« 25 март 2023, събота (334 мача) »
Североизточна Трета лига
15:00 Септември 98 (Тервел) - Волов (Шумен) отложен
15:00 Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 II (Варна) 3:0 (3:0)
15:00 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) 4:0 (1:0)
Северозападна Трета лига
14:30 ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:0 (0:0)
14:30 Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0 (1:0)
14:30 Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин) 1:0 (1:0)
14:30 Ботев II (Враца) - Севлиево (Севлиево) 0:1 (0:0)
14:30 Академик (Свищов) - Вихър (Славяново) 0:1 (0:0)
14:30 Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг) 4:0 (1:0)
14:30 Янтра (Полски Тръмбеш) - Ювентус 95 (Малчика) 0:1 (0:1)
14:30 Павликени (Павликени) - Боруна (Царева ливада) 0:0
Югозападна Трета лига - Втора фаза, Първа група
15:00 ЦСКА II (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен
15:00 Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) 2:0 (1:0)
15:00 ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 (0:0)
15:00 Вихрен (Сандански) - Банско тийм (Банско) 2:0 (0:0)
15:00 Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 (0:1)
Югозападна Трета лига - Втора фаза, Втора група
15:00 Гранит (Владая) - Славия 1913 II (София) отложен
15:00 Пирин 1941 (Разлог) - Септември II (София) 0:0
15:00 Левски II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) отложен
15:00 Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
15:00 Рилски спортист 2011 (Сам) - Левски Раковски (София) 2:1
15:00 Надежда (Доброславци) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
Югоизточна Трета лига
15:00 Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1 (0:0)
15:00 Карнобат (Карнобат) - ФК Сливен (Сливен) 1:4 (0:1)
15:00 Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково) 1:1 (1:0)
15:00 Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър) 0:2 (0:1)
15:00 Атлетик (Куклен) - Саяна (Хасково) 0:1 (0:0)
15:00 Локомотив 1926 II (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 (1:1)
15:00 Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение) 1:1 (0:1)
15:00 Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:3 (0:0)
15:00 Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) 4:0 (1:0)
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" - Първа фаза, подгрупа "Изток"
15:00 Балкан (Крушево) - Върбица 2008 (Ореше) 0:7
15:00 Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица 2008 (Абланица) 3:0
15:00 Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан) 2:0
15:00 ФК Туховища (Туховища) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 10:0
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
15:00 Ураган (Михнево) - Граничар 2022 (Логодаж) 0:0
15:00 Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) 7:3
15:00 Струма 1948 (Марикостиново) - Градешница (Д.Градешница) 2:1
15:00 Калабак (Самуилово) - Спортист 2022 (Струма) 4:2
15:00 Яворница (Яворница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:0 сл.
15:00 Изстребител 2020 (НД) - Левуново 2014 (Левуново) 1:0
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
15:00 Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Равнец 2011 (Равнец) 5:1
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
15:00 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Черноморец) 8:0
15:00 Ботев Металург 2022 (Бургас) - Атлетик (Каблешково) 0:3 сл.
"А" ОГ Варна
15:00 Суворово (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:0
"А" ОГ Велико Търново
16:00 Бъдеще 2010 (Бутово) - Левски 1986 (Стражица) 4:0
16:00 Чумерна (Елена) - Рудановски 1922 (Константин) 4:2
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
15:00 Пробив 2015 (Овча могила) - Стрела (Ореш) 1:1
15:00 Челси (Вързулица) - Светкавица (Михалци) 2:4
15:00 Удар (Бяла черква) - Осъм 1946 (Деляновци) 5:0
15:00 Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово) 3:0
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
15:00 Росица (Поликраище) - Ботев (Дебелец) 3:4
15:00 Победа (Кесарево) - Ботев 33 (Крушето) 1:0
15:00 Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Горско ново село) 2:0
"А" ОГ Видин - Първа фаза
14:30 Дуло (Видин) - Тимок (Брегово) 1:4
14:30 Кула 04 (Кула) - Ботев 1947 (Грамада) 2:0
"А" ОГ Враца
15:30 Ботев (Рогозен) - Академия Ботев (Враца) 5:2
15:30 Монолит (Бяла Слатина) - Миньор 2017 (Згориград) 1:1
"Б" ОГ Враца
12:30 Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица) 2:0
15:30 Скът (Алтимир) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 4:1
15:30 Милин камък (Баница) - Искър 1923 II (Роман) 1:0
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
14:30 ФК Спортист (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково) 5:3
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
14:30 Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище) 1:0
14:30 Искра 41 (Бенковски) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 2:6
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
16:00 Сокол 2015 (Самораново) - Мусала 2010 (Рила) 1:0
"А" ОГ Монтана
16:00 Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово) 1:3 (0:2)
16:00 Дунав (Лом) - Пъстренец (Долно Белотинци) 3:0 сл.
16:00 Ком (Берковица) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 6:2 (3:1)
"А" ОГ Пазарджик - Втора фаза, Първа група
16:00 Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) 1:1
16:00 Хебър 1918 II (Пазарджик) - Величково (Величково) 6:1
16:00 Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница) 4:1
"А" ОГ Пазарджик - Втора фаза, Втора група
16:00 Спартак 2021 (Пещера) - Вихър (Ветрен) 1:0
"Б" ОГ Пазарджик
16:00 Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) 2:1
"А" ОГ Перник
15:00 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Спортист (Драгичево) 0:3
15:00 Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица) 2:1
"А" ОГ Плевен
16:00 Космос 2004 (Гривица) - Светослав (Лепица) 3:1
16:00 Вихър (Гулянци) - Левски (Брест) 0:2
16:00 Ботев (Трънчовица) - Тръстеник (Тръстеник) 6:1
16:00 Гигант 1947 (Белене) - Ситомир (Никопол) 1:0
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
15:00 Чавдар 2011 (Садовец) - Ботев 2020 (Рупци) 5:1
"А" ОГ Пловдив - Втора фаза, Първа група
15:00 Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 (0:0)
15:00 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл.
"А" ОГ Пловдив - Втора фаза, Втора група
15:00 Спартак (Болярци) - Тракия (Нови извор) 3:0
16:00 Тракия 06 (Стамболийски) - Труд (Труд) 2:1
16:30 Житница (Житница) - Раковски (Раковски) 6:1
"А" ОГ Пловдив - Втора фаза, Трета група
15:00 Спартак 1947 II (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) 3:4
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
15:00 Марица 1951 (Първомай) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 3:0 сл.
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
15:00 Сокол (Пъдарско) - Домлян (Домлян) 3:0 сл.
15:00 Стряма 2001 (Стряма) - Садово (Садово) 0:3 сл.
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
15:00 Вихър (Строево) - Марица (Ясно поле) 3:0 сл.
"А" ОГ Разград - източна подгрупа
15:00 Бенковски (Исперих) - Стрела (Тодорово) 7:1
15:00 Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари) 3:1
"А" ОГ Русе - западна подгрупа
15:00 Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник) 0:1 (0:1)
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
15:30 Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Боил) 8:2
15:30 Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) 0:3 сл.
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
15:30 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 0:2
"А" ОГ Сливен
15:00 Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2012 (Кортен) 2:2
15:00 Сините камъни 2022 (Сливен) - Буря (Градско) 7:0
"А" ОГ София - Първа фаза, Източна подгрупа
15:00 Ракитин (Трудовец) - Рилец (Говедарци) 2:0 (1:0)
15:00 Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня) 0:1 (0:0)
15:00 Пирдоп (Пирдоп) - Искър 2022 (Злокучене) 1:1 (0:0)
"А" ОГ София - Първа фаза, Западна подгрупа
15:00 Правец (Правец) - Скравена (Скравена) 10:0 (7:0)
15:00 Сините орли (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:0 (1:0)
15:00 Козаро (Ботевград) - Зенит (Церово) 1:1
"А" ОГ Стара Загора
15:00 Локомотив (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Радн) 2:0 (2:0)
15:00 Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово) 3:0 сл.
15:00 Чирпан 1929 (Чирпан) - Овощник (Овощник) 0:1 (0:1)
"A" ОГ Търговище
15:00 Черноломец 1919 II (Попово) - Въбел 1925 (кв.Въбел, Тщ) 3:2
15:00 Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител) 1:3
15:00 Светкавица Тщ II (Търговище) - Овчарово (Овчарово) 1:1
"А" ОГ Хасково
15:00 ФК Свиленград (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли) 4:0
15:00 Любимец 2018 (Любимец) - Любимец 2000 (Любимец) 0:2
15:00 Герганин извор (Бисер) - Саяна II (Хасково) 0:3
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
15:00 Спортист (Троица) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 1:1 (0:0)
15:00 Заря 1962 (Звегор) - Тошев (Правенци) 0:2 (0:0)
15:00 Ботев (Каменяк) - Балкан (Средня) 6:0 (5:0)
"А" ОГ Шумен - централна подгрупа
15:00 Локомотив 2008 (Каспичан) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (0:0)
15:00 Енев (Дибич) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:1 (1:0)
"Б" ОГ Ямбол
15:00 Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) отложен
15:00 Стефан Караджа (Окоп) - Бакаджик (Чарган) 2:2
15:00 Кабиле (Кабиле) - Воденичане 2017 (Воденичане) 7:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
12:00 Партизан (Белград, Сърбия, 1) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 (0:1)
13:00 Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1 (1:1)
14:00 Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0 (0:0)
14:00 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:1 (2:1)
14:00 Арда 1924 (Кърджали) - Крумовград (Крумовград) 3:0 (0:0)
15:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) 3:0 (1:0)
15:00 Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) 0:0
17:00 Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 2:2 (0:2)
Деца: Благоевград - Областна група
11:00 Вихрен (Сандански) - Стрела 2003 (Вълкосел) 1:1
11:00 Беласица (Петрич) - Септември (Симитли) 2:2
11:00 Пирин (Благоевград) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 3:0
11:00 Малеш (Микрево) - Орлетата (Благоевград) 2:0
ДПГ13: Благоевград - Областна група
11:00 Беласица (Петрич) - Орлетата (Благоевград) 3:1
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
11:00 ОФК Елхово (Елхово) - Бургас спорт (Бургас) 1:0
Деца: Бургас - Областна група "А"
09:00 Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас) 4:1
10:00 Черноморец 1919 (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) 1:0
Деца: Бургас - Областна група "Б"
09:30 Звездичка (Бургас) - Несебър II (Несебър) 2:0
11:00 Несебър (Несебър) - Звезденбург (Бургас) 4:2
Деца: Бургас - Областна група "В"
09:30 Камчийска долина (Трънак) - ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) -
11:00 Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Звездичка (Бургас) 9:2
ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:5
10:00 Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00 Доростол Силистра (Силистра) - Черноморец (Балчик) 3:0 сл.
10:00 Волов (Шумен) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 3:0 сл.
10:00 Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:6
10:00 Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) 1:2
Деца: Варна - Зонална група
11:30 Добруджа 1919 (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:1
11:30 Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца II)
11:30 Велики Преслав (В.Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:6
11:30 Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:0
11:30 ОФК Варна (Варна) - Аксаково (Аксаково) 6:2
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
10:00 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Одесос 2014 (Варна) 4:8
10:00 Марев старс (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) отложен
10:00 Варна 2017 (Варна) - ФК Тича (Варна) отложен
12:00 Левски 2000 (Русе) - Олимпик (Варна) 0:3 сл.
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
14:00 МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) 0:3 сл.
14:00 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 6:3
ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
11:00 Дунав от Русе II (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) анулиран
12:00 Черно море II (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 0:4
12:00 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Спартак 1918 (Варна) 0:6
12:00 Спартак 1918 II (Варна) - Черно море (Варна) 2:4
12:00 Олимпик (Варна) - Юнак (Варна) 3:0 сл.
Деца: Велико Търново - Зонална група
12:00 ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) - Ботев (Дебелец) 2:0
12:00 Янтра (Полски Тръмбеш) - Лато (Алеково) 1:4
12:00 Павликени (Павликени) - Чавдар (Троян) 2:1
12:00 Прециз (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) 5:1
12:00 Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:6
12:00 Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) 0:9
ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
10:30 ОФК Локомотив (Мездра) - ДФК Видин (Видин) 3:0 сл.
10:30 Атлетик 77 (Козлодуй) - ФК Спартак 1919 (Плевен) отложен
10:30 Ботев (Враца) - Околчица (Моравица) отложен
Деца: Кюстендил - Междуобластна група
11:00 Академия Металург (Перник) - Миньор (Перник) 0:6
ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30 Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово) 4:1
10:30 Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Локомотив 1925 (Септември) 0:3 сл.
10:30 Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница) 6:0
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
11:00 Марица 1921 (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък) 2:0
15:00 Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0 сл.
ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
12:00 Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0 сл.
12:00 Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
13:00 Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 3:0 сл.
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
12:00 Старско (Хасково) - ФК Рудозем (Рудозем) 0:3 сл.
Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
10:00 Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Паталеница) 3:0 сл.
10:00 Марица 1921 II (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:3
10:00 Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:1
10:00 Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0
10:00 Пловдив 2015 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник) 3:0 сл.
13:00 Орлета (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:2
14:30 Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
14:00 Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик) 4:0
14:00 Реал II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
10:00 Първомай 2020 (Първомай) - Шипка старс 2015 (Ас) 1:1
10:30 Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) отложен
11:00 Левски (Паталеница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
12:00 ОФК Хасково (Хасково) - Академия Спартак (Пловдив) 3:0 сл.
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
11:00 ФК Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:1
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
09:00 Юнайтед (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив) 4:0
10:30 Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 4:0
12:00 Брестник 1948 (Брестник) - Орлета (Пазарджик) 3:1
17:00 Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:7
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
09:00 Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
10:15 Хебър 1918 (Пазарджик) - Юнайтед (Пловдив) 3:3
11:30 Беломорец (Асеновград) - Житница (Житница) 4:5
12:45 Шипка старс 2015 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) 3:6
14:00 Родопа Смолян (Смолян) - ФА Карлово (Карлово) 3:2
15:15 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Велд (Пловдив) 2:2
16:30 Марица 1921 (Пловдив) - Чепинец (Велинград) 1:2
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
09:00 Сокол (Марково) - Траките 2007 (Скутаре) анулиран
10:15 Металик 1938 (Сопот) - Реал II (Пловдив) 7:1
11:30 Реал (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
12:45 Шипка старс 2015 (Ас) - Тракия 2004 II (Пловдив) 4:0
14:00 Марица (Ясно поле) - Академик (Пловдив) 0:7
15:15 Юнайтед (Пловдив) - Хисаря (Хисаря) 0:5
16:30 Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив сити (Пловдив) 0:2
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
09:00 Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 8:0
10:00 Пловдив сити (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:1
11:00 Орлета (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив) 1:5
12:00 Шипка 2018 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
13:00 Бригада 2010 (Димитровград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
14:00 Тракия 2004 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:6
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
09:00 Реал (Пловдив) - Спартак (Първенец) 9:1
10:00 Пълдин (Пловдив) - Велд (Пловдив) 0:1
11:00 Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 1:10
12:00 Шипка старс 2015 (Асеновград) - Барс (Пловдив) 2:0
13:00 Феникс (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:5
14:00 Калояново (Калояново) - Траките 2007 (Скутаре) 8:1
15:00 Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Брестник) 6:0
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
14:00 Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Боил) 3:1
14:00 Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) 0:3 сл.
ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
14:00 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 2:3
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:00 Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
16:00 Победа 1945 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:1
16:00 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (Кубратово) 17:0
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
10:30 ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 0:0
10:30 ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич) 6:1
11:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) 2:0
11:00 Пирин (Благоевград) - Развитие МФ (София) 2:1
11:00 Миньор (Перник) - Левски (София) 1:2
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:00 ФК Септември 57 (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4:1
11:00 Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0
11:00 Велбъжд (Кюстендил) - УФК Ботев (София) 0:0
18:30 Витоша 13 (София) - Спортист 13 (София) 2:1
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
11:00 РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0
13:00 Елит София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 сл.
Деца: София (столица) - Зонална група
13:00 Хебър 1918 (Пазарджик) - София спорт (София) 3:1
13:00 Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) 4:0
13:00 Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) 1:1
13:00 Миньор (Перник) - Академия Металург (Перник) 7:0
13:00 Левски Раковски (София) - Септември (София) 0:3 сл.
13:00 ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич) 6:0
Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
17:30 Сердика (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:2
Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
11:00 София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 0:1
11:00 Искър 1945 (Нови Искър) - Развитие МФ (София) 1:0
13:00 УФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) 5:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа - Втора фаза, Първа група
09:00 Славия 1913 (София) - Академия Септември (София) 4:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00 Левски Раковски (София) - Възраждане 2020 (София) отложен
09:00 Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:8
11:00 ОФК София 1992 (София) - Конкордия (София) 16:0
16:30 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Арес (София) 2:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
09:00 Ултраспорт академия (София) - Спортист 13 (София) 1:4
09:00 УФК Ботев (София) - РД Спорт (София) 6:1
09:00 Ай ма3кс (София) - Левски (Чепинци) 2:0
16:30 Витоша 13 (София) - Спорт за всички (София) отложен
16:30 Барокко (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "А"
09:00 ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) 0:2
10:25 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник) 13:0
11:50 Национал (София) - Елит София (София) 1:0
13:15 Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:0
14:40 ЦСКА (София) - УФК Ботев (София) 4:0
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "В"
09:00 Барокко (София) - Арес (София) 0:4
10:25 ФК Септември 57 (София) - Спартак 2015 (София) 3:0
11:50 София спорт (София) - Младост 2015 (София) 12:0
13:15 Левски Раковски (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 6:2
14:40 Интер Джесика 2010 (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "А"
09:00 Септември (София) - Левски (София) 0:2
10:25 Арес (София) - Витоша 13 (София) 4:2
11:50 Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София) 0:2
13:15 Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:6
14:40 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) 1:2
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "В"
09:00 Надежда (Доброславци) - Лъвчетата (София) 3:1
10:25 Миньор (Перник) - РД Спорт (София) 4:4
11:50 Интер Джесика 2010 (София) - Елит София (София) 1:4
13:15 Левски Раковски II (София) - ОФК София 1992 (София) 2:2
14:40 Локомотив Сф 1929 II (София) - ФК Септември 57 (София) 4:1
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "А"
09:00 Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:5
10:10 София спорт (София) - Шампион (София) 0:9
11:20 Олимпия ФК (София) - Национал (София) 4:3
12:30 Сердика (София) - ЦСКА (София) 0:3
13:40 Ултраспорт академия (София) - Пирин (Благоевград) 0:4
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "В"
09:00 Левски Раковски II (София) - Тигрите (София) 1:4
10:10 Лъвчетата (София) - ФК Септември 57 (София) 7:2
11:20 Враждебна (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0
12:30 Академия Металург (Перник) - Елит София (София) 2:1
13:40 Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "А"
09:00 Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 1:3
10:10 Национал (София) - Септември (София) 0:1
11:20 Лъвчетата (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
12:30 ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:0
13:40 Ултраспорт академия (София) - Марек 1915 (Дупница) 5:1
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "В"
09:00 Академия Металург (Перник) - Спорт за всички (София) 2:0
10:10 Балкан 1929 (Ботевград) - Искър 2022 (Злокучене) 1:5
11:20 Козаро (Ботевград) - Витоша 13 (София) 1:7
12:30 Левски Раковски (София) - Шампион (София) 3:4
13:40 Академия Септември (София) - Щурче (София) 1:8
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Група "А"
09:10 Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 2:6
10:05 Левски (София) - Арес (София) 5:1
11:05 Витоша 13 (София) - УФК Ботев (София) 7:4
12:00 София спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:4
13:00 ЦСКА (София) - Академия ВР (София) 5:4
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Група "В"
09:10 АБВ (София) - Възраждане 2020 (София) 3:8
10:10 Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:2
11:05 Ай ма3кс (София) - Елит София (София) 3:0
12:00 Левски II (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9:0
13:00 Барокко (София) - Академия Мургаш (Нови хан) 0:8
ЮМВ: София - Междуобластна група
11:00 Ракитин (Трудовец) - Миньор (Перник) 0:8
Деца: София - Областна група
11:00 Звездец (Горна Малина) - Спортист 2009 (Своге) 0:3 сл.
11:00 Пирдоп (Пирдоп) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1
11:00 Академия Мургаш (Нови хан) - Искър 2022 (Злокучене) 0:1
Деца: Стара Загора - Междуобластна група - Първа фаза
10:00 Минерал (Ягода) - Миньор 2022 (Раднево) 4:1
10:00 Загорец (Нова Загора) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 1:1
10:00 Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово) 1:2
10:00 Розова долина (Казанлък) - Розова долина II (Казанлък) 0:0
10:00 Локомотив (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) 5:4
10:00 Арсенал 2000 (Казанлък) - Чирпан 1929 (Чирпан) 1:4
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
11:30 ФК Хасково 1922 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:2
11:30 Свиленград 1921 (Свил) - Розова долина II (Казанлък) 2:5
11:30 Сливен 2000 (Сливен) - Шампион (Ямбол) отложен
11:30 Арсенал 2000 (Казанлък) - Арена (Ямбол) 0:8
11:30 Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) отложен
Държавно първенство за жени
12:00 София лейдис 2021 (София) - ЖФК Варна (Варна) 0:4
14:30 Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3
14:30 ЛП Супер спорт (София) - Чардафон 1919 (Габрово) отложен
14:45 НСА (София) - Пирин (Благоевград) 8:0 (4:0) /b1b.box/
Международни приятелски срещи за младежи (до 21 г.) 2023
17:30 Словакия (мл.) - България (мл.) 1:0 (0:0)