Деца (род.2003-04):
Стара Загора - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               22   22   0   0  173:8    66
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Розова долина (Казанлък)           22   20   0   2   84:11   60
 3. Сливен 2000 (Сливен)               22   14   3   5   82:41   45
 4. Миньор (Раднево)                   22   11   4   7   45:38   37
 5. Локомотив (Стара Загора)           22   12   0  10   56:36   36
 6. Чирпан (Чирпан)                    22   11   1  10   58:66   34
 7. Ботев (Гълъбово)                   22   10   0  12   46:89   30
 8. Респект (Хасково)                  22    9   2  11   42:47   29
 9. Арсенал (Казанлък)                 22    7   1  14   58:80   22
10. Загорец (Нова Загора)              22    7   0  15   36:96   21
11. Единство (Гурково)                 22    3   0  19   22:106   9
12. Тунджа 2006 (Ягода)                22    0   1  21    7:91    1

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                      5:7 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               8:1 
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       4:2 
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  3:0 
Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)       0:4 
Загорец (Нова Загора) - Респект (Хасково)                 4:0 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Респект (Хасково)                       2:1 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          4:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Локомотив (Стара Загора)            0:3 
Миньор (Раднево) - Единство (Гурково)                     3:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                   9:0 
Арсенал (Казанлък) - Берое (Стара Загора)                 0:16 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                   15:0 
Ботев (Гълъбово) - Арсенал (Казанлък)                     3:5 
Единство (Гурково) - Сливен 2000 (Сливен)                 0:7 
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)               0:1 
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               1:0 
Респект (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              0:5 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)                1:6 
Тунджа 2006 (Ягода) - Респект (Хасково)                   1:4 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  2:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора)           3:1 
Арсенал (Казанлък) - Единство (Гурково)                   7:1 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                  10:0 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        4:8 
Единство (Гурково) - Берое (Стара Загора)                 0:8 
Локомотив (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)             4:0 
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              0:6 
Респект (Хасково) - Миньор (Раднево)                      1:2 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)            4:0 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     5:0 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Респект (Хасково)                  4:1 
Арсенал (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)               11:1 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)           3:0 
Ботев (Гълъбово) - Единство (Гурково)                     3:0 

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      1:6 
Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)               3:2 
Загорец (Нова Загора) - Берое (Стара Загора)              0:11 
Респект (Хасково) - Арсенал (Казанлък)                    1:3 
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           4:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                    2:2 

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        3:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 2006 (Ягода)                5:0 
Арсенал (Казанлък) - Розова долина (Казанлък)             1:2 
Берое (Стара Загора) - Респект (Хасково)                  4:0 
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                  4:3 
Единство (Гурково) - Локомотив (Стара Загора)             3:4 

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                0:3 
Загорец (Нова Загора) - Единство (Гурково)                2:3 
Респект (Хасково) - Ботев (Гълъбово)                      5:1 
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           0:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арсенал (Казанлък)                  2:5 
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   1:1 

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:3 
Арсенал (Казанлък) - Миньор (Раднево)                     2:2 
Берое (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               14:0 
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               0:10 
Единство (Гурково) - Респект (Хасково)                    2:5 
Локомотив (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)          9:0 

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 10:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                   2:9 
Респект (Хасково) - Локомотив (Стара Загора)              0:3 
Розова долина (Казанлък) - Единство (Гурково)             3:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Гълъбово)                    2:7 
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   2:7 
Сливен 2000 (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                 7:2 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Арсенал (Казанлък)                      3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               отложен 
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       отложен 
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  отложен 
Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора)       3:0 
Респект (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                 отложен 
1 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       5:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  0:3 
Респект (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                 3:0 
29 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               2:7 

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Респект (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                       отложен 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          отложен 
Локомотив (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)            8:0 
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                     отложен 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   отложен 
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 отложен 
24 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Респект (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                       6:1 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:7 
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                     1:4 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:3 
31 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 6:1 

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Берое (Стара Загора)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     отложен 
Сливен 2000 (Сливен) - Единство (Гурково)                 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)               1:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               отложен 
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              отложен 
25 април 2018, сряда, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     1:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               0:3 
29 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              5:0 

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)                3:0 
Респект (Хасково) - Тунджа 2006 (Ягода)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  1:5 
Локомотив (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)           2:1 
Единство (Гурково) - Арсенал (Казанлък)                   1:6 
Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   0:8 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                        1:2 
Берое (Стара Загора) - Единство (Гурково)                13:0 
Арсенал (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора)             0:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Миньор (Раднево) - Респект (Хасково)                      0:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)            0:3 

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     0:3 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               3:0 
Респект (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                  1:1 
Загорец (Нова Загора) - Арсенал (Казанлък)                3:0 
Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)           0:5 
Единство (Гурково) - Ботев (Гълъбово)                     3:4 

                           XIV кръг - отложени мачове

25 април 2018, сряда, 10:00 ч:
Арсенал (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                     1:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               0:3 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      3:0 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Стара Загора)               3:0 сл. * 
* - първоначално 0:2, в последствие на Локомотив е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              отложен 
Арсенал (Казанлък) - Респект (Хасково)                    0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           1:3 
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 
16 май 2018, сряда, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)             15:0 

                           XII кръг - отложени мачове

1 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       5:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  0:3 
Респект (Хасково) - Загорец (Нова Загора)                 3:0 

                           XIX кръг

4 май 2018, петък, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Чирпан (Чирпан)                        3:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сливен 2000 (Сливен)                0:3 
Розова долина (Казанлък) - Арсенал (Казанлък)             3:0 
Респект (Хасково) - Берое (Стара Загора)                  1:7 
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  6:0 
Локомотив (Стара Загора) - Единство (Гурково)            11:0 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Стара Загора)                0:3 
Единство (Гурково) - Загорец (Нова Загора)                0:6 
Ботев (Гълъбово) - Респект (Хасково)                      2:1 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           4:0 
Арсенал (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)                  3:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   5:1 

                           XVIII кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)             15:0 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Чирпан (Чирпан)                    3:0 
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     отложен 
Тунджа 2006 (Ягода) - Берое (Стара Загора)                0:3 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               4:0 
Респект (Хасково) - Единство (Гурково)                    3:0 
Загорец (Нова Загора) - Локомотив (Стара Загора)          1:4 
29 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     3:0 

                           XIII кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Респект (Хасково) - Чирпан (Чирпан)                       6:1 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          0:7 
Единство (Гурково) - Миньор (Раднево)                     1:4 
Ботев (Гълъбово) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:3 

                           XIV кръг - отложен мач

29 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Респект (Хасково)              5:0 

                           XXI кръг - отложен мач

29 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Миньор (Раднево) - Арсенал (Казанлък)                     3:0 

                           XXII кръг

26 май 2018, събота, 10:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)                   0:3 
Локомотив (Стара Загора) - Респект (Хасково)              0:3 
Единство (Гурково) - Розова долина (Казанлък)             1:5 
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   5:1 
Арсенал (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)                 5:9 

                           XII кръг - отложен мач

29 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               2:7 

                           XIII кръг - отложен мач

31 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Арсенал (Казанлък)                 6:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Берое (Стара Загора) XXX 4:0 8:1 5:1 3:0 15:0 10:0 4:0 6:1 15:0 13:0 14:0 2. Розова долина (Казанлък) 0:1 XXX 4:2 3:0 3:0 3:0 4:0 5:0 3:0 4:0 3:0 4:0 3. Сливен 2000 (Сливен) 2:7 1:3 XXX 5:1 3:1 3:0 9:0 4:1 7:2 3:0* 3:0* 5:0 4. Миньор (Раднево) 2:7 0:3 1:1 XXX 1:0 3:0 5:0 0:0 3:0 2:0 3:0 3:0 5. Локомотив (Стара Загора) 0:5 0:4 2:1 0:1 XXX 0:3 3:2 0:3 4:0 9:0 11:0 8:0 6. Чирпан (Чирпан) 0:3* 1:6 3:3 3:2 0:3 XXX 1:2 2:1 3:1 0:3 3:0 5:0 7. Ботев (Гълъбово) 0:8 0:10 2:3 4:2 3:0* 4:8 XXX 2:1 3:5 4:3 3:0 3:0 8. Респект (Хасково) 1:7 0:5 1:1 1:2 0:3 6:1 5:1 XXX 1:3 3:0 3:0 3:0* 9. Арсенал (Казанлък) 0:16 1:2 5:9 2:2 0:1 5:7 1:2 0:3 XXX 11:1 7:1 3:0 10. Загорец (Нова Загора) 0:11 0:7 0:6 1:5 1:4 2:9 6:0 4:0 3:0 XXX 2:3 1:0 11. Единство (Гурково) 0:8 1:5 0:7 1:4 3:4 1:6 3:4 2:5 1:6 0:6 XXX 3:0 12. Тунджа 2006 (Ягода) 0:3 0:3 0:3 2:2 0:3 0:3 2:7 1:4 2:5 0:3 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре