bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Варна 2014/15


Баражи за "А" ОФГ Варна 2014/15

                           Финали:

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
в Чернево:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аксаково (Аксаково)              0:2
в Аксаково:
Атлетик (Провадия) - Химик (Девня)                        2:3

нагоре


"А" ОФГ Варна 2014/15

| Таблица с резултати |

                           Актуални мачове:

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч / XI кръг:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                       - 
Аксаково (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 
Устрем (Караманите) - Напредък (Суворово)                  - 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч / IV кръг:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)            - 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)             - 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                        - 
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец 1946 (Чернево)           8    6   2   0   25:4    20       
-------------------------------------------------------------------
 2. Белослав 1918 (Белослав)            8    6   2   0   19:5    20       
 3. Тополи 2010 (Тополи)                8    4   4   0   16:8    16       
 4. Химик (Девня)                       8    4   2   2   22:13   14        [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
 5. Ботев (Брестак)                     8    4   2   2   12:11   14        [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
 6. Бозвелийско (Бозвелийско)           8    3   3   2   12:17   12       
 7. Искра (Генерал Киселово)            8    2   1   5    9:13    7        [1 0 0  3:0  3]
 8. Атлетик (Провадия)                  8    2   1   5    8:20    7    [*] [0 0 1  0:3  0]
 9. Устрем (Караманите)                 7    1   1   5   12:22    4        [1 0 0  3:1  3, -10 обща ГР]
10. Напредък (Суворово)                 9    1   1   7   12:25    4        [1 0 0  3:1  3, -13 обща ГР]
11. Аксаково (Аксаково)                 8    1   1   6    7:16    4 [+]    [0 0 2  2:6  0]
-------------------------------------------------------------------
--. Камчиец (Дългопол)                  1    0   0   1    0:3     -    [*]

Бележки
  - ОФГ Варна е реорганизирана от две групи на регионален принцип на "А" ОФГ и
"Б" ОФГ. Първите 5 отбора от северната и южната подгрупа от миналия сезон имат
право да се включат в "А" ОФГ. Още два отбора - Химик (Девня), 6-ти; и Атлетик
(Провадия), 7-ми в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; отговарят на изискванията
за "А" ОФГ и изявяват желание за участие в групата. Други два отбора - Аксаково
(Аксаково) и Вихър 1926 (Вълчи дол) се включват в ОФГ Варна и също отговарят на
изискванията за "А" ОФГ. Поради това е решено "А" ОФГ да се разшири до 12 отбора,
а новите две места да се попълнят чрез баражи между двете двойки отбори.
  - Шерба (Гроздьово), 5-ти в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; се отказва
от участие. В резултат в групата е допуснат и загубилият баража между участвалите
през изминалия сезон - Атлетик (Провадия).
  - Камчиец (Дългопол), 1-ви в ОФГ Варна - юг и вицешампион на ОФГ Варна през
изминалия сезон; се отказва от участие след I кръг, без да е изиграл мач.
Служебната загуба на отбора от I кръг е анулирана, а противниците му по програма
през сезона почиват.
  - Напредък (Суворово) играе домакинските си мачове в Чернево.

                           I кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                2:3 
Ботев (Брестак) - Аксаково (Аксаково)                     1:0 
Камчиец (Дългопол) - Атлетик (Провадия)                   0:3 сл.  /анулиран/ 
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Устрем (Караманите)           5:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Искра (Генерал Киселово)       1:0 
Химик (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)                 0:1 

* - Камчиец (Дългопол), 1-ви в ОФГ Варна - юг и вицешампион на ОФГ Варна през
    изминалия сезон; се отказва от участие след I кръг, без да е изиграл мач.
    Служебната загуба на отбора от I кръг е анулирана, а противниците му по
    програма през сезона почиват.

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско)           2:3 
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)          2:2 
Искра (Генерал Киселово) - Химик (Девня)                  1:2 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             2:3 
Аксаково (Аксаково) - Камчиец (Дългопол)                  анулиран * 
* - анулиран след оттеглянето на Камчиец.
Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак)                     2:3 

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово)                     2:1 
Камчиец (Дългопол) - Устрем (Караманите)                  анулиран 
Черноморец 1946 (Чернево) - Искра (Генерал Киселово)      4:0 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)          0:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково)            2:1 
Химик (Девня) - Атлетик (Провадия)                        5:0 

                           IV кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)           отложен 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            отложен 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                       отложен 
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен 
Напредък (Суворово) - Камчиец (Дългопол)                  анулиран 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               отложен 
30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)            - 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)             - 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                        - 
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)                - 

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                    1:2 
Камчиец (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)            анулиран 
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково)           3:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово)            4:0 
Химик (Девня) - Устрем (Караманите)                       3:2 
Искра (Генерал Киселово) - Атлетик (Провадия)             3:0 

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Химик (Девня)                       2:2 
Ботев (Брестак) - Камчиец (Дългопол)                      анулиран 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                 5:0 
Аксаково (Аксаково) - Искра (Генерал Киселово)            2:1 
Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:7 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)      1:1 

                           VII кръг

25 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово)           6:1 
25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Камчиец (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)                 анулиран 
Химик (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско)                 8:0 
Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково)                  2:0 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак)                2:0 
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            отложен 
7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)             - 

                           VIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Искра (Генерал Киселово)            1:2 
Ботев (Брестак) - Химик (Девня)                           2:2 
Камчиец (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)             анулиран 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково (Аксаково)                1:1 
Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия)                  1:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево)     0:2 

                           IX кръг

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Химик (Девня) - Камчиец (Дългопол)                        анулиран 
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)               0:0 
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           1:1 
Искра (Генерал Киселово) - Бозвелийско (Бозвелийско)      0:0 
Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово)                  2:0 
Аксаково (Аксаково) - Устрем (Караманите)                 1:3 

                           X кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
в Чернево:
Напредък (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 3:1 
Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)                3:2 
Камчиец (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево)            анулиран 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем (Караманите)                2:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)            3:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Химик (Девня)                  5:0 

                           XI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Химик (Девня) - Тополи 2010 (Тополи)                       - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав)       - 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Камчиец (Дългопол)             анулиран 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                       - 
Аксаково (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 
Устрем (Караманите) - Напредък (Суворово)                  - 

                           IV кръг - отложени мачове

30 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Искра (Генерал Киселово)            - 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)             - 
Аксаково (Аксаково) - Химик (Девня)                        - 
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)                - 

                           VII кръг - отложен мач

7 декември 2014, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)             - 

                           XII кръг

пролет 2015:
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                 - 
Устрем (Караманите) - Бозвелийско (Бозвелийско)            - 
Аксаково (Аксаково) - Ботев (Брестак)                      - 
Искра (Генерал Киселово) - Белослав 1918 (Белослав)        - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Химик (Девня)                  - 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XIII кръг

Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)           - 
Химик (Девня) - Искра (Генерал Киселово)                   - 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)              - 
Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите)                      - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово)            - 
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XIV кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)           - 
Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак)                      - 
Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
Атлетик (Провадия) - Химик (Девня)                         - 
Искра (Генерал Киселово) - Черноморец 1946 (Чернево)       - 
Устрем (Караманите)                                       почива

                           XV кръг

Искра (Генерал Киселово) - Тополи 2010 (Тополи)            - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)             - 
Химик (Девня) - Аксаково (Аксаково)                        - 
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите)             - 
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)                - 
Напредък (Суворово)                                       почива

                           XVI кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                     - 
Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
Устрем (Караманите) - Химик (Девня)                        - 
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)            - 
Атлетик (Провадия) - Искра (Генерал Киселово)              - 
Бозвелийско (Бозвелийско)                                 почива

                           XVII кръг

Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                  - 
Искра (Генерал Киселово) - Аксаково (Аксаково)             - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите)            - 
Химик (Девня) - Напредък (Суворово)                        - 
Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)       - 
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XVIII кръг

Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                 - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Химик (Девня)                  - 
Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)            - 
Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово)             - 
Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия)                   - 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XIX кръг

Аксаково (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите)                   - 
Искра (Генерал Киселово) - Напредък (Суворово)             - 
Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)      - 
Химик (Девня) - Ботев (Брестак)                            - 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XX кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)            - 
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)                - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Искра (Генерал Киселово)       - 
Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия)                   - 
Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково)                  - 
Химик (Девня)                                             почива

                           XXI кръг

Устрем (Караманите) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Аксаково (Аксаково) - Напредък (Суворово)                  - 
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)             - 
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)                 - 
Химик (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)                   - 
Черноморец 1946 (Чернево)                                 почива

                           XXII кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Химик (Девня)                       - 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево)       - 
Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия)                       - 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково (Аксаково)            - 
Напредък (Суворово) - Устрем (Караманите)                  - 
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

нагоре


"А" ОФГ Варна 2014/15 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Черноморец 1946 (Чернево)          XXX  -:-  -:-  -:-  0:0  -:-  4:0  -:-  -:-  6:1  3:1  --- 
 2. Белослав 1918 (Белослав)           -:-  XXX  1:1  5:0  2:0  -:-  1:0  -:-  -:-  4:0  2:1  --- 
 3. Тополи 2010 (Тополи)               2:2  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  5:0  2:1  -:-  1:1  --- 
 4. Химик (Девня)                      0:1  -:-  -:-  XXX  -:-  8:0  -:-  5:0  3:2  -:-  -:-  --- 
 5. Ботев (Брестак)                    -:-  -:-  1:2  2:2  XXX  -:-  3:2  -:-  -:-  2:1  1:0  --- 
 6. Бозвелийско (Бозвелийско)          0:2  1:1  0:0  -:-  -:-  XXX  -:-  3:1  5:3  -:-  -:-  --- 
 7. Искра (Генерал Киселово)           -:-  -:-  -:-  1:2  -:-  0:0  XXX  3:0  -:-  -:-  -:-  --- 
 8. Атлетик (Провадия)                 -:-  2:3  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  2:0  2:0  --- 
 9. Устрем (Караманите)                0:7  -:-  -:-  -:-  2:3  -:-  -:-  1:1  XXX  -:-  -:-  --- 
10. Напредък (Суворово)                -:-  -:-  2:3  2:2  -:-  2:3  1:2  -:-  -:-  XXX  3:1  --- 
11. Аксаково (Аксаково)                -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  2:1  -:-  1:3  -:-  XXX  --- 
12. Камчиец (Дългопол)                 ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- (0:3) ---  ---  ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2014/15

| Таблица с резултати |

                           Актуални мачове:

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч / IV кръг:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч / I кръг:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Аспарухово)                 6    5   0   1   18:8    15 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Факел 1935 (Гроздьово)              7    4   0   3   22:10   12        [2 0 0 15:0  6]
 3. Агромел (Момчилово)                 5    4   0   1   13:11   12        [1 0 1  4:9  3]
 4. Спортист (Михалич)                  7    4   0   3   16:26   12        [0 0 2  3:13 0]
 5. Аврен (Аврен)                       7    3   0   4   19:14    9        [1 0 0  4:2  3]
 6. Лудогорец (Доброплодно)             7    3   0   4   19:17    9        [0 0 1  2:4  0]
 7. Вихър 1926 (Вълчи дол)              7    2   0   5    8:14    6 [+]   
 8. Спринт (Белоградец)                 6    1   0   5    4:19    3       

Бележки
  - ОФГ Варна е реорганизирана от две групи на регионален принцип на "А" ОФГ и
"Б" ОФГ. Първите 5 отбора от северната и южната подгрупа от миналия сезон имат
право да се включат в "А" ОФГ. Още два отбора - Химик (Девня), 6-ти; и Атлетик
(Провадия), 7-ми в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; отговарят на изискванията
за "А" ОФГ и изявяват желание за участие в групата. Други два отбора - Аксаково
(Аксаково) и Вихър 1926 (Вълчи дол) се включват в ОФГ Варна и също отговарят на
изискванията за "А" ОФГ. Поради това е решено "А" ОФГ да се разшири до 12 отбора,
а новите две места да се попълнят чрез баражи между двете двойки отбори.
  - Шерба (Гроздьово), 5-ти в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон; се отказва
от участие. В резултат в групата е допуснат и загубилият баража между участвалите
през изминалия сезон - Атлетик (Провадия).
  - Ветрино (Ветрино), 11-ти в ОФГ Варна - север през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Грифид (Варна), 8-ми в ОФГ Варна - север през изминалия сезон; се отказва от
участие непосредствено преди началото на сезона. Преди това отборът заявява за
домакинските си мачове стадиона в Аксаково.
  - След III кръг в "Б" ОФГ се включва Балкан (Аспарухово), който играе на позицията,
първоначално предвидена за Грифид, а в последствие оставена свободна в програмата.
Първите два мача на отбора след включването му в групата се отлагат, докато клуба
се организира за участие в групата, а срещите му от първите 3 кръга придобиват
статут на отлжожени и също се изиграват по-късно.

                           I кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                 отложен * 
* - отложен заради късното включване на Балкан в групата.
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Факел 1935 (Гроздьово)          5:0 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:0 сл. 
Аврен (Аврен) - Спортист (Михалич)                        9:0 
29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                  - 

                           II кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Лудогорец (Доброплодно)             2:1 
28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спортист (Михалич)                  отложен * 
* - отложен заради късното включване на Балкан в групата.
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)           4:1 
ненасрочен:
Балкан (Аспарухово) - Спортист (Михалич)                  0:3 сл. * 
* - Спортист отказва да приеме мача за отложен предвид късното включване
    на Балкан в групата.
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       3:2 

                           III кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             отложен 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              отложен 
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    отложен 
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  отложен 
8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Вихър 1926 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    1:0 

* - - След III кръг в "Б" ОФГ се включва Балкан (Аспарухово), който играе на
    позицията, първоначално предвидена за Грифид, а в последствие оставена
    свободна в програмата. Първите два мача на отбора след включването му в
    групата се отлагат, докато клуба се организира за участие в групата, а
    срещите му от първите 3 кръга придобиват статут на отлжожени и също се
    изиграват по-късно.

                           IV кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
във Ветрен:
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       4:1 
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спортист (Михалич)               9:0 
Лудогорец (Доброплодно) - Вихър 1926 (Вълчи дол)          2:0 
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.

                           V кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Агромел (Момчилово)                  3:4 
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)              отложен 
Аврен (Аврен) - Лудогорец (Доброплодно)                   4:2 
Спринт (Белоградец) - Факел 1935 (Гроздьово)              0:3 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)              1:2 

                           VI кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 отложен 
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Факел 1935 (Гроздьово)              3:0 
Лудогорец (Доброплодно) - Спортист (Михалич)              3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Аврен (Аврен)                    2:1 
6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                  - 

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               2:1 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Балкан (Аспарухово)                       1:3 
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)             1:3 
Факел 1935 (Гроздьово) - Агромел (Момчилово)              6:0 

                           III кръг - отложени мачове

8 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             3:5 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Агромел (Момчилово)              0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Вихър 1926 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Аврен (Аврен) - Факел 1935 (Гроздьово)                    1:0 

                           II кръг - отложени мачове

ненасрочен:
Балкан (Аспарухово) - Спортист (Михалич)                  0:3 сл. * 
* - Спортист отказва да приеме мача за отложен предвид късното включване
    на Балкан в групата.
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       3:2 

                           V кръг - отложен мач

16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)              1:2 

                           IV кръг - отложен мач

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)                 5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.

                           I кръг - отложен мач

29 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Балкан (Аспарухово)                  - 

                           VI кръг - отложен мач

6 декември 2014, събота, 14:00 ч:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                  - 

                           VIII кръг

пролет 2015:
Балкан (Аспарухово) - Агромел (Момчилово)                  - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)           - 
Спринт (Белоградец) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               - 
Спортист (Михалич) - Аврен (Аврен)                         - 

                           IX кръг

Спортист (Михалич) - Балкан (Аспарухово)                   - 
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                        - 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Факел 1935 (Гроздьово)            - 
Лудогорец (Доброплодно) - Агромел (Момчилово)              - 

                           X кръг

Балкан (Аспарухово) - Лудогорец (Доброплодно)              - 
Агромел (Момчилово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Аврен (Аврен)                     - 
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                   - 

                           XI кръг

Спринт (Белоградец) - Балкан (Аспарухово)                  - 
Спортист (Михалич) - Факел 1935 (Гроздьово)                - 
Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)                        - 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Лудогорец (Доброплодно)           - 

                           XII кръг

Балкан (Аспарухово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               - 
Лудогорец (Доброплодно) - Аврен (Аврен)                    - 
Агромел (Момчилово) - Спортист (Михалич)                   - 
Факел 1935 (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)               - 

                           XIII кръг

Факел 1935 (Гроздьово) - Балкан (Аспарухово)               - 
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                  - 
Спортист (Михалич) - Лудогорец (Доброплодно)               - 
Аврен (Аврен) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                     - 

                           XIV кръг

Балкан (Аспарухово) - Аврен (Аврен)                        - 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)                - 
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)              - 
Агромел (Момчилово) - Факел 1935 (Гроздьово)               - 

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2014/15 - Таблица с резултати

------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8. 
------------------------------------------------------------------------------
 1. Балкан (Аспарухово)                XXX  3:0  -:-  0:3* -:-  -:-  -:-  5:0*
 2. Факел 1935 (Гроздьово)             -:-  XXX  6:0  9:0  -:-  -:-  4:1  -:- 
 3. Агромел (Момчилово)                -:-  -:-  XXX  -:-  4:1  2:1  -:-  -:- 
 4. Спортист (Михалич)                 -:-  -:-  3:4  XXX  -:-  -:-  2:1  3:0*
 5. Аврен (Аврен)                      1:3  1:0  -:-  9:0  XXX  4:2  -:-  -:- 
 6. Лудогорец (Доброплодно)            3:5  5:0  -:-  3:5  -:-  XXX  2:0  -:- 
 7. Вихър 1926 (Вълчи дол)             1:2  -:-  0:3* -:-  2:1  -:-  XXX  3:0*
 8. Спринт (Белоградец)                -:-  0:3  -:-  -:-  3:2  1:3  -:-  XXX 
------------------------------------------------------------------------------

нагоре


ОФГ Варна 2014/15 - страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com