Деца (род.2003-04):
Русе - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

25 ноември 2017, събота, 10:00 ч / X кръг:
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  - 
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла)                - 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч / X кръг:
Локомотив (Русе) - Аристон (Русе)                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аристон (Русе)                      7    7   0   0   36:2    21
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Бенковски (Бяла)                    6    5   0   1   27:7    15 [1 0 0  4:0  3]
 3. Локомотив (Русе)                    6    5   0   1   13:8    15 [0 0 1  0:4  0]
 4. Кубрат 2016 (Кубрат)                7    3   0   4   18:14    9 [1 0 1  5:5  3, +4 обща ГР]
 5. Черноломец 1919 (Попово)            8    3   0   5   14:27    9 [1 0 1  5:5  3, -13 обща ГР]
 6. Две могили (Две могили)             8    1   1   6    4:22    4
 7. Левски 2000 (Русе)                  8    0   1   7    5:37    1

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              2:0 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   0:3 
23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)                 6:0 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           5:0 
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                1:0 
30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Аристон (Русе)                       0:6 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 8:0 
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               6:1 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         отложен 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     2:5 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   2:1 
14 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  0:4 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            4:0 
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       4:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             3:1 
Аристон (Русе)                                            почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)               3:2 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                0:8 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                     4:0 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Две могили (Две могили)        2:1 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     1:5 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         1:4 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              1:1 
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   отложен 
11 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Аристон (Русе)                 1:5 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово)           5:0 
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                0:2 
18 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Левски 2000 (Русе)                       7:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  - 
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла)                - 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Аристон (Русе)                          - 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XI кръг

пролет 2018:
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе)                      - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                    - 
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                   - 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           XII кръг

Две могили (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат)             - 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                        - 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)              - 
Аристон (Русе)                                            почива

                           XIII кръг

Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив (Русе)                - 
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                 - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Аристон (Русе)                      - 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XIV кръг

Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                          - 
Две могили (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово)         - 
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                      - 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Аристон (Русе) XXX -:- -:- 4:0 6:0 -:- 7:0 2. Бенковски (Бяла) 1:4 XXX 4:0 -:- 6:1 -:- -:- 3. Локомотив (Русе) -:- -:- XXX 2:1 3:2 1:0 -:- 4. Кубрат 2016 (Кубрат) -:- 0:3 -:- XXX 5:0 4:0 8:0 5. Черноломец 1919 (Попово) 1:5 -:- -:- 5:0 XXX 2:1 3:1 6. Две могили (Две могили) 0:4 0:8 0:2 -:- -:- XXX 2:0 7. Левски 2000 (Русе) 0:6 2:5 1:5 -:- -:- 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре