Деца (род.2004-05):
« Плевен - Областна група 2018/19


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч / XI кръг:
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                        - 
Вихър (Славяново) - Венци (Искър)                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   8    6   0   2   22:8    18    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Венци (Искър)                       6    5   0   1   18:7    15    
 3. Ситомир (Никопол)                   7    4   1   2   13:6    13    
 4. Гигант (Белене)                     6    2   0   4    7:15    6     [1 0 0  3:0  3]
 5. Ювентус (Малчика)                   8    2   0   6    4:19    6     [0 0 1  0:3  0]
 6. Вихър (Славяново)                   7    1   1   5    8:17    4    
 -. Пордим 2017 (Пордим)                0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Преди началото на сезона или по време на есенния полусезон Пордим 2017 (Пордим) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)     6:0 
Вихър (Славяново) - Ситомир (Никопол)                     0:3 
30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Гигант (Белене)                    анулиран 
Венци (Искър)                                             почива

                           II кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                     0:2 
Гигант (Белене) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       0:4 
Венци (Искър) - Пордим 2017 (Пордим)                      анулиран 
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           III кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Венци (Искър)         2:0 
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                       0:3 
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     2:0 
Пордим 2017 (Пордим)                                      почива

                           IV кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       1:3 
Венци (Искър) - Вихър (Славяново)                         4:3 
Пордим 2017 (Пордим) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  анулиран 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           V кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Вихър (Славяново) - Пордим 2017 (Пордим)                  анулиран 
Ситомир (Никопол) - Венци (Искър)                         1:3 
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       0:3 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           VI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Венци (Искър) - Ювентус (Малчика)                         3:0 
Пордим 2017 (Пордим) - Ситомир (Никопол)                  анулиран 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Славяново)     3:1 
Гигант (Белене)                                           почива

                           VII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     3:0 
Ювентус (Малчика) - Пордим 2017 (Пордим)                  анулиран 
Гигант (Белене) - Венци (Искър)                           0:4 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           VIII кръг

30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     0:2 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Славяново)                     1:1 
Венци (Искър)                                             почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           IX кръг

6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     1:3 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Гигант (Белене)       4:0 
Ситомир (Никопол)                                         почива
Венци (Искър)                                             почива

                           X кръг

13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)         4:1 
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                        - 
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                     1:0 

                           XI кръг

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                        - 
Вихър (Славяново) - Венци (Искър)                          - 
Ювентус (Малчика)                                         почива
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива

                           XII кръг

4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Ситомир (Никопол)                          - 
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                        - 
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)                         почива
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XIII кръг

11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Венци (Искър)                          - 
Вихър (Славяново) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      - 
Гигант (Белене)                                           почива
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           XIV кръг

18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ситомир (Никопол)      - 
Венци (Искър) - Гигант (Белене)                            - 
Вихър (Славяново)                                         почива
Ювентус (Малчика)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) XXX 2:0 -:- 4:0 6:0 3:1 --- 2. Венци (Искър) 4:1 XXX -:- -:- 3:0 4:3 --- 3. Ситомир (Никопол) 3:0 1:3 XXX -:- 2:0 1:1 --- 4. Гигант (Белене) 0:4 0:4 1:3 XXX -:- -:- --- 5. Ювентус (Малчика) 0:2 -:- 1:0 0:3 XXX 0:2 --- 6. Вихър (Славяново) -:- -:- 0:3 0:3 1:3 XXX --- 7. Пордим 2017 (Пордим) --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч / XI кръг:
Чавдар (Троян) - Ботев (Луковит)                           - 
Дреновец (Горник) - Светкавица (Градежница)                - 
Бенковски (Тетевен) - Спартак (Койнаре)                    - 
Партизан (Червен бряг) - Искър (Чомаковци)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Тетевен)                 9    8   0   1   22:6    24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Партизан (Червен бряг)             10    7   1   2   54:19   22
 3. Ботев (Луковит)                    10    6   2   2   30:13   20
 4. Искър (Чомаковци)                  10    5   1   4   37:19   16
 5. Чавдар (Троян)                     10    4   2   4   20:23   14
 6. Дреновец (Горник)                  10    4   0   6   17:26   12
 7. Спартак (Койнаре)                  10    1   2   7   13:32    5
 8. Светкавица (Градежница)             9    0   0   9    7:62    0

                           I кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Ботев (Луковит)                       0:3 
Искър (Чомаковци) - Светкавица (Градежница)              13:1 
30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Чавдар (Троян)                   6:1 
Бенковски (Тетевен) - Дреновец (Горник)                   3:0 

                           II кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Дреновец (Горник)                       5:2 
Чавдар (Троян) - Бенковски (Тетевен)                      1:0 
Светкавица (Градежница) - Партизан (Червен бряг)          1:9 
Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци)                     3:8 

                           III кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Ботев (Луковит)                       1:1 
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Койнаре)                2:0 
Бенковски (Тетевен) - Светкавица (Градежница)             2:1 
Дреновец (Горник) - Чавдар (Троян)                        3:0 

                           IV кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Чавдар (Троян)                          1:1 
Светкавица (Градежница) - Дреновец (Горник)               1:5 
Спартак (Койнаре) - Бенковски (Тетевен)                   1:3 
Искър (Чомаковци) - Партизан (Червен бряг)                1:3 

                           V кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  2:4 
Бенковски (Тетевен) - Искър (Чомаковци)                   3:1 
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                     3:0 
Чавдар (Троян) - Светкавица (Градежница)                  5:0 

                           VI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Луковит) - Светкавица (Градежница)                 6:1 
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     3:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Троян)                        1:1 
Партизан (Червен бряг) - Бенковски (Тетевен)              1:2 

                           VII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)                     3:0 
Дреновец (Горник) - Партизан (Червен бряг)                2:7 
Чавдар (Троян) - Искър (Чомаковци)                        3:1 
Светкавица (Градежница) - Спартак (Койнаре)               0:3 

                           VIII кръг

30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Спартак (Койнаре)                       6:1 
Светкавица (Градежница) - Искър (Чомаковци)               1:6 
Дреновец (Горник) - Бенковски (Тетевен)                   0:3 сл. 
30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Чавдар (Троян) - Партизан (Червен бряг)                   4:8 

                           IX кръг

6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Ботев (Луковит)                       2:1 
Бенковски (Тетевен) - Чавдар (Троян)                      3:1 
Партизан (Червен бряг) - Светкавица (Градежница)         13:1 
Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре)                     3:1 

                           X кръг

13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Искър (Чомаковци)                       3:0 
Спартак (Койнаре) - Партизан (Червен бряг)                3:3 
Светкавица (Градежница) - Бенковски (Тетевен)              - 
Чавдар (Троян) - Дреновец (Горник)                        3:0 

                           XI кръг

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Чавдар (Троян) - Ботев (Луковит)                           - 
Дреновец (Горник) - Светкавица (Градежница)                - 
Бенковски (Тетевен) - Спартак (Койнаре)                    - 
Партизан (Червен бряг) - Искър (Чомаковци)                 - 

                           XII кръг

4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Искър (Чомаковци) - Бенковски (Тетевен)                    - 
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                      - 
Светкавица (Градежница) - Чавдар (Троян)                   - 

                           XIII кръг

11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Светкавица (Градежница) - Ботев (Луковит)                  - 
Чавдар (Троян) - Спартак (Койнаре)                         - 
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                      - 
11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Бенковски (Тетевен) - Партизан (Червен бряг)               - 

                           XIV кръг

18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен)                      - 
Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Горник)                 - 
Искър (Чомаковци) - Чавдар (Троян)                         - 
Спартак (Койнаре) - Светкавица (Градежница)                - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Бенковски (Тетевен) XXX -:- 3:0 3:1 3:1 3:0 -:- 2:1 2. Партизан (Червен бряг) 1:2 XXX 2:4 -:- 6:1 -:- 2:0 13:1 3. Ботев (Луковит) -:- -:- XXX 3:0 1:1 5:2 6:1 6:1 4. Искър (Чомаковци) -:- 1:3 1:1 XXX -:- 3:0 3:1 13:1 5. Чавдар (Троян) 1:0 4:8 -:- 3:1 XXX 3:0 -:- 5:0 6. Дреновец (Горник) 0:3* 2:7 2:1 -:- 3:0 XXX 3:0 -:- 7. Спартак (Койнаре) 1:3 3:3 0:3 3:8 1:1 -:- XXX -:- 8. Светкавица (Градежница) -:- 1:9 -:- 1:6 -:- 1:5 0:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре