Деца (род.2003-04):
София (столица) - Областна група 2017/18


Деца "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

24 февруари 2018, събота / XVI кръг:
Конкордия (София) - Септември (София)                      - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая)                  - 
Олимпиец (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          - 
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Барокко (София)                    12   11   0   1   81:13   33            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Гранит (Владая)                    12   10   2   0   58:15   32            
 3. Локомотив 1929 (София)             12    9   1   2   60:16   28            
 4. ЦСКА 1948 (София)                  12    8   2   2   87:9    26            
 5. Септември (София)                  12    8   1   3   67:15   25            
 6. Обеля (кв.Обеля, София)            12    7   0   5   44:36   21            
 7. Конкордия (София)                  12    6   0   6   48:51   18             [1 0 0  6:2  3]
 8. Ферион (София)                     12    6   0   6   46:24   18             [0 0 1  2:6  0]
 9. Интернационал (София)              12    3   0   9   11:35    9            
10. Олимпиец (София)                   12    2   0  10   39:68    6             [1 0 1 17:6  3]
11. Левски (Чепинци)                   12    2   0  10   22:96    6             [1 0 1  7:9  3]
12. Кремиковци (кв.Ботунец, София)     12    2   0  10   11:116   6             [1 0 1  4:13 3]
13. Надежда (Доброславци)              12    1   0  11   10:90    3            
--. Искър (Герман)                      7    0   0   7    6:96    - [*]        
--. София спорт (София)                 2    1   0   1    3:4     - [*] Изваден
--. Младост 2015 (София)                2    0   0   2    1:6     - [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Гранит (Владая) - във Владая;
    - Интернационал (София) - в кв.Ботунец, София;
    - Искър (Герман) - в Железница;
    - Конкордия (София) - ст."Бонсист", София;
    - Кремиковци (кв.Ботунец, София) - в кв.Ботунец, София;
    - Левски (Чепинци) - в Чепинци;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Младост 2015 (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Надежда (Доброславци) - в Доброславци;
    - Обеля (кв.Обеля, София) - ст."Единство", Обеля;
    - Олимпиец (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - София спорт (София) - ст.ВТУ "Любен Каравелов", София;
    - Ферион (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - ЦСКА 1948 (София) - ст."Бонсист", София.
  - На 12 септември 2017 г. София спорт (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На 12 септември 2017 г. Младост 2015 (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На 30 октомври 2017 г. Искър (Герман) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.

                           XV кръг - изтеглени мачове

2 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  1:2 
Олимпиец (София) - Искър (Герман)                        16:1  /анулиран/ 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       0:19 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       25:0 
2 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          2:3 
3 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            0:9 
5 септември 2017, вторник, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                1:3  /анулиран/ 
6 септември 2017, сряда, 10:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               1:8 

                           I кръг

8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Искър (Герман) - Ферион (София)                           1:15  /анулиран/ 
9 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Барокко (София) - Младост 2015 (София)                    3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Септември (София) - Конкордия (София)                     6:2 
9 септември 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Интернационал (София)               0:3 сл.  /анулиран/ 
10 септември 2017, неделя, 14:30 ч:
Гранит (Владая) - Обеля (кв.Обеля, София)                 3:2 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Олимпиец (София)         0:12 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София)                3:1 
Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци)                  6:0 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 2:9 
16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             1:0 
ЦСКА 1948 (София) - Левски (Чепинци)                     18:0 
Обеля (кв.Обеля, София) - Искър (Герман)                  6:0  /анулиран/ 
София спорт (София) - Барокко (София)                     анулиран 
16 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Гранит (Владая)                       1:10 
16 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Ферион (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          12:1 
17 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Септември (София)                  анулиран 

                           III кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Барокко (София) - Интернационал (София)                   7:1 
Септември (София) - София спорт (София)                   анулиран 
Гранит (Владая) - Младост 2015 (София)                    анулиран 
в Герман:
Искър (Герман) - Конкордия (София)                        2:9  /анулиран/ 
Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Обеля (кв.Обеля, София)     2:8 
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                   4:0 
Левски (Чепинци) - Олимпиец (София)                       6:5 
в Житен:
Надежда (Доброславци) - ЦСКА 1948 (София)                 0:12 

                           VI кръг - изтеглен мач

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       0:1 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 09:00 ч:
Олимпиец (София) - Надежда (Доброславци)                  9:1 
30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
в Герман:
Ферион (София) - Левски (Чепинци)                        14:1 
Конкордия (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       10:2 
София спорт (София) - Гранит (Владая)                     анулиран 
30 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Септември (София)                       3:1 
30 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Интернационал (София) - ЦСКА 1948 (София)                 0:3 
1 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Искър (Герман)                     анулиран 
1 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив 1929 (София)          2:3 

                           V кръг

6 октомври 2017, петък, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Олимпиец (София)                     11:0 
7 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Конкордия (София)                3:1 
7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Барокко (София)                         4:1 
Левски (Чепинци) - Обеля (кв.Обеля, София)                3:4 
Надежда (Доброславци) - Ферион (София)                    0:5 
7 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Искър (Герман) - София спорт (София)                      анулиран 
7 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Интернационал (София)                 5:0 
8 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Младост 2015 (София)     анулиран 

                           VI кръг

22 септември 2017, петък, 10:00 ч:
Септември (София) - Гранит (Владая)                       0:1 
14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Интернационал (София) - Олимпиец (София)                  3:1 
14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)      анулиран 
Барокко (София) - Искър (Герман)                         18:1  /анулиран/ 
Септември (София) - Гранит (Владая)                       изтеглен 
14 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Конкордия (София) - Левски (Чепинци)                     11:0 
14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - ЦСКА 1948 (София)                        1:2 
15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)             анулиран 
15 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Надежда (Доброславци)          12:1 

                           XII кръг - изтеглен мач

15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   0:12 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - София спорт (София)              анулиран 
21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Гранит (Владая) - Интернационал (София)                   4:3 
ЦСКА 1948 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               8:0 
21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
в Герман:
Искър (Герман) - Септември (София)                        0:14  /анулиран/ 
21 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Олимпиец (София) - Ферион (София)                         0:2 
22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Барокко (София)          0:7 
22 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Надежда (Доброславци) - Конкордия (София)                 1:6 
22 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Левски (Чепинци) - Младост 2015 (София)                   анулиран 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       15:0 
28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Левски (Чепинци)                    анулиран 
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                  4:2 
Гранит (Владая) - Искър (Герман)                         18:1  /анулиран/ 
28 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Интернационал (София) - Ферион (София)                    0:3 
28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Конкордия (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:5 
29 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Надежда (Доброславци)              анулиран 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Олимпиец (София)                7:3 

                           IX кръг

1 ноември 2017, сряда, 09:30 ч:
Олимпиец (София) - Конкордия (София)                      2:7 
1 ноември 2017, сряда, 10:00 ч:
Искър (Герман) - Интернационал (София)                    анулиран 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Гранит (Владая)          0:9 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                1:3 
Левски (Чепинци) - Барокко (София)                        1:5 
Надежда (Доброславци) - София спорт (София)               анулиран 
ЦСКА 1948 (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 
1 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Ферион (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                  1:3 

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Септември (София) - Левски (Чепинци)                     13:0 
4 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Гранит (Владая) - Локомотив 1929 (София)                  2:2 
4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Конкордия (София) - Ферион (София)                        6:2 
София спорт (София) - ЦСКА 1948 (София)                   анулиран 
Искър (Герман) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           анулиран 
4 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Надежда (Доброславци)                  16:1 
4 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Интернационал (София) - Обеля (кв.Обеля, София)           1:4 
5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Олимпиец (София)                   анулиран 

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Искър (Герман)                   анулиран 
Олимпиец (София) - София спорт (София)                    анулиран 
11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Барокко (София)                       1:2 
Ферион (София) - Младост 2015 (София)                     анулиран 
Обеля (кв.Обеля, София) - Конкордия (София)               1:0 
11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Интернационал (София)    2:0 
12 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски (Чепинци) - Гранит (Владая)                        2:11 
12 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Септември (София)                 1:8 

                           XII кръг

15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   0:12 
18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Интернационал (София) - Конкордия (София)                 0:2 
София спорт (София) - Ферион (София)                      анулиран 
Барокко (София) - Олимпиец (София)                       12:2 
Искър (Герман) - Левски (Чепинци)                         анулиран 
18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)                   6:0 
18 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     0:0 
19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)            анулиран 
19 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Локомотив 1929 (София)   изтеглен 

                           XIII кръг

25 ноември 2017, събота, 09:00 ч:
Ферион (София) - Барокко (София)                          0:2 
25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Интернационал (София)            3:0 
Левски (Чепинци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)         1:4 
Надежда (Доброславци) - Искър (Герман)                    анулиран 
Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София)             анулиран 
Конкордия (София) - Младост 2015 (София)                  анулиран 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Гранит (Владая)                       1:1 
25 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Олимпиец (София) - Септември (София)                      2:6 

                           XIV кръг

1 декември 2017, петък, 13:00 ч:
Септември (София) - Ферион (София)                        2:4 
2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Гранит (Владая) - Олимпиец (София)                        4:1 
2 декември 2017, събота, 10:00 ч:
София спорт (София) - Конкордия (София)                   анулиран 
Барокко (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                 3:0 сл. 
Искър (Герман) - ЦСКА 1948 (София)                        анулиран 
2 декември 2017, събота, 12:00 ч:
Интернационал (София) - Младост 2015 (София)              анулиран 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    0:5 
2 декември 2017, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (Чепинци)                 9:1 

                           XV кръг

2 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  1:2 
Олимпиец (София) - Искър (Герман)                        16:1  /анулиран/ 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       0:19 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)       25:0 
2 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          2:3 
3 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            0:9 
5 септември 2017, вторник, 10:00 ч:
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                1:3  /анулиран/ 
6 септември 2017, сряда, 10:00 ч:
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               1:8 
9 декември 2017, събота, 10:00 ч:
Левски (Чепинци) - Интернационал (София)                  изтеглен 
Надежда (Доброславци) - Локомотив 1929 (София)            изтеглен 
ЦСКА 1948 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        изтеглен 
Олимпиец (София) - Искър (Герман)                         изтеглен 
Ферион (София) - Гранит (Владая)                          изтеглен 
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               изтеглен 
Конкордия (София) - Барокко (София)                       изтеглен 
Младост 2015 (София) - София спорт (София)                изтеглен 

                           XVI кръг

24 февруари 2018, събота:
Конкордия (София) - Септември (София)                      - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Гранит (Владая)                  - 
Олимпиец (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)          - 
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)                   - 
Интернационал (София)                                     почива
Барокко (София)                                           почива
Ферион (София)                                            почива

                           XVII кръг

Надежда (Доброславци) - Интернационал (София)              - 
Левски (Чепинци) - ЦСКА 1948 (София)                       - 
Локомотив 1929 (София) - Олимпиец (София)                  - 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Ферион (София)            - 
Гранит (Владая) - Конкордия (София)                        - 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива
Септември (София)                                         почива
Барокко (София)                                           почива

                           XVIII кръг

Интернационал (София) - Барокко (София)                    - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Кремиковци (кв.Ботунец, Сф)      - 
Ферион (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Олимпиец (София) - Левски (Чепинци)                        - 
ЦСКА 1948 (София) - Надежда (Доброславци)                  - 
Септември (София)                                         почива
Гранит (Владая)                                           почива
Конкордия (София)                                         почива

                           XIX кръг

ЦСКА 1948 (София) - Интернационал (София)                  - 
Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София)                   - 
Левски (Чепинци) - Ферион (София)                          - 
Локомотив 1929 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)           - 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Конкордия (София)         - 
Септември (София) - Барокко (София)                        - 
Гранит (Владая)                                           почива

                           XX кръг

Интернационал (София) - Септември (София)                  - 
Барокко (София) - Гранит (Владая)                          - 
Конкордия (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Левски (Чепинци)                 - 
Ферион (София) - Надежда (Доброславци)                     - 
Олимпиец (София) - ЦСКА 1948 (София)                       - 
Кремиковци (кв.Ботунец, София)                            почива

                           XXI кръг

Олимпиец (София) - Интернационал (София)                   - 
ЦСКА 1948 (София) - Ферион (София)                         - 
Надежда (Доброславци) - Обеля (кв.Обеля, София)            - 
Левски (Чепинци) - Конкордия (София)                       - 
Гранит (Владая) - Септември (София)                        - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива
Кремиковци (кв.Ботунец, София)                            почива
Барокко (София)                                           почива

                           XXII кръг

Интернационал (София) - Гранит (Владая)                    - 
Барокко (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           - 
Конкордия (София) - Надежда (Доброславци)                  - 
Обеля (кв.Обеля, София) - ЦСКА 1948 (София)                - 
Ферион (София) - Олимпиец (София)                          - 
Септември (София)                                         почива
Локомотив 1929 (София)                                    почива
Левски (Чепинци)                                          почива

                           XXIII кръг

Ферион (София) - Интернационал (София)                     - 
Олимпиец (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                 - 
ЦСКА 1948 (София) - Конкордия (София)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                   - 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Септември (София)         - 
Надежда (Доброславци)                                     почива
Левски (Чепинци)                                          почива
Гранит (Владая)                                           почива

                           XXIV кръг

Гранит (Владая) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)           - 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Барокко (София) - Левски (Чепинци)                         - 
Конкордия (София) - Олимпиец (София)                       - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Ферион (София)                   - 
Интернационал (София)                                     почива
Надежда (Доброславци)                                     почива
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           XXV кръг

Обеля (кв.Обеля, София) - Интернационал (София)            - 
Ферион (София) - Конкордия (София)                         - 
Надежда (Доброславци) - Барокко (София)                    - 
Левски (Чепинци) - Септември (София)                       - 
Локомотив 1929 (София) - Гранит (Владая)                   - 
Олимпиец (София)                                          почива
ЦСКА 1948 (София)                                         почива
Кремиковци (кв.Ботунец, София)                            почива

                           XXVI кръг

Интернационал (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)     - 
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци)                         - 
Септември (София) - Надежда (Доброславци)                  - 
Барокко (София) - ЦСКА 1948 (София)                        - 
Конкордия (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива
Олимпиец (София)                                          почива
Ферион (София)                                            почива

                           XXVII кръг

Конкордия (София) - Интернационал (София)                  - 
Олимпиец (София) - Барокко (София)                         - 
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                      - 
Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)    - 
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива
Ферион (София)                                            почива
Левски (Чепинци)                                          почива

                           XXVIII кръг

Интернационал (София) - Локомотив 1929 (София)             - 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Левски (Чепинци)          - 
Гранит (Владая) - ЦСКА 1948 (София)                        - 
Септември (София) - Олимпиец (София)                       - 
Барокко (София) - Ферион (София)                           - 
Надежда (Доброславци)                                     почива
Обеля (кв.Обеля, София)                                   почива
Конкордия (София)                                         почива

                           XXIX кръг

Обеля (кв.Обеля, София) - Барокко (София)                  - 
Ферион (София) - Септември (София)                         - 
Олимпиец (София) - Гранит (Владая)                         - 
Надежда (Доброславци) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)     - 
Левски (Чепинци) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Интернационал (София)                                     почива
Конкордия (София)                                         почива
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           XXX кръг

Интернационал (София) - Левски (Чепинци)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)             - 
Кремиковци (кв.Ботунец, София) - ЦСКА 1948 (София)         - 
Гранит (Владая) - Ферион (София)                           - 
Септември (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                - 
Барокко (София) - Конкордия (София)                        - 
Олимпиец (София)                                          почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Барокко (София) XXX -:- 4:2 -:- 3:1 3:0* -:- -:- 7:1 12:2 -:- -:- 16:1 (18:1) --- (3:0) 2. Гранит (Владая) 4:1 XXX 2:2 -:- -:- 3:2 -:- -:- 4:3 4:1 -:- -:- 6:0 (18:1) --- --- 3. Локомотив 1929 (София) -:- -:- XXX 3:1 1:3 -:- 3:1 4:0 3:0 -:- 9:1 -:- -:- --- --- --- 4. ЦСКА 1948 (София) 1:2 1:1 -:- XXX -:- 8:0 -:- -:- -:- 11:0 18:0 25:0 -:- --- --- --- 5. Септември (София) -:- 0:1 -:- 0:0 XXX -:- 6:2 2:4 5:0 -:- 13:0 15:0 -:- --- --- --- 6. Обеля (кв.Обеля, София) -:- -:- 2:3 -:- 1:8 XXX 1:0 -:- -:- 7:3 -:- -:- 12:1 (6:0) --- --- 7. Конкордия (София) 0:19 1:10 -:- 2:5 -:- -:- XXX 6:2 -:- -:- 11:0 10:2 -:- --- --- --- 8. Ферион (София) 0:2 2:3 -:- 1:2 -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- 14:1 12:1 -:- --- --- --- 9. Интернационал (София) -:- -:- -:- 0:3 -:- 1:4 0:2 0:3 XXX 3:1 -:- -:- 1:0 --- --- --- 10. Олимпиец (София) -:- -:- 2:9 -:- 2:6 -:- 2:7 0:2 -:- XXX -:- -:- 9:1 (16:1) --- --- 11. Левски (Чепинци) 1:5 2:11 -:- -:- -:- 3:4 -:- -:- 1:2 6:5 XXX 1:4 6:0 --- --- --- 12. Кремиковци (кв.Ботунец, София) 0:7 0:9 0:12 -:- -:- 2:8 -:- -:- 2:0 0:12 -:- XXX 0:5 --- --- --- 13. Надежда (Доброславци) -:- -:- 0:9 0:12 1:8 -:- 1:6 0:5 -:- -:- -:- -:- XXX --- --- --- 14. Искър (Герман) --- --- --- --- (0:14) --- (2:9)(1:15) --- --- --- --- --- XXX --- --- 15. София спорт (София) --- --- --- --- --- --- --- --- (0:3) --- --- --- --- --- XXX --- 16. Младост 2015 (София) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- (1:3) XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Деца "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

4 март 2018, неделя / XVI кръг:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                 - 
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                          - 
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                        - 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                    - 
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)                - 
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       14   14   0   0   83:2    42    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Левски (София)                     14   12   1   1  100:5    37    
 3. ДИТ Спорт (София)                  14   10   1   3   57:13   31    
 4. Славия 1913 (София)                14   10   0   4   43:24   30     [1 0 0  3:2  3]
 5. Национал (София)                   14    9   3   2   57:10   30     [0 0 1  2:3  0]
 6. Витоша 13 (София)                  14    9   0   5   56:21   27    
 7. Левски Раковски (София)            14    7   1   6   46:28   22    
 8. Н спорт (София)                    14    7   0   7   35:29   21    
 9. Ботев 57 СОУ (София)               14    6   2   6   29:30   20    
10. Чавдар (Етрополе)                  14    5   0   9   22:47   15    
11. Царско село 2015 (София)           14    4   2   8   32:61   14    
12. Лъвчетата (София)                  14    3   2   9   16:46   11    
13. Локомотив 1929 (София)             14    2   0  12   11:76    6    
14. Олимпия ФК (София)                 14    1   0  13   17:68    3    
15. Барокко (София)                    14    0   0  14    7:151   0    
--. Люлин (кв.Люлин, София)            11    0   0  11    2:209   - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Витоша 13 (София) - ст."Бонсист", София;
    - ДИТ Спорт (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив" - изкуствен терен, София;
    - Лъвчетата (София) - ст."Бонсист", София;
    - Люлин (кв.Люлин, София) - ст."II-ри микрорайон", кв.Люлин, София;
    - Н спорт (София) - ст."НСА", София;
    - Национал (София) - ст."НСА", София;
    - Олимпия ФК (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Панчарево", Панчарево;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.
  - След XI кръг Люлин (кв.Люлин, София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Олимпия ФК (София)                        12:0 
2 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       1:5 
3 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Н спорт (София)                0:6 
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша 13 (София)               0:22  /анулиран/ 
Левски Раковски (София) - Лъвчетата (София)               4:0 
6 септември 2017, сряда, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София)                1:6 
6 септември 2017, сряда, 10:00 ч:
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                  12:0 
Национал (София) - ДИТ Спорт (София)                      1:1 

                           II кръг

6 септември 2017, сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:8 
9 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:6 
10 септември 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             13:0  /анулиран/ 
10 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Н спорт (София) - ДИТ Спорт (София)                       0:4 
Лъвчетата (София) - Национал (София)                      0:5 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          1:5 
Славия 1913 (София) - Барокко (София)                    12:0 
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:1 

                           III кръг

14 септември 2017, четвъртък, 10:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            7:0 
16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
в Етрополе:
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               5:1 
17 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Царско село 2015 (София)        0:20  /анулиран/ 
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпия ФК (София)                 7:1 
Барокко (София) - Витоша 13 (София)                       0:15 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      7:0 
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 отложен 
17 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
ДИТ Спорт (София) - Лъвчетата (София)                     7:1 
30 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                12:1 

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
ЦСКА (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                   27:0  /анулиран/ 
23 септември 2017, събота, 14:00 ч:
в София, ст."НСА":
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      0:6 
24 септември 2017, неделя, 09:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ДИТ Спорт (София)                0:5 
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:2 
в София, ст.на ВТУ "Тодор Каблешков":
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        0:3 
Олимпия ФК (София) - Барокко (София)                     11:0 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           2:2 
24 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Лъвчетата (София)                       3:0 

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 14:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                     9:2 
1 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Н спорт (София)                 1:18  /анулиран/ 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       0:5 
Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                2:12 
1 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Лъвчетата (София) - Локомотив 1929 (София)                2:1 
1 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Левски (София) - Олимпия ФК (София)                      12:0 
1 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Славия 1913 (София)                    2:3 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:2 

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     отложен 
7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
в София, ст."Българска армия" - помощен терен:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                           19:0 
8 октомври 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Левски Раковски (София)              0:2 
8 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:2 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 0:16 
Люлин (кв.Люлин, София) - Ботев 57 СОУ (София)            0:19  /анулиран/ 
8 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      0:4 
8 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 10:1 
12 октомври 2017, четвъртък, 15:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     3:1 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                0:3 
15 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Н спорт (София)                    2:1 
Барокко (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 9:1  /анулиран/ 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:3 
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        6:1 
15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 
15 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Витоша 13 (София)                     3:0 
15 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - Олимпия ФК (София)                     3:0 

                           VIII кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 10:00 ч:
в Етрополе:
Н спорт (София) - Чавдар (Етрополе)                       1:0 
20 октомври 2017, петък, 13:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    5:0 (3:0) 
22 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1929 (София)              6:0 
Витоша 13 (София) - Лъвчетата (София)                     6:1 
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:8 
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (София)                  0:19  /анулиран/ 
22 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Олимпия ФК (София) - ДИТ Спорт (София)                    1:4 
22 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    8:0 

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Царско село 2015 (София)              1:2 
в София, ст."Славия":
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   1:3 
29 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     5:0 
Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)        15:0  /анулиран/ 
Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София)                    3:1 
Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София)                0:8 
29 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Барокко (София) - Н спорт (София)                         0:2 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           1:2 

                           X кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                          3:0 
3 ноември 2017, петък, 13:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              2:2 
3 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            1:0 
5 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               1:3 
5 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Национал (София)                0:26  /анулиран/ 
5 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Барокко (София) - Левски (София)                          0:20 
5 ноември 2017, неделя, 13:30 ч:
Витоша 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                     5:1 
5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Славия 1913 (София)                     2:4 

                           XI кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 19:30 ч:
Лъвчетата (София) - ЦСКА (София)                          0:3 (0:2) 
11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Чавдар (Етрополе) - Олимпия ФК (София)                    2:1 
12 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски (София) - Н спорт (София)                          4:0 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:6 
Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София)                   0:1 
12 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
в Герман:
ДИТ Спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)              21:0  /анулиран/ 
12 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски Раковски (София) - Барокко (София)                16:1 
Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   5:0 

                           XII кръг

17 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  7:1 
18 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - ДИТ Спорт (София)                  0:2 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     3:0 
19 ноември 2017, неделя, 09:00 ч:
Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  0:3 
19 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Лъвчетата (София)               анулиран 
Барокко (София) - Национал (София)                        1:6 
19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
в Етрополе:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:3 
19 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Витоша 13 (София)                       4:3 

                           XIII кръг

24 ноември 2017, петък, 13:00 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         0:0 
25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:4 
26 ноември 2017, неделя, 09:30 ч:
Левски Раковски (София) - Н спорт (София)                 2:1 
Лъвчетата (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:1 
Локомотив 1929 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)          анулиран 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            1:0 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    7:1 
26 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Барокко (София)                      16:0 

                           III кръг - отложен мач

30 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                12:1 

                           XIV кръг

2 декември 2017, събота, 09:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        6:0 
3 декември 2017, неделя, 09:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             3:0 
3 декември 2017, неделя, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              0:6 
Барокко (София) - Лъвчетата (София)                       2:5 
Левски (София) - ДИТ Спорт (София)                        2:0 
Левски Раковски (София) - Национал (София)                2:2 
3 декември 2017, неделя, 10:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Чавдар (Етрополе)               анулиран 
3 декември 2017, неделя, 15:00 ч:
Н спорт (София) - Олимпия ФК (София)                      5:0 

                           XV кръг

6 декември 2017, сряда, 10:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  4:0 
Славия 1913 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             анулиран 
Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             0:5 
6 декември 2017, сряда, 10:30 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Левски Раковски (София)               3:1 
6 декември 2017, сряда, 12:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:3 
Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          1:3 
6 декември 2017, сряда, 12:30 ч:
Лъвчетата (София) - Левски (София)                        0:6 
6 декември 2017, сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Н спорт (София)                        2:0 

                           XVI кръг

4 март 2018, неделя:
Н спорт (София) - Царско село 2015 (София)                 - 
Олимпия ФК (София) - ЦСКА (София)                          - 
Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                        - 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                    - 
Лъвчетата (София) - Левски Раковски (София)                - 
ДИТ Спорт (София) - Национал (София)                       - 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           XVII кръг

ДИТ Спорт (София) - Н спорт (София)                        - 
Национал (София) - Лъвчетата (София)                       - 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)           - 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                         - 
Барокко (София) - Славия 1913 (София)                      - 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София)                   - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Олимпия ФК (София)                                        почива

                           XVIII кръг

Н спорт (София) - ЦСКА (София)                             - 
Олимпия ФК (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  - 
Витоша 13 (София) - Барокко (София)                        - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)                - 
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                  - 
Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (София)                      - 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XIX кръг

Лъвчетата (София) - Н спорт (София)                        - 
ДИТ Спорт (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                       - 
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)              - 
Левски (София) - Витоша 13 (София)                         - 
Барокко (София) - Олимпия ФК (София)                       - 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)            - 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XX кръг

ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                        - 
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                 - 
Олимпия ФК (София) - Левски (София)                        - 
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)                - 
Славия 1913 (София) - Национал (София)                     - 
Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Лъвчетата (София)                 - 
Н спорт (София)                                           почива

                           XXI кръг

Локомотив 1929 (София) - Н спорт (София)                   - 
Лъвчетата (София) - Чавдар (Етрополе)                      - 
ДИТ Спорт (София) - Славия 1913 (София)                    - 
Национал (София) - Витоша 13 (София)                       - 
Левски Раковски (София) - Олимпия ФК (София)               - 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  - 
Барокко (София) - ЦСКА (София)                             - 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XXII кръг

Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)         - 
Олимпия ФК (София) - Национал (София)                      - 
Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                      - 
Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                    - 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Барокко (София)                                           почива

                           XXIII кръг

Чавдар (Етрополе) - Н спорт (София)                        - 
Локомотив 1929 (София) - Славия 1913 (София)               - 
Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София)                      - 
ДИТ Спорт (София) - Олимпия ФК (София)                     - 
Национал (София) - Царско село 2015 (София)                - 
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     - 
Левски (София)                                            почива

                           XXIV кръг

Н спорт (София) - Барокко (София)                          - 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                      - 
ЦСКА (София) - Национал (София)                            - 
Царско село 2015 (София) - ДИТ Спорт (София)               - 
Олимпия ФК (София) - Лъвчетата (София)                     - 
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XXV кръг

Славия 1913 (София) - Н спорт (София)                      - 
Чавдар (Етрополе) - Витоша 13 (София)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Олимпия ФК (София)                - 
Лъвчетата (София) - Царско село 2015 (София)               - 
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                           - 
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)             - 
Левски (София) - Барокко (София)                           - 
Национал (София)                                          почива

                           XXVI кръг

Н спорт (София) - Левски (София)                           - 
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                  - 
Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                    - 
ЦСКА (София) - Лъвчетата (София)                           - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Олимпия ФК (София) - Чавдар (Етрополе)                     - 
Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София)                    - 
ДИТ Спорт (София)                                         почива

                           XXVII кръг

Витоша 13 (София) - Н спорт (София)                        - 
Славия 1913 (София) - Олимпия ФК (София)                   - 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)               - 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                      - 
ДИТ Спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
Национал (София) - Барокко (София)                         - 
Левски Раковски (София) - Левски (София)                   - 
Лъвчетата (София)                                         почива

                           XXVIII кръг

Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                  - 
Левски (София) - Национал (София)                          - 
Барокко (София) - ДИТ Спорт (София)                        - 
Ботев 57 СОУ (София) - Лъвчетата (София)                   - 
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                           - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Олимпия ФК (София) - Витоша 13 (София)                     - 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXIX кръг

Олимпия ФК (София) - Н спорт (София)                       - 
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)              - 
Лъвчетата (София) - Барокко (София)                        - 
ДИТ Спорт (София) - Левски (София)                         - 
Национал (София) - Левски Раковски (София)                 - 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXX кръг

Н спорт (София) - Национал (София)                         - 
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)                - 
Левски (София) - Лъвчетата (София)                         - 
Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                   - 
ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                           - 
Царско село 2015 (София) - Олимпия ФК (София)              - 
Славия 1913 (София)                                       почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX -:- 3:0 6:0 -:- -:- 5:0 7:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 12:0 19:0 (27:0) 2. Левски (София) 0:3 XXX 2:0 7:0 -:- -:- 7:1 4:0 5:0 -:- -:- -:- 12:0 12:0 -:- --- 3. ДИТ Спорт (София) -:- -:- XXX -:- -:- 3:0 3:1 -:- -:- 9:2 1:2 7:1 -:- -:- 16:0 (21:0) 4. Славия 1913 (София) -:- -:- 0:2 XXX -:- 0:1 3:2 -:- -:- -:- 1:0 -:- 6:0 -:- 12:0 --- 5. Национал (София) 1:2 0:0 1:1 2:3 XXX -:- -:- 2:0 5:0 -:- -:- -:- 12:1 3:0 -:- --- 6. Витоша 13 (София) 1:3 0:3 -:- -:- 0:4 XXX -:- -:- 2:1 5:1 -:- 6:1 -:- 7:1 -:- --- 7. Левски Раковски (София) -:- -:- -:- -:- 2:2 0:2 XXX 2:1 -:- 5:1 6:1 4:0 -:- -:- 16:1 (15:0) 8. Н спорт (София) -:- -:- 0:4 2:4 -:- 4:3 -:- XXX -:- 1:0 -:- 3:0 10:1 5:0 -:- --- 9. Ботев 57 СОУ (София) 0:5 -:- 0:2 1:6 -:- -:- 1:0 2:1 XXX -:- -:- -:- 3:0 7:1 8:0 --- 10. Чавдар (Етрополе) 0:4 1:6 -:- 1:3 0:6 -:- -:- -:- 0:3 XXX -:- 3:1 -:- 2:1 -:- --- 11. Царско село 2015 (София) 0:8 0:16 -:- -:- 0:8 0:6 -:- 0:6 2:2 2:3 XXX 2:2 -:- -:- -:- --- 12. Лъвчетата (София) 0:3 0:6 -:- 0:2 0:5 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- XXX 2:1 3:1 -:- --- 13. Локомотив 1929 (София) -:- -:- 0:5 -:- -:- 0:8 1:5 -:- -:- 0:3 0:6 -:- XXX -:- 4:0 --- 14. Олимпия ФК (София) -:- -:- 1:4 0:3 -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 0:5 -:- 1:3 XXX 11:0 (13:0) 15. Барокко (София) -:- 0:20 -:- -:- 1:6 0:15 -:- 0:2 -:- 1:5 2:12 2:5 -:- -:- XXX (9:1) 16. Люлин (кв.Люлин, София) --- (0:19) --- --- (0:26)(0:22) --- (1:18)(0:19) --- (0:20) --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре