ОФГ Варна 2016/17


ОФГ Варна - A1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / IX кръг:
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белослав 1918 (Белослав)            9    7   1   1   16:4    22       
 2. Ботев (Брестак)                     8    6   2   0   14:2    20        [1 0 0  2:0  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Бозвелийско (Бозвелийско)           9    6   2   1   14:9    20        [0 0 1  0:2  0]
 4. Атлетик (Провадия)                  9    3   2   4   13:14   11       
 5. Провадия (Провадия)                 8    3   1   4   13:19   10        [1 0 0  3:2  3]
 6. Черноморец 1946 (Чернево)           9    2   4   3   10:10   10        [0 0 1  2:3  0]
 7. Тополи 2010 (Тополи)                9    2   3   4    8:12    9        [1 0 0  2:1  3]
 8. Напредък (Суворово)                 9    2   3   4   11:10    9        [0 0 1  1:2  0]
 9. Аксаково (Аксаково)                 9    1   3   5   10:17    6       
10. Девня 2005 (Девня)                  9    1   1   7    8:20    4 [-][*]

Бележки
  - ОФГ Варна е преструктурирана от "А" и "Б" ОФГ на две групи с еднакъв ранг - А1 и А2.
  - ФК Спартак (Варна), 1-ви в "А" ОФГ през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига.
  - Отборите, завършили от 2-ро до 10-то място в "А" ОФГ през изминалия сезон; са разпределени в подгрупа А1.
  - Химик (Девня), 9-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие в Трета лига. В града е възстановен Девня 2005, неактивен от пролетта на 2009 г., който става правоприемник на Химик.
  - Тича 1948 (Долни чифлик), 13-ти и изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; не заявява участие в ОФГ Варна и прекратява дейност.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)            1:2 
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  2:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               0:2 
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 2:2 
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)           1:3 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия)                      3:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево)      1:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково (Аксаково)                0:1 
Девня 2005 (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско)            0:1 
Напредък (Суворово) - Провадия (Провадия)                 5:1 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            1:5 
Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)          0:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово)           1:1 
Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                   2:1 
Аксаково (Аксаково) - Ботев (Брестак)                     1:2 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)               1:1 
Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково)                  4:2 
Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия)                  0:2 
Провадия (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)           1:2 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           2:0 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня)            2:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)      1:0 
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                  3:1 
Аксаково (Аксаково) - Напредък (Суворово)                 1:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    отложен 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    0:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:0 
Провадия (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                 3:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак)                0:0 
Девня 2005 (Девня) - Тополи 2010 (Тополи)                 0:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)            3:2 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия)           2:3 
Ботев (Брестак) - Девня 2005 (Девня)                      3:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             0:1 
Аксаково (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)           1:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                2:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак)                     0:1 
Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                1:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня)             4:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево)     2:1 
Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                  2:2 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)            1:0 
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                     отложен 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)            0:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)          1:3 
Девня 2005 (Девня) - Напредък (Суворово)                  0:2 
пролет 2017:
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                      - 

                           V кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    0:2 

                           IX кръг - отложен мач

пролет 2017:
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                      - 

                           X кръг

пролет 2017:
Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово)             - 
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                   - 
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)                - 
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                  - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково)            - 

                           XI кръг

Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав)       - 
Аксаково (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                       - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Девня 2005 (Девня)             - 
Провадия (Провадия) - Напредък (Суворово)                  - 

                           XII кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)             - 
Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия)                    - 
Ботев (Брестак) - Аксаково (Аксаково)                      - 
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)           - 

                           XIII кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)            - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)                - 
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)                   - 
Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово)                   - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Провадия (Провадия)            - 

                           XIV кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)       - 
Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия)                   - 
Напредък (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                  - 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)             - 
Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                     - 

                           XV кръг

Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                 - 
Тополи 2010 (Тополи) - Девня 2005 (Девня)                  - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово)            - 
Аксаково (Аксаково) - Провадия (Провадия)                  - 
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)             - 

                           XVI кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)              - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково (Аксаково)            - 
Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            - 
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Девня 2005 (Девня) - Ботев (Брестак)                       - 

                           XVII кръг

Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово)                      - 
Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия)                 - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)      - 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                   - 

                           XVIII кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково)             - 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)             - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)           - 
Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак)                      - 
Напредък (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                   - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Белослав 1918 (Белослав) XXX 0:0 -:- -:- -:- 1:0 2:0 -:- -:- 4:1 2. Ботев (Брестак) -:- XXX -:- 3:0 -:- 1:1 -:- -:- -:- 3:0 3. Бозвелийско (Бозвелийско) 1:0 0:2 XXX 3:2 -:- 2:1 -:- 1:1 -:- -:- 4. Атлетик (Провадия) 0:1 -:- -:- XXX 3:1 -:- 2:2 -:- 2:2 2:1 5. Провадия (Провадия) 1:5 -:- 1:2 -:- XXX -:- 1:1 -:- 3:1 2:0 6. Черноморец 1946 (Чернево) -:- -:- -:- 1:0 2:3 XXX 0:0 -:- -:- 2:2 7. Тополи 2010 (Тополи) -:- 0:2 1:3 -:- -:- -:- XXX 2:1 0:1 -:- 8. Напредък (Суворово) 1:2 0:1 -:- 0:2 5:1 0:0 -:- XXX -:- -:- 9. Аксаково (Аксаково) 0:1 1:2 1:1 -:- -:- 1:3 -:- 1:1 XXX -:- 10. Девня 2005 (Девня) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 0:2 0:2 4:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Варна - A2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / VIII кръг:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)           - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Овеч 2016 (Провадия)                9    8   1   0   43:7    25 [+]   
 2. Спартак 1918 (Варна)                9    7   0   2   30:4    21 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Камчиец 1945 (Дългопол)             8    6   0   2   17:11   18 [+]   
 4. Вихър 2016 (Вълчи дол)              8    5   1   2   24:20   16    [*]
 5. Спортист (Михалич)                  9    3   3   3   20:22   12       
 6. Устрем (Караманите)                 9    3   2   4   16:14   11       
 7. Спринт (Белоградец)                 9    3   1   5   15:28   10       
 8. Бабушки орли (Момчилово)            9    1   2   6    8:22    5    [*]
 9. Искра (Генерал Киселово)            9    1   1   7    8:28    4 <-     [1 0 0  4:3  3]
10. Факел 1935 (Гроздьово)              9    1   1   7   11:36    4        [0 0 1  3:4  0]

Бележки
  - ОФГ Варна е преструктурирана от "А" и "Б" ОФГ на две групи с еднакъв ранг - А1 и А2.
  - Отборите, завършили на 1-во, 2-ро и от 4-то до 7-мо място в "Б" ОФГ и Искра (Генерал Киселово), 11-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; са разпределени в подгрупа А2.
  - Академик (Варна), 3-ти; и Аврен (Аврен), 8-ми в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Вихър 1926 (Вълчи дол), 1-ви в "Б" ОФГ през изминалия сезон; се пререгистрира като Вихър 2016.
  - Агромел (Момчилово), 5-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; е преименуван на Бабушки орли.
  - Овеч 2016 (Провадия), Камчиец 1945 (Дългопол) и Спартак 1918 (Варна) се включват в групата.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Спартак" във Варна.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Овеч 2016 (Провадия)           1:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Факел 1935 (Гроздьово) - Искра (Генерал Киселово)         3:4 
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  отложен 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Спартак 1918 (Варна)            2:1 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите)              3:0 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  4:2 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист (Михалич) - Камчиец 1945 (Дългопол)              2:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            1:7 
Спартак 1918 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)             5:0 
Овеч 2016 (Провадия) - Спринт (Белоградец)               10:0 
Факел 1935 (Гроздьово) - Бабушки орли (Момчилово)         2:0 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Искра (Генерал Киселово)       2:0 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)               4:4 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Факел 1935 (Гроздьово)              3:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Овеч 2016 (Провадия)            0:4 
във Варна, ст."Спартак":
Устрем (Караманите) - Спартак 1918 (Варна)                прекратен * 
* - прекратен в 44' при 0:0 заради пороен дъжд и градушка.
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спартак 1918 (Варна)                0:3 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  1:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спартак 1918 (Варна)           0:3 
Овеч 2016 (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)             9:1 
Факел 1935 (Гроздьово) - Камчиец 1945 (Дългопол)          0:3 
2 октомври 2016, неделя, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Спринт (Белоградец)            2:2 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            5:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Бабушки орли (Момчилово)        4:2 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)           отложен 
Устрем (Караманите) - Овеч 2016 (Провадия)                2:2 
Спартак 1918 (Варна) - Спортист (Михалич)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)           5:1 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         0:5 сл. * 
* - прекратен в 60' при 1:2 по вина на домакините.
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спортист (Михалич)             1:1 
Овеч 2016 (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)               2:0 
Факел 1935 (Гроздьово) - Устрем (Караманите)              0:3 
Спринт (Белоградец) - Камчиец 1945 (Дългопол)             0:2 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Овеч 2016 (Провадия)                 3:5 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Искра (Генерал Киселово)        2:1 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:1 
Устрем (Караманите) - Бабушки орли (Момчилово)            1:1 
Спартак 1918 (Варна) - Факел 1935 (Гроздьово)             9:0 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
в Суворово:
Бабушки орли (Момчилово) - Спартак 1918 (Варна)           0:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Овеч 2016 (Провадия)           0:2 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спортист (Михалич)               4:4 
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 0:2 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          отложен 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          отложен 
пролет 2017:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)           - 

                           III кръг - преигран мач

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Устрем (Караманите) - Спартак 1918 (Варна)                0:3 

                           V кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)           5:1 

                           IX кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Бабушки орли (Момчилово)             3:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Искра (Генерал Киселово)         3:0 
Устрем (Караманите) - Камчиец 1945 (Дългопол)             1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Спринт (Белоградец)                5:0 
Овеч 2016 (Провадия) - Факел 1935 (Гроздьово)             5:0 

                           VIII кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          отложен 

                           I кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  4:2 

                           VIII кръг - отложен мач

пролет 2017:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)           - 

                           X кръг

пролет 2017:
Искра (Генерал Киселово) - Факел 1935 (Гроздьово)          - 
Овеч 2016 (Провадия) - Бабушки орли (Момчилово)            - 
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                   - 
Спартак 1918 (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол)             - 
Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               - 

                           XI кръг

Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово)             - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Спортист (Михалич)               - 
Спринт (Белоградец) - Овеч 2016 (Провадия)                 - 
Бабушки орли (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)          - 

                           XII кръг

Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)        - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)               - 
Овеч 2016 (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол)             - 
Спортист (Михалич) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                - 
Спартак 1918 (Варна) - Устрем (Караманите)                 - 

                           XIII кръг

Спартак 1918 (Варна) - Искра (Генерал Киселово)            - 
Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич)                   - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Овеч 2016 (Провадия)              - 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Факел 1935 (Гроздьово)           - 
Спринт (Белоградец) - Бабушки орли (Момчилово)             - 

                           XIV кръг

Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)             - 
Бабушки орли (Момчилово) - Камчиец 1945 (Дългопол)         - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)            - 
Овеч 2016 (Провадия) - Устрем (Караманите)                 - 
Спортист (Михалич) - Спартак 1918 (Варна)                  - 

                           XV кръг

Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово)              - 
Спартак 1918 (Варна) - Овеч 2016 (Провадия)                - 
Устрем (Караманите) - Факел 1935 (Гроздьово)               - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово)          - 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Спринт (Белоградец)              - 

                           XVI кръг

Искра (Генерал Киселово) - Камчиец 1945 (Дългопол)         - 
Спринт (Белоградец) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               - 
Бабушки орли (Момчилово) - Устрем (Караманите)             - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Овеч 2016 (Провадия) - Спортист (Михалич)                  - 

                           XVII кръг

Овеч 2016 (Провадия) - Искра (Генерал Киселово)            - 
Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово)                - 
Спартак 1918 (Варна) - Бабушки орли (Момчилово)            - 
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                  - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол)           - 

                           XVIII кръг

Искра (Генерал Киселово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          - 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Устрем (Караманите)              - 
Спринт (Белоградец) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
Бабушки орли (Момчилово) - Спортист (Михалич)              - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Овеч 2016 (Провадия)              - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Овеч 2016 (Провадия) XXX 2:0 -:- 9:1 -:- -:- 10:0 -:- -:- 5:0 2. Спартак 1918 (Варна) -:- XXX -:- 5:0 3:0* -:- 5:0 -:- -:- 9:0 3. Камчиец 1945 (Дългопол) 0:4 2:1 XXX -:- -:- -:- -:- 4:2 2:1 -:- 4. Вихър 2016 (Вълчи дол) -:- -:- -:- XXX 4:4 3:0 3:1 -:- 3:0 5:1 5. Спортист (Михалич) 3:5 -:- 2:1 -:- XXX 1:0 -:- 3:0 -:- -:- 6. Устрем (Караманите) 2:2 0:3 1:3 -:- -:- XXX -:- 1:1 -:- -:- 7. Спринт (Белоградец) -:- -:- 0:2 -:- 4:2 0:2 XXX -:- 5:1 3:1 8. Бабушки орли (Момчилово) 1:4 0:1 -:- 0:5* -:- -:- 2:2 XXX 2:0 -:- 9. Искра (Генерал Киселово) 0:2 0:3 -:- -:- 1:1 1:7 -:- -:- XXX -:- 10. Факел 1935 (Гроздьово) -:- -:- 0:3 -:- 4:4 0:3 -:- 2:0 3:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре