« Лятна подготовка и приятелски срещи 2024/25


Приятелски срещи

21 юни 2024 г., петък

Фарул (Констанца, Рум, 1) - Черно море (Варна)             - 


22 юни 2024 г., събота

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Никола Щерев - Старика":
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 

Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 

Лудогорец 1945 II (Разград) - Фратрия (Бенковски)          - 

в Говедарци:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 

в Правец:
Левски (София) - Спартак (Плевен)                          - 


23 юни 2024 г., неделя

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Слован (Братислава, Свк, 1)     - 


25 юни 2024 г., вторник

в Правец:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 


26 юни 2024 г., сряда

Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 

в Русе, Градски стадион:
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 

в Нова Загора:
Арда 1924 (Кърджали) - Янтра 2019 (Габрово)                - 

в Говедарци:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сб.отбор на АБФ            - 

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Рз) - Санкт Гален (Ст.Гален, Швц, 1)       - 


27 юни 2024 г., четвъртък

Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         - 


28 юни 2024 г., петък

в Бистрица, ст."Витоша":
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив)                     - 

в Говедарци:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)   - 


29 юни 2024 г., събота

в Стара Загора:
Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                    - 

Етър ВТ (Велико Търново) - Несебър (Несебър)               - 

Локомотив София 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)        - 

Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав от Русе (Русе)         - 

в Банско:
Славия 1913 (София) - Беласица (Петрич)                    - 

Добруджа 1919 (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)    - 

в Горна Оряховица:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2019 (Габрово)         - 

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Рз) - Университатя (Крайова, Рум, 1)       - 


3 юли 2024 г., сряда

Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив София 1929 (София)    - 

в Обзор:
Несебър (Несебър) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)         - 

в Говедарци:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 

Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 


4 юли 2024 г., четвъртък

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Никола Щерев - Старика":
Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград)                  - 


5 юли 2024 г., петък

Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                        - 


6 юли 2024 г., събота

Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 

Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 

Дунав от Русе (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 

в Габрово:
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен)                    - 

в Говедарци:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА II (София)            - 

в София, ст."Георги Аспарухов", 18:30 ч:
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                      - 


9 юли 2024 г., вторник

в Трявна:
Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 


10 юли 2024 г., сряда

във Варна:
Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                  - 

Черно море (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)        - 


11 юли 2024 г., четвъртък

Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 


13 юли 2024 г., събота

в София, ст."Георги Аспарухов":
Левски (София) - Макаби (Нетания, Израел, 1)               - 

в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 

в Русе:
Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен)                    - 

в Аксаково:
Аксаково (Аксаково) - Бенковски (Исперих)                  - 

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море II (Варна)     - 

Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово)                   - 

във Варна:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 


20 юли 2024 г., събота

Академик (Свищов) - Етър ВТ II (Велико Търново)            - 


24 юли 2024 г., сряда

Павликени (Павликени) - Етър ВТ II (Велико Търново)        - 

Созопол (Созопол) - Спартак 1918 II (Варна)                - 


27 юли 2024 г., събота

Спартак 1918 II (Варна) - Бенковски (Исперих)              - 


31 юли 2024 г., сряда

Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново)     - 


3 август 2024 г., събота

Черноломец 1919 (Попово) - Етър ВТ II (Велико Търново)     - 

Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел)            - 


7 август 2024 г., сряда

Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 


10 август 2024 г., събота

Етър ВТ II (Велико Търново) - Лудогорец 1945 III (Рз)      - 

Фратрия II (Бенковски) - Спартак 1918 II (Варна)           - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 10 юни 2024 г., понеделник, хотел "Зуу", София
                                     първи лагер - 10-13 юни 2024 г., Национална футболна база, кв.Бояна, София
                                     втори лагер - 14-30 юни 2024 г., Австрия

 2. Черно море (Варна)               сбор        - 12 юни 2024 г., сряда
                                     първи лагер - 23 юни-5 юли 2024 г., Тетевен

 3. ЦСКА (София)                     сбор        - 14 юни 2024 г., петък
                                     първи лагер - 23 юни-6 юли 2024 г., Банско

 4. Левски (София)                   сбор        - 12 юни 2024 г., сряда
                                     първи лагер - 16-29 юни 2024 г., Правец

 5. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 23 юни-7 юли 2024 г., кк Боровец

 6. Крумовград (Крумовград)          сбор        - 12 юни 2024 г., сряда
                                     първи лагер - 17 юни-2 юли 2024 г., Банско

 7. ФК ЦСКА 1948 (София)             сбор        - 11 юли 2024 г., вторник, комплекс "Царско село", кв.Драгалевци, София
                                     първи лагер - 

 8. Арда 1924 (Кърджали)             сбор        - 13 юни 2024 г., четвъртък
                                     първи лагер - 

 9. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 10 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 23 юни-2 юли 2024 г., Правец

10. Славия 1913 (София)              сбор        - 14 юни 2024 г., петък
                                     първи лагер - 17 юни-7 юли 2024 г., Банско

11. Берое (Стара Загора)             сбор        - 11 юни 2024 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

12. Локомотив София 1929 (София)     сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 

13. Хебър 1918 (Пазарджик)           сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 

14. Ботев (Враца)                    сбор        - 15 юни 2024 г., събота
                                     първи лагер - 

15. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 14 юни 2024 г., петък
                                     първи лагер - 

16. Септември (София)                сбор        - 17 юни 2024 г., сряда
                                     първи лагер - 

                           Втора лига

 1. Пирин (Благоевград)              сбор        - 13 юни 2024 г., четвъртък
                                     първи лагер - юни 2024 г., Банско

 2. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 13 юни 2024 г., четвъртък
                                                 - подготовка в домашни условия

 3. Марек 1915 (Дупница)             сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 

 4. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 12 юни 2024 г., сряда
                                     първи лагер - 24 юни-5 юли 2024 г., Банско

 5. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 27 юни-6 юли 2024 г., кк Боровец

 6. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 12 юни 2024 г., сряда
                                     първи лагер - 

 7. ФК ЦСКА 1948 II (София)          сбор        - 
                                     първи лагер - 

 8. Янтра 2019 (Габрово)             сбор        - 11 юни 2024 г., вторник
                                                 - подготовка в домашни условия

 9. Дунав от Русе (Русе)             сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 

10. Спартак (Плевен)                 сбор        - 
                                                 - подготовка в домашни условия

11. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 
                                     първи лагер - 

12. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 
                                     първи лагер - 

13. Беласица (Петрич)                сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

14. Спортист 2009 (Своге)            сбор        - 
                                     първи лагер - 

15. Фратрия (Бенковски, обл.Варна)   сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                                 - подготовка в домашни условия

16. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 

17. Миньор (Перник)                  сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 17-_ юни 2024 г., Ковачевци, обл.Перник

18. Несебър (Несебър)                сбор        - 21 юни 2024 г., петък
                                                 - подготовка в домашни условия

19. ЦСКА II (София)                  сбор        - 17 юни 2024 г., понеделник
                                     първи лагер - 

20. Ботев II (Пловдив)               сбор        - 
                                     първи лагер - 

нагоре