ОФГ Пазарджик 2016/17


"А" ОФГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

29 април 2017, събота, 16:00 ч / XXV кръг:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)                - 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                    - 
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                   - 
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло)                             - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)              - 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                     - 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)            - 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч / XXV кръг:
Спартак (Калугерово) - Ботев (Момина клисура)              - сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Паталеница)                22   19   1   2   77:29   58       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Брацигово (Брацигово)              22   17   3   2   99:25   54       
 3. Сарая (Сарая)                      22   16   4   2   71:25   52       
 4. Братаница (Братаница)              22   14   3   5   67:30   45       
 5. Величково (Величково)              22   13   2   7   64:47   41       
 6. Вихър (Ветрен)                     22   11   3   8   46:50   36       
 7. Спартак (Калугерово)               21    9   5   7   36:30   32       
 8. Тракия (Пазарджик)                 22   10   1  11   35:49   31       
 9. Зенит (Ветрен дол)                 22    8   6   8   47:50   30       
10. Локомотив 2011 (Септември)         22    8   4  10   42:45   28       
11. Тракиец 2005 (Главиница)           22    7   4  11   46:50   25       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12. Марица (Белово)                    22    7   1  14   41:56   22       
13. Балкан (Варвара)                   21    5   2  14   20:60   17 [-]   
14. Родопи 1921 (Козарско)             22    5   1  16   30:60   16       
-------------------------------------------------------------------
15. Юнак (Ивайло)                      22    4   2  16   33:60   14 [+]   
16. Ботев (Момина клисура)             22    0   2  20   26:114   2 [+][*]

Бележки
  - Балкан (Варвара) изпада в "А" ОФГ от Югозападна "В" АФГ.
  - Свобода 2011 (Пещера), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига.
  - Светкавица (Синитово) и Тракиец (Исперихово) изпадат в "Б" ОФГ.
  - Юнак (Ивайло) и Ботев (Момина клисура) влизат в "А" ОФГ от "Б" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - На 22 март 2017 г. Ботев (Момина клисура) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Братаница (Братаница) - Ботев (Момина клисура)           12:1 
Юнак (Ивайло) - Брацигово (Брацигово)                     1:5 
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  1:3 (1:2) 
Локомотив 2011 (Септември) - Величково (Величково)        1:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 2:0 
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      1:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 1:2 

                           II кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)                   3:8 
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               0:2 
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  5:0 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                3:1 
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       2:6 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                7:1 
Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло)                     отложен 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         1:1 
6 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло)                     4:0 

                           III кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Ботев (Момина клисура)                    3:2 
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                1:1 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)          1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            1:5 
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                5:0 
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         6:1 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                 2:0 

                           II кръг - отложен мач

6 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло)                     4:0 

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара)                 2:2 
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          2:3 
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          3:0 
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  7:2 
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        7:2 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     2:2 
Юнак (Ивайло) - Зенит (Ветрен дол)                        1:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)             5:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Момина клисура)              10:3 
Сарая (Сарая) - Юнак (Ивайло)                             4:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)        0:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                0:5 
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              0:2 
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    4:0 
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        0:3 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           3:1 

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Марица (Белово)                  1:4 
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  8:2 
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:3 
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            5:4 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                3:0 
Юнак (Ивайло) - Локомотив 2011 (Септември)                0:1 
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        0:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     2:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Ботев (Момина клисура)                   10:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           3:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Юнак (Ивайло)                        2:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            1:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          2:6 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      0:5 
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   2:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово)                   0:1 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Величково (Величково)            1:7 
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    6:2 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    8:1 
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:0 
Юнак (Ивайло) - Родопи 1921 (Козарско)                    1:2 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   4:3 
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                3:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Марица (Белово)                    3:1 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Ботев (Момина клисура)       6:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        1:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               3:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Юнак (Ивайло)                  3:2 
Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница)                    0:2 
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  0:7 
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     2:3 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Спартак (Калугерово)              4:2 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               8:1 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   6:2 
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  6:0 
Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен)                            2:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1 
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           4:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Спартак (Калугерово)             1:3 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)               2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)       1:6 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  4:2 
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                       1:2 
Балкан (Варвара) - Юнак (Ивайло)                          1:2 
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   1:2 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             3:2 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница)                0:1 * 
* - Спартак е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.

                           XII кръг

5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Левски (Паталеница)              1:3 
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              1:1 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             3:1 
Юнак (Ивайло) - Марица (Белово)                           5:1 
Зенит (Ветрен дол) - Балкан (Варвара)                     6:0 
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            4:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)     4:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)               1:0 

                           XIII кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура)           4:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             1:1 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               1:1 
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          0:2 
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      2:1 
Величково (Величково) - Юнак (Ивайло)                     6:3 
в Главиница: *
Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница)              3:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за
    Спартак.
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               0:3 сл. * 
* - първоначално 4:0, в последствие на домакините е присъдена служебна
    загуба, тъй като присъствалото на мача медицинско лице не е бил лекар
    или фелдшер, а кинезетерапевт.

                           XIV кръг

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово)            2:10 
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               2:4 
Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово)                      1:2 
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                1:4 
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           6:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)             4:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         1:3 

                           XV кръг

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура)         9:1 
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                   5:2 
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     0:2 
Марица (Белово) - Локомотив 2011 (Септември)              3:0 
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     2:5 
Левски (Паталеница) - Юнак (Ивайло)                       4:1 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             3:1 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                 1:2 

                           XVI кръг

25 февруари 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Братаница (Братаница)            1:5 
Брацигово (Брацигово) - Юнак (Ивайло)                     6:1 
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                      0:2 
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)        2:1 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      0:1 
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                 1:0 
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 2:0 
26 февруари 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  5:1 

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура)                   3:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               0:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  5:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                3:1 
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                0:0 
Юнак (Ивайло) - Братаница (Братаница)                     0:2 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         1:1 
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       1:2 

                           XVIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Юнак (Ивайло)                    1:1 
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                4:1 
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     0:0 
Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември)          4:1 
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)            2:1 
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                6:2 
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                         0:0 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Тракия (Пазарджик)                 3:1 

                           XIX кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура)                 3:0 
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)                          3:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        0:4 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     4:1 
Зенит (Ветрен дол) - Юнак (Ивайло)                        3:2 (1:2) 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             1:3 

                           XX кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Зенит (Ветрен дол)               0:3 сл. 
Юнак (Ивайло) - Сарая (Сарая)                             2:3 
Братаница (Братаница) - Локомотив 2011 (Септември)        4:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                4:0 
Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско)              4:0 
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           3:2 
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    5:0 
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        1:3 

                           XXI кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Ботев (Момина клисура)                  3:0 сл. 
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            0:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)            0:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                6:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Юнак (Ивайло)                2:1 
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        4:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     1:0 

                           XXII кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Сарая (Сарая)                    0:3 сл. 
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)           3:2 
Юнак (Ивайло) - Тракия (Пазарджик)                        4:2 
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1 
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          7:1 
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      5:0 
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   4:1 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                    - 

                           XXIII кръг

14 април 2017, петък, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Ботев (Момина клисура)             - сл. 
Марица (Белово) - Спартак (Калугерово)                     - 
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                     - 
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                     - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)           - 
Родопи 1921 (Козарско) - Юнак (Ивайло)                     - 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                    - 
Локомотив 2011 (Септември) - Сарая (Сарая)                 - 

                           XXIV кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Локомотив 2011 (Септември)        - сл. 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                         - 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)                - 
Юнак (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница)                   - 
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                     - 
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                   - 
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                      - 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)               - 

                           XXV кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)                - 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                    - 
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                   - 
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло)                             - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)              - 
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                     - 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)            - 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Ботев (Момина клисура)              - сл. 

                           XXVI кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)                - сл. 
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско)        - 
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                   - 
Зенит (Ветрен дол) - Вихър (Ветрен)                        - 
Юнак (Ивайло) - Балкан (Варвара)                           - 
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                    - 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)              - 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                 - 

                           XXVII кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Ботев (Момина клисура)               - сл. 
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)              - 
Марица (Белово) - Юнак (Ивайло)                            - 
Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол)                      - 
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                             - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)      - 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик)                - 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)               - 

                           XXVIII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско)            - сл. 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)              - 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)                - 
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                           - 
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                       - 
Юнак (Ивайло) - Величково (Величково)                      - 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)                - 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)               - 

                           XXIX кръг

24 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура)             - сл. 
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)                - 
Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло)                       - 
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                 - 
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                            - 
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември)              - 
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                        - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)          - 

                           XXX кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница)          - сл. 
Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен)                    - 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                      - 
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Белово)               - 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                      - 
Зенит (Ветрен дол) - Спартак (Калугерово)                  - 
Юнак (Ивайло) - Левски (Паталеница)                        - 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)              - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Паталеница) XXX 0:3* 2:6 -:- 8:1 5:0 -:- 7:2 5:1 4:1 3:3 -:- 6:2 4:0 4:1 -:- 2. Брацигово (Брацигово) -:- XXX 0:0 3:1 -:- 8:1 1:1 4:0 7:1 7:2 7:1 6:2 -:- 5:4 6:1 -:- 3. Сарая (Сарая) 1:2 3:1 XXX 4:1 -:- 4:0 1:1 -:- 4:1 3:1 -:- 6:2 -:- 3:1 4:0 10:2 4. Братаница (Братаница) 2:4 -:- 2:2 XXX 3:1 -:- -:- 3:0 4:1 4:0 1:0 -:- 6:0 1:1 4:0 12:1 5. Величково (Величково) -:- 3:2 2:5 -:- XXX 5:0 4:2 3:1 -:- 2:1 3:0 4:1 8:2 2:1 6:3 -:- 6. Вихър (Ветрен) 0:5 -:- -:- 0:2 4:0 XXX 1:0 -:- 1:2 1:1 2:0 3:0 6:1 5:2 -:- 3:2 7. Спартак (Калугерово) 0:1 -:- 0:2 3:2 -:- 2:2 XXX 3:1 1:2 1:1 3:2 3:1 -:- 5:0 -:- -:- 8. Тракия (Пазарджик) 1:2 0:5 1:3 6:3 3:1 3:1 2:0 XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- 1:0 2:0 2:1 9. Зенит (Ветрен дол) 1:3 0:0 0:0 1:1 1:4 -:- -:- 4:3 XXX 3:2 1:1 -:- 6:0 -:- 3:2 10:3 10. Локомотив 2011 (Септември) 1:2 0:4 -:- 0:2 1:0 -:- 1:1 4:0 3:3 XXX 4:3 -:- 4:0 -:- 2:1 6:0 11. Тракиец 2005 (Главиница) 0:2 2:6 4:2 -:- 1:1 1:2 3:1 1:1 -:- -:- XXX 5:0 0:1 -:- 3:2 9:1 12. Марица (Белово) 2:3 -:- -:- 1:2 2:2 2:3 -:- 0:1 2:1 3:0 6:2 XXX 1:3 5:0 -:- 3:0* 13. Балкан (Варвара) -:- 0:7 0:2 -:- 4:0 0:0 0:1 0:2 -:- -:- 0:2 0:3 XXX 1:0 1:2 3:0 14. Родопи 1921 (Козарско) 0:2 0:2 -:- 1:4 1:5 -:- 1:3 -:- 3:1 1:6 1:3 5:0 2:0 XXX -:- 4:1 15. Юнак (Ивайло) -:- 1:5 2:3 0:2 -:- 2:3 1:2 4:2 1:1 0:1 -:- 5:1 -:- 1:2 XXX 3:2 16. Ботев (Момина клисура) 1:3 2:10 0:3* 1:5 1:7 3:8 1:3 -:- 0:3* -:- -:- 1:4 2:2 -:- 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

29 април 2017, събота, 16:00 ч / XVIII кръг:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Светкавица (Синитово)                  - 
Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)               - 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч / XVIII кръг:
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                       - 
Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар)                    - 
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище II (Панагюрище)            14   13   0   1   63:7    39    
-------------------------------------------------------------------
 2. Гелеменово (Гелеменово)            13   11   1   1   46:13   34    
 3. Барикади (Стрелча)                 14    9   2   3   38:20   29    
 4. Миньор (Елшица)                    13    7   3   3   35:16   24    
 5. Спартак (Щърково)                  14    5   3   6   25:30   18    
 6. Светкавица (Синитово)              12    5   1   6   17:24   16 [-]
 7. Лесичово (Лесичово)                12    4   1   7   14:41   13    
 8. Спартак (Бошуля)                   13    3   3   7   18:35   12    
 9. Виноградец 2014 (Виноградец)       13    3   2   8   21:31   11    
10. Шипка (Драгор)                     13    1   2  10   14:40    5 [+] [1 0 0  4:1  3]
11. Карабунар (Карабунар)              13    1   2  10    6:40    5     [0 0 1  1:4  0]

Бележки
  - Светкавица (Синитово) изпада от "А" ОФГ.
  - Юнак (Ивайло) влиза в "А" ОФГ.
  - Шипка (Драгор) се включва в групата.
  - Спартак (Щърково) играе домакинските си мачове през пролетта в Калугерово.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Щърково)               2:0 
Миньор (Елшица) - Оборище II (Панагюрище)                 2:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Виноградец 2014 (Виноградец)      2:1 
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       1:4 
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Бошуля)                  2:1 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак (Щърково) - Спартак (Бошуля)                      1:0 
18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Лесичово (Лесичово)             8:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар)                4:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Шипка (Драгор)             1:1 
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 2:2 
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково)                       1:1 
Светкавица (Синитово) - Оборище II (Панагюрище)           0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово)             1:6 
Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец)      0:0 
Спартак (Бошуля) - Барикади (Стрелча)                     2:3 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча)                    2:2 
Оборище II (Панагюрище) - Шипка (Драгор)                  5:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Бошуля)           1:3 
Гелеменово (Гелеменово) - Светкавица (Синитово)           4:0 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     6:0 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Оборище II (Панагюрище)           0:7 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Щърково)                   2:5 
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   отложен 
Шипка (Драгор) - Гелеменово (Гелеменово)                  1:5 
Барикади (Стрелча) - Виноградец 2014 (Виноградец)         2:0 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   2:0 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак (Щърково) - Виноградец 2014 (Виноградец)          3:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Бошуля)                7:0 
Гелеменово (Гелеменово) - Карабунар (Карабунар)           6:1 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          2:1 
Лесичово (Лесичово) - Светкавица (Синитово)               2:0 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Спартак (Щърково)                 2:0 
Барикади (Стрелча) - Оборище II (Панагюрище)              1:4 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      1:2 
в Септември:
Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица)                   1:1 
Спартак (Бошуля) - Гелеменово (Гелеменово)                1:4 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Виноградец 2014 (Виноградец)    4:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Барикади (Стрелча)              2:1 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        5:1 
Лесичово (Лесичово) - Карабунар (Карабунар)               3:0 
Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор)                    3:0 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   2:0 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково)                        2:5 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Септември:
Карабунар (Карабунар) - Светкавица (Синитово)             1:3 
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    3:0 
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      1:4 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Гелеменово (Гелеменово)    3:9 
Оборище II (Панагюрище)                                   почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Спартак (Щърково) - Оборище II (Панагюрище)               1:5 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец)            5:1 
Лесичово (Лесичово) - Барикади (Стрелча)                  2:2 
Светкавица (Синитово) - Спартак (Бошуля)                  2:2 
Шипка (Драгор) - Карабунар (Карабунар)                    4:1 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
в Септември:
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Щърково)                 0:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         1:1 
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                3:2 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        0:1 
Оборище II (Панагюрище) - Гелеменово (Гелеменово)         2:0 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Гелеменово (Гелеменово)               1:2 
Оборище II (Панагюрище) - Миньор (Елшица)                 4:0 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Светкавица (Синитово)      3:0 
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       4:0 
Спартак (Бошуля) - Карабунар (Карабунар)                  1:0 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Спартак (Щърково)                      2:2 
Лесичово (Лесичово) - Оборище II (Панагюрище)             0:7 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Барикади (Стрелча)                0:2 
Шипка (Драгор) - Виноградец 2014 (Виноградец)             1:5 
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 0:1 
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       1:7 
Оборище II (Панагюрище) - Светкавица (Синитово)           7:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)             3:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Карабунар (Карабунар)      5:0 сл. * 
* - прекратен в 38' при 2:0, когато публика на гостите нахлува на терена и
    атакува съдията.
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     7:1 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково)                    2:0 
Шипка (Драгор) - Оборище II (Панагюрище)                  1:2 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Виноградец 2014 (Виноградец)            - 
Светкавица (Синитово) - Гелеменово (Гелеменово)            - 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                      - 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Лесичово (Лесичово)                    - 
Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово)                    - 
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка (Драгор)                   - 
Оборище II (Панагюрище) - Карабунар (Карабунар)            - 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Барикади (Стрелча)          - 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Щърково)           - 
Спартак (Бошуля) - Оборище II (Панагюрище)                 - 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Гелеменово (Гелеменово)            - 
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                           - 
Светкавица (Синитово) - Лесичово (Лесичово)                - 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Светкавица (Синитово)                  - 
Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)               - 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                       - 
Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар)                    - 
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля)                 - 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Оборище II (Панагюрище)     - 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Гелеменово (Гелеменово)               - 
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                         - 
Карабунар (Карабунар) - Лесичово (Лесичово)                - 
Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово)                     - 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор)                         - 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Карабунар (Карабунар)              - 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                     - 
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                       - 
Гелеменово (Гелеменово) - Виноградец 2014 (Виноградец)     - 
Оборище II (Панагюрище)                                   почива

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Щърково)                - 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица)             - 
Барикади (Стрелча) - Лесичово (Лесичово)                   - 
Спартак (Бошуля) - Светкавица (Синитово)                   - 
Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор)                     - 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Карабунар (Карабунар)                  - 
Гелеменово (Гелеменово) - Оборище II (Панагюрище)          - 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                          - 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                 - 
Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец)         - 
Миньор (Елшица)                                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Оборище II (Панагюрище) XXX 2:0 -:- 4:0 -:- 7:1 8:1 7:0 4:0 5:0 -:- 2. Гелеменово (Гелеменово) -:- XXX 2:1 2:2 2:0 4:0 3:0 -:- -:- -:- 6:1 3. Барикади (Стрелча) 1:4 -:- XXX 1:4 2:0 3:2 -:- 7:1 2:0 4:0 4:0 4. Миньор (Елшица) 2:0 0:1 -:- XXX 1:1 -:- 6:0 5:1 5:1 2:1 -:- 5. Спартак (Щърково) 1:5 1:2 2:2 1:7 XXX -:- -:- 1:0 3:1 -:- -:- 6. Светкавица (Синитово) 0:1 -:- -:- 2:0 2:0 XXX -:- 2:2 2:1 3:0 -:- 7. Лесичово (Лесичово) 0:7 1:6 2:2 -:- 2:5 2:0 XXX -:- -:- -:- 3:0 8. Спартак (Бошуля) -:- 1:4 2:3 -:- 2:2 -:- 3:0 XXX -:- 1:1 1:0 9. Виноградец 2014 (Виноградец) -:- 3:9 -:- -:- -:- 3:0 0:1 1:3 XXX 1:1 5:0* 10. Шипка (Драгор) 1:2 1:5 1:4 -:- 2:5 -:- 1:2 -:- 1:5 XXX 4:1 11. Карабунар (Карабунар) 0:7 -:- 0:2 1:1 0:3 1:3 -:- 2:1 0:0 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

29 април 2017, събота, 16:00 ч / XVIII кръг:
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                        - 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч / XVIII кръг:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Чико Бунара (Бяга)                 - 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Лозен (Лозен)         - 
Славия 1947 (Хаджиево) - Тракиец (Исперихово)              - 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия (Звъничево)              - 
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико Бунара (Бяга)                 14   14   0   0  104:7    42 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракиец (Исперихово)               14   11   1   2   49:20   34 [-]   
 3. Славия 1947 (Хаджиево)             14    9   2   3   35:25   29       
 4. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 14    9   1   4   47:18   28       
 5. Родопи (Дебръщица)                 14    8   1   5   25:32   25       
 6. Тракия (Звъничево)                 14    6   1   7   38:30   19       
 7. Лозен (Лозен)                      14    4   6   4   32:36   18 [+]   
 8. Коба (Радилово)                    15    4   4   7   22:34   16 [+]   
 9. Кале 09 (Нова махала)              14    4   0  10   23:46   12    [*]
10. Бенковски 2006 (Црънча)            15    1   4  10   15:66    7       
11. Милеви скали (Семчиново)           14    1   3  10   20:62    6        [1 0 0  6:0  3]
12. Атлетик (Мокрище)                  14    1   3  10   19:53    6        [0 0 1  0:6  0]

Бележки
  - Тракиец (Исперихово) изпада от "А" ОФГ.
  - Ботев (Момина клисура) влиза в "А" ОФГ.
  - Батак (Батак), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Коба (Радилово) и Лозен (Лозен) се включват в групата.
  - Кале 09 (Нова махала), изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Чико (Бяга), 7-ми в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се обединява с Хебър 1918 (Пазарджик), с което последният си осигурява място в Трета лига. Отборът от Бяга е възстановен като Чико Бунара и се включва в "Б" ОФГ.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.
  - Лозен (Лозен) играе домакинските си мачове в Септември.
  - Милеви скали (Семчиново) играе домакинските си мачове в Симеоновец.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    2:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 3:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Милеви скали (Семчиново)         3:0 сл. * 
* - гостите пристигат само с 6 състезателя с редовни картотеки.
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   3:0 
Чико Бунара (Бяга) - Бенковски 2006 (Црънча)             14:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Тракия (Звъничево)                        1:5 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Капитан Димитриево: *
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   2:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09 от миналия сезон.
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Тракиец (Исперихово)                 2:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен)                   1:4 
Родопи (Дебръщица) - Чико Бунара (Бяга)                   2:9 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Спортист 2010 (КД)             0:3 
Атлетик (Мокрище) - Славия 1947 (Хаджиево)                1:3 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракия (Звъничево)                      0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Славия 1947 (Хаджиево) - Кале 09 (Нова махала)            4:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    9:3 
Чико Бунара (Бяга) - Милеви скали (Семчиново)            14:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                        3:0 
Тракиец (Исперихово) - Бенковски 2006 (Црънча)            6:1 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Коба (Радилово)                 2:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Капитан Димитриево: *
Кале 09 (Нова махала) - Тракия (Звъничево)                1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09.
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 2:3 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Лозен (Лозен)                  3:3 
Атлетик (Мокрище) - Чико Бунара (Бяга)                    0:6 
Славия 1947 (Хаджиево) - Спортист 2010 (КД)               1:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      отложен 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                7:1 
Чико Бунара (Бяга) - Славия 1947 (Хаджиево)               8:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                         3:2 
Тракиец (Исперихово) - Милеви скали (Семчиново)           7:1 
Тракия (Звъничево) - Бенковски 2006 (Црънча)              5:1 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Коба (Радилово)                2:2 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
в Капитан Димитриево: *
Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча)           3:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале
    09.
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия (Звъничево)                   2:1 
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  1:5 
Славия 1947 (Хаджиево) - Лозен (Лозен)                    2:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Чико Бунара (Бяга)   1:5 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       1:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Кале 09 (Нова махала)                7:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        0:0 
Тракиец (Исперихово) - Славия 1947 (Хаджиево)             1:0 
Тракия (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново)             8:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)              0:2 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен)                       10:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                2:3 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Бенковски 2006 (Црънча)        2:2 
Атлетик (Мокрище) - Тракия (Звъничево)                    4:5 
Славия 1947 (Хаджиево) - Коба (Радилово)                  5:0 
Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово)                 5:2 

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:3 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      2:0 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)                     3:4 
Тракиец (Исперихово) - Чико Бунара (Бяга)                 0:2 
Тракия (Звъничево) - Славия 1947 (Хаджиево)               1:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               0:0 
Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново)             3:2 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Коба (Радилово)                      7:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Милеви скали (Семчиново)          2:0 
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    2:2 
Славия 1947 (Хаджиево) - Бенковски 2006 (Црънча)          3:3 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия (Звъничево)   3:1 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                      2:2 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Лозен (Лозен)                           3:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              4:0 
Тракия (Звъничево) - Чико Бунара (Бяга)                   1:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист 2010 (КД)              1:7 
Родопи (Дебръщица) - Славия 1947 (Хаджиево)               3:0 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Атлетик (Мокрище)              6:0 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    1:3 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 2:1 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Славия 1947 (Хаджиево)         3:6 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Чико Бунара (Бяга)              0:7 
Тракия (Звъничево) - Лозен (Лозен)                        2:2 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   4:1 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Тракия (Звъничево)                 5:2 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча)                   5:1 
Чико Бунара (Бяга) - Родопи (Дебръщица)                   6:1 
Спортист 2010 (КД) - Милеви скали (Семчиново)             3:0 
Славия 1947 (Хаджиево) - Атлетик (Мокрище)                3:0 

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Коба (Радилово)                      1:2 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Славия 1947 (Хаджиево)            1:2 
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    1:6 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Чико Бунара (Бяга)             1:6 
Родопи (Дебръщица) - Лозен (Лозен)                        1:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец (Исперихово)            1:6 

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Бенковски 2006 (Црънча)                 1:1 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Тракия (Звъничево) - Кале 09 (Нова махала)                 - 
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                  - 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Милеви скали (Семчиново)                   - 
Чико Бунара (Бяга) - Атлетик (Мокрище)                     - 
Спортист 2010 (КД) - Славия 1947 (Хаджиево)                - 

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                 - 
Славия 1947 (Хаджиево) - Чико Бунара (Бяга)                - 
Атлетик (Мокрище) - Лозен (Лозен)                          - 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракиец (Исперихово)            - 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                       - 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия (Звъничево)               - 

                           XVII кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала)            - 
Тракия (Звъничево) - Родопи (Дебръщица)                    - 
Коба (Радилово) - Милеви скали (Семчиново)                 - 
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                   - 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Славия 1947 (Хаджиево)                     - 
Чико Бунара (Бяга) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    - 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                        - 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Чико Бунара (Бяга)                 - 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Лозен (Лозен)         - 
Славия 1947 (Хаджиево) - Тракиец (Исперихово)              - 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия (Звъничево)              - 
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)               - 

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Славия 1947 (Хаджиево)                   - 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                 - 
Бенковски 2006 (Црънча) - Милеви скали (Семчиново)         - 
Тракия (Звъничево) - Атлетик (Мокрище)                     - 
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                  - 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга)                         - 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)       - 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Лозен (Лозен)                      - 
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец (Исперихово)                  - 
Славия 1947 (Хаджиево) - Тракия (Звъничево)                - 
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)                - 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Родопи (Дебръщица)              - 

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Чико Бунара (Бяга)                       - 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Кале 09 (Нова махала)           - 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                     - 
Бенковски 2006 (Црънча) - Славия 1947 (Хаджиево)           - 
Тракия (Звъничево) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    - 
Тракиец (Исперихово) - Лозен (Лозен)                       - 

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Коба (Радилово)                            - 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)               - 
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Звъничево)                    - 
Спортист 2010 (КД) - Бенковски 2006 (Црънча)               - 
Славия 1947 (Хаджиево) - Родопи (Дебръщица)                - 
Атлетик (Мокрище) - Милеви скали (Семчиново)               - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико Бунара (Бяга) XXX -:- 8:0 -:- 6:1 -:- 10:1 7:0 7:0 14:0 14:0 -:- 2. Тракиец (Исперихово) 0:2 XXX 1:0 -:- -:- 5:2 -:- 2:0 4:0 6:1 7:1 -:- 3. Славия 1947 (Хаджиево) -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- 2:2 5:0 4:2 3:3 3:0* 3:0 4. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:5 5:2 -:- XXX 3:0 3:1 -:- -:- 7:1 -:- 3:0 9:3 5. Родопи (Дебръщица) 2:9 2:3 3:0 1:0 XXX 2:1 1:0 -:- -:- -:- 3:2 -:- 6. Тракия (Звъничево) 1:3 2:3 1:3 -:- -:- XXX 2:2 1:2 -:- 5:1 8:0 -:- 7. Лозен (Лозен) -:- 2:2 -:- 0:0 3:0 1:5 XXX -:- 3:4 5:1 -:- 3:2 8. Коба (Радилово) -:- 1:3 -:- 2:0 1:3 0:1 3:3 XXX 4:1 1:1 -:- 1:1 9. Кале 09 (Нова махала) -:- -:- 1:2 -:- 2:3 1:3 -:- 2:4 XXX 3:1 2:0 2:1 10. Бенковски 2006 (Црънча) 0:7 1:6 -:- 1:7 0:2 -:- 1:4 2:1 -:- XXX -:- 0:0 11. Милеви скали (Семчиново) 1:6 -:- 3:6 0:3 -:- -:- 3:3 2:2 -:- 2:2 XXX 6:0 12. Атлетик (Мокрище) 0:6 1:5 1:3 1:6 2:2 4:5 -:- -:- 3:2 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре