ОФГ Разград 2016/17


ОФГ Разград - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

22 април 2017, събота, 17:00 ч / XVII кръг:
Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище)            - 
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                      - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Светкавица (Медовене)           - 
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                     - 
Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец)                 - 
Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски 2016 (Исперих)           16   14   1   1   77:12   43 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Стара сила (Старо селище)          16   13   2   1   56:13   41    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Златен лист (Точилари)             16    8   3   5   47:22   27     [1 1 0  7:5  4]
 4. Челси (Брестовене)                 16    8   3   5   46:28   27     [0 1 1  5:7  1]
 5. Адаспорт (Острово)                 16    7   5   4   21:16   26    
 6. Левски (Подайва)                   16    7   3   6   47:42   24    
 7. Арсенал (Лъвино)                   15    7   1   7   26:34   22    
 8. Академик (Веселец)                 16    6   1   9   44:57   19    
 9. Барса 2011 (Сушево)                16    4   2  10   24:61   14    
10. Светкавица (Медовене)              16    4   1  11   26:72   13 [+]
11. Стрела (Тодорово)                  16    3   3  10   26:48   12    
12. Скрита сила (Мъдрево)              15    1   1  13   23:58    4 [+]

Бележки
  - Бенковски 2016 (Исперих), Скрита сила (Мъдрево) и Светкавица (Медовене) се включват в групата.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            отложен 
Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене)               10:2 
Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене)               5:3 
Левски (Подайва) - Барса 2011 (Сушево)                    9:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Арсенал (Лъвино)                  0:3 сл. 
Стрела (Тодорово) - Бенковски 2016 (Исперих)              1:5 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            2:1 

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Бенковски 2016 (Исперих)      4:3 
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      3:3 
Барса 2011 (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево)               3:0 сл. 
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                     5:1 
Светкавица (Медовене) - Златен лист (Точилари)            0:9 
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   2:1 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище)            1:6 
Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово)               3:0 
Левски (Подайва) - Светкавица (Медовене)                  7:1 
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                отложен 
Стрела (Тодорово) - Барса 2011 (Сушево)                   3:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Арсенал (Лъвино)               8:0 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                3:5 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              4:2 
Барса 2011 (Сушево) - Бенковски 2016 (Исперих)            1:10 
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    6:0 
Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево)             2:12 
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)                     2:2 
Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари)               2:2 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Стара сила (Старо селище)        0:1 
Левски (Подайва) - Академик (Веселец)                     2:4 
Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово)                0:0 
Стрела (Тодорово) - Светкавица (Медовене)                 4:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Челси (Брестовене)             3:0 
Арсенал (Лъвино) - Барса 2011 (Сушево)                    4:2 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево)          12:0 
Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино)                     3:0 
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    3:1 
Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево)                6:1 
Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва)                 2:5 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Бенковски 2016 (Исперих)          0:1 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              отложен 
Скрита сила (Мъдрево) - Златен лист (Точилари)            0:2 
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    1:3 
Бенковски 2016 (Исперих) - Адаспорт (Острово)             3:0 
Арсенал (Лъвино) - Светкавица (Медовене)                  3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Челси (Брестовене)                  1:3 
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              1:4 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            2:2 
Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево)               3:1 
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                     0:1 
Академик (Веселец) - Бенковски 2016 (Исперих)             0:6 
Златен лист (Точилари) - Стрела (Тодорово)                3:0 
Левски (Подайва) - Скрита сила (Мъдрево)                  6:4 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Стара сила (Старо селище)         1:4 
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      1:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Златен лист (Точилари)         4:1 
Арсенал (Лъвино) - Академик (Веселец)                     3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Адаспорт (Острово)                  0:0 
Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене)                5:0 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Медовене)         3:0 
Златен лист (Точилари) - Арсенал (Лъвино)                 3:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   4:0 
Академик (Веселец) - Барса 2011 (Сушево)                  4:2 
Левски (Подайва) - Бенковски 2016 (Исперих)               1:4 
Скрита сила (Мъдрево) - Стрела (Тодорово)                 0:5 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             0:5 
Бенковски 2016 (Исперих) - Скрита сила (Мъдрево)          9:1 
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Златен лист (Точилари)              0:0 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   6:1 
Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово)                1:1 

                           I кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            2:1 

                           VII кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              1:4 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            2:0 
Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец)                7:4 
Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари)               2:2 
Барса 2011 (Сушево) - Левски (Подайва)                    2:4 
Арсенал (Лъвино) - Скрита сила (Мъдрево)                  отложен 
Бенковски 2016 (Исперих) - Стрела (Тодорово)              7:1 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Стара сила (Старо селище)      0:0 
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      2:3 
Скрита сила (Мъдрево) - Барса 2011 (Сушево)               0:3 сл. 
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)                     2:0 
Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене)            6:0 
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   1:3 

                           XIV кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец)            3:0 
Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари)               1:0 
Светкавица (Медовене) - Левски (Подайва)                  2:3 
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово)                   3:0 
Арсенал (Лъвино) - Бенковски 2016 (Исперих)               0:3 

                           XV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              0:3 
Бенковски 2016 (Исперих) - Барса 2011 (Сушево)            9:1 
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    2:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене)             1:4 
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     0:0 
Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец)               8:1 

                           XVI кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Златен лист (Точилари)        2:1 
Академик (Веселец) - Левски (Подайва)                     6:3 
Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 
Светкавица (Медовене) - Стрела (Тодорово)                 3:2 
Челси (Брестовене) - Бенковски 2016 (Исперих)             1:2 
Барса 2011 (Сушево) - Арсенал (Лъвино)                    3:0 

                           XVII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище)            - 
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                      - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Светкавица (Медовене)           - 
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                     - 
Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец)                 - 
Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари)                  - 

                           XVIII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)               - 
Златен лист (Точилари) - Скрита сила (Мъдрево)             - 
Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово)                     - 
Адаспорт (Острово) - Бенковски 2016 (Исперих)              - 
Светкавица (Медовене) - Арсенал (Лъвино)                   - 
Челси (Брестовене) - Барса 2011 (Сушево)                   - 

                           XIX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)             - 
Барса 2011 (Сушево) - Светкавица (Медовене)                - 
Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово)                      - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Академик (Веселец)              - 
Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари)                 - 
Скрита сила (Мъдрево) - Левски (Подайва)                   - 

                           XX кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Скрита сила (Мъдрево)          - 
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                       - 
Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих)          - 
Академик (Веселец) - Арсенал (Лъвино)                      - 
Адаспорт (Острово) - Барса 2011 (Сушево)                   - 
Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                 - 

                           XXI кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Стара сила (Старо селище)          - 
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                    - 
Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец)                   - 
Арсенал (Лъвино) - Златен лист (Точилари)                  - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Левски (Подайва)                - 
Стрела (Тодорово) - Скрита сила (Мъдрево)                  - 

                           XXII кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)              - 
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски 2016 (Исперих)           - 
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                        - 
Златен лист (Точилари) - Барса 2011 (Сушево)               - 
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                    - 
Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене)                 - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски 2016 (Исперих) XXX 0:0 4:1 3:0 3:0 -:- 8:0 -:- 9:1 -:- 7:1 9:1 2. Стара сила (Старо селище) 4:3 XXX 2:1 2:2 2:0 -:- 4:2 3:0 12:0 3:0 -:- -:- 3. Златен лист (Точилари) -:- 0:1 XXX 5:3 3:0 2:5 3:1 8:1 -:- 6:0 3:0 -:- 4. Челси (Брестовене) 1:2 -:- 2:2 XXX -:- 5:1 3:0 6:1 -:- 5:0 6:0 3:0 5. Адаспорт (Острово) -:- 2:1 1:0 4:0 XXX 2:2 0:1 2:1 -:- -:- 3:1 3:0 6. Левски (Подайва) 1:4 1:4 -:- 2:0 0:0 XXX -:- 2:4 9:2 7:1 -:- 6:4 7. Арсенал (Лъвино) 0:3 0:3 -:- -:- -:- 3:0 XXX 3:0 4:2 3:0 3:3 -:- 8. Академик (Веселец) 0:6 1:6 2:2 -:- 1:3 6:3 -:- XXX 4:2 10:2 -:- 6:1 9. Барса 2011 (Сушево) 1:10 -:- 0:0 1:3 0:0 2:4 3:0 -:- XXX -:- 3:0 3:0* 10. Светкавица (Медовене) 0:1 -:- 0:9 -:- 1:1 2:3 -:- 7:4 3:1 XXX 3:2 2:12 11. Стрела (Тодорово) 1:5 0:5 -:- 2:2 -:- 1:1 2:3 1:3 3:0 4:1 XXX -:- 12. Скрита сила (Мъдрево) -:- 1:4 0:2 3:5 0:0 -:- 0:3* -:- 0:3* 1:4 0:5 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Разград - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

22 април 2017, събота, 17:00 ч / XVI кръг:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                   - 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч / XVI кръг:
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                        - 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                          - 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир)                     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бели Лом (Дряновец)                15   12   1   2   53:19   37       
-------------------------------------------------------------------
 2. Светкавица (Чудомир)               15   11   3   1   39:13   36       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Пороище)                 15    8   5   2   32:14   29       
 4. Миньор (Сеново)                    15    7   3   5   42:21   24       
 5. Вихър (Лозница)                    15    3   5   7   40:39   14       
 6. Ураган (Гецово)                    15    3   3   9   25:43   12       
 7. Ясен (Ясеновец)                    15    3   1  11   14:56   10 [+]   
 8. Победа (Богданци)                  15    2   1  12   15:55    7 [+][*]

Бележки
  - Вихър (Владимировци), 5-ти; Ураган (Манастирци), 7-ми; и Златен клас (Благоево), 10-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ясен (Ясеновец) се включва в групата.
  - Непосредствено преди началото на сезона Езерче (Езерче), 4-ти прзе изминалия сезон; също се откава от участие, а на негово място в програмата се включва Победа (Богданци).
  - Ясен (Ясеновец) играят домакинските си мачове на ст."Стъклозавода" в кв.гара Разград, Разград.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      6:2 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Гецово:
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово)                         1:7 
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                4:0 
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       6:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  4:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                       3:1 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         2:2 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир)                    3:6 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец)                      3:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                    3:0 
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                     1:3 
Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                       2:3 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци)                   7:1 
2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         4:4 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново)                         0:5 
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                 2:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      4:0 
9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                    2:3 
Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец)                       1:0 
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     1:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                      1:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     1:2 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                         3:2 
Светкавица (Чудомир) - Победа (Богданци)                  3:1 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец)                     3:0 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         5:0 
Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                    1:1 
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                    0:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      1:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец)                         1:3 
Бели Лом (Дряновец) - Светкавица (Чудомир)                3:1 
Победа (Богданци) - Миньор (Сеново)                       2:0 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         3:0 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Победа (Богданци) - Ураган (Гецово)                       0:4 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  1:0 
Светкавица (Чудомир) - Ясен (Ясеновец)                    3:0 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище)                      0:7 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Ураган (Гецово) - Светкавица (Чудомир)                    0:1 
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     3:0 
Вихър (Лозница) - Победа (Богданци)                       5:2 

                           XI кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Светкавица (Чудомир)                 1:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         2:2 
Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец)                   2:6 
Миньор (Сеново) - Ясен (Ясеновец)                         3:0 

                           XII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     6:4 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      0:1 
Светкавица (Чудомир) - Миньор (Сеново)                    4:0 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци)                       3:1 

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     9:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец)                        10:0 
Победа (Богданци) - Светкавица (Чудомир)                  0:4 
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      0:0 

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Победа (Богданци)                    3:0 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         2:7 
Светкавица (Чудомир) - Вихър (Лозница)                    2:2 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец)                     1:4 

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                      3:2 
16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово)                         0:0 
Светкавица (Чудомир) - Бели Лом (Дряновец)                1:1 
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       7:1 

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                   - 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                        - 
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                          - 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Светкавица (Чудомир)                     - 

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец)                       - 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Ураган (Гецово)                     - 
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                      - 
Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                        - 

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Чудомир) - Спортист (Пороище)                  - 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                          - 
Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци)                    - 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново)                          - 

                           XIX кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                       - 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица (Чудомир)                     - 
Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец)                        - 
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                      - 

                           XX кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                       - 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                      - 
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                          - 
Светкавица (Чудомир) - Победа (Богданци)                   - 

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                     - 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                          - 
Вихър (Лозница) - Светкавица (Чудомир)                     - 
Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец)                      - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Бели Лом (Дряновец) XXX 3:1 4:0 3:0 6:4 9:1 3:0 7:1 XXX --- -:- --- --- --- -:- -:- 2. Светкавица (Чудомир) 4:0 XXX 2:0 4:0 2:2 3:0 3:0 3:1 1:1 XXX -:- --- --- -:- --- -:- 3. Спортист (Пороище) 1:0 1:1 XXX 1:1 6:2 4:0 3:0 3:0 --- --- XXX -:- 3:2 -:- -:- --- 4. Миньор (Сеново) 1:3 2:3 0:0 XXX 3:0 5:0 3:0 6:0 -:- -:- --- XXX --- -:- --- 7:1 5. Вихър (Лозница) 1:2 0:1 1:1 2:2 XXX 2:2 10:0 5:2 -:- -:- --- -:- XXX --- --- --- 6. Ураган (Гецово) 1:2 0:1 0:1 2:7 4:4 XXX 1:3 3:1 -:- --- --- --- -:- XXX --- -:- 7. Ясен (Ясеновец) 1:4 3:6 0:7 0:5 3:2 1:7 XXX 3:1 --- -:- --- -:- -:- 0:0 XXX --- 8. Победа (Богданци) 2:6 0:4 1:1 2:0 2:3 0:4 1:0 XXX --- --- -:- --- -:- --- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре