Деца (род.2009-10):
« София - Областна група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч / XV кръг:
Искър 2022 (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград) -
Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) -
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч / XV кръг:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец) -
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч / XV кръг:
Сливнишки герой (Сливница) - Академия Мургаш (Нови хан) -
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Рилски спортист 2011 (Сам) -
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
I кръг
9 септември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Академия Мургаш (Нови хан) 0:5
9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Пирдоп (Пирдоп) 3:1
9 септември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Долна баня) - Сливнишки герой (Сливница) 2:7
II кръг
16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 6:2
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге) 8:2
16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Искър 2022 (Самоков) отложен
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Долна баня) 1:3
17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец) 1:3
11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Искър 2022 (Самоков) 2:3
III кръг
23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Академия Мургаш (Нови хан) 2:3
Левски (Долна баня) - Балкан 1929 (Ботевград) 4:5
24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Пирдоп (Пирдоп) 5:0
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Сливнишки герой (Сливница) 1:5
24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ботев 1937 (Ихтиман) 8:0
26 септември 2023 г., вторник, 16:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 9:0
IV кръг
30 септември 2023 г., събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 3:2
30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:8
30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Левски (Долна баня) 2:3
1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Сливнишки герой (Сливница) 1:5
Балкан 1929 (Ботевград) - Искър 2022 (Самоков) 4:0
1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге) 1:6
V кръг
7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Левски (Долна баня) - Ботев 1937 (Ихтиман) 6:0
7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Ракитин (Трудовец) 5:0
Искър 2022 (Самоков) - Пирдоп (Пирдоп) 15:1
8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Академия Мургаш (Нови хан) 6:0
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) отложен
28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 10:2
II кръг - отложен мач
11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Искър 2022 (Самоков) 2:3
VI кръг
14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Рилски спортист 2011 (Сам) 4:0
15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:5
Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) 2:1
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге) 3:0
15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Искър 2022 (Самоков) 0:6
16 октомври 2023 г., понеделник, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) 7:3
VII кръг
21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Левски (Долна баня) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3
22 октомври 2023 г., неделя, 10:15 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирдоп (Пирдоп) 7:4
22 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:11
22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Академия Мургаш (Нови хан) 5:0
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман) 5:3
22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Ракитин (Трудовец) 5:0
V кръг - отложен мач
28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 10:2
VIII кръг
4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) 1:13
4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Искър 2022 (Самоков) 1:4
4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:3
5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
Спортист 2009 (Своге) - Левски (Долна баня) 6:1
5 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
IX кръг
11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Левски (Долна баня) - Академия Мургаш (Нови хан) 5:1
12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:3
в София, ст."57-мо училище":
Сливнишки герой (Сливница) - Ракитин (Трудовец) 4:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) 4:1
12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) 3:0
12 ноември 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл.
X кръг
18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп) 1:2
Ракитин (Трудовец) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:9
19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сливнишки герой (Сливница) 3:1
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 6:0
Левски (Долна баня) - Искър 2022 (Самоков) 2:4
XI кръг
25 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Ботев 1937 (Ихтиман) 5:2
25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Академия Мургаш (Нови хан) 4:1
26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) отложен
26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Долна баня) отложен
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен
Балкан 1929 (Ботевград) - Ракитин (Трудовец) отложен
3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ракитин (Трудовец) 8:0
3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Долна баня) отложен
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) отложен
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Долна баня) 2:0
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) 2:1
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:4
XI кръг - отложени мачове
3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ракитин (Трудовец) 8:0
3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Долна баня) отложен
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) отложен
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен
XI кръг - отложени мачове
3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски (Долна баня) 2:0
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) 2:1
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:4
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Ботев 1937 (Ихтиман) 10:2
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 5:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) 2:1
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искър 2022 (Самоков) 0:5
10 март 2024 г., неделя, 12:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Ракитин (Трудовец) 0:1
13 март 2024 г., сряда, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Долна баня) 8:1
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0
Левски (Долна баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:1
17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Академия Мургаш (Нови хан) 0:0
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп) отложен
3 април 2024 г., сряда, 11:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп) -
XIV кръг
23 март 2024 г., събота, 10:00 ч:
Академия Мургаш (Нови хан) - Ракитин (Трудовец) 6:0
23 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист 2009 (Своге) 0:3
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Искър 2022 (Самоков) 1:7
24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) 4:1
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:2
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Долна баня) отложен
2 април 2024 г., вторник, 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Долна баня) -
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград) -
Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) -
30 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец) -
31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Академия Мургаш (Нови хан) -
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Рилски спортист 2011 (Сам) -
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
XIV кръг - отложен мач
2 април 2024 г., вторник, 11:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Долна баня) -
XIII кръг - отложен мач
3 април 2024 г., сряда, 11:00 ч:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп) -
XVI кръг
Академия Мургаш (Нови хан) - ОФК Костенец (гр.Костенец) -
Ракитин (Трудовец) - Спортист 2009 (Своге) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски (Долна баня) -
Пирдоп (Пирдоп) - Искър 2022 (Самоков) -
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) -
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) -
XVII кръг
Рилски спортист 2011 (Сам) - Академия Мургаш (Нови хан) -
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград) -
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирдоп (Пирдоп) -
Искър 2022 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Левски (Долна баня) - Ракитин (Трудовец) -
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костенец (гр.Костенец) -
XVIII кръг
Академия Мургаш (Нови хан) - Спортист 2009 (Своге) -
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски (Долна баня) -
Ракитин (Трудовец) - Искър 2022 (Самоков) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -
Пирдоп (Пирдоп) - Сливнишки герой (Сливница) -
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам) -
XIX кръг
Балкан 1929 (Ботевград) - Академия Мургаш (Нови хан) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирдоп (Пирдоп) -
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ракитин (Трудовец) -
Искър 2022 (Самоков) - ОФК Костенец (гр.Костенец) -
Левски (Долна баня) - Спортист 2009 (Своге) -
XX кръг
Академия Мургаш (Нови хан) - Левски (Долна баня) -
Спортист 2009 (Своге) - Искър 2022 (Самоков) -
ОФК Костенец (гр.Костенец) - ОФК Костинброд 2012 (Кост) -
Ракитин (Трудовец) - Сливнишки герой (Сливница) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Пирдоп (Пирдоп) - Балкан 1929 (Ботевград) -
XXI кръг
Пирдоп (Пирдоп) - Академия Мургаш (Нови хан) -
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ракитин (Трудовец) -
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костенец (гр.Костенец) -
ОФК Костинброд 2012 (Кост) - Спортист 2009 (Своге) -
Искър 2022 (Самоков) - Левски (Долна баня) -
XXII кръг
Академия Мургаш (Нови хан) - Искър 2022 (Самоков) -
Левски (Долна баня) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -
Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница) -
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Рилски спортист 2011 (Сам) -
Ракитин (Трудовец) - Балкан 1929 (Ботевград) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Балкан 1929 (Ботевград) XXX 4:0 5:0 7:3 8:2 -:- -:- -:- -:- 8:0 3:0* -:-
2. Искър 2022 (Самоков) -:- XXX -:- 1:0 3:0 4:1 9:0 -:- 3:0 5:0 15:1 -:-
3. ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:1 1:4 XXX 3:1 3:0 6:0 -:- -:- -:- -:- -:- 8:0
4. Сливнишки герой (Сливница) -:- 2:3 -:- XXX 2:1 -:- 10:2 8:1 4:1 4:0 7:4 -:-
5. Спортист 2009 (Своге) 1:3 -:- -:- -:- XXX 5:0 2:3 6:1 6:0 5:0 5:0 -:-
6. Академия Мургаш (Нови хан) 1:4 -:- -:- 1:5 -:- XXX 4:0 -:- 6:2 6:0 1:2 10:2
7. Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:11 1:7 0:4 -:- 2:1 -:- XXX 1:3 3:2 -:- -:- 4:1
8. Левски (Долна баня) 4:5 2:4 0:3 2:7 -:- 5:1 5:1 XXX -:- -:- -:- 6:0
9. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:8 0:5 1:3 1:5 -:- 0:0 -:- 2:0 XXX -:- -:- 5:3
10. Ракитин (Трудовец) -:- -:- 0:8 -:- -:- 2:3 1:9 2:1 0:2 XXX 3:1 0:1
11. Пирдоп (Пирдоп) -:- -:- 0:3 -:- 0:3 -:- 3:3 2:3 3:5 0:1 XXX 5:2
12. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:6 0:6 1:2 1:13 1:6 0:5 -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX
--------------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре