« ОГ Кюстендил 2023/24
Подгрупа "Осогово"
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Актуални мачове:
17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч / XVII кръг:
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица) 11:0
Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) 0:3 сл.
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XVII кръг:
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) 0:1
Осогово (Багренци) - Осоговец (Пиперков чифлик) 1:3
Сибир (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Ботев (Лозно), 8-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
- Армейци (Кюстендил), изваден от групата през есента през изминалия сезон; отново се включва в групата.
- Велбъжд (Кюстендил) и Септември 2005 (Жабокрът) се включват в групата.
- На полусезона Руен (Богослов) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
I кръг
27 август 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Осоговец (Пиперков чифлик) 9:1
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица) 0:0
Руен (Богослов) - Струмска слава (Търновлаг) 1:1
27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Армейци (Кюстендил) 0:5
Сибир (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) 1:1
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево) 2:3
Велбъжд (Кюстендил) почива
II кръг
3 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Струмска слава (Търновлаг) - Копие (Копиловци) 5:4
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци) 5:0
Осоговец (Пиперков чифлик) - Струма (Нови чифлик) 1:1
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов) 2:4
Армейци (Кюстендил) - Сибир (Кюстендил) 0:0
Велбъжд (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) отложен
Елешница (Ваксево) почива
III кръг
10 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Сибир (Кюстендил) - Осоговец (Пиперков чифлик) 3:1
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица) 0:2
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица) 3:0
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Струма (Нови чифлик) - Велбъжд (Кюстендил) 1:4
Осогово (Багренци) - Армейци (Кюстендил) 1:2
Елешница (Ваксево) - Струмска слава (Търновлаг) отложен
18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Струмска слава (Търновлаг) 0:0
Септември 2005 (Жабокрът) почива
IV кръг
17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево) 3:7
Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов) 1:3
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик) 6:0
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци) 8:2
Осоговец (Пиперков чифлик) - Осогово (Багренци) 2:1
Велбъжд (Кюстендил) - Сибир (Кюстендил) 4:1
Струмска слава (Търновлаг) почива
V кръг
24 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Сибир (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:3
Осогово (Багренци) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3
Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) 4:0
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Руен (Богослов) - Осоговец (Пиперков чифлик) 3:0
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица) 0:3
Струмска слава (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращица) 5:1
Струма (Нови чифлик) почива
VI кръг
1 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Струмска слава (Търновлаг) 2:0
Армейци (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) 0:2
Осоговец (Пиперков чифлик) - Копие (Копиловци) 2:2
Велбъжд (Кюстендил) - Руен (Богослов) 2:3
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци) 5:0
Струма (Нови чифлик) - Сибир (Кюстендил) 0:2
Сините извори (Горна Гращица) почива
VII кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3
Струмска слава (Търновлаг) - Армейци (Кюстендил) 8:0 сл.
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица) 0:5
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик) 0:0
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:0
Елешница (Ваксево) - Осоговец (Пиперков чифлик) 6:1
Сибир (Кюстендил) почива
VIII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Осоговец (Пиперков чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) 6:0 сл.
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов) 2:0
Сибир (Кюстендил) - Осогово (Багренци) 5:1
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Армейци (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица) 3:0
Велбъжд (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) 1:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци) 5:0
Спортист (Слокощица) почива
IX кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Струмска слава (Търновлаг) - Велбъжд (Кюстендил) 4:4
Сините извори (Г.Гращица) - Осоговец (Пиперков чифлик) 0:1
Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил) 5:2
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Руен (Богослов) - Сибир (Кюстендил) 0:2
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик) 1:0
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:1
Осогово (Багренци) почива
X кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава (Търновлаг) отложен
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) отложен
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Осоговец (Пиперков чифлик) - Спортист (Слокощица) отложен
Велбъжд (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица) отложен
Сибир (Кюстендил) - Копие (Копиловци) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава (Търновлаг) 3:0
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) 2:3
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов) 0:3
3 декември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Осоговец (Пиперков чифлик) - Спортист (Слокощица) 2:6
Велбъжд (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица) 10:0
Сибир (Кюстендил) - Копие (Копиловци) 1:2
Армейци (Кюстендил) почива
XI кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци) 7:0
Струмска слава (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик) 5:1
Армейци (Кюстендил) - Осоговец (Пиперков чифлик) 4:2
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Сибир (Кюстендил) 3:0
Сините извори (Г.Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът) 2:8
Спортист (Слокощица) - Велбъжд (Кюстендил) 3:3
Руен (Богослов) почива
XII кръг
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица) 4:4
Сибир (Кюстендил) - Струмска слава (Търновлаг) 0:10
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево) 0:3
19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил) 4:1
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица) 4:1
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци) 0:3
Осоговец (Пиперков чифлик) почива
XIII кръг
26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Сибир (Кюстендил) отложен
Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) отложен
Осоговец (Пиперков чифлик) - Велбъжд (Кюстендил) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) отложен
Струмска слава (Търновлаг) - Осогово (Багренци) отложен
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) отложен
9 декември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Сибир (Кюстендил) 0:9
10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:9
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) 5:1
Струмска слава (Търновлаг) - Осогово (Багренци) 6:0
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) 3:0 сл.
Осоговец (Пиперков чифлик) - Велбъжд (Кюстендил) 0:9
Копие (Копиловци) почива
X кръг - отложени мачове
3 декември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава (Търновлаг) 3:0
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) 2:3
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов) 0:3
3 декември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Осоговец (Пиперков чифлик) - Спортист (Слокощица) 2:6
Велбъжд (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица) 10:0
Сибир (Кюстендил) - Копие (Копиловци) 1:2
XIII кръг - отложени мачове
9 декември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Сибир (Кюстендил) 0:9
10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Армейци (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:9
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) 5:1
Струмска слава (Търновлаг) - Осогово (Багренци) 6:0
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) 3:0 сл.
Осоговец (Пиперков чифлик) - Велбъжд (Кюстендил) 0:9
III кръг - отложен мач
18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Струмска слава (Търновлаг) 0:0
XIV кръг
25 февруари 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) 4:1
Струмска слава (Търновлаг) - Руен (Богослов) 3:0 сл.
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци) 5:2
25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Осоговец (Пиперков чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:3
Спортист (Слокощица) - Сибир (Кюстендил) 1:2
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци) 4:2
Велбъжд (Кюстендил) почива
XV кръг
3 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица) 0:3 сл.
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица) 1:5
Сибир (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил) 2:0
Струма (Нови чифлик) - Осоговец (Пиперков чифлик) 0:4
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Копие (Копиловци) - Струмска слава (Търновлаг) 0:1
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Велбъжд (Кюстендил) 3:3
Елешница (Ваксево) почива
XVI кръг
10 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Осоговец (Пиперков чифлик) - Сибир (Кюстендил) 0:4
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов) 3:0 сл.
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци) 0:7
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) 4:0
Армейци (Кюстендил) - Осогово (Багренци) 1:0
Струмска слава (Търновлаг) - Елешница (Ваксево) 2:1
Септември 2005 (Жабокрът) почива
XVII кръг
17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица) 11:0
Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) 0:3 сл.
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът) 1:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) 0:1
Осогово (Багренци) - Осоговец (Пиперков чифлик) 1:3
Сибир (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3
Струмска слава (Търновлаг) почива
XVIII кръг
24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Осогово (Багренци) -
Осоговец (Пиперков чифлик) - Руен (Богослов) - сл.
Сините извори (Г.Гращица) - Струмска слава (Търновлаг) -
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Сибир (Кюстендил) -
Армейци (Кюстендил) - Копие (Копиловци) -
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево) -
Струма (Нови чифлик) почива
XIX кръг
31 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) -
Копие (Копиловци) - Осоговец (Пиперков чифлик) -
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът) -
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Струмска слава (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) -
Руен (Богослов) - Велбъжд (Кюстендил) - сл.
Сибир (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) -
Сините извори (Горна Гращица) почива
XX кръг
7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци) -
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов) - сл.
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица) -
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Копие (Копиловци) -
Осоговец (Пиперков чифлик) - Елешница (Ваксево) -
Армейци (Кюстендил) - Струмска слава (Търновлаг) -
Сибир (Кюстендил) почива
XXI кръг
14 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Армейци (Кюстендил) -
Струмска слава (Търновлаг) - Осоговец (Пиперков чифлик) -
Елешница (Ваксево) - Велбъжд (Кюстендил) -
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът) -
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик) - сл.
Осогово (Багренци) - Сибир (Кюстендил) -
Спортист (Слокощица) почива
XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сибир (Кюстендил) - Руен (Богослов) - сл.
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци) -
Осоговец (Пиперков чифлик) - Сините извори (Г.Гращица) -
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево) -
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава (Търновлаг) -
Армейци (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) -
Осогово (Багренци) почива
XXIII кръг
28 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Велбъжд (Кюстендил) -
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик) -
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци) - сл.
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Осоговец (Пиперков чифлик) -
Струмска слава (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът) -
Копие (Копиловци) - Сибир (Кюстендил) -
Армейци (Кюстендил) почива
XXIV кръг
12 май 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сибир (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) -
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава (Търновлаг) -
Осоговец (Пиперков чифлик) - Армейци (Кюстендил) -
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци) -
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Г.Гращица) -
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) -
Руен (Богослов) почива
XXV кръг
19 май 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Армейци (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) -
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик) -
Струмска слава (Търновлаг) - Сибир (Кюстендил) -
19 май 2024 г., неделя, 17:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът) -
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци) -
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов) - сл.
Осоговец (Пиперков чифлик) почива
XXVI кръг
26 май 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево) - сл.
Осогово (Багренци) - Струмска слава (Търновлаг) -
Сибир (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица) -
26 май 2024 г., неделя, 17:30 ч:
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица) -
Септември 2005 (Жабокрът) - Армейци (Кюстендил) -
Велбъжд (Кюстендил) - Осоговец (Пиперков чифлик) -
Копие (Копиловци) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Спортист (Слокощица) XXX -:- -:- 3:3 2:0 1:2 8:2 5:2 -:- 3:0* -:- 5:0 3:0*
2. Елешница (Ваксево) 0:3 XXX 1:1 -:- 0:0 3:0 5:2 -:- 6:1 -:- 11:0 -:- 5:1
3. Септември 2005 (Жабокрът) 4:4 -:- XXX 3:3 3:0 -:- 5:0 -:- 9:1 6:0 -:- 5:0 -:-
4. Велбъжд (Кюстендил) -:- 1:1 -:- XXX -:- 4:1 -:- 4:1 -:- 4:0 10:0 -:- 2:3
5. Струмска слава (Търновлаг) -:- 2:1 -:- 4:4 XXX -:- 5:4 8:0* -:- 5:1 5:1 6:0 3:0*
6. Сибир (Кюстендил) 1:1 -:- 1:3 0:3 0:10 XXX 1:2 2:0 3:1 -:- -:- 5:1 -:-
7. Копие (Копиловци) 0:1 2:3 -:- 0:3 0:1 -:- XXX 4:0 -:- 1:0 3:0 7:0 -:-
8. Армейци (Кюстендил) -:- 0:2 0:9 -:- -:- 0:0 -:- XXX 4:2 4:1 3:0 1:0 1:3
9. Осоговец (Пиперков чифлик) 2:6 -:- 1:3 0:9 6:0* 0:4 2:2 -:- XXX 1:1 -:- 2:1 -:-
10. Струма (Нови чифлик) -:- 2:3 1:1 1:4 -:- 0:2 -:- 0:5 0:4 XXX 4:1 -:- 2:0
11. Сините извори (Горна Гращица) 0:5 3:7 2:8 -:- -:- 0:9 0:7 -:- 0:1 -:- XXX 4:2 2:4
12. Осогово (Багренци) 1:5 0:3 -:- 0:3 -:- -:- -:- 1:2 1:3 0:0 0:0 XXX 0:3
13. Руен (Богослов) 0:2 -:- 0:0 -:- 1:1 0:2 0:3 0:3* 3:0 -:- 0:3* -:- XXX
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Подгрупа "Рила"
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XIII кръг:
Горица 2019 (Овчарци) - Мусала 2010 (Рила) 0:3
17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч / XIII кръг:
Ива (Боровец) - Червена звезда 2021 (Червен брег) 1:5
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) 0:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XIII кръг:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 1937 (Крайници) 3:0
Ботев (Пороминово) - Рилец (Ресилово) 2:4
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- На 4 август 2023 г. Славия 2000 (Яхиново), 9-и през изминалия сезон; е преименуван на Славия 2023 след пререгистрация.
- На 8 август 2023 г. Рилец 1948 (Ресилово), 7-и през изминалия сезон; е преименуван на Рилец след пререгистрация.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 17:30 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново) 0:4
3 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пороминово) - Ботев 1937 (Крайници) 3:2
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман) 4:0
Ива (Боровец) - Мусала 2010 (Рила) 1:1
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Славия 2023 (Яхиново) - Червена звезда (Ч.брег) 1:2
Рилец (Ресилово) почива
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:30 ч:
Мусала 2010 (Рила) - Горица 2019 (Овчарци) 4:3
10 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ива (Боровец) 10:2
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2023 (Яхиново) 0:2
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Миньор 2019 (Бобов дол) 3:1
Рилец (Ресилово) - Ботев (Пороминово) 0:0
Сокол 2015 (Самораново) почива
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Червена звезда (Ч.брег) 2:7
17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев 1937 (Крайници) 0:4
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман) 0:3 сл.
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец (Ресилово) отложен
Сокол 2015 (Самораново) - Мусала 2010 (Рила) 2:1
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец (Ресилово) 2:3
Ботев (Пороминово) почива
IV кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Горица 2019 (Овчарци) 0:5
24 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Ива (Боровец) 3:0
Рилец (Ресилово) - Славия 2023 (Яхиново) 4:2
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Ч.брег) - Сокол 2015 (Самораново) 0:1
Ботев (Пороминово) - Миньор 2019 (Бобов дол) 3:3
Мусала 2010 (Рила) почива
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 16:30 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 1937 (Крайници) анулиран *
* - прекратен по вина на двата отбора.
1 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Рилец (Ресилово) 2:3
Мусала 2010 (Рила) - Червена звезда 2021 (Червен брег) 4:5
1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев (Пороминово) 2:1
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман) 3:0 сл.
Миньор 2019 (Бобов дол) почива
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Рилец (Ресилово) - Горица 2019 (Овчарци) 6:1
8 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала 2010 (Рила) отложен
Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2023 (Яхиново) 2:0
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Сокол 2015 (Самораново) 0:3
Ботев (Пороминово) - Ива (Боровец) 3:1
3 декември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала 2010 (Рила) 1:3
Червена звезда 2021 (Червен брег) почива
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Пороминово) отложен
15 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Миньор 2019 (Бобов дол) 2:1
Сокол 2015 (Самораново) - Рилец (Ресилово) 6:0
Мусала 2010 (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) 6:3
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Червена звезда (Ч.брег) - Ботев 2009 (Джерман) 3:0
2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Пороминово) 0:5
Славия 2023 (Яхиново) почива
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Горица 2019 (Овчарци) 11:1
22 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Рилец (Ресилово) - Мусала 2010 (Рила) 0:1
Славия 2023 (Яхиново) - Ива (Боровец) 4:1
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Червена звезда (Ч.брег) 0:0
Ботев (Пороминово) - Сокол 2015 (Самораново) 0:1
Ботев 2009 (Джерман) почива
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Славия 2023 (Яхиново) 2:3
5 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) отложен
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Рилец (Ресилово) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Мусала 2010 (Рила) - Ботев (Пороминово) 1:0
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев 1937 (Крайници) отложен
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 6:1
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Рилец (Ресилово) 1:1
Ива (Боровец) почива
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) 5:1
12 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Рилец (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман) 5:1
Славия 2023 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) 3:6
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Пороминово) - Червена звезда 2021 (Червен брег) 4:7
Миньор 2019 (Бобов дол) - Мусала 2010 (Рила) 2:2
Ботев 1937 (Крайници) почива
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Пороминово) 1:2
19 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Ива (Боровец) 10:2
Мусала 2010 (Рила) - Славия 2023 (Яхиново) 4:1
19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Ч.брег) - Миньор 2019 (Бобов дол) 3:3
Ботев 1937 (Крайници) - Рилец (Ресилово) 2:1
Горица 2019 (Овчарци) почива
VII кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Пороминово) 0:5
III кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец (Ресилово) 2:3
VI кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала 2010 (Рила) 1:3
IX кръг - отложени мачове
10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 6:1
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Рилец (Ресилово) 1:1
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Горица 2019 (Овчарци) 3:0 сл.
10 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Ботев (Пороминово) 3:0
Мусала 2010 (Рила) - Ива (Боровец) 5:2
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:4
Червена звезда (Ч.брег) - Славия 2023 (Яхиново) 2:1
Рилец (Ресилово) почива
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Мусала 2010 (Рила) 0:3
17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Червена звезда 2021 (Червен брег) 1:5
Славия 2023 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) 0:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 1937 (Крайници) 3:0
Ботев (Пороминово) - Рилец (Ресилово) 2:4
Сокол 2015 (Самораново) почива
XIV кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Червена звезда (Ч.брег) - Горица 2019 (Овчарци) -
Мусала 2010 (Рила) - Сокол 2015 (Самораново) -
24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Славия 2023 (Яхиново) -
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Рилец (Ресилово) - Миньор 2019 (Бобов дол) -
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец) -
Ботев (Пороминово) почива
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман) -
31 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Червена звезда (Ч.брег) -
Ива (Боровец) - Ботев 1937 (Крайници) -
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Славия 2023 (Яхиново) - Рилец (Ресилово) -
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Пороминово) -
Мусала 2010 (Рила) почива
XVI кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Горица 2019 (Овчарци) -
7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Рилец (Ресилово) - Ива (Боровец) -
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново) -
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Пороминово) - Славия 2023 (Яхиново) -
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Мусала 2010 (Рила) -
Миньор 2019 (Бобов дол) почива
XVII кръг
13 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Рилец (Ресилово) -
14 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Мусала 2010 (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) -
Ива (Боровец) - Ботев (Пороминово) -
Славия 2023 (Яхиново) - Миньор 2019 (Бобов дол) -
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 1937 (Крайници) -
Червена звезда 2021 (Червен брег) почива
XVIII кръг
20 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Пороминово) - Горица 2019 (Овчарци) -
21 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Ива (Боровец) -
Рилец (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново) -
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Крайници) - Мусала 2010 (Рила) -
Ботев 2009 (Джерман) - Червена звезда (Ч.брег) -
Славия 2023 (Яхиново) почива
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Миньор 2019 (Бобов дол) -
28 април 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Пороминово) -
Ива (Боровец) - Славия 2023 (Яхиново) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Ч.брег) - Ботев 1937 (Крайници) -
Мусала 2010 (Рила) - Рилец (Ресилово) -
Ботев 2009 (Джерман) почива
XX кръг
11 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Славия 2023 (Яхиново) - Горица 2019 (Овчарци) -
12 май 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Рилец (Ресилово) - Червена звезда 2021 (Червен брег) -
Ботев 1937 (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман) -
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Миньор 2019 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново) -
Ботев (Пороминово) - Мусала 2010 (Рила) -
Ива (Боровец) почива
XXI кръг
18 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Горица 2019 (Овчарци) - Ива (Боровец) -
19 май 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец (Ресилово) -
Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ботев (Пороминово) -
Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2023 (Яхиново) -
19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Мусала 2010 (Рила) - Миньор 2019 (Бобов дол) -
Ботев 1937 (Крайници) почива
XXII кръг
25 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Пороминово) - Ботев 2009 (Джерман) -
26 май 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново) -
Рилец (Ресилово) - Ботев 1937 (Крайници) -
26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Славия 2023 (Яхиново) - Мусала 2010 (Рила) -
Миньор 2019 (Бобов дол) - Червена звезда (Ч.брег) -
Горица 2019 (Овчарци) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. Сокол 2015 (Самораново) XXX -:- 2:1 6:0 6:1 -:- -:- -:- 10:2 3:0* 3:0*
2. Червена звезда 2021 (Червен брег) 0:1 XXX -:- 1:1 3:3 -:- -:- 2:1 10:2 3:0 -:-
3. Мусала 2010 (Рила) -:- 4:5 XXX -:- -:- 6:3 1:0 4:1 5:2 -:- 4:3
4. Рилец (Ресилово) -:- -:- 0:1 XXX -:- -:- 0:0 4:2 -:- 5:1 6:1
5. Миньор 2019 (Бобов дол) -:- -:- 2:2 2:3 XXX 3:0 -:- 2:0 -:- 4:0 11:1
6. Ботев 1937 (Крайници) 0:3 0:0 -:- 2:1 3:1 XXX 3:0 -:- 3:0 -:- -:-
7. Ботев (Пороминово) 0:1 4:7 -:- 2:4 3:3 3:2 XXX -:- 3:1 -:- -:-
8. Славия 2023 (Яхиново) 3:6 1:2 -:- -:- -:- 0:4 2:1 XXX 4:1 0:1 -:-
9. Ива (Боровец) -:- 1:5 1:1 2:3 2:1 -:- -:- -:- XXX 0:3* 5:1
10. Ботев 2009 (Джерман) -:- -:- 1:3 -:- 0:4 -:- 1:2 0:2 -:- XXX 0:5
11. Горица 2019 (Овчарци) 0:4 2:7 0:3 -:- -:- --- 0:5 2:3 -:- -:- XXX
---------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)
нагоре