVI кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)              - 
Балкан (Плачковци) - Юнак 2006 (Кормянско)                 - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)           - 
Дан Колов (Сенник) - Чардафон 1919 (Габрово)               - 
Планинец (Батошево) - Академик (Габрово)                   - 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XVII кръг

Планинец (Батошево) - Стрела 2006 (Шумата)                 - 
Академик (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                    - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)            - 
Янтра 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)                  - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)             - 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XVIII кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Юнак 2006 (Кормянско)               - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Янтра 1919 (Габрово)              - 
Балкан (Плачковци) - Локомотив 1927 (Дряново)              - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Академик (Габрово)                 - 
Дан Колов (Сенник) - Планинец (Батошево)                   - 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XIX кръг

Дан Колов (Сенник) - Стрела 2006 (Шумата)                  - 
Планинец (Батошево) - Ангел Кънчев (Трявна)                - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)               - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър 1962 (Ряховците)          - 
Янтра 1919 (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)               - 
Академик (Габрово)                                        почива

                           XX кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Локомотив 1927 (Дряново)           - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Чардафон 1919 (Габрово)           - 
Балкан (Плачковци) - Академик (Габрово)                    - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                 - 
Планинец (Батошево)                                       почива

                           XXI кръг

Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)               - 
Планинец (Батошево) - Балкан (Плачковци)                   - 
Академик (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)                - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)            - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Дан Колов (Сенник)                                        почива

                           XXII кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Локомотив 1927 (Дряново)            - 
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)             - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Академик (Габрово)                 - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Планинец (Батошево)               - 
Балкан (Плачковци) - Дан Колов (Сенник)                    - 
Ангел Кънчев (Трявна)                                     почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чардафон 1919 (Габрово) XXX -:- 1:1 -:- 3:0 -:- 1:4 10:0 -:- -:- -:- 2. Локомотив 1927 (Дряново) 3:4 XXX -:- 4:3 -:- 3:2 -:- -:- 9:1 8:1* 9:1 3. Янтра 1919 (Габрово) -:- 3:3 XXX -:- 2:4 -:- 11:2 13:0 -:- 18:0 -:- 4. Ангел Кънчев (Трявна) 0:3 -:- 0:3 XXX -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- 7:1 5. Дан Колов (Сенник) -:- 1:2 -:- 2:3 XXX 2:0 2:0 -:- 2:2 -:- -:- 6. Балкан (Плачковци) 0:4 -:- 2:5 1:1 -:- XXX -:- 4:1 -:- 4:1 3:0 7. Академик (Габрово) -:- 1:4 -:- 4:5 -:- 0:3 XXX -:- -:- -:- 6:4 8. Вихър 1962 (Ряховците) -:- 1:2 -:- -:- 2:2 -:- 1:5 XXX 4:1 6:1 -:- 9. Юнак 2006 (Кормянско) 0:4 -:- 1:4 1:2 -:- 0:3 -:- -:- XXX 6:3 7:2 10. Стрела 2006 (Шумата) 0:20 -:- -:- 1:5 1:10 -:- 2:7 -:- -:- XXX 1:0 11. Планинец (Батошево) 0:11 -:- 1:3 -:- 1:5 -:- -:- 0:3 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

няма

нагоре