Юноши младша възраст (род.2000-01):
Елитна група (U-17) 2016/17

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

29 май 2017, понеделник, 10:30 ч / XXIX кръг:
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)                - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна)               - 
29 май 2017, понеделник, 17:00 ч / XXIX кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Септември (София)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           28   24   4   0   91:7    76     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Черно море (Варна)                 28   20   3   5   72:18   63            
 3. Септември (София)                  28   18   4   6   41:20   58            
 4. ЦСКА (София)                       28   17   3   8   68:27   54            
 5. Ботев (Пловдив)                    28   14   5   9   64:38   47            
 6. Левски (София)                     28   14   2  12   60:36   44            
 7. Славия 1913 (София)                28   13   4  11   54:36   43            
 8. Берое (Стара Загора)               28   11   8   9   48:43   41             [1 1 0  5:3  4]
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)           28   13   2  13   47:49   41             [0 1 1  3:5  1]
10. Левски-Раковски (София)            28   11   6  11   52:46   39            
11. Пирин (Благоевград)                28   11   5  12   39:37   38             [1 0 1  5:3  3]
12. Монтана 1921 (Монтана)             28   11   5  12   39:54   38 [+]         [1 0 1  3:5  3]
13. Ботев 2002 (Пловдив)               28    6   5  17   33:59   23 [+]        
14. Марек 1915 (Дупница)               28    5   3  20   29:97   18 [+]        
-------------------------------------------------------------------
15. Спартак-С 94 (Пловдив)             28    2   5  21   13:76   11     Изпада 
16. Спартак (Плевен)                   28    1   2  25   18:125   5     Изпада 

Бележки
  - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове:
    - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен,
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив,
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница,
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен,
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски",
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - изкуствен терен,
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма",
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук",
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста" - изкуствен терен,
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци,
    - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София,
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен,
    - Спартак Плевен (Плевен) - ст."Плевен",
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Беркут" в Брестник,
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село",
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

21 август 2016, неделя, 17:00 ч:
в Кнежа:
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 2:2 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак Плевен от миналия сезон.
22 август 2016, понеделник, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      4:0 
Левски-Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:3 
22 август 2016, понеделник, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           4:2 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   3:1 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       8:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             4:0 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:0 

                           II кръг

27 август 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:0 
Левски (София) - Черно море (Варна)                       2:4 (2:1) 
27 август 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София)              0:5 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 2002 (Пловдив)               1:2 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        2:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              2:0 
Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора)                   0:5 
28 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски-Раковски (София)                 3:1 

                           III кръг

4 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив)               4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:0 
4 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             4:0 
Септември (София) - Спартак (Плевен)                      4:1 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                2:4 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                5:3 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  отложен 
14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:0 

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  2:3 
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                 0:7 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)          1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           2:1 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:0 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:2 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 3:2 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - ЦСКА (София)                           1:8 

                           III кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                  2:0 
17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                2:0 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       6:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак (Плевен)                   1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)         8:0 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          5:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:4 * 
* - мачът започва с 35' закъснение, в 16:35.
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            2:0 

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:0 
24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:5 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:4 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   1:0 
Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)             1:1 
Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София)                    1:5 
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            6:0 
Левски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   3:1 (1:0) 
1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     3:2 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                    7:1 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Септември (София)                  2:3 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                2:0 
Черно море (Варна) - Спартак (Плевен)                    12:0 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 
8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:3 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     отложен 
Спартак (Плевен) - Левски-Раковски (София)                1:1 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:1 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 
ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                       5:0 
22 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     0:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен)               5:0 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Берое (Стара Загора)            2:3 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)             0:0 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:1 
Черно море (Варна) - Септември (София)                    0:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             1:1 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:2 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      1:0 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         1:0 
22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)             4:2 
Пирин (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив)              2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:3 
Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив)                        0:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София)                0:4 сл. * 
* - прекратен в 71' при 1:1 заради нахлуване на публика на терена.

                           XI кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)                 2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              0:0 
3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              1:1 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:1 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    отложен 
Левски (София) - Спартак (Плевен)                        10:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                0:1 
10 декември 2016, събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:2 

                           XII кръг

9 ноември 2016, сряда, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  0:1 
9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)              1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)           1:0 
Спартак (Плевен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:1 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     2:0 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       4:1 
в Раковски: *
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)            3:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев
    2002.

                           XIII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев 2002 (Пловдив)           1:0 
Левски (София) - Септември (София)                        0:1 
14 ноември 2016, понеделник, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:1 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            1:2 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен)                   3:0 

                           VIII кръг - отложен мач

22 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     0:0 

                           XIV кръг

24 ноември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:0 
Черно море (Варна) - Левски-Раковски (София)              2:1 
24 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:0 
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)               2:2 
Септември (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:0 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:0 
25 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)                    0:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    1:1 

                           XV кръг

7 декември 2016, сряда, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана)          4:1 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:2 
Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                     3:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:3 
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен)               7:1 
8 декември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             0:0 

                           XI кръг - отложен мач

10 декември 2016, събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:2 

                           XVI кръг

25 февруари 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      4:0 
25 февруари 2017, събота, 13:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 4:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:1 
в Климент: *
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски-Раковски (София)        4:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лудогорец 1945.
26 февруари 2017, неделя, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           1:1 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                       1:0 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      2:0 
1 март 2017, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   0:1 

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)                       3:1 
Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)              4:0 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              2:0 
4 март 2017, събота, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         7:1 
Левски-Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                 2:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)               2:2 
5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        2:0 
Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                   6:0 

                           XVIII кръг

10 март 2017, петък, 14:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                0:3 
11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             4:3 
Пирин (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)                4:1 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:2 
11 март 2017, събота, 14:30 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  2:1 
12 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черно море (Варна)               0:1 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Плевен) - Септември (София)                      отложен * 
* - отложен, заради 11 заболели състезатели в отбора на Спартак.
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   1:1 
4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Септември (София)                      2:1 

                           XIX кръг

18 март 2017, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница)                 6:1 
18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 1:0 
18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  1:2 
Левски-Раковски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)          6:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:2 
ЦСКА (София) - Спартак (Плевен)                          11:1 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  1:0 
19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 3:0 

                           XX кръг

23 март 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                  0:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:5 
23 март 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                0:1 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:0 
Спартак (Плевен) - Ботев 2002 (Пловдив)                   1:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            1:6 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            1:2 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:2 (0:2) 

                           XXI кръг

1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница)           9:1 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             3:0 
1 април 2017, събота, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             4:0 
1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   5:1 
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:0 
Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен)                    4:1 
Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               0:1 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 

                           XXII кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:1 
8 април 2017, събота, 15:30 ч:
Спартак (Плевен) - Черно море (Варна)                     0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)        3:1 
9 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                  2:2 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                3:0 
9 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     1:2 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (София)                   2:2 
10 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    1:5 

                           XXIII кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     8:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:1 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 1:1 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:1 
22 април 2017, събота, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                     2:1 
22 април 2017, събота, 15:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)           0:3 
Левски-Раковски (София) - Спартак (Плевен)                6:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София)                       2:3 

                           XXIV кръг

26 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:0 
Септември (София) - Черно море (Варна)                    0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:0 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      1:0 
26 април 2017, сряда, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:1 (0:1) 
Берое (Стара Загора) - Левски-Раковски (София)            3:3 
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 
Марек 1915 (Дупница) - Спартак-С 94 (Пловдив)             3:2 

                           XXV кръг

1 май 2017, понеделник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           7:0 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:0 
1 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)             2:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)              1:3 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 6:2 
Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен)                        5:1 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:2 
Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                2:2 

                           XVIII кръг - отложен мач

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Септември (София)                      2:1 

                           XXVI кръг

6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                4:0 
6 май 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    0:1 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:1 
Спартак (Плевен) - Левски (София)                         0:3 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна)                 0:2 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:1 
7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              1:0 
7 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         7:0 

                           XXII кръг - отложен мач

10 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    1:5 

                           XXVII кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   4:2 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  3:1 
13 май 2017, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак (Плевен)                 2:1 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     2:0 
Левски-Раковски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)            3:1 
14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:4 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       1:1 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              5:2 

                           XXVIII кръг

20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               2:1 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             1:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            2:1 (0:1) 
Септември (София) - Левски (София)                        1:2 
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             3:1 
20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спартак (Плевен) - Марек 1915 (Дупница)                   1:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)            0:3 

                           XXIX кръг

29 май 2017, понеделник, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)                - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна)               - 
29 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)                     - 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Септември (София)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                     - 

                           XXX кръг

2 юни 2017, петък, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски-Раковски (София)           - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София)                      - 
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                      - 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 0:0 0:0 4:2 1:0 3:0 -:- 7:0 3:1 4:0 6:0 7:1 1:0 9:1 8:0 5:0 2. Черно море (Варна) -:- XXX 0:1 1:0 4:0 3:1 3:1 1:1 3:0 2:1 2:0 4:0 2:0 6:1 4:0 12:0 3. Септември (София) 0:1 0:2 XXX 1:0 4:1 1:2 3:0 1:0 2:0 2:1 3:1 2:0 2:2 -:- 1:0 4:1 4. ЦСКА (София) 0:1 1:0 2:0 XXX 2:1 2:0 2:1 6:0 1:0 0:1 2:0 3:2 5:0 8:0 -:- 11:1 5. Ботев (Пловдив) 1:2 4:0 1:1 1:2 XXX 5:1 1:2 3:2 4:2 3:1 2:1 1:2 -:- 7:1 2:0 5:1 6. Левски (София) 0:2 2:4 0:1 -:- 1:2 XXX 2:0 2:0 6:2 2:1 1:0 5:1 3:0 8:1 3:1 10:0 7. Славия 1913 (София) 0:0 0:1 0:1 3:1 -:- 0:0 XXX 2:0 1:4 1:2 1:0 1:1 2:2 5:3 4:0 4:1 8. Берое (Стара Загора) 0:1 2:1 0:0 1:0 1:1 2:0 3:0 XXX 4:2 3:3 -:- 4:0 0:2 2:2 3:1 6:0 9. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 1:4 2:0 1:1 1:0 0:3 1:6 1:1 XXX 3:1 0:3 -:- 2:1 1:0 7:0 7:1 10. Левски-Раковски (София) 1:3 -:- 0:2 1:1 2:2 1:0 0:1 2:3 0:1 XXX 4:0 4:1 3:1 2:0 6:2 6:2 11. Пирин (Благоевград) 0:1 0:0 0:1 2:2 0:0 1:0 3:2 1:1 0:1 1:1 XXX 5:2 4:1 4:0 2:0 -:- 12. Монтана 1921 (Монтана) 0:0 2:1 0:1 1:2 2:3 1:0 1:0 4:3 1:0 -:- 1:0 XXX 1:0 4:2 0:0 4:1 13. Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 0:2 2:3 2:3 1:1 -:- 0:4* 0:1 0:2 3:4 2:4 1:1 XXX 2:2 4:0 1:0 14. Марек 1915 (Дупница) 0:5 0:7 0:3 1:0 1:5 0:3 0:3 -:- 2:4 1:2 0:1 2:1 1:2 XXX 3:2 3:0 15. Спартак-С 94 (Пловдив) 0:5 0:1 -:- 0:1 0:5 2:2 0:5 0:0 0:1 1:1 1:3 0:3 0:1 0:0 XXX 2:1 16. Спартак (Плевен) 0:6 0:2 2:1 1:8 0:3 0:3 1:5 0:5 -:- 1:1 0:3 2:2 1:3 1:2 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре