« ОГ Шумен 2023/24
Северна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XIV кръг:
Мълния (Климент) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 9:2 (6:1)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XIV кръг:
в Браничево: *
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Ракета 2023 (Тъкач) 3:1 (1:1)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря
2022.
Устрем 2020 (Пет могили) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:4 (2:2)
Борци (Борци) - Победа 2016 (Пристое) 3:5 (0:4)
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Динамо 2015 (Вълнари), 3-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
- Ракета 2023 (Тъкач) се включва в групата.
- На 6 декември 2013 г. Дъбрава (Осеновец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Космос (Браничево) - Борци (Борци) 7:0 сл. *
* - прекратен в 20' при 4:0, след като гостите, започнали мача с 10 човека,
остават с по-малко от 7 човека на терена заради контузии.
3 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Зенит (Черноглавци) 0:4 (0:0)
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Устрем 2020 (Пет могили) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:5 (1:3)
Ракета 2023 (Тъкач) - Дъбрава (Осеновец) 3:3 (1:0) /анулиран/
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) отложен
2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) 0:2 (0:0)
Победа 2016 (Пристое) почива
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Борци (Борци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 0:4 (0:4)
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Победа 2016 (Пристое) 5:3 (2:0)
Мълния (Климент) - Космос (Браничево) 3:0 сл. *
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
човека, се контузва.
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) отложен
Устрем 2020 (Пет могили) - Ракета 2023 (Тъкач) 0:3 (0:1)
10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) анулиран
Заря 2022 (Тодор Икономово) почива
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Мълния (Климент) 0:4 (0:2)
17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Борци (Борци) 3:0 сл. *
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
човека, се контузва.
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ракета 2023 (Тъкач) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:2 (1:0)
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем 2020 (Пет могили) 3:3 (2:3)
Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) 3:0 сл. * /анулиран/
* - гостите се явяват с 5 футболисти.
Зенит (Черноглавци) почива
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем 2020 (Пет могили) - Космос (Браничево) 0:0
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Зенит (Черноглавци) 3:1 (2:1)
Мълния (Климент) - Победа 2016 (Пристое) 7:1 (1:0)
Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 5:0 (3:0) /анулиран/
Ракета 2023 (Тъкач) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:2 (1:1)
Борци (Борци) почива
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Устрем 2020 (Пет могили) 0:1
1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Космос (Браничево) - Ракета 2023 (Тъкач) 3:3 (3:1)
1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:3
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец) 1:3 /анулиран/
Зенит (Черноглавци) - Борци (Борци) 6:0 сл. *
* - прекратен в 38' при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
терена.
Мълния (Климент) почива
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево) 2:0 (1:0)
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Борци (Борци) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Мълния (Климент) - Зенит (Черноглавци) 0:1 (0:1)
Устрем 2020 (Пет могили) - Победа 2016 (Пристое) 3:1 (0:1)
Ракета 2023 (Тъкач) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 3:2 (2:1)
Дъбрава (Осеновец) почива
VII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Космос (Браничево) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 3:1 (1:0)
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково) 0:4 (0:1)
Победа 2016 (Пристое) - Ракета 2023 (Тъкач) 5:2 (2:0)
Зенит (Черноглавци) - Дъбрава (Осеновец) анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран.
Борци (Борци) - Мълния (Климент) 1:5 (1:3)
Устрем 2020 (Пет могили) почива
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Космос (Браничево) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 8:2 (4:1)
22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Устрем 2020 (Пет могили) - Зенит (Черноглавци) 1:1 (1:1)
22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Борци (Борци) 5:3 (4:1) /анулиран/
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Мълния (Климент) 0:0 *
* - Заря 2022 е наказан с 3 мача лишаване от домакинство след като публика на
домакините нахлува в гостуващата съблекалня и атакува играчи на
гостите след края на мача.
Ясен 2007 (Ясенково) - Победа 2016 (Пристое) 6:0 (2:0)
Ракета 2023 (Тъкач) почива
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:6
Победа 2016 (Пристое) - Космос (Браничево) 2:4
Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец) 5:0 /анулиран/
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Ракета 2023 (Тъкач) 2:0
Борци (Борци) - Устрем 2020 (Пет могили) 4:2
Ясен 2007 (Ясенково) почива
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
на неутрален терен: *
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Дъбрава (Осеновец) 3:0 сл. ** /анулиран/
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря
2022.
** - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Черноглавци) 1:4 (1:1)
11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Устрем 2020 (Пет могили) - Мълния (Климент) 1:4 (1:3)
12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ракета 2023 (Тъкач) - Борци (Борци) 5:2 (1:2)
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Победа 2016 (Пристое) 0:7
Космос (Браничево) почива
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 0:5 (0:3)
Мълния (Климент) - Ракета 2023 (Тъкач) 6:1 (0:1)
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево) отложен
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) отложен
Дъбрава (Осеновец) - Устрем 2020 (Пет могили) анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран.
10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево) 2:2 (2:1)
25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:5
Лудогорец 2017 (Каолиново) почива
I кръг - отложен мач
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) отложен
III кръг - отложен мач
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) отложен
I кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) 0:2 (0:0)
III кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) 3:0 сл. * /анулиран/
* - гостите се явяват с 5 футболисти.
II кръг - отложен мач
10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) анулиран
XI кръг - отложен мач
10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево) 2:2 (2:1)
XI кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:5
XII кръг
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в Браничево: *
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Устрем 2020 (Пет могили) 5:0 (2:0)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря
2022.
Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково) 5:2 (4:0)
Борци (Борци) - Космос (Браничево) 2:3 (2:1)
Зенит (Черноглавци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 9:0 (5:0)
Ракета 2023 (Тъкач) почива
Победа 2016 (Пристое) почива
XIII кръг
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Зенит (Черноглавци) 1:4 (1:1)
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Борци (Борци) 0:3 (0:1)
Космос (Браничево) - Мълния (Климент) 0:1 (0:1)
Ракета 2023 (Тъкач) - Устрем 2020 (Пет могили) 6:1 (3:1)
Заря 2022 (Тодор Икономово) почива
Ясен 2007 (Ясенково) почива
XIV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Мълния (Климент) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 9:2 (6:1)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в Браничево: *
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Ракета 2023 (Тъкач) 3:1 (1:1)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря
2022.
Устрем 2020 (Пет могили) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:4 (2:2)
Борци (Борци) - Победа 2016 (Пристое) 3:5 (0:4)
Космос (Браничево) почива
Зенит (Черноглавци) почива
XV кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Мълния (Климент) -
Космос (Браничево) - Устрем 2020 (Пет могили) -
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Зенит (Черноглавци) - Заря 2022 (Тодор Икономово) -
Ясен 2007 (Ясенково) - Ракета 2023 (Тъкач) -
Борци (Борци) почива
Лудогорец 2017 (Каолиново) почива
XVI кръг
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Ясен 2007 (Ясенково) -
Ракета 2023 (Тъкач) - Космос (Браничево) -
Устрем 2020 (Пет могили) - Лудогорец 2017 (Каолиново) -
Борци (Борци) - Зенит (Черноглавци) -
Победа 2016 (Пристое) почива
Мълния (Климент) почива
XVII кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Устрем 2020 (Пет могили) -
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Ракета 2023 (Тъкач) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Борци (Борци) - Заря 2022 (Тодор Икономово) -
Зенит (Черноглавци) - Мълния (Климент) -
Космос (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково) -
XVIII кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец 2017 (Каолиново) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Космос (Браничево) -
Ракета 2023 (Тъкач) - Победа 2016 (Пристое) -
Мълния (Климент) - Борци (Борци) -
Устрем 2020 (Пет могили) почива
Зенит (Черноглавци) почива
XIX кръг
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Мълния (Климент) - Заря 2022 (Тодор Икономово) -
Зенит (Черноглавци) - Устрем 2020 (Пет могили) -
Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково) -
Лудогорец 2017 (Каолиново) - Космос (Браничево) -
Борци (Борци) почива
Ракета 2023 (Тъкач) почива
XX кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Лудогорец 2017 (Каолиново) -
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Космос (Браничево) - Победа 2016 (Пристое) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ракета 2023 (Тъкач) - Зенит (Черноглавци) -
Устрем 2020 (Пет могили) - Борци (Борци) -
Ясен 2007 (Ясенково) почива
Мълния (Климент) почива
XXI кръг
4 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Победа 2016 (Пристое) - Лудогорец 2017 (Каолиново) -
5 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Мълния (Климент) - Устрем 2020 (Пет могили) -
Борци (Борци) - Ракета 2023 (Тъкач) -
Зенит (Черноглавци) - Ясен 2007 (Ясенково) -
Заря 2022 (Тодор Икономово) почива
Космос (Браничево) почива
XXII кръг
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Заря 2022 (Тодор Икономово) - Победа 2016 (Пристое) -
Космос (Браничево) - Зенит (Черноглавци) -
Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци) -
Ракета 2023 (Тъкач) - Мълния (Климент) -
Лудогорец 2017 (Каолиново) почива
Устрем 2020 (Пет могили) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. Мълния (Климент) XXX -:- 0:1 3:0* 5:2 6:1 7:1 -:- -:- 9:2 (5:0)
2. Заря 2022 (Тодор Икономово) 0:0 XXX 3:1 -:- -:- 3:1 -:- 5:0 3:0* -:- (3:0)
3. Зенит (Черноглавци) -:- -:- XXX 2:2 -:- 2:0 5:3 -:- 6:0* 9:0 ---
4. Космос (Браничево) 0:1 3:1 -:- XXX -:- 3:3 -:- -:- 7:0* 8:2 (3:0)
5. Ясен 2007 (Ясенково) 0:2 1:3 1:4 2:0 XXX -:- 6:0 3:3 -:- -:- ---
6. Ракета 2023 (Тъкач) -:- 1:2 -:- -:- 2:2 XXX -:- 6:1 5:2 3:2 (3:3)
7. Победа 2016 (Пристое) -:- 0:5 1:4 2:4 -:- 5:2 XXX -:- 3:0* -:- (1:3)
8. Устрем 2020 (Пет могили) 1:4 1:5 1:1 0:0 2:4 0:3 3:1 XXX -:- -:- ---
9. Борци (Борци) 1:5 -:- -:- 2:3 2:5 -:- 3:5 4:2 XXX 0:4 ---
10. Лудогорец 2017 (Каолиново) 0:4 1:6 0:4 -:- 0:4 -:- 0:7 0:1 0:3 XXX ---
11. Дъбрава (Осеновец) --- --- --- --- --- --- --- --- (5:3)(5:0) XXX
---------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Централна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / X кръг:
Енев (Дибич) - Волов (Шумен) 3:2 (1:1)
Ендже (Царев брод) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:9 (0:5)
17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч / X кръг:
в Троица:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) 2:1 (1:1)
17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч / X кръг:
Смядово (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 (1:0)
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Ботев (Нови пазар), 15-и в Североизточна Трета лига през изминалия сезон; изпада в ОГ Шумен.
- На 23 август 2023 г. Волов (Шумен), 10-и в Североизточна Трета лига се отказва от по-нататъшно участие по организационни и финансови причини. Отборът се включва в ОГ Шумен.
- Герой (Зайчино ореше), 6-и; и Устрем (Трем), 9-и в "А" ОГ - център през изминалия сезон; са преместени в "А" ОГ - юг.
- Златен век 2020 (Велики Преслав), 1-и в "А" ОГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "А" ОГ - център.
- Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически ст."Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго.
- Шумен 2007 (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически ст."Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго.
- Непосредствено преди началото на сезона Върбица (Върбица), 3-и през изминалия сезон; се отказва от по-нататъшно участие. Мачовете му се анулират.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 2:2 (2:1)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово) отложен
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод) 6:0 (1:0)
Върбица (Върбица) - Ботев (Нови пазар) анулиран
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Волов (Шумен) - Енев (Дибич) 2:2 (0:2)
19 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово) 3:0 сл.
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар) 0:4 (0:2)
Шумен 2007 (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:0 (1:0)
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица) анулиран
Енев (Дибич) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 3:0 (3:0)
Смядово (Смядово) - Волов (Шумен) 1:1 (1:1)
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Смядово (Смядово) 5:2 (4:2)
Ботев (Нови пазар) - Ендже (Царев брод) 6:1 (4:0)
17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Златен век 2020 (В.Преслав) 1:2 (1:1)
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен) 1:1 (1:1)
Върбица (Върбица) - Енев (Дибич) анулиран
IV кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Енев (Дибич) - Ботев (Нови пазар) 6:0 (1:0)
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод) 6:1
Шумен 2007 (Шумен) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:2 (1:0)
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Смядово (Смядово) - Върбица (Върбица) анулиран
Локомотив 2008 (Каспичан) - Волов (Шумен) 3:0 (1:0)
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1
Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич) 0:3
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Волов (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:0
Върбица (Върбица) - Шумен 2007 (Шумен) анулиран
Ботев (Нови пазар) - Смядово (Смядово) 2:1
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Волов (Шумен) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:3 (0:1)
8 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Енев (Дибич) 0:0
Смядово (Смядово) - Ендже (Царев брод) 3:1 (2:0)
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 1:1 (1:0)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица) анулиран
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) - Златен век 2020 (В.Преслав) 3:2 (2:2)
Ботев (Нови пазар) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 (3:1)
Енев (Дибич) - Смядово (Смядово) 2:3 (1:1)
15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Шумен 2007 (Шумен) 0:4 (0:1)
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Върбица (Върбица) - Волов (Шумен) анулиран
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод) 6:0 (4:0)
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Смядово (Смядово) 1:2 (0:2)
Енев (Дибич) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (1:0) *
* - по първоначална програма с домакинство за Шумен 2007, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 0:3 (0:0)
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица) анулиран
IX кръг
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:1
Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Върбица (Върбица) - Златен век 2020 (Велики Преслав) анулиран
Ендже (Царев брод) - Волов (Шумен) 1:3
Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) отложен
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1
25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (0:0)
IX кръг - отложен мач
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1
I кръг - отложен мач
19 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово) 3:0 сл.
IX кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (0:0)
X кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Енев (Дибич) - Волов (Шумен) 3:2 (1:1)
Ендже (Царев брод) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:9 (0:5)
17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
в Троица:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) 2:1 (1:1)
17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Смядово (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 (1:0)
Ботев (Нови пазар) почива
XI кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Златен век 2020 (Велики Преслав) -
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев (Дибич) -
24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Волов (Шумен) - Смядово (Смядово) -
Локомотив 2008 (Каспичан) - Шумен 2007 (Шумен) -
Ендже (Царев брод) почива
XII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Златен век 2020 (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан) -
Смядово (Смядово) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) -
Ендже (Царев брод) - Ботев (Нови пазар) -
31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Волов (Шумен) -
Енев (Дибич) почива
XIII кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Енев (Дибич) -
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Златен век 2020 (Велики Преслав) -
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Шумен 2007 (Шумен) -
Волов (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан) -
Смядово (Смядово) почива
XIV кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) -
Смядово (Смядово) - Ботев (Нови пазар) -
Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод) -
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Златен век 2020 (Велики Преслав) - Волов (Шумен) -
Шумен 2007 (Шумен) почива
XV кръг
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Енев (Дибич) - Златен век 2020 (Велики Преслав) -
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Смядово (Смядово) -
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен) -
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Волов (Шумен) -
Локомотив 2008 (Каспичан) почива
XVI кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Златен век 2020 (В.Преслав) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) -
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ботев (Нови пазар) -
Смядово (Смядово) - Енев (Дибич) -
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Ендже (Царев брод) -
Волов (Шумен) почива
XVII кръг
4 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Смядово (Смядово) - Златен век 2020 (Велики Преслав) -
Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан) -
5 май 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Енев (Дибич) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Енев, по взаимна договорка
домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) -
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) почива
XVIII кръг
11 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев (Нови пазар) -
Волов (Шумен) - Ендже (Царев брод) -
Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев (Дибич) -
Шумен 2007 (Шумен) - Смядово (Смядово) -
Златен век 2020 (Велики Преслав) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) XXX -:- -:- 5:2 3:2 5:1 -:- -:- 6:0 ---
2. Енев (Дибич) 3:0 XXX 6:0 2:3 -:- 1:1 2:0 3:2 -:- ---
3. Ботев (Нови пазар) 1:1 -:- XXX 2:1 -:- 5:1 -:- -:- 6:1 ---
4. Смядово (Смядово) -:- -:- -:- XXX -:- 1:1 2:0 1:1 3:1 ---
5. Златен век 2020 (Велики Преслав) -:- 0:0 0:4 1:2 XXX -:- 2:1 -:- 6:1 ---
6. Локомотив 2008 (Каспичан) -:- -:- -:- 3:0* 1:2 XXX -:- 3:0 6:0 ---
7. Шумен 2007 (Шумен) 1:2 -:- 1:1 -:- 2:2 1:0 XXX -:- -:- ---
8. Волов (Шумен) 0:3 2:2 0:3 -:- 0:0 -:- 1:1 XXX -:- ---
9. Ендже (Царев брод) 0:9 0:3 -:- -:- -:- -:- 0:4 1:3 XXX ---
10. Върбица (Върбица) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Южна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XIV кръг:
Кочово (Кочово) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:2 (2:1)
17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч / XIV кръг:
Балкан (Средня) - Заря 1962 (Звегор) 3:0
Устрем (Трем) - Звезда 2023 (Студеница) 1:0 (0:0)
Близнаци 2022 (Близнаци) - Герой (Зайчино ореше) 3:1 (1:0)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XIV кръг:
Тошев (Правенци) - Ботев (Каменяк) 5:0 (2:0)
в Кочово:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Троица) 2:3 (1:1)
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Хитрино (Хитрино), 4-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
- Герой (Зайчино ореше), 6-и; и Устрем (Трем), 9-и в "А" ОГ - център през изминалия сезон; са преместени в "А" ОГ - юг.
- Златен век 2020 (Велики Преслав), 1-и в "А" ОГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "А" ОГ - център.
- Кочово (Кочово) и Звезда 2023 (Студеница) се включват в групата.
- Червена звезда 2022 (Дренци) играе домакинските си мачове във Венец освен ако не е посочено друго.
I кръг
2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Тошев (Правенци) - Балкан (Средня) 4:1 (3:1)
Заря 1962 (Звегор) - Устрем (Трем) 2:0 (1:0)
3 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Звезда 2023 (Студеница) - Кочово (Кочово) 0:1 (0:1)
3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Каменяк) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:3 (1:1)
Герой (Зайчино ореше) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0 (1:0)
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Спортист (Троица) 1:0 (1:0)
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) отложен
Близнаци 2022 (Близнаци) - Звезда 2023 (Студеница) 6:0 (3:0)
Устрем (Трем) - Ботев (Каменяк) 1:1 (1:0)
Тошев (Правенци) - Заря 1962 (Звегор) 2:0 (2:0)
10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан (Средня) - Спортист (Троица) 0:0
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Ч. звезда 2022 (Дренци) 0:3 (0:1)
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (1:0)
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Звезда 2023 (Студеница) - Устрем (Трем) 0:4 (0:2)
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Кочово (Кочово) 4:0 (3:0)
17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Заря 1962 (Звегор) - Балкан (Средня) 3:2 (1:0)
Ботев (Каменяк) - Тошев (Правенци) 1:1 (0:1)
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:0
Спортист (Троица) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 (1:0)
IV кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Близнаци 2022 (Близнаци) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:1 (0:0)
Устрем (Трем) - Герой (Зайчино ореше) 2:0 (1:0)
Тошев (Правенци) - Звезда 2023 (Студеница) 13:0 (4:0)
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Спортист (Троица) 0:0
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан (Средня) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1 (1:0)
Заря 1962 (Звегор) - Ботев (Каменяк) 0:5 (0:3)
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Устрем (Трем) 3:3
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Тошев (Правенци) 1:0
1 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Звезда 2023 (Студеница) - Заря 1962 (Звегор) 1:1
Спортист (Троица) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:0
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Каменяк) - Балкан (Средня) 6:1 (4:1)
Велики Преслав (Велики Преслав) - Кочово (Кочово) 2:2
VI кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Тошев (Правенци) - Червена звезда 2022 (Дренци) 3:1 (0:1)
Заря 1962 (Звегор) - Герой (Зайчино ореше) 0:2 (0:1)
8 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Балкан (Средня) - Кочово (Кочово) 1:2 (0:2)
Ботев (Каменяк) - Звезда 2023 (Студеница) 6:0 (2:0)
8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Устрем (Трем) - Спортист (Троица) 1:2 (1:1)
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Близнаци 2022 (Близнаци) - Велики Преслав (В.Преслав) 4:0 (3:0)
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Заря 1962 (Звегор) 3:1 (1:1) *
* - заради безредици по време на мача Червена звезда 2022 е наказан с
лишаване от домакинство за 1 мач.
Кочово (Кочово) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:5 (0:3)
15 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Звезда 2023 (Студеница) - Балкан (Средня) 8:1 (5:1)
Герой (Зайчино ореше) - Ботев (Каменяк) 3:2 (2:2)
Спортист (Троица) - Тошев (Правенци) 0:0
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем (Трем) 1:2 (0:1)
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Балкан (Средня) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:2
Устрем (Трем) - Кочово (Кочово) 3:0 (1:0)
Заря 1962 (Звегор) - Спортист (Троица) 0:1
Ботев (Каменяк) - Червена звезда 2022 (Дренци) 1:2 (1:0)
Звезда 2023 (Студеница) - Герой (Зайчино ореше) 1:3
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Тошев (Правенци) - Велики Преслав (Велики Преслав) 9:1 (6:0)
IX кръг
5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Балкан (Средня) 2:0
на неутрален терен: *
Червена звезда 2022 (Дренци) - Звезда 2023 (Студеница) 7:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Червена звезда 2022.
Близнаци 2022 (Близнаци) - Устрем (Трем) 4:0
5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Троица) - Ботев (Каменяк) 1:0
Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор) отложен
Кочово (Кочово) - Тошев (Правенци) 1:3
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор) 2:2 (1:1)
X кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Заря 1962 (Звегор) - Кочово (Кочово) 0:2 (0:1)
Герой (Зайчино ореше) - Червена звезда 2022 (Дренци) 5:2 (5:1)
12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан (Средня) - Устрем (Трем) 1:4 (0:2)
Тошев (Правенци) - Близнаци 2022 (Близнаци) 3:1 (2:0)
Ботев (Каменяк) - Велики Преслав (Велики Преслав) 10:0 (2:0)
Звезда 2023 (Студеница) - Спортист (Троица) 1:2 (0:1)
XI кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Балкан (Средня) 6:1
Кочово (Кочово) - Ботев (Каменяк) 1:5 (0:5)
Устрем (Трем) - Тошев (Правенци) 1:2 (0:0)
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Троица) - Герой (Зайчино ореше) отложен
Велики Преслав (В.Преслав) - Звезда 2023 (Студеница) 1:2 (1:0)
Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Троица) - Герой (Зайчино ореше) 0:1 (0:1)
10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
в Каменяк:
Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор) 5:2 (3:2)
II кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (1:0)
IX кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор) 2:2 (1:1)
XI кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Троица) - Герой (Зайчино ореше) 0:1 (0:1)
XI кръг - отложен мач
10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч:
в Каменяк:
Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор) 5:2 (3:2)
XII кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Балкан (Средня) - Тошев (Правенци) 1:7 (1:4)
Близнаци 2022 (Близнаци) - Ботев (Каменяк) 3:2 (2:0)
Кочово (Кочово) - Звезда 2023 (Студеница) 2:2 (1:1)
Спортист (Троица) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:1 (1:1) *
* - Спортист е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради инциденти.
3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Устрем (Трем) - Заря 1962 (Звегор) 1:1 (1:1)
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше) 1:5 (0:2)
XIII кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
в Царев брод: *
Спортист (Троица) - Балкан (Средня) 2:0 (1:0)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
Спортист.
Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово) отложен
Звезда 2023 (Студеница) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:3 (0:0)
Заря 1962 (Звегор) - Тошев (Правенци) 0:3 (0:1)
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
във Венец:
Ч. звезда 2022 (Дренци) - Велики Преслав (В.Преслав) 5:1 (1:0)
Ботев (Каменяк) - Устрем (Трем) 2:2 (2:0)
XIV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Кочово (Кочово) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:2 (2:1)
17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Балкан (Средня) - Заря 1962 (Звегор) 3:0
Устрем (Трем) - Звезда 2023 (Студеница) 1:0 (0:0)
Близнаци 2022 (Близнаци) - Герой (Зайчино ореше) 3:1 (1:0)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Тошев (Правенци) - Ботев (Каменяк) 5:0 (2:0)
в Кочово:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Троица) 2:3 (1:1)
XV кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Спортист (Троица) - Кочово (Кочово) -
24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Звезда 2023 (Студеница) - Тошев (Правенци) -
Ботев (Каменяк) - Заря 1962 (Звегор) -
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан (Средня) -
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Близнаци 2022 (Близнаци) -
Герой (Зайчино ореше) - Устрем (Трем) -
XVI кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Тошев (Правенци) - Герой (Зайчино ореше) -
Близнаци 2022 (Близнаци) - Спортист (Троица) -
31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Балкан (Средня) - Ботев (Каменяк) -
Заря 1962 (Звегор) - Звезда 2023 (Студеница) -
Устрем (Трем) - Червена звезда 2022 (Дренци) -
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Кочово (Кочово) - Велики Преслав (Велики Преслав) -
XVII кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Троица) - Устрем (Трем) -
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Тошев (Правенци) -
Герой (Зайчино ореше) - Заря 1962 (Звегор) -
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Балкан (Средня) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Близнаци 2022 (Близнаци) -
Звезда 2023 (Студеница) - Ботев (Каменяк) -
XVIII кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Тошев (Правенци) - Спортист (Троица) -
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан (Средня) - Звезда 2023 (Студеница) -
Заря 1962 (Звегор) - Червена звезда 2022 (Дренци) -
Близнаци 2022 (Близнаци) - Кочово (Кочово) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Каменяк) - Герой (Зайчино ореше) -
Устрем (Трем) - Велики Преслав (Велики Преслав) -
XIX кръг
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Близнаци 2022 (Близнаци) - Балкан (Средня) -
Спортист (Троица) - Заря 1962 (Звегор) -
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Ботев (Каменяк) -
Герой (Зайчино ореше) - Звезда 2023 (Студеница) -
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Устрем (Трем) -
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Тошев (Правенци) -
XX кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Тошев (Правенци) - Кочово (Кочово) -
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан (Средня) - Герой (Зайчино ореше) -
Звезда 2023 (Студеница) - Червена звезда 2022 (Дренци) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Каменяк) - Спортист (Троица) -
Заря 1962 (Звегор) - Велики Преслав (Велики Преслав) -
Устрем (Трем) - Близнаци 2022 (Близнаци) -
XXI кръг
4 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Близнаци 2022 (Близнаци) - Тошев (Правенци) -
във Венец:
Червена звезда 2022 (Дренци) - Герой (Зайчино ореше) -
5 май 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем (Трем) - Балкан (Средня) -
Кочово (Кочово) - Заря 1962 (Звегор) -
5 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Каменяк) -
Спортист (Троица) - Звезда 2023 (Студеница) -
XXII кръг
12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан (Средня) - Червена звезда 2022 (Дренци) -
Герой (Зайчино ореше) - Спортист (Троица) -
Ботев (Каменяк) - Кочово (Кочово) -
Заря 1962 (Звегор) - Близнаци 2022 (Близнаци) -
Тошев (Правенци) - Устрем (Трем) -
12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Звезда 2023 (Студеница) - Велики Преслав (В.Преслав) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Тошев (Правенци) XXX 3:1 -:- -:- 3:1 -:- 5:0 -:- 2:0 13:0 4:1 9:1
2. Близнаци 2022 (Близнаци) -:- XXX 3:1 -:- 2:1 4:0 3:2 -:- 5:2 6:0 -:- 4:0
3. Герой (Зайчино ореше) 1:0 0:0 XXX -:- 5:2 -:- 3:2 -:- -:- -:- 2:0 2:0
4. Спортист (Троица) 0:0 0:0 0:1 XXX 2:1 -:- 1:0 -:- -:- -:- 2:0 3:0
5. Червена звезда 2022 (Дренци) -:- -:- -:- 1:0 XXX 3:3 -:- 4:0 3:1 7:2 6:1 5:1
6. Устрем (Трем) 1:2 -:- 2:0 1:2 -:- XXX 1:1 3:0 1:1 1:0 -:- -:-
7. Ботев (Каменяк) 1:1 1:3 -:- -:- 1:2 2:2 XXX -:- -:- 6:0 6:1 10:0
8. Кочово (Кочово) 1:3 1:5 1:0 0:0 2:2 -:- 1:5 XXX -:- 2:2 -:- -:-
9. Заря 1962 (Звегор) 0:3 -:- 0:2 0:1 -:- 2:0 0:5 0:2 XXX -:- 3:2 -:-
10. Звезда 2023 (Студеница) -:- 0:3 1:3 1:2 -:- 0:4 -:- 0:1 1:1 XXX 8:1 -:-
11. Балкан (Средня) 1:7 1:2 -:- 0:0 -:- 1:4 -:- 1:2 3:0 -:- XXX 3:1
12. Велики Преслав (Велики Преслав) -:- -:- 1:5 2:3 0:3 1:2 -:- 2:2 2:2 1:2 -:- XXX
--------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
fb група за ОФГ Шумен
Герой (Зайчино ореше)
нагоре