ОФГ Монтана 2016/17


"А" ОФГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пъстрина 2012 (Монтана)            11    9   2   0   52:10   29       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Вихър 23 (Николово)                11    9   1   1   51:11   28       
 3. Бойчиновци (Бойчиновци)            11    8   1   2   37:11   25       
 4. Миньор Кипровец (Чипровци)         11    7   1   3   36:15   22    [*]
 5. Вършец 2012 (Вършец)               11    7   0   4   40:22   21       
 6. Шурданица (Георги Дамяново)        11    6   1   4   30:10   19       
 7. Септември (Медковец)               11    5   1   5   24:20   16 [+]    [0 1 0  0:0  1, +4 обща ГР]
 8. Вихър (Бързия)                     11    5   1   5   13:26   16        [0 1 0  0:0  1, -13 обща ГР]
 9. Озировец (Долно Озирово)           11    3   0   8   13:47    9 [+]   
10. Ленчо (Якимово)                    11    2   0   9   18:40    6       
11. Алмус 2012 (Лом)                   11    1   0  10   15:51    3 [+]   
12. Люта (Владимирово)                 11    0   0  11    4:70    0       
-------------------------------------------------------------------
--. Септември 2009 (Лехчево)            7    0   0   7    9:33    -    [*]
--. Златия (Вълчедръм)                  3    0   0   3    0:9     -    [*]

Бележки
  - Ком (Берковица), 6-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Левски 2012 (Лом) и Смоляновци (Смоляновци) изпадат в "Б" ОФГ.
  - Озировец (Долно Озирово), Септември (Медковец) и Алмус 2012 (Лом) влизат от "Б" ОФГ.
  - Кипровец (Чипровци) е преименуван на Миньор Кипровец.
  - Озировец представлява както Долно Озирово, така и Горно Озирово.
  - Златия (Вълчедръм) е изваден от групата след III кръг, а преди това от актива му са отнети 3 точки след II кръг, след като не се явява за нито един от първите си 3 мача в първенството. Резултатите му се анулират, а противниците им по програма до края почиват.
  - Септември 2009 (Лехчево) е изваден от групата след VII кръг, а преди това от актива му са отнети 3 точки след VI кръг, след като не се явява за 3 мача в първенството. Резултатите му се анулират, а противниците им по програма до края почиват.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Вихър (Бързия)                          0:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Септември (Медковец)               8:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Озировец (Долно Озирово)       4:6  /анулиран/ 
Шурданица (Георги Дамяново) - Алмус 2012 (Лом)            4:1 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      1:3 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Люта (Владимирово)              4:2 
31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Златия (Вълчедръм)                  3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Алмус 2012 (Лом)                         2:1 
Златия (Вълчедръм) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:3 сл.  /анулиран/ 
във Вършец:
Озировец (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово)            0:6 
Люта (Владимирово) - Септември 2009 (Лехчево)             3:2  /анулиран/ 
в Расово:
Септември (Медковец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            0:3 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            7:1 
Ленчо (Якимово) - Миньор Кипровец (Чипровци)              3:4 

                           III кръг

6 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)               3:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Ленчо (Якимово)                    5:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         1:2 
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           отложен 
Вихър 23 (Николово) - Люта (Владимирово)                  8:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Озировец (Долно Озирово)    8:0 
Алмус 2012 (Лом) - Златия (Вълчедръм)                     3:0 сл.  /анулиран/ 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - домакините не събират отбор за мача.

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Златия (Вълчедръм)                       анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Алмус 2012 (Лом)               2:0 
Люта (Владимирово) - Шурданица (Георги Дамяново)          0:6 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември 2009 (Лехчево)       12:1  /анулиран/ 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (Медковец) - Вихър 23 (Николово)                0:1 
Ленчо (Якимово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 2:5 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)         2:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     5:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци)      2:2 
Септември 2009 (Лехчево) - Ленчо (Якимово)                2:3  /анулиран/ 
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември (Медковец)        2:0 
Златия (Вълчедръм) - Озировец (Долно Озирово)             анулиран 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен":
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 
Алмус 2012 (Лом) - Люта (Владимирово)                     7:0 

                           III кръг - отложен мач

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Септември (Медковец)           0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - домакините не събират отбор за мача.

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Бързия) - Озировец (Долно Озирово)                 4:2 
Люта (Владимирово) - Златия (Вълчедръм)                   анулиран 
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   отложен 
Ленчо (Якимово) - Вихър 23 (Николово)                     1:10 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Септември 2009 (Лехчево)     3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не събират отбор за мача.
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     1:1 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   7:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  3:0 
Септември 2009 (Лехчево) - Вършец 2012 (Вършец)           0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - домакините не събират отбор за мача.
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          отложен 
Шурданица (Георги Дамяново) - Ленчо (Якимово)             5:0 
Златия (Вълчедръм) - Септември (Медковец)                 анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Люта (Владимирово)             4:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Пъстрина 2012 (Монтана)                1:9 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          4:1 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Люта (Владимирово)                       4:0 
Септември (Медковец) - Озировец (Долно Озирово)           5:1 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Златия (Вълчедръм)              анулиран 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември 2009 (Лехчево)        анулиран 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Алмус 2012 (Лом)                        4:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)  2:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                3:4 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър (Бързия)                 анулиран 
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             1:2 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        3:1 
Златия (Вълчедръм) - Ленчо (Якимово)                      анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)        отложен 
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 отложен 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Алмус 2012 (Лом) - Миньор Кипровец (Чипровци)             0:6 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)        1:4 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 0:6 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Септември (Медковец)                     0:0 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Люта (Владимирово)             12:0 
Ленчо (Якимово) - Озировец (Долно Озирово)                1:2 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Златия (Вълчедръм)           анулиран 
Вършец 2012 (Вършец) - Алмус 2012 (Лом)                   6:1 
Септември 2009 (Лехчево) - Вихър 23 (Николово)            анулиран 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     2:0 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      8:0 
Шурданица (Георги Дамяново) - Септември 2009 (Лехчево)    анулиран 
Алмус 2012 (Лом) - Бойчиновци (Бойчиновци)                0:6 
Златия (Вълчедръм) - Вършец 2012 (Вършец)                 анулиран 
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      отложен 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)     0:6 
Септември (Медковец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            1:2 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Люта (Владимирово) - Ленчо (Якимово)                      0:5 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Алмус 2012 (Лом)                   7:2 

                           IX кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Озировец (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)        1:4 

                           VII кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          4:1 

                           IX кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Люта (Владимирово) - Септември (Медковец)                 0:6 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Ленчо (Якимово) - Септември (Медковец)                    0:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Люта (Владимирово)           8:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Озировец (Долно Озирово)           4:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Златия (Вълчедръм)              анулиран 
Септември 2009 (Лехчево) - Алмус 2012 (Лом)               анулиран 
19 ноември 2016, събота, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         прекратен * 
* - прекратен в 70' при 1:0 заради повреда в осветлението.
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:4 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              0:1 
Алмус 2012 (Лом) - Вихър 23 (Николово)                    1:5 
Златия (Вълчедръм) - Септември 2009 (Лехчево)             анулиран 
Озировец (Долно Озирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)        1:9 
Люта (Владимирово) - Вършец 2012 (Вършец)                 2:6 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Септември (Медковец) - Миньор Кипровец (Чипровци)         3:1 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ленчо (Якимово)                 6:1 

                           XII кръг - преигран мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1 

                           XIV кръг

пролет 2017:
Вихър (Бързия) - Ленчо (Якимово)                           - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Миньор Кипровец (Чипровци)       - 
Септември (Медковец) - Вършец 2012 (Вършец)                - 
Люта (Владимирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)               - 
Озировец (Долно Озирово) - Септември 2009 (Лехчево)        - 
Алмус 2012 (Лом) - Шурданица (Георги Дамяново)             - 
Вихър 23 (Николово)                                       почива

                           XV кръг

Алмус 2012 (Лом) - Вихър (Бързия)                          - 
Вихър 23 (Николово) - Озировец (Долно Озирово)             - 
Септември 2009 (Лехчево) - Люта (Владимирово)              - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Септември (Медковец)             - 
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)             - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Ленчо (Якимово)               - 
Шурданица (Георги Дамяново)                               почива

                           XVI кръг

Вихър (Бързия) - Миньор Кипровец (Чипровци)                - 
Ленчо (Якимово) - Вършец 2012 (Вършец)                     - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)          - 
Септември (Медковец) - Септември 2009 (Лехчево)            - 
Люта (Владимирово) - Вихър 23 (Николово)                   - 
Озировец (Долно Озирово) - Шурданица (Георги Дамяново)     - 
Алмус 2012 (Лом)                                          почива

                           XVII кръг

Алмус 2012 (Лом) - Озировец (Долно Озирово)                - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Люта (Владимирово)           - 
Вихър 23 (Николово) - Септември (Медковец)                 - 
Септември 2009 (Лехчево) - Пъстрина 2012 (Монтана)         - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ленчо (Якимово)                  - 
Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци)          - 
Вихър (Бързия)                                            почива

                           XVIII кръг

Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                      - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)       - 
Ленчо (Якимово) - Септември 2009 (Лехчево)                 - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)              - 
Септември (Медковец) - Шурданица (Георги Дамяново)         - 
Люта (Владимирово) - Алмус 2012 (Лом)                      - 
Озировец (Долно Озирово)                                  почива

                           XIX кръг

Озировец (Долно Озирово) - Вихър (Бързия)                  - 
Алмус 2012 (Лом) - Септември (Медковец)                    - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)      - 
Вихър 23 (Николово) - Ленчо (Якимово)                      - 
Септември 2009 (Лехчево) - Миньор Кипровец (Чипровци)      - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)             - 
Люта (Владимирово)                                        почива

                           XX кръг

Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                   - 
Вършец 2012 (Вършец) - Септември 2009 (Лехчево)            - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)           - 
Ленчо (Якимово) - Шурданица (Георги Дамяново)              - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Алмус 2012 (Лом)                 - 
Люта (Владимирово) - Озировец (Долно Озирово)              - 
Септември (Медковец)                                      почива

                           XXI кръг

Люта (Владимирово) - Вихър (Бързия)                        - 
Озировец (Долно Озирово) - Септември (Медковец)            - 
Алмус 2012 (Лом) - Ленчо (Якимово)                         - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци)   - 
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                 - 
Септември 2009 (Лехчево) - Бойчиновци (Бойчиновци)         - 
Пъстрина 2012 (Монтана)                                   почива

                           XXII кръг

Вихър (Бързия) - Септември 2009 (Лехчево)                  - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)              - 
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)         - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Алмус 2012 (Лом)              - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Озировец (Долно Озирово)         - 
Септември (Медковец) - Люта (Владимирово)                  - 
Ленчо (Якимово)                                           почива

                           XXIII кръг

Септември (Медковец) - Вихър (Бързия)                      - 
Люта (Владимирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)               - 
Озировец (Долно Озирово) - Ленчо (Якимово)                 - 
Алмус 2012 (Лом) - Вършец 2012 (Вършец)                    - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)      - 
Вихър 23 (Николово) - Септември 2009 (Лехчево)             - 
Миньор Кипровец (Чипровци)                                почива

                           XXIV кръг

Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                       - 
Септември 2009 (Лехчево) - Шурданица (Георги Дамяново)     - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Алмус 2012 (Лом)                 - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Озировец (Долно Озирово)      - 
Ленчо (Якимово) - Люта (Владимирово)                       - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Септември (Медковец)             - 
Вършец 2012 (Вършец)                                      почива

                           XXV кръг

Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                   - 
Септември (Медковец) - Ленчо (Якимово)                     - 
Люта (Владимирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)            - 
Озировец (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец)            - 
Алмус 2012 (Лом) - Септември 2009 (Лехчево)                - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)          - 
Бойчиновци (Бойчиновци)                                   почива

                           XXVI кръг

Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)               - 
Вихър 23 (Николово) - Алмус 2012 (Лом)                     - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Озировец (Долно Озирово)         - 
Вършец 2012 (Вършец) - Люта (Владимирово)                  - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Септември (Медковец)          - 
Ленчо (Якимово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Пъстрина 2012 (Монтана) XXX -:- -:- -:- 7:1 1:1 -:- -:- -:- 6:1 -:- 12:0 (12:1) --- 2. Вихър 23 (Николово) 2:2 XXX 1:2 4:1 -:- 2:1 -:- 8:0 -:- -:- -:- 8:0 -:- (3:0) 3. Бойчиновци (Бойчиновци) 1:2 -:- XXX 2:2 -:- 2:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- 4:2 --- --- 4. Миньор Кипровец (Чипровци) 1:3 -:- -:- XXX 2:0 2:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- 8:0 (3:0) --- 5. Вършец 2012 (Вършец) -:- 3:4 1:0 -:- XXX -:- 8:1 5:1 4:0 5:1 6:1 -:- -:- --- 6. Шурданица (Георги Дамяново) -:- -:- -:- -:- 3:1 XXX 2:0 0:1 8:0 5:0 4:1 -:- --- --- 7. Септември (Медковец) 1:2 0:1 0:3 3:1 -:- -:- XXX -:- 5:1 -:- 7:2 -:- -:- --- 8. Вихър (Бързия) 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 XXX 4:2 -:- 2:1 4:0 -:- --- 9. Озировец (Долно Озирово) 1:4 0:6 1:9 0:6 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:0 4:0 -:- --- 10. Ленчо (Якимово) -:- 1:10 2:5 3:4 -:- -:- 0:1 0:1 1:2 XXX 4:1 -:- -:- --- 11. Алмус 2012 (Лом) 1:9 1:5 0:6 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 7:0 -:- (3:0) 12. Люта (Владимирово) -:- -:- -:- -:- 2:6 0:6 0:6 -:- -:- 0:5 -:- XXX (3:2) --- 13. Септември 2009 (Лехчево) -:- --- -:- -:- (0:3) -:- (0:3) --- (4:6)(2:3) --- -:- XXX --- 14. Златия (Вълчедръм) --- --- --- --- --- (0:3) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

11 декември 2016, неделя, 14:00 ч / XI кръг:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав Цибър (Долни Цибър)          14   10   2   2   57:19   32     [1 0 0  5:0  3]
 2. Ботев 1930 (Кобиляк)               14   10   2   2   59:19   32     [0 0 1  0:5  0]
-------------------------------------------------------------------
 3. Расово (Расово)                    14   10   1   3   45:22   31 [+]
 4. Селяк (Стубел)                     14    9   3   2   39:23   30    
 5. Спортист (Благово)                 14    9   2   3   52:24   29    
 6. Пъстренец (Долно Белотинци)        14    8   4   2   58:20   28    
 7. Партизан (Доктор Йосифово)         14    7   1   6   60:34   22     [0 1 0  5:5  1, 5 гола на чужд терен]
 8. Син стрел (Крапчене)               14    6   4   4   40:27   22 [+] [0 1 0  5:5  1, 0 гола на чужд терен]
 9. Динамо (Мадан)                     13    5   2   6   30:28   17    
10. Порто (Портитовци)                 14    4   3   7   22:26   15     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
11. Дичо (Липен)                       14    4   3   7   31:34   15 [+] [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
12. Хайдут 2014 (Ерден)                14    4   1   9   32:55   13    
13. Сантос (Долно Белотинци)           14    2   0  12   15:84    6 [+]
14. Левски (Комощица)                  13    1   0  12   13:81    3     [1 0 0  2:1  3]
15. Брусарци (Брусарци)                14    1   0  13   17:74    3     [0 0 1  1:2  0]

Бележки
  - Левски 2012 (Лом) и Смоляновци (Смоляновци) изпадат от "А" ОФГ, но не заявяват участие.
  - Озировец (Долно Озирово), Септември (Медковец) и Алмус 2012 (Лом) влизат в "А" ОФГ.
  - Дичо (Липен), Син стрел (Крапчене), Расово (Расово) и Сантос (Долно Белотинци) се включват в групата.
  - "Б" ОФГ е реорганизирана в единна група.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Динамо (Мадан)                     7:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Дичо (Липен)                        1:7 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Дунав Цибър (Долни Цибър)          2:2 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)              7:2 
Расово (Расово) - Левски (Комощица)                       5:2 
в Долно Белотинци: *
Брусарци (Брусарци) - Сантос (Долно Белотинци)            1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Брусарци от миналия сезон.
Спортист (Благово) - Порто (Портитовци)                   3:1 
Партизан (Доктор Йосифово)                                почива

                           II кръг

4 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Спортист (Благово)             1:5 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден)                  3:4 
Левски (Комощица) - Брусарци (Брусарци)                   2:1 
Селяк (Стубел) - Расово (Расово)                          2:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Пъстренец (Долно Белотинци)   3:2 
Динамо (Мадан) - Син стрел (Крапчене)                     1:1 
Партизан (Доктор Йосифово) - Ботев 1930 (Кобиляк)         2:4 
Дичо (Липен)                                              почива

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    9:0 
Хайдут 2014 (Ерден) - Сантос (Долно Белотинци)            7:1 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брусарци (Брусарци) - Селяк (Стубел)                      1:6 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Партизан (Доктор Йосифово)         5:5 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан)              3:2 
Расово (Расово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)               3:2 
Дичо (Липен) - Порто (Портитовци)                         1:1 
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден)                   3:7 
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Пъстренец (Долно Белотинци)  2:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Дичо (Липен)                   1:5 
Селяк (Стубел) - Спортист (Благово)                       2:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Брусарци (Брусарци)           4:0 
Динамо (Мадан) - Расово (Расово)                          3:1 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене)               2:0 
Порто (Портитовци)                                        почива

                           V кръг

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        1:1 
Расово (Расово) - Партизан (Доктор Йосифово)              4:3 
Брусарци (Брусарци) - Динамо (Мадан)                      4:1 
Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            2:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел)                      2:2 
Дичо (Липен) - Левски (Комощица)                          9:2 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Порто (Портитовци) - Сантос (Долно Белотинци)             4:0 
Син стрел (Крапчене)                                      почива

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Порто (Портитовци)                    2:3 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Селяк (Стубел) - Дичо (Липен)                             1:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден)           8:0 
Динамо (Мадан) - Спортист (Благово)                       2:1 
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Брусарци (Брусарци)         11:3 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                    3:4 
Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци)        1:0 
Сантос (Долно Белотинци)                                  почива

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Расово (Расово) - Син стрел (Крапчене)                    5:0 
Спортист (Благово) - Партизан (Доктор Йосифово)           2:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан)                      0:6 
Сантос (Долно Белотинци) - Левски (Комощица)              3:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Ботев 1930 (Кобиляк)                0:6 
Дичо (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                  0:3 
Порто (Портитовци) - Селяк (Стубел)                       0:0 
Пъстренец (Долно Белотинци)                               почива

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Порто (Портитовци)            3:0 
в Ерден:
Партизан (Доктор Йосифово) - Хайдут 2014 (Ерден)          5:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Селяк (Стубел) - Сантос (Долно Белотинци)                 9:0 
Динамо (Мадан) - Дичо (Липен)                             отложен 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Спортист (Благово)                 8:2 
Син стрел (Крапчене) - Брусарци (Брусарци)                5:3 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово (Расово)             2:2 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Динамо (Мадан) - Дичо (Липен)                             0:0 
Левски (Комощица)                                         почива

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Благово) - Син стрел (Крапчене)                 4:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Ботев 1930 (Кобиляк)                0:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Брусарци (Брусарци) - Пъстренец (Долно Белотинци)         1:8 
Дичо (Липен) - Партизан (Доктор Йосифово)                 2:3 
Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан)                       1:0 
Сантос (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)      2:5 
Левски (Комощица) - Селяк (Стубел)                        0:6 
Расово (Расово)                                           почива

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Порто (Портитовци)           2:0 
Син стрел (Крапчене) - Хайдут 2014 (Ерден)                3:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Спортист (Благово)          1:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Левски (Комощица)             6:0 
Динамо (Мадан) - Сантос (Долно Белотинци)                 7:1 
в Ерден - изкуствен терен:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Дичо (Липен)                       7:1 
Расово (Расово) - Брусарци (Брусарци)                     3:0 
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Пъстренец (Долно Белотинци)         1:4 
в Кобиляк:
Порто (Портитовци) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 1:2 
Сантос (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово)     0:11 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Благово) - Расово (Расово)                      4:2 
Дичо (Липен) - Син стрел (Крапчене)                       2:2 
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        отложен 
Селяк (Стубел) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                3:2 
11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                         - 
Брусарци (Брусарци)                                       почива

                           VIII кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Динамо (Мадан) - Дичо (Липен)                             0:0 

                           XII кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Расово (Расово) - Хайдут 2014 (Ерден)                     6:0 
Брусарци (Брусарци) - Спортист (Благово)                  1:9 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Динамо (Мадан) - Селяк (Стубел)                           5:0 
Партизан (Доктор Йосифово) - Левски (Комощица)            7:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Сантос (Долно Белотинци)           8:1 
Син стрел (Крапчене) - Порто (Портитовци)                 1:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дичо (Липен)                7:0 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           XIII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Брусарци (Брусарци)                 7:0 
Сантос (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)           1:8 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Благово:
Дичо (Липен) - Расово (Расово)                            0:1 
Порто (Портитовци) - Пъстренец (Долно Белотинци)          2:2 
Левски (Комощица) - Ботев 1930 (Кобиляк)                  0:8 
Селяк (Стубел) - Партизан (Доктор Йосифово)               3:2 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                7:1 
Спортист (Благово)                                        почива

                           XIV кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Сантос (Долно Белотинци)   10:1 
Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден)                  5:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Ерден - изкуствен терен:
Партизан (Доктор Йосифово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)    4:5 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Селяк (Стубел)                     1:1 
Син стрел (Крапчене) - Левски (Комощица)                  9:0 
Расово (Расово) - Порто (Портитовци)                      5:1 
Брусарци (Брусарци) - Дичо (Липен)                        1:4 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           XV кръг

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
в Благово:
Дичо (Липен) - Спортист (Благово)                         0:4 сл. 
Порто (Портитовци) - Брусарци (Брусарци)                  5:1 
в Долно Белотинци:
Левски (Комощица) - Пъстренец (Долно Белотинци)           1:8 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Ботев 1930 (Кобиляк)          5:0 
Динамо (Мадан) - Партизан (Доктор Йосифово)               1:2 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сантос (Долно Белотинци) - Расово (Расово)                0:3 
Селяк (Стубел) - Син стрел (Крапчене)                     2:1 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

                           XI кръг - отложен мач

11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                         - 

                           XVI кръг

пролет 2017:
Динамо (Мадан) - Ботев 1930 (Кобиляк)                      - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Син стрел (Крапчене)           - 
Селяк (Стубел) - Пъстренец (Долно Белотинци)               - 
Левски (Комощица) - Расово (Расово)                        - 
Сантос (Долно Белотинци) - Брусарци (Брусарци)             - 
Порто (Портитовци) - Спортист (Благово)                    - 
Дичо (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден)                         - 
Партизан (Доктор Йосифово)                                почива

                           XVII кръг

Хайдут 2014 (Ерден) - Порто (Портитовци)                   - 
Спортист (Благово) - Сантос (Долно Белотинци)              - 
Брусарци (Брусарци) - Левски (Комощица)                    - 
Расово (Расово) - Селяк (Стубел)                           - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)    - 
Син стрел (Крапчене) - Динамо (Мадан)                      - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Партизан (Доктор Йосифово)          - 
Дичо (Липен)                                              почива

                           XVIII кръг

Партизан (Доктор Йосифово) - Син стрел (Крапчене)          - 
Динамо (Мадан) - Пъстренец (Долно Белотинци)               - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Расово (Расово)                - 
Селяк (Стубел) - Брусарци (Брусарци)                       - 
Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                     - 
Сантос (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден)             - 
Порто (Портитовци) - Дичо (Липен)                          - 
Ботев 1930 (Кобиляк)                                      почива

                           XIX кръг

Дичо (Липен) - Сантос (Долно Белотинци)                    - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица)                    - 
Спортист (Благово) - Селяк (Стубел)                        - 
Брусарци (Брусарци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            - 
Расово (Расово) - Динамо (Мадан)                           - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Партизан (Доктор Йосифово)   - 
Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк)                - 
Порто (Портитовци)                                        почива

                           XX кръг

Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)         - 
Партизан (Доктор Йосифово) - Расово (Расово)               - 
Динамо (Мадан) - Брусарци (Брусарци)                       - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово)             - 
Селяк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден)                       - 
Левски (Комощица) - Дичо (Липен)                           - 
Сантос (Долно Белотинци) - Порто (Портитовци)              - 
Син стрел (Крапчене)                                      почива

                           XXI кръг

Порто (Портитовци) - Левски (Комощица)                     - 
Дичо (Липен) - Селяк (Стубел)                              - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            - 
Спортист (Благово) - Динамо (Мадан)                        - 
Брусарци (Брусарци) - Партизан (Доктор Йосифово)           - 
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)         - 
Сантос (Долно Белотинци)                                  почива

                           XXII кръг

Син стрел (Крапчене) - Расово (Расово)                     - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Брусарци (Брусарци)                 - 
Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово)            - 
Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден)                       - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Дичо (Липен)                   - 
Селяк (Стубел) - Порто (Портитовци)                        - 
Левски (Комощица) - Сантос (Долно Белотинци)               - 
Пъстренец (Долно Белотинци)                               почива

                           XXIII кръг

Сантос (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)                  - 
Порто (Портитовци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             - 
Дичо (Липен) - Динамо (Мадан)                              - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Партизан (Доктор Йосифово)           - 
Спортист (Благово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                  - 
Брусарци (Брусарци) - Син стрел (Крапчене)                 - 
Расово (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци)              - 
Левски (Комощица)                                         почива

                           XXIV кръг

Пъстренец (Долно Белотинци) - Брусарци (Брусарци)          - 
Син стрел (Крапчене) - Спортист (Благово)                  - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Хайдут 2014 (Ерден)                 - 
Партизан (Доктор Йосифово) - Дичо (Липен)                  - 
Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци)                        - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Сантос (Долно Белотинци)       - 
Селяк (Стубел) - Левски (Комощица)                         - 
Расово (Расово)                                           почива

                           XXV кръг

Левски (Комощица) - Дунав Цибър (Долни Цибър)              - 
Сантос (Долно Белотинци) - Динамо (Мадан)                  - 
Порто (Портитовци) - Партизан (Доктор Йосифово)            - 
Дичо (Липен) - Ботев 1930 (Кобиляк)                        - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Син стрел (Крапчене)                 - 
Спортист (Благово) - Пъстренец (Долно Белотинци)           - 
Брусарци (Брусарци) - Расово (Расово)                      - 
Селяк (Стубел)                                            почива

                           XXVI кръг

Расово (Расово) - Спортист (Благово)                       - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Хайдут 2014 (Ерден)          - 
Син стрел (Крапчене) - Дичо (Липен)                        - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Порто (Портитовци)                  - 
Партизан (Доктор Йосифово) - Сантос (Долно Белотинци)      - 
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                         - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Селяк (Стубел)                 - 
Брусарци (Брусарци)                                       почива

                           XXVII кръг

Селяк (Стубел) - Динамо (Мадан)                            - 
Левски (Комощица) - Партизан (Доктор Йосифово)             - 
Сантос (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)            - 
Порто (Портитовци) - Син стрел (Крапчене)                  - 
Дичо (Липен) - Пъстренец (Долно Белотинци)                 - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Расово (Расово)                      - 
Спортист (Благово) - Брусарци (Брусарци)                   - 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           XXVIII кръг

Брусарци (Брусарци) - Хайдут 2014 (Ерден)                  - 
Расово (Расово) - Дичо (Липен)                             - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Порто (Портитовци)           - 
Син стрел (Крапчене) - Сантос (Долно Белотинци)            - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Левски (Комощица)                   - 
Партизан (Доктор Йосифово) - Селяк (Стубел)                - 
Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                 - 
Спортист (Благово)                                        почива

                           XXIX кръг

Дунав Цибър (Долни Цибър) - Партизан (Доктор Йосифово)     - 
Селяк (Стубел) - Ботев 1930 (Кобиляк)                      - 
Левски (Комощица) - Син стрел (Крапчене)                   - 
Сантос (Долно Белотинци) - Пъстренец (Долно Белотинци)     - 
Порто (Портитовци) - Расово (Расово)                       - 
Дичо (Липен) - Брусарци (Брусарци)                         - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                   - 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           XXX кръг

Спортист (Благово) - Дичо (Липен)                          - 
Брусарци (Брусарци) - Порто (Портитовци)                   - 
Расово (Расово) - Сантос (Долно Белотинци)                 - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Левски (Комощица)            - 
Син стрел (Крапчене) - Селяк (Стубел)                      - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Дунав Цибър (Долни Цибър)           - 
Партизан (Доктор Йосифово) - Динамо (Мадан)                - 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунав Цибър (Долни Цибър) XXX 5:0 -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 7:1 3:0 -:- 8:0 -:- 6:0 4:0 2. Ботев 1930 (Кобиляк) -:- XXX 3:4 1:1 8:2 -:- -:- 2:0 7:1 -:- 7:1 -:- 8:1 -:- -:- 3. Расово (Расово) 3:2 -:- XXX -:- -:- -:- 4:3 5:0 -:- 5:1 -:- 6:0 -:- 5:2 3:0 4. Селяк (Стубел) 3:2 -:- 2:1 XXX 2:1 -:- 3:2 2:1 -:- -:- 1:0 -:- 9:0 -:- -:- 5. Спортист (Благово) 2:2 -:- 4:2 -:- XXX -:- 2:1 4:2 -:- 3:1 -:- 5:1 -:- 9:0 -:- 6. Пъстренец (Долно Белотинци) -:- 1:1 2:2 7:2 1:1 XXX -:- -:- 3:2 -:- 7:0 -:- 10:1 -:- -:- 7. Партизан (Доктор Йосифово) 4:5 2:4 -:- -:- -:- 2:3 XXX -:- -:- 2:0 -:- 5:2 -:- 7:0 11:3 8. Син стрел (Крапчене) 2:2 -:- -:- -:- -:- 1:0 5:5 XXX -:- 1:0 -:- 3:0 -:- 9:0 5:3 9. Динамо (Мадан) -:- -:- 3:1 5:0 2:1 -:- 1:2 1:1 XXX -:- 0:0 -:- 7:1 -:- -:- 10. Порто (Портитовци) -:- 1:2 -:- 0:0 -:- 2:2 -:- -:- 1:0 XXX -:- 3:4 4:0 -:- 5:1 11. Дичо (Липен) 0:3 -:- 0:1 -:- 0:4* -:- 2:3 2:2 -:- 1:1 XXX -:- -:- 9:2 -:- 12. Хайдут 2014 (Ерден) -:- 0:2 -:- 2:2 -:- 1:4 -:- -:- 0:6 -:- 1:7 XXX 7:1 -:- 7:0 13. Сантос (Долно Белотинци) 2:5 -:- 0:3 -:- 1:5 -:- 0:11 1:8 -:- -:- 1:5 -:- XXX 3:1 -:- 14. Левски (Комощица) -:- 0:8 -:- 0:6 -:- 1:8 -:- -:- -:- 2:3 -:- 3:7 -:- XXX 2:1 15. Брусарци (Брусарци) -:- 0:6 -:- 1:6 1:9 1:8 -:- -:- 4:1 -:- 1:4 -:- 1:3 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре