Деца (род.2004-05):
Пловдив - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

17 ноември 2018, събота, 10:30 ч / X кръг:
Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                      - 
17 ноември 2018, събота, 11:00 ч / X кръг:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
17 ноември 2018, събота, 13:00 ч / X кръг:
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
18 ноември 2018, неделя, 10:30 ч / X кръг:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сокол (Марково)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол (Марково)                     8    6   0   2   26:12   18 [1 0 0  3:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Пловдив)                     8    6   0   2   22:7    18 [0 0 1  1:3  0]
 3. Спартак 1947 (Пловдив)              8    5   2   1   17:7    17 [1 1 0  5:4  4]
 4. Пълдин (Пловдив)                    7    5   2   0   25:8    17 [0 2 0  4:4  2]
 5. Марица 1921 (Пловдив)               9    5   2   2   19:7    17 [0 1 1  2:3  1]
 6. Нефтохимик 1962 (Бургас)            8    5   1   2   22:10   16
 7. Берое (Стара Загора)                9    4   0   5   23:19   12
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)          9    3   2   4   14:10   11
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)            9    3   1   5   14:15   10
10. Хебър 1918 (Пазарджик)              9    3   0   6    9:22    9
11. Чавдар (Пловдив)                    9    1   0   8    7:33    3
12. Орлета (Пазарджик)                  9    0   0   9    3:51    0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - помощен терен, Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - Орлета (Пазарджик) - в Главиница;
    - Пълдин (Пловдив) - в Труд;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив;
    - Хебър 1918 (Пазарджик) - ст."Георги Бенковски", Пазарджик;
    - Чавдар (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:0 
15 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        отложен 
Орлета (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)           0:7 
15 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив)                   6:2 
15 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:2 
16 септември 2018, неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:1 

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                 1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              1:2 
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:3 
22 септември 2018, събота, 11:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             4:1 
22 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Орлета (Пазарджик)            11:1 
27 септември 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  отложен 
1 ноември 2018, четвъртък, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  1:1 

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:1 
29 септември 2018, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          1:1 
Орлета (Пазарджик) - Сокол (Марково)                      0:5 
29 септември 2018, събота, 12:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                 0:1 
29 септември 2018, събота, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                5:1 
30 септември 2018, неделя, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 5:1 

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив)             1:3 
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         3:1 
Пълдин (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               3:2 
6 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           3:2 
6 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                4:0 
7 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:2 

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково)                    0:3 
13 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:0 
Орлета (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив)                     0:4 
13 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:1 
14 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:1 
14 октомври 2018, неделя, 13:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Чавдар (Пловдив)                        отложен 
Пълдин (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        отложен 
20 октомври 2018, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)             2:0 
20 октомври 2018, събота, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              1:2 
21 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:1 
22 октомври 2018, понеделник, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)         отложен 
8 ноември 2018, четвъртък, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Чавдар (Пловдив)                        8:1 

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:0 
Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)                   1:4 
Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                  0:6 
27 октомври 2018, събота, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:4 
28 октомври 2018, неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  4:0 
28 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     0:0 

                           II кръг - отложен мач

1 ноември 2018, четвъртък, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  1:1 

                           VIII кръг

1 ноември 2018, четвъртък, 11:30 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:2 
3 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                       5:0 
Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                      1:6 
3 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           1:3 
3 ноември 2018, събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            1:2 
4 ноември 2018, неделя, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         0:3 

                           VI кръг - отложен мач

8 ноември 2018, четвъртък, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Чавдар (Пловдив)                        8:1 

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:1 
10 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
в Оризари:
Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:4 
10 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Орлета (Пазарджик)                 8:0 
11 ноември 2018, неделя, 09:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)                1:2 
11 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  6:0 
Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                 3:3 

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                      - 
17 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
17 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
18 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сокол (Марково)                   - 

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)      - 
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                    - 
24 ноември 2018, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
24 ноември 2018, събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив)                - 
25 ноември 2018, неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                - 

                           XII кръг

пролет 2019:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)            - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    - 

                           XIII кръг

Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  - 
Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)              - 
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Орлета (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 - 
Пълдин (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 

                           XIV кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           - 
Сокол (Марково) - Орлета (Пазарджик)                       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора)          - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  - 

                           XV кръг

Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
Чавдар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                          - 
Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                - 

                           XVI кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Пълдин (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    - 
Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора)                     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Чавдар (Пловдив)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)        - 

                           XVII кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик)        - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Чавдар (Пловдив) - Сокол (Марково)                         - 
Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                         - 
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 

                           XVIII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Пълдин (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    - 
Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                   - 
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 

                           XIX кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)               - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                        - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                       - 

                           XX кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                   - 
Орлета (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                - 
Пълдин (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 

                           XXI кръг

Сокол (Марково) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив)              - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 

                           XXII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)              - 
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                         - 
Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Пълдин (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                - 
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                    - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сокол (Марково) XXX 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 4:3 -:- 8:1 -:- 2. Ботев (Пловдив) -:- XXX 1:0 -:- 0:1 5:1 -:- -:- 1:0 6:0 -:- -:- 3. Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 -:- XXX 3:3 -:- -:- 4:1 1:1 -:- -:- -:- -:- 4. Пълдин (Пловдив) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:2 5:1 5:0 -:- 5. Марица 1921 (Пловдив) -:- -:- 1:2 1:1 XXX -:- 1:2 -:- -:- 3:1 -:- 4:0 6. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- -:- 11:1 7. Берое (Стара Загора) 0:3 -:- -:- 1:4 -:- -:- XXX 0:1 -:- -:- 6:2 8:0 8. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- 1:2 -:- -:- 0:1 0:0 -:- XXX -:- -:- 1:3 -:- 9. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- 1:1 0:2 1:3 -:- XXX 1:0 -:- 2:0 10. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- 0:2 -:- -:- 0:3 -:- 2:1 -:- XXX 1:0 -:- 11. Чавдар (Пловдив) -:- -:- 0:1 -:- 0:6 0:1 -:- -:- 1:4 -:- XXX -:- 12. Орлета (Пазарджик) 0:5 1:6 -:- 0:4 -:- -:- -:- 0:7 -:- 1:4 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре