ОФГ Враца 2016/17


"А" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

3 декември 2016, събота, 14:30 ч / XI кръг:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                   - 
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)             - 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)                - 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч / XI кръг:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                       - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)              - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Манастирище (Манастирище)          12   11   1   0   33:8    34       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив Мездра (Мездра)          11    8   1   2   30:11   25 [+][*]
 3. Скала (Зверино)                    12    7   2   3   23:18   23        [1 0 0  2:1  3]
 4. Монолит (Манастирище)              12    7   2   3   22:14   23        [0 0 1  1:2  0]
 5. Огоста (Хайредин)                  12    7   1   4   33:15   22        [1 0 0  3:0  3]
 6. Дунав 2016 (Селановци)             12    7   1   4   23:13   22    [*] [0 0 1  0:3  0]
 7. Околчица (Моравица)                12    6   2   4   37:25   20       
 8. Скала 2015 (Оселна)                11    6   1   4   38:16   19 [+]   
 9. Ботев (Рогозен)                    12    6   0   6   29:25   18       
10. Искър 1923 (Роман)                 12    4   1   7   24:24   13       
11. Ботев (Криводол)                   12    3   0   9   21:33    9       
12. Миньор 2005 (Згориград)            12    2   1   9   12:48    7       
13. Строител (Кунино)                  12    1   1  10    6:33    4       
-------------------------------------------------------------------
14. Балкански (Михайлово)              12    1   0  11    6:54    3       

Бележки
  - Първоначално в групата изпада Ботев 2008 (Козлодуй). Дунав 98 (Селановци), 5-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига за да се обедини с Ботев 2008 (Козлодуй) в Първа атомна (Козлодуй). Клубът от Селановци е възстановен като Дунав 2016 и е включен отново в "А" ОФГ Враца, а Първа атомна играе в Северозападна Трета лига.
  - Локомотив 1929 (Мездра), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие. Локомотив 2012 (Мездра), 16-ти в "Б" ФГ през изминалия сезон не подава заявка за участие във Втора или Трета лига, както и в ОФГ, с което и двата мездренски клуба прекратяват дейност. В града е основан нов клуб - Локомотив Мездра - който е включен в "А" ОФГ Враца.
  - Чавдар 1957 (Бяла Слатина), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие. В резултат Искър 1923 (Роман), 14-ти през изминалия сезон и изпадащ в "Б" ОФГ; остава в "А" ОФГ.
  - Скала 2015 (Оселна) влиза в групата от "Б" ОФГ. Отборът играе домакинските си мачове в Зверино.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове в Краводер.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                 5:6 * 
* - заради опит за побой над съдията след края на мача от публика на
    домакините, Скала 2015 е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача.
Балкански (Михайлово) - Строител (Кунино)                 2:1 
Манастирище (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра)     4:0 
Ботев (Криводол) - Скала (Зверино)                        2:7 
Дунав 2016 (Селановци) - Миньор 2005 (Згориград)          5:0 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                      4:3 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 2:0 

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   5:1 
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   3:1 
Миньор 2005 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              0:6 сл. * 
* - прекратен в 87' при 3:3 след сбиване между двата отбора.
Скала (Зверино) - Дунав 2016 (Селановци)                  1:0 
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             отложен 
4 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Криводол)              4:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Скала 2015 (Оселна) - Балкански (Михайлово)              12:0 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             0:2 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Околчица (Моравица)               0:3 сл. * 
* - прекратен в 1' при 0:0, когато футболист на домакините, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           3:2 
Ботев (Криводол) - Строител (Кунино)                      7:0 
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      2:3 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград)           4:3 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Локомотив Мездра (Мездра)        0:1 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       2:1 

                           IV кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     1:3 
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   2:1 
Строител (Кунино) - Дунав 2016 (Селановци)                0:3 
Балкански (Михайлово) - Манастирище (Манастирище)         0:1 
17 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Миньор 2005 (Згориград) - Огоста (Хайредин)               0:2 
18 септември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: *
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Криводол)                    0:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            4:0 

                           V кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           4:3 
Ботев (Криводол) - Балкански (Михайлово)                  6:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              3:1 
Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                    0:1 
Ботев (Рогозен) - Миньор 2005 (Згориград)                 5:0 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра)         2:1 
Огоста (Хайредин) - Скала (Зверино)                       5:0 

                           VI кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Миньор 2005 (Згориград)             6:3 
Скала (Зверино) - Ботев (Рогозен)                         3:0 
Строител (Кунино) - Монолит (Манастирище)                 0:2 
Балкански (Михайлово) - Дунав 2016 (Селановци)            0:2 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол)              2:0 
2 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
на неутрален терен: *
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман)                  2:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Огоста (Хайредин)             2:2 

                           VII кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    1:4 
Дунав 2016 (Селановци) - Манастирище (Манастирище)        0:2 
Искър 1923 (Роман) - Балкански (Михайлово)                6:0 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)               0:0 
Миньор 2005 (Згориград) - Скала (Зверино)                 0:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Строител (Кунино)                     6:0 
Ботев (Рогозен) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:1 

                           VIII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     1:1 
Строител (Кунино) - Ботев (Рогозен)                       1:3 
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)             0:4 
Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)            2:0 
16 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
в Селановци:
Ботев (Криводол) - Дунав 2016 (Селановци)                 1:4 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Миньор 2005 (Згориград)       6:1 
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен: *
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                   3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Скала
    2015.

                           IX кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              отложен 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище)         0:0 
Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна)                     1:4 
Миньор 2005 (Згориград) - Строител (Кунино)               1:0 
Скала (Зверино) - Локомотив Мездра (Мездра)               0:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     5:0 
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 5:0 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              2:1 

                           X кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Скала (Зверино)                       1:3 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2005 (Згориград)             6:1 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   4:6 
Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище)                  1:3 
в Роман:
Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман)               1:1 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Локомотив Мездра (Мездра)           2:3 
Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин)             2:1 

                           II кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Манастирище (Манастирище)             0:2 

                           IX кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              2:1 

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  отложен 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)            отложен 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               отложен 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      отложен 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)             отложен 
3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                   - 
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)             - 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)                - 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                       - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)              - 

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Строител (Кунино)                   1:1 
Балкански (Михайлово) - Скала (Зверино)                   0:2 
Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен)                        1:2 
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                0:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           отложен 
Манастирище (Манастирище) - Миньор 2005 (Згориград)       7:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин)                0:3 

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               1:4 
Ботев (Рогозен) - Дунав 2016 (Селановци)                  2:3 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Криводол)                2:1 
Скала (Зверино) - Манастирище (Манастирище)               1:4 
Строител (Кунино) - Скала 2015 (Оселна)                   1:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман)                    6:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Балкански (Михайлово)         6:0 

                           XI кръг - отложени мачове

3 декември 2016, събота, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                   - 
Монолит (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)             - 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)                - 
Миньор 2005 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           отложен 
Скала (Зверино) - Скала 2015 (Оселна)                     отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                       - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Строител (Кунино)              - 

                           XIV кръг

пролет 2017:
в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                  - 
Строител (Кунино) - Балкански (Михайлово)                  - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Манастирище (Манастирище)      - 
Скала (Зверино) - Ботев (Криводол)                         - 
Миньор 2005 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци)           - 
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман)                       - 
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                  - 

                           XV кръг

Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                    - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                    - 
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2005 (Згориград)               - 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала (Зверино)                   - 
Ботев (Криводол) - Локомотив Мездра (Мездра)               - 
Манастирище (Манастирище) - Строител (Кунино)              - 
Балкански (Михайлово) - Скала 2015 (Оселна)                - 

                           XVI кръг

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Балкански (Михайлово)                - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Манастирище (Манастирище)            - 
Строител (Кунино) - Ботев (Криводол)                       - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)         - 
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                       - 
Миньор 2005 (Згориград) - Монолит (Манастирище)            - 
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                        - 

                           XVII кръг

Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                      - 
Огоста (Хайредин) - Миньор 2005 (Згориград)                - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                    - 
Искър 1923 (Роман) - Локомотив Мездра (Мездра)             - 
Дунав 2016 (Селановци) - Строител (Кунино)                 - 
Ботев (Криводол) - Скала 2015 (Оселна)                     - 
Манастирище (Манастирище) - Балкански (Михайлово)          - 

                           XVIII кръг

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)            - 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Криводол)                   - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци)               - 
Строител (Кунино) - Искър 1923 (Роман)                     - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Монолит (Манастирище)          - 
Скала (Зверино) - Огоста (Хайредин)                        - 
Миньор 2005 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                  - 

                           XIX кръг

Миньор 2005 (Згориград) - Околчица (Моравица)              - 
Ботев (Рогозен) - Скала (Зверино)                          - 
Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра)              - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Строител (Кунино)                  - 
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна)                   - 
Дунав 2016 (Селановци) - Балкански (Михайлово)             - 
Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище)               - 

                           XX кръг

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                     - 
Манастирище (Манастирище) - Дунав 2016 (Селановци)         - 
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                 - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)                - 
Строител (Кунино) - Огоста (Хайредин)                      - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен)                - 
Скала (Зверино) - Миньор 2005 (Згориград)                  - 

                           XXI кръг

Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                      - 
Миньор 2005 (Згориград) - Локомотив Мездра (Мездра)        - 
Ботев (Рогозен) - Строител (Кунино)                        - 
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                    - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)              - 
Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище)             - 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Криводол)                  - 

                           XXII кръг

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)               - 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                      - 
Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)          - 
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                  - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен)                      - 
Строител (Кунино) - Миньор 2005 (Згориград)                - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Скала (Зверино)                - 

                           XXIII кръг

Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица)            - 
Скала (Зверино) - Строител (Кунино)                        - 
Миньор 2005 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна)              - 
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                    - 
Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище)              - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол)                   - 
Искър 1923 (Роман) - Дунав 2016 (Селановци)                - 

                           XXIV кръг

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                   - 
Дунав 2016 (Селановци) - Монолит (Манастирище)             - 
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                       - 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                - 
Балкански (Михайлово) - Миньор 2005 (Згориград)            - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Скала (Зверино)                      - 
Строител (Кунино) - Локомотив Мездра (Мездра)              - 

                           XXV кръг

Строител (Кунино) - Околчица (Моравица)                    - 
Локомотив Мездра (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)            - 
Скала (Зверино) - Балкански (Михайлово)                    - 
Миньор 2005 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)        - 
Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол)                         - 
Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци)                 - 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                 - 

                           XXVI кръг

в Мездра, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)                - 
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                     - 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Рогозен)                   - 
Ботев (Криводол) - Миньор 2005 (Згориград)                 - 
Манастирище (Манастирище) - Скала (Зверино)                - 
Балкански (Михайлово) - Локомотив Мездра (Мездра)          - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Строител (Кунино)                    - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Манастирище (Манастирище) XXX 4:0 -:- -:- 2:1 -:- 4:3 3:2 -:- 2:0 2:0 7:1 -:- -:- 2. Локомотив Мездра (Мездра) -:- XXX -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- 4:0 4:0 6:1 -:- 6:0 3. Скала (Зверино) 1:4 0:2 XXX 2:1 -:- 1:0 -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- 4. Монолит (Манастирище) 0:0 2:1 -:- XXX 2:0 -:- 1:4 0:0 -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- 5. Огоста (Хайредин) -:- -:- 5:0 -:- XXX -:- -:- -:- 2:1 6:0 -:- -:- 6:0 5:0 6. Дунав 2016 (Селановци) 0:2 0:1 -:- -:- 0:3 XXX 2:1 3:1 -:- 1:1 -:- 5:0 -:- -:- 7. Околчица (Моравица) -:- 2:3 1:1 -:- 5:1 -:- XXX -:- 1:3 -:- -:- 6:3 1:1 -:- 8. Скала 2015 (Оселна) -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 5:6 XXX -:- 2:0 0:1 6:1 -:- 12:0 9. Ботев (Рогозен) -:- 0:1 -:- 3:1 -:- 2:3 -:- 1:4 XXX -:- -:- 5:0 -:- -:- 10. Искър 1923 (Роман) -:- -:- 2:3 0:2 -:- -:- -:- -:- 4:3 XXX 5:0 -:- 0:1 6:0 11. Ботев (Криводол) -:- -:- 2:7 1:3 -:- 1:4 1:4 -:- 1:2 -:- XXX -:- 7:0 6:0 12. Миньор 2005 (Згориград) -:- -:- 0:0 -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- 0:6* 2:1 XXX 1:0 -:- 13. Строител (Кунино) 0:2 -:- 1:3 0:2 -:- 0:3 -:- 1:3 1:3 -:- -:- -:- XXX -:- 14. Балкански (Михайлово) 0:1 -:- 0:2 0:4 -:- 0:2 0:3* -:- 4:6 -:- -:- -:- 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Бърдарски геран)             8    8   0   0   25:7    24    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев 2013 (Попица)                 9    7   0   2   33:10   21    
 3. Септември 98 (Гложене)              9    6   1   2   31:19   19 [+]
 4. Августа (Хърлец)                    9    3   0   6   15:31    9    
 5. Ураган 33 (Софрониево)              8    2   1   5   13:21    7 [+]
 6. Искра (Власатица)                   9    1   2   6   11:26    5    
 7. Любимец (Търнава)                   8    1   0   7   11:25    3    

Бележки
  - Скала 2015 (Оселна), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Бутан (Бутан), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Септември 98 (Гложене) и Ураган 33 (Софрониево) се включват в групата.

                           I кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Ураган 33 (Софрониево)          2:0 
Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                    1:7 
Септември 98 (Гложене) - Искра (Власатица)                7:1 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           II кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                3:3 
Ботев 2013 (Попица) - Септември 98 (Гложене)             10:1 
Любимец (Търнава) - Августа (Хърлец)                      1:4 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           III кръг

18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица)                   0:5 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Августа (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                0:4 
Септември 98 (Гложене) - Любимец (Търнава)                3:2 
Ураган 33 (Софрониево)                                    почива

                           IV кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              0:3 
Любимец (Търнава) - Искра (Власатица)                     1:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Септември 98 (Гложене)          2:1 
Августа (Хърлец)                                          почива

                           V кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Августа (Хърлец) - Ураган 33 (Софрониево)                 1:6 
Искра (Власатица) - Ботев (Бърдарски геран)               1:4 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   3:0 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           VI кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                3:2 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев 2013 (Попица)             3:1 
Августа (Хърлец) - Септември 98 (Гложене)                 1:5 
Искра (Власатица)                                         почива

                           VII кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ураган 33 (Софрониево)           3:0 
Искра (Власатица) - Августа (Хърлец)                      0:1 
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               1:3 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           VIII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев (Бърдарски геран)          1:3 
Ботев 2013 (Попица) - Августа (Хърлец)                    1:0 
Искра (Власатица) - Септември 98 (Гложене)                2:2 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           IX кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Искра (Власатица) - Ураган 33 (Софрониево)                4:0 
Септември 98 (Гложене) - Ботев 2013 (Попица)              5:0 
Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      5:3 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Августа (Хърлец)                4:2 
Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)                1:4 
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                   3:0 
Ураган 33 (Софрониево)                                    почива

                           XI кръг

пролет 2017:
Ботев 2013 (Попица) - Ураган 33 (Софрониево)               - 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                      - 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)           - 
Августа (Хърлец)                                          почива

                           XII кръг

Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец)                  - 
Ботев (Бърдарски геран) - Искра (Власатица)                - 
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                    - 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XIII кръг

Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево)                 - 
Ботев 2013 (Попица) - Ботев (Бърдарски геран)              - 
Септември 98 (Гложене) - Августа (Хърлец)                  - 
Искра (Власатица)                                         почива

                           XIV кръг

Ураган 33 (Софрониево) - Септември 98 (Гложене)            - 
Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                       - 
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)                - 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Бърдарски геран) XXX 3:1 2:1 4:2 2:0 -:- -:- 2. Ботев 2013 (Попица) -:- XXX 10:1 1:0 -:- 3:0 3:0 3. Септември 98 (Гложене) -:- 5:0 XXX -:- 3:0 7:1 3:2 4. Августа (Хърлец) 0:4 1:7 1:5 XXX 1:6 -:- 5:3 5. Ураган 33 (Софрониево) 1:3 0:3 -:- -:- XXX 3:3 3:2 6. Искра (Власатица) 1:4 0:5 2:2 0:1 4:0 XXX -:- 7. Любимец (Търнава) 1:3 -:- 1:4 1:4 -:- 1:0 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре