Деца (род.2009-10):
« Варна - Зонална група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
Актуални мачове:
30 март 2024 г., събота, 12:15 ч / XV кръг:
Приказките (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) -
31 март 2024 г., неделя, 12:15 ч / XV кръг:
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна) -
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) - сл.
Дунав от Русе (Русе) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
Бележки
- Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион "Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго.
- Отборите на Добруджа 1919 (Добрич) играе домакинските си мачове на ст."Дружба" в Добрич освен ако не е посочено друго.
- Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго.
- Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго.
- Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго.
- Приказките (Добрич) играе домакинските си мачове на ст."Дружба" - изкуствен терен в Добрич освен ако не е посочено друго.
- Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна освен ако не е посочено друго.
- Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово освен ако не е посочено друго.
- Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна освен ако не е посочено друго.
- На полусезона Добруджа 1919 II (Добрич) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
- На полусезона СФК Светкавица 2014 (Търговище) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
I кръг
16 септември 2023 г., събота, 12:15 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:16
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
17 септември 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Фратрия (Бенковски) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) 11:0
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) отложен
17 септември 2023 г., неделя, 14:15 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) 1:1
2 декември 2023 г., събота, 13:15 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) 4:2
Приказките (Добрич) почива
II кръг
22 септември 2023 г., петък, 12:00 ч:
Приказките (Добрич) - Волов (Шумен) 1:4
24 септември 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) 3:0
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Дунав от Русе (Русе) 0:11
Добруджа 1919 II (Добрич) - Фратрия (Бенковски) 0:10
Олимпик (Варна) почива
III кръг
30 септември 2023 г., събота, 12:00 ч:
Фратрия (Бенковски) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:1
30 септември 2023 г., събота, 12:15 ч:
Волов (Шумен) - Олимпик (Варна) 1:1
30 септември 2023 г., събота, 15:15 ч:
Черно море (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
1 октомври 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 II (Добрич) 9:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Приказките (Добрич) 0:0
Спартак 1918 (Варна) почива
IV кръг
7 октомври 2023 г., събота, 12:15 ч:
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) отложен
8 октомври 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Приказките (Добрич) отложен
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черно море (Варна) 1:2
8 октомври 2023 г., неделя, 13:15 ч:
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Дунав от Русе (Русе) 2:3
9 ноември 2023 г., четвъртък, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Приказките (Добрич) 6:0
3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) 9:1
СФК Светкавица 2014 (Търговище) почива
V кръг
14 октомври 2023 г., събота, 12:15 ч:
Волов (Шумен) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) 12:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) отложен
15 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч:
Приказките (Добрич) - Олимпик (Варна) 2:4
15 октомври 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
Черно море (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:5
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:4 *
* - по първоначална програма с домакинство за Добруджа 1919, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Добруджа 1919 II (Добрич) почива
VI кръг
21 октомври 2023 г., събота, 12:15 ч:
СФК Светкавица 2014 (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:9
Добруджа 1919 II (Добрич) - Волов (Шумен) 1:4
22 октомври 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна) 10:0
Спартак 1918 (Варна) - Приказките (Добрич) 6:0
Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) 2:1
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива
VII кръг
26 октомври 2023 г., четвъртък, 11:00 ч:
Приказките (Добрич) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) 12:0
26 октомври 2023 г., четвъртък, 11:45 ч:
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 1:1
30 октомври 2023 г., понеделник, 12:15 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
Волов (Шумен) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:6
1 ноември 2023 г., сряда, 12:15 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич) 4:1
Дунав от Русе (Русе) почива
VIII кръг
6 ноември 2023 г., понеделник, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 2:0
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Олимпик (Варна) 0:18
Добруджа 1919 II (Добрич) - Приказките (Добрич) 1:3
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:0
7 ноември 2023 г., вторник, 12:15 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Волов (Шумен) 1:1
Черно море (Варна) почива
IV кръг - отложен мач
9 ноември 2023 г., четвъртък, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Приказките (Добрич) 6:0
IX кръг
11 ноември 2023 г., събота, 12:15 ч:
Волов (Шумен) - Черно море (Варна) 1:5
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) 1:0
12 ноември 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Приказките (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:2
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) 2:1
Спартак 1918 (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) 15:0
Лудогорец 1945 (Разград) почива
X кръг
18 ноември 2023 г., събота, 12:15 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) отложен
19 ноември 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - СФК Светкавица 2014 (Тщ) 3:0 сл.
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) отложен
Дунав от Русе (Русе) - Приказките (Добрич) отложен
20 ноември 2023 г., понеделник, 13:00 ч:
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Олимпик (Варна) 7:0
10 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 0:1
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Приказките (Добрич) 1:0
2 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
Волов (Шумен) почива
XI кръг
23 ноември 2023 г., четвъртък, 12:15 ч:
СФК Светкавица 2014 (Тщ) - Добруджа 1919 II (Добрич) 0:7
25 ноември 2023 г., събота, 12:15 ч:
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
26 ноември 2023 г., неделя, 12:15 ч:
Приказките (Добрич) - Черно море (Варна) отложен
Олимпик (Варна) - Дунав от Русе (Русе) отложен
29 ноември 2023 г., сряда, 12:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:1
13 декември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
Приказките (Добрич) - Черно море (Варна) 1:3
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Олимпик (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 2:0
Добруджа 1919 (Добрич) почива
I кръг - отложен мач
2 декември 2023 г., събота, 13:15 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) 4:2
V кръг
2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:4 *
* - по първоначална програма с домакинство за Добруджа 1919, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
X кръг - отложен мач
10 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 0:1
XI кръг - отложен мач
13 декември 2023 г., сряда, 13:00 ч:
Приказките (Добрич) - Черно море (Варна) 1:3
X кръг - отложен мач
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Приказките (Добрич) 1:0
X кръг - отложен мач
2 март 2024 г., събота, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
XI кръг - отложен мач
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Олимпик (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 2:0
IV кръг - отложен мач
3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) 9:1
XIV кръг - изтеглен мач
9 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Фратрия (Бенковски) 2:0
XII кръг
9 март 2024 г., събота, 12:15 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен) 5:1
10 март 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0 сл.
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Фратрия (Бенковски) 0:3 сл.
10 март 2024 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна) 1:1
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 3:2
Приказките (Добрич) почива
XIII кръг
16 март 2024 г., събота, 12:15 ч:
Волов (Шумен) - Приказките (Добрич) 3:0
17 март 2024 г., неделя, 11:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
17 март 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Дунав от Русе (Русе) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) 3:0 сл.
Фратрия (Бенковски) - Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0 сл.
17 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 1:1
Олимпик (Варна) почива
XIV кръг
9 март 2024 г., събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Фратрия (Бенковски) 2:0
23 март 2024 г., събота, 12:15 ч:
Олимпик (Варна) - Волов (Шумен) 3:1
24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч:
Приказките (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
24 март 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Фратрия (Бенковски) изтеглен
Добруджа 1919 II (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) 0:3 сл.
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Черно море (Варна) 0:3 сл.
Спартак 1918 (Варна) почива
XVI кръг - изтеглен мач
23 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море (Варна) 2:0
XV кръг
30 март 2024 г., събота, 12:15 ч:
Приказките (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) -
31 март 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна) -
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) - сл.
Дунав от Русе (Русе) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -
СФК Светкавица 2014 (Търговище) почива
XVI кръг
23 март 2024 г., събота, 13:00 ч:
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море (Варна) 2:0
6 април 2024 г., събота, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) -
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Волов (Шумен) - сл.
7 април 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море (Варна) изтеглен
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) - *
* - по първоначална програма с домакинство за Спартак 1918, по взаимна
договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Олимпик (Варна) - Приказките (Добрич) -
Добруджа 1919 II (Добрич) почива
XVII кръг
14 април 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Приказките (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) -
Добруджа 1919 (Добрич) - СФК Светкавица 2014 (Тщ) - сл.
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 II (Добрич) - сл.
Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) -
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива
XVIII кръг
20 април 2024 г., събота, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) -
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Волов (Шумен) -
21 април 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич) - сл.
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Приказките (Добрич) - сл.
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) -
Дунав от Русе (Русе) почива
XIX кръг
27 април 2024 г., събота, 12:15 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) -
Волов (Шумен) - Дунав от Русе (Русе) -
28 април 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Олимпик (Варна) - СФК Светкавица 2014 (Търговище) - сл.
Приказките (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич) - сл.
Добруджа 1919 (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -
Черно море (Варна) почива
XX кръг
11 май 2024 г., събота, 12:15 ч:
Черно море (Варна) - Волов (Шумен) -
12 май 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Приказките (Добрич) -
Добруджа 1919 II (Добрич) - Олимпик (Варна) - сл.
СФК Светкавица 2014 (Търговище) - Спартак 1918 (Варна) - сл.
Лудогорец 1945 (Разград) почива
XXI кръг
19 май 2024 г., неделя, 12:15 ч:
СФК Светкавица 2014 (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград) - сл.
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич) - сл.
Олимпик (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -
Приказките (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) -
Волов (Шумен) почива
XXII кръг
26 май 2024 г., неделя, 12:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен) -
Черно море (Варна) - Приказките (Добрич) -
Дунав от Русе (Русе) - Олимпик (Варна) -
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Спартак 1918 (Варна) -
Добруджа 1919 II (Добрич) - СФК Светкавица 2014 (Тщ) анулиран
Добруджа 1919 (Добрич) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
---------------------------------------------------------------------------------------------
1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 2:0 -:- -:- 6:0 2:0 10:0 -:- 6:0 3:0* 3:0*
2. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:1 XXX 2:0 2:3 4:0 -:- 7:0 -:- -:- 3:0*11:0
3. Черно море (Варна) 1:3 0:5 XXX -:- 3:1 1:1 4:2 -:- -:- -:- 3:0*
4. Дунав от Русе (Русе) 0:4 -:- 2:1 XXX -:- 1:1 -:- 1:1 1:0 9:0 3:0*
5. Добруджа 1919 (Добрич) 0:3 -:- -:- 1:0 XXX -:- -:- 5:1 0:0 4:1 -:-
6. Спартак 1918 (Варна) -:- 0:1 3:0 3:2 2:4 XXX -:- 9:1 6:0 -:- 15:0
7. Олимпик (Варна) -:- -:- 1:1 2:0 1:3 1:1 XXX 3:1 -:- 2:1 -:-
8. Волов (Шумен) 0:6 1:6 1:5 -:- 1:1 -:- 1:1 XXX 3:0 -:- 12:0
9. Приказките (Добрич) -:- 0:2 1:3 -:- 1:2 -:- 2:4 1:4 XXX -:- 12:0
10. Добруджа 1919 II (Добрич) 0:16 0:10 1:2 0:3* -:- 0:1 -:- 1:4 1:3 XXX ---
11. СФК Светкавица 2014 (Търговище) -:- 0:3* 0:3* 0:11 0:9 -:- 0:18 -:- -:- 0:7 XXX
---------------------------------------------------------------------------------------------
нагоре