Деца (род.2009-10):
« Бургас - Областна група 2023/24


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 12:00 ч / XVIII кръг:
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Вихър (Айтос) - Звезденбург (Бургас)                       - 
ОФК Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч / XVIII кръг:
Звезденбург II (Бургас) - Камчийска долина (Трънак)        - 
Несебър II (Несебър) - Созопол (Созопол)                   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Несебър (Несебър) 17 15 0 2 78:18 45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Карнобат (Карнобат) 17 14 1 2 82:22 43 3. Звезденбург (Бургас) 17 13 0 4 59:25 39 4. Созопол (Созопол) 17 9 2 6 49:27 29 [1 0 0 4:0 3] 5. Несебър II (Несебър) 17 9 2 6 58:44 29 [0 0 1 0:4 0] 6. Звезденбург II (Бургас) 17 8 2 7 54:35 26 7. ОФК Поморие (Поморие) 17 5 2 10 32:55 17 8. Вихър (Айтос) 17 5 0 12 30:71 15 9. Нефтохимик 1962 (Бургас) 17 2 1 14 28:99 7 10. Камчийска долина (Трънак) 17 0 0 17 8:82 0
Бележки - Отборите на Звезденбург (Бургас) играят домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас освен ако не е посочено друго. - Камчийска долина (Трънак) играе домакинските си мачове в Планиница освен ако не е посочено друго. - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Изгрев" в кв.Изгрев, Бургас освен ако не е посочено друго. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Вихър (Айтос) - Созопол (Созопол) 1:5 Несебър (Несебър) - Звезденбург (Бургас) 6:2 16 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Звезденбург II (Бургас) 0:4 17 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Несебър II (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 9:1 в Планиница: Камчийска долина (Трънак) - Карнобат (Карнобат) 0:4 II кръг 23 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 4:5 23 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос) 5:8 23 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Камчийска долина (Трънак) 4:2 ОФК Поморие (Поморие) - Несебър II (Несебър) 1:5 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър) 0:3 III кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:30 ч: Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 10:0 30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Вихър (Айтос) - ОФК Поморие (Поморие) 0:3 сл. * * - първоначално 2:0, в последствие на Вихър е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Карнобат (Карнобат) - Звезденбург (Бургас) 1:0 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Несебър II (Несебър) - Звезденбург II (Бургас) 1:1 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Созопол (Созопол) 0:3 IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 6:1 7 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Камчийска долина (Трънак) 4:1 ОФК Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър) 1:4 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат) 1:5 Несебър II (Несебър) - Вихър (Айтос) 3:0 V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Созопол (Созопол) 2:4 14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Несебър II (Несебър) 1:3 14 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:0 14 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч: Камчийска долина (Трънак) - ОФК Поморие (Поморие) 0:3 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Вихър (Айтос) - Звезденбург II (Бургас) 2:0 VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 1:7 Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър) 1:6 21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) 3:5 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Созопол (Созопол) 4:1 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Несебър II (Несебър) - Камчийска долина (Трънак) 4:1 VII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч: Несебър (Несебър) - Звезденбург II (Бургас) 2:1 4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Вихър (Айтос) 1:5 Карнобат (Карнобат) - Несебър II (Несебър) 6:0 4 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Звезденбург (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) 6:0 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 VIII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 12:2 Несебър (Несебър) - Камчийска долина (Трънак) 4:0 11 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат) 0:3 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол) 1:1 Несебър II (Несебър) - Звезденбург (Бургас) 2:4 IX кръг 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Звезденбург II (Бургас) 1:7 18 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос) 6:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) 2:9 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) 2:5 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър II (Несебър) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър II (Несебър) 4:0 * * - датата е приблизителна. IX кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър II (Несебър) 4:0 * * - датата е приблизителна. X кръг 16 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Вихър (Айтос) 10:0 Звезденбург (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:0 16 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) 1:1 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър II (Несебър) 4:7 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Камчийска долина (Трънак) 9:2 XI кръг 23 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол) 6:1 23 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Звезденбург II (Бургас) 7:1 Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:2 24 март 2024 г., неделя, 09:30 ч: Несебър II (Несебър) - ОФК Поморие (Поморие) 4:3 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Звезденбург (Бургас) 0:4 XII кръг 30 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Несебър II (Несебър) отложен 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос) 4:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър) 0:6 30 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 2:1 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Камчийска долина (Трънак) 9:0 4 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Несебър II (Несебър) 3:1 * * - датата е приблизителна. XIII кръг 6 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) 2:1 Вихър (Айтос) - Несебър II (Несебър) отложен 6 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Звезденбург II (Бургас) 3:0 сл. Несебър (Несебър) - ОФК Поморие (Поморие) 6:0 6 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:6 6 май 2024 г., понеделник, 12:00 ч: Вихър (Айтос) - Несебър II (Несебър) 1:7 * * - датата е приблизителна. XIV кръг 13 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Вихър (Айтос) 3:0 Несебър II (Несебър) - Несебър (Несебър) 4:7 13 април 2024 г., събота, 12:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Камчийска долина (Трънак) 3:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:5 14 април 2024 г., неделя, 09:30 ч: Созопол (Созопол) - Звезденбург (Бургас) 0:2 XV кръг 20 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0 Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос) 4:0 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Звезденбург II (Бургас) 2:1 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Несебър II (Несебър) 0:3 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - ОФК Поморие (Поморие) 8:0 XVI кръг 27 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Несебър (Несебър) 2:5 27 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Вихър (Айтос) - Камчийска долина (Трънак) 7:0 ОФК Поморие (Поморие) - Звезденбург (Бургас) 0:5 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол) 0:3 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Несебър II (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 3:3 XII кръг - отложен мач 4 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Несебър II (Несебър) 3:1 * * - датата е приблизителна. XIII кръг - отложен мач 6 май 2024 г., понеделник, 12:00 ч: Вихър (Айтос) - Несебър II (Несебър) 1:7 * * - датата е приблизителна. XVII кръг 11 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург II (Бургас) 1:4 Звезденбург (Бургас) - Несебър II (Несебър) 4:2 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Камчийска долина (Трънак) - Несебър (Несебър) 0:3 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - ОФК Поморие (Поморие) 4:0 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос) 9:0 XVIII кръг 18 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос) - Звезденбург (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Звезденбург II (Бургас) - Камчийска долина (Трънак) - Несебър II (Несебър) - Созопол (Созопол) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Несебър (Несебър) XXX -:- 6:2 6:1 1:3 2:1 6:0 4:0 10:0 4:0 2. Карнобат (Карнобат) 2:5 XXX 1:0 2:1 6:0 7:1 8:0 9:0 7:0 9:2 3. Звезденбург (Бургас) 1:0 2:1 XXX 2:4 4:2 3:0* 6:0 6:0 6:0 4:2 4. Созопол (Созопол) 0:3 1:5 0:2 XXX 4:0 2:1 4:0 10:0 0:0 9:0 5. Несебър II (Несебър) 4:7 3:3 2:4 -:- XXX 1:1 4:3 3:0 9:1 4:1 6. Звезденбург II (Бургас) 2:5 4:5 6:1 4:1 3:1 XXX 1:1 3:0 12:2 -:- 7. ОФК Поморие (Поморие) 1:4 3:5 0:5 1:1 1:5 0:4 XXX 4:0 -:- 3:0 8. Вихър (Айтос) 1:6 0:3 -:- 1:5 1:7 2:0 0:3* XXX 5:2 7:0 9. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:6 0:5 1:7 0:3 4:7 1:4 2:9 5:8 XXX 4:1 10. Камчийска долина (Трънак) 0:3 0:4 0:4 0:3 0:3 1:7 0:3 1:5 0:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч / XVIII кръг:
Българово 1948 (Българово) - Карнобат (Карнобат)           - 
Странджа Агр. 2022 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)     - 
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч / XVIII кръг:
Свети Влас (Свети Влас) - ОФК Елхово (Елхово)              - 
Ропотамо (Приморско) - Звезденбург (Бургас)                - 
ОФК Стралджа (Стралджа) - Бургас спорт (Бургас)            - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК Елхово (Елхово) 16 15 0 1 61:11 45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Свети Влас (Свети Влас) 17 12 1 4 61:35 37 3. Звезденбург (Бургас) 17 11 1 5 74:30 34 4. Българово 1948 (Българово) 17 10 0 7 70:46 30 [1 0 0 7:4 3] 5. Карнобат (Карнобат) 17 10 0 7 69:38 30 [0 0 1 4:7 0] 6. Черноморец 1919 (Бургас) 17 9 0 8 74:63 27 7. Бургас спорт (Бургас) 17 8 2 7 67:40 26 8. ОФК Стралджа (Стралджа) 16 3 0 13 29:85 9 [1 0 1 7:6 3] 9. Ропотамо (Приморско) 17 3 0 14 26:102 9 [1 0 1 6:7 3] 10. Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 17 1 0 16 9:90 3
I кръг 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:8 17 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агр. 2022 (Средец) - Българово 1948 (Българово) 2:7 Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) 0:11 Свети Влас (Свети Влас) - Звезденбург (Бургас) 2:1 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - ОФК Елхово (Елхово) 0:3 II кръг 23 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Странджа Агр. 2022 (Средец) - ОФК Стралджа (Стралджа) 4:0 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - ОФК Елхово (Елхово) 3:1 Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 4:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 7:1 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 3:3 III кръг 30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Българово 1948 (Българово) 4:0 Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец 1919 (Бургас) 8:0 30 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас) 2:4 1 октомври 2023 г., неделя, 09:30 ч: Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 6:2 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Звезденбург (Бургас) 5:1 IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 2:5 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Звезденбург (Бургас) 1:5 Странджа Агр. 2022 (Средец) - Свети Влас (Свети Влас) 0:5 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Ропотамо (Приморско) 3:0 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - ОФК Елхово (Елхово) 1:4 V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Българово 1948 (Българово) 0:14 Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:0 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - ОФК Стралджа (Стралджа) 6:1 ОФК Елхово (Елхово) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:2 15 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 2:4 VI кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Бургас спорт (Бургас) 4:1 Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 0:8 Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - ОФК Елхово (Елхово) 0:3 ОФК Стралджа (Стралджа) - Карнобат (Карнобат) 1:6 Ропотамо (Приморско) - Свети Влас (Свети Влас) 3:9 VII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - Българово 1948 (Българово) 5:0 ОФК Елхово (Елхово) - ОФК Стралджа (Стралджа) 5:0 4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 13:0 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:3 VIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:7 Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) 1:9 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Звезденбург (Бургас) 2:4 Ропотамо (Приморско) - ОФК Елхово (Елхово) 2:5 Свети Влас (Свети Влас) - Карнобат (Карнобат) 3:0 IX кръг 18 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 7:0 19 ноември 2023 г., неделя, 09:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2022 (Средец) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Българово 1948 (Българово) 4:7 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Свети Влас (Свети Влас) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - ОФК Стралджа (Стралджа) 5:1 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Свети Влас (Свети Влас) 1:0 * * - датата е приблизителна. 3 декември 2023 г., неделя, 09:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 4:0 * * - датата е приблизителна. X кръг 16 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 0:2 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - ОФК Стралджа (Стралджа) 16:2 ОФК Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат) 3:0 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 5:0 Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 8:1 XI кръг 23 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Звезденбург (Бургас) 3:4 24 март 2024 г., неделя, 09:30 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 3:0 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - Бургас спорт (Бургас) 5:2 Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:7 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Българово 1948 (Българово) 6:0 XII кръг 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - ОФК Елхово (Елхово) 1:5 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 10:2 Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 2:5 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Българово 1948 (Българово) - ОФК Стралджа (Стралджа) 3:2 Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Ропотамо (Приморско) 0:3 XIII кръг 6 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Българово 1948 (Българово) 3:2 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 4:0 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 Ропотамо (Приморско) - ОФК Стралджа (Стралджа) 6:4 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) 8:2 XIV кръг 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Ропотамо (Приморско) 9:1 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Стралджа (Стралджа) - Свети Влас (Свети Влас) 1:2 Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Карнобат (Карнобат) 0:6 Черноморец 1919 (Бургас) - ОФК Елхово (Елхово) 0:6 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 3:3 XV кръг 20 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - ОФК Стралджа (Стралджа) 10:1 21 април 2024 г., неделя, 09:30 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 3:0 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Българово 1948 (Българово) 2:0 Свети Влас (Свети Влас) - Ропотамо (Приморско) 5:0 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 XVI кръг 27 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Свети Влас (Свети Влас) 6:0 сл. 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Звезденбург (Бургас) 0:5 Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат) 2:5 ОФК Стралджа (Стралджа) - ОФК Елхово (Елхово) отложен XVII кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Свети Влас (Свети Влас) 7:0 11 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - ОФК Стралджа (Стралджа) 10:1 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Българово 1948 (Българово) 3:4 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Елхово (Елхово) - Ропотамо (Приморско) 3:0 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 9:0 XVIII кръг 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Карнобат (Карнобат) - Странджа Агр. 2022 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас) - 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - ОФК Елхово (Елхово) - Ропотамо (Приморско) - Звезденбург (Бургас) - ОФК Стралджа (Стралджа) - Бургас спорт (Бургас) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Елхово (Елхово) XXX 1:0 5:1 6:0 3:0 5:2 3:1 5:0 3:0 3:0 2. Свети Влас (Свети Влас) -:- XXX 2:1 5:0 3:0 8:0 5:2 6:1 5:0 4:0 3. Звезденбург (Бургас) 1:5 0:2 XXX 3:2 4:0 3:0 2:4 10:1 7:0 13:0 4. Българово 1948 (Българово) 3:1 6:0* 1:5 XXX -:- 5:7 4:1 3:2 9:1 5:0 5. Карнобат (Карнобат) 0:3 7:0 3:4 4:7 XXX 8:2 2:4 10:1 3:0* 5:0 6. Черноморец 1919 (Бургас) 0:6 10:2 0:8 3:4 2:5 XXX 3:1 16:2 7:1 4:0 7. Бургас спорт (Бургас) 1:4 3:3 3:3 2:0 2:5 1:3 XXX 5:1 8:1 9:0 8. ОФК Стралджа (Стралджа) -:- 1:2 2:4 4:0 1:6 3:8 -:- XXX 3:0 3:0 9. Ропотамо (Приморско) 2:5 3:9 -:- 0:14 2:5 1:7 0:11 6:4 XXX 6:2 10. Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 0:3 0:5 0:5 2:7 0:6 -:- 1:9 4:0 0:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре