Деца (род.2003-04):
Хасково - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

21 април 2018, събота, 10:00 ч / XII кръг:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)        - 
Хасково (Хасково) - Свиленград (Свиленград)                - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда 1924 (Кърджали)                8    6   0   2   36:12   18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Хасково (Хасково)                   6    5   1   0   27:10   16 [0 1 0  4:4  1, 4 гола на чужд терен]
 3. Димитровград 1947 (Димитровград)    8    5   1   2   32:18   16 [0 1 0  4:4  1, 0 гола на чужд терен]
 4. Свиленград 1921 (Свиленград)       10    5   0   5   37:34   15
 5. Любимец (Любимец)                   9    4   0   5   21:35   12
 6. Свиленград (Свиленград)             7    3   0   4   18:26    9
 7. Хеброс 1921 (Харманли)             10    0   0  10   17:53    0

Бележки
  - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене.

                           I кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)             7:0 
Свиленград (Свиленград) - Любимец (Любимец)               4:3 
23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:3 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)          5:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград (Свиленград)          3:5 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)      4:4 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)          5:4 
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:6 
Любимец (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)                4:2 
Свиленград (Свиленград)                                   почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     8:3 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград (Свиленград)        5:2 
Хасково (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)                  3:1 
Любимец (Любимец)                                         почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)       6:1 
Свиленград (Свиленград) - Хасково (Хасково)               отложен 
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:6 
пролет 2018:
Свиленград (Свиленград) - Хасково (Хасково)                - 
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:0 
Хасково (Хасково) - Любимец (Любимец)                     6:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Свиленград (Свиленград)            3:0 
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Свиленград (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)    2:6 
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                0:5 
4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Любимец (Любимец) - Арда 1924 (Кърджали)                  1:9 
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           V кръг - отложен мач

пролет 2018:
Свиленград (Свиленград) - Хасково (Хасково)                - 

                           VIII кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   5:6 
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда 1924 (Кърджали)             1:7 
Любимец (Любимец) - Свиленград (Свиленград)               3:0 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           IX кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Свиленград (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)          5:3 
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      отложен 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           X кръг

1 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково (Хасково)          1:4 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали)   0:2 
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец (Любимец)                3:5 
Свиленград (Свиленград)                                   почива

                           XI кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:4 
Свиленград (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)        отложен 
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  отложен 
Любимец (Любимец)                                         почива

                           XII кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)        - 
Хасково (Хасково) - Свиленград (Свиленград)                - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)       - 
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           XIII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Дмгр)          - 
Любимец (Любимец) - Хасково (Хасково)                      - 
28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Свиленград (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           XIV кръг

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)     - 
Арда 1924 (Кърджали) - Любимец (Любимец)                   - 
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                 - 
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Арда 1924 (Кърджали) XXX -:- 1:6 6:1 -:- 3:0 7:0 2. Хасково (Хасково) 3:1 XXX -:- 5:4 6:0 -:- -:- 3. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2 4:4 XXX 2:3 -:- 5:2 3:0 4. Свиленград 1921 (Свиленград) -:- 1:4 5:6 XXX 5:1 -:- 8:3 5. Любимец (Любимец) 1:9 -:- 1:6 3:0* XXX 3:0 4:2 6. Свиленград (Свиленград) -:- -:- -:- 2:6 4:3 XXX 5:3 7. Хеброс 1921 (Харманли) 1:7 0:5 -:- 2:4 3:5 3:5 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре