ОФГ Хасково 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

1 април 2017, събота, 16:30 ч / XVIII кръг:
Асти АБ (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)                - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа (Срем)                     - 
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                        - сл. 
2 април 2017, неделя, 16:30 ч / XVIII кръг:
Свиленград 1921 II (Свил) - Топлика (Минерални бани)       - 
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)            - 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Стамболово (Стамболово)      - 
Топлика 77 (Минерални бани) - Хасково (Хасково)            - сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хеброс 1921 (Харманли)             17   13   1   3   48:21   40       
-------------------------------------------------------------------
 2. Свиленград 1921 II (Свиленград)    17   12   3   2   35:16   39       
 3. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 17   11   2   4   35:19   35       
 4. Хасково 1957 (Хасково)             17    9   3   5   41:18   30       
 5. Топлика (Минерални бани)           17    8   4   5   28:25   28        [1 0 0  2:1  3]
 6. Хасково (Хасково)                  17    8   4   5   31:18   28 [+]    [0 0 1  1:2  0]
 7. Стамболово (Стамболово)            17    7   4   6   29:24   25 [+]   
 8. Герганин извор (Бисер)             17    6   5   6   25:19   23       
 9. Извор АМ (Горски извор)            17    6   4   7   26:22   22       
10. Асти АБ (Хасково)                  17    6   1  10   24:28   19 [+]   
11. Аида (Караманци)                   17    4   1  12   26:51   13       
12. Тунджа (Срем)                      17    3   0  14   22:51    9    [*]
13. Топлика 77 (Минерални бани)        16    6   3   7   17:25   21    [*]
14. Възход (Радиево)                   16    1   1  14    9:59    4    [*]

Бележки
  - Любимец (Любимец), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига след изтеглянето на програмата.
  - Аида (Караманци), 12-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Стамболово (Стамболово), Хасково (Хасково) и Асти АБ (Хасково) се включват в групата. Асти АБ се включва на мястото на Любимец след влизането им в Трета лига.
  - Стефан Караджа (Срем), 11-ти през изминалия сезон; е преименуван на Тунджа.
  - Хасково (Хасково) и Хасково 1957 (Хасково) играят домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Асти АБ (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Младост" в Хасково.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играят домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Свиленград.
  - Възход (Радиево) играят домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Топлика 77 (Минерални бани) и Възход (Радиево) се отказват на полусезона. Резултатите им се зачитат, а на противниците им до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Аида (Караманци)                3:0 
Топлика (Минерални бани) - Топлика 77 (Минерални бани)    2:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)       отложен * 
* - отложен заради късното включване на гостите в групата.
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)           2:1 
Тунджа (Срем) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)        1:3 
Хасково 1957 (Хасково) - Хасково (Хасково)                3:3 
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Стамболово (Стамболово)                1:3 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)       1:0 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)      2:0 
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)          0:0 
Свиленград 1921 II (Свил) - Хеброс 1921 (Харманли)        1:2 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Стамболово (Стамболово)               2:0 
Хасково (Хасково) - Възход (Радиево)                      3:0 сл. * 
* - гостите заявяват предварително, че няма да се явят.
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Топлика (Минерални бани)    3:0 
Аида (Караманци) - Тунджа (Срем)                          7:2 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свил)       1:2 
Топлика (Минерални бани) - Аида (Караманци)               1:1 
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Топлика 77 (Минерални бани)            0:2 
18 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Асти АБ (Хасково)                2:0 
Тунджа (Срем) - Герганин извор (Бисер)                    2:1 
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      2:0 
Стамболово (Стамболово) - Хасково (Хасково)               1:1 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Асти АБ (Хасково)       1:0 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Аида (Караманци) - Хасково 1957 (Хасково)                 1:0 
Герганин извор (Бисер) - Топлика (Минерални бани)         0:0 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Тунджа (Срем)           2:1 
25 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хасково (Хасково)                     2:1 
Топлика 77 (Минерални бани) - Стамболово (Стамболово)     1:1 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Възход (Радиево)     7:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор АМ (Горски извор)          3:1 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Тунджа (Срем) - Хеброс 1921 (Харманли)                    2:4 
Топлика (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)      1:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Герганин извор (Бисер)           1:2 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Асти АБ (Хасково)               отложен 
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Аида (Караманци)                       0:3 сл. 
Стамболово (Стамболово) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     1:1 
Хасково (Хасково) - Топлика 77 (Минерални бани)           2:2 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Асти АБ (Хасково)               2:2 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Хасково 1957 (Хасково)        1:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика (Минерални бани)         4:0 
Извор АМ (Горски извор) - Тунджа (Срем)                   3:0 сл. 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Топлика 77 (Минерални бани)           1:2 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хасково (Хасково)    2:1 
Аида (Караманци) - Стамболово (Стамболово)                3:2 
Герганин извор (Бисер) - Възход (Радиево)                 3:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Топлика (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)        2:0 
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        1:4 
Хасково (Хасково) - Аида (Караманци)                      4:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Тунджа (Срем) - Асти АБ (Хасково)                         0:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:0 
Стамболово (Стамболово) - Герганин извор (Бисер)          2:1 
Топлика 77 (Мин.бани) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       3:0 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Стамболово (Стамболово)       1:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)                 7:1 
Тунджа (Срем) - Топлика (Минерални бани)                  0:3 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    0:1 
Аида (Караманци) - Топлика 77 (Минерални бани)            0:1 
Герганин извор (Бисер) - Хасково (Хасково)                0:1 
Извор АМ (Горски извор) - Хасково 1957 (Хасково)          0:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свиленград)       1:0 
Топлика 77 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)      1:2 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Топлика (Минерални бани) - Асти АБ (Хасково)              4:3 
Хасково 1957 (Хасково) - Тунджа (Срем)                    7:1 
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                0:4 
Стамболово (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)          1:4 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Аида (Караманци)     6:1 

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Асти АБ (Хасково)               2:2 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
в Тополовград:
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      4:0 сл. * 
* - прекратен в 87' при 1:1.
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Топлика (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)         1:6 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Аида (Караманци)                      2:0 
12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 77 (Мин.бани)   3:0 
в Хасково:
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                1:0 * 
* - в Хасково по взаимна договорка.
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Стамболово (Стамболово)         0:1 
Тунджа (Срем) - Възход (Радиево)                          1:3 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Топлика (Минерални бани)               2:2 
Топлика 77 (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)      1:1 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 II (Свил)   1:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                3:1 
Стамболово (Стамболово) - Тунджа (Срем)                   1:2 
Хасково (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)               2:0 
Аида (Караманци) - Герганин извор (Бисер)                 0:4 

                           XII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)        5:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      3:0 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Герганин извор (Бисер)                2:1 
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 77 (Минерални бани)     4:1 
Тунджа (Срем) - Хасково (Хасково)                         0:3 
Топлика (Минерални бани) - Стамболово (Стамболово)        3:2 
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 6:0 

                           XIII кръг

3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Тунджа (Срем)               1:0 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     3:0 сл. 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свил)        2:2 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - изкуствен терен:
Възход (Радиево) - Асти АБ (Хасково)                      0:5 
Стамболово (Стамболово) - Хасково 1957 (Хасково)          1:3 
Хасково (Хасково) - Топлика (Минерални бани)              1:2 
Аида (Караманци) - Хеброс 1921 (Харманли)                 3:5 

                           XIV кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свиленград)       0:1 
Аида (Караманци) - Извор АМ (Горски извор)                1:2 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Тунджа (Срем)        2:1 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:3 
Топлика 77 (Минерални бани) - Топлика (Минерални бани)    0:3 сл. 
Хасково (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                1:1 
Стамболово (Стамболово) - Възход (Радиево)                3:0 сл. 

                           XV кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Тунджа (Срем) - Аида (Караманци)                          7:3 
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          2:2 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свил)        2:3 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Стамболово (Стамболово) - Асти АБ (Хасково)               3:0 
Възход (Радиево) - Хасково (Хасково)                      0:3 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика 77 (Минерални бани)      3:0 сл. 
Топлика (Минерални бани) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    0:1 

                           XVI кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
Герганин извор (Бисер) - Тунджа (Срем)                    2:1 
Топлика 77 (Минерални бани) - Възход (Радиево)            анулиран 
Хасково (Хасково) - Стамболово (Стамболово)               1:3 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                1:4 
Свиленград 1921 II (Свил) - Извор АМ (Горски извор)       2:1 
Аида (Караманци) - Топлика (Минерални бани)               0:4 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хасково 1957 (Хасково)      2:0 

                           XVII кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                     3:1 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Стамболово (Стамболово) - Топлика 77 (Минерални бани)     3:0 сл. 
Топлика (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)         0:0 
25 март 2017, събота, 15:30 ч:
Възход (Радиево) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     0:3 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Аида (Караманци)                 3:2 
Тунджа (Срем) - Свиленград 1921 II (Свиленград)           1:4 
Извор АМ (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)          3:1 

                           XVIII кръг

1 април 2017, събота, 16:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)                - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа (Срем)                     - 
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                        - сл. 
2 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Топлика (Минерални бани)       - 
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)            - 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Стамболово (Стамболово)      - 
Топлика 77 (Минерални бани) - Хасково (Хасково)            - сл. 

                           XIX кръг

8 април 2017, събота, 16:30 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Асти АБ (Хасково)            - сл. 
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                  - сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свил)         - 
9 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     - 
Стамболово (Стамболово) - Аида (Караманци)                 - 
Топлика (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)          - 
Тунджа (Срем) - Извор АМ (Горски извор)                    - 

                           XX кръг

14 април 2017, петък, 16:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Топлика (Минерални бани)         - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)            - 
Аида (Караманци) - Хасково (Хасково)                       - 
15 април 2017, събота, 16:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Тунджа (Срем)                          - 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Възход (Радиево)         - сл. 
Герганин извор (Бисер) - Стамболово (Стамболово)           - 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Топлика 77 (Мин.бани)        - сл. 

                           XXI кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Топлика 77 (Минерални бани) - Аида (Караманци)             - сл. 
Стамболово (Стамболово) - Свиленград 1921 II (Свил)        - 
Хасково 1957 (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)           - 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Асти АБ (Хасково)     - 
Хасково (Хасково) - Герганин извор (Бисер)                 - 
Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)                  - сл. 
Топлика (Минерални бани) - Тунджа (Срем)                   - 

                           XXII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Тунджа (Срем) - Хасково 1957 (Хасково)                     - 
Герганин извор (Бисер) - Топлика 77 (Минерални бани)       - сл. 
Аида (Караманци) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)      - 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Топлика (Минерални бани)               - 
Извор АМ (Горски извор) - Възход (Радиево)                 - сл. 
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово (Стамболово)           - 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хасково (Хасково)        - 

                           XXIII кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Аида (Караманци) - Асти АБ (Хасково)                       - 
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                 - 
Възход (Радиево) - Тунджа (Срем)                           - сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика (Минерални бани)          - 
8 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
в Бисер:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Герганин извор (Бисер)       - 
Топлика 77 (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)    - сл. 
Стамболово (Стамболово) - Извор АМ (Горски извор)          - 

                           XXIV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                 - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика 77 (Минерални бани)       - сл. 
Свиленград 1921 II (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    - 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Топлика (Минерални бани) - Възход (Радиево)                - сл. 
Тунджа (Срем) - Стамболово (Стамболово)                    - 
Извор АМ (Горски извор) - Хасково (Хасково)                - 
Герганин извор (Бисер) - Аида (Караманци)                  - 

                           XXV кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Асти АБ (Хасково)                 - 
Аида (Караманци) - Свиленград 1921 II (Свиленград)         - 
Хасково (Хасково) - Тунджа (Срем)                          - 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хеброс 1921 (Харманли)       - 
Топлика 77 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)      - сл. 
Стамболово (Стамболово) - Топлика (Минерални бани)         - 
Възход (Радиево) - Хасково 1957 (Хасково)                  - сл. 

                           XXVI кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Тунджа (Срем) - Топлика 77 (Минерални бани)                - сл. 
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      - 
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)         - 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Възход (Радиево)                       - сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Стамболово (Стамболово)           - 
Топлика (Минерални бани) - Хасково (Хасково)               - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Аида (Караманци)                  - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Хеброс 1921 (Харманли) XXX 2:3 3:0 -:- 4:0 1:0 -:- 2:1 3:1 2:0 -:- -:- -:- 7:1 2. Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:2 XXX -:- 1:0 -:- -:- 1:1 -:- 2:1 1:0 5:1 2:1 3:0 -:- 3. Сакарски спортист 04 (Тополовград) -:- 1:1 XXX 2:0 3:0 2:1 -:- -:- 3:0* -:- 6:1 2:1 -:- 7:1 4. Хасково 1957 (Хасково) 3:0 -:- 2:0 XXX -:- 3:3 -:- 1:2 -:- 3:1 3:2 7:1 3:0* 6:0 5. Топлика (Минерални бани) -:- 1:2 0:1 1:6 XXX -:- 3:2 0:0 2:0 4:3 1:1 -:- 2:0 -:- 6. Хасково (Хасково) -:- 1:0 -:- 1:1 1:2 XXX 1:3 -:- 2:0 3:1 4:0 -:- 2:2 3:0* 7. Стамболово (Стамболово) 1:4 -:- 1:1 1:3 -:- 1:1 XXX 2:1 -:- 3:0 -:- 1:2 3:0* 3:0* 8. Герганин извор (Бисер) 0:3 2:2 4:0* -:- 0:0 0:1 -:- XXX 0:0 -:- -:- 2:1 -:- 3:0 9. Извор АМ (Горски извор) 3:1 1:2 -:- 0:0 -:- -:- 0:1 2:2 XXX 2:2 3:0 3:0* 4:1 -:- 10. Асти АБ (Хасково) 1:4 0:1 0:1 -:- -:- 2:1 2:0 2:1 -:- XXX 2:0 -:- 1:2 -:- 11. Аида (Караманци) 3:5 -:- -:- 1:0 0:4 -:- 3:2 0:4 1:2 -:- XXX 7:2 0:1 -:- 12. Тунджа (Срем) 2:4 1:4 1:3 -:- 0:3 0:3 -:- 2:1 -:- 0:2 7:3 XXX -:- 1:3 13. Топлика 77 (Минерални бани) 1:1 -:- 3:0 2:0 0:3* -:- 1:1 1:2 -:- -:- -:- 1:0 XXX --- 14. Възход (Радиево) -:- 1:4 0:3* -:- 2:2 0:3* 1:3 -:- 0:4 0:5 0:3* -:- 0:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

DG News /Димитровград/
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 (Свиленград)

нагоре