ОФГ Ловеч 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

29 април 2017, събота, 17:00 ч / XIII кръг:
Чавдар (Троян) - Тетевен (Тетевен)                         - 
Успех (Угърчин) - Балкан (Български извор)                 - 
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                   - 
Ботев (Луковит) - Спортист Озрен (Голям извор)             - 
Изгрев (Ябланица) - Вежен (Тетевен)                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пещера (Галата)                    11   10   1   0   39:5    31       
-------------------------------------------------------------------
 2. Априлци 2001 (Априлци)             11   10   0   1   41:10   30       
 3. Чавдар (Троян)                     11    6   1   4   34:25   19        [1 0 0  3:2  3]
 4. Вежен (Тетевен)                    11    6   1   4   29:15   19 [+]    [0 0 1  2:3  0]
 5. Балкан (Български извор)           11    6   0   5   27:25   18 [+]   
 6. Тетевен (Тетевен)                  11    4   1   6   19:30   13 [+][*]
 7. Изгрев (Ябланица)                  11    4   0   7   13:24   12       
 8. Успех (Угърчин)                    11    3   0   8   25:32    9       
 9. Спортист Озрен (Голям извор)       11    2   0   9    6:31    6        [1 0 0  2:1  3]
10. Ботев (Луковит)                    11    2   0   9   15:51    6 [-][*] [0 0 1  1:2  0]

Бележки
  - Ботев (Луковит), 10-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се обединява с Литекс (Ловеч), след което е възстановен и се включва в ОФГ Ловеч.
  - Светкавица (Градежница), 5-ти през изминалия сезон; се откава от участие.
  - Олимпик 2000 (Тетевен), 8-ми и отказал се през изминалия сезон; се възстановява като Тетевен (Тетевен) и отново се включва в групата.
  - Вежен (Тетевен) и Балкан (Български извор) се включват в групата.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Тетевен (Тетевен)          отложен 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         отложен 
Изгрев (Ябланица) - Балкан (Български извор)              2:0 
Ботев (Луковит) - Чавдар (Троян)                          2:5 
Априлци 2001 (Априлци) - Успех (Угърчин)                  5:2 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Тетевен (Тетевен)          1:2 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         1:5 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)                   2:3 
Балкан (Български извор) - Ботев (Луковит)                4:2 
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Успех (Угърчин)                       4:7 
Спортист Озрен (Голям извор) - Вежен (Тетевен)            0:4 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 15:30 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         7:1 
17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Тетевен (Тетевен)                       5:0 
Ботев (Луковит) - Пещера (Галата)                         0:4 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          1:0 
Успех (Угърчин) - Чавдар (Троян)                          4:1 

                           I кръг - отложени мачове

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Тетевен (Тетевен)          1:2 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         1:5 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                        3:3 
Балкан (Български извор) - Успех (Угърчин)                3:2 
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Ботев (Луковит)            2:1 
Вежен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Тетевен (Тетевен)                     0:3 
Ботев (Луковит) - Вежен (Тетевен)                         1:7 
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     5:0 
Чавдар (Троян) - Балкан (Български извор)                 3:1 
2 октомври 2016, неделя, 17:00 ч:
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         отложен 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         1:4 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Балкан (Български извор)              2:4 
Пещера (Галата) - Чавдар (Троян)                          3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Успех (Угърчин)            2:1 
в Априлци:
Вежен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:2 
Изгрев (Ябланица) - Ботев (Луковит)                       4:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Успех (Угърчин) - Вежен (Тетевен)                         0:3 
Чавдар (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)             4:0 
Балкан (Български извор) - Пещера (Галата)                2:3 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Луковит) - Тетевен (Тетевен)                       1:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                4:1 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Тетевен (Тетевен) - Пещера (Галата)                       0:6 
Спортист Озрен (Голям извор) - Балкан (Български извор)   1:4 
Вежен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                          2:3 
Изгрев (Ябланица) - Успех (Угърчин)                       3:0 
Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  1:6 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Тетевен (Тетевен)                3:0 
Успех (Угърчин) - Ботев (Луковит)                         8:1 
Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        3:1 
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                3:0 
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            4:0 

                           V кръг - отложен мач

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Успех (Угърчин) - Пещера (Галата)                         1:4 

                           X кръг

2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)          отложен 
Пещера (Галата) - Вежен (Тетевен)                         1:1 
Балкан (Български извор) - Изгрев (Ябланица)              4:1 
Чавдар (Троян) - Ботев (Луковит)                         10:3 
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  отложен 
14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)          2:0 
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:3 

                           XI кръг

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Успех (Угърчин) - Тетевен (Тетевен)                       0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар (Троян)                   3:0 
Ботев (Луковит) - Балкан (Български извор)                2:1 
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:3 
Вежен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)            3:0 

                           X кръг - отложени мачове

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)          2:0 
Успех (Угърчин) - Априлци 2001 (Априлци)                  0:3 

                           XII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Вежен (Тетевен)                        - 
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)           - 
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                          - 
Балкан (Български извор) - Априлци 2001 (Априлци)          - 
Чавдар (Троян) - Успех (Угърчин)                           - 

                           XIII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Троян) - Тетевен (Тетевен)                         - 
Успех (Угърчин) - Балкан (Български извор)                 - 
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                   - 
Ботев (Луковит) - Спортист Озрен (Голям извор)             - 
Изгрев (Ябланица) - Вежен (Тетевен)                        - 

                           XIV кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                      - 
Вежен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                          - 
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)      - 
Пещера (Галата) - Успех (Угърчин)                          - 
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                  - 

                           XV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Балкан (Български извор) - Тетевен (Тетевен)               - 
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                           - 
Успех (Угърчин) - Спортист Озрен (Голям извор)             - 
Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                   - 
Ботев (Луковит) - Изгрев (Ябланица)                        - 

                           XVI кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Ботев (Луковит)                        - 
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                 - 
Вежен (Тетевен) - Успех (Угърчин)                          - 
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)              - 
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                 - 

                           XVII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Тетевен (Тетевен)                        - 
Балкан (Български извор) - Спортист Озрен (Голям извор)    - 
Чавдар (Троян) - Вежен (Тетевен)                           - 
Успех (Угърчин) - Изгрев (Ябланица)                        - 
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Луковит)                   - 

                           XVIII кръг

3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
Тетевен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)                 - 
Ботев (Луковит) - Успех (Угърчин)                          - 
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                         - 
Вежен (Тетевен) - Балкан (Български извор)                 - 
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)             - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пещера (Галата) XXX 3:0* 3:0* 1:1 -:- -:- 3:0* -:- 4:0 -:- 2. Априлци 2001 (Априлци) -:- XXX 3:0 -:- 7:1 3:0 4:1 5:2 5:0 -:- 3. Чавдар (Троян) -:- 2:3 XXX -:- 3:1 -:- 3:1 -:- 4:0 10:3 4. Вежен (Тетевен) 1:5 0:2 2:3 XXX -:- 5:0 3:0* -:- 3:0 -:- 5. Балкан (Български извор) 2:3 -:- -:- 3:0 XXX -:- 4:1 3:2 -:- 4:2 6. Тетевен (Тетевен) 0:6 -:- 3:3 -:- 2:4 XXX -:- 4:7 2:0 -:- 7. Изгрев (Ябланица) 0:3 -:- -:- -:- 2:0 0:3 XXX 3:0 1:0 4:1 8. Успех (Угърчин) 1:4 0:3 4:1 0:3 -:- 0:3* -:- XXX -:- 8:1 9. Спортист Озрен (Голям извор) -:- -:- -:- 0:4 1:4 1:2 -:- 2:1 XXX 2:1 10. Ботев (Луковит) 0:4 1:6 2:5 1:7 2:1 1:0 -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)

нагоре