ОФГ Стара Загора 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / XIV кръг:
Левски (Оризово) - Мъглиж (Мъглиж)                         - 
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)                         - 
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                      - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                   - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)           - 
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)             - 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мини "Марица-изток" (Раднево)      13   11   1   1   46:10   34    
-------------------------------------------------------------------
 2. Елтемир (Крън)                     12   10   1   1   43:12   31    
 3. Тунджа 2006 (Ягода)                12    9   1   2   45:6    28     [1 0 0  2:0  3]
 4. Бузлуджа (Енина)                   13    9   1   3   36:19   28     [0 0 1  0:2  0]
 5. Чирпан (Чирпан)                    13    9   0   4   41:16   27    
 6. Единство (Гурково)                 12    7   2   3   36:23   23 [+]
 7. Габровница 04 (Горно Сахране)      13    7   0   6   32:24   21    
 8. Мъглиж (Мъглиж)                    11    6   0   5   27:17   18 [+]
 9. Млада гвардия (Розово)             13    4   2   7   24:26   14    
10. Локомотив (Тулово)                 12    3   1   8   20:41   10    
11. Левски (Оризово)                   12    3   1   8   16:40   10    
12. Левски (Сърнево)                   13    2   0  11   13:36    6    
13. Реал (Мъдрец)                      12    1   0  11   13:87    3 [+] [1 0 0  3:0  3]
14. Тунджа 2010 (Копринка)             13    1   0  12    2:37    3     [0 0 1  0:3  0]

Бележки
  - Верея II (Стара Загора), 2-ри през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Минерал (Овощник), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Мъглиж (Мъглиж), Единство (Гурково) и Реал (Мъдрец) се включват в групата.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово)                        отложен 
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     отложен 
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка)                  3:0 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          1:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            1:3 
4 септември 2016, неделя, 17:30 ч:
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец)                        9:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              4:0 
8 септември 2016, четвъртък, 17:30 ч:
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:1 
5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово)                        7:0 

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 17:30 ч:
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 2:3 
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      0:0 
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево)                 2:0 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      2:6 
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина)                          1:2 
Мъглиж (Мъглиж) - Единство (Гурково)                      2:3 

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 17:30 ч:
Единство (Гурково) - Левски (Оризово)                     4:0 
Бузлуджа (Енина) - Мъглиж (Мъглиж)                        3:2 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)                          12:0 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)                     0:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка)    1:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       отложен 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   отложен 
5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       1:3 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   2:3 

                           IV кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:30 ч:
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)                         0:7 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    1:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:5 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:4 
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево)                          1:8 
Мъглиж (Мъглиж) - Чирпан (Чирпан)                         0:2 
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     4:4 

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)                       3:0 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      5:0 
Левски (Сърнево) - Мъглиж (Мъглиж)                        1:3 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец)            13:1 
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            2:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Локомотив (Тулово)                  9:0 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка)           4:0 

                           I кръг - отложен мач

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Оризово)                        7:0 

                           III кръг - отложени мачове

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       1:3 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   2:3 

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               1:1 
Реал (Мъдрец) - Тунджа 2006 (Ягода)                       0:8 
Мъглиж (Мъглиж) - Габровница 04 (Горно Сахране)           1:0 
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        3:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          2:2 
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън)                   0:3 
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)                     4:0 

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                        2:1 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       0:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        4:2 
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       7:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Мъглиж (Мъглиж)                     отложен 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                    7:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:0 

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        0:2 
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)                            1:6 
Мъглиж (Мъглиж) - Млада гвардия (Розово)                  3:1 
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          3:0 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        3:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Тунджа 2010 (Копринка)                 3:0 
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  1:0 

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       1:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           1:0 
Елтемир (Крън) - Мъглиж (Мъглиж)                          4:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина)                    2:0 
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец)            11:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Локомотив (Тулово)               0:3 

                           X кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     отложен 
Реал (Мъдрец) - Тунджа 2010 (Копринка)                    3:0 
Мъглиж (Мъглиж) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           1:3 
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       отложен 
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 сл. 
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     1:2 
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          2:1 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)          4:0 
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         4:2 
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)                        6:1 
13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    6:0 
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  0:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)        5:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Мъглиж (Мъглиж)                  0:3 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Мъглиж (Мъглиж) - Локомотив (Тулово)                      4:0 
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          2:3 
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          3:1 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 0:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       0:4 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)                          5:3 
Единство (Гурково) - Тунджа 2010 (Копринка)               3:0 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         3:0 
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)                   1:3 
Реал (Мъдрец) - Мъглиж (Мъглиж)                           отложен 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Оризово)                    4:1 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           6:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина)                 0:3 

                           XIV кръг

пролет 2017:
Левски (Оризово) - Мъглиж (Мъглиж)                         - 
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)                         - 
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                      - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                   - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)           - 
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)             - 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)               - 

                           XV кръг

Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)                  - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                       - 
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)     - 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2010 (Копринка)                  - 
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                       - 
Бузлуджа (Енина) - Реал (Мъдрец)                           - 
Единство (Гурково) - Мъглиж (Мъглиж)                       - 

                           XVI кръг

Левски (Оризово) - Единство (Гурково)                      - 
Мъглиж (Мъглиж) - Бузлуджа (Енина)                         - 
Реал (Мъдрец) - Чирпан (Чирпан)                            - 
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                      - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране)     - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)        - 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                    - 

                           XVII кръг

Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)                          - 
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка)               - 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)         - 
Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                           - 
Чирпан (Чирпан) - Мъглиж (Мъглиж)                          - 
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                      - 

                           XVIII кръг

Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                        - 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                       - 
Мъглиж (Мъглиж) - Левски (Сърнево)                         - 
Реал (Мъдрец) - Габровница 04 (Горно Сахране)              - 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2006 (Ягода)                   - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово)            - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)             - 

                           XIX кръг

Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)           - 
Елтемир (Крън) - Тунджа 2010 (Копринка)                    - 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)                - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Реал (Мъдрец)                        - 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Мъглиж (Мъглиж)            - 
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                      - 
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                         - 

                           XX кръг

Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                         - 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                        - 
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)         - 
Мъглиж (Мъглиж) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Реал (Мъдрец) - Млада гвардия (Розово)                     - 
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)                        - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Мини "Марица-изток" (Раднево)     - 

                           XXI кръг

Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Оризово)                  - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)         - 
Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                             - 
Млада гвардия (Розово) - Мъглиж (Мъглиж)                   - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                   - 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)           - 
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                         - 

                           XXII кръг

Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)                        - 
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)            - 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)                - 
Мъглиж (Мъглиж) - Елтемир (Крън)                           - 
Реал (Мъдрец) - Мини "Марица-изток" (Раднево)              - 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2010 (Копринка)                - 

                           XXIII кръг

Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                      - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Реал (Мъдрец)                     - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Мъглиж (Мъглиж)            - 
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                        - 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                  - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                      - 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)           - 

                           XXIV кръг

Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)           - 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                   - 
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                          - 
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         - 
Мъглиж (Мъглиж) - Тунджа 2010 (Копринка)                   - 
Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                         - 

                           XXV кръг

Реал (Мъдрец) - Левски (Оризово)                           - 
Локомотив (Тулово) - Мъглиж (Мъглиж)                       - 
Тунджа 2010 (Копринка) - Единство (Гурково)                - 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)           - 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                           - 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                  - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)        - 

                           XXVI кръг

Левски (Оризово) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)     - 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                          - 
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            - 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2010 (Копринка)                  - 
Единство (Гурково) - Локомотив (Тулово)                    - 
Мъглиж (Мъглиж) - Реал (Мъдрец)                            - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Мини "Марица-изток" (Раднево) XXX -:- -:- -:- 6:0 5:1 3:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- 11:0 3:0 2. Елтемир (Крън) 2:0 XXX 0:0 4:2 -:- -:- -:- 4:1 -:- 7:2 -:- 3:0 -:- -:- 3. Тунджа 2006 (Ягода) 1:3 -:- XXX 2:0 -:- -:- -:- -:- 4:0 9:0 4:1 6:0 -:- -:- 4. Бузлуджа (Енина) 2:3 -:- -:- XXX 3:2 -:- 3:0 3:2 3:0* 4:1 3:0 -:- -:- -:- 5. Чирпан (Чирпан) -:- 3:1 1:2 -:- XXX 5:0 -:- -:- -:- -:- 2:1 3:0 12:0 3:0 6. Единство (Гурково) -:- -:- 1:0 4:4 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 4:0 9:0 3:0 7. Габровница 04 (Горно Сахране) -:- 1:3 0:4 -:- 1:0 4:2 XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- 13:1 1:0 8. Мъглиж (Мъглиж) 1:3 -:- -:- -:- 0:2 2:3 1:0 XXX 3:1 4:0 7:0 -:- -:- -:- 9. Млада гвардия (Розово) -:- 2:3 -:- -:- 0:2 2:2 2:3 -:- XXX -:- -:- -:- 7:2 4:0 10. Локомотив (Тулово) 0:2 -:- -:- -:- 2:6 1:3 3:4 -:- 1:1 XXX -:- -:- 6:1 -:- 11. Левски (Оризово) 2:2 0:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- XXX -:- 5:3 3:0 12. Левски (Сърнево) 1:4 -:- -:- 0:4 -:- -:- 2:1 1:3 0:2 0:1 1:2 XXX -:- -:- 13. Реал (Мъдрец) -:- 1:6 0:8 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:8 XXX 3:0 14. Тунджа 2010 (Копринка) -:- 0:3 0:5 0:3 -:- -:- -:- 0:3 -:- 0:3 -:- 2:0 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Футбол от Стара Загора

Елтемир (Крън)

нагоре