Деца (род.2010):
Пловдив - Зонална група 2023/24

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 10:00 ч / XXV кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)            - 
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч / XXV кръг:
Бургас спорт (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)          4:0 
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч / XXV кръг:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           0:1 
20 април 2024 г., събота, 18:00 ч / XXV кръг:
Чавдар (Пловдив) - Академик (Пловдив)                     0:9 
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч / XXV кръг:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив)         - 
ФК Кърджали (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч / XXV кръг:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч / XXV кръг:
Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Академик (Пловдив) 25 21 3 1 97:14 66 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 23 20 2 1 117:20 62 3. Ботев (Пловдив) 23 17 3 3 95:25 54 4. Бургас спорт (Бургас) 24 17 1 6 78:43 52 5. Нефтохимик 1962 (Бургас) 25 15 2 8 74:34 47 6. Черноморец 1919 (Бургас) 23 12 2 9 57:51 38 7. Звезденбург (Бургас) 23 11 4 8 56:39 37 [1 1 0 5:1 4] 8. Берое (Стара Загора) 24 11 4 9 59:35 37 [0 1 1 1:5 1] 9. Кронос 2016 (Пловдив) 23 11 3 9 48:38 36 10. Локомотив (Стара Загора) 26 9 3 14 41:80 30 11. Хебър 1918 (Пазарджик) 23 7 6 10 34:44 27 12. ФК Кърджали (Кърджали) 24 7 3 14 49:61 24 13. Марица 1921 (Пловдив) 24 6 2 16 40:64 20 14. Спартак 1947 (Пловдив) 24 3 1 20 23:88 10 15. Чавдар (Пловдив) 24 2 1 21 30:159 7 16. Димитровград 1947 (Димитровград) 24 1 2 21 19:122 5
Бележки - Академик (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - изкуствен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Бургас спорт (Бургас) играе домакинските си мачове в Камено освен ако не е посочено друго. - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Димитровград освен ако не е посочено друго. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово освен ако не е посочено друго. - Кронос 2016 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Садово освен ако не е посочено друго. - Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Маноле освен ако не е посочено друго. - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Изгрев" в кв.Изгрев, Бургас освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Работнически център" в Пловдив през есента и на ст."Тодор Диев" в Пловдив през пролетта освен ако не е посочено друго. - ФК Кърджали (Кърджали) играе домакинските си мачове в кв.Веселчане, Кърджали освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на игрище "Зона на здравето" в Пазарджик през есента и на ст."Георги Бенковски" - помощен терен през пролетта освен ако не е посочено друго. - Чавдар (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари освен ако не е посочено друго. - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Иван Притъргов" /"Червено знаме"/ в кв.Долно Езерово, Бургас освен ако не е посочено друго. I кръг 26 август 2023 г., събота, 10:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) отложен Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:2 26 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 26 август 2023 г., събота, 13:00 ч: в Костиево: Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:1 27 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 8:0 27 август 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) 7:1 27 август 2023 г., неделя, 11:30 ч: Академик (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 5:0 5 септември 2023 г., вторник, 10:30 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) 11:3 II кръг 1 септември 2023 г., петък, 10:45 ч: Академик (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 4:1 1 септември 2023 г., петък, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 1:1 2 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 10:0 Бургас спорт (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7 Локомотив (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 2 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:5 2 септември 2023 г., събота, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:4 6 декември 2023 г., сряда, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) 6:2 I кръг - отложен мач 5 септември 2023 г., вторник, 10:30 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) 11:3 III кръг 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 2:1 9 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:5 ФК Кърджали (Кърджали) - Бургас спорт (Бургас) 6:1 10 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев (Пловдив) - Академик (Пловдив) отложен в Пловдив, ст."Тодор Диев": Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 0:3 10 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 9:0 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора) 0:6 10 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 10 февруари 2024 г., събота, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Академик (Пловдив) 1:1 IV кръг 16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 7:0 Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) отложен 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Чавдар (Пловдив) 9:1 Бургас спорт (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:0 16 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Кърджали (Кърджали) 5:2 16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 16 септември 2023 г., събота, 17:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:2 17 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Академик (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 11 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:4 17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:7 V кръг 22 септември 2023 г., петък, 11:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Локомотив (Стара Загора) 3:3 22 септември 2023 г., петък, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив) 0:5 23 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 23 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора) отложен 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 2:2 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:7 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: в Пловдив, ст."Тодор Диев": Спартак 1947 (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) 2:3 24 септември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 4:0 VI кръг 30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) 4:0 в Костиево: Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора) 5:1 Бургас спорт (Бургас) - Чавдар (Пловдив) 8:1 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 30 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:1 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академик (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:1 1 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 29 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 5 декември 2023 г., вторник, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 VII кръг 7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Академик (Пловдив) отложен в Пловдив, ст."Тодор Диев": Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 1:3 Берое (Стара Загора) - Бургас спорт (Бургас) отложен 7 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Звезденбург (Бургас) 3:2 7 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:5 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 4:1 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2 18 октомври 2023 г., сряда, 15:30 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Академик (Пловдив) 0:4 15 ноември 2023 г., сряда, 17:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 4:1 22 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Бургас спорт (Бургас) 3:2 VIII кръг 13 октомври 2023 г., петък, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:4 Локомотив (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) 7:2 14 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 2:2 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Ботев (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:1 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Академик (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1 Марица 1921 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:3 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 7:1 VII кръг - отложен мач 18 октомври 2023 г., сряда, 15:30 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Академик (Пловдив) 0:4 IX кръг 20 октомври 2023 г., петък, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) 4:1 20 октомври 2023 г., петък, 15:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 21 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 3:3 ФК Кърджали (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:1 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:6 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив) 0:5 Спартак 1947 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 1:3 22 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 X кръг 28 октомври 2023 г., събота, 09:30 ч: Академик (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 10:0 28 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:2 Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 6:2 28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Бургас спорт (Бургас) 2:5 28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:2 28 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 2:3 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 9:0 XI кръг 3 ноември 2023 г., петък, 15:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5 4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:3 4 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Академик (Пловдив) 0:2 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) отложен ФК Кърджали (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 6 ноември 2023 г., понеделник, 12:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:7 6 ноември 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:8 XII кръг 10 ноември 2023 г., петък, 12:00 ч: Академик (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) 5:0 11 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 5:0 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Локомотив (Стара Загора) 3:0 Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:4 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:0 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 1:0 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 14:0 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 10:0 VII кръг - отложен мач 15 ноември 2023 г., сряда, 17:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 4:1 XIII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:1 Локомотив (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) 4:0 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Звезденбург (Бургас) 0:3 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Академик (Пловдив) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:3 Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7 19 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:6 28 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Академик (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Черноморец 1919, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. VII кръг - отложен мач 22 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Бургас спорт (Бургас) 3:2 IX кръг - отложен мач 22 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 XIV кръг 24 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч: Академик (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 7:0 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 12:0 25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 25 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) 0:0 ФК Кърджали (Кърджали) - Димитровград 1947 (Дмгр) 4:0 25 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:4 26 ноември 2023 г., неделя, 16:30 ч: Ботев (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) 3:2 XIII кръг 28 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Академик (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Черноморец 1919, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. VI кръг - отложен мач 29 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен XV кръг 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в Садово: Чавдар (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:7 Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 1:0 2 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Академик (Пловдив) 1:3 2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:1 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) 2:2 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Звезденбург (Бургас) 2:4 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 4 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 VI кръг - отложен мач 5 декември 2023 г., вторник, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 II кръг - отложен мач 6 декември 2023 г., сряда, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) 6:2 XV кръг - отложен мач 4 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 III кръг - отложен мач 10 февруари 2024 г., събота, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Академик (Пловдив) 1:1 IV кръг - отложен мач 11 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:4 XVI кръг 17 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 2:7 17 февруари 2024 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен Берое (Стара Загора) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 Чавдар (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 0:0 17 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 17 февруари 2024 г., събота, 12:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) 4:0 17 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Академик (Пловдив) 0:0 18 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 7:1 XVII кръг 23 февруари 2024 г., петък, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 24 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 0:3 24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 0:1 24 февруари 2024 г., събота, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:1 25 февруари 2024 г., неделя, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 25 февруари 2024 г., неделя, 10:45 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) 2:3 25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Чавдар (Пловдив) 3:7 25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 1:3 XVIII кръг 2 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7 Берое (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) 8:0 2 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) 3:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 Бургас спорт (Бургас) - ФК Кърджали (Кърджали) 3:0 2 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:3 Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 3 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академик (Пловдив) - Ботев (Пловдив) отложен XIX кръг 9 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Академик (Пловдив) 0:2 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 9 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 1:2 10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 2:1 10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:2 Димитровград 1947 (Дмгр) - Бургас спорт (Бургас) 0:6 10 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: в Момчилград: ФК Кърджали (Кърджали) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:3 13 март 2024 г., сряда, 15:45 ч: в ЖК Тракия А2, Пловдив, игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 5:0 XX кръг 16 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) 3:1 Локомотив (Стара Загора) - ФК Кърджали (Кърджали) 4:2 Берое (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) 10:0 16 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Ботев (Пловдив) 2:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 8:0 Бургас спорт (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 сл. 16 март 2024 г., събота, 12:30 ч: Академик (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 16 март 2024 г., събота, 16:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 XXI кръг 22 март 2024 г., петък, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:2 23 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:5 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас) 0:0 в ЖК Тракия А2, Пловдив, игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/: Кронос 2016 (Пловдив) - Академик (Пловдив) 0:1 23 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) 2:6 в Момчилград: ФК Кърджали (Кърджали) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив (Стара Загора) 0:4 Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 6:0 XXII кръг 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Берое (Стара Загора) 4:0 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен Нефтохимик 1962 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 30 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:1 Черноморец 1919 (Бургас) - Чавдар (Пловдив) 5:2 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Академик (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 2:1 3 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:2 17 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 XXIII кръг 3 април 2024 г., сряда, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 1:3 5 април 2024 г., петък, 15:30 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Академик (Пловдив) 0:6 6 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 4:0 Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:3 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:1 ФК Кърджали (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) 2:0 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 8 април 2024 г., понеделник, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0 XXIV кръг 13 април 2024 г., събота, 09:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:0 13 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) 9:3 Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) Video Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 13 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:2 13 април 2024 г., събота, 17:30 ч: Академик (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 4:1 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Чавдар (Пловдив) 12:3 XXIX кръг - изтеглен мач 16 април 2024 г., вторник, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Академик (Пловдив) 0:4 XXII кръг - отложен мач 17 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 IV кръг - отложен мач 17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:7 XXV кръг 20 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас) - 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Локомотив (Стара Загора) 4:0 20 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 20 април 2024 г., събота, 18:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Академик (Пловдив) 0:9 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXVI кръг 27 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) - 27 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Димитровград 1947 (Дмгр) - 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Академик (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) - 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - XXVII кръг 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК Кърджали (Кърджали) - Кронос 2016 (Пловдив) - 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) - Академик (Пловдив) - 4 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив 1926 (Пловдив) - 4 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XXVIII кръг 11 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - 11 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - ФК Кърджали (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) - Бургас спорт (Бургас) - 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Академик (Пловдив) - * * - по първоначална програма с домакинство за Академик, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Стара Загора) - XXIX кръг 16 април 2024 г., вторник, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Академик (Пловдив) 0:4 18 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Академик (Пловдив) изтеглен Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Ботев (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Кърджали (Кърджали) - XXX кръг 25 май 2024 г., събота, 09:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) - 25 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - 25 май 2024 г., събота, 11:00 ч: ФК Кърджали (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - 25 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Бургас спорт (Бургас) - 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) - 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Академик (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Академик (Пловдив) XXX 1:3 -:- 5:0 -:- 7:1 5:0 -:- 3:1 7:0 3:0 2:1 4:1 4:1 10:0 6:1 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 XXX 4:1 7:1 1:2 5:1 3:3 -:- 6:2 9:0 5:0 -:- 6:0 -:- 12:0 10:0 3. Ботев (Пловдив) 1:1 2:4 XXX 3:2 3:1 -:- 4:0 -:- 2:1 8:0 3:1 9:3 2:1 -:- 14:0 9:0 4. Бургас спорт (Бургас) -:- -:- -:- XXX 4:3 1:0 4:0 4:0 6:2 4:0 0:0 3:0 4:0 3:0* 8:1 3:0 5. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3 3:4 1:1 -:- XXX 4:0 -:- 2:3 3:1 -:- 4:0 3:1 4:0 7:1 12:3 3:0* 6. Черноморец 1919 (Бургас) -:- 0:7 1:0 3:1 -:- XXX -:- 2:2 3:3 1:0 -:- 5:2 -:- 2:1 5:2 8:0 7. Звезденбург (Бургас) 0:0 1:3 2:2 2:4 1:0 0:2 XXX 5:1 -:- 3:0 2:1 -:- 3:0 10:0 9:1 -:- 8. Берое (Стара Загора) 0:2 0:3 0:1 3:2 0:1 4:1 0:0 XXX 1:1 4:1 -:- 2:4 -:- 7:0 10:0 8:0 9. Кронос 2016 (Пловдив) 0:1 -:- 0:3 2:3 1:0 2:0 -:- 3:1 XXX 5:0 1:1 1:0 4:1 4:0 -:- -:- 10. Локомотив (Стара Загора) 0:4 0:7 2:7 2:5 1:0 -:- -:- 1:0 0:2 XXX 0:0 4:2 2:2 3:1 7:2 4:0 11. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 0:1 1:5 -:- 0:5 2:1 3:2 0:0 4:0 2:1 XXX 2:2 0:5 5:0 -:- -:- 12. ФК Кърджали (Кърджали) 0:4 0:4 0:1 6:1 0:3 4:3 0:3 0:1 -:- 3:3 -:- XXX 2:0 -:- 11:3 4:0 13. Марица 1921 (Пловдив) 0:3 1:4 0:7 -:- 1:2 2:4 2:1 1:4 0:2 -:- 1:1 2:3 XXX 4:0 -:- 3:2 14. Спартак 1947 (Пловдив) 1:3 0:7 0:7 2:3 1:2 0:2 1:3 1:2 -:- 1:3 -:- 2:1 -:- XXX 0:3 7:1 15. Чавдар (Пловдив) 0:9 -:- -:- 2:6 2:6 1:5 1:2 -:- 0:7 1:3 1:6 0:0 0:8 0:1 XXX 0:5 16. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:6 -:- -:- 0:6 2:2 1:7 2:4 0:6 0:3 0:4 0:5 -:- 0:5 2:2 3:7 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре