Женски футбол 2016/17


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

4 декември 2016, неделя, 11:00 ч / VI кръг:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п]

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                        10    9   0   1   64:4    27       
-------------------------------------------------------------------
 2. ЛП Супер спорт (София)             10    8   2   0   49:7    26       
 3. Екомет 90 (Пловдив)                10    8   0   2   41:9    24       
 4. Болярки (Велико Търново)           10    6   0   4   41:17   18       
 5. Спортика (Благоевград)             10    5   2   3   30:9    17       
 6. ЖФК Бургас (Бургас)                10    5   1   4   20:20   16 [+]   
 7. ЖФК Берое (Стара Загора)           10    3   3   4   27:10   12       
 8. Севлиево лейдис (Севлиево)         10    2   2   6   15:26    8       
 9. Пълдин (Пловдив)                   10    2   1   7   14:67    7 [+]   
10. ЖФК Варна (Варна)                  10    1   1   8    3:38    4       
11. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    10    0   0  10    1:98    0 [+][*]

Бележки
  - Академик - Гео Милев, 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Пълдин (Пловдив) и ЖФК Бургас (Бургас) се включват в групата.
  - На 8 март 2016 г. Бургус лейдис (Бургас) се влива в Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) и от този сезон е представителен женски отбор на клуба.
  - Отборите играят домакинските си мачове както следва:
    - ЖФК Берое (Стара Загора) - на изкуствения терен на ст."Берое" в Стара Загора;
    - ЖФК Бургас (Бургас) - в кв.Ветрен, Бургас;
    - Болярки (Велико Търново) - на ст."Ивайло" във Велико Търново;
    - Екомет 90 (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив;
    - ЖФК Варна (Варна) - на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка;
    - Севлиево лейдис (Севлиево) - на помощния терен на ст."Раковски" в Севлиево;
    - ЛП Супер спорт (София) - на ст."Белица" в Костинброд;
    - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - на ст."Червено знаме" в кв.Долно Езерово, Бургас;
    - НСА (София) - на ст."НСА" в София.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 11:00 ч:
в Рилци:
Спортика (Благоевград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)     17:0 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
ЖФК Бургас (Бургас) - Болярки (Велико Търново)            2:4 
10 септември 2016, събота, 16:30 ч:
в Калояново:
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:27 
11 септември 2016, неделя, 16:30 ч:
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)            0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветана Манчева 19']
в Костинброд, ст."Белица":
ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)       7:1 
ЖФК Варна (Варна)                                         почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
НСА (София) - ЛП Супер спорт (София)                      1:2 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       2:2 
Екомет 90 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                    5:1 
Болярки (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора)       2:0 (0:0) 
ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Бургас (Бургас)                   1:3 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 13:00 ч:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      0:2 
25 септември 2016, неделя, 12:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Севлиево лейдис (Севлиево)  0:7 
25 септември 2016, неделя, 15:00 ч:
в Труд:
Пълдин (Пловдив) - Болярки (Велико Търново)               1:11 
ЛП Супер спорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)              4:0 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна)              6:0 (2:0) 
  [Нина Георгиева (3), Тина Орешкова (2), Надя Тодорова]
ЖФК Бургас (Бургас)                                       почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
НСА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)             3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив)                      1:1 
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград)              2:0 
Болярки (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         0:5 
2 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЖФК Берое (Стара Загора)            0:0 
Севлиево лейдис (Севлиево)                                почива

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна)                7:0 
9 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
Спортика (Благоевград) - Болярки (Велико Търново)         1:0 
9 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Бургас (Бургас)                    1:6 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив)     0:19 
Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София)                  0:8 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                отложен 
15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    отложен 
ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)              отложен 
15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)          отложен 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)               7:0 (4:0) 
  [2:0 Нина Георгиев 1п,1п; 3:0 Надя Тодорова 1п-д, 4:0 Тина Орешкова 1п,
   6:0 Нина Георгиева 2п,2п; 7:0 Силвия Кефалова 2п]
3 декември 2016, събота, 12:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)          2:0 
3 декември 2016, събота, 13:00 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)              0:4 
  [Ивет Василева, Полина Георгиева, Биляна Пенчева
   Ебру Недрет]
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)   18:0 (10:0) 
  [1:0 Лора Петрова 5', 2:0 Даяна Георгиева 6', 4:0 Лора Петрова 7',8';
   5:0 Недрет Заструг 17', 6:0 Лора Петрова 20', 7:0 Звезделина Георгиева 22',
   8:0 Лора Петрова 26', 9:0 Милена Андреева 31', 10:0 Лора Петрова 40',
   12:0 Теодора Йорданова 46',48'; 13:0 Даяна Георгиева 59', 16:0 Габриела Христова 70',80',82';
   17:0 Теодора Йорданова 85', 18:0 Недрет Застург 90']
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п]
НСА (София)                                               почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив)                         4:0 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - ЖФК Варна (Варна)       0:1 
30 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Бургас (Бургас)              0:1 
30 октомври 2016, неделя, 13:30 ч:
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)         2:2 (0:2) 
  [0:1 Тина Орешкова 1п, 0:2 Надя Тодорова 1п, 1:2 _ 2п,
   2:2 Надя Тодорова 2п-аг]
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Болярки (Велико Търново)     0:2 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево)            0:4 
ЖФК Бургас (Бургас) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     3:0 сл. * 
* - прекратен в 4' при 0:0 след като футболист на гостите, започнали със 7
    човека, се контузва.
ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)         0:1 (0:0) 
  [0:1 Вероника Гоцева 47'-д]
в Костинброд, ст."Белица":
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 0:6 
5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - НСА (София)                    0:6 
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
НСА (София) - ЖФК Варна (Варна)                           3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
12 ноември 2016, събота, 13:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - ЖФК Берое (Стара Загора)    0:12 (0:10) 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Бургас (Бургас)          0:3 
Екомет 90 (Пловдив) - Болярки (Велико Търново)            2:0 
ЛП Супер спорт (София)                                    почива

                           X кръг

20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        8:0 
ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград)           2:2 
20 ноември 2016, неделя, 13:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Екомет 90 (Пловдив)                   0:6 
ЖФК Бургас (Бургас) - НСА (София)                         2:6 
в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     0:0 
Болярки (Велико Търново)                                  почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - ЛП Супер спорт (София)      1:10 
НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)                    4:0 (1:0) 
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Бургас (Бургас)                 4:0 
Болярки (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна)              4:0 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив)             1:2 
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           VI кръг - отложени мачове

3 декември 2016, събота, 12:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)          2:0 
3 декември 2016, събота, 13:00 ч:
ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София)              0:4 
  [Ивет Василева, Полина Георгиева, Биляна Пенчева
   Ебру Недрет]
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)   18:0 (10:0) 
  [1:0 Лора Петрова 5', 2:0 Даяна Георгиева 6', 4:0 Лора Петрова 7',8';
   5:0 Недрет Заструг 17', 6:0 Лора Петрова 20', 7:0 Звезделина Георгиева 22',
   8:0 Лора Петрова 26', 9:0 Милена Андреева 31', 10:0 Лора Петрова 40',
   12:0 Теодора Йорданова 46',48'; 13:0 Даяна Георгиева 59', 16:0 Габриела Христова 70',80',82';
   17:0 Теодора Йорданова 85', 18:0 Недрет Застург 90']
4 декември 2016, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                0:4 (0:2) 
  [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п]

                           XII кръг

пролет 2017:
Болярки (Велико Търново) - ЖФК Бургас (Бургас)             - 
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)             - 
НСА (София) - Пълдин (Пловдив)                             - 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София)        - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Спортика (Благоевград)       - 
ЖФК Варна (Варна)                                         почива

                           XIII кръг

Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево)        - 
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                       - 
Пълдин (Пловдив) - Екомет 90 (Пловдив)                     - 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Болярки (Велико Търново)        - 
ЖФК Бургас (Бургас) - ЖФК Варна (Варна)                    - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)                           почива

                           XIV кръг

ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора)               - 
Болярки (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)                - 
Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)               - 
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                       - 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)   - 
ЖФК Бургас (Бургас)                                       почива

                           XV кръг

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - НСА (София)              - 
Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив)               - 
ЛП Супер спорт (София) - Болярки (Велико Търново)          - 
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                       - 
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Бургас (Бургас)             - 
Севлиево лейдис (Севлиево)                                почива

                           XVI кръг

ЖФК Бургас (Бургас) - Пълдин (Пловдив)                     - 
ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София)                 - 
Болярки (Велико Търново) - Спортика (Благоевград)          - 
Екомет 90 (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      - 
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                   - 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           XVII кръг

Севлиево лейдис (Севлиево) - Екомет 90 (Пловдив)           - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Болярки (Велико Търново)     - 
Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна)                 - 
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Бургас (Бургас)               - 
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)                - 
НСА (София)                                               почива

                           XVIII кръг

ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София)          - 
ЖФК Бургас (Бургас) - Спортика (Благоевград)               - 
ЖФК Варна (Варна) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        - 
Болярки (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево)      - 
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                          - 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           XIX кръг

НСА (София) - Болярки (Велико Търново)                     - 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна)             - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - ЖФК Бургас (Бургас)      - 
Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора)          - 
ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив)                  - 
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

                           XX кръг

Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                  - 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)     - 
ЖФК Бургас (Бургас) - Севлиево лейдис (Севлиево)           - 
ЖФК Варна (Варна) - НСА (София)                            - 
Болярки (Велико Търново) - Екомет 90 (Пловдив)             - 
ЛП Супер спорт (София)                                    почива

                           XXI кръг

Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                    - 
НСА (София) - ЖФК Бургас (Бургас)                          - 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора)      - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив)         - 
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)            - 
Болярки (Велико Търново)                                  почива

                           XXII кръг

ЛП Супер спорт (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)       - 
Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)              - 
ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София)                     - 
ЖФК Бургас (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив)                  - 
ЖФК Варна (Варна) - Болярки (Велико Търново)               - 
Спортика (Благоевград)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 1:2 4:0 -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 3:0* 3:0* 2. ЛП Супер спорт (София) -:- XXX 4:0 -:- 2:2 -:- 2:2 7:1 -:- 7:0 -:- 3. Екомет 90 (Пловдив) -:- -:- XXX 2:0 2:0 4:0 -:- 2:0 5:1 -:- -:- 4. Болярки (Велико Търново) 0:6 0:5 -:- XXX -:- -:- 2:0 -:- -:- 4:0 18:0 5. Спортика (Благоевград) 0:2 -:- -:- 1:0 XXX 0:1 -:- -:- 3:0* -:- 17:0 6. ЖФК Бургас (Бургас) 2:6 0:4 -:- 2:4 -:- XXX 0:0 -:- -:- -:- 3:0* 7. ЖФК Берое (Стара Загора) -:- -:- 0:1 -:- 0:1 -:- XXX 0:0 7:0 6:0 -:- 8. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:8 -:- -:- 0:2 2:2 0:3 -:- XXX 1:2 -:- -:- 9. Пълдин (Пловдив) 0:27 0:6 -:- 1:11 -:- 1:6 -:- -:- XXX -:- 8:0 10. ЖФК Варна (Варна) -:- -:- 0:6 -:- 0:4 1:3 -:- 0:4 1:1 XXX -:- 11. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:- 1:10 0:19 -:- -:- -:- 0:12 0:7 -:- 0:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България





нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг, Група 3
Класиране: М П Р З ГР Т 1. Брейдаблик (Копавогур) 3 2 1 0 14:1 7 [0 1 0 1:1 1, +13 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 2. ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 3 2 1 0 6:3 7 [0 1 0 1:1 1, +3 обща ГР] 3. Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 3 1 0 2 6:11 3 4. НСА (София) 3 0 0 3 0:11 0 Бележки - Мачовете се провеждат на турнир в Уелс. - Победителят в групата се класира за следващия кръг. - Пълното име на уелския отбор е Кардиф Метрополитан Юнивърсити (Кардиф). 23 август 2016, вторник, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": НСА (София) - Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 0:4 (0:1) 23 август 2016, вторник, 20:00 ч (18:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": ЖФК Спартак (Суботица) - Брейдаблик (Копавогур) 1:1 (0:0) 25 август 2016, четвъртък, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": Брейдаблик (Копавогур, Исландия, 1) - НСА (София) 5:0 (3:0) 25 август 2016, четвъртък, 20:00 ч (18:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) - Кардиф Мет (Кардиф) 3:2 (1:2) 28 август 2016, неделя, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Бари, ст."Дженър Парк": НСА (София) - ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 0:2 (0:1) в Кардиф, комплекс "Кинкойд": Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) - Брейдаблик (Копавогур) 0:8 (0:6) нагоре

Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре