Деца (род.2006-07):
« Плевен - Междуобластна група 2020/21


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Актуални мачове:

24 април 2021 г., събота, 10:30 ч / VIII кръг:
Ботев (Луковит) - Гигант 1947 (Белене)                     - 
Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново)                       - 
Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг)              - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак (Плевен) 5 5 0 0 31:6 15 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Партизан (Червен бряг) 5 3 0 2 9:5 9 3. Гигант 1947 (Белене) 4 2 0 2 12:7 6 [1 0 0 5:0 3] 4. Вихър (Славяново) 5 2 0 3 7:12 6 [1 0 1 2:5 3] 5. Ботев (Луковит) 4 2 0 2 9:9 6 [0 0 1 0:2 0] 6. Ювентус 95 (Малчика) 5 0 0 5 4:33 0
I кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг) 1:2 4 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит) 7:0 Гигант 1947 (Белене) - Ювентус 95 (Малчика) 7:0 II кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) 2:0 11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Вихър (Славяново) 0:3 Спартак (Плевен) - Гигант 1947 (Белене) 4:0 III кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Гигант 1947 (Белене) - Ботев (Луковит) отложен Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен) 1:5 Партизан (Червен бряг) - Ювентус 95 (Малчика) 3:0 IV кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Луковит) - Ювентус 95 (Малчика) 7:0 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг) 2:1 Гигант 1947 (Белене) - Вихър (Славяново) 5:0 V кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит) 2:0 Партизан (Червен бряг) - Гигант 1947 (Белене) 3:0 Ювентус 95 (Малчика) - Спартак (Плевен) 4:13 VI кръг 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Луковит) - Спартак (Плевен) - Ювентус 95 (Малчика) - Гигант 1947 (Белене) - Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново) - VII кръг 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика) - Гигант 1947 (Белене) - Спартак (Плевен) - VIII кръг 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Луковит) - Гигант 1947 (Белене) - Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) - Ювентус 95 (Малчика) - Партизан (Червен бряг) - IX кръг 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Ювентус 95 (Малчика) - Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) - Гигант 1947 (Белене) - X кръг 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново) - Гигант 1947 (Белене) - Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен) - Ювентус 95 (Малчика) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Плевен) XXX 2:1 4:0 -:- 7:0 -:- 2. Партизан (Червен бряг) -:- XXX 3:0 -:- -:- 3:0 3. Гигант 1947 (Белене) -:- -:- XXX 5:0 -:- 7:0 4. Вихър (Славяново) 1:5 1:2 -:- XXX 2:0 -:- 5. Ботев (Луковит) -:- 2:0 -:- -:- XXX 7:0 6. Ювентус 95 (Малчика) 4:13 -:- -:- 0:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Актуални мачове:

24 април 2021 г., събота, 10:30 ч / VIII кръг:
Пещера (Галата) - Венци (Искър)                            - 
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Искър (Чомаковци) - Спартак (Угърчин)                      - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак (Койнаре) 5 5 0 0 23:5 15 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Пещера (Галата) 5 3 1 1 19:5 10 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 3. Венци (Искър) 5 3 1 1 11:4 10 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 4. Мизия 2005 (Кнежа) 5 2 0 3 20:15 6 5. Искър (Чомаковци) 5 1 0 4 5:29 3 6. Спартак (Угърчин) 5 0 0 5 0:20 0
I кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Спартак (Койнаре) - Пещера (Галата) 2:1 Венци (Искър) - Искър (Чомаковци) 3:0 Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Угърчин) 8:0 II кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Пещера (Галата) - Спартак (Угърчин) 3:0 Искър (Чомаковци) - Мизия 2005 (Кнежа) 1:9 Спартак (Койнаре) - Венци (Искър) 3:2 III кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Венци (Искър) - Пещера (Галата) 1:1 Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре) 1:8 Спартак (Угърчин) - Искър (Чомаковци) 0:3 IV кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Пещера (Галата) - Искър (Чомаковци) 10:0 Спартак (Койнаре) - Спартак (Угърчин) 3:0 Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа) 2:0 V кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Мизия 2005 (Кнежа) - Пещера (Галата) 2:4 Спартак (Угърчин) - Венци (Искър) 0:3 Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре) 1:7 VI кръг 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Пещера (Галата) - Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци) - Венци (Искър) - Спартак (Угърчин) - Мизия 2005 (Кнежа) - VII кръг 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Спартак (Угърчин) - Пещера (Галата) - Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци) - Венци (Искър) - Спартак (Койнаре) - VIII кръг 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Пещера (Галата) - Венци (Искър) - Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Чомаковци) - Спартак (Угърчин) - IX кръг 8 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Искър (Чомаковци) - Пещера (Галата) - Спартак (Угърчин) - Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър) - X кръг 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Пещера (Галата) - Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър) - Спартак (Угърчин) - Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Койнаре) XXX 2:1 3:2 -:- -:- 3:0 2. Пещера (Галата) -:- XXX -:- -:- 10:0 3:0 3. Венци (Искър) -:- 1:1 XXX 2:0 3:0 -:- 4. Мизия 2005 (Кнежа) 1:8 2:4 -:- XXX -:- 8:0 5. Искър (Чомаковци) 1:7 -:- -:- 1:9 XXX -:- 6. Спартак (Угърчин) -:- -:- 0:3 -:- 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре