« ОГ Ямбол 2023/24
| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
Актуални мачове:
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч / XII кръг:
Кабиле (Кабиле) - ОФК Елхово (Елхово) 0:5
Арена (Ямбол) - Ботев (Болярово) -
Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Чарган) 4:0
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч / XII кръг:
Окоп (Окоп) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:1
Воденичане 2017 (Воденичане) - ОФК Стралджа (Стралджа) 1:4
Искра (Симеоново) - Межда (Межда) 0:3
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- "А" ОГ и "Б" ОГ са обединени в една група.
- Червена звезда (Каменец), 4-и в "А" ОГ през изминалия сезон; се отказва от участие.
- Стефан Караджа (Окоп), 4-и; и Безмер (Безмер), 9-и в "Б" ОГ през изминалия сезон; се отказват от участие.
- Елхово (Елхово) и Окоп (Окоп) се включват в групата.
- След VII кръг Тунджа 2006 (Тенево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
I кръг
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - ОФК Елхово (Елхово) 2:1
Межда (Межда) - Тунджа 2006 (Тенево) 3:0 /анулиран/
ОФК Стралджа (Стралджа) - Бакаджик (Чарган) 6:3
17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Арена (Ямбол) - Кабиле (Кабиле) 5:0
Априлец 2017 (Бояджик) - Спортист (Роза) 2:0
Воденичане 2017 (Воденичане) - Ботев (Генерал Инзово) 0:5
Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово) 0:4
Окоп (Окоп) почива
II кръг
23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Межда (Межда) 3:0
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново) 4:2
Кабиле (Кабиле) - Априлец 2017 (Бояджик) 2:6
24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - ОФК Стралджа (Стралджа) 0:8 /анулиран/
ОФК Елхово (Елхово) - Воденичане 2017 (Воденичане) 5:2
Спортист (Роза) - Бенковски (Зимница) 1:1
Окоп (Окоп) - Арена (Ямбол) 0:1
Бакаджик (Чарган) почива
III кръг
30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле) 3:0
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:3
Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) 7:0 /анулиран/
1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Окоп (Окоп) 4:0
Воденичане 2017 (Воденичане) - Спортист (Роза) 1:3
Искра (Симеоново) - ОФК Елхово (Елхово) 0:6
ОФК Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово) 4:0
Арена (Ямбол) почива
IV кръг
7 октомври 2023 г., събота, 15:30 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - ОФК Стралджа (Стралджа) 0:3
7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Воденичане 2017 (Воденичане) 4:2
7 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч:
Ботев (Болярово) - Бакаджик (Чарган) 7:1
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Искра (Симеоново) 3:1
Окоп (Окоп) - Бенковски (Зимница) 5:0
Арена (Ямбол) - Априлец 2017 (Бояджик) 2:3
8 октомври 2023 г., неделя, 16:30 ч:
ОФК Елхово (Елхово) - Межда (Межда) 2:2
Тунджа 2006 (Тенево) почива
V кръг
14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Арена (Ямбол) 1:4
Бакаджик (Чарган) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:4
15 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч:
Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле) 3:6
15 октомври 2023 г., неделя, 15:30 ч:
ОФК Стралджа (Стралджа) - ОФК Елхово (Елхово) 1:1
15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Окоп (Окоп) 0:3
Межда (Межда) - Спортист (Роза) 3:2
Тунджа 2006 (Тенево) - Ботев (Болярово) 0:3 /анулиран/
Априлец 2017 (Бояджик) почива
VI кръг
21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тунджа 2006 (Тенево) 6:0 /анулиран/
Кабиле (Кабиле) - Межда (Межда) 1:3
Окоп (Окоп) - Искра (Симеоново) отложен
22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч:
ОФК Елхово (Елхово) - Бакаджик (Чарган) 9:1
Спортист (Роза) - ОФК Стралджа (Стралджа) 2:0
Арена (Ямбол) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:0
Априлец 2017 (Бояджик) - Бенковски (Зимница) 3:0
28 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч:
Окоп (Окоп) - Искра (Симеоново) 5:0
Ботев (Болярово) почива
VI кръг - отложен мач
28 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч:
Окоп (Окоп) - Искра (Симеоново) 5:0
VII кръг
4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Окоп (Окоп) 2:2
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) отложен
5 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза) 0:7
5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Априлец 2017 (Бояджик) 2:7
Искра (Симеоново) - Арена (Ямбол) 0:2
ОФК Стралджа (Стралджа) - Кабиле (Кабиле) 4:0
Тунджа 2006 (Тенево) - ОФК Елхово (Елхово) анулиран
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0
Бенковски (Зимница) почива
VIII кръг
11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
ОФК Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово) 2:1
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган) 4:2
Бенковски (Зимница) - Воденичане 2017 (Воденичане) 2:3
12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево) анулиран
Окоп (Окоп) - ОФК Стралджа (Стралджа) 3:0
Арена (Ямбол) - Межда (Межда) 1:1
Априлец 2017 (Бояджик) - Искра (Симеоново) 5:1
Христо Ботев (Генерал Инзово) почива
IX кръг
18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Априлец 2017 (Бояджик) 2:0
Христо Ботев (Генерал Инзово) - ОФК Елхово (Елхово) 0:3
19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница) 2:4
ОФК Стралджа (Стралджа) - Арена (Ямбол) 0:1
Бакаджик (Чарган) - Окоп (Окоп) 2:1
Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле) анулиран
Ботев (Болярово) - Спортист (Роза) 3:1
Воденичане 2017 (Воденичане) почива
X кръг
25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ботев (Болярово) 0:5
Окоп (Окоп) - Тунджа 2006 (Тенево) анулиран
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда) 3:4
26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч:
Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово) отложен
Арена (Ямбол) - Бакаджик (Чарган) отложен
Априлец 2017 (Бояджик) - ОФК Стралджа (Стралджа) отложен
Воденичане 2017 (Воденичане) - Искра (Симеоново) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 5:2
Арена (Ямбол) - Бакаджик (Чарган) 7:1
Априлец 2017 (Бояджик) - ОФК Стралджа (Стралджа) 1:0
Воденичане 2017 (Воденичане) - Искра (Симеоново) 5:3
ОФК Елхово (Елхово) почива
X кръг - отложени мачове
3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Роза) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 5:2
Арена (Ямбол) - Бакаджик (Чарган) 7:1
Априлец 2017 (Бояджик) - ОФК Стралджа (Стралджа) 1:0
Воденичане 2017 (Воденичане) - Искра (Симеоново) 5:3
VII кръг - отложен мач
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:0
XI кръг
9 март 2024 г., събота, 14:00 ч:
ОФК Елхово (Елхово) - Спортист (Роза) 0:0
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Межда (Межда) - Воденичане 2017 (Воденичане) 3:2
ОФК Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница) 1:2
Ботев (Болярово) - Окоп (Окоп) 3:0
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик) 0:7
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Кабиле (Кабиле) 4:2
Искра (Симеоново) почива
Арена (Ямбол) почива
XII кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - ОФК Елхово (Елхово) 0:5
Арена (Ямбол) - Ботев (Болярово) -
Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Чарган) 4:0
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Окоп (Окоп) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:1
Воденичане 2017 (Воденичане) - ОФК Стралджа (Стралджа) 1:4
Искра (Симеоново) - Межда (Межда) 0:3
Спортист (Роза) почива
Априлец 2017 (Бояджик) почива
XIII кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Стралджа (Стралджа) - Искра (Симеоново) -
Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане) -
Ботев (Болярово) - Априлец 2017 (Бояджик) -
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Арена (Ямбол) -
ОФК Елхово (Елхово) - Окоп (Окоп) -
Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) -
Межда (Межда) почива
Бенковски (Зимница) почива
XIV кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Арена (Ямбол) - ОФК Елхово (Елхово) -
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово) -
Межда (Межда) - ОФК Стралджа (Стралджа) -
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Окоп (Окоп) - Спортист (Роза) -
Априлец 2017 (Бояджик) - Христо Ботев (Генерал Инзово) -
Искра (Симеоново) - Бакаджик (Чарган) -
Кабиле (Кабиле) почива
Воденичане 2017 (Воденичане) почива
XV кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Болярово) - Воденичане 2017 (Воденичане) -
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница) -
Кабиле (Кабиле) - Окоп (Окоп) -
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Межда (Межда) -
ОФК Елхово (Елхово) - Априлец 2017 (Бояджик) -
Спортист (Роза) - Арена (Ямбол) -
ОФК Стралджа (Стралджа) почива
Искра (Симеоново) почива
Таблица с резултати
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Априлец 2017 (Бояджик) XXX --- --- --- --- 2:0 4:0 3:0 1:0 -:- --- --- --- 5:1 ---
2. Межда (Межда) 2:0 XXX --- --- --- 3:2 2:2 --- -:- 3:3 --- 3:2 --- --- (3:0)
3. Арена (Ямбол) 2:3 1:1 XXX -:- -:- --- --- --- --- --- 5:0 2:0 7:1 --- ---
4. ОФК Елхово (Елхово) -:- 2:2 --- XXX 2:1 0:0 -:- --- --- --- --- 5:2 9:1 --- ---
5. Ботев (Болярово) -:- 3:0 --- --- XXX 3:1 3:0 --- --- 4:0 --- -:- 7:1 --- ---
6. Спортист (Роза) --- --- -:- --- --- XXX --- 1:1 2:0 5:2 -:- --- --- 3:1 ---
7. Окоп (Окоп) --- --- 0:1 --- --- -:- XXX 5:0 3:0 4:1 --- --- --- 5:0 ---
8. Бенковски (Зимница) --- 3:4 1:4 2:1 -:- --- --- XXX --- --- 3:0 2:3 4:0 --- ---
9. ОФК Стралджа (Стралджа) --- --- 0:1 1:1 4:0 --- --- 1:2 XXX --- 4:0 --- 6:3 -:- ---
10. Христо Ботев (Генерал Инзово) --- --- -:- 0:3 --- --- --- -:- 0:3 XXX 4:2 --- --- 4:2 (6:0)
11. Кабиле (Кабиле) 2:6 1:3 --- 0:5 0:5 --- -:- --- --- --- XXX 4:2 4:2 --- ---
12. Воденичане 2017 (Воденичане) 2:7 --- --- --- --- 1:3 0:3 --- 1:4 0:5 --- XXX --- 5:3 ---
13. Бакаджик (Чарган) 0:7 -:- --- --- --- 0:7 2:1 --- --- 3:4 --- -:- XXX --- (7:0)
14. Искра (Симеоново) --- 0:3 0:2 0:6 0:4 --- --- 2:4 --- --- 3:6 --- -:- XXX ---
15. Тунджа 2006 (Тенево) --- --- --- --- (0:3) --- --- --- (0:8) --- --- --- --- --- XXX
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре
Страници на отбори
Ямбол Спорт (В, ОФГ)
Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)
нагоре