ОФГ София 2014/15


ОФГ София - изток 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Актуални мачове:

7 март 2015, събота / I кръг:
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)              - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Ихтиман)                     9    9   0   0   41:6    27 [-][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пирдоп (Пирдоп)                     8    6   1   1   21:9    19 [+]   
 3. Бенковски (гр.Костенец)             8    6   0   2   24:9    18       
 4. Керамик (гара Елин Пелин)           7    5   1   1   18:6    16       
 5. Звездец (Горна Малина)              9    4   1   4   22:19   13       
 6. Рилец (Говедарци)                   9    2   3   4   12:18    9       
 7. Левски (Долна баня)                 8    2   1   5    4:15    7       
 8. Спартак (Самоков)                   8    2   0   6   14:32    6 [+][*]
 9. Мирково (Мирково)                   9    1   2   6    9:23    5       
10. ЖСК Ихтиман (Ихтиман)               9    0   1   8    7:35    1 [+][*]
--. Мътивир (Ихтиман)                   3    1   0   2    5:8     -    [*]

Бележки
  - Рилски спортист 2011 (Самоков), 1-ви и шампион на ОФГ София през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Ботев 1921 (Ихтиман), 15-ти в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в ОФГ София - изток. Клубът е преименуван на Ботев.
  - Левски 1923 (гр.Елин Пелин), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман), 10-ти и изваден от групата; и Спартак (Самоков), изваден от групата през есента на изминалия сезон; отново се включват в групата.
  - Пирдоп (Пирдоп) се включва в групата.
  - Ботев (Ихтиман) и Мътивир (Ихтиман) играят домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман) играе домакинските си мачове на комплекс "Голф клуб Еър София" в Ихтиман.
  - Мирково (Мирково) играе домакинските си мачове в Пирдоп.
  - Левски (Долна баня) играе домакинските си мачове в Момина клисура.
  - На 2 октомври 2014 Мътивир (Ихтиман) е изваден от групата заради ексцесиите по време на прекратения мач на отбора срещу Керамик (гара Елин Пелин) от IV кръг. Мачовете на отбора до този момент се анулират, а противниците им до края - почиват.
  - Заради двата почиващи отбора в кръг след изваждането на Мътивир от групата, през пролетта се изготвя нова програма в 9 пролетни кръга и без почиващ отбор.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             отложен 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 3:0 сл.  /анулиран/ 
в Пирдоп:
Мирково (Мирково) - Ботев (Ихтиман)                       отложен 
в Момина клисура:
Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп)                     1:2 
Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                2:2 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Мирково (Мирково) - Ботев (Ихтиман)                       0:1 
7 март 2015, събота:
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)              - 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Спартак (Самоков) - Мирково (Мирково)                     3:0 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци)                       2:0 
Ботев (Ихтиман) - Левски (Долна баня)                     5:0 
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)         2:4 
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)               4:2  /анулиран/ 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)       3:0 сл. * 
* - прекратен при 0:1, когато футболисти на гостите атакуват съдията.
в Момина клисура:
Левски (Долна баня) - Спартак (Самоков)                   1:0 
21 септември 2014, неделя, 11:00 ч:
в Пирдоп:
Мирково (Мирково) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 2:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Ботев (Ихтиман)                       0:5 
Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                  4:6 
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Спартак (Самоков) - Рилец (Говедарци)                     2:4 
27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                  3:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               6:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Левски (Долна баня)               0:2 
Мътивир (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)             0:4 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен при 0:1, когато футболисти на домакините атакуват съдията.
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

* - На 2 октомври 2014 Мътивир (Ихтиман) е изваден от групата заради
    ексцесиите по време на прекратения мач на отбора срещу Керамик (гара
    Елин Пелин) от IV кръг. Мачовете на отбора до този момент се анулират, а
    противниците им до края - почиват.

                           I кръг - отложен мач

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Мирково (Мирково) - Ботев (Ихтиман)                       0:1 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Момина клисура:
Левски (Долна баня) - Бенковски (гр.Костенец)             0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Левски е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Звездец (Горна Малина) - Спартак (Самоков)                5:0 
Пирдоп (Пирдоп) - Ботев (Ихтиман)                         1:2 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
в Пирдоп:
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     анулиран * 
* - анулиран след изваждането на Мътивир от групата.
Рилец (Говедарци) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 5:0 
Керамик (гара Елин Пелин)                                 почива

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спартак (Самоков) - Пирдоп (Пирдоп)                       0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват заради много болни футболисти в състава им.
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               3:0 
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             3:1 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)            1:2 
Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня)                   анулиран 
Ботев (Ихтиман)                                           почива

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Момина клисура:
Левски (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)           отложен * 
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          отложен * 
Ботев (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                       отложен * 
* - мачовете в Момина клисура, Горна Малина, Ихтиман и Говедарци са
    отложени заради лошо време и наводнени терени.
26 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                     анулиран 
Пирдоп (Пирдоп) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                   3:0 сл. 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Ботев (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                      12:2 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          1:3 
14 март 2015, събота:
Левски (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)            - 
Мирково (Мирково)                                         почива

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Ботев (Ихтиман)                   1:8 
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                 отложен * 
* - отложен, след като съдиите не успяват да пристигнат заради спукана
    гума.
Керамик (гара Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)             3:0 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                анулиран 
в Пирдоп:
Мирково (Мирково) - Левски (Долна баня)                   2:0 
14 март 2015, събота:
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                  - 
Спартак (Самоков)                                         почива

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        0:3 
8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                       анулиран 
Спартак (Самоков) - ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                 6:1 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     1:1 
Ботев (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)                 3:0 
Левски (Долна баня)                                       почива

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Спартак (Самоков)               6:1 
Керамик (гара Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)               1:1 
в Момина клисура:
Левски (Долна баня) - Рилец (Говедарци)                   0:0 
16 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Ботев (Ихтиман)                       анулиран 
в Пирдоп:
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                1:4 
ЖСК Ихтиман (Ихтиман)                                     почива

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня)              3:0 
Ботев (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)               2:1 
ЖСК Ихтиман (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)           0:3 сл. 
23 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                       3:1 
Спартак (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)                     анулиран 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           I кръг - отложен мач

7 март 2015, събота:
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)              - 

                           VII кръг - отложен мач

14 март 2015, събота:
Левски (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)            - 

                           VIII кръг - отложен мач

14 март 2015, събота:
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                  - 

За пролетния полусезон ще бъде изготвена нова програма в 9 кръга и без почиващи отбори.
Полусезонът ще започне на 21-22 март 2015 г.

нагоре


ОФГ София - изток 2014/15 - Таблица с резултати

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11. 
---------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ботев (Ихтиман)                    XXX  ---  3:0  2:1  3:1  ---  5:0 12:2  ---  ---  --- 
 2. Пирдоп (Пирдоп)                    1:2  XXX  ---  ---  ---  2:0  ---  ---  3:1  3:0* --- 
 3. Бенковски (гр.Костенец)            ---  -:-  XXX  ---  ---  3:0  ---  6:1  6:1  --- (4:2)
 4. Керамик (гара Елин Пелин)          ---  1:1  3:0* XXX  ---  3:0  ---  -:-  3:1  ---  --- 
 5. Звездец (Горна Малина)             ---  4:6  1:3  0:3  XXX  ---  3:0  5:0  ---  ---  --- 
 6. Рилец (Говедарци)                  0:5  ---  ---  ---  2:2  XXX  ---  ---  1:1  5:0  --- 
 7. Левски (Долна баня)                ---  1:2  0:3* -:-  ---  0:0  XXX  1:0  ---  ---  --- 
 8. Спартак (Самоков)                  ---  0:3* ---  ---  ---  2:4  ---  XXX  3:0  6:1  --- 
 9. Мирково (Мирково)                  0:1  ---  ---  ---  1:4  ---  2:0  ---  XXX  2:2  --- 
10. ЖСК Ихтиман (Ихтиман)              1:8  ---  0:3* 2:4  1:2  ---  0:2  ---  ---  XXX  --- 
11. Мътивир (Ихтиман)                  ---  ---  --- (0:4) ---  ---  ---  ---  --- (3:0) XXX 
---------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ София - запад 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

21 март 2015, събота / X кръг:
Своге (Своге) - Торнадо (Безден)                           - 
Чавдар (Етрополе) - Драгоман (Драгоман)                    - 
Церово 2006 (Церово) - Вихър (Алдомировци)                 - 
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                      - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Торнадо (Безден)                    9    7   1   1   24:3    22    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Драгоман (Драгоман)                 9    6   2   1   30:15   20     [1 0 0  3:2  3]
 3. Чавдар (Етрополе)                   9    6   2   1   36:10   20 [+] [0 0 1  2:3  0]
 4. Спортист 2006 (Драговищица)         9    6   1   2   30:13   19    
 5. Петърч (Петърч)                     9    6   0   3   24:17   18    
 6. Искър 2005 (гара Лакатник)          9    3   1   5   24:29   10     [1 0 0  2:1  3]
 7. Вихър (Алдомировци)                 9    3   1   5   23:30   10     [0 0 1  1:2  0]
 8. Своге (Своге)                       9    3   0   6   17:23    9 [+]
 9. Искра 2009 (Искрец)                 9    1   0   8   11:23    3    
10. Церово 2006 (Церово)                9    0   0   9    3:59    0    

Бележки
  - Чавдар (Етрополе) и Своге (Своге) се включват в групата.
  - Церово 2006 (Церово) играе всичките си мачове като гост.
  - Драгоман (Драгоман) играе домакинските си мачове от VI кръг на неутрални терени, заради ремонт на стадиона в Драгоман.

                           I кръг

6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Торнадо (Безден) - Своге (Своге)                          3:0 сл. 
Вихър (Алдомировци) - Церово 2006 (Церово)                отложен 
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     3:2 
7 септември 2014, неделя, 10:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  6:1 
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Чавдар (Етрополе)                   отложен 
4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Чавдар (Етрополе)                   3:2 
Вихър (Алдомировци) - Церово 2006 (Церово)                9:1 

                           II кръг

13 септември 2014, събота, 11:00 ч:
в Петърч:
Церово 2006 (Церово) - Петърч (Петърч)                    0:3 сл. 
13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Своге (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)                2:0 
Чавдар (Етрополе) - Вихър (Алдомировци)                   9:0 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)         1:2 
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    3:0 сл. 

                           III кръг

20 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    отложен 
20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Петърч (Петърч) - Чавдар (Етрополе)                       1:5 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          3:2 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Своге (Своге)                       5:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Церово 2006 (Церово)       11:0 
15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    0:4 

                           IV кръг

27 септември 2014, събота, 11:00 ч:
Своге (Своге) - Искра 2009 (Искрец)                       3:0 сл. * 
* - прекратен в 65' при 0:1, когато играч на гостите атакува съдията.
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                        1:0 
27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в гара Лакатник:
Церово 2006 (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)         1:9 
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Алдомировци)                 3:3 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2006 (Драговищица)           2:1 

                           I кръг - отложени мачове

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Чавдар (Етрополе)                   3:2 
Вихър (Алдомировци) - Церово 2006 (Церово)                9:1 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Своге (Своге)                       5:4 
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     1:4 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Чавдар (Етрополе)            2:2 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            1:0 
Искра 2009 (Искрец) - Церово 2006 (Церово)                3:1 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             6:1 
Вихър (Алдомировци) - Петърч (Петърч)                     1:2 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Своге (Своге) - Церово 2006 (Церово)                      6:0 
Чавдар (Етрополе) - Искра 2009 (Искрец)                   2:1 
в Алдомировци:
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         2:2 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           отложен 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          3:5 
в Етрополе:
Церово 2006 (Церово) - Чавдар (Етрополе)                  отложен 
26 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Вихър (Алдомировци)         4:2 
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват охрана за мача.
15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           отложен 
в Етрополе:
Церово 2006 (Церово) - Чавдар (Етрополе)                  0:11 
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           6:0 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             4:1 
1 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Своге (Своге) - Чавдар (Етрополе)                         1:2 
Торнадо (Безден) - Церово 2006 (Церово)                   3:0 сл. 
Вихър (Алдомировци) - Искър 2005 (гара Лакатник)          1:2 
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд:
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 4:1 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              3:4 
(вероятно) в кв.Маслово, Костинброд:
Церово 2006 (Церово) - Драгоман (Драгоман)                0:4 
9 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Своге (Своге)               2:1 
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 1:2 
Чавдар (Етрополе) - Торнадо (Безден)                      1:1 

                           III кръг - отложен мач

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    0:4 

                           VII кръг - отложени мачове

15 ноември 2014, събота, 15:00 ч:
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           отложен 
в Етрополе:
Церово 2006 (Церово) - Чавдар (Етрополе)                  0:11 

                           VII кръг - отложен мач

23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           6:0 

                           X кръг

21 март 2015, събота:
Своге (Своге) - Торнадо (Безден)                           - 
Чавдар (Етрополе) - Драгоман (Драгоман)                    - 
Церово 2006 (Церово) - Вихър (Алдомировци)                 - 
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                      - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)   - 

                           XI кръг

Искър 2005 (гара Лакатник) - Своге (Своге)                 - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)          - 
Петърч (Петърч) - Церово 2006 (Церово)                     - 
Вихър (Алдомировци) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                     - 

                           XII кръг

Своге (Своге) - Драгоман (Драгоман)                        - 
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                     - 
Чавдар (Етрополе) - Петърч (Петърч)                        - 
Церово 2006 (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)         - 
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)           - 

                           XIII кръг

Искра 2009 (Искрец) - Своге (Своге)                        - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово 2006 (Церово)          - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Чавдар (Етрополе)            - 
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                         - 
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                  - 

                           XIV кръг

Своге (Своге) - Вихър (Алдомировци)                        - 
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                      - 
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)             - 
Чавдар (Етрополе) - Искър 2005 (гара Лакатник)             - 
Церово 2006 (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                 - 

                           XV кръг

Церово 2006 (Церово) - Своге (Своге)                       - 
Искра 2009 (Искрец) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)              - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)          - 
Петърч (Петърч) - Вихър (Алдомировци)                      - 

                           XVI кръг

Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                            - 
Вихър (Алдомировци) - Спортист 2006 (Драговищица)          - 
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)           - 
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                     - 
Чавдар (Етрополе) - Церово 2006 (Церово)                   - 

                           XVII кръг

Чавдар (Етрополе) - Своге (Своге)                          - 
Церово 2006 (Церово) - Торнадо (Безден)                    - 
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                  - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)           - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)              - 

                           XVIII кръг

Своге (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)                - 
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)               - 
Вихър (Алдомировци) - Искра 2009 (Искрец)                  - 
Драгоман (Драгоман) - Церово 2006 (Церово)                 - 
Торнадо (Безден) - Чавдар (Етрополе)                       - 

нагоре


ОФГ София - запад 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Торнадо (Безден)                   XXX  3:0* -:-  -:-  1:0  6:1  -:-  3:0* -:-  3:0*
 2. Драгоман (Драгоман)                -:-  XXX  3:2  2:2  -:-  -:-  3:3  5:0  4:1  -:- 
 3. Чавдар (Етрополе)                  1:1  -:-  XXX  2:1  -:-  -:-  9:0  -:-  2:1  -:- 
 4. Спортист 2006 (Драговищица)        1:0  -:-  -:-  XXX  -:-  6:1  4:2  2:1  -:- 11:0 
 5. Петърч (Петърч)                    -:-  1:4  1:5  4:1  XXX  -:-  -:-  6:0  3:2  -:- 
 6. Искър 2005 (гара Лакатник)         -:-  3:5  2:2  -:-  3:4  XXX  -:-  -:-  3:2  -:- 
 7. Вихър (Алдомировци)                0:4  -:-  -:-  -:-  1:2  1:2  XXX  5:4  -:-  9:1 
 8. Своге (Своге)                      -:-  -:-  1:2  -:-  -:-  2:0  -:-  XXX  3:0* 6:0 
 9. Искра 2009 (Искрец)                0:3* -:-  -:-  1:2  -:-  -:-  1:2  -:-  XXX  3:1 
10. Церово 2006 (Церово)               -:-  0:4  0:11 -:-  0:3* 1:9  -:-  -:-  -:-  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ София - финал 2014/15

                           Финал:

на неутрален терен:
1-ви в източна подгрупа - 1-ви в западна подгрупа          -

нагоре


ОФГ София 2014/15 - страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре