ОФГ Силистра 2016/17


ОФГ Силистра - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / X кръг:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                       - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                   - 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                   - 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)             - 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Победа 2009 (Вокил)                 9    8   0   1   23:8    24    
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Боил)                        9    6   2   1   28:11   20    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Правда 1944 (Правда)                9    6   1   2   36:16   19    
 4. Вихър (Любен)                       9    5   2   2   25:11   17    
 5. Лудогорец 2011 (Паисиево)           9    3   3   3   19:16   12    
 6. Орлите (Секулово)                   9    3   1   5   15:18   10    
 7. Червена звезда (Дулово)             9    3   0   6    9:23    9    
 8. Йълдъръм (Яребица)                  9    2   2   5   15:18    8    
 9. Светкавица (Поройно)                9    2   0   7   12:43    6 [+]
10. Релакс (Овен)                       9    1   1   7   13:31    4    

Бележки
  - Галактика (Черник), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Светкавица (Поройно) се включва в групата.
  - Първоначално в групата заявява участие и Чернолик (Чернолик), 8-ми през изминалия сезон; но непосредствено преди началото на сезона се отказва от участие. Изготвена е нова програма за 10 отбора.
Първоначалният жребий за групата е:
1. Орлите (Секулово)    - 12. почива
2. Вихър (Любен)        - 11. Светкавица (Поройно)
3. Вихър (Боил)         - 10. Лудогорец 2011 (Паисиево)
4. Йълдъръм (Яребица)   - 9. Победа 2009 (Вокил)
5. Правда 1944 (Правда) - 8. Червена звезда (Дулово)
6. Чернолик (Чернолик)  - 7. Релакс (Овен)
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      отложен 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  отложен 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            отложен 
4 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  отложен 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         отложен 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      5:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:1 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            3:0 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         4:0 

* - Кръгът е отложен заради организационни проблеми около охраната на
    мачовете.

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            3:3 
11 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен)                      3:2 
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               1:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              1:3 

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно)                       5:0 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        1:1 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          3:0 сл. * 
* - не се играе заради нередовни футболисти на гостите.
18 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   0:2 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   4:3 

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             6:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      6:1 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         3:0 
25 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово)            1:2 
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       2:1 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно)                 6:2 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       3:3 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             1:4 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         1:1 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 1:1 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       2:0 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 0:2 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил)                0:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             3:1 
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          3:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно)              12:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   0:5 
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           2:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    4:0 
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              2:6 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        4:0 
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  5:2 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          5:3 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:1 
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    3:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      2:5 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              2:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 2:1 
30 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно)                  4:0 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        4:1 

                           I кръг - отложени мачове

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      5:1 
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:1 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  0:1 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            3:0 
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         4:0 

                           X кръг

пролет 2017:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                       - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                   - 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                   - 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)             - 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                          - 

                           XI кръг

Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно)                       - 
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)                - 
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                 - 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             - 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                               - 

                           XII кръг

Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил)                        - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                         - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)           - 
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                    - 
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                    - 

                           XIII кръг

Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)             - 
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                        - 
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)              - 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                       - 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                          - 

                           XIV кръг

Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица)                  - 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                        - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                          - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                  - 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)              - 

                           XV кръг

Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно)                 - 
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)        - 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                              - 
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                           - 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                  - 

                           XVI кръг

Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда)                - 
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                     - 
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                               - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                    - 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)            - 

                           XVII кръг

Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно)           - 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                        - 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                     - 
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                         - 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                   - 

                           XVIII кръг

Светкавица (Поройно) - Орлите (Секулово)                   - 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                       - 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)               - 
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                         - 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Победа 2009 (Вокил) XXX 4:1 3:2 -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 2:1 2. Вихър (Боил) -:- XXX -:- -:- 1:1 3:0 3:0 3:0 5:0 -:- 3. Правда 1944 (Правда) -:- 3:3 XXX -:- 3:0* 5:2 3:0 -:- 12:0 -:- 4. Вихър (Любен) 2:1 1:3 6:1 XXX -:- -:- -:- -:- 5:1 3:1 5. Лудогорец 2011 (Паисиево) -:- -:- -:- 2:1 XXX 6:0 2:0 3:3 -:- -:- 6. Орлите (Секулово) 0:2 -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- 4:0 4:0 4:0 7. Червена звезда (Дулово) 1:4 -:- -:- 0:5 -:- 1:0 XXX 2:1 -:- -:- 8. Йълдъръм (Яребица) 0:1 -:- 0:2 1:1 -:- -:- -:- XXX 6:2 4:0 9. Светкавица (Поройно) 0:4 -:- -:- -:- 5:3 -:- 1:2 -:- XXX 3:2 10. Релакс (Овен) -:- 2:6 2:5 -:- 1:1 -:- 4:3 -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Силистра - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / XII кръг:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)              - 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)    - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)           - 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)              - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белица (Белица)                    10    8   0   2   32:13   24
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджа (Ситово)                  10    7   2   1   21:9    23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Кайнарджа)               10    7   1   2   29:9    22
 4. Раковски 2005 (Калипетрово)        10    6   1   3   15:10   19
 5. Трансмариска 2013 (Тутракан)       10    5   3   2   15:11   18
 6. Добруджа (Искра)                   10    5   1   4   28:22   16
 7. Ботев 1936 (Професор Иширково)     10    3   2   5   14:14   11
 8. Левски 96 (Главиница)              10    3   1   6   12:20   10
 9. Айдемир (Айдемир)                  10    2   3   5   15:19    9
10. Добруджанец 2005 (Алфатар)         10    1   0   9    9:36    3
11. Заря 2006 (Цар Самуил)             10    0   2   8    5:32    2

Бележки
  - Доростол 2013 (Силистра) влиза в Североизточна Трета лига.
  - Спортист (Преславци), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             2:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:4 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     2:0 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.)   0:2 
Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково)          4:1 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Белица (Белица)            1:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  0:2 
4 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  1:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   3:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  2:3 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)              6:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан)     0:0 
11 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       1:0 
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        1:1 
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  1:5 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          0:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:1 
18 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        1:1 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица)                   0:3 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            3:2 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 16:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            0:2 
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            3:0 
25 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        4:2 
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          1:1 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     1:0 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       0:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            0:4 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 2:2 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                10:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:2 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:0 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      5:1 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 0:1 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         7:1 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр.)    0:1 
Белица (Белица)                                           почива

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   0:4 
Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)                  4:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              1:6 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      2:2 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           2:0 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       3:1 
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           2:3 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    4:3 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   2:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)                       3:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:2 
30 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      1:2 
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         2:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        1:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                4:1 
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                    3:2 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:4 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           4:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        0:3 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XII кръг

пролет 2017:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)              - 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово)    - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица)           - 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)              - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                      - 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XIII кръг

Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                   - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    - 
Белица (Белица) - Трансмариска 2013 (Тутракан)             - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   - 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                   - 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XIV кръг

в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)        - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица)               - 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)      - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)         - 
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                   - 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XV кръг

Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         - 
Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        - 
Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница)                    - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)             - 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVI кръг

Добруджа (Искра) - Белица (Белица)                         - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)             - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)             - 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)           - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)      - 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVII кръг

Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)        - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             - 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                  - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                  - 
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)              - 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

                           XVIII кръг

Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)       - 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                       - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                  - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)          - 
Трансмариска 2013 (Тутр.) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)     - 
Белица (Белица)                                           почива

                           XIX кръг

Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)    - 
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)               - 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                       - 
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)            - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                   - 
Трансмариска 2013 (Тутракан)                              почива

                           XX кръг

Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)                        - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)            - 
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                    - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     - 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр.)     - 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XXI кръг

Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)       - 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)          - 
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)         - 
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                        - 
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 - 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XXII кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                 - 
Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа)                     - 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   - 
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)            - 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         - 
Добруджа (Ситово)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Белица (Белица) XXX -:- -:- -:- -:- 4:2 4:1 -:- 3:0 6:2 4:1 2. Добруджа (Ситово) 3:1 XXX -:- -:- -:- 5:1 1:1 -:- 2:0 3:0 -:- 3. Спортист (Кайнарджа) 3:2 1:2 XXX -:- -:- 2:1 1:0 -:- -:- 7:1 -:- 4. Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2 2:0 1:0 XXX 0:2 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 5. Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:3 0:1 0:0 -:- XXX 4:2 -:- -:- -:- 4:3 -:- 6. Добруджа (Искра) -:- -:- -:- 3:2 -:- XXX 2:0 -:- 2:2 2:0 10:1 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) -:- -:- -:- 1:4 0:1 -:- XXX 3:0 1:1 -:- 3:0 8. Левски 96 (Главиница) 0:3 2:2 1:6 -:- 1:2 2:3 -:- XXX -:- -:- -:- 9. Айдемир (Айдемир) -:- -:- 1:5 2:3 1:1 -:- -:- 0:1 XXX -:- 4:1 10. Добруджанец 2005 (Алфатар) -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- 0:4 0:3 0:4 XXX 3:1 11. Заря 2006 (Цар Самуил) -:- 1:2 0:4 0:0 0:0 -:- -:- 0:2 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре