ОФГ София 2016/17


ОФГ София - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

3 декември 2016, събота, 14:00 ч / IX кръг:
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (гр.Костенец)             8    7   0   1   24:8    21    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Рилец (Говедарци)                   8    4   2   2   12:12   14    
 3. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         7    4   1   2   13:5    13    
 4. Левски 1923 (Елин Пелин)            7    4   0   3   17:16   12    
 5. Мирково (Мирково)                   8    3   0   5   21:21    9     [1 0 1  4:2  3]
 6. Спортист (Нови хан)                 8    3   0   5   13:16    9 [+] [1 0 1  7:6  3]
 7. Пирдоп (Пирдоп)                     8    3   0   5   17:28    9     [1 0 1  5:8  3]
 8. Звездец (Горна Малина)              8    2   2   4   12:17    8    
 9. Мътивир (Ихтиман)                   8    2   1   5   13:19    7    

Бележки
  - Балкан 1929 (Ботевград) влиза в Югозападна Трета лига.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Нови хан) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин.
  - Мътивир (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - Левски 1923 (Елин Пелин) и ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играят домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман)                   2:0 
Мирково (Мирково) - Левски 1923 (Елин Пелин)              7:1 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)      0:1 
Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци)                       3:0 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           1:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан)             2:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)                6:1 
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                5:1 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)                  4:1 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     отложен 
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     6:2 
Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:2 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     4:1 
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               5:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         0:2 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                0:0 
Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп)                       5:2 
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец)                 0:3 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)         3:1 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Мирково (Мирково) - Спортист (Нови хан)                   3:0 
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                     2:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)              1:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               4:0 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)           2:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     7:3 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             2:5 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)        1:3 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                3:3 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   отложен 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   3:1 
Мирково (Мирково)                                         почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          4:0 
Мирково (Мирково) - Пирдоп (Пирдоп)                       1:2 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин)            0:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)           0:0 
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           VII кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   3:1 

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан)              1:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     4:1 
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    отложен 
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               0:2 
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     - 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

                           III кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     4:1 

                           IX кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     - 

                           X кръг

пролет 2017:
Мътивир (Ихтиман) - Спортист (Нови хан)                    - 
Звездец (Горна Малина) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       - 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)               - 
Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп)                        - 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           XI кръг

Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (Елин Пелин)                 - 
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                 - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)            - 
Спортист (Нови хан) - Бенковски (гр.Костенец)              - 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           XII кръг

Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      - 
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                      - 
Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                   - 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)               - 
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           XIII кръг

Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                 - 
Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                        - 
Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)                - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)          - 
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XIV кръг

Спортист (Нови хан) - Мирково (Мирково)                    - 
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                  - 
Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                      - 
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин)          - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           XV кръг

Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)               - 
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)                - 
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан)                      - 
Мирково (Мирково) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            - 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           XVI кръг

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)              - 
Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци)                    - 
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин)         - 
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                 - 
Мирково (Мирково)                                         почива

                           XVII кръг

Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)           - 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)             - 
Рилец (Говедарци) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            - 
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                        - 
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           XVIII кръг

Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци)                      - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Левски 1923 (Елин Пелин)     - 
Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина)               - 
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)                - 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Бенковски (гр.Костенец) XXX 4:0 -:- -:- 5:2 2:1 -:- 4:0 -:- 2. Рилец (Говедарци) -:- XXX -:- 3:2 4:1 3:1 -:- -:- 2:1 3. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:1 0:0 XXX -:- 2:0 -:- -:- 0:1 -:- 4. Левски 1923 (Елин Пелин) 1:3 -:- -:- XXX -:- -:- 6:1 3:1 -:- 5. Мирково (Мирково) -:- -:- -:- 7:1 XXX 3:0 1:2 -:- 6:2 6. Спортист (Нови хан) -:- -:- 0:2 0:2 -:- XXX 7:3 -:- 2:0 7. Пирдоп (Пирдоп) 0:3 3:0 2:5 -:- -:- -:- XXX 4:1 -:- 8. Звездец (Горна Малина) -:- 0:0 -:- -:- 5:1 1:2 -:- XXX 3:3 9. Мътивир (Ихтиман) 0:2 -:- 1:0 1:2 -:- -:- 5:2 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ София - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Своге (Своге)                       9    7   1   1   16:6    22       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    9    7   0   2   27:7    21       
 3. Торнадо (Безден)                    9    6   1   2   17:10   19       
 4. Спортист 2009 (Своге)               9    5   1   3   14:13   16 [+][*]
 5. Правец (Правец)                     9    4   1   4   21:20   13    [*] [1 0 1  5:4  3]
 6. Драгоман (Драгоман)                 9    4   1   4   19:16   13        [1 0 1  3:3  3]
 7. Петърч (Петърч)                     9    4   1   4   11:12   13        [1 0 1  3:4  3]
 8. Искър 2005 (гара Лакатник)          9    3   0   6   14:29    9       
 9. Искра 2009 (Искрец)                 9    1   1   7   10:19    4       
10. Спортист 2006 (Драговищица)         9    0   1   8    4:21    1       

Бележки
  - Чавдар (Етрополе), 2-ри през изминалия сезон; се обединява с Литекс (Ловеч) и ЦСКА (София), след което е възстановен.
  - Правец (Правец), 7-ми през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. В последствие се обединява с възстановения Чавдар (Етрополе) като последния така получава място в Трета лига. Правец е възстановен и се включва отново в ОФГ София.
  - Вихър (Алдомировци), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Своге), изваден от групата през изминалия сезон; е възстановен като Спортист 2009 и отново се включва в групата.
  - Драгоман (Драгоман) играе домакинските си мачове на ст."Белица" в Костинброд.
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Обединение, Костинброд.
  - Торнадо (Безден) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Своге (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)                3:1 
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                        1:0 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2009 (Своге)       отложен 
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)         0:0 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     отложен 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     3:1 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2009 (Своге)       3:1 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Своге (Своге)                       0:3 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Правец (Правец)                   2:1 
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    4:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              1:0 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) отложен 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 сл. 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Своге (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          2:0 
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        1:1 
25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     3:0 сл. 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 (Своге)       1:2 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          7:1 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Торнадо (Безден)                  0:2 
1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 1:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч)        4:0 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              3:5 
Спортист 2006 (Драговищица) - Своге (Своге)               0:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Своге (Своге) - Спортист 2009 (Своге)                     1:3 
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     5:1 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    0:2 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             3:1 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             4:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)        1:3 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    0:1 
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           отложен 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         1:2 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Правец (Правец)        8:0 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           1:0 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица)             4:0 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       2:1 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2009 (Своге)                   1:1 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Своге (Своге)                       2:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          0:6 сл. * 
* - прекратен при 2:3, домакините атакуват съдията.

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Искра 2009 (Искрец)               2:0 
29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Правец (Правец)                           1:0 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     2:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Искър 2005 (гара Лакатник)  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            1:3 

                           I кръг - отложени мачове

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     3:1 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2009 (Своге)       3:1 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           1:0 

                           II кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 сл. 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 (Своге)               1:2 
Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                         4:1 
19 ноември 2016, събота, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Своге (Своге)                          0:2 
20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:3 

                           X кръг

пролет 2017:
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)        - 
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)          - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Своге (Своге)                 - 
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                         - 
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                      - 

                           XI кръг

Правец (Правец) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                     - 
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)               - 
Своге (Своге) - Искра 2009 (Искрец)                        - 
Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  - 

                           XII кръг

Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)        - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Своге (Своге)           - 
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                      - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)           - 
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                         - 

                           XIII кръг

Торнадо (Безден) - Спортист 2009 (Своге)                   - 
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)               - 
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                  - 
Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         - 
Своге (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)                - 

                           XIV кръг

Спортист 2009 (Своге) - Своге (Своге)                      - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)              - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)     - 
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                      - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)              - 

                           XV кръг

Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2009 (Своге)         - 
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                     - 
Правец (Правец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)         - 
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)          - 
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                            - 

                           XVI кръг

Спортист 2009 (Своге) - Петърч (Петърч)                    - 
Своге (Своге) - Драгоман (Драгоман)                        - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец)              - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)        - 
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)           - 

                           XVII кръг

Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2009 (Своге)                - 
Искър 2005 (гара Лакатник) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)   - 
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)             - 
Правец (Правец) - Своге (Своге)                            - 
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                      - 

                           XVIII кръг

Спортист 2009 (Своге) - Драгоман (Драгоман)                - 
Петърч (Петърч) - Правец (Правец)                          - 
Своге (Своге) - Торнадо (Безден)                           - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)   - 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искра 2009 (Искрец)     - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Своге (Своге) XXX 2:0 -:- 1:3 1:0 -:- 1:0 3:1 -:- -:- 2. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:- XXX -:- 3:1 8:0 -:- 4:0 3:0* -:- 3:0* 3. Торнадо (Безден) 0:2 2:1 XXX -:- -:- 4:2 -:- 4:2 -:- -:- 4. Спортист 2009 (Своге) -:- -:- 0:2 XXX 2:1 -:- -:- 1:3 2:0 -:- 5. Правец (Правец) -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- 4:1 -:- 5:1 4:0 6. Драгоман (Драгоман) 2:2 0:2 -:- 1:2 3:1 XXX -:- 7:1 -:- -:- 7. Петърч (Петърч) -:- -:- 1:0 1:1 -:- 2:0 XXX -:- 3:0* 3:1 8. Искър 2005 (гара Лакатник) -:- -:- -:- -:- 3:5 -:- 1:0 XXX 0:6* 3:0* 9. Искра 2009 (Искрец) 0:3 2:3 0:1 -:- -:- 1:2 -:- -:- XXX -:- 10. Спортист 2006 (Драговищица) 0:1 -:- 1:3 1:2 -:- 1:2 -:- -:- 0:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре