Деца (род.2006-07):
« Варна - Междуобластна група 2020/21


Група 2

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

24 април 2021 г., събота, 11:30 ч / XVI кръг:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия)       - 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                   - 
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                       - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1918 (Варна) 12 10 1 1 59:6 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Калиакра 1923 (Каварна) 12 7 3 2 25:29 24 3. Волов (Шумен) 12 7 2 3 37:19 23 4. Ботев (Нови пазар) 12 5 0 7 26:34 15 5. Велики Преслав (Велики Преслав) 12 4 0 8 22:40 12 6. Черноморец (Балчик) 12 3 1 8 18:36 10 7. Атлетик (Провадия) 12 2 1 9 15:38 7
Бележки - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове в Оброчище (I-XIV кръг) и в Балчик (XV-XXI кръг). - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар) 1:5 Атлетик (Провадия) - Калиакра 1923 (Каварна) 1:3 Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик) 6:3 Спартак 1918 (Варна) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен) 1:1 Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия) 5:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 * * - по първоначална програма във Варна, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Черноморец (Балчик) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна) 0:2 Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 3:0 Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) отложен 13 октомври 2020 г., вторник, 15:30 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) 1:3 Велики Преслав (Велики Преслав) почива IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик) 5:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) 3:1 3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) 4:2 Калиакра 1923 (Каварна) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна) 0:6 10 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 6:1 Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар) 3:2 Атлетик (Провадия) почива III кръг - отложен мач 13 октомври 2020 г., вторник, 15:30 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) 1:3 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 10:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик) 5:4 Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен) 0:3 Ботев (Нови пазар) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Атлетик (Провадия) 0:0 Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:9 Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна) 0:5 Волов (Шумен) почива VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) 4:1 Калиакра 1923 (Каварна) - Атлетик (Провадия) 2:0 Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) отложен 6 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) 3:0 Спартак 1918 (Варна) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Волов (Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна) 4:4 7 ноември 2020 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар) 1:4 Спартак 1918 (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1 * * - по първоначална програма във Велики Преслав, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Черноморец (Балчик) почива X кръг 14 ноември 2020 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия) 14:0 Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) отложен Калиакра 1923 (Каварна) - Черноморец (Балчик) 2:1 1 март 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) 0:2 Велики Преслав (Велики Преслав) почива X кръг - отложен мач 1 март 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) 0:2 VIII кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) 3:0 XI кръг 13 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) 2:1 13 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 1:2 Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав) 4:0 Калиакра 1923 (Каварна) почива XII кръг 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:3 20 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Волов (Шумен) 0:7 Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) 2:1 Атлетик (Провадия) почива XIII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 27 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия) 2:1 Ботев (Нови пазар) почива XIV кръг 10 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик) 6:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:2 в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар) 12:0 Волов (Шумен) почива XV кръг 17 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) отложен Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) - Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен) почива XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) почива XVII кръг 1 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна) почива XVIII кръг 8 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) почива XIX кръг 15 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) почива XX кръг 22 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик) почива XXI кръг 29 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1918 (Варна) XXX 10:0 4:2 12:0 2:1 2:1 14:0 XXX -:- --- -:- --- -:- --- 2. Калиакра 1923 (Каварна) 0:0 XXX 1:1 3:2 2:9 2:1 2:0 --- XXX -:- -:- -:- --- --- 3. Волов (Шумен) 1:2 4:4 XXX 3:0 6:1 6:3 2:1 -:- --- XXX --- -:- --- -:- 4. Ботев (Нови пазар) 0:5 0:3 0:2 XXX 4:1 5:0 5:1 --- --- -:- XXX -:- --- -:- 5. Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0 0:2 0:7 1:5 XXX 5:4 3:1 -:- --- --- --- XXX -:- -:- 6. Черноморец (Балчик) 0:6 1:3 3:0 2:1 3:0 XXX 0:0 --- -:- -:- -:- --- XXX --- 7. Атлетик (Провадия) 0:2 1:3 0:3 1:4 4:0 6:0 XXX -:- -:- --- --- --- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група 3

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

24 април 2021 г., събота, 11:00 ч / XV кръг:
МФК Тича (Варна) - Аристон (Русе)                          - сл. 
25 април 2021 г., неделя, 10:00 ч / XV кръг:
Дуло 2018 (Дулово) - Провадия (Провадия)                   - сл. 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово)             - 
Доростол-Светкавица (Силистра) - Девня 2005 (Девня)        - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Доростол-Светкавица (Силистра) 11 10 1 0 53:3 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Суворово 1 (Суворово) 11 8 1 2 61:18 25 3. МФК Тича (Варна) 11 6 4 1 14:6 22 4. Камчиец 1945 (Дългопол) 11 5 1 5 18:17 16 5. Вихър 2016 (Вълчи дол) 12 4 0 8 17:38 12 6. Девня 2005 (Девня) 12 3 1 8 22:50 10 7. Провадия (Провадия) 12 1 1 10 18:46 4 8. Аристон (Русе) 12 6 0 6 25:23 18 [*] Изваден 9. Дуло 2018 (Дулово) 12 4 1 7 8:35 13 [*] Изваден
Бележки - Аристон (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Русе. - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На полусезона Аристон (Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На полусезона Дуло 2018 (Дулово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 13 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия) 11:1 Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол) 7:4 Доростол-Светкавица (Силистра) - Дуло 2018 (Дулово) 13:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - МФК Тича (Варна) 1:2 Аристон (Русе) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Доростол-Светкавица (Сс) 0:1 19 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Суворово 1 (Суворово) 4:3 20 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:0 Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 3:3 МФК Тича (Варна) почива III кръг 26 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Аристон (Русе) 0:4 27 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Провадия (Провадия) 3:0 МФК Тича (Варна) - Дуло 2018 (Дулово) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 16:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол) 1:2 Суворово 1 (Суворово) почива IV кръг 2 октомври 2020 г., петък, 13:00 ч: Аристон (Русе) - Доростол-Светкавица (Силистра) 2:6 4 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - МФК Тича (Варна) 0:0 Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:4 Суворово 1 (Суворово) - Девня 2005 (Девня) 11:3 Дуло 2018 (Дулово) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - МФК Тича (Варна) 3:4 * * - по първоначална програма с домакинство за МФК Тича, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аристон (Русе) 0:6 11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Суворово 1 (Суворово) 8:0 Дуло 2018 (Дулово) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:2 Девня 2005 (Девня) почива VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - МФК Тича (Варна) 0:1 18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - Дуло 2018 (Дулово) 0:1 Суворово 1 (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 12:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Доростол-Светкавица (Силистра) 1:5 Камчиец 1945 (Дългопол) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Аристон (Русе) 0:2 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня) 4:1 МФК Тича (Варна) - Суворово 1 (Суворово) 1:1 Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия) 3:0 Доростол-Светкавица (Силистра) почива VIII кръг 30 октомври 2020 г., петък, 13:00 ч: Аристон (Русе) - Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0 1 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Дуло 2018 (Дулово) 6:0 Девня 2005 (Девня) - МФК Тича (Варна) 0:1 2 ноември 2020 г., понеделник, 12:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 Провадия (Провадия) почива IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Провадия (Провадия) - Аристон (Русе) 1:4 8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:0 Дуло 2018 (Дулово) - Девня 2005 (Девня) 3:0 Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово 1 (Суворово) 0:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива X кръг 14 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово) 0:2 Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня) 3:1 Дуло 2018 (Дулово) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3 сл. МФК Тича (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:0 Аристон (Русе) почива XI кръг 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Аристон (Русе) 3:0 сл. 21 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Дуло 2018 (Дулово) 3:0 сл. Доростол-Светкавица (Сс) - Камчиец 1945 (Дългопол) отложен Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия) 2:1 МФК Тича (Варна) почива XII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Провадия (Провадия) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:8 27 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Девня 2005 (Девня) 0:3 сл. 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен Дуло 2018 (Дулово) - МФК Тича (Варна) 0:3 сл. Суворово 1 (Суворово) почива XVII кръг - изтеглен мач 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Повеляново, Девня: МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) - XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Аристон (Русе) 3:0 сл. 11 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия) 1:6 в кв.Повеляново, Девня: Девня 2005 (Девня) - Суворово 1 (Суворово) 1:11 13 април 2021 г., вторник, 16:00 ч: МФК Тича (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1 Дуло 2018 (Дулово) почива XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3 сл. 18 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Суворово 1 (Суворово) - Доростол-Светкавица (Силистра) - МФК Тича (Варна) - Провадия (Провадия) - * * - по първоначална програма с домакинство за Провадия, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Камчиец 1945 (Дългопол) - Дуло 2018 (Дулово) 3:0 сл. Девня 2005 (Девня) почива XV кръг 24 април 2021 г., събота, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аристон (Русе) - сл. 25 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Провадия (Провадия) - сл. Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол) почива XVI кръг 1 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Аристон (Русе) - Дуло 2018 (Дулово) анулиран 2 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово) - МФК Тича (Варна) - Провадия (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол) - Доростол-Светкавица (Силистра) почива XVII кръг 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: в кв.Повеляново, Девня: МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) - 8 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Камчиец 1945 (Дългопол) - Аристон (Русе) - сл. 9 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Дуло 2018 (Дулово) - Суворово 1 (Суворово) - сл. МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) изтеглен Вихър 2016 (Вълчи дол) - Доростол-Светкавица (Силистра) - Провадия (Провадия) почива XVIII кръг 15 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Аристон (Русе) - Провадия (Провадия) - сл. 16 май 2021 г., неделя, 10:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - МФК Тича (Варна) - Девня 2005 (Девня) - Дуло 2018 (Дулово) - сл. Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Доростол-Светкавица (Силистра) XXX 8:0 -:- -:- 3:0 -:- 3:0 3:0*13:0 2. Суворово 1 (Суворово) -:- XXX -:- -:- 12:0 11:3 11:1 3:0* 6:0 3. МФК Тича (Варна) 0:0 1:1 XXX 0:1 2:0 -:- -:- -:- 0:0 4. Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1 0:1 0:0 XXX -:- 3:1 3:0 -:- 3:0* 5. Вихър 2016 (Вълчи дол) -:- -:- 1:2 1:2 XXX 4:1 1:6 0:6 3:0* 6. Девня 2005 (Девня) 1:5 1:11 0:1 7:4 -:- XXX 2:1 0:4 -:- 7. Провадия (Провадия) 0:8 0:2 3:4 -:- 3:4 3:3 XXX 1:4 0:1 8. Аристон (Русе) 2:6 4:3 0:1 3:0 0:3* 0:3* -:- XXX --- 9. Дуло 2018 (Дулово) 0:3* -:- 0:3* 3:2 1:0 3:0 -:- 0:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Група 3

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Актуални мачове:

24 април 2021 г., събота, 10:00 ч / XVI кръг:
Септември 98 (Тервел) - Олимпик (Варна)                    - 
24 април 2021 г., събота, 13:30 ч / XVI кръг:
МФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    - 
25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч / XVI кръг:
Шумен 2007 (Шумен) - Аврен (Аврен)                         - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Шумен 2007 (Шумен) 13 11 2 0 55:8 35 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Олимпик (Варна) 13 10 2 1 77:11 32 3. МФК Тича (Варна) 14 5 3 6 27:33 18 4. Септември 98 (Тервел) 13 5 0 8 47:55 15 5. Спартак 1918 (Варна) 12 3 1 8 18:37 10 6. Аврен (Аврен) 11 0 0 11 5:85 0
Бележки - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Шумен 2007 (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Септември 98 (Тервел) 14:0 12 септември 2020 г., събота, 12:00 ч: Аврен (Аврен) - Шумен 2007 (Шумен) 0:11 12 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - МФК Тича (Варна) 1:2 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 1:1 19 септември 2020 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен) 11:0 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 6:0 Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) 6:2 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - Спартак 1918 (Варна) 0:2 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:5 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Септември 98 (Тервел) 3:2 3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) отложен 3 март 2021 г., сряда, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) 10:1 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна) 9:1 10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) 2:2 11 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Аврен (Аврен) - МФК Тича (Варна) 0:8 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Олимпик (Варна) 4:9 18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 сл. 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Аврен (Аврен) 3:0 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - МФК Тича (Варна) 1:0 24 октомври 2020 г., събота, 16:30 ч: Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 2:1 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел) 2:8 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) 1:1 Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен) 2:5 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен) 7:0 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - МФК Тича (Варна) 3:1 Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Аврен (Аврен) - Олимпик (Варна) 0:11 21 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 7 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 X кръг 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 1:2 14 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел) 4:2 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) отложен 6 март 2021 г., събота, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) 5:2 IX кръг - отложен мач 21 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) отложен IV кръг - отложен мач 3 март 2021 г., сряда, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) 10:1 X кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) 5:2 IX кръг - отложен мач 7 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 XI кръг 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Септември 98 (Тервел) 6:0 13 март 2021 г., събота, 12:00 ч: Аврен (Аврен) - Шумен 2007 (Шумен) 0:9 13 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - МФК Тича (Варна) 2:2 XII кръг 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:4 20 март 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 0:6 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен) отложен XIII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) отложен 27 март 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) 3:0 28 март 2021 г., неделя, 15:00 ч: Аврен (Аврен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 6 април 2021 г., вторник, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 6:0 XIII кръг - отложен мач 6 април 2021 г., вторник, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 6:0 XIV кръг 10 април 2021 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Септември 98 (Тервел) 1:4 10 април 2021 г., събота, 12:00 ч: Олимпик (Варна) - Аврен (Аврен) отложен 10 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) отложен XV кръг 17 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна) - 17 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) - 18 април 2021 г., неделя, 15:00 ч: Аврен (Аврен) - МФК Тича (Варна) - XVI кръг 24 април 2021 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Олимпик (Варна) - 24 април 2021 г., събота, 13:30 ч: МФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Аврен (Аврен) - XVII кръг 1 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - 1 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - МФК Тича (Варна) - 2 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел) - XVIII кръг 8 май 2021 г., събота, 10:00 ч: МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) - Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен) - 9 май 2021 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Аврен (Аврен) - XIX кръг 15 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Септември 98 (Тервел) - МФК Тича (Варна) - 15 май 2021 г., събота, 13:00 ч: Аврен (Аврен) - Олимпик (Варна) - 15 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) - XX кръг 22 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел) - 22 май 2021 г., събота, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Аврен (Аврен) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Шумен 2007 (Шумен) XXX 2:2 1:0 6:2 3:0 3:0 XXX -:- -:- 3:0 -:- -:- 2. Олимпик (Варна) 1:2 XXX 6:0 14:0 2:1 10:1 -:- XXX 6:0 6:0 -:- -:- 3. МФК Тича (Варна) 1:1 1:1 XXX 3:2 3:0* 5:2 0:4 -:- XXX 1:4 -:- -:- 4. Септември 98 (Тервел) 2:5 4:9 3:1 XXX 9:1 11:0 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5. Спартак 1918 (Варна) 0:5 0:3* 1:2 4:2 XXX 7:0 -:- 0:6 2:2 -:- XXX -:- 6. Аврен (Аврен) 0:11 0:11 0:8 2:8 0:2 XXX 0:9 -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре