Деца (род.2003-04):
Враца - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      18   16   2   0  110:9    50
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Локомотив (Мездра)             18   13   0   5   75:38   39
 3. Дунав 2016 (Селановци)             18   11   4   3   57:28   37
 4. Любимец (Търнава)                  18   11   0   7   76:53   33
 5. Кариана (Ерден)                    18    9   2   7   79:49   29
 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         18    6   4   8   34:38   22
 7. Първа атомна (Козлодуй)            18    6   2  10   40:55   20
 8. Септември 98 (Гложене)             18    4   2  12   41:85   14 [1 1 0  9:7  4]
 9. Торпедо 2004 (Борован)             18    4   2  12   36:88   14 [0 1 1  7:9  1]
10. Скала 2015 (Оселна)                18    1   0  17   19:124   3

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене)           5:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                0:5 
Торпедо 2004 (Борован) - ОФК Локомотив (Мездра)           1:7 
Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава)                   3:10 
Кариана (Ерден)                                           почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)             15:1 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Любимец (Търнава)                       7:5 
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)                    4:0 
Септември 98 (Гложене) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       0:1 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 2:5 
Торпедо 2004 (Борован) - Септември 98 (Гложене)           3:5 
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Враца)                       0:11 
Любимец (Търнава) - ОФК Локомотив (Мездра)                5:1 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          0:2 
14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  1:4 
Ботев (Враца) - Любимец (Търнава)                         7:0 
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна)              9:2 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      1:2 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Кариана (Ерден)                  3:2 
Любимец (Търнава) - Септември 98 (Гложене)               10:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)                    2:7 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          5:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       1:1 
28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           1:1 
Септември 98 (Гложене) - ОФК Локомотив (Мездра)           2:1 
Любимец (Търнава)                                         почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           1:5 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              2:1 
Скала 2015 (Оселна) - Първа атомна (Козлодуй)             1:8 
Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене)                    3:0 
Любимец (Търнава)                                         почива
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)       4:0 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Септември 98 (Гложене)                  8:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава)               6:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              7:0 
Ботев (Враца)                                             почива
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Кариана (Ерден)                  8:2 
Скала 2015 (Оселна) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)          1:4 
Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци)                2:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          1:0 
Ботев (Враца)                                             почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   0:7 
Дунав 2016 (Селановци) - ОФК Локомотив (Мездра)           1:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Любимец (Търнава)            1:3 
Торпедо 2004 (Борован) - Скала 2015 (Оселна)              4:0 
Кариана (Ерден)                                           почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Кариана (Ерден)                     отложен 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                отложен 
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       отложен 
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    отложен 
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          отложен 
10 март 2018, събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Кариана (Ерден)                     1:7 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                3:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       2:0 
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    6:0 
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          отложен 
30 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          4:3 

                           XI кръг - отложени мачове

10 март 2018, събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Кариана (Ерден)                     1:7 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                3:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       2:0 
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    6:0 
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          отложен 

                           XII кръг

17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци)           0:5 
Ботев (Враца) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                4:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)           9:1 
Любимец (Търнава) - Скала 2015 (Оселна)                   5:0 
Кариана (Ерден)                                           почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XIII кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Скала 2015 (Оселна) - ОФК Локомотив (Мездра)              отложен 
24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       отложен 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    отложен 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)       отложен 
6 април 2018, петък, 10:00 ч:
Скала 2015 (Оселна) - ОФК Локомотив (Мездра)              2:6 
6 април 2018, петък, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       1:7 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    1:11 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)       3:2 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XIV кръг

31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 отложен 
Септември 98 (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)           4:4 
Ботев (Враца) - Скала 2015 (Оселна)                      11:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Любимец (Търнава)                7:3 
25 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 7:1 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XIII кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 10:00 ч:
Скала 2015 (Оселна) - ОФК Локомотив (Мездра)              2:6 
6 април 2018, петък, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Кариана (Ерден)                       1:7 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)                    1:11 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене)       3:2 

                           XV кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          отложен 
14 април 2018, събота, 10:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Кариана (Ерден)                  2:1 
Любимец (Търнава) - Ботев (Враца)                         1:5 
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене)              5:2 
7 май 2018, понеделник, 10:30 ч:
в Козлодуй:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          0:0 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           XVI кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:1 
21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                  4:5 
Септември 98 (Гложене) - Любимец (Търнава)                3:7 
Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)                    5:0 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XIV кръг - отложен мач

25 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 7:1 

                           XVII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)          3:1 
28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           5:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Септември 98 (Гложене)           7:1 
1 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци)       1:1 
Любимец (Търнава)                                         почива
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XVIII кръг

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           5:0 
5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              4:3 
Първа атомна (Козлодуй) - Скала 2015 (Оселна)             6:0 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Враца)                    1:11 
Любимец (Търнава)                                         почива
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XV кръг - отложен мач

7 май 2018, понеделник, 10:30 ч:
в Козлодуй:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          0:0 

                           XIX кръг

12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       3:3 
12 май 2018, събота, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Кариана (Ерден)                  3:3 
Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй)              11:0 
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци)              1:6 
Ботев (Враца)                                             почива
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XX кръг

19 май 2018, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Торпедо 2004 (Борован)                 16:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Любимец (Търнава)                3:1 
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:4 
24 май 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Скала 2015 (Оселна)          6:1 
Ботев (Враца)                                             почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXI кръг

26 май 2018, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   5:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)           3:5 
Любимец (Търнава) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)            5:2 
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              0:4 
Кариана (Ерден)                                           почива
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XI кръг - отложен мач

30 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй)          4:3 

                           XXII кръг

2 юни 2018, събота, 10:30 ч:
Кариана (Ерден) - Скала 2015 (Оселна)                     3:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                0:4 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)       1:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Враца)                    2:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене)          4:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 5:0 6:0 7:0 5:0 4:0 5:0 3:0 4:0 11:1 2. ОФК Локомотив (Мездра) 2:7 XXX 3:5 7:3 2:1 2:0 1:0 7:1 9:1 15:1 3. Дунав 2016 (Селановци) 2:2 1:2 XXX 3:1 3:2 1:1 0:0 5:2 5:0 7:0 4. Любимец (Търнава) 1:5 5:1 2:1 XXX 1:7 5:2 11:0 10:0 3:0 5:0 5. Кариана (Ерден) 1:1 1:4 4:5 7:5 XXX 4:3 7:1 8:1 16:2 3:0 6. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 0:5 1:2 1:1 1:3 2:1 XXX 1:2 3:2 4:0 6:1 7. Първа атомна (Козлодуй) 0:7 1:4 0:2 6:0 2:5 1:1 XXX 4:2 5:1 6:0 8. Септември 98 (Гложене) 1:11 2:1 0:5 3:7 3:3 0:1 4:3 XXX 4:4 9:2 9. Торпедо 2004 (Борован) 1:11 1:7 1:5 0:4 8:2 3:3 3:1 3:5 XXX 4:0 10. Скала 2015 (Оселна) 0:11 2:6 1:6 3:10 1:7 1:4 1:8 5:2 0:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре