Деца (род.2006-07):
« Пловдив - Зонална група 2020/21

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

23 април 2021 г., петък, 15:00 ч / XXII кръг:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)       - 
24 април 2021 г., събота, 11:00 ч / XXII кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора)          - 
24 април 2021 г., събота, 12:00 ч / XXII кръг:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
24 април 2021 г., събота, 13:00 ч / XXII кръг:
Сините камъни 2013 (Сливен) - Пловдив сити (Пловдив)       - 
25 април 2021 г., неделя, 10:00 ч / XXII кръг:
ФК Арда 1924 (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали)             - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч / XXII кръг:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Олимпия спорт (Стара Загора)      - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Пловдив) 20 14 5 1 51:14 47 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 19 15 1 3 49:15 46 3. Спартак 1947 (Пловдив) 19 14 3 2 56:17 45 4. Берое (Стара Загора) 18 11 5 2 47:11 38 5. Димитровград 1947 (Димитровград) 19 11 4 4 42:17 37 6. ФК Арда 1924 (Кърджали) 19 9 4 6 35:34 31 7. Олимпия спорт (Стара Загора) 17 8 2 7 46:37 26 8. Спартак 1947 II (Пловдив) 18 7 2 9 26:28 23 9. Верея (Стара Загора) 19 7 1 11 37:42 22 10. Пловдив сити (Пловдив) 19 6 1 12 24:43 19 11. Асеновец 2005 (Асеновград) 19 5 3 11 18:42 18 12. Хебър 1918 (Пазарджик) 20 5 1 14 12:52 16 13. Сините камъни 2013 (Сливен) 18 2 1 15 14:48 7 14. Арда 1924 (Кърджали) 20 0 3 17 13:70 3
Бележки - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене. - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Берое" в Стара Загора. - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив. - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Димитровград. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на помощния терен на ст."Локомотив" в Пловдив. - Олимпия спорт (Стара Загора) играе домакинските си мачове в Ягода. - Пловдив сити (Пловдив) играе домакинските си мачове във Войсил. - Сините камъни 2013 (Сливен) играе домакинските си мачове в Самуилово. - Спартак 1947 (Пловдив) и Спартак 1947 II (Пловдив) играят домакинските си мачове на комплекс "Работнически център" в Пловдив. - ФК Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 21 август 2020 г., петък, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 21 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0 22 август 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) 7:1 Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали) отложен 22 август 2020 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Пловдив) 0:5 23 август 2020 г., неделя, 11:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:5 Хебър 1918 (Пазарджик) - Верея (Стара Загора) отложен 24 ноември 2020 г., вторник, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Верея (Стара Загора) 0:4 27 ноември 2020 г., петък, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали) 6:0 II кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 18:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 28 август 2020 г., петък, 11:00 ч: Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) 1:0 28 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3 сл. 29 август 2020 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 7:1 Пловдив сити (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:4 Сините камъни 2013 (Сливен) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:2 29 август 2020 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Олимпия спорт (Стара Загора) 3:1 III кръг 4 септември 2020 г., петък, 10:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) 2:0 4 септември 2020 г., петък, 11:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) 3:0 5 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:2 5 септември 2020 г., събота, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) 7:0 Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 6 септември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:6 8 септември 2020 г., вторник, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив сити (Пловдив) 0:3 IV кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 3:0 12 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Олимпия спорт (Стара Загора) 2:1 12 септември 2020 г., събота, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2 12 септември 2020 г., събота, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 5:0 13 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:0 Сините камъни 2013 (Сливен) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 ФК Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:0 V кръг 18 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:1 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 19 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:5 19 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) 4:0 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:4 Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора) 0:5 VI кръг 25 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 26 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 26 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали) 2:0 Сините камъни 2013 (Сливен) - Олимпия спорт (Стара Загора) 1:3 26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Верея (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) 5:2 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:1 ФК Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 1:1 VII кръг 2 октомври 2020 г., петък, 15:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:2 3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 6:1 3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:2 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:3 4 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: в Кърджали, ст."Горубсо": Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2 VIII кръг 9 октомври 2020 г., петък, 16:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Олимпия спорт (Стара Загора) отложен 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 3:1 10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: в кв.Речица, Сливен: Сините камъни 2013 (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали) 5:2 11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:3 11 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 8:1 11 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) 0:1 21 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 IX кръг 16 октомври 2020 г., петък, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:4 16 октомври 2020 г., петък, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:1 16 октомври 2020 г., петък, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0 Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0 17 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 II (Пловдив) отложен 17 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0 22 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 II (Пловдив) 5:0 X кръг 23 октомври 2020 г., петък, 14:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 1:1 23 октомври 2020 г., петък, 15:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:4 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 5:1 Берое (Стара Загора) - Олимпия спорт (Стара Загора) 5:1 24 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: в кв.Речица, Сливен: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив сити (Пловдив) 2:2 25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 2:0 29 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 20 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен XI кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:0 31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) отложен 31 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) отложен 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) отложен 2 ноември 2020 г., понеделник, 12:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Берое (Стара Загора) 0:3 2 ноември 2020 г., понеделник, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен 4 ноември 2020 г., сряда, 11:00 ч: Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) 4:2 11 ноември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:0 18 ноември 2020 г., сряда, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:5 18 ноември 2020 г., сряда, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:1 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:1 XII кръг 6 ноември 2020 г., петък, 14:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив сити (Пловдив) 1:0 7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 8:0 7 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 Олимпия спорт (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:6 8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора) 2:0 20 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:3 XI кръг - отложен мач 11 ноември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:0 XIII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 09:30 ч: Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:4 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 14 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:4 Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:3 15 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) 0:0 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Олимпия спорт (Стара Загора) 0:2 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) 3:0 XI кръг - отложени мачове 18 ноември 2020 г., сряда, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:5 18 ноември 2020 г., сряда, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:1 VIII кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 XI кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:1 IX кръг - отложен мач 22 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 II (Пловдив) 5:0 I кръг - отложени мачове 24 ноември 2020 г., вторник, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Верея (Стара Загора) 0:4 27 ноември 2020 г., петък, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали) 6:0 X кръг - отложен мач 29 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен X кръг - отложен мач 20 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен XII кръг - отложен мач 20 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:3 XIV кръг 27 февруари 2021 г., събота, 10:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3 27 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) 4:2 Верея (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 27 февруари 2021 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) отложен 28 февруари 2021 г., неделя, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0 28 февруари 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 6:0 Пловдив сити (Пловдив) - Олимпия спорт (Стара Загора) отложен 10 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:0 XV кръг 5 март 2021 г., петък, 13:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0 6 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 6 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:2 Олимпия спорт (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5 6 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Пловдив сити (Пловдив) 2:1 7 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) 3:0 7 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0 XIV кръг - отложен мач 10 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:0 XVI кръг 12 март 2021 г., петък, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:2 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Верея (Стара Загора) - Олимпия спорт (Стара Загора) 1:4 13 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора) 0:0 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:3 13 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:1 14 март 2021 г., неделя, 09:15 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 2:1 XVII кръг 19 март 2021 г., петък, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 19 март 2021 г., петък, 15:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен 20 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора) отложен 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:1 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 21 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1 XVIII кръг 26 март 2021 г., петък, 15:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:0 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) 3:0 Верея (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 5:0 27 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора) отложен Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:3 27 март 2021 г., събота, 14:00 ч: в Пловдив, ст."Тодор Диев": Спартак 1947 (Пловдив) - Олимпия спорт (Стара Загора) 3:2 28 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 XIX кръг 2 април 2021 г., петък, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2 3 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - ФК Арда 1924 (Кърджали) отложен 6 април 2021 г., вторник, 12:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 6 април 2021 г., вторник, 16:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) 5:1 8 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1 8 април 2021 г., четвъртък, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:1 Пловдив сити (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 3:0 XX кръг 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 1:0 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 10 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:4 10 април 2021 г., събота, 13:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:1 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Олимпия спорт (Стара Загора) 1:3 11 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 3:1 XXI кръг 17 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Спартак 1947 II (Пловдив) - 17 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 18 април 2021 г., неделя, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 18 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2013 (Сливен) - XXII кръг 23 април 2021 г., петък, 15:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - 24 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора) - 24 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - 24 април 2021 г., събота, 13:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Пловдив сити (Пловдив) - 25 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - 25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Олимпия спорт (Стара Загора) - XXIII кръг 1 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Олимпия спорт (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) - 1 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 II (Пловдив) - 1 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - 1 май 2021 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) - XXIV кръг 7 май 2021 г., петък, 18:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) - 8 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали) - 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Олимпия спорт (Стара Загора) - Берое (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Верея (Стара Загора) - 9 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 9 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXV кръг 15 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Верея (Стара Загора) - ФК Арда 1924 (Кърджали) - 15 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Олимпия спорт (Стара Загора) - 16 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - 16 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) - XXVI кръг 21 май 2021 г., петък, 18:00 ч: Спартак 1947 II (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив) - 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Олимпия спорт (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 22 май 2021 г., събота, 13:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) - 23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: ФК Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев (Пловдив) XXX 1:1 2:3 -:- -:- 2:2 -:- 3:0 3:1 3:0 5:1 4:0 4:2 7:1 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 XXX 0:2 3:0 2:1 4:1 3:1 -:- 6:1 1:0 -:- 4:0 -:- 5:0 3. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- XXX 0:0 1:1 6:0 3:2 0:3* 2:0 8:1 -:- 4:0 3:0 3:1 4. Берое (Стара Загора) 1:1 2:0 2:1 XXX -:- -:- 5:1 2:2 3:0 -:- 7:0 -:- 4:0 8:0 5. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0 0:1 0:2 0:3 XXX -:- -:- 5:0 -:- 2:1 1:0 -:- 3:1 6:0 6. ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:2 -:- 1:5 1:1 1:3 XXX 1:3 1:0 2:0 2:2 -:- 3:0 2:0 -:- 7. Олимпия спорт (Стара Загора) 1:1 2:5 3:5 -:- 2:6 2:2 XXX -:- 2:0 7:1 -:- 5:0 5:1 -:- 8. Спартак 1947 II (Пловдив) 0:1 1:2 -:- 0:4 -:- 0:3 -:- XXX -:- -:- 2:0 3:0 3:0 1:1 9. Верея (Стара Загора) -:- 1:5 -:- 1:0 2:2 -:- 1:4 2:4 XXX 5:2 5:0 0:2 4:2 5:0 10. Пловдив сити (Пловдив) 0:1 0:1 -:- 1:4 0:4 -:- -:- 2:0 3:0 XXX 4:2 -:- 2:0 2:1 11. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- 1:5 0:0 0:0 1:3 2:3 2:1 0:3 -:- 1:0 XXX 2:0 -:- 2:0 12. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3 -:- 0:6 0:1 0:4 0:4 -:- 2:1 0:4 1:0 1:0 XXX 0:1 -:- 13. Сините камъни 2013 (Сливен) 0:5 -:- -:- -:- 0:1 1:2 1:3 0:3 -:- -:- 0:2 0:0 XXX 5:2 14. Арда 1924 (Кърджали) 0:2 0:1 1:2 -:- 0:0 1:4 0:2 -:- 0:5 0:3 2:2 3:5 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре