Деца подготвителна група (род.2010) - Футбол 7:
Пловдив - Междуобластна група 2019/20


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Пловдив) 9 9 0 0 39:10 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Хебър 1918 (Пазарджик) 9 6 2 1 26:13 20 3. Кронос 2016 (Пловдив) 9 6 1 2 43:14 19 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 9 5 1 3 27:17 16 5. Пловдив сити (Пловдив) 9 3 2 4 31:24 11 6. Кронос 2016 II (Пловдив) 9 2 4 3 21:32 10 7. Чавдар (Пловдив) 9 2 1 6 19:46 7 8. Орлета (Пазарджик) 9 1 3 5 19:32 6 9. Супер старс (Пловдив) 8 1 1 6 10:26 4 10. Спартак 1947 (Пловдив) 8 1 1 6 18:39 4
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс СОУ "Софроний Врачански" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 2:3 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик) 3:0 15 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:10 15 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 5:0 II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) отложен 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Супер старс (Пловдив) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 1:2 17 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 6:0 * * - приблизителна дата. III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 0:6 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:5 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:7 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 3:2 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:1 IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:3 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 5:1 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2 6 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) отложен V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:8 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) 4:4 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:5 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 13 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:2 8 декември 2019 г., неделя: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 * * - датата е приблизителна. VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:6 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 4:2 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) 4:3 20 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 5:5 VII кръг 27 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 5:1 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:4 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:3 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:9 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:5 VIII кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Супер старс (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 0:3 24 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:6 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 1:1 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Супер старс (Пловдив) 2:0 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 5:1 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 3:3 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:2 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) 7:1 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:12 VII кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 5:1 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Супер старс (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:4 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:3 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:9 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:5 II кръг - отложен мач 17 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 6:0 * * - приблизителна дата. VIII кръг - отложени мачове 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 0:3 24 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:6 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 1:1 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Супер старс (Пловдив) 2:0 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 5:1 V кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 * * - датата е приблизителна. X кръг пролет 2020: Ботев (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - XI кръг Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - XII кръг Ботев (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XIII кръг Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - XIV кръг Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - XV кръг Пловдив сити (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - XVI кръг Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - XVII кръг Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XVIII кръг Ботев (Пловдив) - Супер старс (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX -:- -:- 2:1 4:2 -:- -:- 5:1 -:- 5:1 2. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 XXX -:- -:- -:- 4:4 -:- 3:0 2:0 4:1 3. Кронос 2016 (Пловдив) 2:3 2:2 XXX 2:0 0:3 6:0 -:- -:- -:- -:- 4. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- 1:2 -:- XXX -:- 5:1 -:- 3:2 -:- 3:2 5. Пловдив сити (Пловдив) -:- 0:2 -:- 1:5 XXX 3:3 -:- -:- -:- 3:5 6. Кронос 2016 II (Пловдив) 0:7 -:- -:- -:- -:- XXX 3:3 1:1 4:3 5:0 7. Чавдар (Пловдив) 1:8 2:6 2:5 2:6 2:10 -:- XXX -:- -:- -:- 8. Орлета (Пазарджик) -:- -:- 0:9 -:- 3:3 -:- 7:1 XXX 0:2 -:- 9. Супер старс (Пловдив) 1:2 -:- 1:5 3:3 0:6 -:- 0:4 -:- XXX -:- 10. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- 3:12 -:- -:- -:- 1:2 5:5 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФА Пловдив (Пловдив) 11 11 0 0 88:25 33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 11 7 2 2 36:22 23 3. Марица 1921 (Пловдив) 11 6 2 3 45:31 20 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 11 5 3 3 28:23 18 5. Шампион (Стара Загора) 11 5 1 5 33:34 16 6. Беломорец (Асеновград) 11 4 3 4 28:36 15 7. Кронос 2016 (Пловдив) 11 4 2 5 30:36 14 8. Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 4 1 6 34:40 13 [1 1 0 7:4 4] 9. ФА Карлово (Карлово) 11 4 1 6 22:40 13 [1 1 0 4:3 4] 10. УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 4 1 6 26:29 13 [0 0 2 1:5 0] 11. Пловдив сити (Пловдив) 11 2 3 6 20:35 9 12. Бригада (Димитровград) 11 0 1 10 17:56 1
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс СОУ "Софроний Врачански" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 6:1 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 3:1 15 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Беломорец (Асеновград) 4:6 15 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Бригада (Димитровград) - Шампион (Стара Загора) 2:5 15 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:3 II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 2:6 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Бригада (Димитровград) 8:2 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 22 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:2 22 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) 2:8 III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 4:2 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 8:3 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) 10:2 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Шампион (Стара Загора) 2:2 29 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Бригада (Димитровград) - ФА Карлово (Карлово) 2:5 IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Марица 1921 (Пловдив) 4:3 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Бригада (Димитровград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3 6 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - ФА Пловдив (Пловдив) 2:5 6 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Пловдив сити (Пловдив) 3:0 V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 9:1 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 1:3 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 4:4 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Бригада (Димитровград) 4:3 13 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 6:2 13 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) 3:3 VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 1:3 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Бригада (Димитровград) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:15 20 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) 2:4 20 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:0 VII кръг 27 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Беломорец (Асеновград) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бригада (Димитровград) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Карлово (Карлово) отложен 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:2 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Беломорец (Асеновград) 3:4 1 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:4 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бригада (Димитровград) 4:1 1 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 3:7 1 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Карлово (Карлово) 3:0 VIII кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Пловдив (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Бригада (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Беломорец (Асеновград) отложен 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 4:1 8 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 8 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:6 8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Бригада (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив) 1:4 8 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 1:5 8 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Беломорец (Асеновград) 1:2 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:2 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:2 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Бригада (Димитровград) 4:2 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) 0:5 10 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 13:2 X кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:2 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 2:0 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 2:3 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Бригада (Димитровград) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 0:3 17 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шампион (Стара Загора) 2:3 8 декември 2019 г., неделя: Кронос 2016 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:2 * * - датата е приблизителна. XI кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 5:6 24 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Шипка старс 2015 (Ас) 1:4 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Бригада (Димитровград) 1:1 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:3 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 4:0 VII кръг - отложени мачове 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:2 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Беломорец (Асеновград) 3:4 1 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:4 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бригада (Димитровград) 4:1 1 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) 3:7 1 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Карлово (Карлово) 3:0 VIII кръг - отложени мачове 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 4:1 8 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 8 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:6 8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Бригада (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив) 1:4 8 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шампион (Стара Загора) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 1:5 8 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Беломорец (Асеновград) 1:2 X кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя: Кронос 2016 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:2 * * - датата е приблизителна. XII кръг пролет 2020: ФА Карлово (Карлово) - Кронос 2016 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) - Бригада (Димитровград) - Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XIII кръг Марица 1921 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) - Бригада (Димитровград) - Кронос 2016 (Пловдив) - XIV кръг ФА Карлово (Карлово) - Бригада (Димитровград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Шампион (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - XV кръг Пловдив сити (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Бригада (Димитровград) - XVI кръг ФА Карлово (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Бригада (Димитровград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Пловдив сити (Пловдив) - XVII кръг УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Пловдив сити (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Бригада (Димитровград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - XVIII кръг ФА Карлово (Карлово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) - Бригада (Димитровград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - XIX кръг Беломорец (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Шампион (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Бригада (Димитровград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) - ФА Пловдив (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XX кръг ФА Карлово (Карлово) - ФА Пловдив (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) - Бригада (Димитровград) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Шампион (Стара Загора) - Беломорец (Асеновград) - XXI кръг Шампион (Стара Загора) - ФА Карлово (Карлово) - Беломорец (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Бригада (Димитровград) - Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - XXII кръг ФА Карлово (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Бригада (Димитровград) - Беломорец (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Шампион (Стара Загора) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФА Пловдив (Пловдив) XXX 6:2 -:- -:- -:- 8:3 9:1 8:2 13:2 -:- 6:1 -:- 2. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- XXX 1:2 2:1 6:2 -:- -:- -:- 4:0 4:2 -:- 4:1 3. Марица 1921 (Пловдив) 5:6 -:- XXX -:- -:- 4:4 3:4 6:2 -:- -:- 3:3 -:- 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 4:6 -:- 2:3 XXX 2:2 -:- -:- -:- 3:0 3:1 -:- 4:3 5. Шампион (Стара Загора) 2:5 -:- 2:4 -:- XXX -:- 0:3 4:2 -:- 1:5 -:- -:- 6. Беломорец (Асеновград) -:- 3:3 -:- 2:3 0:5 XXX -:- -:- -:- -:- 1:3 1:1 7. Кронос 2016 (Пловдив) -:- 1:2 -:- 2:2 -:- 1:2 XXX -:- 2:3 -:- 4:1 8:2 8. Шипка старс 2015 (Асеновград) -:- 1:5 -:- 1:3 -:- 4:6 10:2 XXX 3:3 -:- 2:0 -:- 9. ФА Карлово (Карлово) -:- -:- 2:8 -:- 2:3 1:2 -:- -:- XXX 1:0 3:0 -:- 10. УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 2:6 -:- 4:3 -:- -:- 3:4 2:2 1:4 -:- XXX -:- -:- 11. Пловдив сити (Пловдив) -:- 3:3 -:- 1:1 3:7 -:- -:- -:- -:- 1:3 XXX 4:2 12. Бригада (Димитровград) 1:15 -:- 1:4 -:- 2:5 -:- -:- 2:3 2:5 0:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Борислав 2009 (Първомай) 11 9 0 2 59:27 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 8 2 1 51:29 26 3. Пловдив сити (Пловдив) 11 6 2 3 48:35 20 4. Академик (Пловдив) 11 6 0 5 41:31 18 [1 0 0 4:1 3] 5. Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 0 5 36:27 18 [0 0 1 1:4 0] 6. Тракия 06 (Стамболийски) 11 5 2 4 40:29 17 7. Вихър (Белозем) 11 4 2 5 38:32 14 [1 0 0 10:1 3] 8. Улпия (Пловдив) 11 4 2 5 25:32 14 [0 0 1 1:10 0] 9. Беломорец (Асеновград) 11 3 1 7 26:37 10 10. Тополово (Тополово) 11 2 3 6 21:69 9 11. Свобода 2011 (Пещера) 11 2 2 7 33:55 8 [1 0 0 5:2 3] 12. Брестник 1948 (Брестник) 11 2 2 7 23:38 8 [0 0 1 2:5 0]
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс СОУ "Софроний Врачански" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 4:4 15 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Академик (Пловдив) 2:10 Тракия 06 (Стамболийски) - Пловдив сити (Пловдив) 4:4 15 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Улпия (Пловдив) 2:1 Борислав 2009 (Първомай) - Вихър (Белозем) 8:5 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Тополово (Тополово) 8:0 II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Улпия (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 7:4 22 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Вихър (Белозем) - Беломорец (Асеновград) 1:2 Брестник 1948 (Брестник) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 22 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Тракия 06 (Стамболийски) 5:2 Академик (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 5:6 22 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Пловдив сити (Пловдив) 2:12 III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Брестник 1948 (Брестник) 5:2 29 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Улпия (Пловдив) 5:0 Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем) 7:2 29 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Академик (Пловдив) 0:4 Пловдив сити (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 1:8 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Тополово (Тополово) 15:0 IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера) 5:1 6 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Вихър (Белозем) - Пловдив сити (Пловдив) 1:3 Брестник 1948 (Брестник) - Борислав 2009 (Първомай) 0:4 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Академик (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:5 Улпия (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 2:1 6 октомври 2019 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:9 V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Вихър (Белозем) 2:1 13 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 Беломорец (Асеновград) - Брестник 1948 (Брестник) 4:3 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Улпия (Пловдив) 1:3 Пловдив сити (Пловдив) - Академик (Пловдив) 7:4 13 октомври 2019 г., неделя, 17:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тополово (Тополово) 3:3 VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Борислав 2009 (Първомай) 1:7 20 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:6 Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) 3:2 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Академик (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 6:5 Улпия (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 0:4 20 октомври 2019 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Вихър (Белозем) 2:5 VII кръг 27 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен Пловдив сити (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Улпия (Пловдив) отложен Вихър (Белозем) - Академик (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 17:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово) отложен 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Улпия (Пловдив) 2:2 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 2:2 1 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Вихър (Белозем) - Академик (Пловдив) 3:1 1 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) 5:3 1 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово) 7:1 VIII кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) отложен Борислав 2009 (Първомай) - Беломорец (Асеновград) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Улпия (Пловдив) - Вихър (Белозем) отложен Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Академик (Пловдив) отложен 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 2:3 8 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:6 8 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Беломорец (Асеновград) 6:2 8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Улпия (Пловдив) - Вихър (Белозем) 1:10 8 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 0:5 8 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Тополово (Тополово) - Академик (Пловдив) 2:1 IX кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 3:5 10 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3 Вихър (Белозем) - Брестник 1948 (Брестник) 3:3 10 ноември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай) 2:4 Академик (Пловдив) - Улпия (Пловдив) 1:0 10 ноември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Тополово (Тополово) 4:5 X кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 4:5 17 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - Академик (Пловдив) 0:3 Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив сити (Пловдив) 7:4 17 ноември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихър (Белозем) 1:5 Беломорец (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 сл. 17 ноември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Улпия (Пловдив) 2:2 XI кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Белозем) - Свобода 2011 (Пещера) 2:2 24 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Академик (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 Улпия (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 7:0 24 ноември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 3:2 УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Борислав 2009 (Първомай) 4:3 24 ноември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Тополово (Тополово) 3:3 VII кръг - отложени мачове 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Улпия (Пловдив) 2:2 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 2:2 1 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Вихър (Белозем) - Академик (Пловдив) 3:1 1 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) 5:3 1 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово) 7:1 VIII кръг - отложени мачове 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Брестник 1948 (Брестник) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 2:3 8 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:6 8 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Беломорец (Асеновград) 6:2 8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Улпия (Пловдив) - Вихър (Белозем) 1:10 8 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 0:5 8 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Тополово (Тополово) - Академик (Пловдив) 2:1 XII кръг пролет 2020: Тополово (Тополово) - Брестник 1948 (Брестник) - Улпия (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Академик (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) - Вихър (Белозем) - Борислав 2009 (Първомай) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Беломорец (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - XIII кръг Пловдив сити (Пловдив) - Тополово (Тополово) - Тракия 06 (Стамболийски) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Беломорец (Асеновград) - Вихър (Белозем) - Борислав 2009 (Първомай) - Академик (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) - Улпия (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Брестник 1948 (Брестник) - XIV кръг Тополово (Тополово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Брестник 1948 (Брестник) - Свобода 2011 (Пещера) - Улпия (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Академик (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Пловдив сити (Пловдив) - XV кръг УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Тополово (Тополово) - Пловдив сити (Пловдив) - Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски) - Академик (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Улпия (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Брестник) - Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XVI кръг Тополово (Тополово) - Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Брестник) - Беломорец (Асеновград) - Улпия (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - Академик (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Вихър (Белозем) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - XVII кръг Вихър (Белозем) - Тополово (Тополово) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Улпия (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Брестник) - Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Борислав 2009 (Първомай) - Свобода 2011 (Пещера) - XVIII кръг Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай) - Свобода 2011 (Пещера) - Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Брестник) - Пловдив сити (Пловдив) - Улпия (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Вихър (Белозем) - XIX кръг Академик (Пловдив) - Тополово (Тополово) - Вихър (Белозем) - Улпия (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Брестник 1948 (Брестник) - Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 06 (Стамболийски) - Свобода 2011 (Пещера) - Беломорец (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай) - XX кръг Тополово (Тополово) - Беломорец (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) - Свобода 2011 (Пещера) - Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Брестник 1948 (Брестник) - Вихър (Белозем) - Улпия (Пловдив) - Академик (Пловдив) - XXI кръг Улпия (Пловдив) - Тополово (Тополово) - Академик (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) - Вихър (Белозем) - Хебър 1918 (Пазарджик) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Свобода 2011 (Пещера) - Пловдив сити (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) - Беломорец (Асеновград) - XXII кръг Тополово (Тополово) - Тракия 06 (Стамболийски) - Беломорец (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Свобода 2011 (Пещера) - Вихър (Белозем) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Академик (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) - Улпия (Пловдив) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Борислав 2009 (Първомай) XXX -:- 7:4 -:- 2:3 -:- 8:5 5:0 6:2 7:1 -:- -:- 2. УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:3 XXX -:- -:- 4:3 5:2 2:1 2:2 -:- -:- -:- -:- 3. Пловдив сити (Пловдив) -:- 1:8 XXX 7:4 -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- 3:5 2:2 4. Академик (Пловдив) 5:6 6:5 -:- XXX 4:1 2:5 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 5. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- 0:5 -:- XXX -:- 1:5 2:1 3:2 15:0 5:1 -:- 6. Тракия 06 (Стамболийски) 2:4 -:- 4:4 -:- 1:2 XXX 7:2 1:3 -:- 3:3 -:- -:- 7. Вихър (Белозем) -:- -:- 1:3 3:1 -:- -:- XXX -:- 1:2 -:- 2:2 3:3 8. Улпия (Пловдив) -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- 1:10 XXX 2:1 -:- 7:4 7:0 9. Беломорец (Асеновград) -:- 4:4 -:- 0:4 -:- 0:3* -:- -:- XXX 4:5 5:3 4:3 10. Тополово (Тополово) -:- 1:9 2:12 2:1 -:- -:- 2:5 2:2 -:- XXX -:- -:- 11. Свобода 2011 (Пещера) 1:7 4:5 -:- 2:10 -:- 3:6 -:- -:- -:- 3:3 XXX 5:2 12. Брестник 1948 (Брестник) 0:4 2:3 -:- 0:3 2:1 1:6 -:- -:- -:- 8:0 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре