Юноши младша възраст (род.2000-01):
Елитна група (U-17) 2016/17

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

24 септември 2016, събота, 10:30 ч / VI кръг:
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:0 
24 септември 2016, събота, 16:00 ч / VI кръг:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:5 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч / VI кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:4 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч / VI кръг:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   1:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)         1:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Славия 1913 (София)             1:5 
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:2 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                  6    6   0   0   25:3    18    
-------------------------------------------------------------------
 2. Лудогорец 1945 (Разград)            6    5   1   0   19:1    16    
 3. Септември (София)                   6    4   1   1   10:4    13     [1 0 0  1:0  3]
 4. ЦСКА (София)                        6    4   1   1   25:4    13     [0 0 1  0:1  0]
 5. Ботев (Пловдив)                     6    4   0   2   16:9    12    
 6. Ботев 2002 (Пловдив)                6    4   0   2   12:7    12 [+]
 7. Славия 1913 (София)                 6    3   1   2   18:11   10    
 8. Берое (Стара Загора)                6    3   1   2   13:10   10    
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)            6    3   0   3   11:11    9    
10. Левски-Раковски (София)             6    2   2   2    7:8     8     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
11. ОФК Пирин (Благоевград)             6    2   2   2   11:12    8     [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
12. Монтана 1921 (Монтана)              6    1   2   3    5:11    5 [+]
13. Левски (София)                      6    0   1   5    3:13    1    
14. Спартак Плевен (Плевен)             6    0   1   5    5:25    1    
-------------------------------------------------------------------
15. Спартак-С 94 (Пловдив)              6    0   1   5    1:27    1    
16. Марек 1915 (Дупница)                6    0   0   6    4:29    0 [+]

Бележки
  - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове:
    - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен,
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив,
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница,
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен,
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски",
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - изкуствен терен,
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма",
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук",
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста" - изкуствен терен,
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци,
    - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София,
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен,
    - Спартак Плевен (Плевен) - ст."Плевен",
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Беркут" в Брестник,
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село",
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

21 август 2016, неделя, 17:00 ч:
в Кнежа:
Спартак Плевен (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)          2:2 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак Плевен от миналия сезон.
22 август 2016, понеделник, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      4:0 
Левски-Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:3 
22 август 2016, понеделник, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           4:2 
Септември (София) - ОФК Пирин (Благоевград)               3:1 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       8:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             4:0 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:0 

                           II кръг

27 август 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:0 
Левски (София) - Черно море (Варна)                       2:4 (2:1) 
27 август 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София)              0:5 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 2002 (Пловдив)               1:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                    2:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              2:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Берое (Стара Загора)            0:5 
28 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски-Раковски (София)                 3:1 

                           III кръг

4 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив)               4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:0 
4 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             4:0 
Септември (София) - Спартак Плевен (Плевен)               4:1 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)            2:4 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                5:3 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  отложен 
14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:0 

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  2:3 
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                 0:7 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)          1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           2:1 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:0 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:2 
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)             3:2 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА (София)                    1:8 

                           III кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - ОФК Пирин (Благоевград)              2:0 
17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                2:0 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       6:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)            1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)         8:0 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          5:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:4 * 
* - мачът започва с 35' закъснение, в 16:35.
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            2:0 

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:0 
24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:5 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:4 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   1:0 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)         1:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Славия 1913 (София)             1:5 
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ОФК Пирин (Благоевград)         - 
Левски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                    - 
1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                      - 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Септември (София)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Черно море (Варна) - Спартак Плевен (Плевен)               - 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак-С 94 (Пловдив)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                      - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                  - 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски-Раковски (София)          - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    - 
ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                        - 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)         - 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Берое (Стара Загора)             - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)              - 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Черно море (Варна) - Септември (София)                     - 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                   - 

                           X кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Пловдив)                  - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)                - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София)                 - 

                           XI кръг

Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)                  - 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Левски (София) - Спартак Плевен (Плевен)                   - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Пирин (Благоевград)             - 

                           XII кръг

Монтана 1921 (Монтана) - ОФК Пирин (Благоевград)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Спартак-С 94 (Пловдив)           - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)             - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 

                           XIII кръг

Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)                - 
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев 2002 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              - 
Марек 1915 (Дупница) - Спартак Плевен (Плевен)             - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 

                           XIV кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Спартак Плевен (Плевен) - ОФК Пирин (Благоевград)          - 
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Септември (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                     - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Черно море (Варна) - Левски-Раковски (София)               - 

                           XV кръг

Левски-Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана)           - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                      - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                      - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                   - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)         - 

                           XVI кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Спартак Плевен (Плевен)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)                - 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                        - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски-Раковски (София)         - 

                           XVII кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Левски-Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                  - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)               - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                - 
ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                     - 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Берое (Стара Загора) - Спартак Плевен (Плевен)             - 

                           XVIII кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)              - 
Спартак Плевен (Плевен) - Септември (София)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                 - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черно море (Варна)                - 
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                   - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 

                           XIX кръг

Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Левски-Раковски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)           - 
Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
Славия 1913 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
ЦСКА (София) - Спартак Плевен (Плевен)                     - 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   - 

                           XX кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                 - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев 2002 (Пловдив)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)             - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 

                           XXI кръг

Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Левски-Раковски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)          - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Славия 1913 (София) - Спартак Плевен (Плевен)              - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                - 
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 

                           XXII кръг

Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                      - 
Септември (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Спартак Плевен (Плевен) - Черно море (Варна)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)         - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)         - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (София)                    - 

                           XXIII кръг

Спартак-С 94 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)            - 
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                      - 
Ботев (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Левски-Раковски (София) - Спартак Плевен (Плевен)          - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 
Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София)                        - 

                           XXIV кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 2002 (Пловдив)              - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 
Берое (Стара Загора) - Левски-Раковски (София)             - 
Спартак Плевен (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград)         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 

                           XXV кръг

Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)           - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Ботев (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)                - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 
Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                 - 

                           XXVI кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)               - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна)                  - 
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                     - 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски (София)                   - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)             - 

                           XXVII кръг

ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)           - 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак Плевен (Плевен)           - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Левски-Раковски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)             - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 

                           XXVIII кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)                - 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)              - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)              - 
Спартак Плевен (Плевен) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)         - 

                           XXIX кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Спартак Плевен (Плевен)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)                - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Септември (София)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна)               - 

                           XXX кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Левски-Раковски (София)           - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София)                      - 
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                      - 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)             - 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 4:0 -:- 2. Лудогорец 1945 (Разград) -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:0 -:- 3. Септември (София) -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 2:0 -:- 4:1 -:- -:- 4. ЦСКА (София) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 6:0 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:0 5. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- 6. Ботев 2002 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- 1:0 4:0 -:- 7. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 1:4 -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- 5:3 8. Берое (Стара Загора) -:- -:- 0:0 -:- -:- 0:2 -:- XXX 4:2 -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 9. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 -:- 2:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Левски-Раковски (София) -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- 2:0 11. ОФК Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 3:2 -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. Монтана 1921 (Монтана) -:- 0:0 -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- -:- 13. Левски (София) 2:4 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Спартак Плевен (Плевен) -:- -:- -:- 1:8 -:- -:- 1:5 0:5 -:- -:- -:- 2:2 -:- XXX -:- -:- 15. Спартак-С 94 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- 0:5 -:- 0:5 -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Марек 1915 (Дупница) 0:7 0:5 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре