Деца (род.2004-05):
« Пловдив - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч / XVII кръг:
Векта (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  0:0 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч / XVII кръг:
Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)            0:4 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч / XVII кръг:
Асти АБ (Хасково) - Девин (Девин)                         3:0 сл. 
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             0:5 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч / XVII кръг:
Пловдив (Пловдив) - Палас (Рудозем)                       3:2 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч / XVII кръг:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопа Смолян (Смолян)             16   12   1   3   68:20   37            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пловдив (Пловдив)                  17   10   5   2   72:14   35             [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +58 обща ГР]
 3. Асти АБ (Хасково)                  17   10   5   2   47:13   35             [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +34 обща ГР]
 4. Марица 1921 (Пловдив)              17   10   4   3   57:17   34            
 5. Ботев (Пловдив)                    15   10   1   4   39:21   31            
 6. Спартак 1947 (Пловдив)             16    9   3   4   51:17   30            
 7. Векта (Пловдив)                    17    8   4   5   40:23   28            
 8. Ботев 2002 (Пловдив)               17    7   1   9   33:38   22            
 9. Палас (Рудозем)                    16    5   3   8   47:47   18            
10. Асеновец 2005 (Асеновград)         17    2   1  14   19:86    7            
11. Хасково 1957 (Хасково)             16    1   1  14    7:79    4            
12. Девин (Девин)                      17    0   1  16    7:112   1 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Асти АБ (Хасково) - ст."Младост", Хасково;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница;
    - Векта (Пловдив) - комплекс "Векта" /"Работнически"/, Пловдив през есента, в Ягодово през пролетта;
    - Девин (Девин) - в Девин;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Палас (Рудозем) - в Рудозем;
    - Пловдив (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив през есента и Работнически комплекс, Пловдив през пролетта;
    - Хасково 1957 (Хасково) - ст."Младост", Хасково.
  - На 28 март 2019 г. Девин (Девин) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    7:1 
15 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       1:5 
Хасково 1957 (Хасково) - Пловдив (Пловдив)                0:15 
15 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Девин (Девин)                     8:3 
Ботев (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                       1:0 
18 септември 2018 г., вторник, 13:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                  6:1 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)             5:0 
Асти АБ (Хасково) - Векта (Пловдив)                       5:0 сл. 
22 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Пловдив (Пловдив)                         0:8 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  6:1 
Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)             10:1 
22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            2:0 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  отложен 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                0:5 
29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:3 
29 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:6 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Девин (Девин)                   11:1 
30 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Палас (Рудозем)                         7:1 
1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  5:0 

                           IV кръг

5 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:1 
6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Пловдив (Пловдив)                     1:1 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Ботев 2002 (Пловдив)                      1:7 
Палас (Рудозем) - Векта (Пловдив)                         3:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       3:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково 1957 (Хасково)          11:0 

                           V кръг

12 октомври 2018 г., петък, 16:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 
13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                1:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                  0:3 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Палас (Рудозем)                  1:5 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Девин (Девин)                1:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              2:6 
20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)            4:0 
20 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)             3:1 
в Чепинци:
Палас (Рудозем) - Пловдив (Пловдив)                       1:4 
20 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Девин (Девин) - Асти АБ (Хасково)                         0:9 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                  4:0 

                           VII кръг

26 октомври 2018 г., петък, 13:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:2 
26 октомври 2018 г., петък, 14:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:5 
27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 
27 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                2:0 
27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                    3:0 сл. * 
* - първоначално 4:5, в последствие на Палас е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
28 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Девин (Девин)                           8:0 

                           VIII кръг

2 ноември 2018 г., петък, 13:00 ч:
Девин (Девин) - Родопа Смолян (Смолян)                    1:8 
2 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково 1957 (Хасково)       2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              2:0 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Асти АБ (Хасково)                       2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                0:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  3:1 
10 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Ботев (Пловдив)                  0:4 
10 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Векта (Пловдив) - Девин (Девин)                           9:0 
10 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Пловдив (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)            5:0 

                           X кръг

16 ноември 2018 г., петък, 14:30 ч:
Векта (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                  4:1 
17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив)         3:9 
17 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Палас (Рудозем)                           0:7 
17 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                       1:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                0:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            5:1 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    2:1 
24 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            6:2 
24 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив)           6:2 
24 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Девин (Девин)                    3:0 сл. 
Палас (Рудозем) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Пловдив (Пловдив) - Векта (Пловдив)                       2:1 

                           III кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  5:0 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                    0:1 
16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)      10:1 
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       2:1 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Девин (Девин) - Марица 1921 (Пловдив)                     0:9 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
в Чепинци:
Палас (Рудозем) - Спартак 1947 (Пловдив)                  2:3 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                отложен 
3 април 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                7:0 

                           XIII кръг

22 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            6:0 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Девин (Девин)                        12:0 
в Ягодово:
Векта (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                       4:2 
23 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас (Рудозем)              1:4 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:2 

                           XIV кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                0:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Девин (Девин) - Спартак 1947 (Пловдив)                    0:3 сл. 
Ботев 2002 (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                  0:4 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  0:0 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        8:0 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                         отложен 

                           XII кръг - отложен мач

3 април 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                7:0 

                           XV кръг

5 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       0:8 
6 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Девин (Девин)                      3:0 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)           отложен 
6 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Векта (Пловдив) - Палас (Рудозем)                         7:0 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                     1:1 
7 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   отложен 
18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:4 

                           XVI кръг

12 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  отложен 
13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                   0:0 
13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)                  3:0 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Асеновец 2005 (Асеновград)                0:3 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив (Пловдив)                2:1 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Хасково 1957 (Хасково)                  6:1 

                           XV кръг - отложен мач

18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:4 

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  0:0 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)            0:4 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Девин (Девин)                         3:0 сл. 
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             0:5 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Палас (Рудозем)                       3:2 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 

                           XVIII кръг

26 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                  - 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)            - 
27 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Ботев 2002 (Пловдив)                     - 
29 април 2019 г., понеделник, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Векта (Пловдив)               - 
29 април 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Ботев (Пловдив)                            - сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Асти АБ (Хасково)                 - 

                           XIX кръг

1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                 - 
4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Девин (Девин)                     - сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                          - 
4 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Палас (Рудозем)                        - 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)               - 

                           XX кръг

10 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              - 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив (Пловдив)             - 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                   - 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Векта (Пловдив)                            - сл. 
Марица 1921 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                  - 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          - 
18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Векта (Пловдив)                   - 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
18 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)                 - 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Палас (Рудозем) - Девин (Девин)                            - сл. 
Пловдив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        - 

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            - 
25 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                        - 
25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Асти АБ (Хасково)             - 
25 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Хасково 1957 (Хасково)                     - сл. 
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                     - 
26 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                    - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Родопа Смолян (Смолян) XXX 2:1 -:- -:- 6:1 6:2 0:0 3:1 3:1 10:1 11:0 -:- 2. Пловдив (Пловдив) 1:3 XXX 1:1 2:2 -:- -:- 2:1 5:0 3:2 5:0 7:0 12:0 3. Асти АБ (Хасково) 2:0 1:1 XXX 1:1 2:1 -:- 5:0* 3:0 -:- 6:2 0:0 3:0* 4. Марица 1921 (Пловдив) 5:1 -:- -:- XXX 0:1 2:0 0:0 2:0 -:- 8:0 4:0 8:3 5. Ботев (Пловдив) 3:2 1:1 1:0 0:4 XXX 1:0 2:1 -:- 7:1 2:0 -:- 8:0 6. Спартак 1947 (Пловдив) -:- 0:0 0:2 6:0 -:- XXX 4:0 -:- 6:1 3:2 -:- 11:1 7. Векта (Пловдив) 0:3 -:- 4:2 1:0 -:- 0:0 XXX 7:1 7:0 2:0 4:1 9:0 8. Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 0:4 0:3 -:- 2:1 0:0 0:1 XXX 3:0* -:- 5:0 3:0* 9. Палас (Рудозем) -:- 1:4 2:2 2:2 -:- 2:3 3:3 -:- XXX 10:1 6:1 -:- 10. Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5 -:- -:- 0:6 2:6 0:8 -:- 3:9 1:4 XXX 2:1 1:1 11. Хасково 1957 (Хасково) -:- 0:15 0:5 0:4 0:4 0:5 -:- 0:2 1:5 -:- XXX 3:0* 12. Девин (Девин) 1:8 0:8 0:9 0:9 -:- 0:3* -:- 1:7 0:7 0:3* -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре