Деца (род.2006-07):
« София (столица) - Областна група 2020/21


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 25 22 3 0 94:15 69 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. РД Спорт (София) 25 17 5 3 111:31 56 3. Сердика (София) 25 16 3 6 125:43 51 4. София спорт (София) 24 15 5 4 51:28 50 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 5. Ботев 57 СУ (София) 24 15 5 4 75:38 50 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 6. Развитие МФ (София) 25 14 3 8 79:44 45 7. Чавдар (Етрополе) 25 13 3 9 63:31 42 8. Надежда (Доброславци) 25 10 2 13 48:57 32 9. Спортист 13 (София) 25 8 4 13 41:52 28 10. Орловец 2015 (Кокаляне) 24 5 3 16 32:78 18 [2 0 0 7:3 6] 11. Спартак 2015 (София) 25 6 0 19 39:85 18 [0 0 2 3:7 0] 12. Гранит (Владая) 25 4 2 19 24:91 14 13. Конкордия (София) 25 3 4 18 43:142 13 14. Олимпиец (София) 24 3 2 19 29:119 11
Бележки - Ботев 57 СОУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ДИТ Спорт (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София - Конкордия (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Олимпиец (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Развитие на млади футболисти (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София през есента и на ст.ВСУ "Любен Каравелов" в кв.Суходол, София през пролетта. - Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 30 август 2020 г., неделя, 11:30 ч: София спорт (София) - Надежда (Доброславци) отложен Развитие МФ (София) - Конкордия (София) 7:1 Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) 1:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 13 (София) 1:8 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София) 5:2 Гранит (Владая) - РД Спорт (София) 1:10 3 септември 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Олимпиец (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:7 16 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 1:1 II кръг 7 септември 2020 г., понеделник, 09:30 ч: София спорт (София) - Развитие МФ (София) 0:3 7 септември 2020 г., понеделник, 11:30 ч: Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София) 2:5 Сердика (София) - Гранит (Владая) 13:0 Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2 Ботев 57 СУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 Конкордия (София) - Чавдар (Етрополе) 1:10 9 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Спартак 2015 (София) - Олимпиец (София) 9:1 III кръг 10 септември 2020 г., четвъртък, 13:30 ч: Развитие МФ (София) - Надежда (Доброславци) 6:2 10 септември 2020 г., четвъртък, 15:30 ч: РД Спорт (София) - Сердика (София) 5:4 13 септември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - София спорт (София) 1:2 Олимпиец (София) - Конкордия (София) 3:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (София) 4:2 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Ботев 57 СУ (София) 4:2 Гранит (Владая) - Спортист 13 (София) 0:1 I кръг - отложен мач 16 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 1:1 IV кръг 17 септември 2020 г., четвъртък, 13:30 ч: Развитие МФ (София) - Чавдар (Етрополе) 4:3 17 септември 2020 г., четвъртък, 15:30 ч: София спорт (София) - Олимпиец (София) 10:1 20 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София) 2:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Спартак 2015, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 20 септември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Надежда (Доброславци) - Сердика (София) 3:4 Спортист 13 (София) - РД Спорт (София) 1:1 Ботев 57 СУ (София) - Гранит (Владая) 10:1 Конкордия (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:4 V кръг 27 септември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 2:1 Олимпиец (София) - Развитие на млади футболисти (София) 0:10 Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 0:2 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Конкордия (София) отложен Гранит (Владая) - Спартак 2015 (София) 1:5 РД Спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:2 27 септември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Спортист 13 (София) 3:3 13 октомври 2020 г., вторник, 15:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Конкордия (София) 10:0 VI кръг 2 октомври 2020 г., петък, 17:00 ч: Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 4 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 3:3 Ботев 57 СУ (София) - Сердика (София) 2:4 Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София) отложен Конкордия (София) - Гранит (Владая) 1:2 Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София) 10:2 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Драгалевци, София: София спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1 15 октомври 2020 г., четвъртък, 16:30 ч: Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София) 1:2 VII кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Чавдар (Етрополе) 1:2 Гранит (Владая) - София спорт (София) 1:2 РД Спорт (София) - Конкордия (София) 15:2 Спортист 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:1 11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Спартак 2015 (София) 7:2 11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Надежда (Доброславци) 0:4 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Развитие МФ (София) 2:1 V кръг - отложен мач 13 октомври 2020 г., вторник, 15:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Конкордия (София) 10:0 VI кръг - отложен мач 15 октомври 2020 г., четвъртък, 16:30 ч: Спартак 2015 (София) - РД Спорт (София) 1:2 VIII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 0:1 Спартак 2015 (София) - Спортист 13 (София) 4:0 Конкордия (София) - Сердика (София) 1:15 Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2 Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3 18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: София спорт (София) - РД Спорт (София) 1:3 18 октомври 2020 г., неделя, 15:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) 1:0 IX кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Надежда (Доброславци) 1:0 Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе) 2:0 РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) 0:0 Спортист 13 (София) - Конкордия (София) 5:1 Ботев 57 СУ (София) - Спартак 2015 (София) 5:0 25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: в София, ст."57-мо училище": ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Олимпиец (София) 10:0 Сердика (София) - София спорт (София) 3:0 X кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Надежда (Доброславци) - Спартак 2015 (София) 5:1 Конкордия (София) - Ботев 57 СУ (София) 2:4 София спорт (София) - Спортист 13 (София) 2:0 Чавдар (Етрополе) - РД Спорт (София) 1:1 Олимпиец (София) - Гранит (Владая) 0:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - ДИТ Спорт (София) 2:5 1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София) отложен игран по-късно: Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София) 4:2 XI кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:5 РД Спорт (София) - Олимпиец (София) отложен Сердика (София) - Чавдар (Етрополе) отложен Спортист 13 (София) - Развитие МФ (София) 1:0 Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) 2:2 Спартак 2015 (София) - Конкордия (София) отложен 8 ноември 2020 г., неделя, 15:30 ч: ДИТ Спорт (София) - Надежда (Доброславци) 5:0 игран по-късно: Сердика (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 3 март 2021 г., сряда, 15:30 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 4:0 3 март 2021 г., сряда, 19:30 ч: Спартак 2015 (София) - Конкордия (София) 4:1 XII кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Надежда (Доброславци) - Конкордия (София) 3:2 София спорт (София) - Спартак 2015 (София) отложен Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ (София) отложен Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 5:0 Олимпиец (София) - Сердика (София) 2:10 Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 0:5 15 ноември 2020 г., неделя, 17:00 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Гранит (Владая) 4:1 игран по-късно: София спорт (София) - Спартак 2015 (София) 2:0 3 март 2021 г., сряда, 17:30 ч: Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ (София) 5:3 XIII кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци) 1:0 РД Спорт (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2 Спортист 13 (София) - Олимпиец (София) 4:1 Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) 2:1 Конкордия (София) - София спорт (София) 1:4 22 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен Спартак 2015 (София) - Развитие МФ (София) 2:7 4 март 2021 г., четвъртък, 17:00 ч: Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 XIV кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - София спорт (София) 0:2 Конкордия (София) - Развитие МФ (София) 5:5 Ботев 57 СУ (София) - Олимпиец (София) 3:1 Спортист 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1 в кв.Драгалевци, София: Сердика (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2 1 март 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Спартак 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:6 1 март 2021 г., понеделник, 17:00 ч: РД Спорт (София) - Гранит (Владая) 5:1 XI кръг - отложени мачове 3 март 2021 г., сряда, 15:30 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 4:0 3 март 2021 г., сряда, 19:30 ч: Спартак 2015 (София) - Конкордия (София) 4:1 XII кръг - отложен мач 3 март 2021 г., сряда, 17:30 ч: Развитие МФ (София) - Ботев 57 СУ (София) 5:3 XIII кръг - отложен мач 4 март 2021 г., четвъртък, 17:00 ч: Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 XV кръг 7 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Олимпиец (София) - Спартак 2015 (София) 5:0 7 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Надежда (Доброславци) 2:0 Гранит (Владая) - Сердика (София) 1:5 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 4:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СУ (София) 1:1 7 март 2021 г., неделя, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Конкордия (София) 7:0 7 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: Развитие МФ (София) - София спорт (София) 1:2 XVI кръг 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Развитие МФ (София) 3:2 Спортист 13 (София) - Гранит (Владая) 3:0 14 март 2021 г., неделя, 11:30 ч: Сердика (София) - РД Спорт (София) 3:2 14 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Бояна, София, НФБ: София спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 0:0 14 март 2021 г., неделя, 16:30 ч: Конкордия (София) - Олимпиец (София) 2:2 15 март 2021 г., понеделник, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1 XVII кръг 20 март 2021 г., събота, 17:30 ч: в София, ст."57-мо училище": Гранит (Владая) - Ботев 57 СУ (София) 0:2 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) отложен Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София) отложен Олимпиец (София) - София спорт (София) 1:2 21 март 2021 г., неделя, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Развитие МФ (София) отложен 21 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: Сердика (София) - Надежда (Доброславци) отложен 21 март 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2015 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) отложен * * - по първоначална програма с домакинство за ДИТ Спорт, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 15 април 2021 г., четвъртък, 14:30 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 7:0 15 април 2021 г., четвъртък, 18:00 ч: Сердика (София) - Надежда (Доброславци) 9:0 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:7 * * - датата е приблизителна. 6 май 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София) 2:3 * * - датата е приблизителна. Чавдар (Етрополе) - Развитие МФ (София) 2:0 * * - датата е приблизителна. XVIII кръг 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) отложен Конкордия (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:5 Ботев 57 СУ (София) - РД Спорт (София) 2:1 Спортист 13 (София) - Сердика (София) 1:3 30 март 2021 г., вторник, 14:30 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) 7:0 30 март 2021 г., вторник, 16:30 ч: Спартак 2015 (София) - Гранит (Владая) 2:0 30 март 2021 г., вторник, 18:30 ч: в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков": София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) 3:0 * * - датата е приблизителна. XIX кръг 5 април 2021 г., понеделник, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 1:3 Сердика (София) - Ботев 57 СУ (София) 9:1 Гранит (Владая) - Конкордия (София) 3:3 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - София спорт (София) 0:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) отложен 5 април 2021 г., понеделник, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Спартак 2015 (София) 5:0 5 април 2021 г., понеделник, 15:00 ч: Олимпиец (София) - Чавдар (Етрополе) 0:3 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) 0:1 * * - датата е приблизителна. XX кръг 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) 2:2 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София) 4:0 Чавдар (Етрополе) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 Конкордия (София) - РД Спорт (София) 1:10 11 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Сердика (София) 0:7 11 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) 6:0 15 април 2021 г., четвъртък, 16:00 ч: Развитие МФ (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:3 XVII кръг - отложени мачове 15 април 2021 г., четвъртък, 14:30 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 7:0 15 април 2021 г., четвъртък, 18:00 ч: Сердика (София) - Надежда (Доброславци) 9:0 XXI кръг 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - София спорт (София) 7:0 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Надежда (Доброславци) 5:0 Спортист 13 (София) - Спартак 2015 (София) 1:0 Сердика (София) - Конкордия (София) 9:0 Гранит (Владая) - Развитие на млади футболисти (София) 0:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София) отложен 18 април 2021 г., неделя, 15:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 XXII кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая) 2:0 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0 Олимпиец (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:3 Развитие на млади футболисти (София) - РД Спорт (София) 2:5 Конкордия (София) - Спортист 13 (София) 3:2 25 април 2021 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:4 25 април 2021 г., неделя, 16:30 ч: София спорт (София) - Сердика (София) 3:1 XVII кръг - отложен мач 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:7 * * - датата е приблизителна. XVIII кръг - отложен мач 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) 3:0 * * - датата е приблизителна. XIX кръг - отложен мач 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) 0:1 * * - датата е приблизителна. XXIII кръг 29 април 2021 г., четвъртък, 09:00 ч: Гранит (Владая) - Олимпиец (София) 1:3 29 април 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Конкордия (София) 4:0 4 май 2021 г., вторник, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - София спорт (София) 1:2 РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 5:2 ДИТ Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 4 май 2021 г., вторник, 13:00 ч: Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София) 2:2 4 май 2021 г., вторник, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Надежда (Доброславци) 0:4 XVII кръг - отложени мачове 6 май 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Конкордия (София) 2:3 * * - датата е приблизителна. Чавдар (Етрополе) - Развитие МФ (София) 2:0 * * - датата е приблизителна. XXIV кръг 9 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - ДИТ Спорт (София) 0:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 2:2 Олимпиец (София) - РД Спорт (София) 2:2 Развитие МФ (София) - Спортист 13 (София) 2:1 Конкордия (София) - Спартак 2015 (София) 4:2 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Сердика (София) 1:0 9 май 2021 г., неделя, 16:30 ч: София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) отложен XXV кръг 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Конкордия (София) - Надежда (Доброславци) 2:5 Ботев 57 СУ (София) - Развитие МФ (София) 5:1 Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1 Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:4 16 май 2021 г., неделя, 13:00 ч: Сердика (София) - Олимпиец (София) 5:2 16 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - София спорт (София) 0:1 XXVI кръг 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Сердика (София) - Олимпиец (София) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) - Развитие МФ (София) - Спартак 2015 (София) - 23 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: София спорт (София) - Конкордия (София) - 23 май 2021 г., неделя, 16:30 ч: ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) XXX -:- 5:2 0:0 4:2 2:1 1:0 5:0 4:0 8:0 2:0 4:1 10:0 10:0 2. РД Спорт (София) 0:2 XXX 5:4 7:0 2:2 0:0 5:2 2:0 7:0 7:1 5:0 5:1 15:2 4:0 3. Сердика (София) 0:2 3:2 XXX 3:0 9:1 2:2 0:0 9:0 3:3 5:1 7:2 13:0 9:0 5:2 4. София спорт (София) 1:1 1:3 3:1 XXX -:- 0:3 0:0 1:1 2:0 4:0 2:0 6:0 -:- 10:1 5. Ботев 57 СУ (София) 1:1 2:1 2:4 2:2 XXX 5:1 2:1 5:0 2:2 4:0 5:0 10:1 4:0 3:1 6. Развитие МФ (София) 2:3 2:5 4:2 1:2 5:3 XXX 4:3 6:2 2:1 4:0 -:- 1:0 7:1 7:0 7. Чавдар (Етрополе) 0:2 1:1 1:0 1:2 -:- 2:0 XXX 2:1 5:0 3:0 1:3 2:0 7:0 10:2 8. Надежда (Доброславци) 0:2 2:5 3:4 0:2 0:1 3:2 3:0 XXX 3:3 2:0 5:1 -:- 3:2 4:0 9. Спортист 13 (София) 1:2 1:1 1:3 1:2 0:1 1:0 0:1 1:3 XXX 2:1 1:0 3:0 5:1 4:1 10. Орловец 2015 (Кокаляне) 2:5 0:5 -:- 0:2 1:1 0:1 1:2 1:0 1:8 XXX 4:2 2:2 2:3 -:- 11. Спартак 2015 (София) 0:7 1:2 0:7 0:1 0:4 2:7 1:6 0:4 4:0 1:3 XXX 2:0 4:1 9:1 12. Гранит (Владая) 0:4 1:10 1:5 1:2 0:2 0:2 2:0 1:0 0:1 2:5 1:5 XXX 3:3 1:3 13. Конкордия (София) 1:5 1:10 1:15 1:4 2:4 5:5 1:10 2:5 3:2 4:4 4:2 1:2 XXX 2:2 14. Олимпиец (София) 1:3 2:2 2:10 1:2 1:7 0:10 0:3 0:4 -:- 1:3 5:0 0:4 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Деца "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 21 19 2 0 117:7 59 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ЦСКА (София) 21 17 2 2 110:13 53 3. Славия 1913 (София) 21 17 1 3 114:21 52 4. Септември (София) 21 13 4 4 60:20 43 5. Национал (София) 21 12 1 8 78:33 37 6. Локомотив София 1929 (София) 21 10 1 10 51:66 31 [2 0 0 8:3 6] 7. Витоша 13 (София) 21 10 1 10 66:49 31 [0 0 2 3:8 0] 8. Ботев 57 СУ (София) 21 8 1 12 50:79 25 9. РД Спорт (София) 21 6 1 14 40:68 19 10. Левски Раковски (София) 21 3 0 18 12:121 9 11. Царско село 2015 (София) 21 1 0 20 6:163 3 12. Олимпия ФК (София) 21 2 2 17 23:87 8 [*] Изваден
Бележки - Ботев 57 СОУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Олимпия ФК (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На полусезона Олимпия ФК (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 7:0 Септември (София) - Левски Раковски (София) 7:0 Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) 9:1 Левски (София) - ЦСКА (София) 2:1 (1:1) Video Славия 1913 (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:1 Национал (София) - РД Спорт (София) 4:0 II кръг 20 септември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София) 0:7 Ботев 57 СУ (София) - Национал (София) 2:3 ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 2:0 Олимпия ФК (София) - Левски (София) 0:8 Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 2:2 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:5 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 17:0 27 септември 2020 г., неделя, 09:30 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Царско село 2015 (София) 2:0 Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:5 Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София) 4:2 Национал (София) - ЦСКА (София) 1:2 РД Спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:1 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: в София, ст."Славия": Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:13 4 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:8 ЦСКА (София) - РД Спорт (София) 3:0 Олимпия ФК (София) - Национал (София) 0:8 Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) 0:4 в Герман: Септември (София) - Витоша 13 (София) 2:0 V кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) отложен Левски (София) - Септември (София) 1:0 Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) 13:0 Национал (София) - Левски Раковски (София) 6:0 РД Спорт (София) - Олимпия ФК (София) 2:2 Ботев 57 СУ (София) - ЦСКА (София) отложен 13 октомври 2020 г., вторник, 16:30 ч: Ботев 57 СУ (София) - ЦСКА (София) 1:4 29 октомври 2020 г., четвъртък, 15:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 12:0 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: в Герман: Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:1 18 октомври 2020 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 1:5 18 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) 0:7 Олимпия ФК (София) - Ботев 57 СУ (София) 4:4 Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 3:1 18 октомври 2020 г., неделя, 16:30 ч: Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) 1:3 VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Левски (София) - Царско село 2015 (София) 12:0 Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 7:2 Национал (София) - Септември (София) 5:1 Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) 5:0 ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София) 13:0 25 октомври 2020 г., неделя, 15:30 ч: РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 V кръг - отложен мач 29 октомври 2020 г., четвъртък, 15:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) 12:0 VIII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София) 0:6 Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:4 Септември (София) - РД Спорт (София) 8:1 Витоша 13 (София) - Национал (София) 3:4 Левски (София) - Славия 1913 (София) отложен игран по-късно: Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:7 12 ноември 2020 г., четвъртък, 13:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:1 IX кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) 13:0 Национал (София) - Левски (София) 1:4 РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) отложен Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) отложен ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) 6:1 Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София) 5:4 23 февруари 2021 г., вторник, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) 1:3 3 март 2021 г., сряда, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 VIII кръг - отложен мач 12 ноември 2020 г., четвъртък, 13:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:1 X кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) 1:2 Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София) 3:2 Септември (София) - ЦСКА (София) 0:1 Витоша 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 3:1 Левски (София) - РД Спорт (София) 4:0 Славия 1913 (София) - Национал (София) 3:1 XI кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Национал (София) - Царско село 2015 (София) 14:0 РД Спорт (София) - Славия 1913 (София) 0:3 Ботев 57 СУ (София) - Левски (София) 0:8 ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 2:0 Олимпия ФК (София) - Септември (София) 1:2 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 IX кръг - отложен мач 23 февруари 2021 г., вторник, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) 1:3 XII кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен Левски Раковски (София) - Септември (София) 0:4 Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 0:3 сл. ЦСКА (София) - Левски (София) 1:1 Ботев 57 СУ (София) - Славия 1913 (София) 1:11 1 март 2021 г., понеделник, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Национал (София) 0:6 31 март 2021 г., сряда, 17:00 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:8 IX кръг - отложен мач 3 март 2021 г., сряда, 13:30 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 XIII кръг 6 март 2021 г., събота, 10:00 ч: в Герман: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:0 7 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София) 12:0 Национал (София) - Ботев 57 СУ (София) 8:1 Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 4:2 Левски (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 сл. Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 3:1 XIV кръг 13 март 2021 г., събота, 17:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Септември (София) 0:8 14 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 3:1 (2:0) Левски Раковски (София) - Левски (София) 0:3 Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София) 0:3 сл. ЦСКА (София) - Национал (София) 5:1 (3:0) Ботев 57 СУ (София) - РД Спорт (София) 2:1 (0:1) XV кръг 21 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Царско село 2015 (София) 7:1 РД Спорт (София) - ЦСКА (София) отложен Национал (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 сл. Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 11:0 Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен Витоша 13 (София) - Септември (София) отложен 31 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 1:2 15 април 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - ЦСКА (София) 0:5 Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:0 XVI кръг 28 март 2021 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:0 Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) 1:3 Левски Раковски (София) - Национал (София) 0:4 Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София) 0:3 сл. ЦСКА (София) - Ботев 57 СУ (София) 12:0 28 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) 1:10 XV кръг - отложен мач 31 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 1:2 XII кръг - отложен мач 31 март 2021 г., сряда, 17:00 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:8 XVII кръг 11 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) отложен Ботев 57 СУ (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 сл. РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) 4:0 Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:1 Славия 1913 (София) - Септември (София) 4:1 Левски (София) - Витоша 13 (София) 7:0 29 април 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 10:0 (3:0) XV кръг - отложени мачове 15 април 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - ЦСКА (София) 0:5 Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:0 XVIII кръг 18 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 0:4 Септември (София) - Национал (София) 1:0 Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:5 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София) 0:3 сл. 18 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 2:4 18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:12 XIX кръг 25 април 2021 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София) 0:3 сл. ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 15:0 (10:0) Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:4 РД Спорт (София) - Септември (София) 0:4 Национал (София) - Витоша 13 (София) 1:1 Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:2 XVII кръг - отложен мач 29 април 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) 10:0 (3:0) XX кръг 9 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) 0:5 Левски (София) - Национал (София) 2:1 Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) 3:2 Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) 0:7 (0:2) Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 3:0 сл. 9 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: в Герман: Септември (София) - Ботев 57 СУ (София) 6:0 XXI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) 1:0 16 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 сл. ЦСКА (София) - Септември (София) 2:2 (1:0) Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София) 1:4 РД Спорт (София) - Левски (София) 0:13 Национал (София) - Славия 1913 (София) 3:4 XXII кръг 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Царско село 2015 (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - РД Спорт (София) - Левски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) - Септември (София) - Олимпия ФК (София) - сл. Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:1 2:1 1:0 2:1 7:0 7:0 -:- 4:0 17:0 12:0 3:0* 2. ЦСКА (София) 1:1 XXX 2:0 2:2 5:1 6:1 2:0 12:0 3:0 15:0 10:0 13:0 3. Славия 1913 (София) 1:2 4:2 XXX 4:1 3:1 13:0 7:2 6:1 -:- 11:0 13:0 4:2 4. Септември (София) 0:0 0:1 1:1 XXX 1:0 4:0 2:0 6:0 8:1 7:0 2:0 -:- 5. Национал (София) 1:4 1:2 3:4 5:1 XXX 3:1 1:1 8:1 4:0 6:0 14:0 3:0* 6. Локомотив София 1929 (София) 0:4 0:7 1:3 2:2 3:1 XXX 3:1 1:4 2:4 -:- 7:0 3:2 7. Витоша 13 (София) 1:5 -:- 0:4 1:2 3:4 2:5 XXX 3:1 3:2 3:1 12:0 9:1 8. Ботев 57 СУ (София) 0:8 1:4 1:11 1:3 2:3 2:4 1:4 XXX 2:1 5:0 7:1 3:0* 9. РД Спорт (София) 0:13 0:5 0:3 0:4 0:6 1:4 0:3 0:1 XXX 4:0 12:0 2:2 10. Левски Раковски (София) 0:3 0:7 0:13 0:4 0:4 0:3 0:5 0:5 1:3 XXX 1:0 3:0* 11. Царско село 2015 (София) 0:12 0:7 0:5 0:8 -:- 0:8 1:10 0:8 0:7 1:2 XXX 0:6 12. Олимпия ФК (София) 0:8 0:3* 0:3* 1:2 0:8 0:3* 0:3* 4:4 0:3* 5:4 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Арес (София) 23 23 0 0 125:23 69 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Банкя 2009 (Банкя) 22 17 1 4 68:23 52 3. ОФК София (София) 23 16 1 6 71:19 49 4. Спортист 13 (София) 24 14 3 7 74:25 45 5. Елит София (София) 23 8 4 11 62:50 28 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 23 8 2 13 78:62 26 7. Победа 2013 (София) 22 6 2 14 53:72 20 8. Ферион (София) 21 0 0 21 13:205 0 9. София спорт (София) 23 3 1 19 30:95 10 [*] Изваден --. Сердика (София) 2 0 1 1 3:7 - [*] Изваден
Бележки - Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Елит София (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - ОФК София (София) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Победа 2013 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София - Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - След II кръг Сердика (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. - След ХХ кръг София спорт (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 29 август 2020 г., събота, 09:30 ч: София спорт (София) - Арес (София) отложен Ферион (София) - ОФК София (София) 1:11 29 август 2020 г., събота, 15:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София) 4:0 /анулиран/ 30 август 2020 г., неделя, 11:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София) 2:1 31 август 2020 г., понеделник, 10:00 ч: Спортист 13 (София) - Победа 2013 (София) 3:2 9 септември 2020 г., сряда, 10:00 ч: София спорт (София) - Арес (София) 0:10 II кръг 5 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Арес (София) - Сердика (София) 3:3 /анулиран/ Елит София (София) - Спортист 13 (София) 1:1 ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 5 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Победа 2013 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:4 5 септември 2020 г., събота, 13:30 ч: София спорт (София) - Ферион (София) 9:1 I кръг - отложен мач 9 септември 2020 г., сряда, 10:00 ч: София спорт (София) - Арес (София) 0:10 III кръг 10 септември 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Сердика (София) - Победа 2013 (София) анулиран 12 септември 2020 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София) 8:0 12 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Ферион (София) - Арес (София) 0:20 Спортист 13 (София) - ОФК София (София) 2:0 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Елит София (София) 2:1 IV кръг 17 септември 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Арес (София) - Победа 2013 (София) 5:1 17 септември 2020 г., четвъртък, 13:30 ч: София спорт (София) - Спортист 13 (София) отложен 19 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Елит София (София) - Сердика (София) анулиран ОФК София (София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:1 22 септември 2020 г., вторник, 09:00 ч: Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:10 20 октомври 2020 г., вторник, 15:30 ч: София спорт (София) - Спортист 13 (София) 0:2 V кръг 26 септември 2020 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София) 2:3 26 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - Ферион (София) 11:0 Банкя 2009 (Банкя) - София спорт (София) 5:0 Сердика (София) - ОФК София (София) анулиран 26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Победа 2013 (София) - Елит София (София) 1:1 VI кръг 1 октомври 2020 г., четвъртък, 17:00 ч: Арес (София) - Елит София (София) 3:2 2 октомври 2020 г., петък, 19:00 ч: Ферион (София) - Банкя 2009 (Банкя) 2:7 3 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Победа 2013 (София) 5:0 3 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: София спорт (София) - Сердика (София) анулиран Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 13 (София) 1:4 VII кръг 10 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Спортист 13 (София) - Арес (София) 0:5 Банкя 2009 (Банкя) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1 Сердика (София) - Ферион (София) анулиран Елит София (София) - ОФК София (София) 1:3 10 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Победа 2013 (София) - София спорт (София) 7:0 VIII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - Победа 2013 (София) 1:15 17 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: София спорт (София) - Елит София (София) 2:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сердика (София) анулиран Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:0 17 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Арес (София) - ОФК София (София) 2:1 IV кръг - отложен мач 20 октомври 2020 г., вторник, 15:30 ч: София спорт (София) - Спортист 13 (София) 0:2 IX кръг 24 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Арес (София) 0:4 Сердика (София) - Спортист 13 (София) анулиран ОФК София (София) - София спорт (София) 4:0 24 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9:6 27 октомври 2020 г., вторник, 14:00 ч: Елит София (София) - Ферион (София) отложен в София, ст."Локомотив": Елит София (София) - Ферион (София) 13:0 X кръг 31 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Арес (София) - София спорт (София) 8:0 сл. ОФК София (София) - Ферион (София) 9:0 Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен Победа 2013 (София) - Спортист 13 (София) 1:6 Сердика (София) - Банкя 2009 (Банкя) анулиран 24 февруари 2021 г., сряда, 12:30 ч: Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 XI кръг 7 ноември 2020 г., събота, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Победа 2013 (София) 2:1 7 ноември 2020 г., събота, 09:30 ч: Сердика (София) - Арес (София) анулиран Спортист 13 (София) - Елит София (София) 4:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София) 2:4 7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Ферион (София) - София спорт (София) 2:7 XII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 09:30 ч: Арес (София) - Ферион (София) 3:0 сл. София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен ОФК София (София) - Спортист 13 (София) 2:0 Елит София (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:2 Победа 2013 (София) - Сердика (София) анулиран игран по-късно: София спорт (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4 XIII кръг 21 ноември 2020 г., събота, 09:30 ч: Сердика (София) - Елит София (София) анулиран Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София (София) 2:1 Спортист 13 (София) - София спорт (София) 4:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София) 14:1 21 ноември 2020 г., събота, 16:30 ч: Победа 2013 (София) - Арес (София) 1:7 XIV кръг 28 ноември 2020 г., събота, 09:30 ч: Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен Ферион (София) - Спортист 13 (София) отложен София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя) отложен ОФК София (София) - Сердика (София) анулиран Елит София (София) - Победа 2013 (София) отложен 20 февруари 2021 г., събота, 09:30 ч: Ферион (София) - Спортист 13 (София) 0:10 3 март 2021 г., сряда, 09:30 ч: Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:5 3 март 2021 г., сряда, 10:30 ч: Елит София (София) - Победа 2013 (София) 4:2 3 март 2021 г., сряда, 11:30 ч: София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:6 XIV кръг - отложен мач 20 февруари 2021 г., събота, 09:30 ч: Ферион (София) - Спортист 13 (София) 0:10 X кръг - отложен мач 24 февруари 2021 г., сряда, 12:30 ч: Елит София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 XV кръг 27 февруари 2021 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Арес (София) 0:2 Победа 2013 (София) - ОФК София (София) 0:4 Спортист 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 27 февруари 2021 г., събота, 13:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (София) отложен 30 март 2021 г., вторник, 19:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (София) отложен София спорт (София) почива XIV кръг - отложени мачове 3 март 2021 г., сряда, 09:30 ч: Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:5 3 март 2021 г., сряда, 10:30 ч: Елит София (София) - Победа 2013 (София) 4:2 3 март 2021 г., сряда, 11:30 ч: София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:6 XVI кръг 6 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Спортист 13 (София) 3:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Банкя 2009 (Банкя) 1:3 ОФК София (София) - Елит София (София) 3:0 6 март 2021 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Победа 2013 (София) 1:2 Ферион (София) почива XVII кръг 13 март 2021 г., събота, 09:00 ч: ОФК София (София) - Арес (София) 0:1 Победа 2013 (София) - Ферион (София) 4:2 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Елит София (София) - София спорт (София) 6:1 13 март 2021 г., събота, 17:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Спортист 13 (София) 1:0 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива XVIII кръг 20 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Победа 2013 (София) 1:0 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - ОФК София (София) 0:1 20 март 2021 г., събота, 15:30 ч: Ферион (София) - Елит София (София) 1:9 Спортист 13 (София) почива XIX кръг 27 март 2021 г., събота, 09:00 ч: Ферион (София) - ОФК София (София) 0:7 Спортист 13 (София) - Победа 2013 (София) 5:0 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Елит София (София) 2:6 30 март 2021 г., вторник, 10:30 ч: София спорт (София) - Арес (София) 2:8 Банкя 2009 (Банкя) почива XV кръг - отложен мач 30 март 2021 г., вторник, 19:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (София) отложен XX кръг 6 април 2021 г., вторник, 09:00 ч: Победа 2013 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:6 Елит София (София) - Спортист 13 (София) 2:1 ОФК София (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0 6 април 2021 г., вторник, 11:00 ч: София спорт (София) - Ферион (София) 8:0 Арес (София) почива XXI кръг 10 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София) 3:0 сл. Спортист 13 (София) - ОФК София (София) 0:0 10 април 2021 г., събота, 14:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Елит София (София) 3:0 14 април 2021 г., сряда, 19:00 ч: Ферион (София) - Арес (София) 0:12 Победа 2013 (София) почива XXII кръг 17 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Победа 2013 (София) 6:0 ОФК София (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:2 Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:10 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Спортист 13 (София) 0:3 сл. Елит София (София) почива XXIII кръг 24 април 2021 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арес (София) 0:1 Спортист 13 (София) - Ферион (София) 10:0 Банкя 2009 (Банкя) - София спорт (София) 3:0 сл. 24 април 2021 г., събота, 15:30 ч: Победа 2013 (София) - Елит София (София) 2:2 ОФК София (София) почива XXIV кръг 5 май 2021 г., сряда, 09:00 ч: Арес (София) - Елит София (София) 8:3 ОФК София (София) - Победа 2013 (София) 1:0 Ферион (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 13 (София) 1:1 София спорт (София) почива XXV кръг 8 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Спортист 13 (София) - Арес (София) 0:2 Банкя 2009 (Банкя) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 8 май 2021 г., събота, 15:00 ч: Победа 2013 (София) - София спорт (София) 3:0 сл. Елит София (София) - ОФК София (София) 0:3 Ферион (София) почива XXVI кръг 15 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - ОФК София (София) 3:2 Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:4 15 май 2021 г., събота, 16:30 ч: в кв.Суходол, София, ст.ВСУ "Любен Каравелов": София спорт (София) - Елит София (София) 0:3 сл. 19 май 2021 г., сряда, 19:00 ч: Ферион (София) - Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) почива XXVII кръг 22 май 2021 г., събота, 09:00 ч: Победа 2013 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ОФК София (София) - София спорт (София) - сл. 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Арес (София) - 23 май 2021 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Арес (София) XXX 3:2 2:1 3:2 3:2 6:5 5:1 3:0* 8:0*(3:3) XXX --- 3:2 --- 8:3 --- 6:0 --- --- --- 2. Банкя 2009 (Банкя) 0:4 XXX 2:1 1:0 2:1 6:1 2:1 -:- 5:0 (4:0) -:- XXX --- --- 3:0 1:1 --- --- 3:0* --- 3. ОФК София (София) 0:1 3:1 XXX 2:0 3:0 4:2 5:0 9:0 4:0 --- --- 0:2 XXX --- --- 3:0 1:0 --- -:- --- 4. Спортист 13 (София) 0:5 1:0 2:0 XXX 4:0 3:0 3:2 11:0 4:0 --- 0:2 1:4 0:0 XXX --- --- 5:0 10:0 --- --- 5. Елит София (София) 0:2 1:2 1:3 1:1 XXX 4:2 4:2 13:0 6:1 --- --- --- 0:3 2:1 XXX --- --- -:- --- --- 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3 1:3 2:4 1:4 2:1 XXX 1:0 14:1 8:0 --- 0:1 --- --- 1:1 2:6 XXX --- --- 3:0* --- 7. Победа 2013 (София) 1:7 1:4 0:4 1:6 1:1 9:6 XXX 4:2 7:0 --- --- 1:6 --- --- 2:2 -:- XXX --- 3:0* --- 8. Ферион (София) 0:20 2:7 1:11 0:10 1:9 0:10 1:15 XXX 2:7 --- 0:12 0:6 0:7 --- --- 2:10 -:- XXX --- --- 9. София спорт (София) 0:10 0:6 0:1 0:2 2:2 0:4 1:2 9:1 XXX --- 2:8 --- --- 0:3* 0:3* --- --- 8:0 XXX --- 10. Сердика (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре