ОФГ Русе 2016/17


ОФГ Русе - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

30 април 2017, неделя, 16:00 ч / XIX кръг:
Спартак (Хотанца) - Сокол (Червена вода)                   - 
Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен)                  - 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)    - 
Ботев (Ветово) - Дунав (Сливо поле)                        - сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунарит (Николово)                 14   10   3   1   52:14   33       
 2. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 13    8   4   1   36:14   28       
 3. Сокол (Червена вода)               13    8   1   4   37:20   25        [1 1 0  7:5  4]
 4. Мартен (Мартен)                    14    8   1   5   30:22   25        [0 1 1  5:7  1]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Спартак (Хотанца)                  15    7   3   5   30:32   24       
 6. Дунав (Сливо поле)                 13    7   2   4   31:17   23       
 7. Смирненски (Смирненски)            14    6   1   7   22:36   19 [+]   
 8. Пристис (кв.Долапите, Русе)        15    3   2  10   19:39   11       
 9. Юделник (Юделник)                  14    2   2  10   16:37    8       
10. Ботев (Ветово)                     13    0   1  12    6:48    1    [*]
--. Глоджево (Глоджево)                 0    0   0   0    0:0     -    [*]
--. Урожай (Пиргово)                    0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - Вихър (Семерджиево), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Смирненски (Смирненски) и Урожай (Пиргово) се включват в групата.
  - Непосредствено преди началото на сезона Глоджево (Глоджево) и Урожай (Пиргово) се отказват от участие. Мачовете им се анулират, а противниците им по програма почиват.
  - Ботев (Ветово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Урожай (Пиргово) - Сокол (Червена вода)                   анулиран 
Мартен (Мартен) - Пристис (кв.Долапите, Русе)             1:0 
Дунарит (Николово) - Спартак (Хотанца)                    5:0 
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)                  анулиран 
Ботев (Ветово) - Юделник (Юделник)                        0:2 
Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски)       4:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски)            5:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    0:4 
Глоджево (Глоджево) - Ботев (Ветово)                      анулиран 
Спартак (Хотанца) - Дунав (Сливо поле)                    2:3 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунарит (Николово)          2:8 
Урожай (Пиргово) - Мартен (Мартен)                        анулиран 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода)                    2:4 
Дунарит (Николово) - Урожай (Пиргово)                     анулиран 
Дунав (Сливо поле) - Пристис (кв.Долапите, Русе)          3:0 
Ботев (Ветово) - Спартак (Хотанца)                        2:2 
Приста 2000 (Средна кула) - Глоджево (Глоджево)           анулиран 
Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник)               1:0 

                           VIII кръг - изтеглен мач

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   1:1 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник)                  4:0 
2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Глоджево (Глоджево) - Смирненски (Смирненски)             анулиран 
Спартак (Хотанца) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    0:2 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Ботев (Ветово)              5:0 
Урожай (Пиргово) - Дунав (Сливо поле)                     анулиран 
Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово)                      1:2 

                           X кръг - изтеглен мач

2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              5:0 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 5:1 
Дунав (Сливо поле) - Мартен (Мартен)                      3:0 
Ботев (Ветово) - Урожай (Пиргово)                         анулиран 
Приста 2000 (Средна кула) - Пристис (кв.Долапите, Русе)   5:0 
Смирненски (Смирненски) - Спартак (Хотанца)               2:3 
Юделник (Юделник) - Глоджево (Глоджево)                   анулиран 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)                анулиран 
16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Хотанца) - Юделник (Юделник)                     4:2 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Смирненски (Смирненски)     2:3 
Урожай (Пиргово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)     анулиран 
Мартен (Мартен) - Ботев (Ветово)                          2:1 
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   отложен 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   3:2 

                           XI кръг - изтеглен мач

16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода)          2:1 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 2:1 
Ботев (Ветово) - Дунарит (Николово)                       0:7 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен)      отложен 
Смирненски (Смирненски) - Урожай (Пиргово)                анулиран 
Юделник (Юделник) - Пристис (кв.Долапите, Русе)           1:3 
Глоджево (Глоджево) - Спартак (Хотанца)                   анулиран 
27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен)      3:1 

                           VIII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   1:1 
29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Спартак (Хотанца)                  4:0 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Глоджево (Глоджево)         анулиран 
Урожай (Пиргово) - Юделник (Юделник)                      анулиран 
Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски)                 4:0 
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   изтеглен 
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Ветово)                       3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           X кръг - изтеглени мачове

5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе)        6:0 (3:0) 
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    6:0 
Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       0:6 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Ботев (Ветово) - Сокол (Червена вода)                     0:4 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   1:0 
Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)              1:1 
Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен)                       2:5 
Глоджево (Глоджево) - Урожай (Пиргово)                    анулиран 
Спартак (Хотанца) - Пристис (кв.Долапите, Русе)           2:0 

                           X кръг

2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              5:0 
5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе)        6:0 (3:0) 
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    6:0 
Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       0:6 
19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе)        изтеглен 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Урожай (Пиргово) - Спартак (Хотанца)                      анулиран 
Мартен (Мартен) - Глоджево (Глоджево)                     анулиран 
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    изтеглен 
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              изтеглен 
Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       изтеглен 

                           VI кръг - отложен мач

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   3:2 

                           XI кръг

16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода)          2:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Смирненски (Смирненски) - Ботев (Ветово)                  5:3 
Спартак (Хотанца) - Мартен (Мартен)                       1:0 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода)          изтеглен 
Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    1:1 
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  анулиран 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Урожай (Пиргово)            анулиран 

                           VII кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен)      3:1 

                           XII кръг

12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Мартен (Мартен)             1:2 
Спартак (Хотанца) - Дунарит (Николово)                    1:1 
Юделник (Юделник) - Ботев (Ветово)                        3:0 сл. 
Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (Средна кула)       4:1 
Сокол (Червена вода)                                      почива
Дунав (Сливо поле)                                        почива

                           XIII кръг

19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода)            1:2 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник)    3:3 
Дунав (Сливо поле) - Спартак (Хотанца)                    5:0 
Дунарит (Николово) - Пристис (кв.Долапите, Русе)          5:1 
Ботев (Ветово)                                            почива
Мартен (Мартен)                                           почива

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен)                    3:3 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунав (Сливо поле)          1:1 
Спартак (Хотанца) - Ботев (Ветово)                        3:0 сл. 
Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски)               0:1 
Дунарит (Николово)                                        почива
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)                        почива

                           XV кръг

2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода)                  1:2 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Хотанца)    3:3 
Ботев (Ветово) - Пристис (кв.Долапите, Русе)              0:3 сл. 
Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен)                      1:2 
Смирненски (Смирненски)                                   почива
Дунав (Сливо поле)                                        почива

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)                 0:3 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Мартен (Мартен) - Дунав (Сливо поле)                      4:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Приста 2000 (Средна кула)   1:1 
Спартак (Хотанца) - Смирненски (Смирненски)               6:2 
Ботев (Ветово)                                            почива
Юделник (Юделник)                                         почива

                           XVII кръг

16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Юделник (Юделник) - Спартак (Хотанца)                     1:3 
Смирненски (Смирненски) - Пристис (кв.Долапите, Русе)     1:0 
Ботев (Ветово) - Мартен (Мартен)                          0:3 сл. 
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   2:4 
Сокол (Червена вода)                                      почива
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)                        почива

                           XVIII кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                  - 
Дунарит (Николово) - Ботев (Ветово)                        - сл. 
Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       - 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Юделник (Юделник)            - 
Смирненски (Смирненски)                                   почива
Спартак (Хотанца)                                         почива

                           XIX кръг

30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Хотанца) - Сокол (Червена вода)                   - 
Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен)                  - 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)    - 
Ботев (Ветово) - Дунав (Сливо поле)                        - сл. 
Пристис (кв.Долапите, Русе)                               почива
Юделник (Юделник)                                         почива

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Ботев (Ветово)                      - сл. 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    - 
Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски)               - 
Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник)                        - 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Спартак (Хотанца)            - 

                           XXI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Сокол (Червена вода)         - 
Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                     - 
Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)               - 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Ветово)        - сл. 
Спартак (Хотанца)                                         почива
Мартен (Мартен)                                           почива

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (Средна кула)           - 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Ветово) - Смирненски (Смирненски)                   - сл. 
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                     - 
Мартен (Мартен) - Спартак (Хотанца)                        - 
Дунарит (Николово)                                        почива
Пристис (кв.Долапите, Русе)                               почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунарит (Николово) XXX 1:1 5:1 1:2 5:0 3:2 -:- 5:1 6:0 -:- --- --- 2. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:- XXX 2:1 3:1 3:3 1:0 4:0 5:0 3:3 -:- --- --- 3. Сокол (Червена вода) 0:3 -:- XXX 3:3 4:0 -:- 5:1 6:0 4:0 -:- --- --- 4. Мартен (Мартен) 1:2 -:- 2:4 XXX -:- 4:1 4:0 1:0 -:- 2:1 --- --- 5. Спартак (Хотанца) 1:1 0:2 -:- 1:0 XXX 2:3 6:2 2:0 4:2 3:0* --- --- 6. Дунав (Сливо поле) 2:4 -:- 2:1 3:0 5:0 XXX 5:0 3:0 -:- 3:0* --- --- 7. Смирненски (Смирненски) 1:1 4:1 1:2 -:- 2:3 -:- XXX 1:0 1:0 5:3 --- --- 8. Пристис (кв.Долапите, Русе) 2:8 1:1 -:- 1:2 -:- 1:1 2:3 XXX -:- 5:0 --- --- 9. Юделник (Юделник) -:- 0:4 1:2 2:5 1:3 1:1 0:1 1:3 XXX 3:0* --- --- 10. Ботев (Ветово) 0:7 0:6 0:4 0:3* 2:2 -:- -:- 0:3* 0:2 XXX --- --- 11. Глоджево (Глоджево) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 12. Урожай (Пиргово) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Русе - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

30 април 2017, неделя, 16:00 ч / XIX кръг:
Бенковски (Бяла) - Янтра (Ценово)                          - 
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)              - 
Две могили (Две могили) - Левски (Новград)                 - 
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                     - 
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                      - 
Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Младост (Екзарх Йосиф)             17   15   1   1   49:13   46       
 2. Две могили (Две могили)            17   12   3   2   49:13   39 [-]   
 3. Дунав (Батин)                      17   12   1   4   47:28   37       
 4. Ботев (Копривец)                   17   11   1   5   40:23   34       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Бенковски (Бяла)                   17   11   0   6   82:21   33 [-][*]
 6. Борово 2000 (Борово)               17    7   3   7   29:25   24       
 7. Атлетик (Тръстеник)                17    4   2  11   17:37   14        [2 0 1  6:5  6]
 8. Янтра (Долна Студена)              17    3   5   9   20:40   14        [1 1 1  4:3  4]
 9. Левски (Новград)                   17    3   5   9   26:54   14        [1 1 2  6:8  4]
10. Янтра (Ценово)                     17    3   4  10   21:60   13       
11. Левски (Караманово)                17    3   3  11   18:46   12       
12. Партизан (Босилковци)              17    3   2  12   15:53   11       

Бележки
  - Две могили (Две могили), 14-ти и изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се включва в ОФГ Русе.
  - Бенковски (Бяла), 8-ми в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в ОФГ Русе.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         2:2 
Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово)                   0:1 
Дунав (Батин) - Бенковски (Бяла)                          2:1 
Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:5 
Партизан (Босилковци) - Две могили (Две могили)           0:2 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               2:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин)                      3:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      3:2 
Две могили (Две могили) - Янтра (Долна Студена)           2:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци)            3:0 
Бенковски (Бяла) - Атлетик (Тръстеник)                    6:0 
Левски (Новград) - Ботев (Копривец)                       1:3 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово)                         4:1 
Дунав (Батин) - Левски (Новград)                          5:0 
Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово)                1:3 
Партизан (Босилковци) - Бенковски (Бяла)                  1:5 
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            1:2 
Левски (Караманово) - Две могили (Две могили)             0:5 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци)              5:0 
2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Две могили (Две могили)                  0:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)              1:0 
Бенковски (Бяла) - Янтра (Долна Студена)                  5:1 
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    5:1 
Ботев (Копривец) - Дунав (Батин)                          6:2 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Янтра (Ценово)                            3:0 
Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец)                    1:0 
Партизан (Босилковци) - Левски (Новград)                  1:2 
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              1:1 
Левски (Караманово) - Бенковски (Бяла)                    2:1 
Две могили (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф)          1:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                6:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)                   0:7 
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                1:3 
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  0:3 
Ботев (Копривец) - Партизан (Босилковци)                  2:0 
Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник)                       4:2 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      1:1 
Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин)                     0:2 
Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец)                  1:3 
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    2:2 
Две могили (Две могили) - Борово 2000 (Борово)            2:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла)                 2:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)             0:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Бенковски (Бяла)                         0:4 
Левски (Новград) - Две могили (Две могили)                2:2 
Ботев (Копривец) - Левски (Караманово)                    3:0 
Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена)                     4:0 
Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци)               1:1 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово)                    2:3 
Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник)               0:2 
Левски (Караманово) - Дунав (Батин)                       2:4 
Две могили (Две могили) - Ботев (Копривец)                0:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 5:2 
Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово)                   7:0 

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     1:0 
Левски (Новград) - Бенковски (Бяла)                       0:7 
Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 2:3 
Дунав (Батин) - Две могили (Две могили)                   4:6 
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 0:1 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена)             2:1 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   4:0 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    1:1 
Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци)               0:1 
Две могили (Две могили) - Атлетик (Тръстеник)             2:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    3:0 
Бенковски (Бяла) - Ботев (Копривец)                       8:0 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   1:3 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         5:7 
Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин)                          2:3 
Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник)              2:0 
Две могили (Две могили) - Партизан (Босилковци)           7:0 
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               2:2 

                           XIII кръг

19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      2:2 
Янтра (Долна Студена) - Две могили (Две могили)           2:1 
Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф)            2:3 
Атлетик (Тръстеник) - Бенковски (Бяла)                    3:2 
Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово)                      1:1 
Ботев (Копривец) - Левски (Новград)                       7:0 

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец)                         2:4 
Левски (Новград) - Дунав (Батин)                          1:2 
Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                1:0 
Бенковски (Бяла) - Партизан (Босилковци)                 13:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            2:0 
Две могили (Две могили) - Левски (Караманово)             3:0 сл. 

                           XV кръг

2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Две могили (Две могили) - Янтра (Ценово)                  8:0 
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:3 
Янтра (Долна Студена) - Бенковски (Бяла)                  2:10 
Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово)              2:1 
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                    3:0 
Дунав (Батин) - Ботев (Копривец)                          1:0 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              2:2 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Ценово) - Дунав (Батин)                            0:7 
Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник)                    1:0 
Левски (Новград) - Партизан (Босилковци)                  1:1 
Бенковски (Бяла) - Левски (Караманово)                    8:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Две могили (Две могили)          1:4 

                           XVII кръг

16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   5:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                0:1 
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                3:0 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  1:1 
Партизан (Босилковци) - Ботев (Копривец)                  1:2 
Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин)                       1:3 

                           XVIII кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                       - 
Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци)                      - 
Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                   - 
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                     - 
Борово 2000 (Борово) - Две могили (Две могили)             - 
Бенковски (Бяла) - Младост (Екзарх Йосиф)                  - 

                           XIX кръг

30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Янтра (Ценово)                          - 
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)              - 
Две могили (Две могили) - Левски (Новград)                 - 
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                     - 
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                      - 
Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник)                - 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Бенковски (Бяла)                    - 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци)                     - 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)                - 
Дунав (Батин) - Левски (Караманово)                        - 
Ботев (Копривец) - Две могили (Две могили)                 - 
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)                  - 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                      - 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Левски (Новград)                        - 
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец)                  - 
Две могили (Две могили) - Дунав (Батин)                    - 
Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник)                  - 
Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци)              - 

                           XXII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                     - 
Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово)                - 
Атлетик (Тръстеник) - Две могили (Две могили)              - 
Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф)                     - 
Ботев (Копривец) - Бенковски (Бяла)                        - 
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                    - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Младост (Екзарх Йосиф) XXX 1:4 3:0 -:- 2:1 -:- 2:0 2:0 5:2 5:0 1:0 3:0 2. Две могили (Две могили) 1:1 XXX -:- 0:0 0:1 2:0 2:1 2:0 -:- 8:0 3:0* 7:0 3. Дунав (Батин) -:- 4:6 XXX 1:0 2:1 1:1 4:2 4:0 5:0 3:0 -:- -:- 4. Ботев (Копривец) 2:3 -:- 6:2 XXX -:- 0:1 1:0 -:- 7:0 4:1 3:0 2:0 5. Бенковски (Бяла) -:- 1:3 2:3 8:0 XXX 7:0 6:0 5:1 -:- -:- 8:1 13:1 6. Борово 2000 (Борово) 0:1 -:- 3:0 1:3 -:- XXX 1:0 2:2 4:0 -:- 6:1 5:0 7. Атлетик (Тръстеник) 0:5 -:- 1:3 1:0 3:2 1:3 XXX -:- 3:0 1:1 0:1 1:1 8. Янтра (Долна Студена) 1:2 2:1 -:- 1:3 2:10 1:1 0:2 XXX 1:1 1:1 2:0 -:- 9. Левски (Новград) -:- 2:2 1:2 1:3 0:7 -:- 5:1 0:3 XXX 2:2 -:- 1:1 10. Янтра (Ценово) 0:7 0:1 0:7 2:4 0:4 1:0 -:- -:- 5:7 XXX 3:2 -:- 11. Левски (Караманово) 0:3 0:5 2:4 -:- 2:1 3:0 -:- 2:2 2:2 2:2 XXX 0:1 12. Партизан (Босилковци) 2:3 0:2 0:2 1:2 1:5 2:1 -:- 2:1 1:2 2:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре