ОФГ Варна 2015/16


"А" ОФГ Варна 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

5 март 2016, събота / XII кръг:
Ботев (Брестак) - Спартак (Варна)                          - 
Провадия (Провадия) - Искра (Генерал Киселово)             - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)           - 
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково)             - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)             - 
Балкан (Аспарухово) - Напредък (Суворово)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белослав 1918 (Белослав)           11    9   1   1   24:6    28       
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Варна)                    11    9   0   2   33:8    27 [+][*]
 3. Ботев (Брестак)                    11    8   1   2   27:10   25       
 4. Провадия (Провадия)                11    8   0   3   23:10   24 [-]   
 5. Бозвелийско (Бозвелийско)          11    6   1   4   20:16   19       
 6. Тополи 2010 (Тополи)               11    5   0   6   12:15   15       
 7. Атлетик (Провадия)                 11    4   2   5   15:20   14       
 8. Аксаково (Аксаково)                11    3   2   6   11:20   11       
 9. Балкан (Аспарухово)                11    3   0   8   11:20    9 [+]    [1 0 0  3:0  3]
10. Черноморец 1946 (Чернево)          11    2   3   6   10:18    9        [0 0 1  0:3  0]
11. Напредък (Суворово)                11    2   0   9   12:31    6       
-------------------------------------------------------------------
12. Искра (Генерал Киселово)           11    1   2   8    7:31    5       

Бележки
  - Спартак 1918 (Варна), 16-ти и изваден от "Б" ФГ през изминалия сезон; първоначално се включва в Североизточна "В" АФГ, но на 11 август 2015, след изтегляне на жребия и 4 дни преди началото на сезона; се отказва от участие. Отборът отказва участие и в ОФГ Варна и през настоящия сезон поддържа само детско-юношеска школа.
  - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна), 14-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и през настоящия сезон не поддържа никакви отбори.
  - Провадия (Провадия), 15-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада в "А" ОФГ Варна.
  - Химик (Девня), 6-ти през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Устрем (Караманите), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ.
  - Балкан (Аспарухово), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Спартак (Варна), новообразуван клуб; се включва в ОФГ Варна и с решение на ЗС на БФС - Варна влиза директно в "А" ОФГ. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Напредък (Суворово) - Балкан (Аспарухово)                 1:0 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Варна) - Ботев (Брестак)                         2:1 
Искра (Генерал Киселово) - Провадия (Провадия)            0:4 
Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)          2:3 
Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)            1:3 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            1:1 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Балкан (Аспарухово)                     5:1 
Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово)           2:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково (Аксаково)           3:1 
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             4:0 
Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                1:0 
Спартак (Варна) - Искра (Генерал Киселово)               10:0 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)            1:3 
20 септември 2015, неделя, 15:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)                1:3 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Спартак (Варна)                    0:2 
Аксаково (Аксаково) - Провадия (Провадия)                 1:4 
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)            2:1 
Балкан (Аспарухово) - Черноморец 1946 (Чернево)           3:0 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)               2:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово)           4:0 
Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия)                  5:0 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Балкан (Аспарухово)            5:0 
Спартак (Варна) - Аксаково (Аксаково)                     1:0 
Искра (Генерал Киселово) - Тополи 2010 (Тополи)           2:0 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Напредък (Суворово) - Провадия (Провадия)                 1:3 
Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав)      1:4 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    2:1 
Аксаково (Аксаково) - Искра (Генерал Киселово)            1:1 
Атлетик (Провадия) - Спартак (Варна)                      отложен 
Балкан (Аспарухово) - Бозвелийско (Бозвелийско)           1:3 
5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак (Варна)                      1:2 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                0:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево)     0:0 
Провадия (Провадия) - Балкан (Аспарухово)                 2:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Варна) - Напредък (Суворово)                     5:2 
Искра (Генерал Киселово) - Атлетик (Провадия)             0:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково (Аксаково)                2:0 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Напредък (Суворово) - Искра (Генерал Киселово)            5:2 
Балкан (Аспарухово) - Спартак (Варна)                     3:0 сл. * 
* - прекратен в 72' при 0:4 след масов бой между привърженици на двата отбора
    по трибуните и последвалото му пренасяне на терена. Балкан е наказан с
    лишаване от домакинство за 1 мач, а Спартак - за 4 мача.
Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия)           1:2 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Ботев (Брестак)                     0:2 
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)      1:0 

                           VIII кръг

30 октомври 2015, петък, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               отложен * 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен * 
Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово)            отложен * 
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                отложен * 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                  отложен * 
30 октомври 2015, петък, 17:00 ч:
Спартак (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево)               отложен * 
* - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната.
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               4:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            2:0 
на неутрален терен: *
Спартак (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево)               4:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.
Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово)            0:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                2:0 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                  1:1 

                           IX кръг

7 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 1:2 
Черноморец 1946 (Чернево) - Искра (Генерал Киселово)      0:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Провадия (Провадия)           2:0 
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                      2:4 
в Тополи: *
Балкан (Аспарухово) - Тополи 2010 (Тополи)                0:1 
* - в Тополи, заради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.
Белослав 1918 (Белослав) - Спартак (Варна)                1:0 

                           X кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                     1:0 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Суворово, помощен терен: *
Спартак (Варна) - Бозвелийско (Бозвелийско)               4:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.
Искра (Генерал Киселово) - Белослав 1918 (Белослав)       0:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)          0:3 
Аксаково (Аксаково) - Балкан (Аспарухово)                 2:1 
Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово)                  4:0 

                           XI кръг

21 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак)                     1:4 
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково)           1:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Искра (Генерал Киселово)      4:1 
Провадия (Провадия) - Спартак (Варна)                     0:3 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Атлетик (Провадия)                  0:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           2:1 

                           VIII кръг - отложени мачове

28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               4:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            2:0 
на неутрален терен: *
Спартак (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево)               4:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.
Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово)            0:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                2:0 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                  1:1 

                           V кръг - отложен мач

5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Спартак (Варна)                      1:2 

                           XII кръг

5 март 2016, събота:
Ботев (Брестак) - Спартак (Варна)                          - 
Провадия (Провадия) - Искра (Генерал Киселово)             - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)           - 
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково)             - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)             - 
Балкан (Аспарухово) - Напредък (Суворово)                  - 

                           XIII кръг

Балкан (Аспарухово) - Ботев (Брестак)                      - 
Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)            - 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Аксаково (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 
Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия)                 - 
Искра (Генерал Киселово) - Спартак (Варна)                 - 

                           XIV кръг

Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)                 - 
на неутрален терен: *
Спартак (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)                     - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.
Провадия (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                  - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)             - 
Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово)             - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Балкан (Аспарухово)            - 

                           XV кръг

Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)                - 
Балкан (Аспарухово) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                   - 
Аксаково (Аксаково) - Спартак (Варна)                      - 
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)            - 

                           XVI кръг

Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                     - 
Искра (Генерал Киселово) - Аксаково (Аксаково)             - 
на неутрален терен: *
Спартак (Варна) - Атлетик (Провадия)                       - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак.
Провадия (Провадия) - Напредък (Суворово)                  - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Балкан (Аспарухово)            - 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево)       - 

                           XVII кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак)                 - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)      - 
Балкан (Аспарухово) - Провадия (Провадия)                  - 
Напредък (Суворово) - Спартак (Варна)                      - 
Атлетик (Провадия) - Искра (Генерал Киселово)              - 
Аксаково (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 

                           XVIII кръг

Ботев (Брестак) - Аксаково (Аксаково)                      - 
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                  - 
Искра (Генерал Киселово) - Напредък (Суворово)             - 
Спартак (Варна) - Балкан (Аспарухово)                      - 
Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)       - 

                           XIX кръг

Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)                - 
Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)             - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Спартак (Варна)                - 
Балкан (Аспарухово) - Искра (Генерал Киселово)             - 
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                   - 

                           XX кръг

Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия)                       - 
Аксаково (Аксаково) - Напредък (Суворово)                  - 
Тополи 2010 (Тополи) - Балкан (Аспарухово)                 - 
Искра (Генерал Киселово) - Черноморец 1946 (Чернево)       - 
Спартак (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                 - 
Провадия (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 

                           XXI кръг

Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак)                      - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Спартак (Варна)                - 
Белослав 1918 (Белослав) - Искра (Генерал Киселово)        - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)           - 
Балкан (Аспарухово) - Аксаково (Аксаково)                  - 
Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия)                   - 

                           XXII кръг

Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово)                      - 
Атлетик (Провадия) - Балкан (Аспарухово)                   - 
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)            - 
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)            - 
Искра (Генерал Киселово) - Бозвелийско (Бозвелийско)       - 
Спартак (Варна) - Провадия (Провадия)                      - 

нагоре


"А" ОФГ Варна 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Белослав 1918 (Белослав)           XXX  1:0  -:-  -:-  1:0  2:1  4:0  -:-  5:0  -:-  -:-  -:- 
 2. Спартак (Варна)                    -:-  XXX  2:1  -:-  4:0  -:-  -:-  1:0  -:-  4:0  5:2 10:0 
 3. Ботев (Брестак)                    0:0  -:-  XXX  1:0  4:0  -:-  -:-  -:-  5:1  2:1  -:-  -:- 
 4. Провадия (Провадия)                2:0  0:3  -:-  XXX  -:-  1:0  5:0  -:-  2:1  -:-  -:-  -:- 
 5. Бозвелийско (Бозвелийско)          -:-  -:-  -:-  2:0  XXX  -:-  -:-  3:1  -:-  0:0  4:0  4:1 
 6. Тополи 2010 (Тополи)               -:-  0:2  2:1  -:-  2:3  XXX  -:-  2:0  -:-  0:3  2:0  -:- 
 7. Атлетик (Провадия)                 -:-  1:2  2:4  -:-  2:1  1:2  XXX  -:-  -:-  1:1  4:0  -:- 
 8. Аксаково (Аксаково)                1:3  -:-  0:2  1:4  -:-  -:-  1:1  XXX  2:1  -:-  -:-  1:1 
 9. Балкан (Аспарухово)                -:-  3:0* -:-  -:-  1:3  0:1  0:1  -:-  XXX  3:0  -:-  -:- 
10. Черноморец 1946 (Чернево)          1:4  -:-  -:-  1:2  -:-  -:-  -:-  1:2  -:-  XXX  2:0  0:0 
11. Напредък (Суворово)                1:3  -:-  1:4  1:3  -:-  -:-  -:-  1:2  1:0  -:-  XXX  5:2 
12. Искра (Генерал Киселово)           0:1  -:-  1:3  0:4  -:-  2:0  0:2  -:-  0:1  -:-  -:-  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2015/16

| Таблица с резултати | Страници на отбори |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

19 март 2016, събота / VIII кръг:
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                  - 
в Аксаково:
Академик (Варна) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                  - 
Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово)                - 
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Агромел (Момчилово)                 7    4   2   1   20:11   14       
-------------------------------------------------------------------
 2. Факел 1935 (Гроздьово)              7    4   1   2   26:16   13        [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 3. Вихър 1926 (Вълчи дол)              7    3   4   0   13:8    13        [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 4. Устрем (Караманите)                 7    2   2   3   16:18    8 [-][*] [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 5. Академик (Варна)                    7    1   5   1   13:12    8 [+][*] [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 6. Спортист (Михалич)                  7    2   1   4   18:20    7        [1 0 0  6:0  3]
 7. Аврен (Аврен)                       7    2   1   4    8:15    7        [0 0 1  0:6  0]
 8. Спринт (Белоградец)                 7    1   2   4    9:23    5       

Бележки
  - Устрем (Караманите), 10-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в "Б" ОФГ.
  - Балкан (Аспарухово), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Лудогорец (Доброплодно) се отказва от участие след I кръг без да е изиграл мач. Вместо него и с неговата програма в групата е включен Академик (Варна).
  - Академик (Варна) играе домакинските си мачове в Аксаково.

                           I кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Академик (Варна)                 отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спортист (Михалич)               5:2 
Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)                       1:4 
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Академик (Варна)                 1:1 

                           II кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 отложен 
Спортист (Михалич) - Аврен (Аврен)                        6:0 
в Гроздьово: *
Академик (Варна) - Факел 1935 (Гроздьово)                 1:3 
* - в Гроздьово с решение на ЗС на БФС.
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              отложен 
22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 1:1 
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              2:2 

                           III кръг

27 септември 2015, неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Академик (Варна)                          1:1 
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Устрем (Караманите)              6:3 
Агромел (Момчилово) - Спортист (Михалич)                  3:0 
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:2 

                           IV кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  3:2 
в Момчилово:
Академик (Варна) - Агромел (Момчилово)                    3:3 
Устрем (Караманите) - Аврен (Аврен)                       3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)           1:1 

                           V кръг

11 октомври 2015, неделя, 11:00 ч:
Спортист (Михалич) - Академик (Варна)                     1:4 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)              9:1 
Аврен (Аврен) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                    0:1 
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 4:1 

                           VI кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Академик (Варна)                    2:2 
Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич)                  3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              3:0 
Факел 1935 (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                    0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Факел 1935 е присъдена служебна загуба
    заради участие на нередовен футболист.

                           VII кръг

30 октомври 2015, петък, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                       отложен * 
Агромел (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)              отложен * 
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               отложен * 
в Аксаково:
Академик (Варна) - Устрем (Караманите)                    отложен * 
* - целият кръг е отложен заради балотажите на местните избори в страната.
8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                       3:0 
Агромел (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)              5:2 
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               2:2 
във Варна, ст."Спартак":
Академик (Варна) - Устрем (Караманите)                    1:1 

                           I кръг - отложени мачове

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 3:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Академик (Варна)                 1:1 

                           II кръг - отложени мачове

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 1:1 
Устрем (Караманите) - Вихър 1926 (Вълчи дол)              2:2 

                           III кръг - отложен мач

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:2 

                           VIII кръг

19 март 2016, събота:
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                  - 
в Аксаково:
Академик (Варна) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                  - 
Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово)                - 
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                        - 

                           IX кръг

Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                  - 
Аврен (Аврен) - Спортист (Михалич)                         - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Академик (Варна)                  - 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите)               - 

                           X кръг

Спринт (Белоградец) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               - 
Устрем (Караманите) - Факел 1935 (Гроздьово)               - 
в Аксаково:
Академик (Варна) - Аврен (Аврен)                           - 
Спортист (Михалич) - Агромел (Момчилово)                   - 

                           XI кръг

Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                   - 
Агромел (Момчилово) - Академик (Варна)                     - 
Аврен (Аврен) - Устрем (Караманите)                        - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)            - 

                           XII кръг

Спринт (Белоградец) - Факел 1935 (Гроздьово)               - 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                     - 
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)                  - 
в Аксаково:
Академик (Варна) - Спортист (Михалич)                      - 

                           XIII кръг

в Аксаково:
Академик (Варна) - Спринт (Белоградец)                     - 
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                   - 
Агромел (Момчилово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               - 
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                     - 

                           XIV кръг

Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                        - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Агромел (Момчилово)               - 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)                - 
Устрем (Караманите) - Академик (Варна)                     - 

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2015/16 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Агромел (Момчилово)                XXX  5:2  -:-  4:1  -:-  3:0  -:-  -:- 
 2. Факел 1935 (Гроздьово)             -:-  XXX  -:-  6:3  -:-  5:2  0:3* 9:1 
 3. Вихър 1926 (Вълчи дол)             3:0  1:1  XXX  -:-  1:1  -:-  -:-  3:2 
 4. Устрем (Караманите)                -:-  -:-  2:2  XXX  -:-  3:5  3:0  3:0 
 5. Академик (Варна)                   3:3  1:3  -:-  1:1  XXX  -:-  -:-  -:- 
 6. Спортист (Михалич)                 -:-  -:-  2:2  -:-  1:4  XXX  6:0  -:- 
 7. Аврен (Аврен)                      1:4  -:-  0:1  -:-  1:1  -:-  XXX  3:0 
 8. Спринт (Белоградец)                1:1  -:-  -:-  -:-  2:2  3:2  -:-  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Варна 2015/16 - страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре