Деца (род.2003-04):
Кърджали - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                    16   14   2   0   85:9    44    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Арда 1924 (Кърджали)               16   14   1   1   64:12   43    
 3. Родопи 1935 (Момчилград)           16   10   0   6   76:33   30    
 4. Палас (Рудозем)                    16    8   2   6   68:51   26    
 5. Мадан (Мадан)                      16    7   2   7   52:32   23    
 6. Левски 2005 (Крумовград)           16    6   2   8   53:41   20    
 7. Граничар (Кирково)                 16    6   1   9   33:50   19    
 8. Златоград (Златоград)              16    1   0  15   12:139   3    
 9. Джебел 1928 (Джебел)               16    1   0  15    9:85    3 [*]

Бележки
  - На полусезона Джебел 1928 (Джебел) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)       2:3 
Джебел 1928 (Джебел) - Арда 1924 (Кърджали)               0:9 
30 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Мадан (Мадан) - Граничар (Кирково)                        4:0 
1 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда (Кърджали)                         2:5 
Златоград (Златоград)                                     почива

                           II кръг

7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)                    3:0 
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел 1928 (Джебел)          12:1 
Граничар (Кирково) - Левски 2005 (Крумовград)             3:0 
Палас (Рудозем) - Златоград (Златоград)                   9:0 
Мадан (Мадан)                                             почива

                           III кръг

14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Мадан (Мадан) - Палас (Рудозем)                           2:2 
Джебел 1928 (Джебел) - Граничар (Кирково)                 1:5 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Родопи 1935 (Момчилград)           2:1 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Златоград (Златоград) - Арда (Кърджали)                   0:12 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           IV кръг

21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
в Кърджали, ст."Горубсо":
Граничар (Кирково) - Арда 1924 (Кърджали)                 0:5 
Златоград (Златоград) - Мадан (Мадан)                     1:9 
21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Родопи 1935 (Момчилград)                6:0 
22 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)                7:2 
Джебел 1928 (Джебел)                                      почива

                           V кръг

27 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Златоград (Златоград)          7:1 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Мадан (Мадан) - Арда (Кърджали)                           1:2 
Джебел 1928 (Джебел) - Палас (Рудозем)                    1:10 
Родопи 1935 (Момчилград) - Граничар (Кирково)             6:1 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           VI кръг

1 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда 1924 (Кърджали)                    3:6 
1 ноември 2017, сряда, 13:30 ч:
Мадан (Мадан) - Левски 2005 (Крумовград)                  2:2 
1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Граничар (Кирково)                      8:0 
Златоград (Златоград) - Джебел 1928 (Джебел)              1:5 
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

                           VII кръг

3 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Златоград (Златоград)              9:0 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Арда (Кърджали)                0:3 
Джебел 1928 (Джебел) - Мадан (Мадан)                      0:5 
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                7:2 
Граничар (Кирково)                                        почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Златоград (Златоград) - Родопи 1935 (Момчилград)          0:13 
Мадан (Мадан) - Арда 1924 (Кърджали)                      2:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел 1928 (Джебел)           9:0 
11 ноември 2017, събота, 13:30 ч:
Палас (Рудозем) - Граничар (Кирково)                      6:1 
Арда (Кърджали)                                           почива

                           IX кръг

14 ноември 2017, вторник, 15:00 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Арда (Кърджали)                    1:10 
18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски 2005 (Крумовград)           5:0 
Родопи 1935 (Момчилград) - Мадан (Мадан)                  2:3 
18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Граничар (Кирково) - Златоград (Златоград)                8:0 
Палас (Рудозем)                                           почива

                           X кръг

9 март 2018, петък, 15:30 ч:
Арда (Кърджали) - Палас (Рудозем)                         3:0 
10 март 2018, събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Мадан (Мадан)                        2:1 
Арда 1924 (Кърджали) - Джебел 1928 (Джебел)               3:0 сл. 
11 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)       3:1 
Златоград (Златоград)                                     почива

                           XI кръг

16 март 2018, петък, 15:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    отложен 
17 март 2018, събота, 11:00 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)           0:3 сл. 
Левски 2005 (Крумовград) - Граничар (Кирково)             5:0 
Златоград (Златоград) - Палас (Рудозем)                   3:9 
11 април 2018, сряда, 15:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    0:0 
Мадан (Мадан)                                             почива

                           XII кръг

23 март 2018, петък, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Златоград (Златоград)                   отложен 
24 март 2018, събота, 11:00 ч:
Палас (Рудозем) - Мадан (Мадан)                           отложен 
Граничар (Кирково) - Джебел 1928 (Джебел)                 3:0 сл. 
25 март 2018, неделя, 13:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Арда 1924 (Кърджали)           отложен 
28 март 2018, сряда, 13:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Арда 1924 (Кърджали)           0:2 
28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Арда (Кърджали) - Златоград (Златоград)                  13:2 
29 март 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Палас (Рудозем) - Мадан (Мадан)                           3:9 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           XIII кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Арда (Кърджали)                0:6 
Арда 1924 (Кърджали) - Граничар (Кирково)                 1:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                отложен 
Мадан (Мадан) - Златоград (Златоград)                    10:0 
11 април 2018, сряда, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                отложен 
1 май 2018, вторник, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                2:2 
Джебел 1928 (Джебел)                                      почива

                           XIV кръг

14 април 2018, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Мадан (Мадан)                           3:0 
Златоград (Златоград) - Левски 2005 (Крумовград)          0:10 
Палас (Рудозем) - Джебел 1928 (Джебел)                    3:0 сл. 
Граничар (Кирково) - Родопи 1935 (Момчилград)             1:4 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           XI кръг - отложен мач

11 април 2018, сряда, 15:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Арда (Кърджали)                    0:0 

                           XIII кръг - отложен мач

11 април 2018, сряда, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                отложен 

                           XV кръг

21 април 2018, събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Арда (Кърджали)                      3:3 
Арда 1924 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                    5:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Златоград (Златоград)              0:3 сл. 
Левски 2005 (Крумовград) - Мадан (Мадан)                  7:0 
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

                           XVI кръг

28 април 2018, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Левски 2005 (Крумовград)                5:0 
Мадан (Мадан) - Джебел 1928 (Джебел)                      3:0 сл. 
Златоград (Златоград) - Арда 1924 (Кърджали)              0:5 
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                отложен 
7 май 2018, понеделник, 11:00 ч:
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                5:3 
Граничар (Кирково)                                        почива

                           XIII кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                2:2 

                           XVII кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Палас (Рудозем)                      2:5 
Родопи 1935 (Момчилград) - Златоград (Златоград)         16:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Мадан (Мадан)                      2:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)           0:3 сл. 
Арда (Кърджали)                                           почива

                           XVI кръг - отложен мач

7 май 2018, понеделник, 11:00 ч:
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                5:3 

                           XVIII кръг

10 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Арда 1924 (Кърджали)           3:7 
12 май 2018, събота, 11:00 ч:
Арда (Кърджали) - Джебел 1928 (Джебел)                    3:0 сл. 
Мадан (Мадан) - Родопи 1935 (Момчилград)                  1:3 
Златоград (Златоград) - Граничар (Кирково)                1:4 
Палас (Рудозем)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Арда (Кърджали) XXX 3:0 6:0 3:0 3:0 5:0 8:0 13:2 3:0* 2. Арда 1924 (Кърджали) 0:0 XXX 2:1 5:0 2:0 5:0 1:0 9:0 3:0* 3. Родопи 1935 (Момчилград) 0:6 0:2 XXX 7:2 2:3 3:1 6:1 16:0 12:1 4. Палас (Рудозем) 2:5 3:6 5:3 XXX 3:9 7:2 6:1 9:0 3:0* 5. Мадан (Мадан) 1:2 2:3 1:3 2:2 XXX 2:2 4:0 10:0 3:0* 6. Левски 2005 (Крумовград) 0:3 3:7 2:3 2:2 7:0 XXX 5:0 7:1 9:0 7. Граничар (Кирково) 3:3 0:5 1:4 2:5 2:1 3:0 XXX 8:0 3:0* 8. Златоград (Златоград) 0:12 0:5 0:13 3:9 1:9 0:10 1:4 XXX 1:5 9. Джебел 1928 (Джебел) 1:10 0:9 0:3* 1:10 0:5 0:3* 1:5 0:3* XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре