Купа на Аматьорската футболна лига 2016/17


Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от 
Трета лига и от ОФГ. За отборите от "В" АФГ участието е задължително.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във
Втори етап областните представители в рамките на всеки от четирите зонални
съвета на БФС, се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор
от всеки зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При
равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на терена на отбора от по-ниско ниво, а при двойка
с два отбора от еднакво ниво домакинството се определя с жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: 
Северозападна България: 
Югозападна България: 
Югоизточна България: 

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от предварителната фаза
на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

                           Финал

5 октомври 2016, сряда, 19:30 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
ФК Спартак (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                3:1 (2:0) 

Област Добрич

                           1/4 финали

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Интер (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич)                   2:0 (0:0) 
Албена 97 (Оброчище) - Калиакра (Каварна)                 2:1 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    1:1; при дузпите: 8:7 
28 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               4:0 

                           1/2 финали

27 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич)                     0:3 
4 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Нефтяник 2010 (Шабла)              11:0 

                           Финал

12 октомври 2016, сряда, 15:30 ч:
в Генерал Тошево:
Интер (Добрич) - Черноморец (Балчик)                      0:3 сл. 

Област Шумен

                           Финал

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                   12:0 

Област Търговище

                           Финал

28 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Светкавица Търговище (Търговище)   3:1 

Област Русе

                           Финал

20 септември 2016, вторник, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен:
Локомотив (Русе) - Дунарит (Николово)                     3:0 (1:0) 

Област Силистра

                           Финал

28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа (Ситово)              4:4; при дузпите: 2:4 

Област Разград


Втори етап

Поток Варна/Добрич/Шумен

                           Финали

19 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
в Провадия:
ФК Спартак (Варна) - Хитрино (Хитрино)                    4:1 (2:0) 
Черноморец (Балчик)                                       почива

Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище

                           1/2 финали

4 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
в Тутракан:
Локомотив (Русе) - Добруджа (Ситово)                      0:1 
5 октомври 2016, сряда, 17:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Кубрат 2007 (Кубрат)               4:2 

                           Финал

19 октомври 2016, сряда, 19:00 ч:
в Разград, комплекс "Лудогорец" /"Гнездо на орли"/:
Спортист (Ковачевец) - Добруджа (Ситово)                  3:1 

Североизточна България

                           Първи кръг

11 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
в Попово:
ФК Спартак (Варна) - Спортист (Ковачевец)                  - 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           Финал

Спартак/Спортист - Черноморец (Балчик)                     - 

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

                           Първи кръг

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 4:0 
Ресен 2012 (Ресен)                                        почива

                           Финал

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Академик (Свищов)                    3:2 

Област Габрово

                           Първи кръг

7 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             1:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    -1- 

                           Финал

14 септември 2016, сряда, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                5:1 

Област Плевен

                           Първи кръг

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                  4:2 (1:2) 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               5:0 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           Втори кръг

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    5:0 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           Финал

5 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                  1:0 (0:0) 

Област Ловеч

                           Финал

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Пещера (Галата) - Литекс (Ловеч)                          1:5 

Област Враца

                           Финал

7 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          0:0; при дузпите: 4:3 

Област Монтана

                           1/2 финали

21 септември 2016, сряда, 15:30 ч:
в Чипровци:
Кариана (Ерден) - Вихър 23 (Николово)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в Ерден:
Ком (Берковица) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 3:5 

                           Финал

28 септември 2016, сряда, 15:30 ч:
в Чипровци:
Кариана (Ерден) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 8:0 

Област Видин

                           Финал

28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Славия (Ново село) - Бдин 1923 (Видин)                    0:6 

Втори етап

Северозападна България

                           Първи кръг

12 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Ресен 2012 (Ресен) - Литекс (Ловеч)                       0:5 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       5:3 
Дунав 2016 (Селановци) - Вихър (Славяново)                0:1 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           1/2 финали

19 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
в Тетевен:
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)                     1:1 (1:1); при дузпите: 4:5 
в Ловеч, Градски стадион:
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                        2:0 

                           Финал

Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                           - 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област София (столица)

                           1/4 финали

28 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив БДЖ (София) - Академик 1947 (София)             3:0 сл. 
в Бистрица:
Витоша II (Бистрица) - Надежда (Доброславци)              0:4 сл. * 
* - прекратен в 75' при 1:1 след като футболисти на домакините атакуват
    играчи на гостите.
в Житен:
Житен (Житен) - Левски (Чепинци)                          1:2 
във Владая:
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       2:1 (2:1) 

                           1/2 финали

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Локомотив БДЖ (София) - ЦСКА 1948 (София)                 0:3 
5 октомври 2016, сряда, 19:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)                  4:2 

                           Финал

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
в кв.Обеля, София:
ЦСКА 1948 (София) - Надежда (Доброславци)                 2:1 (1:1) 

Област София

                           1/4 финали

14 септември 2016, сряда, 16:30 ч:
Мирково (Мирково) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        4:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)   2:2; при дузпите: 6:5 
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            2:0 
14 септември 2016, сряда, 20:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Балкан 1929 (Ботевград)                0:0; при дузпите: 2:1 

                           1/2 финали

21 септември 2016, сряда, 16:30 ч:
Мирково (Мирково) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      1:2 
21 септември 2016, сряда, 20:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Сливнишки герой (Сливница)             3:2 (1:1) 

                           Финал

28 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)       1:2 

Област Перник

                           Финал

19 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        1:2 

Област Благоевград

                           Първи кръг

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
в Крупник:
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:1 (1:0) 
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива
Беласица (Петрич)                                         почива
Пирин (Разлог)                                            почива

                           1/2 финали

28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Разлог)                        1:1 (1:0); при дузпите: 5:4 
29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 1:4 (1:0) 
  [1:0 Леон Илиев 25', 1:1 Андон Гущеров 72', 1:2 Асен Топузов 76',
   1:3 Ибрахим Алим 79', 1:4 Кристиян Христов 85']

                           Финал

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
в Симитли, ст."Струма":
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   2:3 (1:1) 

Област Кюстендил

                           1/2 финали

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               4:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Ангелов 57'-аг, 2:0 Жорж Добрев 61', 4:0 Адриан Нанков 63',90']
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Даниел Димитров 56'-д]

                           Финал

28 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (1:0) 
  [2:0 Александър Димитров 22',60']

Област Пазарджик

                           Първи кръг

28 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Чико Бунара (Бяга)              0:1 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива
Чепинец (Велинград)                                       почива
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           1/2 финали

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:3 (0:2) 
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)               5:2 

                           Финал

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              5:2 (4:1) 

Втори етап

Поток София (столица)/София/Пазарджик

                           Първи кръг

26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
в кв.Обеля, София:
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                3:1 (0:1) 
Торнадо (Безден)                                          почива

                           Финал

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
в кв.Обеля, София:
Торнадо (Безден) - ЦСКА 1948 (София)                      0:3 (0:1) 

Поток Благоевград/Кюстендил/Перник

                           Първи кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Ковачевци:
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:1 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           Финал

Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 

Югозападна България


нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Първи етап

Област Пловдив

                           Първи кръг

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Вихър (Строево)                         1:2 
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:1; при дузпите: 5:4 
Садово (Садово) - Атлетик (Куклен)                        1:2 
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            0:3 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски)             2:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            3:2 

                           Втори кръг

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Вихър (Строево) - Борислав 2009 (Първомай)                1:2 
Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Пловдив)                0:3 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               5:5; при дузпите: 5:4 

                           Трети кръг

19 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               2:1 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           Финал

26 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               0:1 

Област Смолян


Област Хасково

                           Първи кръг

12 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
в Димитровград, ст."Миньор":
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:3 
Любимец (Любимец)                                         почива

                           Финал

19 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
в Любимец, Градски стадион:
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          1:3 (0:2) 

Област Кърджали


Област Стара Загора

                           1/2 финали

19 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена":
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        3:0 (0:0) 
20 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Миньор (Раднево)                 0:3 

                           Финал

Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                 - 

Област Сливен


Област Бургас

                           Първи кръг

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            0:3 сл. * 
* - Черноморец 1919 се отказва от участие преди мача.
Кошарица (Кошарица)                                       почива

                           Финал

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Кошарица (Кошарица)                 5:0 * 
* - първоначално предвиден за 26 окт 2016 от 16:00 ч, в последствие изместен след
    отказването на Черноморец 1919.

Област Ямбол

                           Финал

19 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        2:4 

Втори етап

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Първи кръг

1 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 1:0 
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           Финал

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
в Смолян:
Родопа Смолян (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)     3:1 

Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол


Югоизточна България


нагоре


Трети етап


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре