Деца (род.2005-06):
« Бургас - Областна група 2019/20


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 5 1 1 35:3 16 [0 1 0 0:0 1, +32 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Бургас спорт (Бургас) 7 5 1 1 19:4 16 [0 1 0 0:0 1, +15 обща ГР] 3. Поморие (Поморие) 7 4 1 2 21:14 13 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 4. Карнобат (Карнобат) 7 4 1 2 12:7 13 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 5. Несебър (Несебър) 7 4 0 3 12:21 12 6. Звезденбург (Бургас) 6 2 0 4 19:15 6 7. Странджанец (Царево) 7 1 0 6 5:38 3 8. Звездичка (Бургас) 6 0 0 6 8:29 0 -. Вихър (Айтос) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Вихър (Айтос) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 21 септември 2019 г., събота, 09:00 ч: Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас) 0:3 21 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос) анулиран Звездичка (Бургас) - Звезденбург (Бургас) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран след преждевременното прекратяване на сезона. 21 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Поморие (Поморие) - Странджанец (Царево) 4:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива II кръг 28 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:3 28 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Звездичка (Бургас) анулиран 28 септември 2019 г., събота, 12:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 0:1 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие) 3:1 Странджанец (Царево) почива III кръг 5 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:8 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос) анулиран Поморие (Поморие) - Звезденбург (Бургас) 4:1 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) 0:6 Карнобат (Карнобат) почива IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Странджанец (Царево) 13:0 Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас) 3:0 12 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие) анулиран Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър) 13:0 Бургас спорт (Бургас) почива V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 1:0 19 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3 19 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) анулиран 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 1:0 Звездичка (Бургас) почива VI кръг 28 октомври 2019 г., понеделник, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) анулиран Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджанец (Царево) отложен Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие) 1:1 Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър) отложен 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджанец (Царево) 6:0 във Ветрен: Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:3 Звезденбург (Бургас) почива VII кръг 2 ноември 2019 г., събота, 10:30 ч: Странджанец (Царево) - Карнобат (Карнобат) 0:3 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Поморие (Поморие) - Звездичка (Бургас) 7:3 2 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос) анулиран 3 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 Несебър (Несебър) почива VIII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево) 2:3 9 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 5:0 Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие) 1:3 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас) 2:1 Вихър (Айтос) почива IX кръг 16 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран 16 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Странджанец (Царево) - Несебър (Несебър) 0:4 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас) 5:1 в кв.Ветрен, Бургас: Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат) 4:2 Поморие (Поморие) почива VI кръг - отложени мачове 23 ноември 2019 г., събота, 10:00 ч: в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджанец (Царево) 6:0 във Ветрен: Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:3 X кръг 14 март 2020 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Звездичка (Бургас) анулиран 14 март 2020 г., събота, 10:30 ч: Странджанец (Царево) - Поморие (Поморие) анулиран 15 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър) анулиран Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Карнобат (Карнобат) почива XI кръг 21 март 2020 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Звезденбург (Бургас) анулиран Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран 22 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас) анулиран Странджанец (Царево) почива Звездичка (Бургас) почива XII кръг 28 март 2020 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Поморие (Поморие) анулиран 28 март 2020 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звездичка (Бургас) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 11:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево) анулиран Карнобат (Карнобат) почива Несебър (Несебър) почива XIII кръг 4 април 2020 г., събота, 10:00 ч: Странджанец (Царево) - Звезденбург (Бургас) анулиран Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат) анулиран Бургас спорт (Бургас) почива Поморие (Поморие) почива XIV кръг 11 април 2020 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие) анулиран 12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) анулиран Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) анулиран Звездичка (Бургас) почива Странджанец (Царево) почива XV кръг 25 април 2020 г., събота, 10:00 ч: Странджанец (Царево) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат) анулиран Несебър (Несебър) - Звездичка (Бургас) анулиран Звезденбург (Бургас) почива Бургас спорт (Бургас) почива XVI кръг 2 май 2020 г., събота, 09:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) анулиран 2 май 2020 г., събота, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Поморие (Поморие) анулиран 2 май 2020 г., събота, 10:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Странджанец (Царево) анулиран Несебър (Несебър) почива Звезденбург (Бургас) почива XVII кръг 9 май 2020 г., събота, 10:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран Странджанец (Царево) - Звездичка (Бургас) анулиран Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър) анулиран 10 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат) анулиран Вихър (Айтос) почива XVIII кръг 16 май 2020 г., събота, 10:00 ч: Несебър (Несебър) - Странджанец (Царево) анулиран Карнобат (Карнобат) - Звезденбург (Бургас) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) анулиран Поморие (Поморие) почива Нефтохимик 1962 (Бургас) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX --- --- 0:1 13:0 5:0 6:0 --- --- 2. Бургас спорт (Бургас) 0:0 XXX 3:1 --- --- 1:0 --- 5:1 --- 3. Поморие (Поморие) 1:3 --- XXX --- --- 4:1 4:2 7:3 --- 4. Карнобат (Карнобат) --- 2:1 1:1 XXX --- --- --- 3:0 --- 5. Несебър (Несебър) --- 0:3 1:3 1:0 XXX --- --- --- --- 6. Звезденбург (Бургас) --- --- --- 4:2 1:3 XXX 13:0 --- --- 7. Странджанец (Царево) --- 0:6 --- 0:3 0:4 --- XXX --- --- 8. Звездичка (Бургас) 1:8 --- --- --- 1:3 --- 2:3 XXX --- 9. Вихър (Айтос) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 7 0 0 29:4 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Черноморец 1919 (Бургас) 7 6 0 1 40:6 18 3. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7 4 1 2 21:13 13 4. Руен юнайтед 2019 (Руен) 7 3 2 2 19:14 11 5. Звездичка (Бургас) 7 3 0 4 22:14 9 6. Созопол (Созопол) 7 2 0 5 13:18 6 7. Бургас спорт (Бургас) 7 1 1 5 7:24 4 8. Камено (Камено) 7 0 0 7 2:60 0
Бележки - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. - На 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят редовната част на сезона сезона в трите елитни юношески групи като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни за редовната фаза на сезона и няма отпадащи отбори. Решенията относно довършването на сезона във всички останали детско-юношески групи са делегирани на зоналните и областните съвети на БФС, администриращи групите. - На 14 май 2020 г., четвъртък, Министерство на здравеопазването забранява провеждането на групови занимания (вкл. футболни тренировки и мачове) с непълнолетни лица с изключение на учебна дейност. Във връзка с това решение през следващите дни сезонът във всички детско-юношески групи, администрирани от ЗС и ОС на БФС е прекратен и класиранията към момента на спирането му са обявени за крайни. I кръг 29 септември 2019 г., неделя, 09:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Камено (Камено) 13:0 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Руен юнайтед 2019 (Руен) 3:3 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 6:0 Созопол (Созопол) - Звездичка (Бургас) 1:2 II кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Камено (Камено) - Созопол (Созопол) 1:7 Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:9 Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4 6 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Звездичка (Бургас) 2:0 III кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 09:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Руен юнайтед 2019 (Руен) 5:1 13 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) 5:0 Созопол (Созопол) - Бургас спорт (Бургас) 3:2 в Камено: Звездичка (Бургас) - Камено (Камено) 13:0 IV кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол) 4:1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 20 октомври 2019 г., неделя, 11:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас) 2:4 20 октомври 2019 г., неделя, 13:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Камено (Камено) 7:0 V кръг 27 октомври 2019 г., неделя, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Руен юнайтед 2019 (Руен) отложен Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Звездичка (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) отложен Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) отложен 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 Звездичка (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3 сл. Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) 1:3 17 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Руен юнайтед 2019 (Руен) 5:3 VI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено) 10:0 3 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звездичка (Бургас) 4:2 Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол) 5:0 3 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Бургас спорт (Бургас) 0:0 VII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Руен юнайтед 2019 (Руен) 1:3 Звездичка (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 Камено (Камено) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:7 Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:1 V кръг - отложени мачове 17 ноември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 Звездичка (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3 сл. Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) 1:3 17 ноември 2019 г., неделя, 11:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Руен юнайтед 2019 (Руен) 5:3 VIII кръг 29 март 2020 г., неделя, 09:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 10:00 ч: Камено (Камено) - Черноморец 1919 (Бургас) анулиран Звездичка (Бургас) - Созопол (Созопол) анулиран 29 март 2020 г., неделя, 13:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Странджа Агр. 2014 (Средец) анулиран IX кръг 5 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Звездичка (Бургас) - Руен юнайтед 2019 (Руен) анулиран Созопол (Созопол) - Камено (Камено) анулиран Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) анулиран Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец) анулиран X кръг 12 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас) анулиран Бургас спорт (Бургас) - Созопол (Созопол) анулиран Камено (Камено) - Звездичка (Бургас) анулиран 12 април 2020 г., неделя, 13:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран XI кръг 26 април 2020 г., неделя, 10:00 ч: Камено (Камено) - Руен юнайтед 2019 (Руен) анулиран Звездичка (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) анулиран Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анулиран Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран XII кръг 3 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол) анулиран Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Звездичка (Бургас) анулиран Бургас спорт (Бургас) - Камено (Камено) анулиран 3 май 2020 г., неделя, 13:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Черноморец 1919 (Бургас) анулиран XIII кръг 10 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анулиран Звездичка (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас) анулиран 10 май 2020 г., неделя, 11:30 ч: Бургас спорт (Бургас) - Руен юнайтед 2019 (Руен) анулиран XIV кръг 17 май 2020 г., неделя, 09:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Звездичка (Бургас) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 10:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Камено (Камено) анулиран Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) анулиран 17 май 2020 г., неделя, 13:30 ч: Руен юнайтед 2019 (Руен) - Созопол (Созопол) анулиран
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX 2:1 --- 5:1 4:2 --- 6:0 --- 2. Черноморец 1919 (Бургас) --- XXX 5:0 5:3 --- 5:0 --- 13:0 3. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:4 --- XXX 3:3 --- 4:1 --- 10:0 4. Руен юнайтед 2019 (Руен) --- --- --- XXX 2:0 --- 0:0 7:0 5. Звездичка (Бургас) --- 1:2 0:3* --- XXX --- --- 13:0 6. Созопол (Созопол) 0:1 --- --- 1:3 1:2 XXX 3:2 --- 7. Бургас спорт (Бургас) --- 0:9 0:1 --- 2:4 --- XXX --- 8. Камено (Камено) 0:7 --- --- --- --- 1:7 1:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре