Деца (род.2009-10):
« Варна - Междуобластна група 2023/24


Група 2

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 13:00 ч / XIV кръг:
Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав)      - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Доростол Силистра (Силистра) 18 17 1 0 65:5 52 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Шумен 2007 (Шумен) 17 13 1 3 65:11 40 3. Септември 98 (Тервел) 18 12 0 6 60:21 36 [1 0 1 4:4 3, 2 гола на чужд терен] 4. Светкавица Търговище (Търговище) 18 11 3 4 74:18 36 [1 0 1 4:4 3, 0 гола на чужд терен] 5. Космос (Браничево) 18 11 0 7 70:42 33 6. Златен век 2020 (Велики Преслав) 17 7 2 8 29:49 23 7. Атлетик (Провадия) 18 7 0 11 46:57 21 8. Велики Преслав (Велики Преслав) 18 2 1 15 8:95 7 9. Калиакра 1923 (Каварна) 18 2 0 16 10:89 6 10. ФК Тича (Варна) 18 3 0 15 12:52 9 [*] Изваден
Бележки - ФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. - Шумен 2007 (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион "Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго. - След XII кръг ФК Тича (Варна) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Космос (Браничево) - Септември 98 (Тервел) 0:5 Атлетик (Провадия) - ФК Тича (Варна) 4:2 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:7 Доростол Силистра (Сс) - Златен век 2020 (В.Преслав) 6:0 16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Светкавица Търговище (Тщ) 0:12 II кръг 22 септември 2023 г., петък, 15:30 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Златен век 2020 (В.Преслав) 12:1 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: ФК Тича (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) отложен Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия) 5:0 23 септември 2023 г., събота, 12:15 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Космос (Браничево) 8:0 24 септември 2023 г., неделя, 12:15 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 2:0 2 март 2024 г., събота, 11:00 ч: ФК Тича (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 0:3 сл. III кръг 30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Космос (Браничево) - Велики Преслав (Велики Преслав) 10:0 30 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - ФК Тича (Варна) 1:0 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Светкавица Търговище (Тщ) 0:8 Атлетик (Провадия) - Шумен 2007 (Шумен) 0:4 Доростол Силистра (Силистра) - Септември 98 (Тервел) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Септември 98 (Тервел) 4:1 IV кръг 6 октомври 2023 г., петък, 15:30 ч: Септември 98 (Тервел) - Златен век 2020 (В.Преслав) 6:0 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - ФК Тича (Варна) 3:0 сл. Калиакра 1923 (Каварна) - Космос (Браничево) 1:6 7 октомври 2023 г., събота, 12:15 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра) 1:2 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) 1:5 V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) 0:2 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Космос (Браничево) - Светкавица Търговище (Търговище) 1:5 Атлетик (Провадия) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:0 ФК Тича (Варна) - Септември 98 (Тервел) 0:8 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Сс) - Велики Преслав (В.Преслав) 3:0 сл. VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Златен век 2020 (В.Преслав) 0:0 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Доростол Силистра (Силистра) 0:4 Космос (Браничево) - Атлетик (Провадия) 5:3 21 октомври 2023 г., събота, 12:15 ч: Шумен 2007 (Шумен) - ФК Тича (Варна) 6:1 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел) 4:2 VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Атлетик (Провадия) - Светкавица Търговище (Търговище) 1:7 Доростол Силистра (Силистра) - Космос (Браничево) 6:3 Златен век 2020 (В.Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 5:0 ФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 сл. Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен) 1:0 VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен) 1:2 Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел) 0:7 Калиакра 1923 (Каварна) - ФК Тича (Варна) 1:3 Космос (Браничево) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 3:4 Атлетик (Провадия) - Доростол Силистра (Силистра) 0:10 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) 2:1 ФК Тича (Варна) - Космос (Браничево) 1:4 Септември 98 (Тервел) - Калиакра 1923 (Каварна) 5:0 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Сс) - Светкавица Търговище (Тщ) 0:0 III кръг - отложен мач 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Септември 98 (Тервел) 4:1 II кръг - отложен мач 2 март 2024 г., събота, 11:00 ч: ФК Тича (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 0:3 сл. X кръг 9 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав) 9:0 Септември 98 (Тервел) - Космос (Браничево) 0:4 ФК Тича (Варна) - Атлетик (Провадия) 2:0 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: в кв.Дивдядово, Шумен: Златен век 2020 (В.Преслав) - Доростол Силистра (Сс) 0:5 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна) 16:0 XI кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - ФК Тича (Варна) 3:0 сл. Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел) 5:2 Космос (Браничево) - Шумен 2007 (Шумен) 0:1 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Златен век 2020 (В.Преслав) - Светкавица Търговище (Тщ) 2:2 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (В.Преслав) 3:0 XII кръг 23 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Космос (Браничево) 1:10 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:0 сл. Септември 98 (Тервел) - Доростол Силистра (Силистра) 0:1 23 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Атлетик (Провадия) 4:2 23 март 2024 г., събота, 14:30 ч: ФК Тича (Варна) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:1 XIII кръг 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: ФК Тича (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) 0:3 сл. Космос (Браничево) - Калиакра 1923 (Каварна) 8:0 30 март 2024 г., събота, 12:15 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен) 3:0 30 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Златен век 2020 (В.Преслав) - Септември 98 (Тервел) 0:1 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав) 10:1 XIV кръг 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Космос (Браничево) отложен Септември 98 (Тервел) - ФК Тича (Варна) 3:0 сл. 6 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) отложен 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Доростол Силистра (Сс) 0:3 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Атлетик (Провадия) 1:5 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Космос (Браничево) 2:3 18 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) - XV кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:0 сл. Атлетик (Провадия) - Космос (Браничево) 2:4 13 април 2024 г., събота, 12:15 ч: ФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:3 сл. 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Златен век 2020 (В.Преслав) - Велики Преслав (В.Преслав) 8:0 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ) 2:0 XVI кръг 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Атлетик (Провадия) 3:0 сл. Космос (Браничево) - Доростол Силистра (Силистра) 0:2 Калиакра 1923 (Каварна) - Златен век 2020 (В.Преслав) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 20 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - ФК Тича (Варна) 3:0 сл. Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) 2:1 XVII кръг 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: ФК Тича (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:3 сл. Златен век 2020 (Велики Преслав) - Космос (Браничево) 1:6 Доростол Силистра (Силистра) - Атлетик (Провадия) 3:0 сл. 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 сл. 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище) 0:0 XIV кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Космос (Браничево) 2:3 XVIII кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол Силистра (Сс) 0:4 Атлетик (Провадия) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 5:1 Космос (Браничево) - ФК Тича (Варна) 3:0 сл. Калиакра 1923 (Каварна) - Септември 98 (Тервел) 1:8 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) 0:6 XIV кръг - отложен мач 18 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Доростол Силистра (Силистра) XXX 3:0 4:1 0:0 6:3 6:0 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 2. Шумен 2007 (Шумен) 1:2 XXX 2:1 0:0 8:0 -:- 4:2 3:0 16:0 6:1 3. Септември 98 (Тервел) 0:1 1:0 XXX 2:0 0:4 6:0 5:0 3:0* 5:0 3:0* 4. Светкавица Търговище (Търговище) 0:4 1:2 4:2 XXX 2:3 12:1 3:0* 9:0 3:0* 3:0* 5. Космос (Браничево) 0:2 0:1 0:5 1:5 XXX 3:4 5:3 10:0 8:0 3:0* 6. Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:5 0:2 0:1 2:2 1:6 XXX 2:1 8:0 5:0 1:0 7. Атлетик (Провадия) 0:10 0:4 5:2 1:7 2:4 5:1 XXX 10:1 3:0 4:2 8. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3 0:6 0:7 0:12 1:10 0:0 1:5 XXX 2:0 3:0* 9. Калиакра 1923 (Каварна) 0:4 0:7 1:8 0:8 1:6 0:3* 1:5 3:0 XXX 1:3 10. ФК Тича (Варна) 0:3* 0:3* 0:8 0:3* 1:4 0:1 2:0 3:0* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група 3

Подгрупа A

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 10:00 ч / XXI кръг:
Одесос 2014 (Варна) - Моряк 16 (Старо Оряхово)            3:0 сл. 
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Атлетик (Шумен)           - 
Варна 2017 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
18 май 2024 г., събота, 14:45 ч / XXI кръг:
в Долни чифлик:
ФК Тополи (Тополи) - МФК Тича (Варна)                      - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Устрем Д (Дончево) 15 13 2 0 72:6 41 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Варна 2017 (Варна) 14 9 2 3 43:25 29 3. Атлетик (Шумен) 14 9 1 4 41:21 28 4. Одесос 2014 (Варна) 15 8 2 5 40:30 26 5. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 14 5 3 6 29:22 18 6. ФК Тополи (Тополи) 14 4 1 9 15:42 13 7. МФК Тича (Варна) 15 3 2 10 20:62 11 8. Ботев (Нови пазар) 14 2 1 11 16:43 7 9. Моряк 16 (Старо Оряхово) 15 5 0 10 28:53 15 [*] Изваден --. ОФК Варна (Варна) 3 1 0 2 8:16 - [*] Изваден --. Белослав 1918 (Белослав) 2 0 0 2 0:35 - [*] Изваден
Бележки - Атлетик (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион "Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго. - Варна 2017 (Варна) играе домакинските си мачове в Аксаково през есента и в Тополи през пролетта освен ако не е посочено друго. - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Аксаково освен ако не е посочено друго. - Одесос 2014 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. - ОФК Варна (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. - Устрем Д (Дончево) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. - Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово освен ако не е посочено друго. - След II кръг Белослав 1918 (Белослав) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. - След V кръг ОФК Варна (Варна) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. - След XVI кръг Моряк 16 (Старо Оряхово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - ОФК Варна (Варна) 4:8 /анулиран/ Ботев (Нови пазар) - Одесос 2014 (Варна) 2:4 17 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Атлетик (Шумен) - ФК Тополи (Тополи) 3:2 Устрем Д (Дончево) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 5:1 Белослав 1918 (Белослав) - Варна 2017 (Варна) 0:15 /анулиран/ МФК Тича (Варна) почива II кръг 22 септември 2023 г., петък, 11:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - Устрем Д (Дончево) 0:6 23 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Фратрия (Бенковски) - Белослав 1918 (Белослав) 20:0 /анулиран/ ФК Тополи (Тополи) - Ботев (Нови пазар) 1:2 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 4:5 24 септември 2023 г., неделя, 12:15 ч: ОФК Варна (Варна) - Атлетик (Шумен) 0:9 /анулиран/ Варна 2017 (Варна) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Одесос 2014 (Варна) анулиран 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Атлетик (Шумен) - МФК Тича (Варна) 8:0 Ботев (Нови пазар) - ОФК Варна (Варна) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран. Устрем Д (Дончево) - ФК Тополи (Тополи) 9:0 Варна 2017 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:3 Моряк 16 (Старо Оряхово) почива IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав) анулиран Моряк 16 (Старо Оряхово) - Атлетик (Шумен) 2:5 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: ОФК Варна (Варна) - Устрем Д (Дончево) 0:3 сл. /анулиран/ МФК Тича (Варна) - Ботев (Нови пазар) 1:0 8 октомври 2023 г., неделя, 12:15 ч: Одесос 2014 (Варна) - Варна 2017 (Варна) 2:2 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - ОФК Варна (Варна) анулиран Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Одесос 2014 (Варна) 0:1 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Моряк 16 (Старо Оряхово) отложен 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Устрем Д (Дончево) - МФК Тича (Варна) 10:1 в Тополи: Варна 2017 (Варна) - ФК Тополи (Тополи) 5:1 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:1 Атлетик (Шумен) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: МФК Тича (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) анулиран 22 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: ОФК Варна (Варна) - Варна 2017 (Варна) анулиран Моряк 16 (Старо Оряхово) - Устрем Д (Дончево) 0:12 Атлетик (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 5:0 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:0 Одесос 2014 (Варна) почива VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Моряк 16 (Старо Оряхово) анулиран в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Варна 2017 (Варна) - МФК Тича (Варна) 5:1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - ОФК Варна (Варна) анулиран 28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Атлетик (Шумен) 2:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - ФК Тополи (Тополи) 6:0 Ботев (Нови пазар) почива VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: ОФК Варна (Варна) - Одесос 2014 (Варна) анулиран МФК Тича (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:0 Моряк 16 (Старо Оряхово) - Варна 2017 (Варна) 4:6 Атлетик (Шумен) - Белослав 1918 (Белослав) анулиран 6 ноември 2023 г., понеделник, 10:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево) 1:7 ФК Тополи (Тополи) почива IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Нови пазар) анулиран Фратрия (Бенковски) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 6:2 ФК Тополи (Тополи) - ОФК Варна (Варна) анулиран 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Варна 2017 (Варна) - Атлетик (Шумен) 0:5 12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - МФК Тича (Варна) 3:2 Устрем Д (Дончево) почива X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Одесос 2014 (Варна) 1:0 Атлетик (Шумен) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:1 Ботев (Нови пазар) - Варна 2017 (Варна) 0:4 Устрем Д (Дончево) - Белослав 1918 (Белослав) анулиран 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - ФК Тополи (Тополи) отложен 2 март 2024 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - ФК Тополи (Тополи) 3:0 сл. ОФК Варна (Варна) почива XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Варна 2017 (Варна) - Устрем Д (Дончево) 0:2 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Ботев (Нови пазар) 3:0 Одесос 2014 (Варна) - Атлетик (Шумен) 5:3 ФК Тополи (Тополи) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 1:6 25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: ОФК Варна (Варна) - МФК Тича (Варна) анулиран Белослав 1918 (Белослав) почива V кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:1 X кръг - отложен мач 2 март 2024 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - ФК Тополи (Тополи) 3:0 сл. XII кръг 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - Ботев (Нови пазар) 3:2 10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Атлетик (Шумен) 1:0 10 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Устрем Д (Дончево) 1:1 МФК Тича (Варна) почива Моряк 16 (Старо Оряхово) почива Варна 2017 (Варна) почива XIII кръг 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Одесос 2014 (Варна) 4:1 Ботев (Нови пазар) - ФК Тополи (Тополи) 1:4 Моряк 16 (Старо Оряхово) - МФК Тича (Варна) 4:0 Варна 2017 (Варна) почива Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива Атлетик (Шумен) почива XIV кръг 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Устрем Д (Дончево) отложен Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Варна 2017 (Варна) 3:4 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: МФК Тича (Варна) - Атлетик (Шумен) отложен 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: в Аксаково: ФК Тополи (Тополи) - Устрем Д (Дончево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Атлетик (Шумен) 0:3 сл. Моряк 16 (Старо Оряхово) почива Ботев (Нови пазар) почива Одесос 2014 (Варна) почива XV кръг 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Варна 2017 (Варна) - Одесос 2014 (Варна) 4:0 Ботев (Нови пазар) - МФК Тича (Варна) 2:2 Атлетик (Шумен) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 2:1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива ФК Тополи (Тополи) почива Устрем Д (Дончево) почива XIV кръг - отложен мач 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: в Аксаково: ФК Тополи (Тополи) - Устрем Д (Дончево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XVI кръг 6 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар) отложен Одесос 2014 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) отложен 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Устрем Д (Дончево) отложен ФК Тополи (Тополи) - Варна 2017 (Варна) 0:3 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Устрем Д (Дончево) 1:1 20 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар) 2:5 1 май 2024 г., сряда, 10:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:1 Атлетик (Шумен) почива XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:0 сл. 13 април 2024 г., събота, 14:30 ч: Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - ФК Тополи (Тополи) 1:1 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Шумен) 1:3 Одесос 2014 (Варна) почива Варна 2017 (Варна) почива МФК Тича (Варна) почива XVI кръг - отложен мач 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Устрем Д (Дончево) 1:1 XVI кръг - отложен мач 20 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар) 2:5 XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 15:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": ФК Тополи (Тополи) - Одесос 2014 (Варна) 3:0 21 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Атлетик (Шумен) - Устрем Д (Дончево) 0:4 в Долни чифлик: МФК Тича (Варна) - Варна 2017 (Варна) 2:4 Ботев (Нови пазар) почива Моряк 16 (Старо Оряхово) почива Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар) 3:0 сл. 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - МФК Тича (Варна) 6:1 Варна 2017 (Варна) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:0 сл. ФК Тополи (Тополи) почива Одесос 2014 (Варна) почива Атлетик (Шумен) почива XVI кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 10:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:1 XIV кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Атлетик (Шумен) 0:3 сл. XX кръг 11 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Моряк 16 (Старо Оряхово) - Фратрия (Бенковски) 0:3 сл. 12 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: в Долни чифлик: МФК Тича (Варна) - Одесос 2014 (Варна) 0:11 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Шумен) - Варна 2017 (Варна) 2:2 Устрем Д (Дончево) почива Ботев (Нови пазар) почива ФК Тополи (Тополи) почива XXI кръг 18 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Одесос 2014 (Варна) - Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:0 сл. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Атлетик (Шумен) - Варна 2017 (Варна) - Ботев (Нови пазар) - 18 май 2024 г., събота, 14:45 ч: в Долни чифлик: ФК Тополи (Тополи) - МФК Тича (Варна) - Устрем Д (Дончево) почива XXII кръг 25 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Варна 2017 (Варна) - Ботев (Нови пазар) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Атлетик (Шумен) - Одесос 2014 (Варна) - Моряк 16 (Старо Оряхово) - ФК Тополи (Тополи) - сл. МФК Тича (Варна) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Устрем Д (Дончево) XXX -:- 2:0 4:1 5:1 9:0 10:1 3:0* 3:0* --- --- 2. Варна 2017 (Варна) 0:2 XXX 0:5 4:0 1:3 5:1 5:1 -:- 3:0* --- --- 3. Атлетик (Шумен) 0:4 2:2 XXX -:- 2:1 3:2 8:0 5:0 2:1 --- --- 4. Одесос 2014 (Варна) 0:6 2:2 5:3 XXX 1:1 6:0 3:2 3:2 3:0* --- --- 5. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:1 3:4 -:- 0:1 XXX 1:1 6:1 3:0 6:2 --- (20:0) 6. ФК Тополи (Тополи) 0:3* 0:3 1:0 3:0 1:0 XXX -:- 1:2 1:6 --- --- 7. МФК Тича (Варна) 1:1 2:4 0:3* 0:11 2:0 3:0* XXX 1:0 4:5 --- --- 8. Ботев (Нови пазар) 1:7 0:4 1:3 2:4 -:- 1:4 2:2 XXX 0:1 --- --- 9. Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:12 4:6 2:5 1:0 0:3* -:- 4:0 2:5 XXX (4:8) --- 10. ОФК Варна (Варна) (0:3) --- (0:9) --- --- --- --- --- --- XXX --- 11. Белослав 1918 (Белослав) --- (0:15) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група 3

Подгрупа Б

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Актуални мачове:

17 май 2024 г., петък, 12:00 ч / XX кръг:
Олимпик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)         - 
19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч / XX кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Юнак (Варна)                        - 
20 май 2024 г., понеделник, 11:30 ч / XIV кръг:
Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)             - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Олимпик (Варна) 14 12 2 0 60:14 38 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Доростол Силистра (Силистра) 15 7 4 4 34:34 25 3. Спартак 1918 (Варна) 14 5 2 7 32:27 17 4. Светкавица Търговище (Търговище) 14 3 3 8 25:42 12 5. Юнак (Варна) 15 2 3 10 15:49 9
Бележки - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна освен ако не е посочено друго. - Юнак (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Олимпик (Варна) - Юнак (Варна) 6:0 Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол Силистра (Сс) 1:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Доростол Силистра, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Спартак 1918 (Варна) почива II кръг 23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Юнак (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 2:2 Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 2:3 Светкавица Търговище (Търговище) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Юнак (Варна) 5:6 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) отложен 17 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 Олимпик (Варна) почива IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) 7:2 8 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 4:2 Юнак (Варна) почива V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Олимпик (Варна) 0:3 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: във Варна, ст."Локомотив": Юнак (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 сл. Доростол Силистра (Силистра) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Доростол Силистра (Сс) - Светкавица Търговище (Тщ) 3:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Светкавица Търговище, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Юнак (Варна) - Олимпик (Варна) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Спартак 1918 (Варна) почива VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 3:3 31 октомври 2023 г., вторник, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Юнак (Варна) 1:2 Светкавица Търговище (Търговище) почива VIII кръг 6 ноември 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 7:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 15:00 ч: Юнак (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Олимпик (Варна) почива IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна) отложен 11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна) 2:2 Юнак (Варна) почива X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) 3:1 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Юнак (Варна) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Доростол Силистра (Силистра) почива III кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) отложен IX кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна) 2:2 III кръг - отложен мач 17 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 XI кръг 10 март 2024 г., неделя, 09:30 ч: Олимпик (Варна) - Юнак (Варна) 8:1 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Сс) - Светкавица Търговище (Тщ) 7:2 Спартак 1918 (Варна) почива XII кръг 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 1:6 17 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: Юнак (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) отложен 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Юнак (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 3:4 Светкавица Търговище (Търговище) почива XIII кръг 23 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Юнак (Варна) 1:1 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 Олимпик (Варна) почива XIV кръг 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) отложен Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) отложен 20 май 2024 г., понеделник, 11:30 ч: Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) - Юнак (Варна) почива XV кръг 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Олимпик (Варна) отложен 7 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: Юнак (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 1 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Олимпик (Варна) 0:7 Доростол Силистра (Силистра) почива XVI кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол Силистра (Сс) 2:4 14 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: Юнак (Варна) - Олимпик (Варна) 0:4 Спартак 1918 (Варна) почива XVII кръг 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Юнак (Варна) 0:0 Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 3:1 Светкавица Търговище (Търговище) почива XVIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 2:3 28 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: Юнак (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) 0:3 сл. Олимпик (Варна) почива XV кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Олимпик (Варна) 0:7 XII кръг - отложен мач 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Юнак (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) 3:4 XIX кръг 11 май 2024 г., събота, 16:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна) 1:5 12 май 2024 г., неделя, 14:30 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 Юнак (Варна) почива XX кръг 17 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище) - 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Юнак (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) почива XIV кръг - отложен мач 20 май 2024 г., понеделник, 11:30 ч: Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. Олимпик (Варна) XXX 4:2 3:3 3:1 6:0 XXX -:- 3:1 -:- 8:1 2. Доростол Силистра (Силистра) 2:2 XXX 2:0 3:2 1:2 1:5 XXX 1:0 7:2 0:0 3. Спартак 1918 (Варна) 2:3 7:1 XXX 7:2 3:0* 1:6 2:3 XXX -:- -:- 4. Светкавица Търговище (Търговище) 0:3 1:1 0:0 XXX 5:6 0:7 2:4 3:0 XXX 1:1 5. Юнак (Варна) 0:3* 2:2 0:3* 0:3* XXX 0:4 3:4 0:3* 0:3* XXX --------------------------------------------------------------- нагоре