Юноши старша възраст (род.1998-99):
Велико Търново - Зонална група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Изгрев 93 (Царевец)                14   14   0   0   41:8    42
-------------------------------------------------------------------
 2. Бдин 1923 (Видин)                  14   10   0   4   37:21   30
 3. Локомотив (Горна Оряховица)        14    8   3   3   38:18   27
 4. Спартак (Плевен)                   14    6   3   5   24:28   21
 5. Чардафон 1919 (Габрово)            14    4   3   7   15:25   15
 6. Етър ВТ (Велико Търново)           14    4   1   9   22:31   13
 7. Първа атомна (Козлодуй)            14    3   1  10   13:33   10
 8. Янтра (Полски Тръмбеш)             14    1   1  12   11:37    4

                           I кръг

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        4:0 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)                7:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                1:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)         2:3 

                           II кръг

28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)            0:4 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            0:6 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)          0:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)               3:4 

                           III кръг

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              2:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)         1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)      4:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Спартак (Плевен)                    2:0 

                           IV кръг

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               3:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              1:2 
Бдин 1923 (Видин) - Чардафон 1919 (Габрово)               2:0 
13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)     1:1 

                           V кръг

19 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        3:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           3:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Първа атомна (Козлодуй)             5:0 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 2:1 

                           VI кръг

26 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         отложен 
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)                1:3 
Бдин 1923 (Видин) - Изгрев 93 (Царевец)                   1:4 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     1:1 
9 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         3:0 

                           VII кръг

2 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    4:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Чардафон 1919 (Габрово)             4:1 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      4:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)          2:0 

                           VI кръг - отложен мач

9 ноември 2016, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         3:0 

                           VIII кръг

29 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Първа атомна (Козлодуй)        5:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                1:4 
Спартак (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)                0:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив (Горна Оряховица)         2:1 

                           IX кръг

5 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Етър ВТ (Велико Търново)            1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            2:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)               5:0 

                           X кръг

12 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)              1:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Чардафон 1919 (Габрово)         0:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:2 
Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец)                    отложен 
17 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец)                    1:3 

                           XI кръг

19 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               3:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              3:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Първа атомна (Козлодуй)     4:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               0:2 

                           XII кръг

26 април 2017, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        2:1 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           2:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Изгрев 93 (Царевец)             0:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 0:3 

                           XIII кръг

3 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:2 
Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй)                0:2 
Изгрев 93 (Царевец) - Бдин 1923 (Видин)                   3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)     5:3 

                           XIV кръг

10 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:3 
Чардафон 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)             0:4 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      2:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)          2:1 

                           X кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец)                    1:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Изгрев 93 (Царевец) XXX 3:0 2:1 2:0 4:1 1:0 5:0 3:1 2. Бдин 1923 (Видин) 1:4 XXX 2:0 2:1 2:0 2:0 5:0 7:1 3. Локомотив (Горна Оряховица) 2:3 3:1 XXX 2:2 5:3 4:2 4:0 4:1 4. Спартак (Плевен) 1:3 4:3 0:6 XXX 0:0 3:2 0:2 2:1 5. Чардафон 1919 (Габрово) 0:4 0:2 1:1 1:2 XXX 3:2 1:0 1:1 6. Етър ВТ (Велико Търново) 0:4 1:2 0:3 3:3 2:1 XXX 5:0 3:0 7. Първа атомна (Козлодуй) 0:1 3:4 1:1 1:3 0:1 4:0 XXX 2:1 8. Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2 1:4 0:2 0:3 0:2 1:2 2:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре