ОФГ Сливен 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аполон (кв.Речица, Сливен)         11    9   2   0   39:2    29    
-------------------------------------------------------------------
 2. Скобелево (Сливен)                 11    9   0   2   26:13   27 [+]
 3. ОФК Твърдица (Твърдица)            11    8   1   2   40:13   25    
 4. Самуил (Самуилово)                 11    7   1   3   40:10   22    
 5. Кортен 2012 (Кортен)               11    7   0   4   27:17   21     [1 0 0  4:2  3]
 6. Тунджа 2009 (Мечкарево)            11    6   3   2   23:11   21     [0 0 1  2:4  0]
 7. Гранит (Сборище)                   11    5   1   5   17:24   16    
 8. Балкан (Твърдица)                  11    4   0   7   18:27   12    
 9. Котел (Котел)                      11    3   0   8   14:45    9     [1 0 0  3:0  3]
10. Стандарт (Шивачево)                11    3   0   8   13:24    9     [0 0 1  0:3  0]
11. Балкан (Селиминово)                11    1   0  10    4:42    3    
12. Паланките (Бяла паланка)           11    0   0  11    0:33    0 [+]

Бележки
  - Сливен 2000 (Сливен), 18-и в Югоизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Сливен, но се отказва от участие.
  - Спартак (Сливен), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Паланките (Бяла паланка) и Скобелево (Сливен) се включват в групата.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  1:0 
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                          3:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)         4:0 
Скобелево (Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)              2:6 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)        3:0 
Балкан (Твърдица) - Балкан (Селиминово)                   3:0 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Котел (Котел)                      7:0 
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    1:2 
Балкан (Селиминово) - Самуил (Самуилово)                  1:7 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Твърдица)              0:3 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         0:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Скобелево (Сливен)           5:0 сл. 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Скобелево (Сливен) - Кортен 2012 (Кортен)                 1:0 
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    3:0 
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       3:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      1:1 
Балкан (Твърдица) - ОФК Твърдица (Твърдица)               0:4 
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             3:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Твърдица)            6:1 
Скобелево (Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              3:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Селиминово) - Котел (Котел)                       0:3 
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               0:3 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Самуил (Самуилово)              3:2 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен)            2:4 
Гранит (Сборище) - ОФК Твърдица (Твърдица)                0:3 
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 5:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Скобелево (Сливен)                    2:5 
Самуил (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           0:0 
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  3:0 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                3:0 
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            0:3 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Твърдица)               1:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Котел (Котел)                   9:2 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Гранит (Сборище)             5:0 
Скобелево (Сливен) - Самуил (Самуилово)                   1:0 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Балкан (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)                  1:3 
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              1:2 
Стандарт (Шивачево) - ОФК Твърдица (Твърдица)             1:3 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Сборище) - Скобелево (Сливен)                     0:3 
Котел (Котел) - Аполон (кв.Речица, Сливен)                0:4 
Балкан (Селиминово) - Паланките (Бяла паланка)            3:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           3:0 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Стандарт (Шивачево)          5:0 
Балкан (Твърдица) - Самуил (Самуилово)                    0:3 
30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
ОФК Твърдица (Твърдица) - Балкан (Селиминово)             7:0 
Скобелево (Сливен) - Котел (Котел)                        3:0 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)                1:1 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Балкан (Твърдица)                      1:2 
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                   1:3 
Стандарт (Шивачево) - Скобелево (Сливен)                  0:3 
13 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Самуил (Самуилово) - Кортен 2012 (Кортен)                 5:0 
Балкан (Селиминово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Паланките (Бяла паланка) - ОФК Твърдица (Твърдица)        0:3 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             4:0 
Балкан (Твърдица) - Котел (Котел)                         6:1 
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     8:2 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Кортен 2012 (Кортен) - ОФК Твърдица (Твърдица)            3:2 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Паланките (Бяла паланка)     3:0 
Скобелево (Сливен) - Балкан (Селиминово)                  2:0 

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Гранит (Сборище) - Кортен 2012 (Кортен)                   2:1 
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Твърдица)                   3:0 
Балкан (Селиминово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             0:6 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        1:10 
Паланките (Бяла паланка) - Скобелево (Сливен)             0:3 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      0:3 

                           XII кръг

пролет 2017:
Кортен 2012 (Кортен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)          - 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Скобелево (Сливен)               - 
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)         - 
Балкан (Селиминово) - Балкан (Твърдица)                    - 
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                   - 
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                           - 

                           XIII кръг

Котел (Котел) - Кортен 2012 (Кортен)                       - 
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                     - 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Селиминово)                   - 
Балкан (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)               - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - ОФК Твърдица (Твърдица)          - 
Скобелево (Сливен) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            - 

