« ОГ Стара Загора 2023/24
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XIII кръг:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово) 9:1
Локомотив (Стара Загора) - Миньор 2022 (Раднево) 4:1 (1:1)
Тунджа (Павел баня) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 4:3 (3:1)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XIII кръг:
Верея (Стара Загора) - Овощник (Овощник) 4:2
Левски (Сърнево) - Ботев (Гълъбово) 0:0
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Верея (Стара Загора), 20-и в Югоизточна Трета лига през изминалия сезон; изпада в ОГ Стара Загора. В резултат Верея II (Стара Загора), 11-и през изминалия сезон; напуска ОГ Стара Загора.
- Средец Опан (Стара Загора), 10-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
- Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Сара Загора освен ако не е посочено друго.
- Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ в Стара Загора освен ако не е посочено друго.
- Млада гвардия (Розово) играе домакинските си мачове в Крън освен ако не е посочено друго.
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 0:1 (0:1)
Локомотив (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово) 8:0
10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Тунджа (Павел баня) - Миньор 2022 (Раднево) 0:1 (0:1)
Габровница 04 (Горно Сахране) - Овощник (Овощник) 1:2 (1:0)
Верея (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) 3:1 (2:1)
Ботев (Гълъбово) почива
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране) 1:7
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа (Павел баня) отложен
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Овощник (Овощник) - Верея (Стара Загора) 5:1 (2:0)
Миньор 2022 (Раднево) - Локомотив (Стара Загора) 1:1 (0:0)
Ботев (Гълъбово) - Левски (Сърнево) 3:2 (3:2)
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа (Павел баня) 3:0 (1:0)
Чирпан 1929 (Чирпан) почива
III кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Тунджа (Павел баня) - Ботев (Гълъбово) 3:1 (1:1)
Локомотив (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Радн) 0:1 (0:0)
Габровница 04 (Горно Сахране) - Миньор 2022 (Раднево) 1:1 (1:0)
Чирпан 1929 (Чирпан) - Овощник (Овощник) 3:0 (2:0)
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово) 8:2 (2:2)
Левски (Сърнево) почива
IV кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране) отложен
Левски (Сърнево) - Тунджа (Павел баня) 0:0
1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Чирпан 1929 (Чирпан) 0:11 (0:7)
1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Миньор 2022 (Раднево) - Верея (Стара Загора) 1:3 (0:1)
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Стара Загора) 0:1 (0:1)
28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране) 3:0 сл.
Овощник (Овощник) почива
V кръг
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев (Гълъбово) 1:2 (1:0)
Верея (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:3 (2:1)
Овощник (Овощник) - Млада гвардия (Розово) 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Левски (Сърнево) 0:0
Чирпан 1929 (Чирпан) - Миньор 2022 (Раднево) 2:0 (1:0)
Тунджа (Павел баня) почива
VI кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан 1929 (Чирпан) 2:1 (0:1)
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране) 1:0 (0:0)
Тунджа (Павел баня) - Локомотив (Стара Загора) 1:3 (1:2)
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Миньор 2022 (Раднево) - Овощник (Овощник) 3:2 (1:0)
Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора) 3:0 (0:0)
Млада гвардия (Розово) почива
VII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа (Павел баня) 2:0 (1:0)
Чирпан 1929 (Чирпан) - Ботев (Гълъбово) 2:2 (0:2)
Овощник (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Левски (Сърнево) 2:1 (1:1)
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Миньор 2022 (Раднево) 0:4 (0:2)
Локомотив (Стара Загора) почива
IV кръг - отложен мач
28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране) 3:0 сл.
VIII кръг
4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово) 10:0 (5:0)
Левски (Сърнево) - Чирпан 1929 (Чирпан) 1:3
Локомотив (Стара Загора) - Габровница 04 (Г.Сахране) 5:2 (2:0)
5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Овощник (Овощник) 3:2 (2:1)
Тунджа (Павел баня) - Верея (Стара Загора) 2:7 (1:2)
Миньор 2022 (Раднево) почива
IX кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 (0:1)
Чирпан 1929 (Чирпан) - Тунджа (Павел баня) 3:0 сл.
Овощник (Овощник) - Левски (Сърнево) 3:0 (1:0)
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Ботев (Гълъбово) 0:10 (0:5)
12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Миньор 2022 (Раднево) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:3 (0:2)
Габровница 04 (Горно Сахране) почива
X кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово) 12:2 (7:0)
Тунджа (Павел баня) - Овощник (Овощник) 2:6 (0:2)
Локомотив (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) 1:1 (0:0)
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея (Стара Загора) 3:3 (1:2)
19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Миньор 2022 (Раднево) 1:4 (0:0)
Мини "Марица-изток" (Раднево) почива
XI кръг
25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Чирпан 1929 (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране) 6:1
Овощник (Овощник) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 (0:0)
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Тунджа (Павел баня) 0:3 сл.
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Ботев (Гълъбово) 3:0 (3:0)
26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Миньор 2022 (Раднево) - Левски (Сърнево) 6:1 (2:0)
Верея (Стара Загора) почива
II кръг - отложен мач
3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа (Павел баня) 3:0 (1:0)
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево) 4:0 (3:0)
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Стара Загора) 0:3 сл.
Овощник (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране) 1:3
Чирпан 1929 (Чирпан) - Верея (Стара Загора) 4:0
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Миньор 2022 (Раднево) - Тунджа (Павел баня) 2:1 (1:1)
Ботев (Гълъбово) почива
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово) 9:1
Локомотив (Стара Загора) - Миньор 2022 (Раднево) 4:1 (1:1)
Тунджа (Павел баня) - Мини "Марица-изток" (Раднево) 4:3 (3:1)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Овощник (Овощник) 4:2
Левски (Сърнево) - Ботев (Гълъбово) 0:0
Чирпан 1929 (Чирпан) почива
XIV кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Локомотив (Стара Загора) -
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Верея (Стара Загора) -
Овощник (Овощник) - Чирпан 1929 (Чирпан) -
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Тунджа (Павел баня) -
Миньор 2022 (Раднево) - Габровница 04 (Горно Сахране) -
Левски (Сърнево) почива
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
Чирпан 1929 (Чирпан) - Млада гвардия (Розово) -
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн) -
Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово) -
Тунджа (Павел баня) - Левски (Сърнево) -
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Миньор 2022 (Раднево) -
Овощник (Овощник) почива
XVI кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Сърнево) - Локомотив (Стара Загора) -
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Верея (Стара Загора) -
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Овощник (Овощник) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Габровница 04 (Горно Сахране) -
Миньор 2022 (Раднево) - Чирпан 1929 (Чирпан) -
Тунджа (Павел баня) почива
XVII кръг
13 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Овощник (Овощник) - Миньор 2022 (Раднево) -
Чирпан 1929 (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево) -
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево) -
Локомотив (Стара Загора) - Тунджа (Павел баня) -
14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово) -
Млада гвардия (Розово) почива
XVIII кръг
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Тунджа (Павел баня) - Габровница 04 (Горно Сахране) -
Левски (Сърнево) - Верея (Стара Загора) -
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Овощник (Овощник) -
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Чирпан 1929 (Чирпан) -
Миньор 2022 (Раднево) - Млада гвардия (Розово) -
Локомотив (Стара Загора) почива
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) -
Овощник (Овощник) - Ботев (Гълъбово) -
Чирпан 1929 (Чирпан) - Левски (Сърнево) -
Габровница 04 (Г.Сахране) - Локомотив (Стара Загора) -
28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Тунджа (Павел баня) -
Миньор 2022 (Раднево) почива
XX кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) -
Тунджа (Павел баня) - Чирпан 1929 (Чирпан) -
Левски (Сърнево) - Овощник (Овощник) -
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Миньор 2022 (Раднево) -
12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Млада гвардия (Розово) -
Габровница 04 (Горно Сахране) почива
XXI кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
в Крън:
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево) -
Овощник (Овощник) - Тунджа (Павел баня) -
Чирпан 1929 (Чирпан) - Локомотив (Стара Загора) -
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Миньор 2022 (Раднево) - Ботев (Гълъбово) -
Верея (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране) -
Мини "Марица-изток" (Раднево) почива
XXII кръг
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан 1929 (Чирпан) -
Локомотив (Стара Загора) - Овощник (Овощник) -
Тунджа (Павел баня) - Млада гвардия (Розово) -
Левски (Сърнево) - Миньор 2022 (Раднево) -
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Мини "Марица-изток" (Раднево) -
Верея (Стара Загора) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. Мини "Марица-изток" (Раднево) XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- 3:0 3:0* 3:0 4:0 10:0
2. Локомотив (Стара Загора) 0:1 XXX 1:1 4:1 -:- -:- -:- 5:2 -:- 0:0 8:0
3. Чирпан 1929 (Чирпан) -:- -:- XXX 2:0 4:0 3:0 2:2 6:1 3:0* -:- -:-
4. Миньор 2022 (Раднево) 1:3 1:1 -:- XXX 1:3 3:2 -:- -:- 2:1 6:1 -:-
5. Верея (Стара Загора) 2:3 1:2 3:1 -:- XXX 4:2 -:- -:- -:- 2:1 8:2
6. Овощник (Овощник) 3:0* 1:2 -:- -:- 5:1 XXX -:- 1:3 -:- 3:0 3:0*
7. Ботев (Гълъбово) -:- 0:1 -:- 1:4 3:0 3:2 XXX -:- -:- 3:2 -:-
8. Габровница 04 (Горно Сахране) -:- -:- -:- 1:1 3:3 1:2 1:2 XXX 2:0 -:- 9:1
9. Тунджа (Павел баня) 4:3 1:3 -:- 0:1 2:7 2:6 3:1 -:- XXX -:- -:-
10. Левски (Сърнево) 0:1 -:- 1:3 -:- -:- -:- 0:0 1:0 0:0 XXX 12:2
11. Млада гвардия (Розово) -:- 0:3* 0:11 0:4 -:- -:- 0:10 1:7 0:3* -:- XXX
---------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
Футбол от Стара Загора
Елтемир (Крън)
нагоре