ОФГ Пловдив 2016/17


"А" ОФГ Пловдив

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист 1948 (Голям чардак)       15   11   0   4   35:10   33       
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол (Марково)                    15   10   1   4   33:15   31       
 3. Марица 2003 (Маноле)               15    8   2   5   30:20   26        [1 0 0  3:0  3]
 4. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   15    8   2   5   28:24   26        [0 0 1  0:3  0]
 5. Вихър (Белозем)                    15    7   4   4   35:27   25        [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 6. Момино (Момино село)               15    8   1   6   33:24   25        [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 7. Калояново (Калояново)              15    8   0   7   22:24   24       
 8. Металик 1938 (Сопот)               15    7   1   7   25:28   22 [+]   
 9. Тракия 06 (Стамболийски)           15    6   3   6   17:23   21        [1 0 0  2:1  3]
10. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   15    7   0   8   23:24   21 [+]    [0 0 1  1:2  0]
11. Вихър (Строево)                    15    6   2   7   28:21   20       
12. Кричим (Кричим)                    15    6   1   8   24:33   19        [1 0 0  4:2  3]
13. Житница (Житница)                  15    5   4   6   21:27   19        [0 0 1  2:4  0]
14. Вихър (Войсил)                     15    6   0   9   21:28   18 [+]   
-------------------------------------------------------------------
15. Марица (Милево)                    15    3   2  10   17:29   11       
16. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    15    2   1  12   13:48    7    [*]

Бележки
  - Атлетик (Куклен), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Тракия (Царимир), 15-ти; и Средногорец (Брезово), 16-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай), Металик 1938 (Сопот) и Вихър (Войсил) влизат от "Б" ОФГ.
  - Момино (Момино село) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.
  - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) се отказва от участие след IV кръг, но след V кръг отново се включва в групата.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:0 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево)                    1:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Строево)     1:0 
Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        3:3 
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 3:2 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Тракия 06 (Стамболийски)           4:2 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войсил)                     2:0 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:2 

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле)       1:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                4:1 
Вихър (Строево) - Вихър (Белозем)                         6:0 
Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     1:2 
Сокол (Марково) - Металик 1938 (Сопот)                    2:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Войсил)          2:3 
Калояново (Калояново) - Момино (Момино село)              1:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      3:1 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    8:0 сл. 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Марково)     1:0 
Житница (Житница) - Вихър (Строево)                       1:1 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   0:1 
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 06 (Стамболийски)           0:0 
10 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         3:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)                   3:0 сл. 
Вихър (Войсил) - Спортист 1948 (Голям чардак)             0:4 

                           IV кръг

14 септември 2016, сряда, 17:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Спортист 1948 (Гол.чардак)  0:3 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Войсил)                 2:1 
Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле)              1:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        5:0 
Вихър (Строево) - Момино (Момино село)                    3:4 
Марица (Милево) - Житница (Житница)                       1:1 
Сокол (Марково) - Вихър (Белозем)                         2:2 
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   отложен 
ненасрочен:
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно на 7 окотмври.

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)      3:0 сл. 
Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот)                    4:0 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Марица (Милево)                    2:0 
Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)   3:0 
17 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Житница (Житница) - Сокол (Марково)                       1:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Вихър (Строево)                         3:3 
Вихър (Войсил) - Калояново (Калояново)                    0:2 

                           VI кръг

23 септември 2016, петък, 17:30 ч:
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)      1:2 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица 2003 (Маноле)                    0:1 
Марица (Милево) - Кричим (Кричим)                         4:1 
Сокол (Марково) - Момино (Момино село)                    отложен 
Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница)                  3:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем)     0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)    3:0 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войсил)         3:1 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Марково) - Момино (Момино село)                    3:0 сл. 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Белозем) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:1 
Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)   0:3 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот)               1:0 
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево)                    4:1 
Спортист 1948 (Гол.чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак)  5:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново)          1:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)                         0:2 
Вихър (Войсил) - Вихър (Строево)                          3:1 

                           IV кръг - отложен мач

ненасрочен:
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно на 7 окотмври.

                           VIII кръг

7 октомври 2016, петък, 16:30 ч:
Сокол (Марково) - Марица 2003 (Маноле)                    4:1 
8 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:0 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Марица (Милево) - Вихър (Войсил)                          0:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Момино (Момино село)   3:1 
Вихър (Белозем) - Житница (Житница)                       6:3 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)   6:2 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Тракия 06 (Стамболийски)    3:0 
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    3:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот)               6:1 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Житница (Житница) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)       3:0 сл. 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Вихър (Белозем)                    1:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Милево)            2:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево)                3:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     3:1 
Вихър (Войсил) - Сокол (Марково)                          4:2 
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Рак)       0:1 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   1:2 
Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:0 
Сокол (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)            2:1 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил)                     2:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле)   2:3 
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         3:0 сл. 
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  2:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 0:0 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    9:0 сл. 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем)                    1:4 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот)       5:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                1:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       4:2 
Вихър (Войсил) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      1:2 
Калояново (Калояново) - Марица (Милево)                   3:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Строево)        1:2 

                           XII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Строево)         0:2 
Сокол (Марково) - Калояново (Калояново)                   3:0 
Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски)           1:0 
Марица 1951 (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак)     1:3 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Кричим (Кричим)                    4:1 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        1:2 
Вихър (Белозем) - Вихър (Войсил)                          2:3 
Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле)                  0:0 

                           XIII кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем)            3:0 
Калояново (Калояново) - Металик 1938 (Сопот)              2:0 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Вихър (Войсил) - Житница (Житница)                        2:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:0 сл. 
Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село)               6:3 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 1951 (Първомай)         2:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково)        3:5 
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         3:0 сл. 

                           XIV кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Вихър (Строево)                         2:0 
Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0 
Марица 1951 (Първомай) - Калояново (Калояново)            3:4 
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:2 
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          2:1 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Вихър (Войсил)                     2:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица (Милево)         1:3 
Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле)                    3:0 

                           XV кръг

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Спортист 1948 (Голям чардак) - Момино (Момино село)       0:1 
26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    3:0 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              0:0 
Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем)                   2:1 
Вихър (Строево) - Металик 1938 (Сопот)                    5:0 
Марица (Милево) - Сокол (Марково)                         1:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим)                          0:1 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай)      2:0 

                           VI кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Марково) - Момино (Момино село)                    3:0 сл. 

                           XIII кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         3:0 сл. 

                           XVI кръг

пролет 2017:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)          - 
Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот)                     - 
Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      - 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем)         - 
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                  - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Момино (Момино село)            - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)             - 
Вихър (Войсил) - Марица 2003 (Маноле)                      - 

                           XVII кръг

Вихър (Войсил) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)           - 
Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак)        - 
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 
Момино (Момино село) - Калояново (Калояново)               - 
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       - 
Вихър (Белозем) - Вихър (Строево)                          - 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево)      - 
Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Марково)                     - 

                           XVIII кръг

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Металик 1938 (Сопот)     - 
Сокол (Марково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      - 
Марица (Милево) - Вихър (Белозем)                          - 
Вихър (Строево) - Житница (Житница)                        - 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село)    - 
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                    - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 2003 (Маноле)            - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Войсил)              - 

                           XIX кръг

Спортист 1948 (Гол.чардак) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)   - 
Вихър (Войсил) - Тракия 06 (Стамболийски)                  - 
Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново)               - 
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)         - 
Момино (Момино село) - Вихър (Строево)                     - 
Житница (Житница) - Марица (Милево)                        - 
Вихър (Белозем) - Сокол (Марково)                          - 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот)    - 

                           XX кръг

Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Марица 1951 (Първомай)       - 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                     - 
Сокол (Марково) - Житница (Житница)                        - 
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                     - 
Вихър (Строево) - Кричим (Кричим)                          - 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле)    - 
Калояново (Калояново) - Вихър (Войсил)                     - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист 1948 (Голям чардак)    - 

                           XXI кръг

Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)     - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)       - 
Вихър (Войсил) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)          - 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево)                     - 
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                          - 
Момино (Момино село) - Сокол (Марково)                     - 
Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот)                   - 
Вихър (Белозем) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      - 

                           XXII кръг

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Белозем)          - 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница)    - 
Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село)                - 
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                          - 
Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле)                     - 
Вихър (Строево) - Вихър (Войсил)                           - 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Гол.чардак)   - 
Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски)           - 

                           XXIII кръг

Калояново (Калояново) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак)     - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево)             - 
Вихър (Войсил) - Марица (Милево)                           - 
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (Марково)                     - 
Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот)                     - 
Момино (Момино село) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    - 
Житница (Житница) - Вихър (Белозем)                        - 

                           XXIV кръг

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Житница (Житница)        - 
Вихър (Белозем) - Момино (Момино село)                     - 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим)      - 
Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле)                - 
Сокол (Марково) - Вихър (Войсил)                           - 
Марица (Милево) - Спортист 1948 (Голям чардак)             - 
Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново)        - 

                           XXV кръг

Секирово (кв.Секирово, Рак) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)  - 
Калояново (Калояново) - Вихър (Строево)                    - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево)                 - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Марково)             - 
Вихър (Войсил) - Металик 1938 (Сопот)                      - 
Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    - 
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                          - 
Момино (Момино село) - Житница (Житница)                   - 

                           XXVI кръг

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Момино (Момино село)     - 
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                        - 
Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                     - 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войсил)       - 
Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак)        - 
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 
Марица (Милево) - Калояново (Калояново)                    - 
Вихър (Строево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)         - 

                           XXVII кръг

Вихър (Строево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)          - 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево)         - 
Калояново (Калояново) - Сокол (Марково)                    - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)            - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 1951 (Първомай)      - 
Вихър (Войсил) - Вихър (Белозем)                           - 
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)                   - 
Кричим (Кричим) - Момино (Момино село)                     - 

                           XXVIII кръг

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Кричим (Кричим)          - 
Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле)                - 
Житница (Житница) - Вихър (Войсил)                         - 
Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак)             - 
Марица 1951 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)          - 
Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново)               - 
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)         - 
Марица (Милево) - Вихър (Строево)                          - 

                           XXIX кръг

Марица (Милево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)          - 
Вихър (Строево) - Сокол (Марково)                          - 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот)    - 
Калояново (Калояново) - Марица 1951 (Първомай)             - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем)                 - 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница)           - 
Вихър (Войсил) - Момино (Момино село)                      - 
Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                     - 

                           XXX кръг

Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле)     - 
Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил)                           - 
Момино (Момино село) - Спортист 1948 (Голям чардак)        - 
Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски)               - 
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                    - 
Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак)       - 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Строево)                     - 
Сокол (Марково) - Марица (Милево)                          - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист 1948 (Голям чардак) XXX -:- 1:0 5:1 3:0 0:1 -:- 5:0 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 2. Сокол (Марково) 2:1 XXX 4:1 -:- 2:2 3:0* 3:0 2:0 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 3:0* 3. Марица 2003 (Маноле) -:- -:- XXX 3:0 1:4 6:3 -:- 6:1 0:0 -:- -:- -:- -:- 2:0 4:1 3:0* 4. Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:- 3:5 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 2:0 1:2 5:0 3:1 3:1 -:- -:- 5. Вихър (Белозем) -:- -:- -:- 3:3 XXX -:- -:- 4:0 2:2 -:- -:- 3:0* 6:3 2:3 3:0 3:1 6. Момино (Момино село) -:- -:- -:- 0:1 1:1 XXX -:- 1:0 4:2 -:- -:- 4:1 -:- 2:1 2:0 9:0* 7. Калояново (Калояново) 1:2 -:- 1:0 0:1 2:1 1:0 XXX 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 8. Металик 1938 (Сопот) -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- XXX 1:0 3:0* -:- 3:0 3:1 2:1 1:1 8:0* 9. Тракия 06 (Стамболийски) -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX 2:1 3:0 4:1 0:0 2:1 -:- -:- 10. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:3 1:0 2:3 -:- 0:1 3:1 3:4 -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0* 11. Вихър (Строево) 1:0 -:- 0:1 -:- 6:0 3:4 1:2 5:0 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 3:0* -:- 12. Кричим (Кричим) 1:2 0:2 3:0 -:- -:- -:- 3:0* -:- -:- 3:1 3:3 XXX 4:2 -:- -:- 3:0* 13. Житница (Житница) 2:1 1:0 0:0 -:- -:- 2:1 3:2 -:- -:- 0:3 1:1 -:- XXX -:- -:- 3:0* 14. Вихър (Войсил) 0:4 4:2 -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- 1:2 3:1 0:1 2:1 XXX -:- -:- 15. Марица (Милево) -:- 1:3 -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 4:0 1:2 -:- 4:1 1:1 0:1 XXX -:- 16. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3* -:- -:- 0:0 -:- -:- 6:2 -:- 3:0* -:- 0:2 -:- -:- 2:3 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

11 декември 2016, неделя, 14:00 ч / XI кръг:
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дълго поле (Дълго поле)            12   10   1   1   50:10   31       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чернозем (Черноземен)              12    8   3   1   23:6    27       
 3. Войнягово (Войнягово)              12    7   3   2   32:20   24       
 4. Раковски (Раковски)                12    7   2   3   37:19   23       
 5. Урожай (Стрелци)                   12    7   0   5   35:15   21       
 6. Тракия (Царимир)                   12    6   2   4   34:16   20 [-]   
 7. Сокол (Пъдарско)                   12    5   4   3   25:23   19       
 8. Дъбене (Дъбене)                    12    6   0   6   23:25   18       
 9. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        12    4   2   6   28:33   14       
10. Тракиец 2001 (Калековец)           12    4   1   7   21:32   13       
11. Средногорец (Брезово)              12    3   2   7   21:28   11 [-]   
12. Сокол (Крислово)                   11    0   0  11    6:50    0       
13. Старосел (Старосел)                11    0   0  11   13:71    0 [+][*]

Бележки
  - Тракия (Царимир) и Средногорец (Брезово) изпадат от "А" ОФГ.
  - Металик 1938 (Сопот) влиза в "А" ОФГ.
  - Труд (Труд), 12-ти през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Старосел (Старосел), 14-ти и отказал се от участие през пролетта на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Ведраре (Ведраре), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Старосел (Старосел)             5:1 
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Крислово)                        3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово)                  2:2 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен)               0:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия (Царимир)            1:1 
Войнягово (Войнягово) - Тракиец 2001 (Калековец)          3:2 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Средногорец (Брезово)             4:0 
Старосел (Старосел) - Дъбене (Дъбене)                     1:7 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Пъдарско)               3:1 
Урожай (Стрелци) - Войнягово (Войнягово)                  6:1 
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:5 
Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле)             2:4 
Тракия (Царимир)                                          почива

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Раковски (Раковски)                     0:1 
Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци)                       1:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Чернозем (Черноземен)           3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Старосел (Старосел)         9:2 
Войнягово (Войнягово) - Тракия (Царимир)                  1:0 
Средногорец (Брезово) - Тракиец 2001 (Калековец)          5:0 сл. 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Тракиец 2001 (Калековец)          1:0 
в Брезово:
Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово)                  2:1 
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         7:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Царимир) - Сокол (Пъдарско)                       2:3 
Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово)                  2:7 
Дълго поле (Дълго поле) - Дъбене (Дъбене)                 8:0 сл. 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Чернозем (Черноземен)                   0:1 
Сокол (Пъдарско) - Сокол (Крислово)                       6:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дълго поле (Дълго поле)     2:3 
Войнягово (Войнягово) - Старосел (Старосел)               3:0 сл. 
Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир)                  1:5 
Тракиец 2001 (Калековец) - Урожай (Стрелци)               2:1 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Урожай (Стрелци)                  2:1 
в Хисаря:
Старосел (Старосел) - Сокол (Пъдарско)                    2:4 
Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             7:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тракия (Царимир) - Тракиец 2001 (Калековец)               6:2 
Сокол (Крислово) - Средногорец (Брезово)                  1:3 
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               5:3 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски)                    1:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Чернозем (Черноземен)       0:1 
Войнягово (Войнягово) - Дълго поле (Дълго поле)           1:1 
Средногорец (Брезово) - Старосел (Старосел)               3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово)               5:1 
Урожай (Стрелци) - Тракия (Царимир)                       2:1 
Дъбене (Дъбене)                                           почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Тракия (Царимир)                  0:0 
Старосел (Старосел) - Тракиец 2001 (Калековец)            1:3 
Дъбене (Дъбене) - Войнягово (Войнягово)                   0:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Крислово) - Урожай (Стрелци)                       0:5 
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               3:2 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Пъдарско)                4:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене)                        3:0 сл. 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       4:1 
Средногорец (Брезово) - Дълго поле (Дълго поле)           1:4 
Тракиец 2001 (Калековец) - Раковски (Раковски)            2:2 
Урожай (Стрелци) - Старосел (Старосел)                   10:1 
Тракия (Царимир) - Сокол (Крислово)                       3:0 сл. 
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           X кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    отложен 
Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци)                    3:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Тракиец 2001 (Калековец)        6:1 
Дъбене (Дъбене) - Средногорец (Брезово)                   3:2 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско)            2:2 
4 декември 2016, неделя, 13:30 ч:
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    2:9 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Чернозем (Черноземен)             1:1 
Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Средногорец е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Тракиец 2001 (Калековец) - Дъбене (Дъбене)                1:2 
Урожай (Стрелци) - Дълго поле (Дълго поле)                2:1 
Тракия (Царимир) - Раковски (Раковски)                    1:0 
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    отложен 
11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                     - 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Чернозем (Черноземен) - Старосел (Старосел)               8:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Тракия (Царимир)                4:0 
Дъбене (Дъбене) - Урожай (Стрелци)                        1:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово)                    3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец)    3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Тракиец 2001 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско)                  5:1 
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол (Пъдарско) - Чернозем (Черноземен)                  1:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)             1:1 
Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            5:1 
Тракия (Царимир) - Дъбене (Дъбене)                        6:0 
Сокол (Крислово) - Дълго поле (Дълго поле)                0:7 
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 3:10 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           VI кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               5:3 

                           X кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 13:30 ч:
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    2:9 

                           XI кръг - отложен мач

11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                     - 

                           XIV кръг

пролет 2017:
Чернозем (Черноземен) - Раковски (Раковски)                - 
Старосел (Старосел) - Дълго поле (Дълго поле)              - 
Сокол (Крислово) - Дъбене (Дъбене)                         - 
Тракия (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             - 
Тракиец 2001 (Калековец) - Войнягово (Войнягово)           - 
Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско)                   - 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           XV кръг

Средногорец (Брезово) - Чернозем (Черноземен)              - 
Сокол (Пъдарско) - Тракиец 2001 (Калековец)                - 
Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци)                   - 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово)             - 
Дъбене (Дъбене) - Старосел (Старосел)                      - 
Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски)              - 
Тракия (Царимир)                                          почива

                           XVI кръг

Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле)            - 
Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене)                      - 
Старосел (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)          - 
Тракия (Царимир) - Войнягово (Войнягово)                   - 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско)                        - 
Тракиец 2001 (Калековец) - Средногорец (Брезово)           - 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           XVII кръг

Тракиец 2001 (Калековец) - Чернозем (Черноземен)           - 
Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци)                   - 
Сокол (Пъдарско) - Тракия (Царимир)                        - 
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                   - 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)          - 
Дъбене (Дъбене) - Дълго поле (Дълго поле)                  - 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           XVIII кръг

Чернозем (Черноземен) - Дъбене (Дъбене)                    - 
Дълго поле (Дълго поле) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)      - 
Старосел (Старосел) - Войнягово (Войнягово)                - 
Сокол (Крислово) - Сокол (Пъдарско)                        - 
Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово)                   - 
Урожай (Стрелци) - Тракиец 2001 (Калековец)                - 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           XIX кръг

Урожай (Стрелци) - Чернозем (Черноземен)                   - 
Тракиец 2001 (Калековец) - Тракия (Царимир)                - 
Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово)                   - 
Сокол (Пъдарско) - Старосел (Старосел)                     - 
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)                - 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дъбене (Дъбене)              - 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           XX кръг

Чернозем (Черноземен) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        - 
Дълго поле (Дълго поле) - Войнягово (Войнягово)            - 
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                     - 
Старосел (Старосел) - Средногорец (Брезово)                - 
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)                - 
Тракия (Царимир) - Урожай (Стрелци)                        - 
Дъбене (Дъбене)                                           почива

                           XXI кръг

Тракия (Царимир) - Чернозем (Черноземен)                   - 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                        - 
Тракиец 2001 (Калековец) - Старосел (Старосел)             - 
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)                - 
Сокол (Пъдарско) - Дълго поле (Дълго поле)                 - 
Войнягово (Войнягово) - Дъбене (Дъбене)                    - 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XXII кръг

Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)        - 
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско)                         - 
Дълго поле (Дълго поле) - Средногорец (Брезово)            - 
Раковски (Раковски) - Тракиец 2001 (Калековец)             - 
Старосел (Старосел) - Урожай (Стрелци)                     - 
Сокол (Крислово) - Тракия (Царимир)                        - 
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           XXIII кръг

Сокол (Крислово) - Чернозем (Черноземен)                   - 
Тракия (Царимир) - Старосел (Старосел)                     - 
Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски)                     - 
Тракиец 2001 (Калековец) - Дълго поле (Дълго поле)         - 
Средногорец (Брезово) - Дъбене (Дъбене)                    - 
Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             - 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XXIV кръг

Чернозем (Черноземен) - Войнягово (Войнягово)              - 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово)        - 
Дъбене (Дъбене) - Тракиец 2001 (Калековец)                 - 
Дълго поле (Дълго поле) - Урожай (Стрелци)                 - 
Раковски (Раковски) - Тракия (Царимир)                     - 
Старосел (Старосел) - Сокол (Крислово)                     - 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XXV кръг

Старосел (Старосел) - Чернозем (Черноземен)                - 
Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски)                     - 
Тракия (Царимир) - Дълго поле (Дълго поле)                 - 
Урожай (Стрелци) - Дъбене (Дъбене)                         - 
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)     - 
Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово)                   - 
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           XXVI кръг

Чернозем (Черноземен) - Сокол (Пъдарско)                   - 
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)              - 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци)             - 
Дъбене (Дъбене) - Тракия (Царимир)                         - 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Крислово)                 - 
Раковски (Раковски) - Старосел (Старосел)                  - 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дълго поле (Дълго поле) XXX 3:0* -:- -:- -:- 4:0 4:0 8:0* -:- 6:1 -:- -:- 5:1 2. Чернозем (Черноземен) -:- XXX -:- -:- 2:1 0:0 -:- -:- -:- 1:0 4:0 3:0* 8:0 3. Войнягово (Войнягово) 1:1 1:1 XXX -:- -:- 1:0 5:1 -:- 4:1 3:2 -:- -:- 3:0* 4. Раковски (Раковски) 2:4 0:1 5:3 XXX 3:1 -:- -:- -:- 7:1 -:- 3:2 3:0* -:- 5. Урожай (Стрелци) 2:1 -:- 6:1 -:- XXX 2:1 -:- -:- 5:1 -:- 2:1 -:- 10:1 6. Тракия (Царимир) -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX 2:3 6:0 -:- 6:2 -:- 3:0* -:- 7. Сокол (Пъдарско) -:- 1:1 -:- 1:1 1:0 -:- XXX 3:0* -:- -:- 2:2 6:1 -:- 8. Дъбене (Дъбене) -:- 0:1 0:2 0:1 1:0 -:- -:- XXX 7:0 -:- 3:2 3:0* -:- 9. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:3 0:1 -:- -:- -:- 1:1 2:2 -:- XXX 3:0* -:- -:- 9:2 10. Тракиец 2001 (Калековец) -:- -:- -:- 2:2 2:1 -:- 3:1 1:2 -:- XXX -:- 5:1 -:- 11. Средногорец (Брезово) 1:4 -:- 1:1 -:- -:- 1:5 -:- -:- 0:3* 5:0* XXX -:- 3:0* 12. Сокол (Крислово) 0:7 -:- 2:7 -:- 0:5 -:- -:- -:- 1:5 -:- 1:3 XXX -:- 13. Старосел (Старосел) -:- -:- -:- 3:10 -:- 2:9 2:4 1:7 -:- 1:3 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Войводиново)                11    9   1   1   39:9    28    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Марица (Ясно поле)                 11    8   2   1   32:11   26    
 3. Траките 2007 (Скутаре)             11    8   1   2   31:13   25    
 4. Садово (Садово)                    11    6   3   2   28:14   21    
 5. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         11    5   3   3   27:16   18    
 6. Труд (Труд)                        11    5   2   4   19:18   17 <- 
 7. Сокол (Буково)                     11    3   3   5   16:23   12    
 8. Марица 2006 (Градина)              11    3   2   6   20:26   11    
 9. Светкавица (Манолско Конаре)       11    3   1   7   16:40   10    
10. Ботев (Рогош)                      11    2   2   7   21:34    8    
11. Поповица (Поповица)                11    2   1   8   13:32    7    
12. Караджалово 2011 (Караджалово)     11    1   1   9    7:33    4    

Бележки
  - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Труд (Труд), 12-ти през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Труд (Труд)                             4:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Поповица (Поповица) - Ботев (Рогош)                       3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово)    5:0 сл. 
Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре)             4:2 
Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново)                  3:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       2:2 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         0:7 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Сокол (Буково)           0:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    2:3 
Труд (Труд) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                  3:0 
Вихър (Войводиново) - Садово (Садово)                     0:0 
Поповица (Поповица) - Марица 2006 (Градина)               1:0 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Светкавица (Манолско Конаре)            4:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     3:3 
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      3:3 
Марица (Ясно поле) - Караджалово 2011 (Караджалово)       3:0 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Караджалово 2011 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново)          2:3 
Траките 2007 (Скутаре) - Труд (Труд)                      2:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      2:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Садово (Садово)          1:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рогош) - Труд (Труд)                               1:3 
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              отложен 
Поповица (Поповица) - Марица (Ясно поле)                  2:3 
Марица 2006 (Градина) - Сокол (Буково)                    3:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              5:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Поповица (Поповица)                     5:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Буково) - Ботев (Рогош)                            3:1 
Марица (Ясно поле) - Марица 2006 (Градина)                5:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж.)   4:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     5:1 
Труд (Труд) - Вихър (Войводиново)                         1:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Труд (Труд)                4:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Караджалово 2011 е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен футболист.
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       1:6 
Поповица (Поповица) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          0:3 
Марица 2006 (Градина) - Садово (Садово)                   2:2 
Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле)                       1:4 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Буково)                          2:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош)                        3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        4:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Поповица (Поповица)              7:0 
Труд (Труд) - Караджалово 2011 (Караджалово)              2:0 
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        9:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      0:3 сл. 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              4:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Труд (Труд)                         1:3 
Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)            2:4 
Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)               2:0 
Марица (Ясно поле) - Садово (Садово)                      1:5 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Ботев (Рогош)                           2:2 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле)           2:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково)                   3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
в Строево:
Труд (Труд) - Марица 2006 (Градина)                       3:1 
Вихър (Войводиново) - Поповица (Поповица)                 3:0 сл. 
Светкавица (Ман.Конаре) - Караджалово 2011 (Карадж.)      3:0 сл. 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            7:3 
Поповица (Поповица) - Светкавица (Манолско Конаре)        1:2 
Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               0:3 
Сокол (Буково) - Труд (Труд)                              2:2 
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               1:0 
Садово (Садово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              1:3 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                5:0 сл. 
19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2006 (Градина)      0:3 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Поповица (Поповица)      3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Садово (Садово)                  1:0 
Труд (Труд) - Марица (Ясно поле)                          0:0 
Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково)                      3:0 сл. 

                           IV кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              5:1 

                           XII кръг

пролет 2017:
Ботев (Рогош) - Поповица (Поповица)                        - 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина)     - 
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)              - 
Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле)                   - 
Труд (Труд) - Садово (Садово)                              - 
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)        - 

                           XIII кръг

Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                     - 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Труд (Труд)                   - 
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                      - 
Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре)          - 
Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово)            - 
Марица 2006 (Градина) - Поповица (Поповица)                - 

                           XIV кръг

Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                      - 
Поповица (Поповица) - Сокол (Буково)                       - 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Ясно поле)        - 
Светкавица (Манолско Конаре) - Садово (Садово)             - 
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)           - 
Труд (Труд) - Траките 2007 (Скутаре)                       - 

                           XV кръг

Труд (Труд) - Ботев (Рогош)                                - 
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)               - 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Ман.Конаре)       - 
Садово (Садово) - Караджалово 2011 (Караджалово)           - 
Марица (Ясно поле) - Поповица (Поповица)                   - 
Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина)                     - 

                           XVI кръг

Ботев (Рогош) - Сокол (Буково)                             - 
Марица 2006 (Градина) - Марица (Ясно поле)                 - 
Поповица (Поповица) - Садово (Садово)                      - 
Караджалово 2011 (Карадж.) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)    - 
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)      - 
Вихър (Войводиново) - Труд (Труд)                          - 

                           XVII кръг

Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                        - 
Труд (Труд) - Светкавица (Манолско Конаре)                 - 
Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)    - 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)           - 
Садово (Садово) - Марица 2006 (Градина)                    - 
Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково)                        - 

                           XVIII кръг

Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле)                         - 
Сокол (Буково) - Садово (Садово)                           - 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)         - 
Поповица (Поповица) - Траките 2007 (Скутаре)               - 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Труд (Труд)               - 
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)         - 

                           XIX кръг

Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)               - 
Вихър (Войводиново) - Караджалово 2011 (Караджалово)       - 
Труд (Труд) - Поповица (Поповица)                          - 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина)             - 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково)                - 
Садово (Садово) - Марица (Ясно поле)                       - 

                           XX кръг

Ботев (Рогош) - Садово (Садово)                            - 
Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)            - 
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                    - 
Марица 2006 (Градина) - Труд (Труд)                        - 
Поповица (Поповица) - Вихър (Войводиново)                  - 
Караджалово 2011 (Карадж.) - Светкавица (Ман.Конаре)       - 

                           XXI кръг

Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош)             - 
Светкавица (Манолско Конаре) - Поповица (Поповица)         - 
Вихър (Войводиново) - Марица 2006 (Градина)                - 
Труд (Труд) - Сокол (Буково)                               - 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)                - 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Садово (Садово)               - 

                           XXII кръг

Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                 - 
Садово (Садово) - Траките 2007 (Скутаре)                   - 
Марица (Ясно поле) - Труд (Труд)                           - 
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                       - 
Марица 2006 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)       - 
Поповица (Поповица) - Караджалово 2011 (Караджалово)       - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Войводиново) XXX -:- 5:1 0:0 -:- -:- 3:0* -:- 9:1 -:- 3:0* -:- 2. Марица (Ясно поле) 3:1 XXX 1:0 1:5 -:- -:- -:- 5:0 -:- 3:0* -:- 3:0* 3. Траките 2007 (Скутаре) -:- -:- XXX 1:0 -:- 2:0 3:0* -:- 5:1 -:- 7:0 -:- 4. Садово (Садово) -:- -:- -:- XXX 1:3 4:1 2:0 -:- 4:1 2:2 5:2 -:- 5. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:3 2:2 2:2 -:- XXX -:- -:- 4:1 -:- 5:0* -:- 4:0 6. Труд (Труд) 1:3 0:0 -:- -:- 3:0 XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- 2:0 7. Сокол (Буково) -:- 1:4 -:- -:- 2:0 2:2 XXX -:- 4:2 3:1 3:3 -:- 8. Марица 2006 (Градина) 0:3 -:- 2:4 2:2 -:- -:- 3:1 XXX -:- 3:3 -:- 5:0* 9. Светкавица (Манолско Конаре) -:- 0:7 -:- -:- 2:2 4:1 -:- 0:3 XXX -:- -:- 3:0* 10. Ботев (Рогош) 1:6 -:- 2:3 -:- -:- 1:3 -:- -:- 4:0* XXX -:- 7:3 11. Поповица (Поповица) -:- 2:3 -:- -:- 0:3 1:3 -:- 1:0 1:2 3:0* XXX -:- 12. Караджалово 2011 (Караджалово) 0:3* -:- 0:3* 1:3 -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 3:0* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Цалапица)                  11    9   2   0   41:8    29     [0 1 0  0:0  1, +33 обща ГР]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Марица II (Пловдив)                11    9   2   0   30:3    29     [0 1 0  0:0  1, +27 обща ГР]
 3. Лидер (Ягодово)                    11    7   2   2   27:15   23    
 4. Победа (Царацово)                  11    6   1   4   21:15   19    
 5. Брестник 1948 (Пловдив)            11    5   3   3   30:20   18     [1 0 0  5:4  3]
 6. Бенковски (Куртово Конаре)         11    5   3   3   27:15   18 [+] [0 0 1  4:5  0]
 7. Спартак (Ново село)                11    5   1   5   16:20   16    
 8. Тракиец (Катуница)                 11    4   1   6   22:23   13    
 9. Брестовица (Брестовица)            11    2   2   7   19:28    8     [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
10. Спортинг (Бенковски)               11    2   2   7   20:30    8     [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
11. Радиново 2006 (Радиново)           11    1   1   9   12:28    4    
12. Олимпия (Оризари)                  11    1   0  10    5:65    3    

Бележки
  - Вихър (Войсил), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Бенковски (Куртово Конаре) се включва в групата.
  - Олимпия (Оризари) играе домакинските си мачове в Брестовица.
  - Марица II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове във Войсил.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут" в Брестник.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  1:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Лидер (Ягодово)                0:2 
в Пловдив, ст."Марица":
Брестовица (Брестовица) - Марица II (Пловдив)             1:2 
в Катуница:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракиец (Катуница)              2:1 
Спартак (Ново село) - Олимпия (Оризари)                   0:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица)            1:4 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица)                       3:4 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Бенковски (Куртово Конаре)            0:8 
Победа (Царацово) - Спартак (Ново село)                   2:0 
Тракиец (Катуница) - Спортинг (Бенковски)                 3:1 
Марица II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:1 
Радиново 2006 (Радиново) - Брестовица (Брестовица)        0:3 сл. 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Ягодово:
Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово)                 1:6 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)        0:0 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Марица II (Пловдив)                0:5 
Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница)                  2:2 
Бенковски (Куртово Конаре) - Победа (Царацово)            3:0 
Марица (Цалапица) - Олимпия (Оризари)                     7:0 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Олимпия (Оризари)                       3:1 
Победа (Царацово) - Марица (Цалапица)                     0:0 
в Куртово Конаре:
Тракиец (Катуница) - Бенковски (Куртово Конаре)           0:2 
Марица II (Пловдив) - Спартак (Ново село)                 6:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Спортинг (Бенковски)           1:4 
в Брестник:
Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив)         0:3 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                 2:2 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Брестовица (Брестовица)            2:2 
Спартак (Ново село) - Радиново 2006 (Радиново)            5:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица II (Пловдив)          1:1 
Марица (Цалапица) - Тракиец (Катуница)                    7:0 
в Царацово:
Олимпия (Оризари) - Победа (Царацово)                     1:3 

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Победа (Царацово)                       2:0 
Тракиец (Катуница) - Олимпия (Оризари)                    9:0 сл. 
Марица II (Пловдив) - Марица (Цалапица)                   0:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Бенковски (Куртово Конаре)     1:2 
в Ново село:
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село)             0:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)            2:2 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово)                    1:3 
Спартак (Ново село) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:2 
Марица (Цалапица) - Радиново 2006 (Радиново)              3:0 сл. 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Марица II (Пловдив)                   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Победа (Царацово) - Тракиец (Катуница)                    3:2 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                1:3 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                      2:0 
Марица II (Пловдив) - Победа (Царацово)                   2:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Олимпия (Оризари)              9:0 
в Куртово Конаре:
Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица)               3:6 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)      5:4 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Спартак (Ново село) - Лидер (Ягодово)                     2:3 
Бенковски (Куртово Конаре) - Спортинг (Бенковски)         3:0 сл. 
Марица (Цалапица) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:0 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Брестовица (Брестовица)               0:6 
Победа (Царацово) - Радиново 2006 (Радиново)              3:0 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Радиново 2006 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Тракиец (Катуница) - Марица II (Пловдив)                  0:3 сл. 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Марица II (Пловдив)                     0:3 
Радиново 2006 (Радиново) - Тракиец (Катуница)             0:3 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Победа (Царацово)               0:4 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Олимпия (Оризари)              10:2 
Спартак (Ново село) - Бенковски (Куртово Конаре)          1:0 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Цалапица)                  1:4 

                           XI кръг

20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Марица (Цалапица) - Спартак (Ново село)                   3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово)              1:1 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Спортинг (Бенковски)                  0:7 
Победа (Царацово) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:4 
Тракиец (Катуница) - Брестовица (Брестовица)              2:1 
Марица II (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)            3:0 

                           XII кръг

пролет 2017:
Лидер (Ягодово) - Радиново 2006 (Радиново)                 - 
Марица II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)              - 
Тракиец (Катуница) - Брестник 1948 (Пловдив)               - 
Победа (Царацово) - Спортинг (Бенковски)                   - 
Олимпия (Оризари) - Спартак (Ново село)                    - 
Марица (Цалапица) - Бенковски (Куртово Конаре)             - 

                           XIII кръг

Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                        - 
Бенковски (Куртово Конаре) - Олимпия (Оризари)             - 
Спартак (Ново село) - Победа (Царацово)                    - 
Спортинг (Бенковски) - Тракиец (Катуница)                  - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица II (Пловдив)              - 
Брестовица (Брестовица) - Радиново 2006 (Радиново)         - 

                           XIV кръг

Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица)                  - 
Радиново 2006 (Радиново) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Марица II (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)                 - 
Тракиец (Катуница) - Спартак (Ново село)                   - 
Победа (Царацово) - Бенковски (Куртово Конаре)             - 
Олимпия (Оризари) - Марица (Цалапица)                      - 

                           XV кръг

Олимпия (Оризари) - Лидер (Ягодово)                        - 
Марица (Цалапица) - Победа (Царацово)                      - 
Бенковски (Куртово Конаре) - Тракиец (Катуница)            - 
Спартак (Ново село) - Марица II (Пловдив)                  - 
Спортинг (Бенковски) - Радиново 2006 (Радиново)            - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)          - 

                           XVI кръг

Лидер (Ягодово) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 
Брестовица (Брестовица) - Спортинг (Бенковски)             - 
Радиново 2006 (Радиново) - Спартак (Ново село)             - 
Марица II (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)           - 
Тракиец (Катуница) - Марица (Цалапица)                     - 
Победа (Царацово) - Олимпия (Оризари)                      - 

                           XVII кръг

Победа (Царацово) - Лидер (Ягодово)                        - 
Олимпия (Оризари) - Тракиец (Катуница)                     - 
Марица (Цалапица) - Марица II (Пловдив)                    - 
Бенковски (Куртово Конаре) - Радиново 2006 (Радиново)      - 
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)              - 
Спортинг (Бенковски) - Брестник 1948 (Пловдив)             - 

                           XVIII кръг

Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски)                     - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Ново село)              - 
Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)       - 
Радиново 2006 (Радиново) - Марица (Цалапица)               - 
Марица II (Пловдив) - Олимпия (Оризари)                    - 
Тракиец (Катуница) - Победа (Царацово)                     - 

                           XIX кръг

Тракиец (Катуница) - Лидер (Ягодово)                       - 
Победа (Царацово) - Марица II (Пловдив)                    - 
Олимпия (Оризари) - Радиново 2006 (Радиново)               - 
Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица)                - 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестник 1948 (Пловдив)       - 
Спартак (Ново село) - Спортинг (Бенковски)                 - 

                           XX кръг

Лидер (Ягодово) - Спартак (Ново село)                      - 
Спортинг (Бенковски) - Бенковски (Куртово Конаре)          - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Цалапица)                - 
Брестовица (Брестовица) - Олимпия (Оризари)                - 
Радиново 2006 (Радиново) - Победа (Царацово)               - 
Марица II (Пловдив) - Тракиец (Катуница)                   - 

                           XXI кръг

Марица II (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                      - 
Тракиец (Катуница) - Радиново 2006 (Радиново)              - 
Победа (Царацово) - Брестовица (Брестовица)                - 
Олимпия (Оризари) - Брестник 1948 (Пловдив)                - 
Марица (Цалапица) - Спортинг (Бенковски)                   - 
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Ново село)           - 

                           XXII кръг

Лидер (Ягодово) - Бенковски (Куртово Конаре)               - 
Спартак (Ново село) - Марица (Цалапица)                    - 
Спортинг (Бенковски) - Олимпия (Оризари)                   - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Победа (Царацово)                - 
Брестовица (Брестовица) - Тракиец (Катуница)               - 
Радиново 2006 (Радиново) - Марица II (Пловдив)             - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Цалапица) XXX -:- -:- -:- 3:0 -:- 3:0* 7:0 -:- -:- 3:0* 7:0 2. Марица II (Пловдив) 0:0 XXX -:- 2:0 2:1 -:- 6:0 -:- -:- -:- 3:0 -:- 3. Лидер (Ягодово) 3:4 0:3 XXX 2:0 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 3:1 4. Победа (Царацово) 0:0 -:- -:- XXX 2:4 -:- 2:0 3:2 -:- -:- 3:0* -:- 5. Брестник 1948 (Пловдив) -:- -:- 2:2 -:- XXX 5:4 -:- 2:1 -:- 2:2 0:0 10:2 6. Бенковски (Куртово Конаре) 1:4 1:1 1:1 3:0 -:- XXX -:- -:- 2:2 3:0* -:- -:- 7. Спартак (Ново село) -:- -:- 2:3 -:- 2:1 1:0 XXX 2:2 -:- -:- 5:1 0:1 8. Тракиец (Катуница) -:- 0:3* -:- -:- -:- 0:2 -:- XXX 2:1 3:1 -:- 9:0* 9. Брестовица (Брестовица) 3:6 1:2 1:6 0:4 0:3 -:- 0:1 -:- XXX -:- -:- -:- 10. Спортинг (Бенковски) 1:4 0:5 1:3 1:4 -:- -:- 1:3 -:- 2:2 XXX -:- -:- 11. Радиново 2006 (Радиново) -:- -:- 0:2 -:- -:- 1:2 -:- 0:3* 0:3* 1:4 XXX 9:0 12. Олимпия (Оризари) -:- 0:3* -:- 1:3 -:- 0:8 -:- -:- 0:6 0:7 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 2008 (Избеглии)            11    9   0   2   20:10   27 [+][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   11    8   2   1   31:10   26       
 3. Шипка 2015 (Асеновград)            11    8   1   2   22:12   25       
 4. Тополово (Тополово)                11    7   2   2   31:12   23       
 5. Тракия 2008 (Нови извор)           11    7   1   3   26:18   22       
 6. Младост (Златовръх)                11    6   0   5   22:13   18       
 7. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       11    4   2   5   22:23   14        [1 0 0  3:0  3]
 8. Спартак (Болярци)                  11    4   2   5   19:14   14        [0 0 1  0:3  0]
 9. Лъки 2004 (Лъки)                   11    2   2   7   12:24    8       
10. Космос (Боянци)                    11    2   1   8   12:27    7 [+][*]
11. Електра 27 (Стоево)                11    1   1   9    8:32    4       
12. Родопи 2012 (Червен)               11    0   2   9   12:42    2       

Бележки
  - Чайка Конуш 2000 (Конуш), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак 2008 (Избеглии), 12-ти и изваден; и Космос (Боянци), 13-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включват в групата.
  - Шипка 2015 (Асеновград) играе домакинските си мачове в Конуш.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак (Болярци)                   1:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       0:3 
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    3:0 
Космос (Боянци) - Родопи 2012 (Червен)                    3:1 
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:2 
Лъки 2004 (Лъки) - Електра 27 (Стоево)                    2:2 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Младост (Златовръх)             3:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево)    4:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Лъки 2004 (Лъки)               2:1 
Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово)                1:8 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Космос (Боянци)    3:1 
Спартак (Болярци) - Спартак 2008 (Избеглии)               0:1 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Шипка 2015 (Асеновград)         3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Спартак (Болярци)                       1:5 
Тополово (Тополово) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        5:0 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Родопи 2012 (Червен)                   1:1 
Електра 27 (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)            1:2 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)             6:0 сл. 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Нови извор:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)      2:2 
Родопи 2012 (Червен) - Електра 27 (Стоево)                1:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Лъки 2004 (Лъки)   6:1 
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   2:2 
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Космос (Боянци)                 3:1 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       3:0 
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     1:2 
Тополово (Тополово) - Шипка 2015 (Асеновград)             0:2 
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак (Болярци)                      0:3 
Електра 27 (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        1:5 
Тракия 2008 (Нови извор) - Родопи 2012 (Червен)           3:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 1:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   7:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)   0:3 сл. * 
* - първоначално 4:1, в последствие присъден служебно.
Спартак (Болярци) - Електра 27 (Стоево)                   6:0 сл. 
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Лъки 2004 (Лъки)                2:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                 1:0 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        1:4 
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             3:0 
Лъки 2004 (Лъки) - Младост (Златовръх)                    3:0 сл. * 
* - първоначално 2:4, в последствие на Младост е присъден служебен резултат
    заради нередовен играч.
Електра 27 (Стоево) - Шипка 2015 (Асеновград)             0:2 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак (Болярци)              3:0 сл. 
Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       3:3 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Електра 27 (Стоево)                 3:0 сл. 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас)      2:2 
Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен)                  3:0 сл. 
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 2008 (Нови извор)        5:2 
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки 2004 (Лъки)                1:0 
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     1:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    отложен 
Лъки 2004 (Лъки) - Космос (Боянци)                        3:0 сл. 
в Избеглии:
Електра 27 (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)             0:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх)            3:0 
Родопи 2012 (Червен) - Шипка 2015 (Асеновград)            2:4 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)          3:0 сл. 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:2 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)      3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    1:0 
Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен)                5:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)        4:1 
Космос (Боянци) - Електра 27 (Стоево)                     3:1 
Тополово (Тополово) - Лъки 2004 (Лъки)                    4:1 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)        0:3 сл. * 
* - първоначално 4:3, в последствие на Сокол-Ф е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       0:3 
Електра 27 (Стоево) - Тополово (Тополово)                 0:3 сл. 
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2008 (Избеглии)            0:3 сл. 
Спартак (Болярци) - Шипка 2015 (Асеновград)               0:0 

                           IX кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:2 

                           XII кръг

пролет 2017:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)        - 
Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх)                    - 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)     - 
Родопи 2012 (Червен) - Космос (Боянци)                     - 
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)             - 
Електра 27 (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                     - 

                           XIII кръг

Електра 27 (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     - 
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)                - 
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                 - 
Космос (Боянци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)     - 
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Болярци)                - 
Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград)              - 

                           XIV кръг

Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)     - 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак 2008 (Избеглии)          - 
Спартак (Болярци) - Космос (Боянци)                        - 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)         - 
Родопи 2012 (Червен) - Лъки 2004 (Лъки)                    - 
Тракия 2008 (Нови извор) - Електра 27 (Стоево)             - 

                           XV кръг

Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       - 
Електра 27 (Стоево) - Родопи 2012 (Червен)                 - 
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)    - 
Тополово (Тополово) - Спартак (Болярци)                    - 
Космос (Боянци) - Шипка 2015 (Асеновград)                  - 
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)              - 

                           XVI кръг

Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)        - 
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                      - 
Шипка 2015 (Асеновград) - Тополово (Тополово)              - 
Спартак (Болярци) - Лъки 2004 (Лъки)                       - 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево)         - 
Родопи 2012 (Червен) - Тракия 2008 (Нови извор)            - 

                           XVII кръг

Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    - 
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    - 
Електра 27 (Стоево) - Спартак (Болярци)                    - 
Лъки 2004 (Лъки) - Шипка 2015 (Асеновград)                 - 
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)                  - 
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                  - 

                           XVIII кръг

Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци)         - 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)              - 
Младост (Златовръх) - Лъки 2004 (Лъки)                     - 
Шипка 2015 (Асеновград) - Електра 27 (Стоево)              - 
Спартак (Болярци) - Тракия 2008 (Нови извор)               - 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)        - 

                           XIX кръг

Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       - 
Родопи 2012 (Червен) - Спартак (Болярци)                   - 
Тракия 2008 (Нови извор) - Шипка 2015 (Асеновград)         - 
Електра 27 (Стоево) - Младост (Златовръх)                  - 
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)                 - 
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                      - 

                           XX кръг

Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)     - 
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                         - 
Спартак 2008 (Избеглии) - Електра 27 (Стоево)              - 
Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор)             - 
Шипка 2015 (Асеновград) - Родопи 2012 (Червен)             - 
Спартак (Болярци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)           - 

                           XXI кръг

Спартак (Болярци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       - 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)     - 
Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх)                 - 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)         - 
Електра 27 (Стоево) - Космос (Боянци)                      - 
Лъки 2004 (Лъки) - Тополово (Тополово)                     - 

                           XXII кръг

Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)        - 
Тополово (Тополово) - Електра 27 (Стоево)                  - 
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)                 - 
Спартак 2008 (Избеглии) - Родопи 2012 (Червен)             - 
Младост (Златовръх) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)         - 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак (Болярци)                - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 2008 (Избеглии) XXX 3:0 3:0* -:- 4:1 -:- 3:0 -:- 1:0 1:0 -:- -:- 2. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:- XXX -:- -:- 2:2 -:- 2:2 3:0* -:- -:- 4:1 7:1 3. Шипка 2015 (Асеновград) -:- 0:3 XXX -:- 5:2 3:1 1:0 -:- 2:0 3:1 -:- -:- 4. Тополово (Тополово) 3:0 0:2 0:2 XXX 3:2 -:- 5:0* -:- 4:1 -:- -:- -:- 5. Тракия 2008 (Нови извор) -:- -:- -:- -:- XXX 3:0 -:- 3:0* 2:1 3:0* -:- 3:2 6. Младост (Златовръх) 6:0* 0:1 -:- 1:2 -:- XXX -:- 1:0 -:- -:- 3:0* 5:0 7. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:- -:- -:- -:- 0:3* 0:3* XXX 3:0* 6:1 3:1 -:- -:- 8. Спартак (Болярци) 0:1 -:- 0:0 2:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 6:0* 3:0* 9. Лъки 2004 (Лъки) -:- 0:3 -:- -:- -:- 3:0* -:- 0:3 XXX 3:0* 2:2 1:1 10. Космос (Боянци) -:- 1:4 -:- 1:1 -:- 1:2 -:- 1:5 -:- XXX 3:1 3:1 11. Електра 27 (Стоево) 0:1 -:- 0:2 0:3* 1:2 -:- 1:5 -:- -:- -:- XXX -:- 12. Родопи 2012 (Червен) 0:3* -:- 2:4 1:8 -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре