ОФГ Хасково 2014/15

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

25 април 2015, събота, 17:00 ч / XVIII кръг:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Герганин извор (Бисер)            - 
Раковски (Ивайловград) - Извор АМ (Горски извор)           - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)                  - 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч / XVIII кръг:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)         - 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Бенковски (Симеоновград)     - 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Любимец 2007 (Любимец)     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аида (Караманци)                   16   14   1   1   60:19   43       
-------------------------------------------------------------------
 2. Хасково 1957 (Хасково)             15   13   0   2   41:10   39 [+]   
 3. Хеброс 1921 (Харманли)             16   11   1   4   35:11   34       
 4. Топлика 1977 (Минерални бани)      15    8   3   4   40:23   27       
 5. Герганин извор (Бисер)             15    8   0   7   36:28   24       
 6. Любимец 2007 (Любимец)             15    7   1   7   18:13   22 [-][*]
 7. Извор АМ (Горски извор)            15    6   3   6   20:19   21       
 8. Възход (Радиево)                   15    5   2   8   20:33   17       
 9. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 16    5   0  11   20:25   15       
10. Свиленград 1921 II (Свиленград)    16    4   0  12   14:56   12       
11. Бенковски (Симеоновград)           16    3   2  11   15:37   11       
12. Раковски (Ивайловград)             16    2   1  13   11:56    7       

Бележки
  - Любимец 2007 (Любимец), 14-и в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднал в "Б" ФГ; не получава лиценз за "Б" ФГ. Отборът в последствие отказва участие и в Югоизточна "В" АФГ и се включва в ОФГ Хасково.
  - Хасково 1957 (Хасково) се включва в групата.
  - Аида (Караманци) играе домакинските си мачове в Минерални бани.
  - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли.
  - Възход (Радиево) играе домакинските си мачове през есента на ст."Раковски" в Димитровград; а през пролетта - на помощното игрище на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове в Горски извор.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Свиленград.
  - Сакарски спортист (Тополовград) играят домакинските си мачове през пролетта в Срем заради ремонт на стадиона в Тополовград.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хасково 1957 (Хасково)      0:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Възход (Радиево)                 6:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Любимец 2007 (Любимец)                 3:0 
14 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика 1977 (Минерални бани)    1:6 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)  0:4 
Извор АМ (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)        1:1 

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)         4:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)           0:1 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Раковски (Ивайловград)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Извор АМ (Горски извор)          1:0 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Аида (Караманци)                       2:8 
Топлика 1977 (Мин.бани) - Свиленград 1921 II (Свиленград) 1:3 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 16:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хасково 1957 (Хасково)           0:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Топлика 1977 (Минерални бани)    2:6 
Извор АМ (Горски извор) - Възход (Радиево)                1:0 
28 септември 2014, неделя, 16:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил.) - Сакарски спортист 04 (Топ.)  2:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Хеброс 1921 (Харманли)                 2:1 
Бенковски (Симеоновград) - Любимец 2007 (Любимец)         0:1 

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Любимец 2007 (Любимец)           2:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор АМ (Горски извор)          4:0 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Герганин извор (Бисер)      1:4 
12 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Бенковски (Симеоновград)               1:3 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Аида (Караманци)          2:2 
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  1:2 

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)  0:4 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)           3:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     3:1 
19 октомври 2014, неделя, 15:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 1977 (Минерални бани)   2:2 
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:4 
Любимец 2007 (Любимец) - Възход (Радиево)                 0:1 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 отложен * 
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           отложен * 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     отложен * 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)  отложен * 
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                 отложен * 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради лошо време.
26 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Раковски е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 4:2 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           2:0 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
в Горски извор: *
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     1:0 
* - в Горски извор по взаимна договорка. Ответният мач от 17 кръг се играе в
    Тополовград.
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  1:4 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Хасково 1957 (Хасково)           0:2 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        9:0 
Извор АМ (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)          3:0 сл. * 
* - гостите не успяват да съберат отбор за мача.
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)    2:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Топлика 1977 (Минерални бани)    1:2 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Хеброс 1921 (Харманли)                 3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.

                           VIII кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:0 
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         2:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Аида (Караманци)                 4:5 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Възход (Радиево)          3:1 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Любимец 2007 (Любимец)      1:2 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Извор АМ (Горски извор) 0:5 

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Хасково 1957 (Хасково)                 4:2 
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          3:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Раковски (Ивайловград)           6:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свил.)     5:1 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)     2:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика 1977 (Минерални бани)    3:0 

                           X кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Хасково 1957 (Хасково) - Топлика 1977 (Минерални бани)    2:0 
Раковски (Ивайловград) - Възход (Радиево)                 1:1 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         2:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Хеброс 1921 (Харманли)      0:1 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)  0:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Извор АМ (Горски извор)                2:1 

                           VI кръг - отложен мач

26 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Аида (Караманци)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Раковски е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.

                           XI кръг

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Хасково 1957 (Хасково)          2:1 
Любимец 2007 (Любимец) - Герганин извор (Бисер)           4:0 
в Димитровград, ст."Раковски":
Възход (Радиево) - Свиленград 1921 II (Свиленград)        4:1 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Аида (Караманци)               1:3 
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)           6:2 
Топлика 1977 (Мин.бани) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           VI кръг - отложени мачове

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен:
Хасково 1957 (Хасково) - Възход (Радиево)                 4:2 
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           2:0 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           VI кръг - отложени мачове

1 март 2015, неделя, 14:00 ч:
в Горски извор: *
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Извор АМ (Горски извор)     1:0 
* - в Горски извор по взаимна договорка. Ответният мач от 17 кръг се играе в
    Тополовград.
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  1:4 

                           XII кръг

7 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      отложен * 
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)                 отложен * 
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        отложен * 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)    отложен * 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  отложен * 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                 отложен * 
* - всички мачове от кръга са отлижени заради силен снеговалеж.
30 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       - 
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)                  - 
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)         - 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)     - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свиленград)   - 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                  - 

                           XIII кръг

14 март 2015, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково 1957 (Хасково)         0:6 
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)          отложен 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:2 
15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       отложен 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 1977 (Мин.бани) 3:6 
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      1:6 
9 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       2:0 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)          1:0 

                           XIV кръг

21 март 2015, събота, 15:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Раковски (Ивайловград)           3:0 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)    отложен * 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Извор АМ (Горски извор)                отложен * 
* - мачовете в Минерални бани и Димитровград са отложени заради наводнени
    терени.
22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Свиленград 1921 II (Свил.)  2:0 
Хеброс 1921 (Харманли) - Аида (Караманци)                 4:2 
Любимец 2007 (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)         1:0 

                           XV кръг

28 март 2015, събота, 15:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 1957 (Хасково)           отложен * 
* - отложен заради силен дъжд и наводнен терен.
Извор АМ (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)          0:2 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ.)      2:0 
29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Възход (Радиево)               1:1 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Топлика 1977 (Минерални бани)          2:1 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)  1:0 

                           XVI кръг

4 април 2015, събота, 16:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  3:0 
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           2:1 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Любимец 2007 (Любимец)                 1:0 
5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Аида (Караманци)     0:1 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)   1:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         2:0 

                           XIII кръг - отложени мачове

9 април 2015, четвъртък, 17:00 ч:
Аида (Караманци) - Възход (Радиево)                       2:0 
10 април 2015, петък, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Любимец 2007 (Любимец)          1:0 

                           XVII кръг

18 април 2015, събота, 16:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:3 
Любимец 2007 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:0 
в Тополовград: *
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Топ.)     0:3 сл. 
* - в Тополовград по взаимна договорка от 6 кръг.
19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Топлика 1977 (Минерални бани)  0:4 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Раковски (Ивайловград)                 9:0 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  6:0 

                           XVIII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Герганин извор (Бисер)            - 
Раковски (Ивайловград) - Извор АМ (Горски извор)           - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Възход (Радиево)                  - 
26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Аида (Караманци)         - 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Бенковски (Симеоновград)     - 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Любимец 2007 (Любимец)     - 

                           XIX кръг

2 май 2015, събота, 17:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково 1957 (Хасково)            - 
Любимец 2007 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       - 
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Герганин извор (Бисер)                  - 
3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Топлика 1977 (Минерални бани)           - 
Бенковски (Симеоновград) - Раковски (Ивайловград)          - 
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  - 

                           XX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Аида (Караманци)                  - 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)           - 
Свиленград 1921 II (Свил.) - Бенковски (Симеоновград)      - 
10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2007 (Любимец)            - 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Възход (Радиево)      - 
Топлика 1977 (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)     - 

                           XXI кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Хасково 1957 (Хасково)     - 
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)          - 
Извор АМ (Горски извор) - Аида (Караманци)                 - 
17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       - 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Раковски (Ивайловград)                  - 
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 II (Свиленград)   - 

                           XXII кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Извор АМ (Горски извор)           - 
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2007 (Любимец)            - 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Възход (Радиево)         - 
24 май 2015, неделя, 18:00 ч:
в Минерални бани:
Аида (Караманци) - Бенковски (Симеоновград)                - 
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)            - 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ.) - Топлика 1977 (Мин.бани)      - 

                           XII кръг - отложени мачове

30 май 2015, събота, 18:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ.)       - 
Любимец 2007 (Любимец) - Аида (Караманци)                  - 
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)         - 
31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)     - 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свиленград)   - 
в Димитровград, ст."Миньор" - помощно игрище:
Възход (Радиево) - Герганин извор (Бисер)                  - 

нагоре


ОФГ Хасково 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Аида (Караманци)                   XXX  4:2  2:1  2:1  -:-  3:0  2:1  2:0  3:1  9:0  -:-  9:0 
 2. Хасково 1957 (Хасково)             -:-  XXX  1:0  2:0  -:-  2:1  -:-  4:2  -:-  3:0  4:1  3:0 
 3. Хеброс 1921 (Харманли)             4:2  -:-  XXX  3:0  0:1  2:0  4:0  -:-  -:-  -:-  2:0  6:2 
 4. Топлика 1977 (Минерални бани)      2:2  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  1:1  3:1  3:0* 1:3  3:0* -:- 
 5. Герганин извор (Бисер)             4:5  0:2  0:2  2:6  XXX  -:-  -:-  6:1  2:0  6:0  2:0  3:1 
 6. Любимец 2007 (Любимец)             -:-  -:-  0:0  1:2  4:0  XXX  1:0  0:1  -:-  -:-  1:0  6:0 
 7. Извор АМ (Горски извор)            -:-  2:1  0:2  2:2  3:1  1:0  XXX  1:0  0:3* -:-  1:1  3:0*
 8. Възход (Радиево)                   2:8  0:3  3:0* -:-  -:-  1:0  -:-  XXX  2:0  4:1  1:3  -:- 
 9. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:1  0:2  0:1  -:-  1:4  1:2  1:0  -:-  XXX  2:0  -:-  3:0*
10. Свиленград 1921 II (Свиленград)    -:-  0:4  0:4  3:6  1:4  0:1  0:5  -:-  2:1  XXX  -:-  1:0 
11. Бенковски (Симеоновград)           1:3  0:6  0:4  0:4  -:-  0:1  -:-  1:1  2:1  5:1  XXX  -:- 
12. Раковски (Ивайловград)             0:3* 0:2  -:-  1:6  2:1  -:-  -:-  1:1  1:6  1:2  2:1  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Хасково 2014/15 - страници на отбори

вестник "Новинар юг"
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 II (Свиленград)
Хасково 1957 (Хасково) (официална уеб страница) и и facebook

нагоре