                           XIV кръг

Кортен 2012 (Кортен) - Скобелево (Сливен)                  - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)       - 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Балкан (Твърдица)                - 
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)              - 
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                     - 
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                        - 

                           XV кръг

Стандарт (Шивачево) - Кортен 2012 (Кортен)                 - 
Котел (Котел) - Балкан (Селиминово)                        - 
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)                - 
Самуил (Самуилово) - ОФК Твърдица (Твърдица)               - 
Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)             - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Скобелево (Сливен)               - 

                           XVI кръг

Кортен 2012 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)             - 
Скобелево (Сливен) - Балкан (Твърдица)                     - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Самуил (Самуилово)            - 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Гранит (Сборище)                 - 
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)                   - 
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                  - 

                           XVII кръг

Балкан (Селиминово) - Кортен 2012 (Кортен)                 - 
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)             - 
Котел (Котел) - ОФК Твърдица (Твърдица)                    - 
Гранит (Сборище) - Аполон (кв.Речица, Сливен)              - 
Самуил (Самуилово) - Скобелево (Сливен)                    - 
Балкан (Твърдица) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                - 

                           XVIII кръг

Кортен 2012 (Кортен) - Балкан (Твърдица)                   - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)               - 
Скобелево (Сливен) - Гранит (Сборище)                      - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Котел (Котел)                 - 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)              - 
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)             - 

                           XIX кръг

Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2012 (Кортен)            - 
Балкан (Селиминово) - ОФК Твърдица (Твърдица)              - 
Стандарт (Шивачево) - Аполон (кв.Речица, Сливен)           - 
Котел (Котел) - Скобелево (Сливен)                         - 
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                 - 
Самуил (Самуилово) - Балкан (Твърдица)                     - 

                           XX кръг

Кортен 2012 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                  - 
Балкан (Твърдица) - Гранит (Сборище)                       - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                    - 
Скобелево (Сливен) - Стандарт (Шивачево)                   - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - Балкан (Селиминово)           - 
ОФК Твърдица (Твърдица) - Паланките (Бяла паланка)         - 

                           XXI кръг

ОФК Твърдица (Твърдица) - Кортен 2012 (Кортен)             - 
Паланките (Бяла паланка) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      - 
Балкан (Селиминово) - Скобелево (Сливен)                   - 
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)              - 
Котел (Котел) - Балкан (Твърдица)                          - 
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                      - 

                           XXII кръг

Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                    - 
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                         - 
Балкан (Твърдица) - Стандарт (Шивачево)                    - 
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Балкан (Селиминово)              - 
Скобелево (Сливен) - Паланките (Бяла паланка)              - 
Аполон (кв.Речица, Сливен) - ОФК Твърдица (Твърдица)       - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Аполон (кв.Речица, Сливен) XXX 5:0* -:- -:- 4:0 -:- 5:0 6:1 -:- 5:0 -:- 3:0 2. Скобелево (Сливен) -:- XXX 2:6 1:0 1:0 3:0 -:- -:- 3:0 -:- 2:0 -:- 3. ОФК Твърдица (Твърдица) 0:3 -:- XXX 3:2 -:- 0:0 -:- -:- 9:2 -:- 7:0 -:- 4. Самуил (Самуилово) 0:0 -:- -:- XXX 5:0 1:2 8:2 -:- -:- 1:0 -:- 3:0 5. Кортен 2012 (Кортен) -:- -:- 3:2 -:- XXX -:- -:- -:- 7:0 3:0 3:0 3:0 6. Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:1 -:- -:- -:- 2:4 XXX 1:1 1:0 -:- 4:0 -:- 3:0 7. Гранит (Сборище) -:- 0:3 0:3 -:- 2:1 -:- XXX 1:2 3:0 -:- 3:0 -:- 8. Балкан (Твърдица) -:- 2:5 0:4 0:3 1:3 -:- -:- XXX 6:1 -:- 3:0 -:- 9. Котел (Котел) 0:4 -:- -:- 1:10 -:- 1:3 -:- -:- XXX 3:0 -:- 3:0 10. Стандарт (Шивачево) -:- 0:3 1:3 -:- -:- -:- 1:2 3:0 -:- XXX 5:0 -:- 11. Балкан (Селиминово) 0:3* -:- -:- 1:7 -:- 0:6 -:- -:- 0:3 -:- XXX 3:0 12. Паланките (Бяла паланка) -:- 0:3 0:3 -:- -:- -:- 0:3 0:3 -:- 0:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Аполон (кв.Речица, Сливен)

нагоре