ОФГ Плевен 2016/17


"А" ОФГ Плевен

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ракета 1111 (Буковлък)             11   10   0   1   30:6    30    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Трънчовица)                 11    8   1   2   35:14   25 [+]
 3. Гигант (Белене)                    11    7   1   3   26:22   22 [-]
 4. Ситомир (Никопол)                  10    7   0   3   27:10   21    
 5. Ботев (Комарево)                   10    6   1   3   20:13   19    
 6. Обнова (Обнова)                    11    6   0   5   25:17   18 [+]
 7. Спартак (Койнаре)                  10    5   2   3   21:14   17    
 8. Левски (Брест)                     11    5   1   5   26:15   16    
 9. Устрем (Крета)                     11    2   2   7   17:26    8 [+]
10. Светослав (Лепица)                 11    1   2   8   15:40    5    
11. Левски (Сухаче)                    10    0   3   7    7:32    3 [+]
-------------------------------------------------------------------
12. Чавдар (Бръшляница)                11    0   1  10    3:43    1    

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Гигант (Белене)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Комарево) - Спартак (Койнаре)                      3:0 сл. * 
* - гостите нямат редовни медицински документи.
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      2:0 
Ситомир (Никопол) - Чавдар (Бръшляница)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                      3:3 
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           2:0 

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Гигант (Белене) - Левски (Брест)                          3:1 
Левски (Сухаче) - Устрем (Крета)                          2:2 
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  1:3 
Обнова (Обнова) - Ситомир (Никопол)                       1:4 
Спартак (Койнаре) - Ботев (Трънчовица)                    1:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Комарево)                 3:0 сл. 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Комарево) - Гигант (Белене)                        3:3 
Ботев (Трънчовица) - Ракета 1111 (Буковлък)               0:3 сл. 
Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре)                     отложен 
Светослав (Лепица) - Обнова (Обнова)                      3:5 
Левски (Брест) - Левски (Сухаче)                          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Крета) - Чавдар (Бръшляница)                      6:0 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре)                      - 

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)                      0:8 
Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица)                    6:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ситомир (Никопол)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Комарево) - Ботев (Трънчовица)                     3:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Гигант (Белене) - Левски (Сухаче)                         5:0 
Обнова (Обнова) - Устрем (Крета)                          5:1 

                           V кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Гигант (Белене)                      5:1 
Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево)                      4:2 
Светослав (Лепица) - Ракета 1111 (Буковлък)               1:3 
Устрем (Крета) - Спартак (Койнаре)                        1:2 
Левски (Брест) - Обнова (Обнова)                          2:1 
Левски (Сухаче) - Чавдар (Бръшляница)                     1:1 

                           VI кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Гигант (Белене) - Чавдар (Бръшляница)                     4:0 
Обнова (Обнова) - Левски (Сухаче)                         4:0 
Спартак (Койнаре) - Левски (Брест)                        1:1 
Ракета 1111 (Буковлък) - Устрем (Крета)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол)                    2:1 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       5:0 сл. * 
* - прекратен в 50' при 2:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
в Трънчовица:
Светослав (Лепица) - Ботев (Трънчовица)                   2:6 
Устрем (Крета) - Ботев (Комарево)                         0:1 
Левски (Брест) - Ракета 1111 (Буковлък)                   1:3 
Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре)                       1:2 
Чавдар (Бръшляница) - Обнова (Обнова)                     0:5 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Обнова (Обнова)                         2:0 
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Бръшляница)                   3:0 сл. 
Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Сухаче)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         2:1 
Ботев (Трънчовица) - Устрем (Крета)                       6:2 
Ситомир (Никопол) - Светослав (Лепица)                    3:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светослав (Лепица) - Гигант (Белене)                      1:2 
Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол)                        0:3 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       0:2 
Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево)                        отложен 
Чавдар (Бръшляница) - Ракета 1111 (Буковлък)              0:3 сл. 
Обнова (Обнова) - Спартак (Койнаре)                       3:0 сл. 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево)                         - 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Спартак (Койнаре)                       3:2 
Ракета 1111 (Буковлък) - Обнова (Обнова)                  3:0 сл. * 
* - гостите предварително съобщават, че няма да се явят.
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)                    3:0 
Ботев (Трънчовица) - Левски (Сухаче)                      6:0 
Ситомир (Никопол) - Левски (Брест)                        1:2 
Светослав (Лепица) - Устрем (Крета)                       1:1 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Устрем (Крета) - Гигант (Белене)                          2:3 
Левски (Брест) - Светослав (Лепица)                       7:0 
Левски (Сухаче) - Ситомир (Никопол)                       0:3 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Трънчовица)                  1:4 
Обнова (Обнова) - Ботев (Комарево)                        1:0 
Спартак (Койнаре) - Ракета 1111 (Буковлък)                4:0 

                           III кръг - отложен мач

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре)                      - 

                           IX кръг - отложен мач

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево)                         - 

                           XII кръг

пролет 2017:
Гигант (Белене) - Ракета 1111 (Буковлък)                   - 
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)                       - 
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                       - 
Чавдар (Бръшляница) - Ситомир (Никопол)                    - 
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)                       - 
Левски (Брест) - Устрем (Крета)                            - 

                           XIII кръг

Левски (Брест) - Гигант (Белене)                           - 
Устрем (Крета) - Левски (Сухаче)                           - 
Светослав (Лепица) - Чавдар (Бръшляница)                   - 
Ситомир (Никопол) - Обнова (Обнова)                        - 
Ботев (Трънчовица) - Спартак (Койнаре)                     - 
Ботев (Комарево) - Ракета 1111 (Буковлък)                  - 

                           XIV кръг

Гигант (Белене) - Ботев (Комарево)                         - 
Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Трънчовица)                - 
Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол)                      - 
Обнова (Обнова) - Светослав (Лепица)                       - 
Чавдар (Бръшляница) - Устрем (Крета)                       - 
Левски (Сухаче) - Левски (Брест)                           - 

                           XV кръг

Левски (Сухаче) - Гигант (Белене)                          - 
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                       - 
Устрем (Крета) - Обнова (Обнова)                           - 
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                     - 
Ситомир (Никопол) - Ракета 1111 (Буковлък)                 - 
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Комарево)                      - 

                           XVI кръг

Гигант (Белене) - Ботев (Трънчовица)                       - 
Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол)                       - 
Ракета 1111 (Буковлък) - Светослав (Лепица)                - 
Спартак (Койнаре) - Устрем (Крета)                         - 
Обнова (Обнова) - Левски (Брест)                           - 
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Сухаче)                      - 

                           XVII кръг

Чавдар (Бръшляница) - Гигант (Белене)                      - 
Левски (Сухаче) - Обнова (Обнова)                          - 
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)                         - 
Устрем (Крета) - Ракета 1111 (Буковлък)                    - 
Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево)                      - 
Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица)                     - 

                           XVIII кръг

Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                        - 
Ботев (Трънчовица) - Светослав (Лепица)                    - 
Ботев (Комарево) - Устрем (Крета)                          - 
Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Брест)                    - 
Спартак (Койнаре) - Левски (Сухаче)                        - 
Обнова (Обнова) - Чавдар (Бръшляница)                      - 

                           XIX кръг

Обнова (Обнова) - Гигант (Белене)                          - 
Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Койнаре)                    - 
Левски (Сухаче) - Ракета 1111 (Буковлък)                   - 
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                          - 
Устрем (Крета) - Ботев (Трънчовица)                        - 
Светослав (Лепица) - Ситомир (Никопол)                     - 

                           XX кръг

Гигант (Белене) - Светослав (Лепица)                       - 
Ситомир (Никопол) - Устрем (Крета)                         - 
Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест)                        - 
Ботев (Комарево) - Левски (Сухаче)                         - 
Ракета 1111 (Буковлък) - Чавдар (Бръшляница)               - 
Спартак (Койнаре) - Обнова (Обнова)                        - 

                           XXI кръг

Спартак (Койнаре) - Гигант (Белене)                        - 
Обнова (Обнова) - Ракета 1111 (Буковлък)                   - 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                     - 
Левски (Сухаче) - Ботев (Трънчовица)                       - 
Левски (Брест) - Ситомир (Никопол)                         - 
Устрем (Крета) - Светослав (Лепица)                        - 

                           XXII кръг

Гигант (Белене) - Устрем (Крета)                           - 
Светослав (Лепица) - Левски (Брест)                        - 
Ситомир (Никопол) - Левски (Сухаче)                        - 
Ботев (Трънчовица) - Чавдар (Бръшляница)                   - 
Ботев (Комарево) - Обнова (Обнова)                         - 
Ракета 1111 (Буковлък) - Спартак (Койнаре)                 - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ракета 1111 (Буковлък) XXX -:- 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* -:- -:- 3:0* -:- 3:0* -:- 2. Ботев (Трънчовица) 0:3* XXX 5:1 2:1 -:- 2:0 -:- -:- 6:2 -:- 6:0 -:- 3. Гигант (Белене) -:- -:- XXX -:- -:- 2:0 3:2 3:1 -:- -:- 5:0 4:0 4. Ситомир (Никопол) -:- -:- 5:0* XXX 4:2 -:- -:- 1:2 -:- 3:0 -:- 3:0* 5. Ботев (Комарево) -:- 3:1 3:3 -:- XXX -:- 3:0* 2:1 -:- 3:0* -:- 3:0 6. Обнова (Обнова) -:- -:- -:- 1:4 1:0 XXX 3:0* -:- 5:1 -:- 4:0 -:- 7. Спартак (Койнаре) 4:0 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 -:- 6:1 -:- 3:0* 8. Левски (Брест) 1:3 0:2 -:- -:- -:- 2:1 -:- XXX -:- 7:0 3:0* -:- 9. Устрем (Крета) -:- -:- 2:3 0:3 0:1 -:- 1:2 2:0 XXX -:- -:- 6:0 10. Светослав (Лепица) 1:3 2:6 1:2 -:- -:- 3:5 -:- -:- 1:1 XXX 3:3 -:- 11. Левски (Сухаче) -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- 1:2 -:- 2:2 -:- XXX 1:1 12. Чавдар (Бръшляница) 0:3* 1:4 -:- -:- -:- 0:5 -:- 0:8 -:- 1:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Плевен - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Космос (Гривица)                    9    8   1   0   30:5    25 <- 
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Българене)                   9    6   2   1   25:9    20    
 3. Осъм (Козар Белене)                 9    5   1   3   26:15   16     [1 0 0  3:1  3]
 4. Славия (Новачене)                   9    5   1   3   20:20   16 [-] [0 0 1  1:3  0]
 5. Войвода (Драгаш войвода)            9    4   3   2   24:14   15    
 6. Виная (Згалево)                     9    4   1   4   25:27   13 [+]
 7. Динамо (Изгрев)                     9    3   1   5   20:26   10    
 8. Победа (Градище)                    9    3   0   6   18:23    9    
 9. Ботев (Ленково)                     9    1   1   7   14:34    4 [+]
10. Ботев (Вълчитрън)                   9    0   1   8    7:36    1 [+]

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Вълчитрън)                   8:0 
Победа (Градище) - Ботев (Българене)                      1:3 
Динамо (Изгрев) - Космос (Гривица)                        0:3 
Славия (Новачене) - Ботев (Ленково)                       4:1 
Виная (Згалево) - Войвода (Драгаш войвода)                4:4 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Космос (Гривица) - Славия (Новачене)                      5:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Войвода (Драгаш войвода)              0:2 
Ботев (Ленково) - Виная (Згалево)                         3:4 
Ботев (Българене) - Динамо (Изгрев)                       4:0 
Осъм (Козар Белене) - Победа (Градище)                    2:1 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Виная (Згалево) - Космос (Гривица)                        1:6 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0 
Динамо (Изгрев) - Осъм (Козар Белене)                     2:5 
Славия (Новачене) - Ботев (Българене)                     2:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Ленково)                6:0 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Ленково)                       2:2 
Космос (Гривица) - Войвода (Драгаш войвода)               2:0 
Ботев (Българене) - Виная (Згалево)                       5:0 
Осъм (Козар Белене) - Славия (Новачене)                   3:1 
Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        1:3 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Ленково) - Космос (Гривица)                        0:6 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън)                       6:1 
Славия (Новачене) - Победа (Градище)                      5:4 
Виная (Згалево) - Осъм (Козар Белене)                     4:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Българене)              1:2 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица)                      2:4 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Българене) - Ботев (Ленково)                       4:2 
Осъм (Козар Белене) - Войвода (Драгаш войвода)            1:2 
Победа (Градище) - Виная (Згалево)                        4:3 
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене)                       3:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Космос (Гривица) - Ботев (Българене)                      0:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     3:1 
Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев)                         5:2 
Войвода (Драгаш войвода) - Победа (Градище)               4:0 
Ботев (Ленково) - Осъм (Козар Белене)                     0:3 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Космос (Гривица)                    2:3 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Българене)                     1:4 
Победа (Градище) - Ботев (Ленково)                        4:2 
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                3:3 
Славия (Новачене) - Виная (Згалево)                       3:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       1:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън)                       4:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Славия (Новачене)              2:2 
Ботев (Ленково) - Динамо (Изгрев)                         4:1 
Ботев (Българене) - Осъм (Козар Белене)                   2:2 

                           X кръг

пролет 2017:
Ботев (Вълчитрън) - Осъм (Козар Белене)                    - 
Ботев (Българене) - Победа (Градище)                       - 
Космос (Гривица) - Динамо (Изгрев)                         - 
Ботев (Ленково) - Славия (Новачене)                        - 
Войвода (Драгаш войвода) - Виная (Згалево)                 - 

                           XI кръг

Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)               - 
Виная (Згалево) - Ботев (Ленково)                          - 
Славия (Новачене) - Космос (Гривица)                       - 
Динамо (Изгрев) - Ботев (Българене)                        - 
Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене)                     - 

                           XII кръг

Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище)                       - 
Осъм (Козар Белене) - Динамо (Изгрев)                      - 
Ботев (Българене) - Славия (Новачене)                      - 
Космос (Гривица) - Виная (Згалево)                         - 
Ботев (Ленково) - Войвода (Драгаш войвода)                 - 

                           XIII кръг

Ботев (Ленково) - Ботев (Вълчитрън)                        - 
Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Гривица)                - 
Виная (Згалево) - Ботев (Българене)                        - 
Славия (Новачене) - Осъм (Козар Белене)                    - 
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                         - 

                           XIV кръг

Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                        - 
Победа (Градище) - Славия (Новачене)                       - 
Осъм (Козар Белене) - Виная (Згалево)                      - 
Ботев (Българене) - Войвода (Драгаш войвода)               - 
Космос (Гривица) - Ботев (Ленково)                         - 

                           XV кръг

Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                       - 
Ботев (Ленково) - Ботев (Българене)                        - 
Войвода (Драгаш войвода) - Осъм (Козар Белене)             - 
Виная (Згалево) - Победа (Градище)                         - 
Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев)                        - 

                           XVI кръг

Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                      - 
Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево)                          - 
Победа (Градище) - Войвода (Драгаш войвода)                - 
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Ленково)                      - 
Ботев (Българене) - Космос (Гривица)                       - 

                           XVII кръг

Ботев (Българене) - Ботев (Вълчитрън)                      - 
Космос (Гривица) - Осъм (Козар Белене)                     - 
Ботев (Ленково) - Победа (Градище)                         - 
Войвода (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев)                 - 
Виная (Згалево) - Славия (Новачене)                        - 

                           XVIII кръг

Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево)                        - 
Славия (Новачене) - Войвода (Драгаш войвода)               - 
Динамо (Изгрев) - Ботев (Ленково)                          - 
Победа (Градище) - Космос (Гривица)                        - 
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Българене)                    - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Космос (Гривица) XXX 0:0 -:- 5:0 2:0 -:- -:- 1:0 -:- -:- 2. Ботев (Българене) -:- XXX 2:2 -:- -:- 5:0 4:0 -:- 4:2 -:- 3. Осъм (Козар Белене) 2:3 -:- XXX 3:1 1:2 -:- -:- 2:1 -:- 8:0 4. Славия (Новачене) -:- 2:1 -:- XXX -:- 3:0 -:- 5:4 4:1 3:1 5. Войвода (Драгаш войвода) -:- 1:2 -:- 2:2 XXX -:- -:- 4:0 6:0 -:- 6. Виная (Згалево) 1:6 -:- 4:0 -:- 4:4 XXX 5:2 -:- -:- 4:0 7. Динамо (Изгрев) 0:3 -:- 2:5 3:0 3:3 -:- XXX -:- -:- 6:1 8. Победа (Градище) -:- 1:3 -:- -:- -:- 4:3 1:3 XXX 4:2 3:0 9. Ботев (Ленково) 0:6 -:- 0:3 -:- -:- 3:4 4:1 -:- XXX -:- 10. Ботев (Вълчитрън) 2:4 1:4 -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 2:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Плевен - център

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 76 (Плевен)                11    8   0   3   32:15   24 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Бойчинов (Коиловци)                11    7   2   2   24:8    23     [0 1 0  0:0  1, +16 обща ГР]
 3. Бенковски (Опанец)                 11    7   2   2   20:8    23     [0 1 0  0:0  1, +12 обща ГР]
 4. Левски (Горна Митрополия)          11    7   1   3   17:9    22     [1 0 0  1:0  3]
 5. Ясен (Ясен)                        11    7   1   3   17:11   22     [0 0 1  0:1  0]
 6. Дунавска чайка (Сомовит)           11    5   2   4   21:20   17 [+] [1 0 0  3:1  3]
 7. Спартак (Божурица)                 11    5   2   4   20:18   17     [0 0 1  1:3  0]
 8. Вихър (Гулянци)                    11    4   0   7   19:25   12 <- 
 9. Искър (Ореховица)                  11    2   3   6   21:28    9     [1 0 0  6:0  3]
10. Дунав (Гиген)                      11    3   0   8   16:39    9     [0 0 1  0:6  0]
11. Свобода (Милковица)                11    1   4   6   16:27    7    
12. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  11    1   1   9   21:36    4    

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 3:1 
Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица)                    3:0 
Бенковски (Опанец) - Вихър (Гулянци)                      2:0 
Спартак 76 (Плевен) - Дунав (Гиген)                       4:1 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Ясен (Ясен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)           3:2 
Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит)      1:0 

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Спартак (Божурица)                  4:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген)                       2:5 
Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак 76 (Плевен)            1:0 
Вихър (Гулянци) - Левски (Горна Митрополия)               3:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)    0:1 
Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен)                           0:1 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак 76 (Плевен) - Вихър (Гулянци)                     6:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица)                  1:1 
Ясен (Ясен) - Бойчинов (Коиловци)                         1:3 
Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица)                    3:1 
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)    2:1 
Дунав (Гиген) - Дунавска чайка (Сомовит)                  3:2 

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец)                  0:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Дунавска чайка (Сомовит)            4:4 
Вихър (Гулянци) - Дунав (Гиген)                           5:0 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак 76 (Плевен)   2:4 
Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия)             1:3 
Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен)                          2:1 

                           V кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Свобода (Милковица)                         3:0 сл. 
Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица)                   3:1 
Левски (Горна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)           1:0 
Спартак 76 (Плевен) - Искър (Ореховица)                   6:2 
Дунав (Гиген) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)         6:5 
Дунавска чайка (Сомовит) - Вихър (Гулянци)                3:2 

                           VI кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Вихър (Гулянци)                     1:2 
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Дунавска чайка (Сомовит)     0:1 
Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген)                         6:0 
Бойчинов (Коиловци) - Спартак 76 (Плевен)                 0:1 
Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия)            2:0 
Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец)                          0:0 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак 76 (Плевен) - Спартак (Божурица)                  4:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица)                  4:0 
Левски (Горна Митрополия) - Ясен (Ясен)                   1:0 
Дунав (Гиген) - Бойчинов (Коиловци)                       0:1 
Дунавска чайка (Сомовит) - Искър (Ореховица)              2:2 
Вихър (Гулянци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       5:0 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:30 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Дунавска чайка (Сомовит)            4:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   4:1 
Искър (Ореховица) - Вихър (Гулянци)                       2:1 
Спартак (Божурица) - Дунав (Гиген)                        3:0 
Ясен (Ясен) - Спартак 76 (Плевен)                         3:2 
Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия)            1:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак 76 (Плевен) - Бенковски (Опанец)                  3:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица)           1:1 
Дунав (Гиген) - Ясен (Ясен)                               1:3 
Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак (Божурица)             3:1 
Вихър (Гулянци) - Бойчинов (Коиловци)                     0:5 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)     7:5 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   3:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   1:1 
Спартак (Божурица) - Вихър (Гулянци)                      4:0 
Ясен (Ясен) - Дунавска чайка (Сомовит)                    1:0 
Бенковски (Опанец) - Дунав (Гиген)                        3:0 
Левски (Горна Митрополия) - Спартак 76 (Плевен)           2:0 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
в Милковица:
Спартак 76 (Плевен) - Свобода (Милковица)                 2:1 
Искър (Ореховица) - Бойчинов (Коиловци)                   1:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия)                 0:5 
Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец)             3:2 
Вихър (Гулянци) - Ясен (Ясен)                             0:1 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)    2:2 

                           XII кръг

пролет 2017:
Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)                  - 
Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица)                     - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)            - 
Вихър (Гулянци) - Бенковски (Опанец)                       - 
Дунавска чайка (Сомовит) - Левски (Горна Митрополия)       - 
Дунав (Гиген) - Спартак 76 (Плевен)                        - 

                           XIII кръг

Дунав (Гиген) - Свобода (Милковица)                        - 
Спартак 76 (Плевен) - Дунавска чайка (Сомовит)             - 
Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Гулянци)                - 
Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     - 
Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица)                            - 
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                   - 

                           XIV кръг

Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица)                   - 
Бойчинов (Коиловци) - Ясен (Ясен)                          - 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                     - 
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Левски (Горна Митрополия)     - 
Вихър (Гулянци) - Спартак 76 (Плевен)                      - 
Дунавска чайка (Сомовит) - Дунав (Гиген)                   - 

                           XV кръг

Дунавска чайка (Сомовит) - Свобода (Милковица)             - 
Дунав (Гиген) - Вихър (Гулянци)                            - 
Спартак 76 (Плевен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    - 
Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица)              - 
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                   - 
Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица)                           - 

                           XVI кръг

Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен)                          - 
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                    - 
Бойчинов (Коиловци) - Левски (Горна Митрополия)            - 
Искър (Ореховица) - Спартак 76 (Плевен)                    - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген)          - 
Вихър (Гулянци) - Дунавска чайка (Сомовит)                 - 

                           XVII кръг

Вихър (Гулянци) - Свобода (Милковица)                      - 
Дунавска чайка (Сомовит) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)      - 
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                          - 
Спартак 76 (Плевен) - Бойчинов (Коиловци)                  - 
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица)             - 
Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                           - 

                           XVIII кръг

Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец)                   - 
Ясен (Ясен) - Левски (Горна Митрополия)                    - 
Спартак (Божурица) - Спартак 76 (Плевен)                   - 
Бойчинов (Коиловци) - Дунав (Гиген)                        - 
Искър (Ореховица) - Дунавска чайка (Сомовит)               - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци)        - 

                           XIX кръг

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)    - 
Вихър (Гулянци) - Искър (Ореховица)                        - 
Дунавска чайка (Сомовит) - Бойчинов (Коиловци)             - 
Дунав (Гиген) - Спартак (Божурица)                         - 
Спартак 76 (Плевен) - Ясен (Ясен)                          - 
Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец)             - 

                           XX кръг

Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия)            - 
Бенковски (Опанец) - Спартак 76 (Плевен)                   - 
Ясен (Ясен) - Дунав (Гиген)                                - 
Спартак (Божурица) - Дунавска чайка (Сомовит)              - 
Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Гулянци)                      - 
Искър (Ореховица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      - 

                           XXI кръг

Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                    - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)    - 
Вихър (Гулянци) - Спартак (Божурица)                       - 
Дунавска чайка (Сомовит) - Ясен (Ясен)                     - 
Дунав (Гиген) - Бенковски (Опанец)                         - 
Спартак 76 (Плевен) - Левски (Горна Митрополия)            - 

                           XXII кръг

Свобода (Милковица) - Спартак 76 (Плевен)                  - 
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                  - 
Бенковски (Опанец) - Дунавска чайка (Сомовит)              - 
Ясен (Ясен) - Вихър (Гулянци)                              - 
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     - 
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                    - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 76 (Плевен) XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- 4:1 6:1 6:2 4:1 2:1 -:- 2. Бойчинов (Коиловци) 0:1 XXX 0:0 -:- -:- 4:2 4:0 -:- -:- -:- 3:1 3:1 3. Бенковски (Опанец) -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- 3:1 2:0 3:1 3:0 4:0 -:- 4. Левски (Горна Митрополия) 2:0 1:0 -:- XXX 1:0 1:0 -:- -:- -:- -:- 1:1 2:1 5. Ясен (Ясен) 3:2 1:3 0:0 -:- XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0* 3:2 6. Дунавска чайка (Сомовит) 1:0 -:- 3:2 -:- -:- XXX 3:1 3:2 2:2 -:- -:- -:- 7. Спартак (Божурица) -:- -:- -:- 2:0 2:1 -:- XXX 4:0 3:0 3:0 1:1 -:- 8. Вихър (Гулянци) -:- 0:5 -:- 3:1 0:1 -:- -:- XXX -:- 5:0 -:- 5:0 9. Искър (Ореховица) -:- 1:1 -:- 1:3 0:1 -:- -:- 2:1 XXX 6:0 -:- -:- 10. Дунав (Гиген) -:- 0:1 -:- 0:5 1:3 3:2 -:- -:- -:- XXX -:- 6:5 11. Свобода (Милковица) -:- -:- -:- -:- -:- 4:4 -:- 1:2 1:1 2:5 XXX 4:1 12. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:4 -:- 0:1 -:- -:- 0:1 2:2 -:- 7:5 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Плевен - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Венци (Искър)                       7    5   1   1   14:6    16
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Писарово)                   7    4   2   1   16:8    14
 3. Единство (Долни Дъбник)             7    3   4   0   15:6    13
 4. Чавдар (Садовец)                    7    4   0   3   15:15   12
 5. Кайлъка (Плевен)                    7    3   1   3   14:10   10
 6. Искър (Чомаковци)                   7    2   2   3   11:9     8
 7. Дреновец (Горник)                   7    1   2   4   13:20    5
 8. Искър (Долни Луковит)               7    0   0   7    4:28    0

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  2:3 
Искър (Чомаковци) - Единство (Долни Дъбник)               0:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Венци (Искър)                          0:1 
4 октомври 2016, вторник, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     отложен 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     2:0 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Венци (Искър) - Единство (Долни Дъбник)                   1:1 
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      3:2 
Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит)                 6:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Левски (Писарово)                      2:3 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         3:1 
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     3:0 сл. * 
* - двата отбора се явяват с еднакви екипи и без резервни такива.
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                4:1 
18 септември 2016, неделя, 14:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Кайлъка (Плевен)                  0:5 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          отложен 
Дреновец (Горник) - Единство (Долни Дъбник)               3:3 
Кайлъка (Плевен) - Искър (Чомаковци)                      2:1 
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 5:1 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          4:0 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     1:2 
Искър (Чомаковци) - Левски (Писарово)                     2:2 
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      отложен 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Кайлъка (Плевен)                2:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      6:1 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         3:0 
Левски (Писарово) - Единство (Долни Дъбник)               0:0 
Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци)                 0:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Чавдар (Садовец)                       1:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Искър:
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         1:2 
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)           5:0 
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      2:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Дреновец (Горник) - Кайлъка (Плевен)                      3:3 

                           I кръг - отложен мач

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     2:0 

                           IV кръг - отложен мач

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          4:0 

                           V кръг - отложен мач

30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      6:1 

                           VIII кръг

пролет 2017:
Венци (Искър) - Кайлъка (Плевен)                           - 
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                      - 
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                   - 
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Чомаковци)                - 

                           IX кръг

Единство (Долни Дъбник) - Венци (Искър)                    - 
Искър (Чомаковци) - Чавдар (Садовец)                       - 
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                  - 
Левски (Писарово) - Кайлъка (Плевен)                       - 

                           X кръг

Венци (Искър) - Левски (Писарово)                          - 
Кайлъка (Плевен) - Искър (Долни Луковит)                   - 
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                      - 
Чавдар (Садовец) - Единство (Долни Дъбник)                 - 

                           XI кръг

Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                           - 
Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник)                - 
Искър (Чомаковци) - Кайлъка (Плевен)                       - 
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                  - 

                           XII кръг

Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                      - 
Левски (Писарово) - Искър (Чомаковци)                      - 
Кайлъка (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)                 - 
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                       - 

                           XIII кръг

Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                          - 
Чавдар (Садовец) - Кайлъка (Плевен)                        - 
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Писарово)                - 
Искър (Чомаковци) - Искър (Долни Луковит)                  - 

                           XIV кръг

Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                          - 
Искър (Долни Луковит) - Единство (Долни Дъбник)            - 
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                       - 
Кайлъка (Плевен) - Дреновец (Горник)                       - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Венци (Искър) XXX -:- 1:1 4:0 -:- -:- 3:0 -:- 2. Левски (Писарово) 3:1 XXX 0:0 -:- -:- -:- 2:0 5:1 3. Единство (Долни Дъбник) -:- -:- XXX 4:1 2:1 -:- -:- 5:0 4. Чавдар (Садовец) -:- 2:1 -:- XXX -:- 3:2 6:1 -:- 5. Кайлъка (Плевен) 0:1 2:3 -:- 1:0 XXX 2:1 -:- -:- 6. Искър (Чомаковци) 1:2 2:2 0:0 -:- -:- XXX 3:0* -:- 7. Дреновец (Горник) -:- -:- 3:3 -:- 3:3 -:- XXX 6:0 8. Искър (Долни Луковит) 1:2 -:- -:- 2:3 0:5 0:2 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре