Деца (род.2009-10):
« Пловдив - Междуобластна група 2023/24


Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

13 април 2024 г., събота, 11:00 ч / XVII кръг:
Пловдив сити (Пловдив) - Левски (Карлово)                  - 
14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч / XVII кръг:
Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 (Асеновград)     - 
Юнайтед (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Реал (Пловдив)                - 
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч / XVII кръг:
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)              - 
14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч / XVII кръг:
Лион 2017 (Пловдив) - Марица (Милево)                      - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Родопа Смолян (Смолян) 16 15 1 0 93:6 46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Асеновец 2005 (Асеновград) 15 11 3 1 36:10 36 3. Левски (Карлово) 15 10 2 3 55:14 32 4. Шипка старс 2015 (Асеновград) 14 8 2 4 42:29 26 5. Юнайтед (Пловдив) 16 7 2 7 36:40 23 6. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 15 7 1 7 30:34 22 7. Пловдив сити (Пловдив) 15 6 3 6 34:26 21 8. Марица (Милево) 14 6 2 6 23:32 20 9. Траките 2007 (Скутаре) 15 3 4 8 23:38 13 10. Реал (Пловдив) 16 3 2 11 24:51 11 11. Металик 1938 (Сопот) 14 2 2 10 9:28 8 12. Лион 2017 (Пловдив) 15 0 0 15 14:111 0
Бележки - Асеновец 2005 (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."Шипка" в Асеновград освен ако не е посочено друго. - Левски (Карлово) играе домакинските си мачове на ст."Васил Левски" - изкуствен терен в Карлово освен ако не е посочено друго. - Лион 2017 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Пловдив сити (Пловдив) играе домакинските си мачове в Царацово освен ако не е посочено друго. - Реал (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Г.С.Раковски" в кв.Генерал Николаево, Раковски освен ако не е посочено друго. - Шипка старс 2015 (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."АПК" в Асеновград освен ако не е посочено друго. - Юнайтед (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) 9:0 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево) 2:0 9 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян) 0:4 10 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 10 септември 2023 г., неделя, 12:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 11 септември 2023 г., понеделник, 10:30 ч: Реал (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 5:2 II кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Шипка старс 2015 (Ас) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Марица (Милево) - Реал (Пловдив) 2:1 16 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Лион 2017 (Пловдив) 11:0 Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив сити (Пловдив) 3:3 17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) отложен 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Юнайтед (Пловдив) 0:1 25 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1 III кръг 22 септември 2023 г., петък, 12:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:3 22 септември 2023 г., петък, 14:30 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3 23 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 0:0 23 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Секирово (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян) 1:4 24 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Реал (Пловдив) - Левски (Карлово) 0:4 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Милево) 2:0 IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Лион 2017 (Пловдив) 4:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Реал (Пловдив) 4:1 30 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 30 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Траките 2007 (Скутаре) 6:1 Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) 3:2 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Милево) - Юнайтед (Пловдив) 1:1 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5 7 октомври 2023 г., събота, 09:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (Раковски) 3:2 7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Металик 1938 (Сопот) 2:1 7 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Марица (Милево) 2:1 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово) 0:0 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Реал (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:7 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Металик 1938 (Сопот) 8:1 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Реал (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 15 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: Марица (Милево) - Лион 2017 (Пловдив) 5:2 Левски (Карлово) - Пловдив сити (Пловдив) 4:1 15 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Юнайтед (Пловдив) 4:2 18 октомври 2023 г., сряда, 16:30 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) 4:0 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Секирово (Раковски) 0:1 Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Милево) 0:2 Металик 1938 (Сопот) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив) 2:3 22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) 1:1 Лион 2017 (Пловдив) - Левски (Карлово) 0:11 VIII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот) 1:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Лион 2017 (Пловдив) 9:3 28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 10:00 ч: Реал (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 2:3 30 октомври 2023 г., понеделник, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Траките 2007 (Скутаре) 5:0 1 ноември 2023 г., сряда, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 5:0 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Секирово (Раковски) прекратен * * - прекратен в 30' при 1:1 заради лошо време и наводнен терен. Шипка старс 2015 (Асеновград) - Марица (Милево) прекратен * * - прекратен на полувремето при 2:0 заради лошо време и наводнен терен. 5 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Реал (Пловдив) 2:7 6 ноември 2023 г., понеделник, 10:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен 6 ноември 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:6 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Левски (Карлово) 1:3 25 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот) 1:0 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Реал (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 1:1 Юнайтед (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 0:1 12 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:1 12 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Лион 2017 (Пловдив) 6:1 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Милево) 11:1 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Секирово (Раковски) 5:1 18 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 Металик 1938 (Сопот) - Реал (Пловдив) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:5 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) 2:6 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Карлово) - Марица (Милево) отложен * * - по първоначална програма с домакинство за Марица, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 3 декември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Левски (Карлово) - Марица (Милево) отложен 9 декември 2023 г., събота, 10:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Реал (Пловдив) 1:0 IX кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 II кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1 I кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) отложен I кръг - отложен мач 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 5:2 XI кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Левски (Карлово) - Марица (Милево) отложен XI кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 10:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Реал (Пловдив) 1:0 XII кръг 9 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Реал (Пловдив) 4:4 в Царацово: Лион 2017 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив) 1:9 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) отложен 10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 Траките 2007 (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) 1:6 10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 3 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) 3:0 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Левски (Карлово) 0:2 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Шипка старс 2015 (Ас) отложен Реал (Пловдив) - Марица (Милево) 2:4 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 0:12 17 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 2:0 18 март 2024 г., понеделник, 16:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 2:1 XIV кръг 22 март 2024 г., петък, 14:30 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Шипка старс 2015 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 3:4 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Марица (Милево) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3 Металик 1938 (Сопот) - Пловдив сити (Пловдив) отложен 24 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Левски (Карлово) - Реал (Пловдив) 5:0 Траките 2007 (Скутаре) - Лион 2017 (Пловдив) 7:0 24 март 2024 г., неделя, 13:30 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Секирово (Раковски) 5:0 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:1 Реал (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1 30 март 2024 г., събота, 13:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Марица (Милево) 4:2 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) 1:0 31 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) отложен 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Родопа Смолян (Смолян) 0:1 XII кръг - отложен мач 3 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) 3:0 XVI кръг 3 април 2024 г., сряда, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Лион 2017 (Пловдив) 7:2 6 април 2024 г., събота, 10:00 ч: в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич": Секирово (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив) 7:1 6 април 2024 г., събота, 14:30 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Реал (Пловдив) 6:0 7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч: Марица (Милево) - Пловдив сити (Пловдив) 2:1 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Траките 2007 (Скутаре) 1:1 XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Левски (Карлово) - 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Реал (Пловдив) - 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян) - 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Марица (Милево) - XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Секирово (Раковски) - Пловдив сити (Пловдив) - 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 20 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) - 20 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Карлово) - Лион 2017 (Пловдив) - Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре) - XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 09:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 27 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Реал (Пловдив) - 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Левски (Карлово) - 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) - 28 април 2024 г., неделя, 13:30 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - XX кръг 1 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Юнайтед (Пловдив) - 1 май 2024 г., сряда, 14:00 ч: Реал (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) - 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив) - Секирово (Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) - 3 май 2024 г., петък, 10:30 ч: Левски (Карлово) - Металик 1938 (Сопот) - 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Марица (Милево) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - XXI кръг 11 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Пловдив сити (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив) - 11 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Шипка старс 2015 (Асеновград) - Левски (Карлово) - 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Траките 2007 (Скутаре) - Реал (Пловдив) - 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Марица (Милево) - Родопа Смолян (Смолян) - 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Лион 2017 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - XXII кръг 18 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Секирово (Раковски) - Шипка старс 2015 (Асеновград) - 18 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив сити (Пловдив) - 18 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Реал (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марица (Милево) - Левски (Карлово) - * * - по първоначална програма с домакинство за Левски, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Родопа Смолян (Смолян) XXX -:- 3:0 3:0 -:- 5:0 -:- 11:1 6:1 6:0 8:1 11:0 2. Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 XXX 1:0 -:- 5:0 3:2 -:- 2:0 -:- -:- 3:0 6:1 3. Левски (Карлово) 0:4 1:1 XXX 8:1 7:1 5:1 4:1 -:- 5:0 5:0 -:- -:- 4. Шипка старс 2015 (Асеновград) -:- 0:2 -:- XXX 3:4 5:1 3:2 -:- 4:0 4:4 -:- 7:2 5. Юнайтед (Пловдив) 1:6 -:- 0:0 1:3 XXX -:- 0:1 4:2 5:2 2:3 2:0 -:- 6. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4 2:1 0:2 -:- 4:2 XXX -:- 2:0 -:- 4:1 1:0 9:3 7. Пловдив сити (Пловдив) 0:5 0:2 -:- 1:1 -:- 0:1 XXX 2:1 2:1 -:- 0:0 9:0 8. Марица (Милево) -:- 1:3 -:- -:- 1:1 1:1 2:1 XXX -:- 2:1 1:0 5:2 9. Траките 2007 (Скутаре) 0:1 1:1 -:- -:- 1:6 -:- 3:3 0:2 XXX -:- 2:1 7:0 10. Реал (Пловдив) 0:7 1:2 0:4 0:3 -:- 2:1 2:3 2:4 1:1 XXX -:- -:- 11. Металик 1938 (Сопот) -:- 0:3 1:3 0:3 0:1 -:- -:- -:- 1:1 1:0 XXX 4:0 12. Лион 2017 (Пловдив) 0:12 -:- 0:11 1:5 2:6 -:- 1:9 -:- 0:3 2:7 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч / XVII кръг:
Свобода 2011 (Пещера) - Беломорец (Асеновград)             - 
Сокол (Марково) - Вихър (Белозем)                          - сл. 
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч / XVII кръг:
Девин (Девин) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                 - 
15 април 2024 г., понеделник, 10:00 ч / XVII кръг:
Пълдин (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  - 
15 април 2024 г., понеделник, 12:00 ч / XVII кръг:
Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 94 (Царимир)               - 
15 април 2024 г., понеделник, 15:00 ч / XVII кръг:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак)      - сл. 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 13 13 0 0 122:8 39 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Родопа Смолян (Смолян) 15 10 1 4 54:35 31 3. Беломорец (Асеновград) 14 9 1 4 35:24 28 4. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 16 8 2 6 47:50 26 5. Пловдив 2015 (Пловдив) 13 7 3 3 44:23 24 6. Вихър (Белозем) 14 7 1 6 46:29 22 7. Пълдин (Пловдив) 15 6 3 6 36:38 21 8. Девин (Девин) 15 5 1 9 22:59 16 9. Тракия 94 (Царимир) 16 4 2 10 25:68 14 10. Свобода 2011 (Пещера) 15 4 1 10 37:64 13 11. Сокол (Марково) 15 6 1 8 37:46 19 [*] Изваден 12. Спортист 1948 (Голям чардак) 15 1 0 14 13:74 3 [*] Изваден
Бележки - Беломорец (Асеновград) играе домакинските си мачове в кв.Горни Воден, Асеновград освен ако не е посочено друго. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Пълдин (Пловдив) играе домакинските си мачове в Труд освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - След I кръг Борислав 2009 (Първомай) и Спартак (Първенец) се отказват от участие без изигран мач. Мачовете им се анулират, изготвена е нова програма за 11 отбора. Първоначалният жребий е както следва: 1.Вихър (Белозем) - 14.почива 2.Ботев (кв.Дебър, Първомай) - 13.Беломорец (Асеновград) 3.Тракия 94 (Царимир) - 12.Спортист 1948 (Голям чардак) 4.Родопа Смолян (Смолян) - 11.Пълдин (Пловдив) 5.Пловдив 2015 (Пловдив) - 10.Спартак (Първенец) 6.Девин (Девин) - 9.Борислав 2009 (Първомай) 7.Сокол (Марково) - 8.Свобода 2011 (Пещера) - След II кръг Спартак 1947 (Пловдив) е включен в групата на почиващата позиция. - На полусезона Сокол (Марково) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На полусезона Спортист 1948 (Голям чардак) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Беломорец (Асеновград) отложен 9 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен 10 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Тракия 94 (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Вихър (Белозем) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен Сокол (Марково) - Свобода 2011 (Пещера) 6:2 10 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Пълдин (Пловдив) 3:0 сл. 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Беломорец (Асеновград) 2:1 II кръг 17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) отложен Беломорец (Асеновград) - Тракия 94 (Царимир) 2:1 Вихър (Белозем) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 8:0 17 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Девин (Девин) 2:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Родопа Смолян (Смолян) 1:9 18 септември 2023 г., понеделник, 18:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:3 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:12 Свобода 2011 (Пещера) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3 23 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Вихър (Белозем) - Тракия 94 (Царимир) 11:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Тракия 94, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив) 0:6 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Беломорец (Асеновград) отложен IV кръг 29 септември 2023 г., петък, 15:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:2 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 94 (Царимир) 6:0 30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Девин (Девин) 1:0 30 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 6:1 1 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Марково) 2:6 Вихър (Белозем) - Родопа Смолян (Смолян) 2:3 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Спортист 1948 (Голям чардак) 6:2 7 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Вихър (Белозем) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 8 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: Тракия 94 (Царимир) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:11 Сокол (Марково) - Беломорец (Асеновград) 4:2 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 6:0 9 октомври 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 3:0 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Девин (Девин) 4:1 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Свобода 2011 (Пещера) 3:1 14 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 7:0 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Вихър (Белозем) - Сокол (Марково) 0:3 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:5 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Тракия 94 (Царимир) - Родопа Смолян (Смолян) 2:2 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 1:3 21 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:4 21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Тракия 94 (Царимир) 1:2 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:10 22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Сокол (Марково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 6:3 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Вихър (Белозем) 2:8 VIII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Пълдин (Пловдив) 1:1 Тракия 94 (Царимир) - Сокол (Марково) 1:6 30 октомври 2023 г., понеделник, 10:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Девин (Девин) 6:1 30 октомври 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Свобода 2011 (Пещера) 5:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) 12:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Вихър (Белозем) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 94 (Царимир) отложен 6 ноември 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян) 3:4 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч: Девин (Девин) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:9 6 ноември 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:0 Пълдин (Пловдив) - Вихър (Белозем) 3:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Беломорец (Асеновград) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 94 (Царимир) 0:3 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Пълдин (Пловдив) 1:1 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Сокол (Марково) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 12 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тракия 94 (Царимир) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) 8:0 сл. Родопа Смолян (Смолян) - Свобода 2011 (Пещера) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Тракия 94 (Царимир) 4:1 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Вихър (Белозем) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Девин (Девин) 10:0 Пловдив 2015 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 7:1 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 1948 (Гол.чардак) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:11 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:8 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Вихър (Белозем) отложен IX кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 94 (Царимир) 0:3 XI кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Беломорец (Асеновград) - Вихър (Белозем) отложен I кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Беломорец (Асеновград) 2:1 XII кръг 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:4 Свобода 2011 (Пещера) - Сокол (Марково) 3:0 сл. 9 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Девин (Девин) 10:0 10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Белозем) 6:0 10 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 94 (Царимир) 0:3 сл. 10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 2:8 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:15 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Белозем) 2:2 16 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Пълдин (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Сокол (Марково) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 сл. в Голям чардак: Тракия 94 (Царимир) - Беломорец (Асеновград) 2:4 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 сл. XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) 2:0 24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Тракия 94 (Царимир) - Вихър (Белозем) 1:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Вихър, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:0 сл. Пловдив 2015 (Пловдив) - Свобода 2011 (Пещера) 3:3 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Девин (Девин) 0:3 сл. 24 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 8:1 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Пълдин (Пловдив) 4:7 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Беломорец (Асеновград) 0:8 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Сокол (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак) анулиран Тракия 94 (Царимир) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:3 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Вихър (Белозем) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. XVI кръг 4 април 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен 6 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Тракия 94 (Царимир) 11:0 6 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Родопа Смолян (Смолян) 5:0 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Сокол (Марково) 3:0 сл. Спортист 1948 (Голям чардак) - Свобода 2011 (Пещера) 0:3 сл. 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Вихър (Белозем) - Девин (Девин) 7:1 XVII кръг 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Беломорец (Асеновград) - Сокол (Марково) - Вихър (Белозем) - сл. 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Девин (Девин) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - 15 април 2024 г., понеделник, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 15 април 2024 г., понеделник, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 94 (Царимир) - 15 април 2024 г., понеделник, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) - сл. XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) - 20 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Пълдин (Пловдив) - сл. 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Марково) - сл. Вихър (Белозем) - Свобода 2011 (Пещера) - 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Тракия 94 (Царимир) - Девин (Девин) - XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Белозем) - 27 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Девин (Девин) - Родопа Смолян (Смолян) - 28 април 2024 г., неделя, 10:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Сокол (Марково) - Тракия 94 (Царимир) - сл. XX кръг 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково) - сл. Тракия 94 (Царимир) - Свобода 2011 (Пещера) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Беломорец (Асеновград) - Спортист 1948 (Голям чардак) - сл. 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Девин (Девин) - 4 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Вихър (Белозем) - Пълдин (Пловдив) - XXI кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Беломорец (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) - 11 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Свобода 2011 (Пещера) - Родопа Смолян (Смолян) - 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия 94 (Царимир) - 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) - 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем) - сл. Сокол (Марково) - Девин (Девин) - сл. XXII кръг 18 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Спортист 1948 (Гол.чардак) - сл. 18 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Девин (Девин) - Свобода 2011 (Пещера) - 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Тракия 94 (Царимир) - Пълдин (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) - сл. Вихър (Белозем) - Беломорец (Асеновград) - 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив 2015 (Пловдив) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX -:- 8:0* 8:1 5:2 6:0 7:0 -:- 11:0 -:- -:- 12:0 2. Родопа Смолян (Смолян) 3:10 XXX -:- 6:0 -:- 3:0* 3:0* 6:1 -:- 3:0* -:- 3:0* 3. Беломорец (Асеновград) -:- 2:0 XXX 2:4 -:- -:- 1:1 1:0 2:1 3:1 3:0* -:- 4. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:12 5:0 2:1 XXX -:- 2:2 1:1 4:1 6:0 5:0 -:- -:- 5. Пловдив 2015 (Пловдив) -:- 7:1 1:3 1:0 XXX -:- 3:0 10:0 -:- 3:3 3:3 -:- 6. Вихър (Белозем) -:- 2:3 -:- 8:0 2:0 XXX -:- 7:1 11:2 -:- 0:3 3:0* 7. Пълдин (Пловдив) -:- 2:8 -:- -:- -:- 3:0 XXX 2:2 4:1 6:1 3:0* 1:4 8. Девин (Девин) 1:9 -:- 0:8 -:- -:- 3:0* 3:0* XXX 1:2 -:- 3:0* 3:0* 9. Тракия 94 (Царимир) 0:11 2:2 2:4 1:3 3:3 1:3 -:- -:- XXX -:- 1:6 3:1 10. Свобода 2011 (Пещера) 1:15 -:- -:- -:- 1:3 2:8 4:7 10:0 0:3 XXX 3:0* 6:2 11. Сокол (Марково) 0:8 3:4 4:2 6:3 0:3* -:- 0:6 -:- -:- 6:2 XXX --- 12. Спортист 1948 (Голям чардак) -:- 1:9 0:3* 1:11 2:5 -:- -:- 0:3* 0:3* 0:3* 2:6 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре