ОФГ Враца 2016/17


"А" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

22 април 2017, събота, 14:00 ч / XX кръг:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)                - 
22 април 2017, събота, 17:00 ч / XX кръг:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                     - 
Манастирище (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)        отложен 
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                 - 
Строител (Кунино) - Огоста (Хайредин)                      - 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч / XX кръг:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен)                - 
Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                  - сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Манастирище (Манастирище)          19   15   3   1   49:12   48       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив Мездра (Мездра)          19   14   2   3   61:22   44 [+][*]
 3. Огоста (Хайредин)                  19   14   1   4   63:21   43       
 4. Скала 2015 (Оселна)                19   12   1   6   62:26   37 [+]   
 5. Дунав 2016 (Селановци)             19   11   2   6   41:24   35    [*]
 6. Околчица (Моравица)                19   10   3   6   69:38   33        [1 0 0  4:1  3]
 7. Монолит (Манастирище)              19   10   3   6   38:28   33        [0 0 1  1:4  0]
 8. Искър 1923 (Роман)                 19    8   1  10   45:43   25       
 9. Ботев (Рогозен)                    19    8   0  11   47:48   24       
10. Скала (Зверино)                    19    7   2  10   27:53   23       
11. Ботев (Криводол)                   19    7   0  12   36:45   21       
12. Миньор 2005 (Згориград)            19    4   1  14   21:77   13       
13. Строител (Кунино)                  19    1   2  16    8:55    5       
-------------------------------------------------------------------
14. Балкански (Михайлово)              19    1   1  17   13:88    4       

Бележки
  - Първоначално в групата изпада Ботев 2008 (Козлодуй). Дунав 98 (Селановци), 5-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига за да се обедини с Ботев 2008 (Козлодуй) в Първа атомна (Козлодуй). Клубът от Селановци е възстановен като Дунав 2016 и е включен отново в "А" ОФГ Враца, а Първа атомна играе в Северозападна Трета лига.
  - Локомотив 1929 (Мездра), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. Локомотив 2012 (Мездра), 16-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон не подава заявка за участие във Втора или Трета лига, както и в ОФГ, с което и двата мездренски клуба прекратяват дейност. В града е основан нов клуб - Локомотив Мездра - който е включен в "А" ОФГ Враца.
  - Чавдар 1957 (Бяла Слатина), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие. В резултат Искър 1923 (Роман), 14-ти през изминалия сезон и изпадащ в "Б" ОФГ; остава в "А" ОФГ.
  - Скала 2015 (Оселна) влиза в групата от "Б" ОФГ. Отборът играе домакинските си мачове в Зверино.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове в Краводер.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                 5:6 * 
* - заради опит за побой над съдията след края на мача от публика на
    домакините, Скала 2015 е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача.
Балкански (Михайлово) - Строител (Кунино)                 2:1 
Манастирище (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра)     4:0 
Ботев (Криводол) - Скала (Зверино)                        2:7 
Дунав 2016 (Селановци) - Миньор 2005 (Згориград)          5:0 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                      4:3 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 2:0 

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   5:1 
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   3:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              0:6 сл. * 
* - прекратен в 87' при 3:3 след сбиване между двата отбора.
Скала (Зверино) - Дунав 2016 (Селановци)                  1:0 
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             отложен 
4 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Криводол)              4:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Скала 2015 (Оселна) - Балкански (Михайлово)              12:0 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             0:2 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Околчица (Моравица)               0:3 сл. * 
* - прекратен в 1' при 0:0, когато футболист на домакините, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           3:2 
Ботев (Криводол) - Строител (Кунино)                      7:0 
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      2:3 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград)           4:3 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:1 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       2:1 

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     1:3 
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   2:1 
Строител (Кунино) - Дунав 2016 (Селановци)                0:3 
Балкански (Михайлово) - Манастирище (Манастирище)         0:1 
17 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Огоста (Хайредин)               0:2 
18 септември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: *
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Криводол)                    0:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            4:0 

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           4:3 
Ботев (Криводол) - Балкански (Михайлово)                  6:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              3:1 
Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                    0:1 
Ботев (Рогозен) - Миньор 2005 (Згориград)                 5:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра)         2:1 
Огоста (Хайредин) - Скала (Зверино)                       5:0 

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Миньор 2005 (Згориград)             6:3 
Скала (Зверино) - Ботев (Рогозен)                         3:0 
Строител (Кунино) - Монолит (Манастирище)                 0:2 
Балкански (Михайлово) - Дунав 2016 (Селановци)            0:2 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол)              2:0 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
на неутрален терен: *
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман)                  2:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Огоста (Хайредин)             2:2 

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    1:4 
Дунав 2016 (Селановци) - Манастирище (Манастирище)        0:2 
Искър 1923 (Роман) - Балкански (Михайлово)                6:0 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)               0:0 
Миньор 2005 (Згориград) - Скала (Зверино)                 0:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Строител (Кунино)                     6:0 
Ботев (Рогозен) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:1 

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     1:1 
Строител (Кунино) - Ботев (Рогозен)                       1:3 
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)             0:4 
Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)            2:0 
16 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
в Селановци:
Ботев (Криводол) - Дунав 2016 (Селановци)                 1:4 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Миньор 2005 (Згориград)       6:1 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: *
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                   3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              отложен 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище)         0:0 
Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна)                     1:4 
Миньор 2005 (Згориград) - Строител (Кунино)               1:0 
Скала (Зверино) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     5:0 
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 5:0 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              2:1 

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       1:3 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2005 (Згориград)             6:1 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   4:6 
Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище)                  1:3 
в Роман:
Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман)               1:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           2:3 
Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин)             2:1 

                           II кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             0:2 

                           IX кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              2:1 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  отложен 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)            отложен 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               отложен 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      отложен 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)             отложен 
3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  2:6 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)            1:1 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               0:3 сл. 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)             7:0 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      3:0 
25 февруари 2017, събота, 14:30 ч:
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
26 февруари 2017, неделя, 14:30 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           3:2 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)                   1:1 
Балкански (Михайлово) - Скала (Зверино)                   0:2 
Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен)                        1:2 
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                0:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           отложен 
Манастирище (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград)       7:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                0:3 
10 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           1:2 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               1:4 
Ботев (Рогозен) - Дунав 2016 (Селановци)                  2:3 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Криводол)                2:1 
Скала (Зверино) - Манастирище (Манастирище)               1:4 
Строител (Кунино) - Скала 2015 (Оселна)                   1:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман)                    6:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Балкански (Михайлово)         6:0 

                           XI кръг - отложени мачове

3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  2:6 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)            1:1 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               0:3 сл. 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)             7:0 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      3:0 

                           XII кръг - отложен мач

10 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           1:2 

                           XI кръг - отложени мачове

25 февруари 2017, събота, 14:30 ч:
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
26 февруари 2017, неделя, 14:30 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           3:2 

                           XIV кръг

4 март 2017, събота, 12:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                 0:2 
4 март 2017, събота, 15:30 ч:
Строител (Кунино) - Балкански (Михайлово)                 2:2 
Скала (Зверино) - Ботев (Криводол)                        0:5 
Миньор 2005 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци)          0:2 
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман)                      1:4 
5 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Манастирище (Манастирище)     1:1 
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 4:0 

                           XV кръг

11 март 2017, събота, 15:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   5:0 
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2005 (Згориград)              6:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала (Зверино)                  6:1 
Ботев (Криводол) - Локомотив Мездра (Мездра)              2:4 
Манастирище (Манастирище) - Строител (Кунино)             4:0 
Балкански (Михайлово) - Скала 2015 (Оселна)               1:5 
12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                   6:1 

                           XVI кръг

18 март 2017, събота, 15:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Балкански (Михайлово)              12:0 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Манастирище (Манастирище)           1:2 
Строител (Кунино) - Ботев (Криводол)                      0:1 
19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)        4:0 
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                      1:4 
Миньор 2005 (Згориград) - Монолит (Манастирище)           2:1 
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:3 

                           XVII кръг

1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Строител (Кунино)                4:0 
1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                     2:7 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                   6:2 
Ботев (Криводол) - Скала 2015 (Оселна)                    2:5 
Манастирище (Манастирище) - Балкански (Михайлово)         5:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Миньор 2005 (Згориград)               8:2 
Искър 1923 (Роман) - Локомотив Мездра (Мездра)            2:6 

                           XVIII кръг

8 април 2017, събота, 14:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)           1:1 
8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Ботев (Криводол)                  0:4 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци)              3:2 
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                    0:2 
Локомотив Мездра (Мездра) - Монолит (Манастирище)         5:1 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Огоста (Хайредин)                       0:2 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                 1:5 

                           XIX кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Скала (Зверино)                         9:0 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино)                 2:0 
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна)                  1:4 
Дунав 2016 (Селановци) - Балкански (Михайлово)            3:2 
Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище)              1:0 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Околчица (Моравица)             0:5 
Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра)             4:2 

                           XX кръг

22 април 2017, събота, 14:00 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)                - 
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                     - 
Манастирище (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)        отложен 
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                 - 
Строител (Кунино) - Огоста (Хайредин)                      - 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен)                - 
Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                  - сл. 

                           XXI кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                      - 
Ботев (Рогозен) - Строител (Кунино)                        - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)              - 
Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище)             - 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Криводол)                  - 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Локомотив Мездра (Мездра)        - 
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                    - 

                           XXII кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)               - 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                      - 
Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)          - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен)                      - 
Строител (Кунино) - Миньор 2005 (Згориград)                - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Скала (Зверино)                - 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                  - 

                           XXIII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                        - 
Миньор 2005 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна)              - 
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                    - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол)                   - 
Искър 1923 (Роман) - Дунав 2016 (Селановци)                - 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица)            - 
Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище)              - 

                           XXIV кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                   - 
Дунав 2016 (Селановци) - Монолит (Манастирище)             - 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Скала (Зверино)                      - 
Строител (Кунино) - Локомотив Мездра (Мездра)              - 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                       - 
Балкански (Михайлово) - Миньор 2005 (Згориград)            - 

                           XXV кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                    - 
Скала (Зверино) - Балкански (Михайлово)                    - 
Миньор 2005 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)        - 
Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол)                         - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                 - 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)            - 
Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци)                 - 

                           XXVI кръг

3 юни 2017, събота, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)                - 
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                     - 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Рогозен)                   - 
Ботев (Криводол) - Миньор 2005 (Згориград)                 - 
Манастирище (Манастирище) - Скала (Зверино)                - 
Балкански (Михайлово) - Локомотив Мездра (Мездра)          - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Строител (Кунино)                    - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Манастирище (Манастирище) XXX 4:0 2:1 3:2 -:- 4:3 -:- 2:0 -:- -:- 2:0 7:1 4:0 5:0 2. Локомотив Мездра (Мездра) 1:1 XXX 2:2 -:- 4:0 -:- 5:1 4:0 -:- -:- 4:0 6:1 7:0 6:0 3. Огоста (Хайредин) -:- 4:2 XXX -:- -:- 6:1 4:0 6:0 2:1 5:0 3:0 8:2 6:0 5:0 4. Скала 2015 (Оселна) 1:2 1:2 3:0 XXX 3:2 5:6 -:- 2:0 -:- -:- 0:1 6:1 -:- 12:0 5. Дунав 2016 (Селановци) 0:2 0:1 0:3 3:1 XXX 2:1 -:- 1:1 -:- 6:1 -:- 5:0 4:0 3:2 6. Околчица (Моравица) 1:1 2:3 5:1 0:2 -:- XXX -:- -:- 1:3 1:1 -:- 6:3 1:1 12:0 7. Монолит (Манастирище) 0:0 2:1 2:0 0:0 1:1 1:4 XXX -:- 5:0 6:2 -:- 4:3 2:0 -:- 8. Искър 1923 (Роман) -:- 2:6 -:- 1:4 -:- 2:6 0:2 XXX 4:3 2:3 5:0 6:1 0:1 6:0 9. Ботев (Рогозен) 0:3* 0:1 1:3 1:4 2:3 2:7 3:1 1:4 XXX 9:0 -:- 5:0 -:- -:- 10. Скала (Зверино) 1:4 0:2 0:2 0:3* 1:0 -:- 2:1 1:4 3:0 XXX 0:5 -:- -:- -:- 11. Ботев (Криводол) 1:0 2:4 -:- 2:5 1:4 1:4 1:3 -:- 1:2 2:7 XXX -:- 7:0 6:0 12. Миньор 2005 (Згориград) -:- -:- 0:2 -:- 0:2 0:5 2:1 0:6* 1:5 0:0 2:1 XXX 1:0 3:2 13. Строител (Кунино) 0:2 -:- -:- 1:3 0:3 -:- 0:2 0:2 1:3 1:3 0:1 -:- XXX 2:2 14. Балкански (Михайлово) 0:1 -:- -:- 1:5 0:2 0:3* 0:4 -:- 4:6 0:2 0:4 -:- 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

23 април 2017, неделя, 17:00 ч / XVI кръг:
Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                     - 
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)                - 
Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Бърдарски геран)            13   12   0   1   41:11   36    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев 2013 (Попица)                13   11   0   2   49:11   33    
 3. Септември 98 (Гложене)             13    7   1   5   41:27   22 [+]
 4. Ураган 33 (Софрониево)             12    4   2   6   18:27   14 [+]
 5. Августа (Хърлец)                   13    4   0   9   19:46   12    
 6. Любимец (Търнава)                  12    2   1   9   15:39    7    
 7. Искра (Власатица)                  12    1   2   9   13:35    5    

Бележки
  - Скала 2015 (Оселна), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Бутан (Бутан), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Септември 98 (Гложене) и Ураган 33 (Софрониево) се включват в групата.

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Ураган 33 (Софрониево)          2:0 
Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                    1:7 
Септември 98 (Гложене) - Искра (Власатица)                7:1 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                3:3 
Ботев 2013 (Попица) - Септември 98 (Гложене)             10:1 
Любимец (Търнава) - Августа (Хърлец)                      1:4 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица)                   0:5 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Августа (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                0:4 
Септември 98 (Гложене) - Любимец (Търнава)                3:2 
Ураган 33 (Софрониево)                                    почива

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              0:3 
Любимец (Търнава) - Искра (Власатица)                     1:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Септември 98 (Гложене)          2:1 
Августа (Хърлец)                                          почива

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Августа (Хърлец) - Ураган 33 (Софрониево)                 1:6 
Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран)               1:4 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   3:0 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                3:2 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица)             3:1 
Августа (Хърлец) - Септември 98 (Гложене)                 1:5 
Искра (Власатица)                                         почива

                           VII кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ураган 33 (Софрониево)           3:0 
Искра (Власатица) - Августа (Хърлец)                      0:1 
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               1:3 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           VIII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев (Бърдарски геран)          1:3 
Ботев 2013 (Попица) - Августа (Хърлец)                    1:0 
Искра (Власатица) - Септември 98 (Гложене)                2:2 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Искра (Власатица) - Ураган 33 (Софрониево)                4:0 
Септември 98 (Гложене) - Ботев 2013 (Попица)              5:0 
Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      5:3 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Августа (Хърлец)                4:2 
Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)                1:4 
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                   3:0 
Ураган 33 (Софрониево)                                    почива

                           XI кръг

12 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Ураган 33 (Софрониево)              4:0 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                     1:2 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)          1:2 
Августа (Хърлец)                                          почива

                           XII кръг

19 март 2017, неделя, 15:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец)                 2:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Искра (Власатица)               3:0 
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   0:4 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XIII кръг

2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево)                2:2 
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Бърдарски геран)             3:1 
Септември 98 (Гложене) - Августа (Хърлец)                 9:0 
Искра (Власатица)                                         почива

                           XIV кръг

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Септември 98 (Гложене)           1:0 
Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                      4:1 
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               7:0 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Августа (Хърлец)                3:0 
16 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                     отложен 
Ботев 2013 (Попица) - Септември 98 (Гложене)              5:0 
Ураган 33 (Софрониево)                                    почива

                           XVI кръг

23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                     - 
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)                - 
Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                 - 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XVII кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Ураган 33 (Софрониево)           - 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                    - 
Септември 98 (Гложене) - Августа (Хърлец)                  - 
Искра (Власатица)                                         почива

                           XVIII кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)                 - 
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)               - 
Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран)                - 
Августа (Хърлец)                                          почива

                           XIX кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                    - 
Септември 98 (Гложене) - Ураган 33 (Софрониево)            - 
Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава)                       - 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           XX кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец)                  - 
Искра (Власатица) - Септември 98 (Гложене)                 - 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица)              - 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           XXI кръг

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)           - 
Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                       - 
Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево)                 - 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Бърдарски геран) XXX 3:1 2:1 2:0 4:2 7:0 3:0 XXX -:- --- -:- 3:0 --- --- 2. Ботев 2013 (Попица) 3:1 XXX 10:1 4:0 1:0 3:0 3:0 --- XXX 5:0 --- --- -:- -:- 3. Септември 98 (Гложене) 1:2 5:0 XXX 3:0 9:0 3:2 7:1 -:- --- XXX -:- -:- --- --- 4. Ураган 33 (Софрониево) 1:3 0:3 1:0 XXX 2:0 3:2 3:3 --- -:- --- XXX -:- --- -:- 5. Августа (Хърлец) 0:4 1:7 1:5 1:6 XXX 5:3 4:1 --- -:- --- --- XXX -:- -:- 6. Любимец (Търнава) 1:3 0:4 1:4 2:2 1:4 XXX 1:0 -:- --- -:- -:- --- XXX --- 7. Искра (Власатица) 1:4 0:5 2:2 4:0 0:1 1:2 XXX -:- --- -:- --- --- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре