ОФГ Видин 2016/17

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Партизани (Макреш)                 10    9   1   0   28:6    28    
-------------------------------------------------------------------
 2. Дреновец (Дреновец)                10    7   2   1   27:6    23 [+]
 3. Ботев (Грамада)                    10    6   3   1   23:10   21    
 4. Славия (Ново село)                 10    5   2   3   18:15   17 [+]
 5. Тимок (Брегово)                    10    5   1   4   25:22   16     [1 0 0  4:2  3]
 6. Балкан (Белоградчик)               10    5   1   4   20:10   16     [0 0 1  2:4  0]
 7. Ботев Д (Димово)                   10    4   1   5   14:19   13    
 8. Левски (Покрайна)                  10    4   0   6   15:18   12 [+]
 9. Пластик (Старопатица)              10    2   2   6   12:19    8    
10. Рациария (Арчар)                   10    1   1   8   10:29    4    
11. Кула 04 (Кула)                     10    0   0  10    7:45    0    

Бележки
  - Дунав (Дунавци), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Славия (Ново село), Дреновец (Дреновец) и Левски (Покрайна) се включват в групата.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              0:1 
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        3:0 
Славия (Ново село) - Левски (Покрайна)                    1:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        2:2 
Кула 04 (Кула) - Дреновец (Дреновец)                      0:3 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Славия (Ново село)                     1:1 
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    2:4 
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      2:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)               2:0 
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         5:0 сл. * 
* - прекратен в 49' при 2:0, след като футболисти на гостите, започнали мача с 8
    човека, се контузват в 43' и 49'.
Левски (Покрайна)                                         почива

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       0:6 
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                     1:7 
Славия (Ново село) - Балкан (Белоградчик)                 2:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  4:1 
Левски (Покрайна) - Ботев Д (Димово)                      1:2 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Левски (Покрайна)                  4:0 
Дреновец (Дреновец) - Славия (Ново село)                  2:0 
Ботев (Грамада) - Кула 04 (Кула)                          6:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        0:3 
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                2:0 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      1:1 
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   0:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:0 
Славия (Ново село) - Рациария (Арчар)                     4:1 
Левски (Покрайна) - Дреновец (Дреновец)                   0:3 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Пластик (Старопатица)                    1:2 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Ботев Д (Димово)                    3:1 
Рациария (Арчар) - Левски (Покрайна)                      0:1 
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                   2:0 
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:1 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
в Дреновец:
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                0:0 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Тимок (Брегово) - Кула 04 (Кула)                          4:1 
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      1:3 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски (Покрайна) - Партизани (Макреш)                    0:2 
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       4:0 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   0:3 
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     3:0 
Ботев (Грамада) - Левски (Покрайна)                       4:2 
Кула 04 (Кула) - Славия (Ново село)                       2:5 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   2:6 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Левски (Покрайна) - Кула 04 (Кула)                        6:1 
в Макреш:
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 1:3 
29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        0:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Славия (Ново село) - Пластик (Старопатица)                2:2 
Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                    4:0 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  отложен 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    отложен 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         отложен 
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 отложен 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      отложен 
26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    1:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         1:3 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      1:2 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  3:2 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 0:1 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Левски (Покрайна) - Тимок (Брегово)                       4:1 
в Кула:
Балкан (Белоградчик) - Кула 04 (Кула)                     5:0 
Дреновец (Дреновец) - Ботев (Грамада)                     1:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  3:2 
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     1:4 
Славия (Ново село)                                        почива

                           X кръг - отложени мачове

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    1:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев Д (Димово)                         1:3 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      1:2 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  3:2 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Левски (Покрайна)                 0:1 

                           XII кръг

пролет 2017:
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                         - 
Дреновец (Дреновец) - Кула 04 (Кула)                       - 
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)               - 
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                         - 
Левски (Покрайна) - Славия (Ново село)                     - 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XIII кръг

Славия (Ново село) - Ботев Д (Димово)                      - 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                     - 
Пластик (Старопатица) - Дреновец (Дреновец)                - 
Кула 04 (Кула) - Рациария (Арчар)                          - 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                       - 
Левски (Покрайна)                                         почива

                           XIV кръг

Партизани (Макреш) - Кула 04 (Кула)                        - 
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                   - 
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                      - 
Балкан (Белоградчик) - Славия (Ново село)                  - 
Ботев Д (Димово) - Левски (Покрайна)                       - 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XV кръг

Левски (Покрайна) - Балкан (Белоградчик)                   - 
Славия (Ново село) - Дреновец (Дреновец)                   - 
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                         - 
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                 - 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                           - 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XVI кръг

Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                    - 
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                       - 
Рациария (Арчар) - Славия (Ново село)                      - 
Дреновец (Дреновец) - Левски (Покрайна)                    - 
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                    - 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XVII кръг

Ботев Д (Димово) - Дреновец (Дреновец)                     - 
Левски (Покрайна) - Рациария (Арчар)                       - 
Славия (Ново село) - Партизани (Макреш)                    - 
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                          - 
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                     - 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XVIII кръг

Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                           - 
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                       - 
Партизани (Макреш) - Левски (Покрайна)                     - 
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                        - 
Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                 - 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XIX кръг

Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                    - 
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                      - 
Левски (Покрайна) - Ботев (Грамада)                        - 
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)                        - 
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                    - 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XX кръг

Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                 - 
Кула 04 (Кула) - Левски (Покрайна)                         - 
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                         - 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                  - 
Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                     - 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XXI кръг

Дреновец (Дреновец) - Партизани (Макреш)                   - 
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                     - 
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                          - 
Левски (Покрайна) - Пластик (Старопатица)                  - 
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                       - 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XXII кръг

Тимок (Брегово) - Левски (Покрайна)                        - 
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                   - 
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                      - 
Ботев (Грамада) - Дреновец (Дреновец)                      - 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                      - 
Славия (Ново село)                                        почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Партизани (Макреш) XXX 3:2 2:1 2:0 -:- -:- 3:0 -:- 2:0 -:- -:- 2. Дреновец (Дреновец) -:- XXX 1:1 2:0 -:- -:- 3:1 -:- 2:0 4:0 -:- 3. Ботев (Грамада) -:- -:- XXX -:- 3:1 1:0 -:- 4:2 -:- 2:2 6:1 4. Славия (Ново село) -:- -:- 1:3 XXX -:- 2:1 -:- 1:0 2:2 4:1 -:- 5. Тимок (Брегово) 1:1 1:7 -:- 1:2 XXX -:- 3:0 -:- -:- -:- 4:1 6. Балкан (Белоградчик) 1:3 0:0 -:- -:- 2:4 XXX -:- 4:0 -:- -:- 5:0 7. Ботев Д (Димово) -:- -:- 0:2 1:1 -:- 0:3 XXX -:- 3:2 4:0 -:- 8. Левски (Покрайна) 0:2 0:3 -:- -:- 4:1 -:- 1:2 XXX -:- -:- 6:1 9. Пластик (Старопатица) -:- -:- 0:0 -:- 2:6 0:1 -:- 0:1 XXX 4:1 -:- 10. Рациария (Арчар) 1:4 -:- -:- -:- 0:3 0:3 -:- 0:1 -:- XXX 5:0* 11. Кула 04 (Кула) 0:6 0:3 -:- 2:5 -:- -:- 1:3 -:- 1:2 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОФГ Видин @enjore.com
в-к Конкурент /Враца/

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре