Деца (род.2009-10):
« София (столица) - Областна група 2023/24


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

13 април 2024 г., събота, 10:00 ч / XXIII кръг:
Победа 1945 (София) - УФК Ботев (София)                   0:6 
13 април 2024 г., събота, 13:00 ч / XXIII кръг:
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 2:0 
13 април 2024 г., събота, 16:30 ч / XXIII кръг:
Люлин (кв.Люлин, София) - Арес (София)                    6:3 
14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч / XXIII кръг:
Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Чавдар (Етрополе)           - 
Локомотив София 1929 (София) - Академика (София)           - 
14 април 2024 г., неделя, 16:30 ч / XXIII кръг:
Национал (София) - Възраждане 2020 (София)                 - 
14 април 2024 г., неделя, 18:00 ч / XXIII кръг:
Септември (София) - ОФК София 1992 (София)                 - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Национал (София) 21 18 1 2 125:20 55 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Люлин (кв.Люлин, София) 22 17 2 3 94:30 53 3. Септември (София) 21 16 2 3 88:20 50 [1 0 1 8:3 3] 4. УФК Ботев (София) 22 16 2 4 95:25 50 [1 0 1 3:8 3] 5. Възраждане 2020 (София) 20 14 0 6 81:33 42 [1 0 1 5:5 3, 1 гол на чужд терен] 6. ОФК София 1992 (София) 20 14 0 6 72:41 42 [1 0 1 5:5 3, 0 гола на чужд терен] 7. РД Спорт (София) 21 11 2 8 72:37 35 [1 0 0 3:0 3] 8. Арес (София) 21 11 2 8 98:40 35 [0 0 1 0:3 0] 9. Локомотив София 1929 (София) 21 10 1 10 60:60 31 10. Левски Раковски (София) 22 6 1 15 35:86 19 [1 0 0 2:1 3] 11. Чавдар (Етрополе) 21 6 1 14 32:68 19 [0 0 1 1:2 0] 12. Барокко (София) 21 4 1 16 23:80 13 13. Победа 1945 (София) 21 3 1 17 34:146 10 14. Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 20 1 1 18 22:155 4 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 15. Академика (София) 20 1 1 18 18:108 4 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен]
Бележки - Академика (София) играе домакинските си мачове в кв.Филиповци, София освен ако не е посочено друго. - Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София освен ако не е посочено друго. - Възраждане 2020 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-и микрорайон" в ЖК Люлин II, София освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - Обеля 1945 (кв.Обеля, София играе домакинските си мачове на ст."Единство" в кв.Обеля, София освен ако не е посочено друго. - ОФК София 1992 (София) играе домакинските си мачове на в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго. - Победа 1945 (София) играе домакинските си мачове на в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София освен ако не е посочено друго. - УФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Чавдар (Етрополе) играе домакинските си мачове на ст."Чавдар" в Етрополе освен ако не е посочено друго. I кръг 3 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - УФК Ботев (София) 4:1 3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - РД Спорт (София) 5:1 3 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Левски Раковски (София) 8:3 Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) отложен Национал (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 20:0 6 септември 2023 г., сряда, 09:00 ч: Септември (София) - Победа 1945 (София) 6:0 6 септември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Академика (София) - Чавдар (Етрополе) 0:3 20 септември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 3:0 сл. Възраждане 2020 (София) почива II кръг 8 септември 2023 г., петък, 10:00 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 1:4 9 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:6 9 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Септември (София) 1:2 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:1 10 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Чавдар (Етрополе) - ОФК София 1992 (София) 0:3 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Академика (София) 12:1 10 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Национал (София) 0:8 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) почива III кръг 16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Национал (София) - Победа 1945 (София) 9:1 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) 3:0 17 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Възраждане 2020 (София) 5:1 Арес (София) - Чавдар (Етрополе) 8:0 Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 1:6 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Барокко (София) 3:2 17 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - УФК Ботев (София) 1:3 Академика (София) почива I кръг - отложен мач 20 септември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 3:0 сл. IV кръг 22 септември 2023 г., петък, 09:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Победа 1945 (София) 7:9 * * - по първоначална програма с домакинство за Победа 1945, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 22 септември 2023 г., петък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Национал (София) 2:4 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:3 24 септември 2023 г., неделя, 12:30 ч: УФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:0 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 0:5 Възраждане 2020 (София) - Арес (София) отложен 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Академика (София) - ОФК София 1992 (София) 0:5 5 октомври 2023 г., четвъртък, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Арес (София) 3:2 Барокко (София) почива V кръг 29 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - РД Спорт (София) 2:11 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Победа 1945 (София) 1:5 30 септември 2023 г., събота, 16:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Възраждане 2020 (София) 3:0 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Арес (София) - Академика (София) 10:1 Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 6:0 1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен: Национал (София) - УФК Ботев (София) 2:1 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) отложен 19 октомври 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 3:1 ОФК София 1992 (София) почива IV кръг - отложен мач 5 октомври 2023 г., четвъртък, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Арес (София) 3:2 VI кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: ОФК София 1992 (София) - Арес (София) 4:0 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:8 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: УФК Ботев (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 17:0 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Барокко (София) 6:1 Левски Раковски (София) - Национал (София) 1:5 Възраждане 2020 (София) - Септември (София) 0:5 Академика (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:12 Победа 1945 (София) почива VII кръг 12 октомври 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Възраждане 2020 (София) отложен Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 5:0 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) 0:8 Победа 1945 (София) - РД Спорт (София) 1:6 12 октомври 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: Септември (София) - Академика (София) 4:0 12 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - ОФК София 1992 (София) 6:1 Барокко (София) - УФК Ботев (София) 0:8 18 октомври 2023 г., сряда, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Възраждане 2020 (София) 1:3 Арес (София) почива VIII кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Академика (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Левски Раковски (София) - Барокко (София) 1:0 Чавдар (Етрополе) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:0 Възраждане 2020 (София) - Национал (София) 2:1 ОФК София 1992 (София) - Септември (София) 2:1 Арес (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:3 сл. * * - първоначално 8:2, в последствие на Арес е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 15 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: УФК Ботев (София) - Победа 1945 (София) 10:0 РД Спорт (София) почива VII кръг - отложен мач 18 октомври 2023 г., сряда, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Възраждане 2020 (София) 1:3 V кръг - отложен мач 19 октомври 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 3:1 IX кръг 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Победа 1945 (София) - Левски Раковски (София) 3:3 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - ОФК София 1992 (София) 2:4 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Национал (София) - Академика (София) 9:0 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Възраждане 2020 (София) 0:10 РД Спорт (София) - УФК Ботев (София) 2:3 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Арес (София) 5:2 23 октомври 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) 1:5 Люлин (кв.Люлин, София) почива X кръг 30 октомври 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Победа 1945 (София) 2:1 Академика (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:2 ОФК София 1992 (София) - Национал (София) 1:6 Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 10:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Барокко (София) 2:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) 0:5 1 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София) 3:4 УФК Ботев (София) почива XI кръг 4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - ОФК София 1992 (София) 0:9 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Арес (София) отложен 6 ноември 2023 г., понеделник, 10:30 ч: Барокко (София) - Академика (София) 4:3 6 ноември 2023 г., понеделник, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 3:0 6 ноември 2023 г., понеделник, 11:30 ч: УФК Ботев (София) - Левски Раковски (София) 4:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:30 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: Победа 1945 (София) - Възраждане 2020 (София) 1:12 6 ноември 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:5 22 ноември 2023 г., сряда, 13:30 ч: Национал (София) - Арес (София) 3:3 Септември (София) почива XII кръг 10 ноември 2023 г., петък, 15:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София) 3:0 сл. * * - първоначално 0:3, в последствие на Национал е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - РД Спорт (София) 4:0 ОФК София 1992 (София) - Барокко (София) 3:0 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - УФК Ботев (София) 0:5 Академика (София) - Победа 1945 (София) 6:1 Арес (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 12:0 12 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:1 Левски Раковски (София) почива XIII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Победа 1945 (София) - ОФК София 1992 (София) 0:9 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 3:0 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:7 Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) 2:1 19 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: УФК Ботев (София) - Възраждане 2020 (София) 2:0 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Академика (София) 6:0 19 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Арес (София) 0:7 Локомотив София 1929 (София) почива XI кръг - отложен мач 22 ноември 2023 г., сряда, 13:30 ч: Национал (София) - Арес (София) 3:3 XIV кръг 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Барокко (София) 7:2 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - РД Спорт (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Левски Раковски (София) отложен Академика (София) - УФК Ботев (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 15:30 ч: Арес (София) - Победа 1945 (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) отложен 29 ноември 2023 г., сряда, 12:00 ч: в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен: Академика (София) - УФК Ботев (София) 1:8 30 ноември 2023 г., четвъртък, 12:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: ОФК София 1992 (София) - РД Спорт (София) 3:1 30 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 0:6 30 ноември 2023 г., четвъртък, 15:30 ч: Септември (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9:0 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Левски Раковски (София) 1:2 10 декември 2023 г., неделя, 15:30 ч: Арес (София) - Победа 1945 (София) 13:0 Чавдар (Етрополе) почива XV кръг 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон": Левски Раковски (София) - Академика (София) 3:0 3 декември 2023 г., неделя, 10:00 ч: в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон": Победа 1945 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:8 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:4 Барокко (София) - Септември (София) 0:5 3 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Арес (София) 3:0 Чавдар (Етрополе) - Възраждане 2020 (София) 0:8 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: УФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) 6:0 Национал (София) почива XIV кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Левски Раковски (София) 1:2 10 декември 2023 г., неделя, 15:30 ч: Арес (София) - Победа 1945 (София) 13:0 XVI кръг 25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Левски Раковски (София) - ОФК София 1992 (София) 2:7 25 февруари 2024 г., неделя, 13:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Академика (София) 3:0 Победа 1945 (София) - Септември (София) 1:10 Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Национал (София) отложен 25 февруари 2024 г., неделя, 16:00 ч: РД Спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:1 28 февруари 2024 г., сряда, 12:00 ч: УФК Ботев (София) - Арес (София) 1:1 13 март 2024 г., сряда, 16:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Национал (София) 3:5 Възраждане 2020 (София) почива XVII кръг 2 март 2024 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Чавдар (Етрополе) 2:0 3 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - УФК Ботев (София) 2:4 3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Национал (София) - Барокко (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Победа 1945 (София) 10:2 Септември (София) - РД Спорт (София) 3:0 Арес (София) - Левски Раковски (София) 8:0 Академика (София) - Възраждане 2020 (София) 1:3 20 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: Национал (София) - Барокко (София) 9:0 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) почива XVIII кръг 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: в ЖК Люлин, София, ст."II-ри микрорайон": Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 0:4 Победа 1945 (София) - Национал (София) 0:9 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - Септември (София) 0:7 Барокко (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:0 10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - ОФК София 1992 (София) 4:0 Чавдар (Етрополе) - Арес (София) отложен 14 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:2 20 март 2024 г., сряда, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Арес (София) 4:2 Академика (София) почива XVI кръг - отложен мач 13 март 2024 г., сряда, 16:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Национал (София) 3:5 XIX кръг 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Победа 1945 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Обеля 1945, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Люлин (кв.Люлин, София) - Чавдар (Етрополе) 3:2 17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: ОФК София 1992 (София) - Академика (София) отложен 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Национал (София) - РД Спорт (София) 2:0 Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) 1:6 Арес (София) - Възраждане 2020 (София) 1:5 17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Левски Раковски (София) 5:1 27 март 2024 г., сряда, 10:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Академика (София) 5:1 Барокко (София) почива XVIII кръг - отложен мач 20 март 2024 г., сряда, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Арес (София) 4:2 XVII кръг - отложен мач 20 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: Национал (София) - Барокко (София) 9:0 XX кръг 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Победа 1945 (София) - Барокко (София) 1:6 24 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Академика (София) - Арес (София) 0:5 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:0 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 УФК Ботев (София) - Национал (София) 1:2 РД Спорт (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9:0 27 март 2024 г., сряда, 14:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 0:0 ОФК София 1992 (София) почива XIX кръг - отложен мач 27 март 2024 г., сряда, 10:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Академика (София) 5:1 XXI кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Барокко (София) - РД Спорт (София) 1:1 30 март 2024 г., събота, 16:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Академика (София) 4:0 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - УФК Ботев (София) отложен Национал (София) - Левски Раковски (София) 10:0 Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0 Арес (София) - ОФК София 1992 (София) отложен 31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Възраждане 2020 (София) 7:2 10 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: Арес (София) - ОФК София 1992 (София) 3:0 10 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - УФК Ботев (София) 0:2 Победа 1945 (София) почива XXII кръг 5 април 2024 г., петък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Победа 1945 (София) 5:2 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:5 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - Барокко (София) 1:0 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 2:7 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Академика (София) - Септември (София) 0:5 Възраждане 2020 (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:1 Левски Раковски (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 7:3 Арес (София) почива XXI кръг - отложени мачове 10 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: Арес (София) - ОФК София 1992 (София) 3:0 10 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - УФК Ботев (София) 0:2 XXIII кръг 13 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Победа 1945 (София) - УФК Ботев (София) 0:6 13 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Барокко (София) - Левски Раковски (София) 2:0 13 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Арес (София) 6:3 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) - Академика (София) - 14 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Национал (София) - Възраждане 2020 (София) - 14 април 2024 г., неделя, 18:00 ч: Септември (София) - ОФК София 1992 (София) - РД Спорт (София) почива XXIV кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: УФК Ботев (София) - РД Спорт (София) - 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Локомотив София 1929 (София) - 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Барокко (София) - 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Арес (София) - Септември (София) - Академика (София) - Национал (София) - Възраждане 2020 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) - Победа 1945 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) почива XXV кръг 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Академика (София) - 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) - Победа 1945 (София) - Чавдар (Етрополе) - Национал (София) - ОФК София 1992 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) - 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Възраждане 2020 (София) - 28 април 2024 г., неделя, 18:00 ч: Септември (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - УФК Ботев (София) почива XXVI кръг 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Арес (София) - Национал (София) - Възраждане 2020 (София) - Победа 1945 (София) - 1 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Локомотив София 1929 (София) - ОФК София 1992 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Академика (София) - Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) - РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) - УФК Ботев (София) - Септември (София) почива XXVII кръг 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Барокко (София) - ОФК София 1992 (София) - 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Национал (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: УФК Ботев (София) - Чавдар (Етрополе) - РД Спорт (София) - Възраждане 2020 (София) - Победа 1945 (София) - Академика (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Левски Раковски (София) почива XXVIII кръг 18 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Арес (София) - Барокко (София) - ОФК София 1992 (София) - Победа 1945 (София) - Академика (София) - РД Спорт (София) - Възраждане 2020 (София) - УФК Ботев (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Септември (София) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) почива XXIX кръг 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Левски Раковски (София) - Възраждане 2020 (София) - УФК Ботев (София) - Академика (София) - РД Спорт (София) - ОФК София 1992 (София) - Победа 1945 (София) - Арес (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София) - Септември (София) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - 26 май 2024 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Чавдар (Етрополе) почива XXX кръг 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, Сф) - Арес (София) - РД Спорт (София) - ОФК София 1992 (София) - УФК Ботев (София) - Академика (София) - Левски Раковски (София) - Възраждане 2020 (София) - Чавдар (Етрополе) - 2 юни 2024 г., неделя, 15:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Победа 1945 (София) - 2 юни 2024 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Барокко (София) - Национал (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX -:- 3:0 2:1 -:- -:- 2:0 3:3 -:- 10:0 5:0 9:0 9:1 20:0 9:0 2. Люлин (кв.Люлин, София) 3:0* XXX 3:4 2:4 3:0 6:1 5:1 6:3 -:- 3:0 3:2 7:2 -:- -:- 4:0 3. Септември (София) -:- -:- XXX 1:3 7:2 -:- 3:0 5:2 1:1 5:1 3:1 -:- 6:0 9:0 4:0 4. УФК Ботев (София) 1:2 1:1 0:7 XXX 2:0 6:0 -:- 1:1 5:0 4:1 -:- 1:0 10:0 17:0 -:- 5. Възраждане 2020 (София) 2:1 5:0 0:5 -:- XXX 4:0 4:0 3:2 4:1 1:2 -:- 2:0 -:- -:- 12:1 6. ОФК София 1992 (София) 1:6 1:5 2:1 -:- 5:1 XXX 3:1 4:0 -:- 8:3 2:0 3:0 -:- -:- 5:1 7. РД Спорт (София) 2:4 1:1 1:2 2:3 -:- -:- XXX 3:0 3:2 -:- 3:0 6:1 5:2 9:0 6:0 8. Арес (София) -:- 0:3* -:- 4:1 1:5 3:0 -:- XXX 10:0 8:0 8:0 -:- 13:0 12:0 10:1 9. Локомотив София 1929 (София) 0:6 2:5 -:- 1:6 1:3 2:4 1:6 -:- XXX 6:0 4:0 3:0*10:2 -:- -:- 10. Левски Раковски (София) 1:5 0:4 0:5 -:- -:- 2:7 0:5 1:4 0:2 XXX 2:1 1:0 -:- 7:3 3:0 11. Чавдар (Етрополе) 2:7 2:3 0:0 0:5 0:8 0:3 -:- 4:2 2:8 -:- XXX -:- 2:1 5:0 3:0 12. Барокко (София) 0:8 -:- 0:5 0:8 -:- -:- 1:1 0:7 1:2 2:0 1:5 XXX 1:5 2:0 4:3 13. Победа 1945 (София) 0:9 0:8 1:10 0:6 1:12 0:9 1:6 -:- 1:6 3:3 -:- 1:6 XXX 5:2 -:- 14. Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:5 0:7 -:- 0:2 0:10 0:9 2:11 -:- 0:4 0:8 -:- 3:2 7:9 XXX -:- 15. Академика (София) -:- 1:12 0:5 1:8 1:3 0:5 -:- 0:5 1:4 -:- 0:3 -:- 6:1 2:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

13 април 2024 г., събота, 11:00 ч / XVII кръг:
Академия Септември (София) - Национал (София)             0:4 
14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч / XVII кръг:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Септември (София) - УФК Ботев (София)                      - 
Левски (София) - Академия Бойко Величков (София)          9:0 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 16 15 0 1 73:10 45 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Славия 1913 (София) 16 10 1 5 54:23 31 [1 1 0 2:1 4] 3. Септември (София) 16 9 4 3 41:13 31 [0 1 1 1:2 1] 4. ЦСКА (София) 16 9 3 4 38:25 30 5. Национал (София) 16 7 4 5 40:21 25 6. Академия Септември (София) 17 4 4 9 23:46 16 7. УФК Ботев (София) 16 1 1 14 16:70 4 8. Академия Бойко Величков (София) 17 0 3 14 8:85 3
Бележки - Академия Бойко Величков (София) играе домакинските си мачове на в кв.Требич, София (през есента) и в кв.Враждебна, София (през пролетта) освен ако не е посочено друго. - Академия Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощни терени в София освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - помощни терени в София освен ако не е посочено друго. - УФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София (през есента) и на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София през пролетта освен ако не е посочено друго. I кръг 3 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Академия Бойко Величков (София) 5:0 Левски (София) - Академия Септември (София) 4:0 Септември (София) - ЦСКА (София) 1:1 УФК Ботев (София) - Славия 1913 (София) 0:8 II кръг 9 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - УФК Ботев (София) 5:0 10 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Академия Бойко Величков (София) - Славия 1913 (София) 0:6 Академия Септември (София) - Септември (София) 1:4 Национал (София) - Левски (София) 0:3 III кръг 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - Академия Бойко Величков (София) 5:0 Септември (София) - Национал (София) 2:1 УФК Ботев (София) - Академия Септември (София) 0:4 Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:0 IV кръг 20 септември 2023 г., сряда, 11:00 ч: Академия Септември (София) - Славия 1913 (София) 4:1 21 септември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков": Академия Бойко Величков (София) - ЦСКА (София) 1:5 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - УФК Ботев (София) отложен Левски (София) - Септември (София) 3:0 5 октомври 2023 г., четвъртък, 17:00 ч: Национал (София) - УФК Ботев (София) 3:0 (2:0) V кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Академия Бойко Величков (София) 6:0 УФК Ботев (София) - Левски (София) 1:6 Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:0 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Академия Септември (София) отложен 29 ноември 2023 г., сряда, 12:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Академия Септември (София) 1:1 IV кръг - отложен мач 5 октомври 2023 г., четвъртък, 17:00 ч: Национал (София) - УФК Ботев (София) 3:0 (2:0) VI кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: в кв.Враждебна, София: АБВ (София) - Академия Септември (София) 2:2 Национал (София) - ЦСКА (София) 3:1 (2:0) Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:0 (0:0) Септември (София) - УФК Ботев (София) 5:0 VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Левски (София) 5:3 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: УФК Ботев (София) - Академия Бойко Величков (София) 2:2 Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:1 Академия Септември (София) - Национал (София) 0:0 VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Академия Септември (София) - Левски (София) 0:6 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Септември (София) 0:3 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: в кв.Враждебна, София: Академия Бойко Величков (София) - Национал (София) 0:10 Славия 1913 (София) - УФК Ботев (София) 3:1 IX кръг 3 ноември 2023 г., петък, 09:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 3:0 6 ноември 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Академия Бойко Величков (София) 12:0 УФК Ботев (София) - ЦСКА (София) 2:3 Септември (София) - Академия Септември (София) 2:0 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 12:30 ч: в кв.Враждебна, София: Академия Бойко Величков (София) - Левски (София) 0:3 11 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 3:1 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 1:1 Академия Септември (София) - УФК Ботев (София) 3:1 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Академия Септември (София) 4:1 18 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Академия Бойко Величков (София) 2:0 19 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: УФК Ботев (София) - Национал (София) 3:6 Септември (София) - Левски (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Левски (София) отложен 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:2 XI кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Левски (София) отложен V кръг - отложен мач 29 ноември 2023 г., сряда, 12:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Академия Септември (София) 1:1 XI кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:2 XII кръг 10 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Бойко Величков (София) - Септември (София) 0:0 Левски (София) - УФК Ботев (София) 7:0 Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:1 Академия Септември (София) - ЦСКА (София) 1:4 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:2 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Септември (София) - АБВ (София) 3:1 УФК Ботев (София) - Септември (София) 0:8 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:4 XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:0 Левски (София) - ЦСКА (София) 4:1 (4:0) Video Национал (София) - Академия Септември (София) 2:2 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Академия Бойко Величков (София) - УФК Ботев (София) 0:3 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Академия Септември (София) 8:1 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Академия Бойко Величков (София) 7:1 Септември (София) - Национал (София) 2:1 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: УФК Ботев (София) - ЦСКА (София) отложен 10 април 2024 г., сряда, 12:00 ч: УФК Ботев (София) - ЦСКА (София) 0:3 XVI кръг 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Академия Септември (София) 2:0 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Национал (София) - Левски (София) отложен Академия Бойко Величков (София) - Септември (София) 1:5 УФК Ботев (София) - Славия 1913 (София) 3:4 XV кръг - отложен мач 10 април 2024 г., сряда, 12:00 ч: УФК Ботев (София) - ЦСКА (София) 0:3 XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Академия Септември (София) - Национал (София) 0:4 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - Септември (София) - УФК Ботев (София) - Левски (София) - Академия Бойко Величков (София) 9:0 XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 09:00 ч: УФК Ботев (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: АБВ (София) - Академия Септември (София) - 20 април 2024 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) - XIX кръг 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Национал (София) - Академия Бойко Величков (София) - 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Академия Септември (София) - УФК Ботев (София) - XX кръг 11 май 2024 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Академия Бойко Величков (София) - 12 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: УФК Ботев (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Академия Септември (София) - Септември (София) - Левски (София) - XXI кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) - Академия Септември (София) - Септември (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Академия Бойко Величков (София) - УФК Ботев (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Левски (София) XXX 3:0 3:0 4:1 3:0 4:0 7:0 5:0 XXX -:- --- -:- --- 8:1 --- 9:0 2. Славия 1913 (София) 1:4 XXX 2:1 3:0 1:0 4:1 3:1 12:0 --- XXX -:- -:- --- -:- --- 7:1 3. Септември (София) 1:2 0:0 XXX 1:1 2:1 2:0 5:0 6:0 -:- --- XXX -:- 2:1 --- -:- --- 4. ЦСКА (София) 5:3 3:1 0:3 XXX 2:2 1:1 5:0 2:0 --- --- --- XXX -:- 2:0 --- -:- 5. Национал (София) 0:3 2:1 1:1 3:1 XXX 2:2 3:0 5:0 -:- -:- --- --- XXX --- --- -:- 6. Академия Септември (София) 0:6 4:1 1:4 1:4 0:0 XXX 3:1 3:1 --- --- -:- --- 0:4 XXX -:- --- 7. УФК Ботев (София) 1:6 0:8 0:8 2:3 3:6 0:4 XXX 2:2 -:- 3:4 --- 0:3 -:- --- XXX --- 8. Академия Бойко Величков (София) 0:3 0:6 0:0 1:5 0:10 2:2 0:3 XXX --- --- 1:5 --- --- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Деца "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

13 април 2024 г., събота, 09:00 ч / XVIII кръг:
Сердика (София) - Витоша 13 (София)                       0:9 
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 отложен 
ФК Ботев (София) - Арес (София)                           0:3 
13 април 2024 г., събота, 11:00 ч / XVIII кръг:
Елит София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)           6:1 
13 април 2024 г., събота, 16:00 ч / XVIII кръг:
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                    2:0 
14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч / XVIII кръг:
Развитие МФ (София) - Локомотив София 1929 (София)         - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив София 1929 (София) 17 15 1 1 101:20 46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Витоша 13 (София) 18 15 0 3 101:17 45 3. Елит София (София) 18 14 0 4 84:33 42 4. Олимпия ФК (София) 18 13 2 3 72:24 41 5. Левски Раковски (София) 17 11 2 4 48:21 35 6. Лъвчетата (София) 18 8 1 9 40:53 25 7. Сердика (София) 18 6 3 9 50:63 21 8. ФК Ботев (София) 18 4 4 10 36:58 16 9. Арес (София) 18 4 1 13 26:76 13 10. Развитие МФ (София) 16 3 2 11 30:91 11 11. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 2 1 14 13:76 7 12. Барокко (София) 17 1 1 15 14:83 4
Бележки - Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София освен ако не е посочено друго. - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София освен ако не е посочено друго. - ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София освен ако не е посочено друго. - Елит София (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Лъвчетата (София) играе домакинските си мачове в кв.Враждебна, София освен ако не е посочено друго. - Олимпия ФК (София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София освен ако не е посочено друго. - Развитие на млади футболисти (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - ФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Елит София (София) отложен Сердика (София) - ФК Ботев (София) 3:1 Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 7:0 Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 0:1 2 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Развитие МФ (София) - Олимпия ФК (София) 0:10 6 септември 2023 г., сряда, 11:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Лъвчетата (София) 0:3 19 септември 2023 г., вторник, 15:00 ч: Барокко (София) - Елит София (София) 1:6 II кръг 9 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:5 ФК Ботев (София) - Развитие на млади футболисти (София) 3:3 Барокко (София) - Сердика (София) 0:7 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Левски Раковски (София) 4:2 9 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Арес (София) - Витоша 13 (София) 1:3 III кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София) 6:1 Левски Раковски (София) - Арес (София) 4:1 16 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - ФК Ботев (София) 1:1 16 септември 2023 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София) 5:1 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Барокко (София) 3:1 17 септември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Сердика (София) - Елит София (София) 1:8 I кръг - отложен мач 19 септември 2023 г., вторник, 15:00 ч: Барокко (София) - Елит София (София) 1:6 IV кръг 23 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Арес (София) 9:1 Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София) 2:3 ФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен Барокко (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 23 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Развитие на млади футболисти (София) 5:5 23 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София) 3:2 4 октомври 2023 г., сряда, 12:30 ч: ФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:11 V кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 8:0 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София) 2:0 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Развитие МФ (София) - Елит София (София) 5:8 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София) 1:3 Витоша 13 (София) - ФК Ботев (София) отложен 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Лъвчетата (София) 2:2 8 ноември 2023 г., сряда, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - ФК Ботев (София) 7:3 IV кръг - отложен мач 4 октомври 2023 г., сряда, 12:30 ч: ФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:11 VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - Лъвчетата (София) 6:1 ФК Ботев (София) - Левски Раковски (София) 0:6 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Арес (София) 7:0 7 октомври 2023 г., събота, 17:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ДИТ (София) 7:1 8 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:6 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Витоша 13 (София) 0:5 VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Развитие МФ (София) 11:0 Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София) 2:4 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Барокко (София) 3:0 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София) 0:5 Арес (София) - ФК Ботев (София) 1:2 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Сердика (София) 5:0 VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - Лъвчетата (София) 0:2 Барокко (София) - Арес (София) 3:5 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Олимпия ФК (София) 2:3 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:8 21 октомври 2023 г., събота, 17:00 ч: Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) 0:9 21 октомври 2023 г., събота, 19:00 ч: Сердика (София) - Левски Раковски (София) 1:2 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) 5:1 Лъвчетата (София) - Барокко (София) 6:1 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Развитие МФ (София) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - ФК Ботев (София) 3:0 6 ноември 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Арес (София) - Сердика (София) 0:5 6 ноември 2023 г., понеделник, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Развитие МФ (София) отложен 2 декември 2023 г., събота, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Развитие МФ (София) 6:0 V кръг - отложен мач 8 ноември 2023 г., сряда, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - ФК Ботев (София) 7:3 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Елит София (София) - ФК Ботев (София) 3:0 Барокко (София) - Олимпия ФК (София) 0:5 Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 6:1 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Арес (София) 1:3 11 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 0:6 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Сердика (София) - Лъвчетата (София) 2:4 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Развитие МФ (София) 6:0 ФК Ботев (София) - Барокко (София) 3:0 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:3 18 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Арес (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1 18 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч: Витоша 13 (София) - Елит София (София) 5:1 18 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) отложен 2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) 4:2 IX кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Развитие МФ (София) отложен XI кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) отложен XI кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч: Олимпия ФК (София) - Сердика (София) 4:2 IX кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Развитие МФ (София) 6:0 XII кръг 2 март 2024 г., събота, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - Сердика (София) 4:4 Лъвчетата (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:3 Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:4 Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:3 2 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Барокко (София) 7:0 3 март 2024 г., неделя, 09:30 ч: Олимпия ФК (София) - Развитие МФ (София) 9:0 XIII кръг 9 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - Арес (София) 8:0 Локомотив София 1929 (София) - Лъвчетата (София) 3:4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) отложен Сердика (София) - Барокко (София) 1:1 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Елит София (София) 1:2 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - ФК Ботев (София) 0:7 3 април 2024 г., сряда, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) 0:8 XIV кръг 16 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Барокко (София) - Развитие на млади футболисти (София) 6:1 ФК Ботев (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0 Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София) 0:10 16 март 2024 г., събота, 16:30 ч: Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:3 17 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Елит София (София) - Сердика (София) 4:1 Арес (София) - Левски Раковски (София) 1:3 XV кръг 22 март 2024 г., петък, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София) 2:0 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Лъвчетата (София) 3:0 Локомотив София 1929 (София) - ФК Ботев (София) 2:1 23 март 2024 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София) 1:0 24 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София) 0:3 27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч: Арес (София) - Елит София (София) 1:6 XVI кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) отложен Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:5 ФК Ботев (София) - Витоша 13 (София) 1:6 Лъвчетата (София) - Арес (София) 3:1 30 март 2024 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София) 1:1 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Елит София (София) - Развитие МФ (София) 3:5 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8:1 XIII кръг - отложен мач 3 април 2024 г., сряда, 09:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Олимпия ФК (София) 0:8 XVII кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - Елит София (София) 0:3 Локомотив София 1929 (София) - Сердика (София) 8:1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Развитие МФ (София) отложен 6 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Арес (София) - Олимпия ФК (София) 2:8 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 14:0 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - ФК Ботев (София) 3:3 XVI кръг - отложен мач 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8:1 XVIII кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - Витоша 13 (София) 0:9 Барокко (София) - Левски Раковски (София) отложен ФК Ботев (София) - Арес (София) 0:3 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:1 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София) 2:0 14 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Локомотив София 1929 (София) - XIX кръг 20 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Лъвчетата (София) - ФК Ботев (София) - Левски Раковски (София) - Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) - 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Елит София (София) - Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) - 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Арес (София) - Барокко (София) - XX кръг 27 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Сердика (София) - Арес (София) - Барокко (София) - Лъвчетата (София) - ФК Ботев (София) - Олимпия ФК (София) - 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София) - 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София) - 28 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Левски Раковски (София) - XXI кръг 11 май 2024 г., събота, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - Елит София (София) - Лъвчетата (София) - Сердика (София) - Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - 11 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Развитие на млади футболисти (София) - 11 май 2024 г., събота, 16:00 ч: Олимпия ФК (София) - Барокко (София) - 12 май 2024 г., неделя, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - XXII кръг 18 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) - Сердика (София) - Олимпия ФК (София) - Барокко (София) - ФК Ботев (София) - 18 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Елит София (София) - Витоша 13 (София) - 18 май 2024 г., събота, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Арес (София) - 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Развитие МФ (София) - Лъвчетата (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив София 1929 (София) XXX 6:1 5:1 6:1 -:- 3:4 8:1 2:1 7:0 11:0 -:- 8:0 2. Витоша 13 (София) -:- XXX 5:1 2:0 0:1 5:1 5:0 7:3 8:0 -:- 7:0 14:0 3. Елит София (София) -:- -:- XXX 2:3 4:2 6:1 4:1 3:0 9:1 3:5 6:1 7:0 4. Олимпия ФК (София) 3:3 3:2 -:- XXX 1:1 2:0 4:2 3:0 7:0 9:0 1:0 -:- 5. Левски Раковски (София) 2:3 0:3 1:2 2:0 XXX 3:0 -:- 3:3 4:1 6:0 -:- 3:0 6. Лъвчетата (София) 0:5 0:10 0:3 2:4 2:3 XXX -:- -:- 3:1 6:0 4:3 6:1 7. Сердика (София) 3:6 0:9 1:8 -:- 1:2 2:4 XXX 3:1 -:- 5:5 8:1 1:1 8. ФК Ботев (София) 0:11 1:6 -:- -:- 0:6 0:2 4:4 XXX 0:3 3:3 7:0 3:0 9. Арес (София) 2:4 1:3 1:6 2:8 1:3 2:2 0:5 1:2 XXX -:- 2:1 -:- 10. Развитие МФ (София) -:- 0:9 5:8 0:10 -:- -:- 0:3 0:7 1:3 XXX 7:1 3:1 11. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:8 -:- 0:5 0:8 0:6 0:3 1:3 1:1 -:- -:- XXX 1:0 12. Барокко (София) 1:5 0:5 1:6 0:5 -:- -:- 0:7 -:- 3:5 6:1 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

Трета подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

13 април 2024 г., събота, 09:00 ч / XXI кръг:
Възраждане 2020 (София) - Фортуна (Железница)             6:1 
Спартак 2015 (София) - Ай ма3кс (София)                   3:0 сл. 
София спорт (София) - Талант (София)                      8:1 
Сокол (кв.Бенковски, София) - Орловец 2015 (Кокаляне)     4:3 
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)          3:0 сл. 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Възраждане 2020 (София) 17 16 1 0 128:13 49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Обеля сити (кв.Обеля, София) 17 16 0 1 145:11 48 3. София спорт (София) 18 14 0 4 107:24 42 4. Спартак 2015 (София) 18 12 1 5 65:46 37 [1 1 0 6:2 4] 5. Сокол (кв.Бенковски, София) 18 12 1 5 69:60 37 [0 1 1 2:6 1] 6. Фортуна (Железница) 19 7 2 10 50:59 23 7. Средец 2016 (София) 17 6 1 10 30:70 19 8. Витоша (Бистрица) 17 5 2 10 37:58 17 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 17 4 3 10 31:64 15 10. Талант (София) 17 4 2 11 21:79 14 11. Младост 2015 (София) 18 3 0 15 22:148 9 12. Ай ма3кс (София) 19 0 1 18 5:78 1 [*] Изваден -. Левски (Чепинци) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Левски (Чепинци) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират. - Ай ма3кс (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго. - Възраждане 2020 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго. - Левски (Чепинци) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго. - Младост 2015 (София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София освен ако не е посочено друго. - Обеля сити (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Орловец 2015 (Кокаляне) играе домакинските си мачове в Кокаляне освен ако не е посочено друго. - Сокол (кв.Бенковски, София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София освен ако не е посочено друго. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго. - Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Средец 2016 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Талант (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Фортуна (Железница) играе домакинските си мачове на нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/ в София освен ако не е посочено друго. - На полусезона Ай ма3кс (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се I кръг 2 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Фортуна (Железница) 4:4 Витоша (Бистрица) - Младост 2015 (София) отложен Сокол (кв.Бенковски, София) - Спартак 2015 (София) 1:1 София спорт (София) - Средец 2016 (София) 11:0 2 септември 2023 г., събота, 13:30 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Възраждане 2020 (София) 1:3 3 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Талант (София) - Ай ма3кс (София) отложен 12 септември 2023 г., вторник, 10:00 ч: Талант (София) - Ай ма3кс (София) 4:2 12 септември 2023 г., вторник, 13:00 ч: Витоша (Бистрица) - Младост 2015 (София) 12:1 Левски (Чепинци) почива II кръг 9 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 13:0 Фортуна (Железница) - Витоша (Бистрица) 0:1 Левски (Чепинци) - Талант (София) анулиран 10 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - София спорт (София) 1:11 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Ай ма3кс (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Младост 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен 19 септември 2023 г., вторник, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Младост 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:15 Средец 2016 (София) почива I кръг - отложени мачове 12 септември 2023 г., вторник, 10:00 ч: Талант (София) - Ай ма3кс (София) 4:2 12 септември 2023 г., вторник, 13:00 ч: Витоша (Бистрица) - Младост 2015 (София) 12:1 III кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски (Чепинци) анулиран Витоша (Бистрица) - Ай ма3кс (София) 4:1 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Фортуна (Железница) 10:0 Сокол (кв.Бенковски, София) - Младост 2015 (София) 8:3 София спорт (София) - Възраждане 2020 (София) 0:3 Средец 2016 (София) - Спартак 2015 (София) 1:5 Талант (София) почива II кръг - отложен мач 19 септември 2023 г., вторник, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен IV кръг 20 септември 2023 г., сряда, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Средец 2016 (София) 9:1 Левски (Чепинци) - Витоша (Бистрица) анулиран Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен 20 септември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Ай ма3кс (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:13 20 септември 2023 г., сряда, 16:30 ч: Фортуна (Железница) - Сокол (кв.Бенковски, София) 3:4 20 септември 2023 г., сряда, 18:30 ч: Младост 2015 (София) - София спорт (София) 0:9 4 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч: Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3 Спартак 2015 (София) почива V кръг 22 септември 2023 г., петък, 09:00 ч: София спорт (София) - Фортуна (Железница) 8:0 23 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Левски (Чепинци) анулиран Сокол (кв.Бенковски, София) - Ай ма3кс (София) 10:1 Средец 2016 (София) - Младост 2015 (София) 2:3 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Витоша (Бистрица) - Талант (София) 0:2 24 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Възраждане 2020 (София) 1:4 Орловец 2015 (Кокаляне) почива VI кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Спартак 2015 (София) отложен Фортуна (Железница) - Средец 2016 (София) 1:2 Левски (Чепинци) - Сокол (кв.Бенковски, София) анулиран Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша (Бистрица) 4:3 30 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Ай ма3кс (София) - София спорт (София) 0:3 сл. 30 септември 2023 г., събота, 19:00 ч: Талант (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:7 1 ноември 2023 г., сряда, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Спартак 2015 (София) 1:7 Възраждане 2020 (София) почива IV кръг - отложен мач 4 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч: Талант (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:3 VII кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Талант (София) 5:1 София спорт (София) - Левски (Чепинци) анулиран Средец 2016 (София) - Ай ма3кс (София) 3:0 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 14:1 Възраждане 2020 (София) - Младост 2015 (София) 12:1 8 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2015 (София) - Фортуна (Железница) 3:1 Витоша (Бистрица) почива II кръг - отложен мач 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Младост 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:15 VIII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Фортуна (Железница) - Възраждане 2020 (София) 2:2 Ай ма3кс (София) - Спартак 2015 (София) 1:3 Левски (Чепинци) - Средец 2016 (София) анулиран в кв.Суходол, София, ст.ВСУ "Любен Каравелов": Талант (София) - София спорт (София) 1:10 Орловец 2015 (Кокаляне) - Сокол (кв.Бенковски, София) 2:4 Витоша (Бистрица) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:16 Младост 2015 (София) почива IX кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Витоша (Бистрица) 5:1 София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0 Спартак 2015 (София) - Левски (Чепинци) анулиран Възраждане 2020 (София) - Ай ма3кс (София) 8:0 Младост 2015 (София) - Фортуна (Железница) 4:6 21 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Средец 2016 (София) - Талант (София) 1:1 Обеля сити (кв.Обеля, София) почива VI кръг - отложен мач 1 ноември 2023 г., сряда, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Спартак 2015 (София) 1:7 X кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Левски (Чепинци) - Възраждане 2020 (София) анулиран Талант (София) - Спартак 2015 (София) 2:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - Средец 2016 (София) 1:3 Витоша (Бистрица) - София спорт (София) 2:5 Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Сокол (кв.Бенковски, София) 6:1 4 ноември 2023 г., събота, 17:00 ч: Ай ма3кс (София) - Младост 2015 (София) 0:3 сл. Фортуна (Железница) почива XI кръг 11 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен Средец 2016 (София) - Витоша (Бистрица) 2:1 в Кокаляне: Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 Младост 2015 (София) - Левски (Чепинци) анулиран Фортуна (Железница) - Ай ма3кс (София) 3:0 сл. 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Талант (София) 10:0 2 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: в София, ст."57-мо училище": София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4 Сокол (кв.Бенковски, София) почива XII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Левски (Чепинци) - Фортуна (Железница) анулиран Талант (София) - Младост 2015 (София) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Възраждане 2020 (София) отложен Витоша (Бистрица) - Спартак 2015 (София) 1:5 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Средец 2016 (София) 10:0 Сокол (кв.Бенковски, София) - София спорт (София) 3:2 2 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: Орловец 2015 (Кокаляне) - Възраждане 2020 (София) 0:3 сл. Ай ма3кс (София) почива XIII кръг 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Витоша (Бистрица) отложен Фортуна (Железница) - Талант (София) 2:0 Ай ма3кс (София) - Левски (Чепинци) анулиран 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Средец 2016 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Младост 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Средец 2016 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 2:3 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Витоша (Бистрица) 8:1 10 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: в Кокаляне: Младост 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0 София спорт (София) почива XI кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: в София, ст."57-мо училище": София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4 XII кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 09:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: Орловец 2015 (Кокаляне) - Възраждане 2020 (София) 0:3 сл. XIII кръг - отложени мачове 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Средец 2016 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 2:3 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4 XIII кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Витоша (Бистрица) 8:1 XIII кръг - отложен мач 10 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: в Кокаляне: Младост 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0 XIV кръг 24 февруари 2024 г., събота, 09:00 ч: Ай ма3кс (София) - Талант (София) 0:3 сл. Фортуна (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен Възраждане 2020 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: Младост 2015 (София) - Витоша (Бистрица) 0:4 25 февруари 2024 г., неделя, 18:00 ч: Средец 2016 (София) - София спорт (София) 1:5 28 февруари 2024 г., сряда, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 5:1 3 април 2024 г., сряда, 09:00 ч: Фортуна (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - XV кръг 2 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Възраждане 2020 (София) 0:7 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Младост 2015 (София) отложен Витоша (Бистрица) - Фортуна (Железница) 0:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Ай ма3кс (София) 3:0 сл. 2 март 2024 г., събота, 10:30 ч: в кв.Враждебна, София: София спорт (София) - Спартак 2015 (София) 8:2 11 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Младост 2015 (София) 17:0 Средец 2016 (София) почива Талант (София) почива XVI кръг 9 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Ай ма3кс (София) - Витоша (Бистрица) 0:3 сл. Фортуна (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:4 Възраждане 2020 (София) - София спорт (София) 5:4 10 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Средец 2016 (София) 4:2 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Младост 2015 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 1:7 Талант (София) почива Орловец 2015 (Кокаляне) почива XVII кръг 16 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Средец 2016 (София) - Възраждане 2020 (София) 1:13 в кв.Ботунец, София: София спорт (София) - Младост 2015 (София) 10:1 Сокол (кв.Бенковски, София) - Фортуна (Железница) 2:9 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Ай ма3кс (София) 3:0 сл. Орловец 2015 (Кокаляне) - Талант (София) 4:1 Спартак 2015 (София) почива Витоша (Бистрица) почива XVIII кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Талант (София) - Витоша (Бистрица) 0:0 Ай ма3кс (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:3 сл. Фортуна (Железница) - София спорт (София) 0:4 Възраждане 2020 (София) - Спартак 2015 (София) 4:0 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Младост 2015 (София) - Средец 2016 (София) 0:5 Орловец 2015 (Кокаляне) почива Обеля сити (кв.Обеля, София) почива XIX кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Ай ма3кс (София) 3:0 сл. Обеля сити (кв.Обеля, София) - Талант (София) 14:1 Витоша (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:3 30 март 2024 г., събота, 17:00 ч: Средец 2016 (София) - Фортуна (Железница) 1:3 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - Младост 2015 (София) 13:1 Възраждане 2020 (София) почива Сокол (кв.Бенковски, София) почива XIV кръг - отложен мач 3 април 2024 г., сряда, 09:00 ч: Фортуна (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1 XX кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4 Ай ма3кс (София) - Средец 2016 (София) 0:3 сл. Фортуна (Железница) - Спартак 2015 (София) 2:3 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Младост 2015 (София) - Възраждане 2020 (София) 0:18 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Талант (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 0:8 Витоша (Бистрица) почива София спорт (София) почива XV кръг - отложен мач 11 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Младост 2015 (София) 17:0 XXI кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Фортуна (Железница) 6:1 Спартак 2015 (София) - Ай ма3кс (София) 3:0 сл. София спорт (София) - Талант (София) 8:1 Сокол (кв.Бенковски, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:3 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица) 3:0 сл. Младост 2015 (София) почива Средец 2016 (София) почива XXII кръг 20 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Витоша (Бистрица) - Сокол (кв.Бенковски, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - Талант (София) - Средец 2016 (София) - Ай ма3кс (София) - Възраждане 2020 (София) - сл. Фортуна (Железница) - Младост 2015 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) почива Спартак 2015 (София) почива XIV кръг - отложен мач 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - XXIII кръг 27 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Младост 2015 (София) - Ай ма3кс (София) - сл. София спорт (София) - Витоша (Бистрица) - Сокол (кв.Бенковски, София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Средец 2016 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2015 (София) - Талант (София) - Фортуна (Железница) почива Възраждане 2020 (София) почива XXIV кръг 1 май 2024 г., сряда, 09:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - София спорт (София) - Витоша (Бистрица) - Средец 2016 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Спартак 2015 (София) - Талант (София) - Възраждане 2020 (София) - Ай ма3кс (София) - Фортуна (Железница) - сл. Сокол (кв.Бенковски, София) почива Младост 2015 (София) почива XXV кръг 11 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Възраждане 2020 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Средец 2016 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - София спорт (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) - 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Младост 2015 (София) - Талант (София) - 12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица) - Ай ма3кс (София) почива Фортуна (Железница) почива XXVI кръг 18 май 2024 г., събота, 09:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Средец 2016 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица) - Възраждане 2020 (София) - 18 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Талант (София) - Фортуна (Железница) - 18 май 2024 г., събота, 16:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Младост 2015 (София) - София спорт (София) почива Ай ма3кс (София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Възраждане 2020 (София) XXX -:- 5:4 4:0 13:0 6:1 9:1 8:1 -:- 10:0 12:1 8:0 --- 2. Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:3 XXX -:- -:- 6:1 10:0 10:0 3:0*14:1 14:1 17:0 3:0* --- 3. София спорт (София) 0:3 0:4 XXX 8:2 -:- 8:0 11:0 -:- 6:0 8:1 10:1 3:0* --- 4. Спартак 2015 (София) 1:4 0:4 1:11 XXX 5:1 3:1 4:2 -:- 5:1 -:- 13:1 3:0* --- 5. Сокол (кв.Бенковски, София) 0:7 -:- 3:2 1:1 XXX 2:9 -:- 5:1 4:3 5:1 8:3 10:1 --- 6. Фортуна (Железница) 2:2 2:4 0:4 2:3 3:4 XXX 1:2 0:1 8:1 2:0 -:- 3:0* --- 7. Средец 2016 (София) 1:13 -:- 1:5 1:5 2:3 1:3 XXX 2:1 -:- 1:1 2:3 3:0 --- 8. Витоша (Бистрица) -:- 1:16 2:5 1:5 -:- 0:3 -:- XXX 3:3 0:2 12:1 4:1 --- 9. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3* 1:4 -:- -:- 2:4 4:4 1:3 4:3 XXX 4:1 -:- 3:0* --- 10. Талант (София) -:- 0:7 1:10 2:4 0:8 -:- -:- 0:0 1:3 XXX 3:1 4:2 --- 11. Младост 2015 (София) 0:18 1:15 0:9 1:7 1:7 4:6 0:5 0:4 1:0 -:- XXX -:- --- 12. Ай ма3кс (София) -:- 0:13 0:3* 1:3 0:3* -:- 0:3* 0:3* 0:0 0:3* 0:3* XXX --- 13. Левски (Чепинци) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре