Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 7:
Пловдив - Междуобластна група 2019/20


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Кронос 2016 (Пловдив) 11 10 1 0 57:7 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Орлета (Пазарджик) 11 8 1 2 33:17 25 3. Спартак 1947 (Пловдив) 11 7 1 3 24:20 22 4. Кронос 2016 II (Пловдив) 11 6 1 4 25:19 19 5. Чавдар (Пловдив) 11 6 0 5 31:22 18 6. Марица 1921 (Пловдив) 11 5 2 4 27:28 17 7. Пловдив сити II (Пловдив) 11 5 1 5 30:25 16 8. Родопа Смолян (Смолян) 11 4 2 5 22:24 14 9. Пълдин (Пловдив) 11 2 6 3 25:31 12 10. Кронос 2016 III (Пловдив) 11 2 1 8 25:30 7 11. Хебър 1918 (Пазарджик) 11 1 2 8 9:43 5 12. Пловдив сити (Пловдив) 11 0 2 9 13:55 2
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс СОУ "Софроний Врачански" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 14 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 5:0 14 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 2:4 14 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 11:0 14 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 0:2 14 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 0:7 14 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Пълдин (Пловдив) 0:3 II кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 0:4 21 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 3:3 21 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 1:8 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) 1:3 21 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 21 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1 III кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:3 28 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 6:0 28 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 6:1 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 0:0 28 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 1:4 28 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:2 IV кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:1 5 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 4:0 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:6 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 5 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 2:2 5 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Кронос 2016 III (Пловдив) 6:3 V кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:2 12 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:4 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 4:1 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:7 12 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 2:8 12 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 8 декември 2019 г., неделя: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 8:1 * * - датата е приблизителна. VI кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:1 19 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 3:2 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:1 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) отложен 19 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 7:1 19 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 1:3 8 декември 2019 г., неделя: Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) 3:0 * * - датата е приблизителна. VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:2 30 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 2:4 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:7 30 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:1 30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 1:5 VIII кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 3:3 7 декември 2019 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:1 7 декември 2019 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:3 7 декември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 6:0 7 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик) 1:3 7 декември 2019 г., събота, 14:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 IX кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 4:1 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 3:3 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 3:2 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:6 9 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 III (Пловдив) 3:2 X кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:4 16 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 7:2 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив сити II (Пловдив) 0:3 16 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 3:0 16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 XI кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 2:1 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 1:2 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Пловдив сити II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:4 23 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив) 3:3 23 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 III (Пловдив) 3:0 VII кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 2:2 30 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) 2:4 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:7 30 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:1 30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 1:5 VIII кръг - отложени мачове 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) 3:3 7 декември 2019 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:1 7 декември 2019 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 III (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:3 7 декември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 6:0 7 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик) 1:3 7 декември 2019 г., събота, 14:00 ч: Кронос 2016 II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 V кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя: Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 8:1 * * - датата е приблизителна. VI кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя: Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) 3:0 * * - датата е приблизителна. XII кръг пролет 2020: Пълдин (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XIII кръг Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - XIV кръг Пълдин (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) - XV кръг Орлета (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - XVI кръг Пълдин (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - XVII кръг Пловдив сити (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - XVIII кръг Пълдин (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Пловдив сити II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - XIX кръг Пловдив сити II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - XX кръг Пълдин (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) - XXI кръг Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - XXII кръг Пълдин (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 III (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив сити II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кронос 2016 (Пловдив) XXX -:- 5:0 4:0 7:1 6:0 -:- -:- 6:0 -:- -:- 7:2 2. Орлета (Пазарджик) 1:6 XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 5:1 8:1 3. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- XXX 0:4 3:1 1:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- 2:1 4. Кронос 2016 II (Пловдив) -:- 3:0 -:- XXX -:- -:- 2:4 1:2 2:2 3:0 2:1 -:- 5. Чавдар (Пловдив) -:- 0:2 -:- 2:4 XXX -:- 6:1 4:1 4:1 -:- 1:0 -:- 6. Марица 1921 (Пловдив) -:- 1:4 -:- 3:2 2:1 XXX 2:8 0:1 -:- -:- -:- -:- 7. Пловдив сити II (Пловдив) 1:4 1:3 0:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:3 3:0 -:- 8. Родопа Смолян (Смолян) 1:1 1:3 -:- -:- -:- -:- 0:3 XXX 0:3 6:3 6:1 -:- 9. Пълдин (Пловдив) -:- 2:2 3:4 -:- -:- 3:3 3:3 -:- XXX -:- -:- 3:2 10. Кронос 2016 III (Пловдив) 1:4 -:- 2:3 -:- 0:3 1:2 -:- -:- 2:2 XXX -:- 11:0 11. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:7 -:- 0:7 -:- -:- 0:7 -:- -:- 3:3 3:2 XXX 0:0 12. Пловдив сити (Пловдив) -:- -:- -:- 1:2 1:8 1:6 1:5 3:3 -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив 1926 (Пловдив) 12 9 2 1 31:5 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Марица 1921 (Пловдив) 12 8 2 2 32:14 26 [1 0 0 2:0 3] 3. Академик (Пловдив) 12 8 2 2 32:17 26 [0 0 1 0:2 0] 4. Беломорец (Асеновград) 12 7 2 3 32:13 23 5. ФК Хасково 1957 (Хасково) 12 6 1 5 25:20 19 6. Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 6 0 6 24:27 18 [2 0 1 6:4 6] 7. Металик 1938 (Сопот) 12 5 3 4 14:12 18 [1 2 0 5:2 5] 8. Левски (Паталеница) 12 5 3 4 19:11 18 [0 2 1 2:4 2] 9. ФА Пловдив (Пловдив) 12 5 3 4 24:28 18 [0 2 1 3:6 2] 10. Чико Бунара (Бяга) 12 5 1 6 22:20 16 11. УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 12 2 1 9 24:31 7 12. Кронос 2016 (Пловдив) 12 2 0 10 13:48 6 13. Хебър 1918 (Пазарджик) 12 0 0 12 6:52 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс СОУ "Софроний Врачански" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 15 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:1 15 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Металик 1938 (Сопот) 0:0 15 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:0 15 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8 15 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 0:7 15 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга) 2:2 Шипка старс 2015 (Асеновград) почива II кръг 22 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 0:2 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:3 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 3:3 22 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:1 22 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Академик (Пловдив) - Левски (Паталеница) 2:0 22 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) почива III кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 0:1 29 септември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Левски (Паталеница) - Беломорец (Асеновград) 1:0 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Академик (Пловдив) 0:3 29 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) 3:1 ФК Хасково 1957 (Хасково) почива IV кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 6:2 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:0 6 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 0:6 6 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Левски (Паталеница) 1:1 6 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) отложен 6 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 1 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:1 Локомотив 1926 (Пловдив) почива V кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Академик (Пловдив) 3:4 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:4 13 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 2:1 13 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Левски (Паталеница) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2 13 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) 3:0 13 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот) 0:1 Кронос 2016 (Пловдив) почива VI кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Паталеница) 0:4 20 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:6 20 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - ФА Пловдив (Пловдив) 1:1 20 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 4:2 Чико Бунара (Бяга) почива VII кръг 27 октомври 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Хасково 1957 (Хасково) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 11:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Академик (Пловдив) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) отложен 27 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4 8 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:5 8 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 0:2 8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Академик (Пловдив) 6:0 8 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:0 8 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:1 Марица 1921 (Пловдив) почива VIII кръг 1 ноември 2019 г., петък, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) отложен 1 ноември 2019 г., петък, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Пловдив (Пловдив) отложен 1 ноември 2019 г., петък, 11:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 1 ноември 2019 г., петък, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Паталеница) отложен 1 ноември 2019 г., петък, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 1 ноември 2019 г., петък, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Чико Бунара (Бяга) отложен 14 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 3:2 14 декември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Пловдив (Пловдив) 5:1 14 декември 2019 г., събота, 11:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 14 декември 2019 г., събота, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Паталеница) 1:0 14 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 14 декември 2019 г., събота, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Чико Бунара (Бяга) 3:0 Академик (Пловдив) почива IX кръг 3 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - ФК Хасково 1957 (Хасково) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Академик (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Металик 1938 (Сопот) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен 3 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 15 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:3 15 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:3 15 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Академик (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:1 15 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Металик 1938 (Сопот) 0:3 15 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 2:1 15 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 2:5 Левски (Паталеница) почива X кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 0:9 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Академик (Пловдив) 1:3 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 3:1 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Чико Бунара (Бяга) 2:0 10 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0 Беломорец (Асеновград) почива XI кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 6:0 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:0 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) 4:1 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Марица 1921 (Пловдив) 1:3 17 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Академик (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0 17 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Левски (Паталеница) 1:1 Хебър 1918 (Пазарджик) почива XII кръг 24 ноември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 24 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - Академик (Пловдив) 1:5 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Беломорец (Асеновград) 1:3 24 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) 1:3 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Левски (Паталеница) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 2:0 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФА Пловдив (Пловдив) 2:5 Металик 1938 (Сопот) почива XIII кръг 1 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:0 сл. 1 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Беломорец (Асеновград) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:1 1 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 Металик 1938 (Сопот) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0 сл. 1 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Паталеница) 1:0 1 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 ФА Пловдив (Пловдив) почива IV кръг - отложен мач 1 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:1 VII кръг - отложени мачове 8 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4 8 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:5 8 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 0:2 8 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Академик (Пловдив) 6:0 8 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:0 8 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:1 VIII кръг - отложени мачове 14 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) 3:2 14 декември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФК Хасково 1957 (Хасково) - ФА Пловдив (Пловдив) 5:1 14 декември 2019 г., събота, 11:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 14 декември 2019 г., събота, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Паталеница) 1:0 14 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 14 декември 2019 г., събота, 14:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Чико Бунара (Бяга) 3:0 IX кръг - отложени мачове 15 декември 2019 г., неделя, 09:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:3 15 декември 2019 г., неделя, 10:00 ч: УСК Паисий Хилендарски (Пд) - ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:3 15 декември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Академик (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:1 15 декември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Металик 1938 (Сопот) 0:3 15 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Ас) 2:1 15 декември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 2:5 XIV кръг пролет 2020: Металик 1938 (Сопот) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Беломорец (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) почива XV кръг ФА Пловдив (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) - Академик (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Шипка старс 2015 (Ас) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) почива XVI кръг Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Левски (Паталеница) - Академик (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга) - ФА Пловдив (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - ФК Хасково 1957 (Хасково) почива XVII кръг УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) - ФА Пловдив (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) - Левски (Паталеница) - Металик 1938 (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) почива XVIII кръг ФК Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Левски (Паталеница) - Металик 1938 (Сопот) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беломорец (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) - Академик (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) почива XIX кръг Локомотив 1926 (Пловдив) - Академик (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Беломорец (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Левски (Паталеница) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) почива XX кръг Кронос 2016 (Пловдив) - Левски (Паталеница) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) - Марица 1921 (Пловдив) почива XXI кръг Чико Бунара (Бяга) - Беломорец (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Шипка старс 2015 (Ас) - ФА Пловдив (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) - Левски (Паталеница) - Марица 1921 (Пловдив) - Академик (Пловдив) почива XXII кръг Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Шипка старс 2015 (Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Чико Бунара (Бяга) - Беломорец (Асеновград) - Академик (Пловдив) - Левски (Паталеница) почива XXIII кръг Академик (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Чико Бунара (Бяга) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Кронос 2016 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (Паталеница) - Беломорец (Асеновград) почива XXIV кръг Левски (Паталеница) - ФА Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Чико Бунара (Бяга) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Академик (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Беломорец (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива XXV кръг Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Академик (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Чико Бунара (Бяга) - Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) - Левски (Паталеница) - ФА Пловдив (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот) почива XXVI кръг Хебър 1918 (Пазарджик) - УСК Паисий Хилендарски (Пд) - Левски (Паталеница) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Чико Бунара (Бяга) - Кронос 2016 (Пловдив) - Академик (Пловдив) - ФК Хасково 1957 (Хасково) - Беломорец (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) - ФА Пловдив (Пловдив) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX -:- -:- 1:0 -:- 2:1 -:- 1:0 0:2 3:0 -:- 6:0 -:- 2. Марица 1921 (Пловдив) 0:0 XXX 2:0 -:- 1:4 -:- 0:1 1:0 3:1 -:- -:- -:- -:- 3. Академик (Пловдив) 1:1 -:- XXX 1:1 -:- 4:0 -:- 2:0 6:2 -:- -:- 3:0* -:- 4. Беломорец (Асеновград) -:- 3:3 -:- XXX 2:1 -:- 4:1 -:- -:- 3:0 4:2 -:- 4:0 5. ФК Хасково 1957 (Хасково) 1:2 -:- 1:5 -:- XXX -:- 0:0 0:4 5:1 -:- -:- 2:0 -:- 6. Шипка старс 2015 (Асеновград) -:- 0:6 -:- 1:3 2:3 XXX -:- -:- -:- 2:0 3:2 -:- 4:1 7. Металик 1938 (Сопот) 0:2 -:- 1:3 -:- -:- 3:0* XXX 1:1 1:1 -:- -:- 0:1 -:- 8. Левски (Паталеница) -:- -:- -:- 1:0 -:- 0:2 -:- XXX -:- 2:2 2:0 2:1 6:0 9. ФА Пловдив (Пловдив) -:- -:- -:- 2:1 -:- 1:4 -:- 1:1 XXX 3:1 1:1 4:3 -:- 10. Чико Бунара (Бяга) -:- 1:2 6:0 -:- 1:0 -:- 0:3 -:- -:- XXX 4:1 -:- 4:0 11. УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 0:5 1:3 3:4 -:- 2:3 -:- 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 12. Кронос 2016 (Пловдив) -:- 1:6 -:- 0:7 -:- 2:5 -:- -:- -:- 1:3 0:9 XXX 4:1 13. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:8 2:5 0:3 -:- 0:5 -:- 0:1 -:- 2:5 -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лидер Пловдив (Ягодово) 11 10 1 0 48:7 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ФА Карлово (Карлово) 11 9 2 0 42:11 29 3. Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26 4. Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24 5. Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21 6. Кричим (Кричим) 11 5 0 6 29:34 15 7. ФА Пловдив (Пловдив) 11 4 2 5 24:30 14 8. Велд (Пловдив) 11 3 1 7 18:28 10 9. Реал (Пловдив) 11 3 0 8 25:41 9 10. Юнайтед (Пловдив) 11 2 1 8 22:47 7 [1 0 0 4:2 3] 11. Лион (Пловдив) 11 2 1 8 18:38 7 [0 0 1 2:4 0] 12. Велд II (Пловдив) 11 0 0 11 10:52 0
Бележки - Всички мачове се играят на комплекс "Арена Велд" в Пловдив, освен ако не е посочено друго. - По регламент всички състезания от настоящия сезон във формат Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 се провеждат без да се води официално класиране. I кръг 14 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Лион (Пловдив) - Велд (Пловдив) 1:2 14 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Реал (Пловдив) - Велд II (Пловдив) 5:2 14 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 1:4 14 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кричим (Кричим) - Юнайтед (Пловдив) 5:3 14 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 0:4 14 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Куклен) - ФА Карлово (Карлово) 3:3 II кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:5 21 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Тракия 2004 (Пловдив) 9:0 21 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Велд II (Пловдив) - Лион (Пловдив) 1:3 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Кричим (Кричим) 5:0 21 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Атлетик (Куклен) - Реал (Пловдив) 4:3 21 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Юнайтед (Пловдив) 6:0 III кръг 28 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Велд (Пловдив) 3:1 28 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Велд II (Пловдив) 1:0 28 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Реал (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 0:4 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кричим (Кричим) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:4 28 септември 2019 г., събота, 13:00 ч: Лион (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 1:7 28 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:5 IV кръг 5 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 2:4 5 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Кричим (Кричим) 0:1 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Реал (Пловдив) - Лион (Пловдив) 1:3 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Юнайтед (Пловдив) 5:3 5 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Атлетик (Куклен) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:4 5 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Шипка 2018 (Асеновград) 2:1 V кръг 12 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Велд (Пловдив) 2:2 12 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Кричим (Кричим) - Велд II (Пловдив) 8:0 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2 12 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 0:8 12 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Лион (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:6 12 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Реал (Пловдив) 1:2 VI кръг 19 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 0:3 19 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Велд (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 0:3 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим) 8:2 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Лион (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:4 19 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: Реал (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:5 19 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2 VII кръг 26 октомври 2019 г., събота, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд II (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Кричим (Кричим) - Реал (Пловдив) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) отложен 26 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лион (Пловдив) отложен 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд (Пловдив) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд II (Пловдив) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 1:7 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кричим (Кричим) - Реал (Пловдив) 7:4 30 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 0:4 30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лион (Пловдив) 1:0 VIII кръг 2 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Велд (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Лион (Пловдив) - Кричим (Кричим) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) отложен 2 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Куклен) - Шипка 2018 (Асеновград) отложен 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3 7 декември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Велд (Пловдив) 3:1 7 декември 2019 г., събота, 11:00 ч: Лион (Пловдив) - Кричим (Кричим) 1:3 7 декември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 7 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 6:1 7 декември 2019 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Куклен) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:0 IX кръг 9 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Велд II (Пловдив) отложен 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Атлетик (Куклен) 4:1 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Реал (Пловдив) 4:1 9 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Лион (Пловдив) 4:2 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Кричим (Кричим) - ФА Пловдив (Пловдив) 0:2 9 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 2:4 8 декември 2019 г., неделя: Велд (Пловдив) - Велд II (Пловдив) 5:4 * * - датата е приблизителна. X кръг 16 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Атлетик (Куклен) - Велд (Пловдив) 4:1 16 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Велд II (Пловдив) 6:0 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Кричим (Кричим) 5:3 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Лион (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:4 16 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 5:1 16 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Реал (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:8 XI кръг 23 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд (Пловдив) - Реал (Пловдив) 2:0 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Велд II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 1:12 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Кричим (Кричим) - ФА Карлово (Карлово) 0:2 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 3:4 23 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - ФА Пловдив (Пловдив) 4:0 23 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Лион (Пловдив) отложен 8 декември 2019 г., неделя: Лидер Пловдив (Ягодово) - Лион (Пловдив) 5:0 * * - датата е приблизителна. VII кръг - отложени мачове 30 ноември 2019 г., събота, 09:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд (Пловдив) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Шипка 2018 (Асеновград) - Велд II (Пловдив) 2:0 30 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 1:7 30 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Кричим (Кричим) - Реал (Пловдив) 7:4 30 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) 0:4 30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Тракия 2004 (Пловдив) - Лион (Пловдив) 1:0 VIII кръг - отложени мачове 7 декември 2019 г., събота, 09:00 ч: Велд II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3 7 декември 2019 г., събота, 10:00 ч: ФА Карлово (Карлово) - Велд (Пловдив) 3:1 7 декември 2019 г., събота, 11:00 ч: Лион (Пловдив) - Кричим (Кричим) 1:3 7 декември 2019 г., събота, 12:00 ч: ФА Пловдив (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:3 7 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 6:1 7 декември 2019 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Куклен) - Шипка 2018 (Асеновград) 1:0 IX кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя: Велд (Пловдив) - Велд II (Пловдив) 5:4 * * - датата е приблизителна. XI кръг - отложен мач 8 декември 2019 г., неделя: Лидер Пловдив (Ягодово) - Лион (Пловдив) 5:0 * * - датата е приблизителна. XII кръг пролет 2020: ФА Карлово (Карлово) - Атлетик (Куклен) - Велд II (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Лион (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Кричим (Кричим) - XIII кръг Юнайтед (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Кричим (Кричим) - Шипка 2018 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - ФА Пловдив (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Лион (Пловдив) - Велд II (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - XIV кръг ФА Карлово (Карлово) - Реал (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Лион (Пловдив) - Велд II (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Кричим (Кричим) - Шипка 2018 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) - XV кръг Шипка 2018 (Асеновград) - ФА Карлово (Карлово) - Юнайтед (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Кричим (Кричим) - Велд (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Велд II (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Лион (Пловдив) - Реал (Пловдив) - XVI кръг ФА Карлово (Карлово) - Лион (Пловдив) - Реал (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Тракия 2004 (Пловдив) - Велд II (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Велд (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Шипка 2018 (Асеновград) - XVII кръг Лидер Пловдив (Ягодово) - ФА Карлово (Карлово) - Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Велд II (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен) - Тракия 2004 (Пловдив) - Реал (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Лион (Пловдив) - XVIII кръг ФА Карлово (Карлово) - ФА Пловдив (Пловдив) - Лион (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен) - Юнайтед (Пловдив) - Велд II (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Велд (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - XIX кръг Велд (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд II (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) - Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Лион (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - XX кръг ФА Карлово (Карлово) - Тракия 2004 (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Лион (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Велд II (Пловдив) - Велд (Пловдив) - XXI кръг Велд II (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово) - Велд (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Реал (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Лион (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Тракия 2004 (Пловдив) - XXII кръг ФА Карлово (Карлово) - Кричим (Кричим) - Тракия 2004 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - ФА Пловдив (Пловдив) - Шипка 2018 (Асеновград) - Лион (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) - Реал (Пловдив) - Велд (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Велд II (Пловдив) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лидер Пловдив (Ягодово) XXX -:- 4:1 -:- 9:0 -:- -:- 2:0 -:- 5:3 5:0 -:- 2. ФА Карлово (Карлово) 2:2 XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- 3:1 -:- 6:0 -:- 6:0 3. Атлетик (Куклен) -:- 3:3 XXX 1:0 -:- 8:2 4:4 4:1 4:3 -:- -:- -:- 4. Шипка 2018 (Асеновград) 0:2 -:- -:- XXX -:- 5:0 4:0 -:- 4:1 -:- -:- 2:0 5. Тракия 2004 (Пловдив) -:- 2:4 0:8 0:4 XXX 5:3 -:- 3:1 -:- -:- 1:0 -:- 6. Кричим (Кричим) 0:4 0:2 -:- -:- -:- XXX 0:2 -:- 7:4 5:3 -:- 8:0 7. ФА Пловдив (Пловдив) 1:4 0:4 -:- -:- 1:3 -:- XXX -:- 1:2 5:1 -:- 1:0 8. Велд (Пловдив) -:- -:- -:- 0:3 -:- 0:1 4:5 XXX 2:0 -:- -:- 5:4 9. Реал (Пловдив) 0:8 0:4 -:- -:- 3:5 -:- -:- -:- XXX 6:1 1:3 5:2 10. Юнайтед (Пловдив) -:- -:- 1:7 1:5 3:4 -:- -:- 2:2 -:- XXX 4:2 -:- 11. Лион (Пловдив) -:- 2:6 1:7 1:4 -:- 1:3 4:4 1:2 -:- -:- XXX -:- 12. Велд II (Пловдив) 0:3 -:- 1:12 -:- 2:4 -:- -:- -:- -:- 0:3 1:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре