Деца (род.2004-05):
София (столица) - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

 





Error 500 | bgclubs.eu











































Error 500 Server Error

Сървъра е неспособен да изпълни заявката поради вътрешна сървърна грешка

Опитайте по-късно или се обърнете към сървърния администратор.

Класиране: М П Р З ГР Т 1. Пирин (Благоевград) 16 14 0 2 46:9 42 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Витоша 13 (София) 16 13 1 2 61:12 40 3. Левски Раковски (София) 16 10 2 4 43:20 32 4. Царско село 2015 (София) 16 10 0 6 38:17 30 5. Локомотив 1929 (София) 16 9 2 5 44:28 29 6. Хебър 1918 (Пазарджик) 16 9 1 6 44:31 28 7. Миньор (Перник) 16 7 4 5 55:33 25 8. Чавдар (Етрополе) 16 7 3 6 23:26 24 9. Ботев 57 СОУ (София) 16 6 4 6 47:31 22 [1 1 0 4:3 4] 10. Кюстендил (Кюстендил) 16 6 4 6 37:37 22 [1 1 0 3:2 4] 11. Национал (София) 16 7 1 8 38:34 22 [0 0 2 3:5 0] 12. Пирин 2001 (Благоевград) 16 6 2 8 46:22 20 13. Септември (София) 16 5 2 9 23:48 17 [1 0 0 3:0 3] 14. Марек 1915 (Дупница) 16 5 2 9 29:49 17 [0 0 1 0:3 0] 15. ЦСКА 1948 (София) 16 5 1 10 45:39 16 16. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 16 2 0 14 16:72 6 17. Струмска слава 1927 (Радомир) 16 0 1 15 7:134 1 Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София; - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София; - Витоша 13 (София) - ст.ВТУ "Тодор Каблешков", София; - Кюстендил (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил; - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София; - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София; - Марек 1915 (Дупница) - в Бобошево; - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник; - Национал (София) - ст."НСА", София; - Пирин (Благоевград) - в Рилци; - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник; - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София; - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир; - Хебър 1918 (Пазарджхик) - ст."Георги Бенковски", Пазарджик; - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София; - ЦСКА 1948 (София) - ст.ВТУ "Тодор Каблешков", София; - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе. I кръг 1 септември 2018, събота, 11:30 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:1 Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад) 3:1 Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) 0:4 Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица) 10:0 Миньор (Перник) - Левски Раковски (София) 3:3 Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 2:0 в Паталеница: Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша 13 (София) 0:4 5 септември 2018, сряда, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София) 3:1 ЦСКА 1948 (София) почива II кръг 8 септември 2018, събота, 11:30 ч: Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3 Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 3:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 0:3 Национал (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:5 Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) 3:3 Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 3:1 Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) 0:1 ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 5:2 Витоша 13 (София) почива III кръг 12 септември 2018, сряда, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София) 4:2 Царско село 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 6:1 Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София) 4:2 Пирин 2001 (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Рад) 5:0 Миньор (Перник) - Национал (София) 3:0 Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София) 1:3 Витоша 13 (София) - Септември (София) 6:2 Ботев 57 СОУ (София) почива IV кръг 15 септември 2018, събота, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:2 Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4 Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 2:0 Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) 0:17 Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 2:1 Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 4:3 ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София) 2:1 Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград) 2:3 Септември (София) почива V кръг 19 септември 2018, сряда, 11:30 ч: Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 0:2 Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София) 4:3 Пирин 2001 (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) 5:1 Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София) 1:2 Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир) 5:2 Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) 4:1 Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:0 Септември (София) - Левски Раковски (София) 2:2 Пирин (Благоевград) почива VI кръг 21 септември 2018, петък, 14:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 22 септември 2018, събота, 10:30 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 3:3 22 септември 2018, събота, 11:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) 1:3 Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:6 Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 3:1 ЦСКА 1948 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 0:4 Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София) 1:0 22 септември 2018, събота, 14:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 2:2 Левски Раковски (София) почива VII кръг 29 септември 2018, събота, 11:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) 0:6 Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София) 2:2 Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София) 6:0 Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) 3:1 в Паталеница: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София) 5:1 Витоша 13 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 13:0 Септември (София) - Национал (София) 0:2 29 септември 2018, събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица) 7:1 Царско село 2015 (София) почива VIII кръг 2 октомври 2018, вторник, 16:30 ч: Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:1 3 октомври 2018, сряда, 11:30 ч: Национал (София) - Левски Раковски (София) 3:2 Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) отложен Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София) 2:1 Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2 ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе) 2:3 Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник) 4:5 Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград) 1:0 10 октомври 2018, сряда, 15:30 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) 0:3 сл. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива IX кръг 6 октомври 2018, събота, 11:30 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София) 0:2 Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград) 0:2 Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София) 0:0 Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София) 4:2 Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:0 Септември (София) - Локомотив 1929 (София) 1:4 Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 7:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) 3:6 Марек 1915 (Дупница) почива VIII кръг - отложен мач 10 октомври 2018, сряда, 15:30 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) 0:3 сл. X кръг 12 октомври 2018, петък, 16:00 ч: Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник) 3:0 13 октомври 2018, събота, 11:30 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 0:4 Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София) 0:1 Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София) 2:2 ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София) 1:3 Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград) 1:0 13 октомври 2018, събота, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе) 2:0 Национал (София) почива XI кръг 17 октомври 2018, сряда, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София) 1:0 в Паталеница: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) 2:1 Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:0 Септември (София) - ЦСКА 1948 (София) 2:1 Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София) 0:5 Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 11:0 17 октомври 2018, сряда, 16:00 ч: Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница) 7:3 6 ноември 2018, вторник, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил) 5:1 Пирин 2001 (Благоевград) почива XII кръг 20 октомври 2018, събота, 11:30 ч: Локомотив 1929 (София) - Национал (София) 0:1 Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) 4:2 ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София) 0:1 Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София) 3:0 Пирин (Благоевград) - Витоша 13 (София) 2:0 Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) 3:1 Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник) 2:2 Струмска слава 1927 (Радомир) почива XIII кръг 27 октомври 2018, събота, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград) 2:1 в Паталеница: Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 2:0 Септември (София) - Пирин (Благоевград) 0:3 Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА 1948 (София) 0:9 Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:2 Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София) 0:10 Миньор (Перник) почива XIV кръг 2 ноември 2018, петък, 15:30 ч: Царско село 2015 (София) - Септември (София) 9:0 3 ноември 2018, събота, 11:30 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) 11:0 ЦСКА 1948 (София) - Национал (София) 2:0 Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1 Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) 0:1 в Дупница, ст."Бончук": Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София) 1:5 Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4 Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) 2:2 Локомотив 1929 (София) почива XI кръг - отложен мач 6 ноември 2018, вторник, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил) 5:1 XV кръг 9 ноември 2018, петък, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) 2:3 (2:0) 10 ноември 2018, събота, 09:15 ч: Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) 2:3 10 ноември 2018, събота, 11:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) 5:1 Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 2:1 Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград) 0:3 Локомотив 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:2 11 ноември 2018, неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА 1948 (София) 0:13 Чавдар (Етрополе) почива XVI кръг 16 ноември 2018, петък, 11:30 ч: Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 3:0 17 ноември 2018, събота, 11:30 ч: ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София) 3:3 Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 14:0 Пирин (Благоевград) - Национал (София) 5:1 Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) 2:1 Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София) 7:0 Миньор (Перник) - Витоша 13 (София) 0:4 18 ноември 2018, неделя, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 Кюстендил (Кюстендил) почива XVII кръг 23 ноември 2018, петък, 18:30 ч: Национал (София) - Царско село 2015 (София) 1:2 24 ноември 2018, събота, 11:30 ч: Витоша 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 5:0 Септември (София) - Миньор (Перник) 1:3 Левски Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 3:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) 0:9 Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) 4:3 Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА 1948 (София) 2:0 Хебър 1918 (Пазарджик) почива XVIII кръг пролет 2019: Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София) - Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград) - Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Витоша 13 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София) почива XIX кръг Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин 2001 (Благоевград) - Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София) почива XX кръг ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Рад) - Пирин 2001 (Благоевград) - Национал (София) - Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София) почива XXI кръг Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе) - Национал (София) - Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София) почива XXII кръг Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) - Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) - Септември (София) - Пирин (Благоевград) почива XXIII кръг Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Витоша 13 (София) - Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) почива XXIV кръг Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша 13 (София) - Национал (София) - Септември (София) - Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) почива XXV кръг Левски Раковски (София) - Национал (София) - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива XXVI кръг Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София) - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София) - Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница) почива XXVII кръг Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София) - Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София) - ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) почива XXVIII кръг Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София) - ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София) - Пирин 2001 (Благоевград) почива XXIX кръг Национал (София) - Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) почива XXX кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) - Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) почива XXXI кръг Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) - ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София) почива XXXII кръг Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) - Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) - ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) почива XXXIII кръг Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) почива XXXIV кръг Чавдар (Етрополе) - Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) - Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Царско село 2015 (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Благоевград) XXX 2:0 0:1 1:0 3:1 -:- -:- 2:0 -:- -:- 5:1 1:0 -:- -:- 4:2 -:- -:- 2. Витоша 13 (София) -:- XXX -:- 2:0 -:- -:- -:- 5:0 3:0 2:0 -:- 2:1 6:2 -:- -:- 6:0 13:0 3. Левски Раковски (София) -:- 0:2 XXX 2:3 -:- -:- -:- 3:0 2:0 5:1 -:- 3:2 -:- -:- -:- 7:1 7:0 4. Царско село 2015 (София) -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 3:0 -:- 0:2 6:1 -:- -:- 9:0 2:1 -:- 3:0 3:1 5. Локомотив 1929 (София) -:- 2:1 0:1 3:1 XXX -:- -:- 3:1 4:3 2:2 0:1 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 6. Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 0:4 1:3 -:- 5:1 XXX 5:1 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- 3:1 4:2 -:- -:- 7. Миньор (Перник) 0:2 0:4 3:3 -:- 1:2 -:- XXX 2:2 -:- -:- 3:0 -:- -:- 7:3 6:0 -:- -:- 8. Чавдар (Етрополе) -:- -:- -:- 1:0 -:- 0:0 -:- XXX 0:0 3:1 -:- 2:1 2:0 -:- -:- 3:0 5:2 9. Ботев 57 СОУ (София) 2:3 -:- -:- -:- -:- 4:1 4:5 -:- XXX 1:1 -:- -:- 3:0 2:2 -:- 5:1 14:0 10. Кюстендил (Кюстендил) 0:1 -:- -:- -:- -:- 3:2 2:2 -:- -:- XXX -:- -:- 2:2 4:3 2:0 4:2 11:0 11. Национал (София) -:- 3:3 3:2 1:2 -:- -:- -:- 2:0 2:3 1:2 XXX 0:5 -:- -:- -:- -:- 11:0 12. Пирин 2001 (Благоевград) -:- -:- -:- 0:2 -:- 1:4 2:2 -:- 2:2 5:1 -:- XXX 7:0 -:- -:- 10:0 5:0 13. Септември (София) 0:3 -:- 2:2 -:- 1:4 4:3 1:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- XXX 3:0 2:1 -:- -:- 14. Марек 1915 (Дупница) 0:6 1:5 2:1 -:- 4:2 -:- -:- 3:1 -:- -:- 0:4 1:0 -:- XXX 4:3 -:- -:- 15. ЦСКА 1948 (София) -:- 1:3 0:1 2:1 3:3 -:- -:- 2:3 5:2 -:- 2:0 0:4 -:- -:- XXX -:- -:- 16. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3 -:- -:- -:- 0:5 1:4 0:3 -:- -:- -:- 3:6 -:- 1:3 3:1 0:9 XXX -:- 17. Струмска слава 1927 (Радомир) 0:9 -:- -:- -:- 0:10 1:6 0:17 -:- -:- -:- -:- -:- 0:3* 3:3 0:13 0:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре