« ОГ София (столица) 2023/24
"А" ОГ София (столица)
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Актуални мачове:
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч / XIX кръг:
Зенит (кв.Филиповци, София) - София спорт (София) 3:0
Искър 1945 (Нови Искър) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:1
Левски (Чепинци) - Ферион (Кубратово) отложен
Железница (Железница) - Левски Раковски (София) 1:1
Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) 2:5
Академик 1947 (София) - Гранит (Владая) 1:0
Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) 3:0
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци) 2:7
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/ в София освен ако не е посочено друго.
- Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София през есента и на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София през пролетта освен ако не е посочено друго.
- Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове на в кв.Кумарица, Нови Искър освен ако не е посочено друго.
- Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" - помощен терен в София освен ако не е посочено друго.
- Обеля сити (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София през есента и на ст."II-и микрорайон" в ЖК Люлин II, София през пролетта освен ако не е посочено друго.
- София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол освен ако не е посочено друго.
- На 12 декември 2023 г. от актива на Обеля сити (кв.Обеля, София) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина.
I кръг
27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Сокол (Негован) - София спорт (София) 2:1
Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая) 2:3 (1:2)
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) 1:3
Мрамор (Мрамор) - Левски Раковски (София) 0:0
Академик 1947 (София) - Ферион (Кубратово) 3:3
Житен (Житен) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:3
Железница (Железница) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1
Левски (Чепинци) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:3
II кръг
3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Житен (Житен) 0:2 (0:1)
3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
София спорт (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
Зенит (кв.Филиповци, София) - Левски (Чепинци) 2:2
в кв.Требич, София:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) 0:4
Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) 0:3 сл. *
* - първоначално 6:0 (1:0), в последствие на Левски Раковски е присъдена
служебна загуба заради нередовен играч.
Въстаник 26 (Войнеговци) - Мрамор (Мрамор) 1:2
Гранит (Владая) - Банкя 2009 (Банкя) 3:3
Сокол (Негован) - Надежда (Доброславци) 2:3
III кръг
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Надежда (Доброславци) - София спорт (София) 4:2
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован) 0:4
Мрамор (Мрамор) - Гранит (Владая) 0:1
Академик 1947 (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 0:2
Житен (Житен) - Левски Раковски (София) 2:6
Железница (Железница) - Ферион (Кубратово) 1:1
Левски (Чепинци) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:1
Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:0
IV кръг
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
София спорт (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:2
в кв.Требич, София:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:3
Ферион (Кубратово) - Левски (Чепинци) 1:0
Левски Раковски (София) - Железница (Железница) 4:0
Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) 1:2
Гранит (Владая) - Академик 1947 (София) 7:0
Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) 3:1
17 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2
V кръг
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - София спорт (София) 2:3
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - Надежда (Доброславци) 4:3
Академик 1947 (София) - Сокол (Негован) 0:5
Житен (Житен) - Гранит (Владая) 0:2
Железница (Железница) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0
Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) 0:8
Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (Кубратово) 6:1 (2:0)
Зенит (кв.Филиповци, София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) 2:1
VI кръг
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
Ферион (Кубратово) - Зенит (кв.Филиповци, София) 5:0
Левски Раковски (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:1
Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски (Чепинци) 2:3
Гранит (Владая) - Железница (Железница) 4:1
Сокол (Негован) - Житен (Житен) 2:2
Надежда (Доброславци) - Академик 1947 (София) 3:0
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 1:5
VII кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
в кв.Требич, София:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Ферион (Кубратово) 3:0
8 октомври 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Житен (Житен) - Надежда (Доброславци) 1:1
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Мрамор (Мрамор) - София спорт (София) 0:3 сл. *
* - първоначално 3:0, в последствие на Мрамор е присъдена служебна загуба
заради нередовен играч.
Академик 1947 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:2
Железница (Железница) - Сокол (Негован) 3:2
Левски (Чепинци) - Гранит (Владая) 2:3 (1:2)
Искър 1945 (Нови Искър) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0
Зенит (кв.Филиповци, София) - Левски Раковски (София) 1:5
VIII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Железница (Железница) 6:0
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 10:1
Въстаник 26 (Войнеговци) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:2
Гранит (Владая) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
Сокол (Негован) - Левски (Чепинци) 1:2
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 2:3
15 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
София спорт (София) - Ферион (Кубратово) 5:3
15 октомври 2023 г., неделя, 19:00 ч:
в кв.Кумарица, Нови Искър:
Мрамор (Мрамор) - Академик 1947 (София) 2:0
IX кръг
21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
Зенит (кв.Филиповци, София) - Гранит (Владая) 0:5
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Академик 1947 (София) - София спорт (София) 2:1
Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) 2:0
Железница (Железница) - Банкя 2009 (Банкя) 5:0
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 0:4
в кв.Требич, София:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:4
22 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Левски Раковски (София) 1:2
22 октомври 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Сокол (Негован) 3:3
X кръг
27 октомври 2023 г., петък, 19:30 ч:
в кв.Кумарица, Нови Искър:
Мрамор (Мрамор) - Железница (Железница) 0:0
28 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч:
Академик 1947 (София) - Житен (Житен) 0:2
28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:0 (1:0)
28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
София спорт (София) - Левски Раковски (София) 1:1
Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (Кубратово) отложен
Сокол (Негован) - Зенит (кв.Филиповци, София) 5:1
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Левски (Чепинци) 3:2
9 ноември 2023 г., четвъртък, 18:30 ч:
в Кубратово:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (Кубратово) 1:3
XI кръг
2 ноември 2023 г., четвъртък, 20:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) 9:3 (6:1)
3 ноември 2023 г., петък, 19:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Гранит (Владая) 2:6
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Житен (Житен) - София спорт (София) 5:3
Железница (Железница) - Академик 1947 (София) 1:2
Левски (Чепинци) - Мрамор (Мрамор) 5:4
Зенит (кв.Филиповци, София) - Надежда (Доброславци) 0:8
в кв.Требич, София:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Сокол (Негован) 3:6
4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 2:0
X кръг - отложен мач
9 ноември 2023 г., четвъртък, 18:30 ч:
в Кубратово:
Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (Кубратово) 1:3
XII кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
София спорт (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Левски Раковски (София) 3:1
Сокол (Негован) - Ферион (Кубратово) 4:0
Надежда (Доброславци) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 10:1
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София) 3:4
Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) 4:1
Академик 1947 (София) - Левски (Чепинци) 1:0
Житен (Житен) - Железница (Железница) 2:1
XIII кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
в кв.Требич, София:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:3 (1:1)
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Железница (Железница) - София спорт (София) 2:6
Левски (Чепинци) - Житен (Житен) 3:2
Искър 1945 (Нови Искър) - Академик 1947 (София) 5:1
Зенит (кв.Филиповци, София) - Мрамор (Мрамор) 2:2
Левски Раковски (София) - Сокол (Негован) 5:2
Въстаник 26 (Войнеговци) - Гранит (Владая) 1:9
19 ноември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - Надежда (Доброславци) 1:6
XIV кръг
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
София спорт (София) - Гранит (Владая) отложен
Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) отложен
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) отложен
в кв.Требич, София:
Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) отложен
Мрамор (Мрамор) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен
Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) отложен
Железница (Железница) - Левски (Чепинци) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Академик 1947 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) отложен
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен:
София спорт (София) - Гранит (Владая) 1:5
Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:1
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 1:0 (0:0)
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) 6:1
Мрамор (Мрамор) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Академик 1947 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) отложен
Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) отложен
Железница (Железница) - Левски (Чепинци) отложен
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен:
Академик 1947 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 8:2
21 февруари 2024 г., сряда, 19:00 ч:
в Кубратово:
Железница (Железница) - Левски (Чепинци) 2:2
XV кръг
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Чепинци) - София спорт (София) 3:8
Искър 1945 (Нови Искър) - Железница (Железница) 4:1
Зенит (кв.Филиповци, София) - Житен (Житен) 4:4
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) 0:4
Ферион (Кубратово) - Мрамор (Мрамор) 1:1
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Левски Раковски (София) - Банкя 2009 (Банкя) 7:1
Въстаник 26 (Войнеговци) - Надежда (Доброславци) 0:3 сл.
Гранит (Владая) - Сокол (Негован) отложен
17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен:
Гранит (Владая) - Сокол (Негован) 2:1 (0:0)
XIV кръг - отложени мачове
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен:
София спорт (София) - Гранит (Владая) 1:5
Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:1
Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 1:0 (0:0)
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) 6:1
Мрамор (Мрамор) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Академик 1947 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) отложен
Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) отложен
Железница (Железница) - Левски (Чепинци) отложен
XV кръг - отложен мач
17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен:
Гранит (Владая) - Сокол (Негован) 2:1 (0:0)
XIV кръг - отложени мачове
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен:
Академик 1947 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 8:2
21 февруари 2024 г., сряда, 19:00 ч:
в Кубратово:
Железница (Железница) - Левски (Чепинци) 2:2
XVI кръг
25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци) отложен
Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя) 3:1
Левски Раковски (София) - Мрамор (Мрамор) 2:2
Ферион (Кубратово) - Академик 1947 (София) 2:0
Зенит (кв.Филиповци, София) - Железница (Железница) 2:3
Искър 1945 (Нови Искър) - Левски (Чепинци) 0:0
25 февруари 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Житен (Житен) 5:1
25 февруари 2024 г., неделя, 20:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен:
София спорт (София) - Сокол (Негован) 2:4
XVII кръг
3 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Искър 1945 (Нови Искър) - София спорт (София) 1:0
Левски (Чепинци) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:1
Железница (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:3
Житен (Житен) - Ферион (Кубратово) 1:1
Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София) 0:3
Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) 1:0
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Гранит (Владая) 1:4
Надежда (Доброславци) - Сокол (Негован) 3:3
XVIII кръг
10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 2:4
Въстаник 26 (Войнеговци) - Академик 1947 (София) 3:2
10 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2
Гранит (Владая) - Мрамор (Мрамор) 3:1
Левски Раковски (София) - Житен (Житен) 2:2 (2:0)
Ферион (Кубратово) - Железница (Железница) 1:0
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Левски (Чепинци) 2:0
Зенит (кв.Филиповци, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:7
XIX кръг
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Зенит (кв.Филиповци, София) - София спорт (София) 3:0
Искър 1945 (Нови Искър) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:1
Левски (Чепинци) - Ферион (Кубратово) отложен
Железница (Железница) - Левски Раковски (София) 1:1
Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) 2:5
Академик 1947 (София) - Гранит (Владая) 1:0
Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) 3:0
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Надежда (Доброславци) 2:7
XX кръг
24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя) -
Надежда (Доброславци) - Мрамор (Мрамор) -
Сокол (Негован) - Академик 1947 (София) -
Гранит (Владая) - Житен (Житен) -
Въстаник 26 (Войнеговци) - Железница (Железница) -
Левски Раковски (София) - Левски (Чепинци) -
Ферион (Кубратово) - Искър 1945 (Нови Искър) -
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Зенит (кв.Филиповци, София) -
XXI кръг
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - София спорт (София) -
Зенит (кв.Филиповци, София) - Ферион (Кубратово) -
Искър 1945 (Нови Искър) - Левски Раковски (София) -
Левски (Чепинци) - Въстаник 26 (Войнеговци) -
Железница (Железница) - Гранит (Владая) -
Житен (Житен) - Сокол (Негован) -
Академик 1947 (София) - Надежда (Доброславци) -
Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) -
XXII кръг
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
София спорт (София) - Мрамор (Мрамор) -
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Академик 1947 (София) -
Надежда (Доброславци) - Житен (Житен) -
Сокол (Негован) - Железница (Железница) -
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци) -
Въстаник 26 (Войнеговци) - Искър 1945 (Нови Искър) -
Левски Раковски (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) -
Ферион (Кубратово) - Обеля сити (кв.Обеля, София) -
XXIII кръг
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ферион (Кубратово) - София спорт (София) -
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) -
Зенит (кв.Филиповци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) -
Искър 1945 (Нови Искър) - Гранит (Владая) -
Левски (Чепинци) - Сокол (Негован) -
Железница (Железница) - Надежда (Доброславци) -
Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) -
Академик 1947 (София) - Мрамор (Мрамор) -
XXIV кръг
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
София спорт (София) - Академик 1947 (София) -
Мрамор (Мрамор) - Житен (Житен) -
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Железница (Железница) -
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) -
Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър) -
Гранит (Владая) - Зенит (кв.Филиповци, София) -
Въстаник 26 (Войнеговци) - Обеля сити (кв.Обеля, София) -
Левски Раковски (София) - Ферион (Кубратово) -
XXV кръг
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - София спорт (София) -
Ферион (Кубратово) - Въстаник 26 (Войнеговци) -
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая) -
Зенит (кв.Филиповци, София) - Сокол (Негован) -
Искър 1945 (Нови Искър) - Надежда (Доброславци) -
Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя) -
Железница (Железница) - Мрамор (Мрамор) -
Житен (Житен) - Академик 1947 (София) -
XXVI кръг
1 май 2024 г., сряда, 18:00 ч:
София спорт (София) - Житен (Житен) -
Академик 1947 (София) - Железница (Железница) -
Мрамор (Мрамор) - Левски (Чепинци) -
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) -
Надежда (Доброславци) - Зенит (кв.Филиповци, София) -
Сокол (Негован) - Обеля сити (кв.Обеля, София) -
Гранит (Владая) - Ферион (Кубратово) -
Въстаник 26 (Войнеговци) - Левски Раковски (София) -
XXVII кръг
12 май 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Надежда (Доброславци) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Въстаник 26 (Войнеговци) - София спорт (София) -
Левски Раковски (София) - Гранит (Владая) -
Ферион (Кубратово) - Сокол (Негован) -
Зенит (кв.Филиповци, София) - Банкя 2009 (Банкя) -
Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) -
Левски (Чепинци) - Академик 1947 (София) -
Железница (Железница) - Житен (Житен) -
XXVIII кръг
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
София спорт (София) - Железница (Железница) -
Житен (Житен) - Левски (Чепинци) -
Академик 1947 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) -
Мрамор (Мрамор) - Зенит (кв.Филиповци, София) -
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Обеля сити (кв.Обеля, София) -
Надежда (Доброславци) - Ферион (Кубратово) -
Сокол (Негован) - Левски Раковски (София) -
Гранит (Владая) - Въстаник 26 (Войнеговци) -
XXIX кръг
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Гранит (Владая) - София спорт (София) -
Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) -
Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) -
Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) -
в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон":
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Мрамор (Мрамор) -
Зенит (кв.Филиповци, София) - Академик 1947 (София) -
Искър 1945 (Нови Искър) - Житен (Житен) -
Левски (Чепинци) - Железница (Железница) -
XXX кръг
2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
София спорт (София) - Левски (Чепинци) -
Железница (Железница) - Искър 1945 (Нови Искър) -
Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София) -
Академик 1947 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) -
Мрамор (Мрамор) - Ферион (Кубратово) -
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Банкя 2009 (Банкя) - Левски Раковски (София) -
Надежда (Доброславци) - Въстаник 26 (Войнеговци) -
Сокол (Негован) - Гранит (Владая) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Гранит (Владая) XXX -:- 3:1 2:1 2:1 -:- 3:1 7:0 4:1 -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- 3:3
2. Надежда (Доброславци) 2:3 XXX 1:0 2:0 3:3 -:- -:- 3:0 6:0 -:- 4:2 -:- -:- 10:1 -:- 4:2
3. Левски Раковски (София) -:- -:- XXX 3:1 5:2 2:2 2:2 0:3* 4:0 -:- -:- -:- 2:0 10:1 -:- 7:1
4. Искър 1945 (Нови Искър) -:- -:- -:- XXX 3:3 -:- -:- 5:1 4:1 0:0 1:0 6:1 4:0 1:1 1:0 9:3
5. Сокол (Негован) -:- 2:3 -:- -:- XXX 2:2 3:1 -:- -:- 1:2 2:1 4:0 4:1 -:- 5:1 4:2
6. Житен (Житен) 0:2 1:1 2:6 2:1 -:- XXX 2:0 -:- 2:1 -:- 5:3 1:1 2:5 4:3 -:- -:-
7. Мрамор (Мрамор) 0:1 4:3 0:0 4:1 3:0 -:- XXX 2:0 0:0 -:- 0:3* -:- 1:0 3:0* -:- -:-
8. Академик 1947 (София) 1:0 -:- 0:3 -:- 0:5 0:2 -:- XXX -:- 1:0 2:1 3:3 0:2 -:- 8:2 3:2
9. Железница (Железница) -:- -:- 1:1 -:- 3:2 -:- -:- 1:2 XXX 2:2 2:6 1:1 4:0 1:3 2:1 5:0
10. Левски (Чепинци) 2:3 0:4 0:8 1:3 -:- 3:2 5:4 -:- -:- XXX 3:8 -:- -:- 2:1 2:1 -:-
11. София спорт (София) 1:5 2:4 1:1 0:3 2:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 5:3 5:0 0:2 2:2 -:-
12. Ферион (Кубратово) 2:6 1:6 1:2 -:- -:- 0:2 1:1 2:0 1:0 1:0 -:- XXX -:- -:- 5:0 -:-
13. Въстаник 26 (Войнеговци) 1:9 0:3* -:- -:- -:- 1:2 1:2 3:2 -:- 2:3 -:- 1:3 XXX -:- 2:2 3:1
14. Обеля сити (кв.Обеля, София) -:- -:- -:- 2:3 3:6 5:1 -:- 0:4 0:4 2:0 -:- 3:0 4:4 XXX -:- 3:3
15. Зенит (кв.Филиповци, София) 0:5 0:8 1:5 1:7 -:- 4:4 2:2 -:- 2:3 2:2 3:0 -:- -:- 2:1 XXX -:-
16. Банкя 2009 (Банкя) 1:4 2:7 -:- -:- 0:4 2:3 1:5 -:- -:- 3:2 2:3 6:1 1:3 -:- 3:4 XXX
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ София (столица)
Северна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 16:00 ч / XVII кръг:
Житен II (Житен) - Партизан 2023 (Подгумер) 1:2
17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч / XVII кръг:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) 2:1
ОФК София 1992 (София) - Спортист 13 (София) 2:3
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 3:1 (1:0)
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Сантяго Бернабеу (София), 24-и в "А" ОГ през изминалия сезон и изпадна в "Б" ОГ; се отказва от участие.
- Житен II (Житен), Партизан 2023 (Подгумер), Сокол (кв.Бенковски, София) и Спортист 13 (София) се включват в групата.
- Враждебна (кв.Враждебна, София) играе домакинските си мачове на в кв.Враждебна, София освен ако не е посочено друго.
- Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове на в кв.Ботунец, София освен ако не е посочено друго.
- ОФК София 1992 (София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго.
- Партизан 2023 (Подгумер) играе домакинските си мачове в Световрачене освен ако не е посочено друго.
- Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Пенев" в Мировяне освен ако не е посочено друго.
I кръг
3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Враждебна (София) 1:6
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:0
Спартак 1933 (Подгумер) - Житен II (Житен) 9:1
Сокол (кв.Бенковски, София) - ОФК София 1992 (София) 5:6
Вихър (кв.Требич, София) почива
II кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Житен II (Житен) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:7
10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Партизан 2023 (Подгумер) 3:3
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:3
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Спортист 13 (София) 4:3
ОФК София 1992 (София) почива
III кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Житен II (Житен) 3:0
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Вихър (кв.Требич, София) 1:2
Спартак 1933 (Подгумер) - Враждебна (София) 2:2
Сокол (кв.Бенковски, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 4:0
Партизан 2023 (Подгумер) почива
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - ОФК София 1992 (София) прекратен *
* - прекратен във 2' при 0:0 заради буря.
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:3
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Спортист 13 (София) 3:1
26 септември 2023 г., вторник, 20:00 ч:
Враждебна (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 2:2
22 ноември 2023 г., сряда, 20:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - ОФК София 1992 (София) 0:7
Житен II (Житен) почива
V кръг
30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч:
Житен II (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:2
1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Враждебна (София) 1:1
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Партизан 2023 (Подгумер) 5:2
Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София) 2:1
Спортист 13 (София) почива
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Житен II (Житен) 9:0
8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:5
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - ОФК София 1992 (София) 1:5
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива
VII кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Партизан 2023 (Подгумер) 2:2
Житен II (Житен) - Вихър (кв.Требич, София) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 13 (София) 4:0
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Враждебна (София) 0:4
Спартак 1933 (Подгумер) почива
VIII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Житен II (Житен) 3:2
22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 4:1
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - ОФК София 1992 (София) 2:4
Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:1
Враждебна (кв.Враждебна, София) почива
IX кръг
27 октомври 2023 г., петък, 19:30 ч:
Враждебна (София) - Вихър (кв.Требич, София) 6:4
28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:5
28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
Житен II (Житен) - Спортист 13 (София) 2:9
30 октомври 2023 г., понеделник, 20:00 ч:
в кв.Кумарица, Нови Искър:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Партизан 2023 (Подгумер) 1:4
Сокол (кв.Бенковски, София) почива
X кръг
3 ноември 2023 г., петък, 19:30 ч:
Враждебна (София) - Партизан 2023 (Подгумер) 6:0
4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Житен II (Житен) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:11
4 ноември 2023 г., събота, 15:30 ч:
ОФК София 1992 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 1:0
5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) отложен
29 ноември 2023 г., сряда, 20:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) отложен
25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) 0:0
Вихър (кв.Требич, София) почива
XI кръг
11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Житен II (Житен) 14:0
12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 10:0
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) 1:3
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
ОФК София 1992 (София) почива
XII кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Житен II (Житен) - ОФК София 1992 (София) 1:2
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Враждебна (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:5
19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Спортист 13 (София) 3:2
Партизан 2023 (Подгумер) почива
IV кръг - преигран мач
22 ноември 2023 г., сряда, 20:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - ОФК София 1992 (София) 0:7
XIII кръг
25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Враждебна (София) отложен
Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) отложен
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Партизан 2023 (Подгумер) отложен
7 декември 2023 г., четвъртък, 19:00 ч:
в кв.Кумарица, Нови Искър:
Спортист 13 (София) - Партизан 2023 (Подгумер) 6:2
10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
ОФК София 1992 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 6:1
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Враждебна (София) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) 3:1
Житен II (Житен) почива
X кръг - отложен мач
29 ноември 2023 г., сряда, 20:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) отложен
XIV кръг
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 5:3 (1:3)
3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен II (Житен) 4:1
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:2 (0:0)
3 декември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Враждебна (София) - ОФК София 1992 (София) 2:3
Спортист 13 (София) почива
XIII кръг - отложени мачове
7 декември 2023 г., четвъртък, 19:00 ч:
в кв.Кумарица, Нови Искър:
Спортист 13 (София) - Партизан 2023 (Подгумер) 6:2
10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
ОФК София 1992 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 6:1
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Враждебна (София) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) 3:1
X кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) 0:0
XV кръг
2 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Житен II (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) отложен
3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Партизан 2023 (Подгумер) 3:2
Спартак 1933 (Подгумер) - Спортист 13 (София) 4:2
4 март 2024 г., понеделник, 16:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Вихър (кв.Требич, София) 3:0
13 март 2024 г., сряда, 19:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Житен II (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:11
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива
XVI кръг
9 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Житен II (Житен) 2:1
10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:6
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - ОФК София 1992 (София) 1:2
Враждебна (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 10:0
Спартак 1933 (Подгумер) почива
XV кръг - отложен мач
13 март 2024 г., сряда, 19:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Житен II (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:11
XVII кръг
16 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Житен II (Житен) - Партизан 2023 (Подгумер) 1:2
17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) 2:1
ОФК София 1992 (София) - Спортист 13 (София) 2:3
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 3:1 (1:0)
Враждебна (кв.Враждебна, София) почива
XVIII кръг
23 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Житен II (Житен) -
24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - ОФК София 1992 (София) -
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) -
Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (София) -
Сокол (кв.Бенковски, София) почива
XIX кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
ОФК София 1992 (София) - Житен II (Житен) -
31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 13 (София) -
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак 1933 (Подгумер) -
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Враждебна (София) -
Партизан 2023 (Подгумер) почива
XX кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Житен II (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) -
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Партизан 2023 (Подгумер) -
ОФК София 1992 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Вихър (кв.Требич, София) -
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива
XXI кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Житен II (Житен) -
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - ОФК София 1992 (София) -
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Спортист 13 (София) -
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Спартак 1933 (Подгумер) -
Враждебна (кв.Враждебна, София) почива
XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Враждебна (София) -
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -
ОФК София 1992 (София) - Партизан 2023 (Подгумер) -
Сокол (кв.Бенковски, София) - Вихър (кв.Требич, София) -
Житен II (Житен) почива
XXIII кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Житен II (Житен) -
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София) -
Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) - ОФК София 1992 (София) -
Враждебна (кв.Враждебна, София) - Спортист 13 (София) -
Спартак 1933 (Подгумер) почива
XXIV кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Житен II (Житен) - Спартак 1933 (Подгумер) -
12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Сокол (кв.Бенковски, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) -
12 май 2024 г., неделя, 15:30 ч:
ОФК София 1992 (София) - Враждебна (София) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Партизан 2023 (Подгумер) -
Спортист 13 (София) почива
XXV кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Житен II (Житен) -
19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) -
Враждебна (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) -
Спартак 1933 (Подгумер) - Спортист 13 (София) -
ОФК София 1992 (София) почива
XXVI кръг
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Житен II (Житен) - Спортист 13 (София) -
26 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в Световрачене:
Партизан 2023 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) -
26 май 2024 г., неделя, 15:30 ч:
ОФК София 1992 (София) - Спартак 1933 (Подгумер) -
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (София) -
Сокол (кв.Бенковски, София) почива
XXVII кръг
1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен II (Житен) -
2 юни 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Враждебна (София) - Партизан 2023 (Подгумер) -
Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (кв.Бенковски, София) -
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - ОФК София 1992 (София) -
Вихър (кв.Требич, София) почива
Таблица с резултати
-----------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
-----------------------------------------------------------------------------------
1. Сокол (кв.Бенковски, София) XXX 5:6 3:1 3:0* 2:1 4:0 3:2 4:0 14:0
XXX --- --- --- -:- -:- --- -:- -:-
2. ОФК София 1992 (София) 1:0 XXX 0:5 1:1 3:0 2:3 2:2 6:1 3:0
-:- XXX -:- -:- --- --- -:- --- -:-
3. Спартак 1933 (Подгумер) 0:1 -:- XXX 2:2 3:1 4:2 5:2 10:0 9:1
-:- --- XXX -:- --- -:- -:- --- ---
4. Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:2 2:3 1:0 XXX 6:4 4:3 6:0 10:0 9:0
-:- --- --- XXX --- -:- -:- --- ---
5. Вихър (кв.Требич, София) 5:3 1:5 0:3 -:- XXX 3:2 3:3 4:1 2:1
--- -:- -:- -:- XXX --- -:- --- -:-
6. Спортист 13 (София) 0:6 2:4 1:2 3:0 1:2 XXX 6:2 3:0 -:-
--- -:- --- --- -:- XXX --- -:- ---
7. Партизан 2023 (Подгумер) 0:5 1:2 0:2 1:6 1:3 3:1 XXX -:- 3:2
-:- --- --- --- --- -:- XXX -:- -:-
8. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 0:5 0:7 0:3 0:4 2:1 0:0 1:4 XXX 4:1
--- -:- -:- -:- -:- --- --- XXX -:-
9. Житен II (Житен) 0:7 1:2 0:11 0:11 3:0* 2:9 1:2 0:2 XXX
--- --- -:- -:- --- -:- --- --- XXX
-----------------------------------------------------------------------------------
нагоре
"Б" ОГ София (столица)
Южна подгрупа
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
Актуални мачове:
17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч / XVII кръг:
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Национал (София) 0:5
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Арес (София) 2:2
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч / XVII кръг:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3
Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) 3:4
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Левски Раковски II (София), 9-и в "А" ОГ през изминалия сезон има право да се включи в "Б" ОГ, но не заявява участие.
- Арес (София), Левски Спартак 1962 (София), Национал (София) и Спарта (София) се включват в групата.
- Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго.
- Левски Спартак 1962 (София) играе домакинските си мачове на нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/ в София през есента и на ст."Бонсист" в София през пролетта освен ако не е посочено друго.
- Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-и микрорайон" в ЖК Люлин II, София освен ако не е посочено друго.
- Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго.
- Спарта (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София освен ако не е посочено друго.
- Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове в Долни Пасарел освен ако не е посочено друго.
- Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман освен ако не е посочено друго.
I кръг
3 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Арес (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:3
3 септември 2023 г., неделя, 17:30 ч:
Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:6
3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Национал (София) 0:8
Левски Спартак 1962 (София) - Урвич (Панчарево) 0:1
Казичене 1929 (Казичене) - Спартак 2015 (София) 7:0
II кръг
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Национал (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Спарта (София) 4:0
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Казичене 1929 (Казичене) 2:3
Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) - Левски Спартак 1962 (София) 2:1
Орловец 2015 (Кокаляне) - Арес (София) 2:2
III кръг
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Арес (София) - Национал (София) 1:2 (0:0)
Левски Спартак 1962 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0
Казичене 1929 (Казичене) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Спартак 2015 (София) 3:3
17 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Спарта (София) - Урвич (Панчарево) 0:2
IV кръг
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Национал (София) - Спартак 2015 (София) 6:0
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Спарта (София) 9:1
Орловец 2015 (Кокаляне) - Казичене 1929 (Казичене) 2:0
Арес (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:1
V кръг
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Национал (София) 0:9 (0:5)
Казичене 1929 (Казичене) - Арес (София) 3:0
Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:4
Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:4
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Урвич (Панчарево) 1:3
VI кръг
8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Казичене 1929 (Казичене) 0:2
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Национал (София) - Урвич (Панчарево) 13:1
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Спартак 2015 (София) 2:1
Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
8 октомври 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Арес (София) - Спарта (София) 2:1
VII кръг
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Национал (София) отложен
Спарта (София) - Левски Спартак 1962 (София) 2:4
Люлин (кв.Люлин, София) - Арес (София) 2:1
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:4
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Национал (София) 2:4
VIII кръг
22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Спарта (София) 4:0
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Национал (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево) 0:3
в София, ст."Бонсист":
Левски Спартак 1962 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:2
22 октомври 2023 г., неделя, 19:00 ч:
Арес (София) - Спартак 2015 (София) 4:1
IX кръг
25 октомври 2023 г., сряда, 20:00 ч:
Национал (София) - Спарта (София) 8:2 (5:2) *
* - по първоначална програма с домакинство за Спарта, по взаимна договорка
домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:2
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Арес (София) 5:2
28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Казичене 1929 (Казичене) 4:9
X кръг
4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Казичене 1929 (Казичене) 3:2
4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Арес (София) 6:0
4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Национал (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 12:0
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Левски Спартак 1962 (София) 4:3
5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) отложен
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) 3:2
XI кръг
12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
в София, ст."НСА":
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София) 1:14
Казичене 1929 (Казичене) - Урвич (Панчарево) 1:2
12 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта (София) - Спартак 2015 (София) 2:3
12 ноември 2023 г., неделя, 18:00 ч:
Арес (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
12 ноември 2023 г., неделя, 18:30 ч:
в София, ст."Бонсист":
Левски Спартак 1962 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) 2:0
XII кръг
19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Спартак 1962 (София) 2:2
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) 0:7 (0:4)
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Спарта (София) 4:0
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:3
19 ноември 2023 г., неделя, 18:30 ч:
Национал (София) - Арес (София) 4:1
XIII кръг
26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Национал (София) отложен
Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 17:30 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) отложен
9 декември 2023 г., събота, 17:30 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) 4:1
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Национал (София) отложен
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) 1:7
Спарта (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:3
Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
18 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Национал (София) 2:4
XIV кръг
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст."Бонсист":
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) 0:3 сл. *
* - първоначално 2:0, в последствие на Орловец 2015 е присъдена служебна
загуба заради административно нарушение.
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:2
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Спартак 2015 (София) 4:1
3 декември 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Арес (София) - Казичене 1929 (Казичене) 3:6
3 декември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Национал (София) - Левски Спартак 1962 (София) 4:0 (3:0)
XIII кръг - отложени мачове
9 декември 2023 г., събота, 17:30 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) 4:1
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (София) - Национал (София) отложен
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) 1:7
Спарта (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:3
Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен
XIII кръг - отложени мачове
18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
18 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч:
Спартак 2015 (София) - Национал (София) 2:4
VII кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Национал (София) 2:4
X кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) 3:2
XV кръг
3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
Спарта (София) - Арес (София) 1:2
Казичене 1929 (Казичене) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3
3 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Национал (София) 1:2
XVI кръг
10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Спарта (София) 3:2
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (София) 1:1
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) 0:1
10 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Национал (София) - Казичене 1929 (Казичене) 1:0
10 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Арес (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
XVII кръг
17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Национал (София) 0:5
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Арес (София) 2:2
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3
Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) 3:4
XVIII кръг
24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Люлин (кв.Люлин, София) -
Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -
24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта (София) - Национал (София) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Национал, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Левски Спартак 1962 (София) - Спартак 2015 (София) -
24 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Арес (София) - Урвич (Панчарево) -
XIX кръг
31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Левски Спартак 1962 (София) -
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Национал (София) - Спартак 2015 (София) -
Арес (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -
31 март 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) -
XX кръг
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Левски Спартак 1962 (София) -
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) -
Орловец 2015 (Кокаляне) - Арес (София) -
Национал (София) - Спарта (София) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) -
XXI кръг
14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) -
14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Национал (София) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Арес (София) - Люлин (кв.Люлин, София) -
Левски Спартак 1962 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) -
14 април 2024 г., неделя, 19:00 ч:
Спарта (София) - Спартак 2015 (София) -
XXII кръг
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -
Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Спартак 1962 (София) -
Национал (София) - Арес (София) -
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта (София) - Урвич (Панчарево) -
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Казичене 1929 (Казичене) -
XXIII кръг
28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Национал (София) -
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) -
28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Спартак 2015 (София) -
28 април 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) -
28 април 2024 г., неделя, 19:00 ч:
Арес (София) - Спарта (София) -
XXIV кръг
12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Левски Спартак 1962 (София) -
Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) -
12 май 2024 г., неделя, 16:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) -
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Арес (София) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -
XXV кръг
19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Урвич (Панчарево) -
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Национал (София) -
Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) -
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Арес (София) - Спартак 2015 (София) -
Левски Спартак 1962 (София) - Спарта (София) -
XXVI кръг
26 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) -
Спарта (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Левски Спартак 1962 (София) -
Арес (София) - Казичене 1929 (Казичене) -
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
в Долни Пасарел:
Спартак 2015 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) -
XXVII кръг
2 юни 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Казичене 1929 (Казичене) - Спартак 2015 (София) -
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) -
Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) -
2 юни 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) -
2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
----------------------------------------------------------------------------------------
1. Национал (София) XXX 13:1 1:0 2:0 4:0 12:0 4:1 6:0 4:1 8:2
XXX --- --- --- -:- -:- -:- -:- --- -:-
2. Урвич (Панчарево) 1:2 XXX 2:3 2:4 4:3 2:3 5:2 4:1 5:1 4:0
-:- XXX --- --- -:- -:- -:- -:- --- ---
3. Казичене 1929 (Казичене) 2:4 1:2 XXX 3:2 1:3 1:1 3:0 7:0 -:- 4:0
-:- -:- XXX --- -:- -:- --- -:- --- ---
4. Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 0:5 0:1 0:7 XXX 2:1 4:0 6:0 2:1 5:2 9:1
-:- -:- -:- XXX --- -:- --- --- --- ---
5. Левски Спартак 1962 (София) 0:9 0:1 0:2 2:0 XXX 2:0 4:1 -:- 5:2 3:2
--- --- --- -:- XXX --- -:- --- -:- -:-
6. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:8 0:3 2:0 -:- 2:2 XXX 2:2 1:1 3:0 0:3*
--- --- --- --- -:- XXX -:- --- -:- -:-
7. Арес (София) 1:2 -:- 3:6 1:3 1:1 4:2 XXX 4:1 2:0 2:1
--- --- -:- -:- --- --- XXX -:- -:- -:-
8. Спартак 2015 (София) 2:4 1:3 3:2 1:1 1:2 4:0 2:2 XXX 3:3 4:0
--- --- --- -:- -:- -:- --- XXX -:- ---
9. Люлин (кв.Люлин, София) 1:14 1:7 4:9 2:4 1:3 1:2 2:1 3:3 XXX 3:2
-:- -:- -:- -:- --- --- --- --- XXX ---
10. Спарта (София) -:- 0:2 3:4 1:3 2:4 1:4 1:2 2:3 0:6 XXX
--- -:- -:- -:- --- --- --- -:- -:- XXX
----------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
Софийски вестник
Футболът в София област (и града)
Академик 1947 (София)
нагоре