ОФГ Перник 2016/17


ОФГ Перник - A1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Металург 1957 (Перник)             11   10   0   1   47:18   30    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черногорец 1946 (Ноевци)           11    7   4   0   27:9    25    
 3. Чорни 1920 (Брезник)               11    7   2   2   24:19   23    
 4. Пирин (Земен)                      11    7   1   3   22:14   22    
 5. Светля 2000 (Светля)               11    5   3   3   31:25   18    
 6. Дружба (Мещица)                    11    5   2   4   35:21   17    
 7. Спортист (Драгичево)               11    3   3   5   21:26   12    
 8. Студена (Студена)                  11    3   1   7   13:38   10 <- 
 9. Витоша 2013 (Долна Диканя)         11    2   2   7   16:29    8     [1 1 0  5:4  4]
10. Ерма (Трън)                        11    2   2   7   16:24    8     [0 2 0  0:0  2]
11. Верила (Дрен)                      11    2   2   7   15:25    8     [0 1 1  4:5  1]
12. Ботев (Друган)                     11    2   0   9   14:33    6    

Бележки
  - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в кв.Изток, Перник.
  - Светля 2000 (Светля) играе домакинските си мачове в Ковачевци.
  - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Чорни 1920 (Брезник)               3:4 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън)                  0:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Верила (Дрен)                           3:4 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           3:2 
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    1:0 
Ботев (Друган) - Студена (Студена)                        0:2 

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Ерма (Трън)                               0:0 
Студена (Студена) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            отложен 
Пирин (Земен) - Ботев (Друган)                            3:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Металург 1957 (Перник)             1:8 
Спортист (Драгичево) - Светля 2000 (Светля)               2:2 
Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци)                1:2 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Студена (Студена) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            1:3 

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Дружба (Мещица)                    1:1 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Пирин (Земен)                0:2 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен)                  0:0 
Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево)             7:2 
Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник)                     0:2 
Ерма (Трън) - Студена (Студена)                           9:2 

                           IV кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Студена (Студена)                         отложен 
Пирин (Земен) - Ерма (Трън)                               5:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         3:0 
Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган)                     3:2 
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  1:5 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Светля 2000 (Светля)           2:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Студена (Студена)                         0:2 

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен)                      5:3 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево)         2:2 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)         1:3 
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          отложен 
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        0:1 
Студена (Студена) - Пирин (Земен)                         0:3 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          2:6 

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник)             отложен 
2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             0:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Студена (Студена)                  4:1 
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        2:0 
Дружба (Мещица) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              5:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ботев (Друган)                 6:0 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник)             3:6 

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)     0:2 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен)                    3:2 
Ботев (Друган) - Светля 2000 (Светля)                     1:5 
Ерма (Трън) - Дружба (Мещица)                             1:5 
Студена (Студена) - Спортист (Драгичево)                  2:2 
Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник)                      2:1 

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         5:3 
16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Верила (Дрен) - Чорни 1920 (Брезник)                      0:1 
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      4:0 
Дружба (Мещица) - Студена (Студена)                       6:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън)                    3:0 
Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган)                   2:1 

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник)       3:4 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            3:0 
Ерма (Трън) - Светля 2000 (Светля)                        0:2 
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              0:3 сл. * 
* - мачът започва с 45' закъснение заради липса на охрана и завършва 2:2. В
    последствие гостите подават жалба заради липсата на охрана и
    забавянето на началото, която е уважена.
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           2:0 
Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево)               2:0 

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Студена (Студена)                  0:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево)                      2:1 
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)                    3:3 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен)                  1:1 
Металург 1957 (Перник) - Ерма (Трън)                      2:0 
Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя)               1:0 

                           II кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Студена (Студена) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            1:3 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци)           2:2 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Верила (Дрен)                5:4 
Пирин (Земен) - Светля 2000 (Светля)                      2:3 
12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Ерма (Трън) - Ботев (Друган)                              4:2 
Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                2:8 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    отложен 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    1:4 

                           VI кръг - отложен мач

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник)             3:6 

                           IV кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Студена (Студена)                         0:2 

                           V кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          2:6 

                           XI кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    1:4 

                           XII кръг

пролет 2017:
Верила (Дрен) - Дружба (Мещица)                            - 
Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци)            - 
Чорни 1920 (Брезник) - Светля 2000 (Светля)                - 
Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник)                     - 
Студена (Студена) - Ботев (Друган)                         - 
Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                   - 

                           XIII кръг

Ерма (Трън) - Верила (Дрен)                                - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Студена (Студена)             - 
Ботев (Друган) - Пирин (Земен)                             - 
Металург 1957 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)              - 
Светля 2000 (Светля) - Спортист (Драгичево)                - 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица)                 - 

                           XIV кръг

Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                   - 
Дружба (Мещица) - Светля 2000 (Светля)                     - 
Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник)              - 
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                      - 
Пирин (Земен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                 - 
Студена (Студена) - Ерма (Трън)                            - 

                           XV кръг

Студена (Студена) - Верила (Дрен)                          - 
Ерма (Трън) - Пирин (Земен)                                - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)          - 
Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево)                      - 
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                   - 
Светля 2000 (Светля) - Черногорец 1946 (Ноевци)            - 

                           XVI кръг

Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                       - 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник)          - 
Дружба (Мещица) - Ботев (Друган)                           - 
Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)          - 
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                         - 
Пирин (Земен) - Студена (Студена)                          - 

                           XVII кръг

Пирин (Земен) - Верила (Дрен)                              - 
Студена (Студена) - Чорни 1920 (Брезник)                   - 
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                         - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Дружба (Мещица)               - 
Ботев (Друган) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  - 
Металург 1957 (Перник) - Светля 2000 (Светля)              - 

                           XVIII кръг

Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                     - 
Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган)                      - 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)      - 
Дружба (Мещица) - Ерма (Трън)                              - 
Спортист (Драгичево) - Студена (Студена)                   - 
Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен)                       - 

                           XIX кръг

Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                       - 
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                       - 
Студена (Студена) - Дружба (Мещица)                        - 
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                     - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Светля 2000 (Светля)          - 
Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник)                    - 

                           XX кръг

Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                             - 
Металург 1957 (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)        - 
Светля 2000 (Светля) - Ерма (Трън)                         - 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Студена (Студена)               - 
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                            - 
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)                - 

                           XXI кръг

Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен)                       - 
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                     - 
Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                   - 
Студена (Студена) - Светля 2000 (Светля)                   - 
Ерма (Трън) - Металург 1957 (Перник)                       - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ботев (Друган)                - 

                           XXII кръг

Верила (Дрен) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                 - 
Ботев (Друган) - Ерма (Трън)                               - 
Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена)                 - 
Светля 2000 (Светля) - Пирин (Земен)                       - 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)            - 
Дружба (Мещица) - Спортист (Драгичево)                     - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX 1:3 -:- 1:0 -:- -:- 7:2 -:- -:- 2:0 3:2 2:1 2. Черногорец 1946 (Ноевци) -:- XXX -:- 1:1 2:2 -:- 3:2 -:- -:- 3:0 0:0 6:0 3. Чорни 1920 (Брезник) 1:8 2:2 XXX -:- -:- -:- 2:0 4:1 3:0 -:- -:- -:- 4. Пирин (Земен) -:- -:- 2:1 XXX 2:3 2:0 -:- -:- -:- 5:2 -:- 3:2 5. Светля 2000 (Светля) 3:6 -:- 3:4 -:- XXX 1:1 -:- 0:1 5:3 -:- 5:3 -:- 6. Дружба (Мещица) 1:5 1:2 3:3 -:- -:- XXX -:- 6:0 5:0 -:- 3:4 -:- 7. Спортист (Драгичево) -:- -:- -:- 4:0 2:2 1:4 XXX -:- -:- 2:0 -:- 3:2 8. Студена (Студена) 2:8 0:3* -:- 0:3 -:- -:- 2:2 XXX 1:3 -:- -:- -:- 9. Витоша 2013 (Долна Диканя) 3:4 0:2 -:- 0:2 -:- -:- 2:2 -:- XXX 0:0 5:4 -:- 10. Ерма (Трън) -:- -:- 0:1 -:- 0:2 1:5 -:- 9:2 -:- XXX -:- 4:2 11. Верила (Дрен) -:- -:- 0:1 0:2 -:- -:- 2:1 0:2 -:- 0:0 XXX -:- 12. Ботев (Друган) -:- -:- 0:2 -:- 1:5 2:6 -:- 0:2 1:0 -:- 3:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Перник - A2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Буря (Кошарево)                     7    5   2   0   20:10   17       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Енергетик (Перник)                  7    5   1   1   18:4    16       
 3. Вихър (Еловдол)                     7    4   0   3    9:10   12        [1 0 0  1:0  3]
 4. Легия (София)                       7    4   0   3   13:8    12 <- [*] [0 0 1  0:1  0]
 5. Левски (Егълница)                   7    3   1   3    8:9    10       
 6. Китка (Витановци)                   7    2   2   3   12:12    8       
 7. Бенковски (Копаница)                7    1   0   6    7:23    3        [1 0 0  2:1  3]
 8. Сарата (Долни Раковец)              7    1   0   6    7:18    3        [0 0 1  1:2  0]
 -. Балкан (Банище)                     7    1   0   6    7:30    - <- [*]
--. Партизан (Ярджиловци)               4    0   0   4    1:10    -    [*]
--. Ботев 1 (Батановци)                 4    2   0   2    6:7     -    [*]

Бележки
  - Ботев 1 (Батановци) се отказва от участие след V кръг. Резултатите му се анулират.
  - Партизан (Ярджиловци) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират.
  - Балкан (Банище) се отказва от участие след VII кръг. Резултатите му се анулират.
  - Легия (София) играе домакинските си мачове в Рударци.
  - Буря (Кошарево) играе домакинските си мачове в Ковачевци.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Рударци:
Легия (София) - Бенковски (Копаница)                      4:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Ковачевци:
Буря (Кошарево) - Балкан (Банище)                         8:1  /анулиран/ 
Енергетик (Перник) - Сарата (Долни Раковец)               3:0 
Ботев 1 (Батановци) - Вихър (Еловдол)                     3:1  /анулиран/ 
Левски (Егълница) - Китка (Витановци)                     0:0 
Партизан (Ярджиловци)                                     почива

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Ботев 1 (Батановци)              3:0 сл.  /анулиран/ 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       1:0 
Балкан (Банище) - Енергетик (Перник)                      0:3 сл.  /анулиран/ 
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    2:4 
Партизан (Ярджиловци) - Легия (София)                     0:2  /анулиран/ 
Китка (Витановци)                                         почива

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Китка (Витановци) - Вихър (Еловдол)                       4:2 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Ковачевци:
Буря (Кошарево) - Партизан (Ярджиловци)                   2:1  /анулиран/ 
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 6:0 
Ботев 1 (Батановци) - Балкан (Банище)                     0:3 сл.  /анулиран/ 
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                1:0 
Легия (София)                                             почива

                           IV кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Китка (Витановци)                3:0 
Балкан (Банище) - Левски (Егълница)                       3:5  /анулиран/ 
Бенковски (Копаница) - Ботев 1 (Батановци)                0:3  /анулиран/ 
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                0:3 сл.  /анулиран/ 
Легия (София) - Буря (Кошарево)                           0:1 
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Балкан (Банище)                       8:0  /анулиран/ 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Енергетик (Перник) - Легия (София)                        4:0 
Ботев 1 (Батановци) - Партизан (Ярджиловци)               анулиран * 
* - и двата отбора не се явяват.
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  1:0 
Вихър (Еловдол) - Сарата (Долни Раковец)                  2:1 
Буря (Кошарево)                                           почива

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Легия (София) - Ботев 1 (Батановци)                       анулиран 
2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Банище) - Вихър (Еловдол)                         0:3 сл.  /анулиран/ 
Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци)                  2:5 
Партизан (Ярджиловци) - Левски (Егълница)                 0:3 сл.  /анулиран/ 
в Ковачевци:
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      1:1 
Сарата (Долни Раковец)                                    почива

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Китка (Витановци) - Партизан (Ярджиловци)                 анулиран 
Сарата (Долни Раковец) - Балкан (Банище)                  3:0 сл.  /анулиран/ 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Буря (Кошарево)                     анулиран 
Левски (Егълница) - Легия (София)                         1:2 
Вихър (Еловдол) - Бенковски (Копаница)                    2:1 
Енергетик (Перник)                                        почива

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Легия (София) - Китка (Витановци)                         1:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             2:1 
Партизан (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол)                   анулиран 
в Ковачевци:
Буря (Кошарево) - Левски (Егълница)                       5:3 
Енергетик (Перник) - Ботев 1 (Батановци)                  анулиран 
Балкан (Банище)                                           почива

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       2:2 
Сарата (Долни Раковец) - Партизан (Ярджиловци)            анулиран 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски (Егълница) - Енергетик (Перник)                    2:1 
Вихър (Еловдол) - Легия (София)                           1:0 
Балкан (Банище) - Бенковски (Копаница)                    анулиран 
Ботев 1 (Батановци)                                       почива

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Легия (София) - Сарата (Долни Раковец)                    6:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Партизан (Ярджиловци) - Балкан (Банище)                   анулиран 
в Ковачевци:
Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол)                         3:1 
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    2:1 
Ботев 1 (Батановци) - Левски (Егълница)                   анулиран 
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Китка (Витановци) - Ботев 1 (Батановци)                   анулиран 
Сарата (Долни Раковец) - Буря (Кошарево)                  1:4 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Еловдол) - Енергетик (Перник)                      0:1 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Банище) - Легия (София)                           анулиран 
Бенковски (Копаница) - Партизан (Ярджиловци)              анулиран 
Левски (Егълница)                                         почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Бенковски (Копаница) - Легия (София)                       - 
Балкан (Банище) - Буря (Кошарево)                          - 
Сарата (Долни Раковец) - Енергетик (Перник)                - 
Вихър (Еловдол) - Ботев 1 (Батановци)                      - 
Китка (Витановци) - Левски (Егълница)                      - 
Партизан (Ярджиловци)                                     почива

                           XIII кръг

Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                        - 
Ботев 1 (Батановци) - Сарата (Долни Раковец)               - 
Енергетик (Перник) - Балкан (Банище)                       - 
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                     - 
Легия (София) - Партизан (Ярджиловци)                      - 
Китка (Витановци)                                         почива

                           XIV кръг

Партизан (Ярджиловци) - Буря (Кошарево)                    - 
Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник)                  - 
Балкан (Банище) - Ботев 1 (Батановци)                      - 
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                 - 
Вихър (Еловдол) - Китка (Витановци)                        - 
Легия (София)                                             почива

                           XV кръг

Китка (Витановци) - Сарата (Долни Раковец)                 - 
Левски (Егълница) - Балкан (Банище)                        - 
Ботев 1 (Батановци) - Бенковски (Копаница)                 - 
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                 - 
Буря (Кошарево) - Легия (София)                            - 
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XVI кръг

Легия (София) - Енергетик (Перник)                         - 
Партизан (Ярджиловци) - Ботев 1 (Батановци)                - 
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                   - 
Балкан (Банище) - Китка (Витановци)                        - 
Сарата (Долни Раковец) - Вихър (Еловдол)                   - 
Буря (Кошарево)                                           почива

                           XVII кръг

Вихър (Еловдол) - Балкан (Банище)                          - 
Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница)                   - 
Левски (Егълница) - Партизан (Ярджиловци)                  - 
Ботев 1 (Батановци) - Легия (София)                        - 
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                       - 
Сарата (Долни Раковец)                                    почива

                           XVIII кръг

Буря (Кошарево) - Ботев 1 (Батановци)                      - 
Легия (София) - Левски (Егълница)                          - 
Партизан (Ярджиловци) - Китка (Витановци)                  - 
Бенковски (Копаница) - Вихър (Еловдол)                     - 
Балкан (Банище) - Сарата (Долни Раковец)                   - 
Енергетик (Перник)                                        почива

                           XIX кръг

Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)              - 
Вихър (Еловдол) - Партизан (Ярджиловци)                    - 
Китка (Витановци) - Легия (София)                          - 
Левски (Егълница) - Буря (Кошарево)                        - 
Ботев 1 (Батановци) - Енергетик (Перник)                   - 
Балкан (Банище)                                           почива

                           XX кръг

Енергетик (Перник) - Левски (Егълница)                     - 
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                        - 
Легия (София) - Вихър (Еловдол)                            - 
Партизан (Ярджиловци) - Сарата (Долни Раковец)             - 
Бенковски (Копаница) - Балкан (Банище)                     - 
Ботев 1 (Батановци)                                       почива

                           XXI кръг

Балкан (Банище) - Партизан (Ярджиловци)                    - 
Сарата (Долни Раковец) - Легия (София)                     - 
Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево)                          - 
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                     - 
Левски (Егълница) - Ботев 1 (Батановци)                    - 
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           XXII кръг

Ботев 1 (Батановци) - Китка (Витановци)                    - 
Енергетик (Перник) - Вихър (Еловдол)                       - 
Буря (Кошарево) - Сарата (Долни Раковец)                   - 
Легия (София) - Балкан (Банище)                            - 
Партизан (Ярджиловци) - Бенковски (Копаница)               - 
Левски (Егълница)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Буря (Кошарево) XXX 1:1 3:1 -:- 5:3 -:- -:- -:- (8:1)(2:1) -:- 2. Енергетик (Перник) -:- XXX -:- 4:0 -:- 2:1 6:0 3:0 -:- -:- --- 3. Вихър (Еловдол) -:- 0:1 XXX 1:0 1:0 -:- 2:1 2:1 -:- -:- -:- 4. Легия (София) 0:1 -:- -:- XXX -:- 1:0 4:0 6:1 -:- -:- --- 5. Левски (Егълница) -:- 2:1 -:- 1:2 XXX 0:0 1:0 1:0 -:- -:- -:- 6. Китка (Витановци) 2:2 -:- 4:2 -:- -:- XXX -:- -:- (8:0) --- --- 7. Бенковски (Копаница) 2:4 -:- -:- -:- -:- 2:5 XXX 2:1 -:- --- (0:3) 8. Сарата (Долни Раковец) 1:4 -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- XXX (3:0) --- (3:0) 9. Балкан (Банище) -:- (0:3)(0:3) --- (3:5) -:- --- -:- XXX -:- -:- 10. Партизан (Ярджиловци) -:- (0:3) --- (0:2)(0:3) -:- -:- -:- --- XXX -:- 11. Ботев 1 (Батановци) --- -:- (3:1) -:- --- -:- -:- -:- (0:3) --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Перник днес

Черногорец (Ноевци)

нагоре